Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Drept la replica al lui Florin Alexe, deputat PNL: Robert Negoita nu are aliati printre liberali!

publicat 2016-05-31 20:30:09 (Realitatea-TV)
Drept la replica al lui Florin Alexe, deputat PNL: Robert Negoita nu are aliati printre liberali! Florin Alexe, deputat PNL, a transmis Realitatea.net un drept la replica in privinta articolului aparut marti, "Cum face campanie involuntara seful organizatiei PNL pentru candidatul PSD la Primaria sectorului 3". ...continuare.

Drept la replica privind articolul Candidat la Primaria Sectorului 3 cu 2 case la ANL in Sectorul 6

publicat 2016-05-27 09:30:15 (Realitatea-TV)
Drept la replica privind articolul Candidat la Primaria Sectorului 3 cu 2 case la ANL in Sectorul 6 Candidatul PNL la Primaria Sectorului 3 Cristina Ancuta Pocora a transmis urmatorul Drept la replica in privinta articolului aparut astazi, 26 mai 2016, pe realitatea.net "Candidat la Primaria Sectorului 3 cu 2 case la ANL in Sectorul 6" ...continuare.

Ponta: Imi este foarte teama ca 2017 sa nu fie unul al crizei economice, ca 2010

publicat 2016-05-27 00:00:47 (Romania-TV)
Ponta: Imi este foarte teama ca 2017 sa nu fie unul al crizei economice, ca 2010 Deputatul Victor Ponta a declarat, joi seara, ca isi doreste sa castige alegerile din iunie cat mai multi reprezentanti ai PSD, la fel si in cazul celor parlamentare, deoarece se teme ca anul 2017 sa nu fie unul al crizei, ca 2010. ...continuare.

O tanara a fost retinuta dupa ce s-a dat drept politista si a inselat mai multe persoane

publicat 2016-05-26 17:15:24 (Romania-TV)
O tanara a fost retinuta dupa ce s-a dat drept politista si a inselat mai multe persoane O tanara de 19 ani, din Gura Humorului, a fost retinuta dupa ce s-a dat drept politista. Fata a reusit sa insele mai multe persoane dupa ce le promitea, in schimbul unei sume de bani, angajarea in politie.Tanara a fost retinuta pentru 24 de ore. ...continuare.

Efectul crizei! Studiu alarmant: Aproape 500.000 de oameni au murit de cancer din cauza recesiunii

publicat 2016-05-26 15:00:01 (Antena3)
Efectul crizei! Studiu alarmant: Aproape 500.000 de oameni au murit de cancer din cauza recesiunii Efectele complete ale crizei economice din 2008 - 2010 ies abia acum la iveala. Un studiu ingrijorator arata ca, in perioada respectiva, austeritatea ar putea fi de vina pentru moartea a peste jumatate de milion de oameni. ...continuare.

Liviu Dragnea: Iohannis sa stea linistit, nu il suspendam. Guvernul nu poate sta la fel de linistit

publicat 2016-05-25 22:45:09 (Romania-TV)
Liviu Dragnea: Iohannis sa stea linistit, nu il suspendam. Guvernul nu poate sta la fel de linistit Liderul PSD, Liviu Dragnea, a declarat, miercuri seara, ca presedintele Klaus Iohannis poate "sa stea linistit", pentru ca social-democratii nu intentioneaza sa declanseze procedura de suspendare a sa din functie, dar ca in schimb nu la fel de linistit poate sta Guvernul Ciolos, pe care l-a calificat drept neperformant si drept un posibil "risc de securitate nationala". ...continuare.

Concedieri masive. O mare companie IT isi inchide birourile din Bucuresti

publicat 2016-05-25 14:45:02 (Antena3)
Concedieri masive. O mare companie IT isi inchide birourile din Bucuresti Compania americana Intel, care are un centru de dezvoltare software la Bucuresti din 2010, va inchide biroul din Capitala. Decizia vine la scurt timp dupa ce CEO-ul companiei, Brian Krzanich, a anuntat un... ...continuare.

Mourinho nu e dorit de toata lumea la Manchester United

publicat 2016-05-24 16:00:16 (OnlineSport)
Vazut de suporterii lui Manchester United drept singurul om care poate readuce gloria pierduta pe Old Trafford, antrenorul portughez Jose Mourinho nu este vazut chiar in unanimitate drept cea mai buna solutie pentru echipa engleza. ...continuare.