Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Incendiu la un depozit de electrocasnice din Iasi. Arde o suprafata de 400 mp, iar pompierii intervin cu sase autospeciale

publicat 2017-10-27 08:45:30 (Libertatea)
Incendiu la un depozit de electrocasnice din Iasi. Arde o suprafata de 400 mp, iar pompierii intervin cu sase autospeciale Incendiu la un depozit de electrocasnice din Iasi. Un incendiu puternic a izbucnit in aceasta dimineata, la u ndepozit de electrocasnice din Iasi, pe strada Aurel  Vlaicu. Arde o constructie pe structura metalica, pe o suprafata de aproximativ 400 mp, iar pompierii intervin cu patru autospeciale de stingere si alte doua autospeciale utilizate pentru alimentarea […] Post-ul Incendiu la un depozit de electrocasnice din Iasi. Arde o suprafata de 400 mp, iar pompierii intervin cu sase... ...continuare.

Incendiu puternic la un depozit din Iasi. Șase masini de pompieri la fata locului

publicat 2017-10-27 08:15:22 (Realitatea-TV)
Incendiu puternic la un depozit din Iasi. Șase masini de pompieri la fata locului Un incendiu puternic a izbucnit in Iasi, la un depozit de electrocasnice, iar pompierii au intervenit cu 6 autospeciale. ...continuare.

INCENDIU puternic la un depozit de electrocasnice, in municipiul Iasi

publicat 2017-10-27 08:15:21 (Mediafax)
INCENDIU puternic la un depozit de electrocasnice, in municipiul Iasi Un incendiu puternic a izbucnit, vineri dimineata, la un depozit de electrocasnice din municipiul Iasi, cu o suprafata de circa patru sute de metri patrati. Pompierii intervin cu patru autospeciale de stingere. ...continuare.

Incendiu puternic la un depozit din Iasi. Pompierii intervin pentru stingerea flacarilor

publicat 2017-10-27 08:15:17 (Antena3)
Incendiu puternic la un depozit din Iasi. Pompierii intervin pentru stingerea flacarilor Pompierii intervin, vineri dimineata, pentru stingerea Un incendiu a izbucnit la un depozit de electrocasnice in municipiul Iasi. Focul a fost localizat si nu sunt posibilitati de extindere. Depozitul unde... ...continuare.

Incendiu la un depozit de aparate electrocasnice din Iasi

publicat 2017-10-27 08:15:17 (Bursa)
Incendiu la un depozit de aparate electrocasnice din Iasi Un incendiu a izbucnit in aceasta dimineata la un depozit de aparate electrocasnice din Iasi. ...continuare.

Barbat din Iasi, dus de urgenta la spital dupa ce a cazut de pe casa

publicat 2017-10-26 16:30:08 (Realitatea-TV)
Barbat din Iasi, dus de urgenta la spital dupa ce a cazut de pe casa Un barbat in varsta de 33 de ani din satul Slobozia, judetul Iasi, se afla in stare grava la spital dupa ce, miercuri dimineata, a cazut de pe casa, de la o inaltime de aproximativ sapte metri. ...continuare.

Un student din Iasi merge la facultate cu permisiunea judecatorilor. Tanarul e inculpat intr-un dosar de trafic de droguri

publicat 2017-10-26 16:30:05 (Libertatea)
Un student din Iasi merge la facultate cu permisiunea judecatorilor. Tanarul e inculpat intr-un dosar de trafic de droguri Un student din Iasi merge la facultate cu permisiunea judecatorilor, pentru ca este arestat la domiciliu pentru trafic de droguri. Tanarul este nevoit sa ceara permisiunea magistratilor pentru a iesi din casa. El risca sa fie arestat preventiv, in cazul in care ramane blocat in trafic si nu respecta programul stabilit de instanta. Daniel Stavarachi […] Post-ul Un student din Iasi merge la facultate cu permisiunea judecatorilor. Tanarul e inculpat intr-un dosar de trafic de droguri apare... ...continuare.

Situatie inedita pentru un tanar din Iasi. Daca ramane blocat in trafic, ar putea fi arestat. Care este motivul

publicat 2017-10-26 16:15:01 (Antena3)
Situatie inedita pentru un tanar din Iasi. Daca ramane blocat in trafic, ar putea fi arestat. Care este motivul Daniel Stavarachi este student la Universitatea Tehnica "Gheorghe Asachi" din Iasi, care este arestat la domiciliu, intr-un dosar in care este cercetat pentru trafic de droguri. Astfe,... ...continuare.

O tanara de 32 de ani, angajata a unei primarii, a murit intr-un accident in Iasi. Cum s-a produs accidentul mortal

publicat 2017-10-26 15:15:05 (Libertatea)
O tanara de 32 de ani, angajata a unei primarii, a murit intr-un accident in Iasi. Cum s-a produs accidentul mortal Alexandra Ionela Rotaru,angajata a unei primarii din judetul Iasi, a murit intr-un accident. Tanara de 32 de ani, angajata a unei Primarii din judetul Iasi, a pierdut controlul masinii pe care o conducea, s-a rasucit pe sosea si a fost izbita de un autoturism care circula regulamentar din sensul opus. Accidentul infiorator a avut loc, […] Post-ul O tanara de 32 de ani, angajata a unei primarii, a murit intr-un accident in Iasi. Cum s-a produs accidentul mortal apare prima data in... ...continuare.

Sfasietor! Cine este tanara care a murit in teribilul accident din Iasi! Femeia era angajata la...

publicat 2017-10-25 14:00:02 (CanCan)
Sfasietor! Cine este tanara care a murit in teribilul accident din Iasi! Femeia era angajata la... O tanara de 32 de ani a murit, iar un barbat a fost grav ranit, in urma unui accident petrecut, ieri dupa-amiaza, in zona localitatii Strunga, din Iasi. Alexandra Ionela Rotaru se afla la volanul autoturismului sau, marca BMW, cand a pierdut controlul volanului, s-a rotit pe sosea si a fost izbita de un Logan care venea din sens opus. Ea era angajata la Primaria Valea Lupului si era divortata.Din nefericire, in pofida eforturilor depuse de medici, tanara nu a mai putut fi salvata. S-au... ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA