Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Plan Rosu de interventie in Ialomita, unde patru masini sunt implicate intr-un accident rutier: un mort, sase persoane incarcerate

publicat 2017-10-08 16:15:17 (Romania-TV)
Plan Rosu de interventie in Ialomita, unde patru masini sunt implicate intr-un accident rutier: un mort, sase persoane incarcerate O persoana a murit, iar alte sase sunt incarcerate, in urma unui accident de circulatie in care sunt implicate patru autoturisme. Accidentul s-a produs, duminica, in judetul Ialomita, autoritatile activand Planul Rosiu de interventie. Din primele informatii, in masini erau 15 persoane. ...continuare.

Accident grav: Pompierii au activat Planul Rosu de interventie

publicat 2017-10-08 16:15:17 (Ziarul-Financiar)
Accident grav: Pompierii au activat Planul Rosu de interventie Un accident rutier a avut loc, duminica dupa-amiaza, in localitatea Urziceni, din Judetul Ialomita, din primele informatii fiind implicate patru masini, in care se afla 10 persoane, iar o parte dintre acestea sunt incarcerate, potrivit Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta (ISU).Conform sursei citate, in urma accidentului rutier a fost activat Planul Rosu de interventie."Din primele informatii, sunt implicate patru autoturisme, in care s-ar afla 10 persoane. Mai multe persoane sunt... ...continuare.

ACCIDENT GRAV in urma cu putin timp - A fost activat PLANUL ROSU de interventie - Cel putin 15 VICTIME

publicat 2017-10-08 16:15:03 (Antena3)
ACCIDENT GRAV in urma cu putin timp - A fost activat PLANUL ROSU de interventie -  Cel putin 15 VICTIME Un accident rutier a avut loc, duminica dupa-amiaza, in localitatea Urziceni, din judetul Ialomita, din primele informatii fiind implicate patru masini, in care se afla 10 persoane.  Conform... ...continuare.

Accident grav langa Urziceni, cu mai multi morti si raniti. A fost activat Planul Rosu de interventie

publicat 2017-10-08 16:15:03 (Antena3)
Accident grav langa Urziceni, cu mai multi morti si raniti. A fost activat Planul Rosu de interventie Un accident rutier a avut loc, duminica dupa-amiaza, in localitatea Urziceni, din judetul Ialomita, din primele informatii fiind implicate patru masini, in care se afla 10 persoane.  Conform... ...continuare.

Plan Rosu de interventie in Ialomita: accident cu 15 raniti si un mort

publicat 2017-10-08 16:00:06 (ProTV)
Un accident de circulatie în care sunt implicate patru autoturisme s-a produs, duminica, în judetul Ialomita, autoritatile activând Planul Rosu de interventie.  ...continuare.

ACCIDENT GROAZNIC! Sunt zece VICTIME. Plan ROȘU de interventie | FOTO

publicat 2017-10-08 16:00:03 (Evenimentul-Zilei)
ACCIDENT GROAZNIC! Sunt zece VICTIME. Plan ROȘU de interventie | FOTO Un accident groaznic a avut loc in judetul Ialomita. Din primele informatii transmise de pompieri zece persoane sunt ranite in urma unui carambol in care au fost implicate patru autoturisme. ...continuare.

Cod galben de inundatii pentru mai multe rauri din tara

publicat 2017-10-07 18:15:06 (Romania-TV)
Cod galben de inundatii pentru mai multe rauri din tara Institutul National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor a emis sambata o atentionare Cod galben de inundatii pentru rauri din judetele Dambovita, Prahova, Ilfov, Ialomita, Buzau, Braila, Vaslui, Galati, Constanta si Tulcea, valabila pana luni, 9 octombrie, la ora 09.00. ...continuare.

O NOUA ALERTA in Romania. Cat tine URGIA. Mai bine stati in casa!

publicat 2017-10-07 17:30:02 (Antena3)
Institutul National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor a emis sâmbata o atentionare Cod galben de inundatii pentru râuri din judetele Dâmbovita, Prahova, Ilfov, Ialomita, Buzau, Braila, Va... ...continuare.

Trafic oprit pentru lucrari pe DN 12 A, intre judetele Ialomita si Braila. Circulatia este deviata pe rute ocolitoare

publicat 2017-10-02 14:30:36 (Romania-TV)
Trafic oprit pentru lucrari pe DN 12 A, intre judetele Ialomita si Braila. Circulatia este deviata pe rute ocolitoare Traficul este oprit, pana vineri, pe Drumul National 12 A, intre judetele Ialomita si Braila, pentru executarea lucrarilor de intretinere periodica si reparatii. Circulatia este deviata pe rute ocolitoare. ...continuare.