Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Guvernul modovean scoate la vanzare compania care detine gazoductul Iasi-Ungheni

publicat 2017-10-27 22:45:06 (Romania-TV)
Guvernul modovean scoate la vanzare compania care detine gazoductul Iasi-Ungheni Guvernul de la Chisinau a transmis prin intermediul unui anunt al Agentiei de Proprietati Publice ca urmeaza sa scoata la vanzare compania Vestmoldtransgaz, ce detine gazoductul Iasi-Ungheni, informeaza presa moldoveana. ...continuare.

VIDEO Supergol in Liga 1! Platini de la CSM Poli Iasi si-a respectat numele si i-a facut pe fani sa-l aplaude in picioare

publicat 2017-10-27 22:30:03 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO Supergol in Liga 1! Platini de la CSM Poli Iasi si-a respectat numele si i-a facut pe fani sa-l aplaude in picioare CSM Poli Iasi confirma forma buna începuta etapa trecuta, la meciul cu Gaz Metan si a facut spectacol si în meciul cu Concordia Chiajna. VEZI VIDEO Regizori n-au mai fost Jo Santos sau Qaka, ci Pedro Mendes si Platini. Primul a deschis scorul, în timp ce al doilea si-a aratat clasa la o lovitura libera. Mijlocasul a executat o lovitura libera în minutul 67, dintr-un unghi închis, iar mingea a ajuns în plasa portii lui Caparco. ... ...continuare.

Guvernul din Republica Moldova va scoate la vanzare compania ce detine gazoductul Iasi-Ungheni

publicat 2017-10-27 18:30:08 (Mediafax)
Guvernul din Republica Moldova va scoate la vanzare compania ce detine gazoductul Iasi-Ungheni Guvernul de la Chisinau a transmis prin intermediul unui anunt al Agentiei de Proprietati Publice ca urmeaza sa scoata la vanzare compania Vestmoldtransgaz, ce detine gazoductul Iasi-Ungheni, informeaza presa moldoveana. ...continuare.

liveTEXT de la 20:45 CSM Poli Iasi - Concordia Chiajna » Ilfovenii n-au niciun succes in ultimele 5 directe cu moldovenii

publicat 2017-10-27 16:45:05 (Gazeta-Sporturilor)
liveTEXT de la 20:45 CSM Poli Iasi - Concordia Chiajna » Ilfovenii n-au niciun succes in ultimele 5 directe cu moldovenii Concordia Chiajna a pierdut etapa trecuta partida cu CS U Craiova si a întrerupt o serie de 4 victorii, care au ajutat-o sa urce pe locul 11, cu 17 puncte. VEZI LIVETEXT PARTIDA! Azi, ilfovenii vor avea parte de un meci dificil, adversara fiind CSM Poli Iasi, echipa care e pe 9, cu 18 puncte. Iesenii o pot egala pe Dinamo în clasament în cazul în care vor câstiga azi. ... ...continuare.

Barbati gasiti in stare de hipotermie la Iasi

publicat 2017-10-27 15:15:06 (Libertatea)
Barbati gasiti in stare de hipotermie la Iasi Doi barbati au ajuns, in ultimele 24 de ore, in stare de hipotermie la Spitalul Sfantul Spiridon din Iasi. Conform coordonatorului UPU-SMURD din cadrul unitatii spitalicesti, Diana Cimpoiesu, unul dintre barbati, in varsta de 48 de ani, din localitatea Focuri, a fost gasit in casa cu hipotermie medie, avand o temperatura corporala de 30 de […] Post-ul Barbati gasiti in stare de hipotermie la Iasi apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

LIVE CSM Poli Iasi - Concordia (20:45)

publicat 2017-10-27 13:30:08 (OnlineSport)
Etapa a 16-a din Liga 1 Betano debuteaza vineri seara cu meciul dintre CSM Poli Iasi si Concordia Chiajna. Apasti aici pentru a vedea meciul cu live stream legal. ...continuare.

Incendiu la un depozit de electrocasnice din Iasi

publicat 2017-10-27 10:00:25 (ProTV)
Pompierii lupta cu flacarile de la o hala din Iasi vineri dimineata. ...continuare.

Val de accidente seara trecuta, in Romania. O masina a lovit o conducta de gaze, in Carei. Pieton, lovit pe zebra la Iasi

publicat 2017-10-27 09:45:21 (Romania-TV)
Val de accidente seara trecuta, in Romania. O masina a lovit o conducta de gaze, in Carei. Pieton, lovit pe zebra la Iasi A fost alerta in Carei dupa ce o masina a intrat intr-o conducta de gaze si a existat pericol de explozie. In Satu Mare un bolid a rupt un stalp, iar la Iasi un pieton a fost lovit de o masina chiar pe trecerea de pietoni. ...continuare.

Incendiu la un depozit de electrocasnice din Iasi!

publicat 2017-10-27 09:15:17 (CanCan)
Incendiu la un depozit de electrocasnice din Iasi! Un incendiu a izbucnit vineri dimineata la un depozit de aparate electrocasnice din Iasi. Conform ISU Iasi, depozitul are o suprafata de aproximativ 400 de metri patrati, fiind vorba depre o constructie pe structura metalica. La aceasta ora focul a fost localizat si nu mai exista posibilitatea extinderii lui, potrivit news.ro. Pompierii au intervenit cu 4 autospeciale de stingere si cu alte doua autospeciale utilizate pentru alimentarea cu apa. De asemenea, la fata locului se afla si un... ...continuare.

Incendiu MISTUITOR la Iasi. Șase autospeciale au INTERVENIT

publicat 2017-10-27 09:00:19 (Evenimentul-Zilei)
Incendiu MISTUITOR la Iasi. Șase autospeciale au INTERVENIT Un incendiu puternic a izbucnit vineri dimineata la un depozit de electrocasnice din Iasi, pe una dintre strazile importante din oras. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA