Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Cod galben de ceata in zece judete. Trafic ingreunat pe mai multe drumuri

publicat 2017-11-04 13:45:10 (Ziarul-Financiar)
Cod galben de ceata in zece judete. Trafic ingreunat pe mai multe drumuri Administratia Nationala de Meteorologie a emis, sambata dimineata, avertizari cod galben de ceata pentru zece judete. Totodata, traficul se desfasoara in condititii de ceata densa autostrada A1 Sibiu - Deva si pe mai multe drumuri din judetele Alba, Arad, Caras-Severin, Covasna si Harghita.Judetul Caras-Severin se afla sub avertizare cod galben de ceata pana la ora 8.00, judetele Alba, Brasov, Harghita, Sibiu, Mures si Covasna pana la ora 10.00, iar Hunedoara, Timis si Arad pana la ora... ...continuare.

Atentionare de ultima ora a meteorologilor: Sase judete vizate de fenomene PERICULOASE

publicat 2017-11-04 10:00:02 (Click)
Atentionare de ultima ora a meteorologilor: Sase judete vizate de fenomene PERICULOASE O avertizare cod galben de ceata valabila pana la ora 10.00 a fost emisa de meteorologi, sambata dimineata, pentru mai multe zone din judetele Alba, Brasov, Covasna, Harghita, Mures si Sibiu. Citeste mai departe... ...continuare.

Ceata afecteaza astazi traficul. Cum trebuie sa se comporte soferii

publicat 2017-11-04 09:45:02 (Capital)
Ceata afecteaza astazi traficul. Cum trebuie sa se comporte soferii Centrul Infotrafic din Inspectoratul General al Politiei Romane anunta ca, in aceasta dimineata, traficul rutier se desfasoara cu dificultate, in conditii de ceata densa pe mai multe drumuri din judetele Alba, Arad, Caras-Severin, Covasna si Harghita. Vizibilitatea a scazut, sub 50 de metri, pe anumite tronsoane de pe DN1 Alba-Aiud, DN7 Sebes- Deva, DN11 Brasov-Onesti dar si pe autostrada A1 Sibiu - Deva. ...continuare.

COD GALBEN de ceata in zece judete. Traficul este ingreunat pe autostrada Sibiu - Deva si pe mai multe drumuri

publicat 2017-11-04 09:00:07 (Mediafax)
COD GALBEN de ceata in zece judete. Traficul este ingreunat pe autostrada Sibiu - Deva si pe mai multe drumuri Administratia Nationala de Meteorologie a emis, sambata dimineata, avertizari cod galben de ceata pentru zece judete. Totodata, traficul se desfasoara in condititii de ceata densa autostrada A1 Sibiu - Deva si pe mai multe drumuri din judetele Alba, Arad, Caras-Severin, Covasna si Harghita. ...continuare.

SEMNAL DE ALARMA pentru soferi! Politistii anunta care este PERICOLUL MORTAL de pe sosele - Despre trafic, restrictii si dumuri blocate- Alerta!

publicat 2017-11-04 09:00:04 (Evenimentul-Zilei)
SEMNAL DE ALARMA pentru soferi! Politistii anunta care este PERICOLUL MORTAL de pe sosele - Despre trafic, restrictii si dumuri blocate- Alerta! Atentie soferi! Centrul INFOTRAFIC din Inspectoratul General al Politiei Romane informeaza ca, la aceasta ora, traficul rutier se desfasoara cu dificultate, in conditii de ceata densa pe mai multe drumuri din judetele Alba, Arad, Caras-Severin, Covasna si Harghita.Vizibilitatea a scazut, sub 50 de metri, pe anumite tronsoane de pe DN1Alba -Aiud, DN7 Sebes- Deva si DN11Brasov -Onesti. ...continuare.

Avertizare de fenomene periculoase. Ce zone sunt vizate

publicat 2017-11-04 08:00:01 (Antena3)
Avertizare de fenomene periculoase. Ce zone sunt vizate O avertizare cod galben de ceata valabila pâna la ora 10.00 a fost emisa de meteorologi, sâmbata dimineata, pentru mai multe zone din judetele Alba, Brasov, Covasna, Harghita, Mures si Sibiu.... ...continuare.

CONDAMNARE URIAȘA pentru un politist: E REVOLTATOR ce facea cu fete de 13 si 16 ani

publicat 2017-11-01 22:00:02 (Click)
CONDAMNARE URIAȘA pentru un politist: E REVOLTATOR ce facea cu fete de 13 si 16 ani Un fost politist din judetul Covasna a fost condamnat la 8 ani si 8 luni de inchisoare cu executare, pentru savarsirea infractiunilor de abuz in serviciu, trafic de persoane, constituire a unui grup infractional, folosirea abuziva a functiei in scop sexual si folosirea serviciilor Citeste mai departe... ...continuare.

Un politist a fost condamnat la opt ani de inchisoare. Ce a facut barbatul

publicat 2017-10-31 16:00:02 (Antena3)
Un politist a fost condamnat la opt ani de inchisoare. Ce a facut barbatul Un fost politist din judetul Covasna a fost condamnat la opt ani si opt luni de închisoare cu executare, pentru savârsirea infractiunilor de abuz în serviciu, trafic de persoane, constituire a... ...continuare.

Trafic rutier oprit in judetul Covasna din cauza unor tamponari

publicat 2017-10-31 08:15:06 (Romania-TV)
Trafic rutier oprit in judetul Covasna din cauza unor tamponari Circulatia pe DN 11 Targu Secuiesc - Brasov este oprita, marti dimineata, la iesirea din localitatea Ozun catre Brasov, unde au avut loc patru tamponari, anunta Centrul Infotrafic al Politiei Romane. ...continuare.

Patru tamponari in mai putin de o ora, intre Targu Secuiesc si Brasov | Traficul rutier a fost oprit

publicat 2017-10-31 07:30:11 (Mediafax)
Patru tamponari in mai putin de o ora, intre Targu Secuiesc si Brasov | Traficul rutier a fost oprit Traficul rutier este oprit, marti dimineata, intre Targu Secuiesc (Covasna) si Brasov, unde in mai putin de o ora au avut loc patru tamponari, fara victime. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA