Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Meteorologii au facut anuntul in urma cu putin timp: "Incep NINSORILE. Pentru 7 judete este COD GALBEN de POLEI" Meteorologii au facut anuntul in urma cu putin timp: "Incep NINSORILE. Pentru 7 judete este COD GALBEN de POLEI" Renato Usatii, liderul Partidului Patria, a fugit din Republica Moldova pentru a nu fi arestat | VIDEO Renato Usatii, liderul Partidului Patria, a fugit din Republica Moldova pentru a nu fi arestat | VIDEO Cum l-a desfiintat Vanghelie pe Ponta. Inregistrarea integrala a emisiunii de la Realitatea TV Cum l-a desfiintat Vanghelie pe Ponta. Inregistrarea integrala a emisiunii de la Realitatea TV Mai mult de-atat chiar nu putem difuza!!! Ana Maria Mocanu si Loredana Chivu, GOALE in fata camerelor! Totul se rezuma la marime si grosime Mai mult de-atat chiar nu putem difuza!!! Ana Maria Mocanu si Loredana Chivu, GOALE in fata camerelor! "Totul se rezuma la marime si grosime" Jumatate din gospodarii au acces la Internet, iar 61,6% dintre cei cu varste de 16-74 ani l-au folosit Jumatate din gospodarii au acces la Internet, iar 61,6% dintre cei cu varste de 16-74 ani l-au folosit Presupusi membri ai miscarii Antifa, retinuti de autoritatile din Republica Moldova. Acestia planuiau atacuri violente Presupusi membri ai miscarii Antifa, retinuti de autoritatile din Republica Moldova. Acestia planuiau atacuri violente Accident in lant pe Podul Pipera din Capitala. Un barbat a fost ranit dupa ce trei masini s-au izbit intre ele Accident in lant pe Podul Pipera din Capitala. Un barbat a fost ranit dupa ce trei masini s-au izbit intre ele Klaus Iohannis, la Chisinau, inainte de alageri: Moldovenii au ocazia sa aleaga un viitor pro-european Klaus Iohannis, la Chisinau, inainte de alageri: Moldovenii au ocazia sa aleaga un viitor pro-european Klaus Iohannis, la Chisinau: Imi doresc ca aderarea R. Moldova la UE sa se faca in timpul mandatului meu Hora La Maruta: Intra-n cea mai mare hora si castiga in fiecare saptamana un premiu pentru masa de sarbatoare A fost dorita de canadieni, dar a ales sa ramina in Romania » Alina Dumitru se revolta: Federatia mi-a intors spatele A fost dorita de canadieni, dar a ales sa ramina in Romania » Alina Dumitru se revolta: "Federatia mi-a intors spatele" Nedumerire in PSD dupa excluderile lui Geoana, Vanghelie si Sova. Singura reactie a lui Ion Iliescu: "Mai, dati-va deoparte!" Nedumerire in PSD dupa excluderile lui Geoana, Vanghelie si Sova. Singura reactie a lui Ion Iliescu: "Mai, dati-va deoparte!" Mediafax Group si-a cerut insolventa Mediafax Group si-a cerut insolventa Peste 39.000 locuri de munca erau vacante in trimestrul trei din 2014 Peste 39.000 locuri de munca erau vacante in trimestrul trei din 2014 Se apropie CRACIUNUL! Sambata SE APRIND LUMINILE de Sarbatori in Bucuresti Se apropie CRACIUNUL! Sambata SE APRIND LUMINILE de Sarbatori in Bucuresti

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice



Cristiana Anghel (PC), despre romanii din diaspora: As da drept de vot celor care au stat trei luni in tara in ultimul an. Stiu Romania doar din fotografii

publicat 2014-11-11 03:00:15 (Adevarul)
Cristiana Anghel, senatoarea grevista aleasa pe listele PC, partid fondat de Dan Voiculescu, spune ca ar trebui sa aiba drept de vot doar romanii care dovedesc ca au stat in tara cel putin trei luni in ultimul an pentru ca multi votanti din diaspora au vazut Romania doar din fotografii. ...continuare.

Universitatea Bucuresti: Nu vom organiza o dezbatere a candidatilor la alegerile prezidentiale

publicat 2014-11-07 13:30:28 (Realitatea-TV)
Universitatea Bucuresti: Nu vom organiza o dezbatere a candidatilor la alegerile prezidentiale Universitatea Bucuresti anunta ca nu a primit o solicitare privind organizarea unei dezbateri electorale si ca nu intentioneaza sa organizeze o astfel de dezbatere. 1 COMENTARIU Tweet "In urma aparitiei in presa a unor informatii referitoare la organizarea unei dezbateri electorale in cadrul Facultatii de Drept a Universitati din Bucuresti in cursul zilei de luni, 10 noiembrie 2014, conducerea Universitatii din Bucuresti si conducerea Facultatii de Drept doresc sa faca urmatoarele precizari:... ...continuare.

Studentii de la Universitate ii invita pe Klaus Iohannis si Victor Ponta la o dezbatere la Facultatea de Drept

publicat 2014-11-07 10:00:06 (Gandul)
Studentii de la Universitate ii invita pe Klaus Iohannis si Victor Ponta la o dezbatere la Facultatea de Drept Societatea Studentilor Universitatii Bucuresti (SSUB) le-a propus vineri celor doi candidati la alegerile prezidentiale, Klaus Iohannis si Victor Ponta, sa participe luni, la o ora ce poate fi stabilita impreuna cu echipele de campanie, la o dezbatere publica ce ar urma sa aiba loc in Aula Magna a Facultatii de Drept. ...continuare.

