Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale

CFR Cluj revine pe primul loc in Liga 1. Dinamo se indeparteaza de playoff

publicat 2017-11-19 23:00:09 (OnlineSport)
Schimbare de lider in Liga 1 Betano dupa victoria obtinuta de CFR Cluj pe terenul lui Dinamo, scor 2-0, un meci decis in partea secunda. Meciul a fost live text aici. ...continuare.

MM n-a mai asteptat finalul la Dinamo - CFR si s-a grabit sa puncteze cu o noua ironie la adresa rivalei

publicat 2017-11-19 22:45:04 (Gazeta-Sporturilor)
MM n-a mai asteptat finalul la Dinamo - CFR si s-a grabit sa puncteze cu o noua ironie la adresa rivalei Dinamo a facut un meci foarte slab pe teren propriu în etapa a 18-a cu CFR Cluj (0-2) si s-a distantat de primul loc care-i asigura prezenta în play-off. În minutul 55, Culio a facut 2-0 pentru CFR Cluj, iar imediat dupa gol Mihai Stoica, directorul sportiv al lui FCSB, s-a grabit sa-i ironizeze pe "câini" pe contul sau de Facebook. ... ...continuare.

MM n-a mai asteptat finalul de la Dinamo - CFR si s-a grabit sa puncteze » Ironii la adresa rivalilor

publicat 2017-11-19 22:30:04 (Gazeta-Sporturilor)
MM n-a mai asteptat finalul de la Dinamo - CFR si s-a grabit sa puncteze » Ironii la adresa rivalilor Dinamo a facut un meci foarte slab pe teren propriu în etapa a 18-a cu CFR Cluj si s-a distantat de primul loc care-i asigura prezenta în play-off. În minutul 55, Culio a facut 2-0 pentru CFR Cluj, iar imediat dupa gol Mihai Stoica, directorul sportiv al lui FCSB, s-a grabit sa-i ironizeze pe "câini" pe contul sau de Facebook. ... ...continuare.

Doua lucruri care nu s-au vazut la TV in prima repriza dintre Dinamo si CFR Cluj

Doua lucruri care nu s-au vazut la TV in prima repriza dintre Dinamo si CFR Cluj Dinamo si CFR Cluj au intrat la pauza la egalitate, scor 0-0, însa fanii gazda n-au fost deloc impresionati de jocul echipei lor. 1. Un singur dinamovist aplaudat Diogo Salomao (29 de ani) a fost titular la mijlocul lui Dinamo, iar în momentul intrarii la cabine, la pauza, a fost singurul jucator aplaudat de cei 2000 de dinamovisti prezenti la stadion. 2. ... ...continuare.

Doua lucruri interesante care nu s-au vazut la TV in prima repriza dintre Dinamo si CFR Cluj

publicat 2017-11-19 22:00:06 (Gazeta-Sporturilor)
Doua lucruri interesante care nu s-au vazut la TV in prima repriza dintre Dinamo si CFR Cluj Dinamo si CFR Cluj au intrat la pauza la egalitate, scor 0-0, însa fanii dinamovistilor n-au fost deloc impresionati de jocul echipei lor. Reporterii GSP prezenti la meci au sesizat doua lucruri interesante care au avut loc pe parcursul primei reprize si care nu s-au vazut la TV. 1. ... ...continuare.

3 absente importante pentru Miriuta » De ce Steliano Filip, Costache si Mahlangu n-au fost in lot cu CFR Cluj

publicat 2017-11-19 20:45:03 (Gazeta-Sporturilor)
3 absente importante pentru Miriuta » De ce Steliano Filip, Costache si Mahlangu n-au fost in lot cu CFR Cluj Ionel Danciulescu, directorul sportiv al lui Dinamo, a explicat de ce n-au fost inclusi în lot pentru meciul cu CFR Cluj din aceasta seara jucatori precum Valentin Costache, Steliano Filip si May Mahlangu. "Steliano Filip si Costache au avut ceva probleme medicale. May Mahlangu s-a accidentat cu doua zile înainte de meci. Miriuta a mers pe continuitate, pentru ca aceasta echipa a câstigat cu Gaz Metan. ... ...continuare.

Ionita a surprins reporterii dupa meciul contra Chiajnei, intrebat despre duelul Dinamo - CFR Cluj

Ionita a surprins reporterii dupa meciul contra Chiajnei, intrebat despre duelul Dinamo - CFR Cluj La finalul meciului pe care Astra l-a câstigat în fata Concordiei Chiajna, 2-1, Alexandru Ionita a fost întrebat daca o va sustine pe CFR Cluj în duelul cu Dinamo, având în vedere ca trupa lui Miriuta este principala contracandidata la ultimul loc de play-off. Ionita a afirmat ca va tine cu CFR Cluj, însa nu pentru ca Astra sa profite de un pas gresit al lui Dinamo. ... ...continuare.

Ionita a uimit reporterii dupa meciul contra Chiajnei » Motivul pentru care sustine CFR Cluj in duelul cu Dinamo

publicat 2017-11-19 20:30:03 (Gazeta-Sporturilor)
Ionita a uimit reporterii dupa meciul contra Chiajnei » Motivul pentru care sustine CFR Cluj in duelul cu Dinamo La finalul meciului pe care Astra l-a câstigat în fata Concordiei Chiajna, 2-1, Alexandru Ionita a fost întrebat daca va sustine CFR Cluj în duelul cu Dinamo, avâdn în vedere ca trupa lui Miriuta este principala contarcandidata la ultimul loc de play-off. Ionita a afirmat ca sustine CFR Cluj, însa nu pentru ca Astra sa profite de un pas gresit al lui Dinamo, ci pentru ca ardelenii au aceleasi culori precum Rapidul. ... ...continuare.

DIGI SPORT LIVE ora 20:45 DINAMO CFR CLUJ LIVE VIDEO STREAM ONLINE DIGI SPORT

publicat 2017-11-19 19:30:09 (Romania-TV)
DIGI SPORT LIVE ora 20:45 DINAMO CFR CLUJ LIVE VIDEO STREAM ONLINE DIGI SPORT DIGI SPORT LIVE DINAMO CFR CLUJ LIVE VIDEO STREAM ONLINE DIGI SPORT. DINAMO - CFR CLUJ se joaca, duminica, de la ora 20:45, LIVE VIDEO STREAM ONLINE DIGISPORT. Partida dintre DINAMO si CFR CLUJ conteaza pentru etapa a 18-a din Liga 1. DIGI SPORT transmite LIVE VIDEO STREAM ONLINE DINAMO CFR CLUJ. ...continuare.

DINAMO - CFR CLUJ LIVE VIDEO ONLINE DIGI SPORT. Ardelenii vor sa revina pe primul loc, "cainii" cauta play-off-ul. LIVE STREAM TELEKOM

publicat 2017-11-19 14:45:08 (Romania-TV)
DINAMO - CFR CLUJ LIVE VIDEO ONLINE DIGI SPORT. Ardelenii vor sa revina pe primul loc, "cainii" cauta play-off-ul. LIVE STREAM TELEKOM DINAMO - CFR CLUJ LIVE VIDEO ONLINE. Dinamo intalneste pe teren propriu CFR Cluj, duminica seara, de la ora 20:45, in direct la Telekom Sport 1 si live cu faze VIDEO in timp real pe telekomsport.ro ...continuare.