Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




FOTO Noua Dreapta, de Ziua Nationala printre secui: "Ce sens avea sa mergem la Craiova? Aici e nevoie de unitate impotriva fortelor distrugatoare!"

publicat 2017-12-02 08:45:01 (Adevarul)
FOTO Noua Dreapta, de Ziua Nationala printre secui: Ce sens avea sa mergem la Craiova? Aici e nevoie de unitate impotriva fortelor distrugatoare! Sub motivul contracararii unor provocari separatiste lansate de lideri ai etniei maghiare, zeci de membri ai Partidului Noua Dreapta au mers de 1 Decembrie la Sfantu Gheorghe, in Covasna. "Aici e mai mare nevoia de unitate impotriva fortelor distrugatoare", flutura un tricolor presedintele filialei din Italia a partidului neo-legionar. I-a luat doua zile sa ajunga din Roma la Sfantu Gheorghe, pentru a fi alaturi de "camarazi". ...continuare.

O mai tineti minte pe fetita cu bentita tricolora? Tanara posteaza imagini socante si provocatoare pe Facebook

publicat 2017-12-01 10:30:02 (CanCan)
O mai tineti minte pe fetita cu bentita tricolora? Tanara posteaza imagini socante si provocatoare pe Facebook Sabina Elena este adolescenta care in urma cu patru ani a creat un mare scandal in tara, dupa ce a purtat o bentita tricolora la scoala, de Ziua Maghiarilor de Pretutindeni. La vremea aceea, ea a devenit cunoscuta in toata tara pentru gestul ei. Acum, eleva din Covasna a crescut si posteaza imagini provocatoare pe Facebook.In 2013, politia din Covasna a deschis dosar penal cu autor necunoscut in cazul elevei Sabina Elena, care a fost amenintata pe o retea de socializare, dupa ce a purtat o... ...continuare.

Detalii parca desprinse din filmele horror au iesit la iveala in cazul de CANIBALISM din Covasna

publicat 2017-11-29 19:15:08 (Romania-TV)
Detalii parca desprinse din filmele horror au iesit la iveala in cazul de CANIBALISM din Covasna Detalii absolut socante au inceput sa iasa la iveala in cazul crimei urmate de canibalism din Covasna. Conform presei locale, suspectul a spus ca a baut sangele victimei, i-a taiat mandibula, a dus-o acasa unde a mancat bucati din ea de fata cu fratele sau. ...continuare.

Canibalism in Covasna! Un adolescent a ucis un tanar si i-a baut sangele

publicat 2017-11-29 15:15:10 (Realitatea-TV)
Canibalism in Covasna! Un adolescent a ucis un tanar si i-a baut sangele Un adolescet in varsta de 16 ani, din Sfantul Gheorghe, judetul Covasna, a fost arestat preventiv, el fiind acuzat ca a ucis un tanar in varsta de 21 de ani, cu care consumase, anterior, alcool si substante volatile. Oamenii legii arata ca agresorul a mutilat apoi cadavrul si a mancat bucati din el. ...continuare.

Povestea INFIORATOARE a CANIBALULUI-VAMPIR din Sfantu Gheorghe! ATENȚIE!, informatii care va pot afecta emotional!

publicat 2017-11-29 13:00:03 (Evenimentul-Zilei)
Povestea INFIORATOARE a CANIBALULUI-VAMPIR din Sfantu Gheorghe! ATENȚIE!, informatii care va pot afecta emotional! Sub un pod de la marginea orasului Sfantu Gheorghe, din judetul Covasna, s-a consumat una dintre mai groaznice crime din scurta, dar destul de incarcata, noastra istorie a criminalisticii. ...continuare.

Caz socant de canibalism la Sfantu Gheorghe. Criminalul a baut din sangele victimei sale

publicat 2017-11-29 11:45:08 (ProTV)
Caz de canibalism în Covasna. Ancheta procurorilor în cazul crimei de sub podul din Sfântu Gheorghe de saptamâna trecuta scoate la iveala detalii tulburatoare. ...continuare.

Caz socant in Covasna. Tanar acuzat de crima si canibalism

publicat 2017-11-29 11:30:02 (Antena3)
Caz socant in Covasna. Tanar acuzat de crima si canibalism Ancheta desfasurata de procurori în cazul crimei produse, saptamâna trecuta, la Sfântu Gheorghe, a scos la iveala ca adolescentul în vârsta de 16 ani, suspectat de comiterea... ...continuare.

Canibalism in Sfantu Gheorghe. Un adolescent ar fi mancat din cadavrul victimei ucise

publicat 2017-11-29 09:15:05 (Libertatea)
Caz socant de canibalism in Sfantu Gheorghe, judetul Covasna. Ancheta desfasurata de procurori in cazul unei crime comise saptamana trecuta a scos la iveala faptul ca un adolescent de 16 ani, banuit de comiterea faptei, ar fi mancat bucati din corpul victimei. Tanarul a recunoscut in fata anchetatorilor ca este consumator de substante volatile, respectiv […] Post-ul Canibalism in Sfantu Gheorghe. Un adolescent ar fi mancat din cadavrul victimei ucise apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

CAZ SOCANT in Covasna. Un adolescent de 16 ani a UCIS un tanar si i-a MANCAT cadavrul

publicat 2017-11-28 21:45:23 (Romania-TV)
CAZ SOCANT in Covasna. Un adolescent de 16 ani a UCIS un tanar si i-a MANCAT cadavrul Ancheta desfasurata de procurori in cazul crimei petrecute saptamana trecuta la Sfantu Gheorghe a scos la iveala ca adolescentul in varsta de 16 ani, suspectat de comiterea faptei, ar fi mancat bucati din corpul victimei. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA