Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB



100 de Minute. Oamenii Elenei Udrea, interceptati inca din 2010

publicat 2015-04-22 18:45:02 (Antena3)
Apropiatii Elenei Udrea erau interceptati inca din 2010. Omul de afaceri Adrian Gardean a fost interrceptat in timp ce vorbea cu Stefan Lungu, consilierul Elenei Udrea, la data de 22 decembrie 2010.  ... ...continuare.

Cum au scapat Udrea si acolitii ei de ancheta timp de 5 ani

publicat 2015-04-22 13:15:01 (Antena3)
Oamenii Elenei Udrea erau interceptati inca din 2010. O parte dintre discutii apar in rechizitoriul procurorilor, devenit public dupa trimiterea dosarului in judecata. Toti cei implicati, inclusiv Udrea, au... ...continuare.

Gabor (CSM): Mentinerea statutului de magistrat al procurorilor, necesara apararii ordinii de drept

publicat 2015-04-21 17:45:11 (Mediafax)
Gabor (CSM): Mentinerea statutului de magistrat al procurorilor, necesara apararii ordinii de drept Vicepresedintele Consiliului Superior al Magistraturii (CSM), Bogdan Gabor, a spus, marti, in cadrul unei declaratii de presa, ca mentinerea statutului de magistrat al procurorilor este necesara pentru apararea ordinii de drept, fiind o conditie fundamentala a garantarii intereselor societatii. ...continuare.

ȘEFUL sindicalistilor din Politie cu o LEAFA URIAȘA. Din cotizatii, fostul plutonier de Armata, ajuns comisar sef, castiga mai mult decat PREȘEDINTELE ROMANIEI

publicat 2015-04-21 00:45:06 (Evenimentul-Zilei)
ȘEFUL sindicalistilor din Politie cu o LEAFA URIAȘA. Din cotizatii, fostul plutonier de Armata, ajuns comisar sef, castiga mai mult decat PREȘEDINTELE ROMANIEI A lucrat doar noua ani in Politia Romana si a fost avansat, inainte de termen, la gradul de comisar sef. Platit cu peste 10.000 de lei pe luna din cotizatiile FSNPPC, Toader Paraschiv i-a indemnat pe angajatii MAI sa incalce legea la protestul de la Palatul Cotroceni, in 2010. ...continuare.

China doreste reforme in interiorul FMI

publicat 2015-04-20 21:15:01 (Bursa)
China este 'mai mult decat frustata' din cauza intarzierii pachetului de reforme propuse in 2010 in interiorul Fondului Monetar International (FMI), care ar fi trebuit sa dea mai multa pregnanta statului chinez in actionariatul FMI, a declarat astazi guvernatorul bancii centrale de la Beijing, Zhou Xiaochuan, citat de South China Morning Post. ...continuare.

Cea mai buna reclama facuta Romaniei de o americanca

publicat 2015-04-20 17:15:12 (Realitatea-TV)
Cea mai buna reclama facuta Romaniei de o americanca Sorcha Sills a plecat in 2010 din Statele Unite, dupa ce a absolvit la University of South Florida, iar de atunci locuieste la Bucuresti, unde preda la Britanica Learning Centre din Bucuresti. ...continuare.

Ciprian Marica se opereaza din nou! Atacantul risca sa isi incheie cariera

publicat 2015-04-20 10:45:16 (Gazeta-Sporturilor)
Ciprian Marica nu a mai jucat din luna martie, iar astazi va fi supus unei interventii ghirurgicale. Atacantul celor de la Konyaspor va suferi o operatie la genunchiul piciorului drept si daca recuperarea nu va decurge bine, Marica poate sa îsi incheie cariera, potrivit DigiSport.  Marica a mai suferit o operatie în luna octombrie, la meniscul piciorului drept si parea ca totul a revenit la normal. ... ...continuare.

Spectacol pe strazile Brasovului!

publicat 2015-04-20 00:00:17 (Libertatea)
In ultima zi a Saptamanii Luminate, junii brasoveni, cunoscuti si drept calaretii din Scheii... ...continuare.

Un spital din Prahova, inchis in 2010, a fost TRANSFORMAT intr-un centru medical privat

publicat 2015-04-16 22:00:01 (Antena3)
Fostul spital din localitatea prahoveana Poiana Campina, inchis in anul 2010, a fost preluat de o firma privata care il va transforma in cel mai mare spital privat din judetul Prahova, prima sectie a unitatii... ...continuare.