Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Petrescu si-a luat chinez la CFR Cluj

publicat 2017-09-03 19:15:02 (CanCan)
Petrescu si-a luat chinez la CFR Cluj Liderul Ligii I, CFR Cluj, a transferat in aceasta pauza competitionala, cauzata de actiunile loturilor nationale, un mijlocas chinez. In varsta de 22 de ani, Lu Yuefeng devine astfel primul jucator chinez din istoria CFR Cluj dar si din Liga I. Mijlocasul ofensiv a evoluat ultima data in China, la Zhejiang Yiteng."CFR 1907 Cluj anunta transferul mijlocasului ofensiv, Lu Yuefeng! Fotbalistul originar din China se alatura echipei noastre si ne va ajuta in atingerea obiectivelor. Yuefeng devine... ...continuare.

Vai de scoala noastra! Un profesor universitar din Cluj-Napoca, prins in timp ce lua mita de la studenti. 450 de euro pentru a trece restantele in toamna!

publicat 2017-09-03 16:30:02 (Antena-1)
Vai de scoala noastra! Un profesor universitar din Cluj-Napoca, prins in timp ce lua mita de la studenti. 450 de euro pentru a trece restantele in toamna! Profesorul universitar Ioan Ardelean, de la Universitatea Tehnica Cluj-Napoca (UTCN), prins in flagrant luand mita de la studenti, a fost retinut pentru 24 de ore in urma unei decizii a Parchetului de pe langa Tribunalul Cluj, au anuntat reprezentantii Directiei Generale Anticoruptie (DGA) intr-un comunicat. ...continuare.

CFR Cluj aduce primul chinez in Liga 1

publicat 2017-09-03 13:45:06 (OnlineSport)
CFR Cluj a anuntat, duminica, pe site-ul oficial, transferul unui mijlocas chinez. ...continuare.

Profesorul ȘPAGAR de la Universitatea din Cluj a fost REȚINUT. Ioan Ardelean, PRINS IN FLAGRANT cand lua mita

publicat 2017-09-03 13:30:03 (Evenimentul-Zilei)
Profesorul ȘPAGAR de la Universitatea din Cluj a fost REȚINUT. Ioan Ardelean, PRINS IN FLAGRANT cand lua mita Profesorul Ioan Ardelean de la Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca a fost retinut pentru 24 de ore si urmeaza a fi prezentat instantei cu propunere de arestare preventiva pentru luare de mita. In biroul lui, ofiterii Directiei Generale Anticoruptie (DGA) au gasit doua mii de euro in bancnote de cate 50 de euro, dar si mai multe plicuri cu numele unor studenti. Ioan Ardelean este profesor universitar la Facultatea de Mecanica a UTCN, Departamentul de Mecatronica si Dinamica Masinilor. ...continuare.

Transfer-surpriza la CFR Cluj! Este primul jucator din aceasta tara care va evolua in Romania

publicat 2017-09-03 12:45:03 (Gazeta-Sporturilor)
Transfer-surpriza la CFR Cluj! Este primul jucator din aceasta tara care va evolua in Romania CFR Cluj a reusit un transfer cu totul neasteptat. Fosta campioana a României a adus un chinez de 21 de ani. Numele sau este Lu Yuefeng, anunta site-ul oficial al clubului. Legitimat ultima data la Zhejiang Yiteng, acesta este primul jucator din China care ajunge sa evolueze în România. Fotbalistul cotat la 25.000 de euro a trecut si pe la Dalian Yifang. ... ...continuare.

Profesorul Ioan Ardelean de la Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca, retinut pentru luare de mita

publicat 2017-09-03 11:30:07 (Romania-TV)
Profesorul Ioan Ardelean de la Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca, retinut pentru luare de mita Profesorul Ioan Ardelean de la Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca a fost retinut pentru 24 de ore si urmeaza a fi prezentat instantei cu propunere de arestare preventiva pentru luare de mita. In biroul lui, ofiterii Directiei Generale Anticoruptie (DGA) au gasit doua mii de euro in bancnote de cate 50 de euro, dar si mai multe plicuri cu numele unor studenti. ...continuare.

Profesorul Ioan Ardelean de la Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca, retinut pentru luare de mita

publicat 2017-09-03 11:30:02 (Bursa)
Profesorul Ioan Ardelean de la Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca, retinut pentru luare de mita Profesorul Ioan Ardelean de la Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca a fost retinut pentru 24 de ore si urmeaza a fi prezentat instantei cu propunere de arestare preventiva pentru luare de mita. ...continuare.

Profesorul de la Universitatea din Cluj, prins cand lua mita de la studenti, a fost retinut

publicat 2017-09-03 09:15:01 (Antena3)
Profesorul de la Universitatea din Cluj, prins cand lua mita de la studenti, a fost retinut Profesorul universitar Ioan Ardelean de la Universitatea Tehnica Cluj-Napoca (UTCN), prins sâmbata, în flagrant în timp de lua mita de la studenti, a fost retinut pentru 24 de ore în urma un... ...continuare.

Mistretii fac ravagii in culturile de porumb din Cluj. "UItati, parca au trecut tatarii"

publicat 2017-09-03 08:15:08 (ProTV)
Mistretii fac ravagii in culturile de porumb din Cluj. UItati, parca au trecut tatarii Situatia este în continuare disperata în judetul Cluj, unde, în mai multe localitati, lanuri întregi de porumb au fost distruse de porcii mistreti. ...continuare.

Profesorul din Cluj prins luand mita a fost retinut. 9 studenti, audiati de DGA

publicat 2017-09-03 07:45:08 (ProTV)
Profesorul din Cluj prins luand mita a fost retinut. 9 studenti, audiati de DGA Profesorul de la Facultatea de Mecanica de la Universitatea Tehnica din Cluj - prins în flagrant în timp ce lua mita de la studenti, ca sa îi scape de restante - a fost retinut sâmbata seara pentru 24 de ore. ...continuare.