Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Biroul si domiciliul unui profesor din Cluj banuit de luare de mita, perchezitionate

publicat 2017-09-02 16:30:01 (Bursa)
Biroul si domiciliul unui profesor din Cluj banuit de luare de mita, perchezitionate Biroul unui profesor din cadrul Universitatii Tehnice din Cluj-Napoca a fost perchezitionat, sambata, in urma organizarii unei actiuni de flagrant in timpul careia acesta a primit 450 euro, cu titlu de mita, de la mai multi studenti. ...continuare.

Perchezitii la Universitatea Tehnica din Cluj! Un profesor ar fi primit mita de la studenti pentru a promova restantele

publicat 2017-09-02 14:45:01 (Antena-1)
Perchezitii la Universitatea Tehnica din Cluj! Un profesor ar fi primit mita de la studenti pentru a promova restantele Ofiterii Directiei Generale Anticoruptie (DGA) fac, sambata, doua perchezitii in biroul unui profesor de la Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca, dar si la domiciliul acestuia, in urma unei actiuni de flagrant in timpul careia acesta a primit 450 de euro mita de la mai multi studenti pentru a promova restantele. ...continuare.

Perchezitii la Universitatea Tehnica din Cluj! Un profesor care ar fi primit mita de la studenti pentru a promova restantele

publicat 2017-09-02 14:30:02 (Antena-1)
Perchezitii la Universitatea Tehnica din Cluj! Un profesor care ar fi primit mita de la studenti pentru a promova restantele Ofiterii Directiei Generale Anticoruptie (DGA) fac, sambata, doua perchezitii in biroul unui profesor de la Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca, dar si la domiciliul acestuia, in urma unei actiuni de flagrant in timpul careia acesta a primit 450 de euro mita de la mai multi studenti pentru a promova restantele. ...continuare.

Perchezitii la Universitatea Tehnica din Cluj. Profesor, suspectat ca primea mita de la studenti

publicat 2017-09-02 13:00:07 (Realitatea-TV)
Perchezitii la Universitatea Tehnica din Cluj. Profesor, suspectat ca primea mita de la studenti Doua perchezitii au loc, sambata, la Universitatea Tehnica din Cluj-Napoca si la locuinta unui cadru didactic, dupa ce acesta ar fi fost prins in flagrant, in timpul examenelor de restanta, cand lua mita de la studenti pentru a-i promova. ...continuare.

Perchezitii BOMBA la Universitatea Tehnica Cluj. Profesor prins IN FLAGRANT, cand lua MITA

publicat 2017-09-02 12:45:03 (Evenimentul-Zilei)
Perchezitii BOMBA la Universitatea Tehnica Cluj. Profesor prins IN FLAGRANT, cand lua MITA Scandal urias la Universitatea Tehnica din Cluj, unde in timpul examenelor de restanta, un profesor a fost filmat in timp ce lua bani de la studenti. ...continuare.

Perchezitii sambata, la Universitea Tehnica din Cluj. Procurorii au descins in timpul examenului

publicat 2017-09-02 12:30:01 (Antena3)
Perchezitii sambata, la Universitea Tehnica din Cluj. Procurorii au descins in timpul examenului Mai multe perchezitii au loc, sambata dimineata, la Universitea Tehnica din Cluj-Napoca. Procurorii au descins acolo in plin examen. Profesorul Ioan Ardelean este suspectat ca ar fi luat spaga de... ...continuare.

Sosirea unei curse aeriene de la Barcelona la Cluj, intarziata 11 ore

publicat 2017-09-02 12:15:02 (Bursa)
Sosirea unei curse aeriene de la Barcelona la Cluj, intarziata 11 ore O cursa aeriana care ar fi trebuit sa soseasca de la Barcelona, in aceasta dimineata, la ora 03:25, pe aeroportul din Cluj-Napoca, a fost reprogramata, intarzierea inregistrata fiind de unsprezece ore. ...continuare.

INTARZIERE de 11 ore pentru un zbor BARCELONA-CLUJ! Oamenii sunt revoltati

publicat 2017-09-02 12:00:03 (Evenimentul-Zilei)
INTARZIERE de 11 ore pentru un zbor BARCELONA-CLUJ! Oamenii sunt revoltati Inca un zbor cu probleme, de data aceasta, pe aeroportul din Cluj. O cursa care trebuia sa aterizeze de la Barcelona a fost intarziata cu 11 ore. ...continuare.

Inca un zbor cu probleme: Cursa aeriana Barcelona - Cluj, intarziata cu 11 ore

publicat 2017-09-02 11:30:02 (Antena3)
Inca un zbor cu probleme: Cursa aeriana Barcelona - Cluj, intarziata cu 11 ore O cursa aeriana care ar fi trebuit sa soseasca de la Barcelona, sambata dimineata, la ora 03.25, pe aeroportul din Cluj-Napoca, a fost reprogramata, intarzierea inregistrata fiind de 11... ...continuare.

Rezultate BAC 2017 sesiunea de toamna Cluj. Lista completa a notelor

publicat 2017-09-01 15:00:02 (CanCan)
Rezultate BAC 2017 sesiunea de toamna Cluj. Lista completa a notelor Rezultate BAC 2017 sesiunea de toamna Cluj. Aproape 40.000 de elevi s-au inscris la examenul de Bacalaureat, sesiunea de toamna. Iata care au fost notele pe care le-au obtinut.Rezultate BAC 2017 sesiunea de toamna Cluj. Rezultatele complete le puteti vedea - AICI. Ministerul Educatiei anunta ca pentru cea de-a doua sesiune a examenului de bacalaureat s-au inscris 39.435 de absolventi de liceu. Dintre acestia, 24.690 sunt din promotia curenta, iar 14.745 din seriile anterioare.A fost ultima... ...continuare.