Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Turistii din campingul din Bihor spulberat de furtuna ar fi fost avertizati de autoritati ca sunt in pericol

publicat 2017-07-25 08:15:09 (ProTV)
Turistii din campingul din Bihor spulberat de furtuna ar fi fost avertizati de autoritati ca sunt in pericol Turistii din campingul din Bihor, maturat de o vijelie devastatoare, ar fi fost avertizati de autoritatile locale, care le-ar fi spus oamenilor ca natura s-ar putea dezlantui. ...continuare.

Tragedia din Bihor. Turistii din campingul din Bulz ar fi fost avertizati de autoritati ca vor urma conditii meteo nefavorabile

publicat 2017-07-24 21:15:01 (Antena3)
Tragedia din Bihor. Turistii din campingul din Bulz ar fi fost avertizati de autoritati ca vor urma conditii meteo nefavorabile Turistii din campingul din localitatea bihoreana Bulz, unde o persoana a murit, iar alte 16 au fost ranite în urma unei furtuni puternice, ar fi fost avertizati de autoritatile locale ca vor urma conditii... ...continuare.

Calvarul unui judecator

publicat 2017-07-24 16:15:05 (Cotidianul)
Calvarul unui judecator Ovidiu Galea este magistrat de aproape 20 de ani, activând initial ca procuror si apoi ca judecator la sectia penala de la Judecatoria Oradea si de la Tribunalul Bihor. ...continuare.

Dezastrul lasat de furtuna care a lovit un camping in Bihor. Un mort, trei raniti grav si zeci de copaci smulsi din radacini

publicat 2017-07-24 09:30:02 (Antena3)
Dezastrul lasat de furtuna care a lovit un camping in Bihor. Un mort, trei raniti grav si zeci de copaci smulsi din radacini O furtuna puternica a lovit duminica seara un camping din judetul Bihor. Zeci de copaci au fost smulsi din radacini. Multi arbori au cazut peste masinile si peste corturile dintr-un camping aflat la marginea... ...continuare.

Victimele furtunii din Bihor participau la o reuniune religioasa

publicat 2017-07-24 09:15:13 (Realitatea-TV)
Victimele furtunii din Bihor participau la o reuniune religioasa Victimele furtunii din Bihor participau la o reuniune religioasa in campingul din Bulz, afectat duminica seara de fenomene extreme. ...continuare.

COD ROSU DE INTERVENTIE! 11 persoane, intre care cinci copii, sunt internate in urma furtunii din Bihor

publicat 2017-07-24 08:15:02 (Antena-1)
Un om a murit iar alti 13 au fost raniti, dupa ce mai multi plopi s-au prabusit peste corturile si masinile lor. Printre raniti se numara si un bebelus de sapte luni si un copil de 10 ani. ...continuare.

O persoana a murit si 16 au fost ranite in urma unei furtuni puternice in Bihor: "Au cazut plopi pe corturi, pe oameni"

publicat 2017-07-24 07:30:08 (ProTV)
O persoana a murit si 16 au fost ranite in urma unei furtuni puternice in Bihor: Au cazut plopi pe corturi, pe oameni S-a dezlantuit iadul duminica seara intr-un camping din judetul Bihor. Un barbat a murit si 16 persoane au ajuns la spital dupa ce o furtuna devastatoare, cu grindina si descarcari electrice, a secerat 11 arbori de mari dimensiuni. ...continuare.

A fost declansat planul rosu de urgenta in Bihor, dupa ce o furtuna a distrus un camping. Arafat: Un mort si 13 persoane ranite, dintre acestea trei in stare grava. Primele imagini

publicat 2017-07-24 00:15:02 (Antena3)
A fost declansat planul rosu de urgenta in Bihor, dupa ce o furtuna a distrus un camping. Arafat: Un mort si 13 persoane ranite, dintre acestea trei in stare grava. Primele imagini Update: Raed Arafat a venit cu ultimele precizari la Antena 3: 13 persoane ranite si un mort. Din persoanele ranite, trei sunt in stare grava de cod rosu.  Update: Doctorul Hadrian Borcea,... ...continuare.