Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB



Fiica cea mare a lui Emil Boc, admisa la Facultatea de Drept a UBB, cu media 8,80

publicat 2015-07-29 12:00:15 (Mediafax)
Fiica cea mare a lui Emil Boc, admisa la Facultatea de Drept a UBB, cu media 8,80 Fiica cea mare a primarului municipiului Cluj-Napoca, Emil Boc, Cezara, a fost admisa la Facultatea de Drept a Universitatii "Babes-Bolyai" (UBB), pe locurile bugetate, cu media generala 8,80, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Fiica cea mare a lui Emil Boc, admisa la Facultatea de Drept. Ce media a avut fata primarului

publicat 2015-07-29 11:45:02 (Antena3)
Fiica cea mare a primarului municipiului Cluj-Napoca, Emil Boc, Cezara, a fost admisa la Facultatea de Drept a Universitatii Babes-Bolyai (UBB), pe locurile bugetate, cu media generala 8,80, informeaza... ...continuare.

Fiica cea mare a lui Emil Boc, admisa la Facultatea de Drept a Universitatii Babes-Bolyai. Cu ce medie a intrat

publicat 2015-07-29 11:00:05 (Gandul)
Fiica cea mare a lui Emil Boc, admisa la Facultatea de Drept a Universitatii Babes-Bolyai. Cu ce medie a intrat Fiica cea mare a primarului municipiului Cluj-Napoca, Emil Boc, Cezara, a fost admisa la Facultatea de Drept a Universitatii "Babes-Bolyai" (UBB), pe locurile bugetate, cu media generala 8,80, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

De la "El Pepe" la "Sasone", o distanta cat de la Paganini la Copilul Minune | ANTI-OPINIE

publicat 2015-07-29 01:15:07 (Evenimentul-Zilei)
De la El Pepe la Sasone, o distanta cat de la Paganini la Copilul Minune | ANTI-OPINIE José Alberto Mujica Cordano, zis "El Pepe", a fost, din 2010 si pana acum cateva luni presedintele Uruguayului. ...continuare.

BP are pierderi de 5,8 miliarde dolari

publicat 2015-07-29 00:00:01 (Bursa)
Compania petroliera britanica BP Plc a avut pierderi de 5,8 miliarde dolari in trimestrul al doilea din acest an, ca urmare a declinului cotatiilor titeiului si a costurilor generate de dezastrul ecologic pe care l-a provocat in 2010, in Golful Mexic. ...continuare.

Reactia incredibila a lui Gigi Becali dupa ce sa fiica mijlocie a intrat la Drept cu media 9.21. "Ce sa-i iau, are...."

publicat 2015-07-28 23:45:03 (CanCan)
Reactia incredibila a lui Gigi Becali dupa ce sa fiica mijlocie a intrat la Drept cu media 9.21. Ce sa-i iau, are.... Gigi Becali a avut o reactie incredibila dupa ce, Alexandra, fiica sa mijlocie, a intrat la Facultatea de Drept cu nota 9.21. Finantatorul Stelei a declarat, pentru CANCAN.ro, ca nu o va rasplati in niciun fel pe tanara. ...continuare.

Unde se afla cei mai multi cetateni straini cu drept de sedere in Romania

publicat 2015-07-28 14:30:05 (Gandul)
Unde se afla cei mai multi cetateni straini cu drept de sedere in Romania Peste 100.000 de cetateni straini cu drept de sedere in Romania au fost inregistrati in primul semestru al anului 2015, cei mai multi fiind in Capitala si in judetele Timis, Iasi, Cluj si Ilfov, a anuntat, marti, Inspectoratul General pentru Imigrari (IGI). ...continuare.

ADMITERE 2015. Fata lui Gigi Becali a intrat la Drept! Vezi ce nota a luat

publicat 2015-07-27 21:15:12 (Realitatea-TV)
ADMITERE 2015. Fata lui Gigi Becali a intrat la Drept! Vezi ce nota a luat ADMITERE 2015. Alexandra, fiica mijlocie a lui Gigi Becali, a dat examenul la Facultatea de Drept si a fost admisa cu o nota mare. Tanara, care spera sa ajunga judecatoare, a luat examenul cu 9.21. ...continuare.

Bucurie mare in familia lui Gigi Becali! Fiica lui, Alexandra, a fost admisa la Facultatea de Drept

publicat 2015-07-27 19:45:01 (Antena-1)
Bucurie mare in familia lui Gigi Becali! Fiica lui, Alexandra, a fost admisa la Facultatea de Drept Gheorghe Becali se poate mandri in absolut orice moment cu fetele lui. Acum are un alt motiv, si acela ca fiica lui, Alexandra a intrat la Facultatea de Drept cu o medie peste 9. ...continuare.