Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




CUTREMURATOR! Declaratiile parintilor celor doi criminali din Calarasi: "Ii era frica, nu mai dormea in camera lui" VIDEO

publicat 2017-12-02 16:00:09 (Romania-TV)
CUTREMURATOR! Declaratiile parintilor celor doi criminali din Calarasi: "Ii era frica, nu mai dormea in camera lui" VIDEO Noi dezvaluiri despre criminalii autostopisti din Calarasi, prinsi dupa o saptamana de cautari. Cei doi tineri, care au omorat un sofer si au ranit-o grav pe sotia acestuia, voiau sa fure masina pentru ca unul dintre ei sa-si viziteze prietena. Criminalii le-au spus anchetatorilor ca nu regreta faptele comise. Parintii celor doi sunt in stare de soc. Ei s-au destainuit in exclusivitate pentru . ...continuare.

Criminalii din Calarasi, care au ingrozit Romania, au vorbit. Declaratiilor lor sunt halucinante: "Saptamana asta trebuie sa omoram pe cineva!"

publicat 2017-12-02 15:30:01 (Antena-1)
Criminalii din Calarasi, care au ingrozit Romania, au vorbit. Declaratiilor lor sunt halucinante: Saptamana asta trebuie sa omoram pe cineva! Cei doi tineri care au fost audiati vineri seara, fiind suspectati ca sunt autostopistii care au injunghiat mortal un barbat si au ranit-o pe sotia acestuia, si-au recunoscut fapta, ei fiind retinuti pentru a fi prezentati instantei cu propunere de arestare preventiva. ...continuare.

NOI DEZVALUIRI despre autostopistii criminali: au facut chef dupa macel. Cum si-au planuit atacul: "Trebuie sa omoram pe cineva"

publicat 2017-12-02 15:00:07 (Romania-TV)
NOI DEZVALUIRI despre autostopistii criminali: au facut chef dupa macel. Cum si-au planuit atacul: "Trebuie sa omoram pe cineva" Noi dezvaluiri despre criminalii autostopisti din Calarasi, prinsi dupa o saptamana de cautari. Cei doi tineri, care au omorat un sofer si au ranit-o grav pe sotia acestuia, voiau sa fure masina pentru ca unul dintre ei sa-si viziteze prietena. Criminalii le-au spus anchetatorilor ca nu regreta faptele comise. ...continuare.

Liga 2: Rezultatele etapei a 20-a. Dunarea Calarasi pune presiune pe Hermannstadt

publicat 2017-12-02 14:15:08 (OnlineSport)
Vedeti mai jos rezultatele inregistrate, sambata, in etapa a 20-a din Liga 2. ...continuare.

Autorii crimei de la Calarasi si-au premeditat fapta cu cel putin o saptamana inainte / Concluziile anchetatorilor

publicat 2017-12-02 13:15:06 (Mediafax)
Autorii crimei de la Calarasi si-au premeditat fapta cu cel putin o saptamana inainte / Concluziile anchetatorilor Cei doi suspecti ai crimei din Calarasi si-au premeditat fapta cu cel putin o saptamana inainte. Tinerii intentionau sa fure o masina si sumele de bani aflate asupra victimelor, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

EXCLUSIV / "Saptamana asta trebuie sa omoram pe cineva!". Marturia socanta a asasinilor de la Calarasi

publicat 2017-12-02 13:15:05 (Libertatea)
La capatul unei saptamani de investigatii, in care au fost auditate sate intregi, politistii din Calarasi i-au prins pe cei doi asasini autostopisti care, intr-un atac extrem de brutal, i-au taiat gatul unui barbat si i-au infipt cutitul in spate sotiei acestuia. La audieri, Sorin Andrei (18 ani) si Ionut Cristian (16 ani), ambii elevi, […] Post-ul EXCLUSIV / "Saptamana asta trebuie sa omoram pe cineva!". Marturia socanta a asasinilor de la Calarasi apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

ȘOCANT: autostopistii criminali din Calarasi sunt doi elevi de liceu

publicat 2017-12-02 13:00:08 (Puterea)
ȘOCANT: autostopistii criminali din Calarasi sunt doi elevi de liceu Cei doi tineri care au fost audiati vineri seara, fiind suspectati ca sunt autostopistii care au injunghiat mortal un barbat ...continuare.

Autorii crimei de la Calarasi, doi elevi, si-au premeditat fapta cu cel putin o saptamana inainte / Concluziile anchetatorilor

publicat 2017-12-02 12:30:06 (Mediafax)
Cei doi suspecti ai crimei din Calarasi si-au premeditat fapta cu cel putin o saptamana inainte. Tinerii intentionau sa fure o masina si sumele de bani aflate asupra victimelor, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

ASASINATUL comis la Calarasi. Ies la iveala DETALII ȘOCANTE! Crima a fost planuita in DETALIU. Primele imagini cu cei doi CRIMINALI autostopisti

publicat 2017-12-02 12:30:04 (Evenimentul-Zilei)
ASASINATUL comis la Calarasi. Ies la iveala DETALII ȘOCANTE! Crima a fost planuita in DETALIU. Primele imagini cu cei doi CRIMINALI autostopisti Au aparut primele imagini cu minorii care l-au ucis cu cruzime pe soferul din Calarasi.In plus, ies la iveala detalii socante in cazul asasinatului comis la Calarasi. La exact o saptamana de la oribila fapta acestia au fost prinsi. Instanta de la Tribunalul Calarasi a hotarat arestarea preventiva a celor doi criminali autostopisti. ...continuare.

Doi liceeni au recunoscut ca au comis crima oribila din Calarasi. Ce motiv au avut

publicat 2017-12-02 12:00:08 (ProTV)
Cei doi tineri suspectati ca sunt autostopistii care au înjunghiat mortal un barbat si au ranit-o pe sotia acestuia, si-au recunoscut fapta, ei fiind retinuti pentru a fi prezentati instantei cu propunere de arestare preventiva. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA