Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Peste o tona de tutun, depistata de politistii din Calarasi

publicat 2017-08-16 11:45:09 (ProTV)
Politistii din Calarasi au depistat un cetatean bulgar care transporta, cu o autoutilitara, peste o tona de tutun. ...continuare.

Ziua Marinei la Dunare: Programul celei mai importante sarbatori a verii la Calarasi

publicat 2017-08-15 08:45:06 (eInformatii)
Adevarul de Calarasi informeaza: Ziua Marinei, cea mai asteptata sarbatoare a verii pe malul Borcei. Programul manifestarilor din 15 august (Autoare: Ionela Stanila) Cea mai asteptata sarbatoare a... ...continuare.

Ziua Marinei la Dunare: Programul celei mai importante sarbatori a verii la Calarasi

publicat 2017-08-15 08:45:06 (eInformatii)
Adevarul de Calarasi informeaza: Ziua Marinei, cea mai asteptata sarbatoare a verii pe malul Borcei. Programul manifestarilor din 15 august (Autoare: Ionela Stanila) Cea mai asteptata sarbatoare a... ...continuare.

Cod portocaliu de ploi si descarcari electrice. Ce zone sunt vizate

publicat 2017-08-13 17:00:01 (Antena3)
Cod portocaliu de ploi si descarcari electrice. Ce zone sunt vizate Meteorologii au emis, duminica, o avertizare Cod portocaliu de ploi însotite de vânt, grindina si descarcari electrice în judetele Ialomita si Calarasi, valabila pâna la ora... ...continuare.

liveSCORE » ACUM se joaca meciuri din Liga a 2-a » Continua lupta pentru promovare!

publicat 2017-08-12 11:00:07 (Gazeta-Sporturilor)
liveSCORE » ACUM se joaca meciuri din Liga a 2-a » Continua lupta pentru promovare! Continua meciurile din Liga a 2-a: de la ora 11:00 au început 8 meciuri din etapa a 2-a. De la ora 16:00 se va juca ultimul meci al rundei. Liderul Ripensia joaca pe terenul celor de la Luceafarul Oradea, în timp ce CS Mioveni se dueleaza cu Dunarea Calarasi. Foresta Suceava, echipa care etapa trecuta a luat 16 goluri, se va duela cu ASA Tg. Mures. ... ...continuare.

liveSCORE de la ora 11:00 » Toate meciurile din Liga a 2-a » Continua lupta pentru promovare

publicat 2017-08-12 10:45:07 (Gazeta-Sporturilor)
liveSCORE de la ora 11:00 » Toate meciurile din Liga a 2-a » Continua lupta pentru promovare Astazi continua meciurile din Liga a 2-a, iar de la ora 11:00 se vor juca 8 meciuri din etapa a 2-a. De la ora 16:00 se va juca ultumul meci al rundei. Liderul Ripensia joaca pe terenul celor de la Luceafarul Orade, în timp ce CS Mioveni se dueleaza cu Dunarea Calarasi. Foresta Suceava, echipa care etapa trecuta a luat 16 goluri, se va duela cu ASA Tg. Mures. ... ...continuare.

80 de descinderi intr-un dosar de EVAZIUNE FISCALA! Prejudiciul depaseste 9 milioane de euro!

publicat 2017-08-10 09:15:07 (Evenimentul-Zilei)
80 de descinderi intr-un dosar de EVAZIUNE FISCALA! Prejudiciul depaseste 9 milioane de euro! 80 de perchezitii au loc in aceasta dimineata la mai multe societati comerciale suspectate de evaziune fiscala de aproape 10 milioane de euro! Mascatii au mers la locatii din Dambovita, Arges, Brasov, Sibiu, Mures, Vrancea, Calarasi si Teleorman! ...continuare.

Cornel Gales, ingrozit de ce se intampla la mormantul Ilenei Ciuculete: "vine din Calarasi pana la Bucuresti, la mormantul familiei mele si spala cu un lichid"

publicat 2017-08-09 08:30:19 (CanCan)
Cornel Gales, ingrozit de ce se intampla la mormantul Ilenei Ciuculete: vine din Calarasi pana la Bucuresti, la mormantul familiei mele si spala cu un lichid Cornel Gales este de-a dreptul ingrozit de ce se poate intampla la mormantul iubitei lui sotii, Ileana Ciuculete. Barbatul sustine ca o femeie face naveta de la Calarasi la Bucuresti doar pentru a spala cavoul artistei cu o solutie dubioasa. Cornel Gales inca nu poate trece peste moartea Ilenei Ciuculete, mai ales avand in vedere evenimentele din ultima perioada. Barbatul sustine ca o fana d-ale artistei face naveta de la Calarasi la Bucuresti doar pentru a spala cu o solutie acida cavoul... ...continuare.

Cod portocaliu si Cod galben de ploi pentru 16 judete din Oltenia, Muntenia si Moldova

publicat 2017-08-06 18:00:10 (Realitatea-TV)
Cod portocaliu si Cod galben de ploi pentru 16 judete din Oltenia, Muntenia si Moldova Administratia Nationala de Meteorologie a emis, duminica, noi atentionari Cod portocaliu si Cod galben de ploi pentru localitati din judetele Gorj, Dolj, Mehedinti, Bihor, respectiv Vrancea, Galati, Iasi, Neamt, Bacau, Vaslui, Suceava, Salaj, Satu Mare, Ialomita, Calarasi si Ilfov, valabile in urmatoarea ora. ...continuare.