Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Imagini soc: copii folositi de ISIS drept calai. Unul dintre ei, un britanic blond cu ochi albastri

publicat 2016-08-27 17:45:08 (Realitatea-TV)
Imagini soc: copii folositi de ISIS drept calai. Unul dintre ei, un britanic blond cu ochi albastri Gruparea terorista Stat Islamic a dat publicitatii o noua inregistare video macabra, in care cinci copii de diferite nationalitati sunt folositi drept calai. ...continuare.

Tariceanu, despre alegeri: Romanii vor alege statul de drept si nu statul mafiot construit de Basescu si protejat de Iohannis

publicat 2016-08-26 20:00:10 (Romania-TV)
Tariceanu, despre alegeri: Romanii vor alege statul de drept si nu statul mafiot construit de Basescu si protejat de Iohannis Romanii vor opta, la viitoarele alegeri parlamentare, "mai mult decat oricand dupa 1990", pentru statul de drept, sustine presedintele Senatului, Calin Popescu-Tariceanu, copresedinte al ALDE. ...continuare.

Nu ai cum sa o uiti! Scenele fierbinti cu Angelique Boyer care fac inconjurul lumii. Cea mai sexy actrita de telenovele a renuntat la haine si la inhibitii

publicat 2016-08-26 10:30:01 (Antena-1)
Rolul principal din "Teresa" a propulsat-o pe Angelique in topul celor mai iubite actrite de telenovele din lume! Desi joaca un personaj negativ, serialul mexican din 2010 a transformat-o intr-o adevarata vedeta internationala ...continuare.

Soferii serviciului UberEats vor salarii mai mari si ameninta ca vor face greva

publicat 2016-08-25 15:45:15 (Ziarul-Financiar)
Soferii serviciului UberEats vor salarii mai mari si ameninta ca vor face greva Soferii pentru serviciul proaspat lansat de Uber, UberEats, care asigura livrarea de mancare la domniciul pentru londonezi, ameninta sa intre in greva vineri, potrivit Uniunii Vocilor Unite ale Lumii.Uber si alte companii care se bazeaza pe cererile clientilor au drept muncitori persoane independente care ofera servicii de ride-sharing, livreaza mancare, repara diferite lucruri etc. Muncitorii nu sunt clasificati drept angajati, companiile neavand obligatia de a le plati asigurari medicale... ...continuare.

Drept la replica ICECHIM referitor la Hexi-Pharma

publicat 2016-08-24 17:45:02 (Antena3)
Drept la replica ICECHIM referitor la Hexi-Pharma Referitor la modul de prezentare si dezbatere in spatial public a informatiilor privind cazul Hexi-Pharma, IINCDCP-ICECHIM ne-a transmis un drept la replica legat de informatiile care circula pe piata. Vedeti... ...continuare.

De la bikini la val: Povestea frumoasei Irina. In 2010, castiga in China titlul de "Miss Bikini World". Acum e la casa ei in Turcia

publicat 2016-08-24 14:45:01 (Antena-1)
Nu aduce un intreg  caiet de planuri si proiectii personale ce aduce dragostea! Este si cazul Irinei Boanca, una dintre cele mai frumase romance. Fosta Miss Bikini World in 2010 s-a "cumintit" nu in stilul ardelenesc, caci este originara din Cluj, ci pe ritmuri neaos orientale. ...continuare.

Romanul care a castigat aproape 40.000.000 de euro in sase luni

publicat 2016-08-24 11:45:02 (Antena3)
Romanul care a castigat aproape 40.000.000 de euro in sase luni Rottco Consult, unul dintre cei mai mari traderi de produse petroliere din Romania, un business demarat in 2010 de un fost director din companii precum Lukoil sau Rompetrol, a ajuns dupa primele sase luni... ...continuare.

Vasile Dincu: Institutul National de Administratie va incepe sa functioneze de anul viitor

publicat 2016-08-24 00:00:16 (Romania-TV)
Vasile Dincu: Institutul National de Administratie va incepe sa functioneze de anul viitor Institutul National de Administratie va incepe sa functioneze de anul viitor si nu va face concurenta facultatilor de administratie publica, ci va oferi formare pentru functionarii superiori, a declarat marti vicepremierul Vasile Dincu.c ...continuare.

Victor Ponta pierde titlul de conferentiar universitar

publicat 2016-08-23 14:15:02 (Antena3)
Victor Ponta pierde titlul de conferentiar universitar Fostul premier a detinut pozitia ­didactica între 2006 si 2010 la Universitatea ­Româno-Americana, pe baza unei teze de ­doctorat care a fost între timp anulata.  Rectorul... ...continuare.

Marin Moraru a murit: "Romania nu mai e ce-a fost. Au aparut alpinisti politici, hoti si finantisti de groaza"

publicat 2016-08-21 20:15:03 (Antena3)
Marin Moraru a murit: Romania nu mai e ce-a fost. Au aparut alpinisti politici, hoti si finantisti de groaza Mihai Moraru a murit. Intr-un interviu acordat gandul.info, in 2010, actorul Marin Moraru a vorbit despre sine, alegeri, sansa, nerabdare, roluri si Romania "lipsita de... ...continuare.