Bunica operata la piciorul DREPT desi a ajuns in spital cu piciorul STANG rupt. Explicatia medicului in fata familiei

publicat 2014-11-06 19:30:20 (ProTV)
Bunica operata la piciorul DREPT desi a ajuns in spital cu piciorul STANG rupt. Explicatia medicului in fata familiei Gafele din sistemul romanesc de sanatate sunt incalificabile si din ce in ce mai dese. La Baia Mare, o bunica de 85 de ani a fost operata la piciorul drept, desi femeia isi rupsese piciorul stang. ...continuare.

Aurul, la cea mai scazuta valoare din ultimii 4 ani

publicat 2014-11-06 07:15:31 (Money.ro)
Aurul, la cea mai scazuta valoare din ultimii 4 ani Pretul unciei de aur a coborat miercuri la cea mai scazuta valoare din ultimii patru ani, cererea de aur fiind afectata de aprecierea dolarului american in urma victoriei republicanilor in alegerile legislative din SUA, transmite AFP. In jurul orei 08.55 GMT, pe piata London Bullion Market uncia de aur era cotata la 1.143,47 dolari, cel mai scazut nivel inregistrat dupa data de 23 aprilie 2010. De asemenea, pretul unciei de argint a coborat pana la 15,19 dolari, cel mai scazut nivel... ...continuare.

Baesu (ANRP): Nimeni nu il verifica pe Iohannis. Se verifica ANRP si banii dati in 2010

publicat 2014-11-05 16:30:29 (Mediafax)
Baesu (ANRP): Nimeni nu il verifica pe Iohannis. Se verifica ANRP si banii dati in 2010 Presedintele ANRP, George Baesu, spune despre actiunea Corpului de Control al premierului, generata de informatii privind acordarea de despagubiri in favoarea unei cesionar pentru imobile situate inclusiv in Sibiu, ca nimeni nu il verifica pe Klaus Iohannis, ci pe ANRP si banii dati "in 2010". ...continuare.

Corpul de control al Guvernului face verificari la Primaria Sibiu. Iohannis: Stau foarte linistit. Nu o sa gaseasca nicio neregula

publicat 2014-11-05 15:30:28 (Ziarul-Atac)
Corpul de control al Guvernului face verificari la Primaria Sibiu. Iohannis: Stau foarte linistit. Nu o sa gaseasca nicio neregula Corpul de Contontrul al Guvernului verifica la Sibiu mai multe retrocedari, facute in anul 2010, perioada in care primar al orasului era Klaus Iohannis. Controlul a inceput in 3 noimebrie si are loc dupa un alt cotrol al Autoritatii Nationale pentru Restituirea Proprietatilor. Ar fi vorba de mai multe cladiri sau terenuri retrocedate, printre care si Palatul Bruckental din Sibiu, intre 1 ianuarie 2010 si 31 decembrie 2010, perioada in care Klaus Iohannis a fost primar, dar si presedinte al... ...continuare.

Corpul de Control verifica mai multe retrocedari facute la Sibiu, in timpul mandatului lui Klaus Iohannis

publicat 2014-11-05 14:00:42 (Puterea)
Corpul de Control verifica mai multe retrocedari facute la Sibiu, in timpul mandatului lui Klaus Iohannis Corpul de Control al Guvernului verifica mai multe retrocedari facute la Sibiu, in anul 2010, perioada in care primar al orasului era Klaus Iohannis.Controlul Corpului a inceput in data de 3 noiembrie si are loc dupa un alt cotrol al Autoritatii Nationale pentru Restituirea Proprietatilor, potrivit b1.ro. Sursa citata precizeaza ca ar fi vorba de mai multe cladiri sau terenuri retrocedate, printre care si Palatul Bruckental din Sibiu, intre 1 ianuarie 2010 si 31 decembrie 2010. In aceasta... ...continuare.

Ponta vrea sa-i ia PENSIA lui Basescu: Ar fi drept sa ii scurtam mandatul

publicat 2014-11-04 12:30:39 (Realitatea-TV)
Ponta vrea sa-i ia PENSIA lui Basescu: Ar fi drept sa ii scurtam mandatul Premierul Victor Ponta a declarat, luni, la un post TV, ca se gandeste ca poate ar fi "drept" ca presedintele Traian Basescu, la cat a incalcat Constitutia, sa nu aiba mandat intreg, astfel incat sa nu primeasca pensie, mentionand insa ca, daca va putea evita o criza politica, o va face. 4 COMENTARII Tweet Intrebat ce ar trebui sa faca Traian Basescu pentru a fi suspendat iarasi din functia de presedinte, Ponta a raspuns: "Sa incalce grav Constitutia". El a adaugat ca actualul sef al statului... ...continuare.


Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

agio asistenti medicali bucur un oltean argentina incendi nicolae guta sarmana maria ofici votes muzeul taranului roman mcdonald expo ciclon imperiul otoman business intelligence fiat punto the beat emma sfarsitul lumii buza corina bud sotia ciprian smiley suma adrian enache spitalul sfanta maria sibiu gazon cipri decebal sofer de camion criticile flavia alexandra investiti gemeni descarca chitu football anar the dada huni elena udrea pufuleti hotel vega bucov red bull duet