Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Atentie, soferi! Avertizari cod galben de ceata pentru zece judete din Transilvania!

publicat 2017-10-17 09:30:02 (Antena-1)
Atentie, soferi! Avertizari cod galben de ceata pentru zece judete din Transilvania! Meteorologii au emis marti dimineata avertizari cod galben de ceata pentru zece judete din Transilvania - Alba, Sibiu, Maramures, Salaj, Bistrita-Nasaud, Brasov, Cluj, Harghita, Mures si Covasna. ...continuare.

Toamna isi intra puternic in drepturi! Meteorologii au emis mai multe avertizari cod galben de ceata!

publicat 2017-10-16 08:30:02 (Antena-1)
Toamna isi intra puternic in drepturi! Meteorologii au emis mai multe avertizari cod galben de ceata! Meteorologii au emis luni dimineata avertizari cod galben de ceata pentru judetele Harghita, Cluj, Salaj si Bistrita-Nasaud. ...continuare.

Anuntul care face inconjurul internetului: Ce a putut sa scrie un roman in anuntul de vanzare a masinii sale

publicat 2017-10-14 12:00:08 (Romania-TV)
Anuntul care face inconjurul internetului: Ce a putut sa scrie un roman in anuntul de vanzare a masinii sale Este cunoscut faptul ca romanii sunt inventivi si plini de imaginatie. Un barbat din Harghita, Bihor, si-a scos la vanzare Mazda si anuntul sau a starnit hohote de ras printre internauti. ...continuare.

Explozie intr-un mall din Harghita: Trei oameni au fost raniti

publicat 2017-10-13 22:00:06 (ProTV)
O explozie s-a produs, vineri, la sistemul de stingere a incendiilor cu pulbere în mall-ul din Gheorgheni, trei persoane primind îngrijiri la fata locului. ...continuare.

Explozie intr-un mall din Harghita: Mai multi raniti si 20 de copii au suferit atacuri de panica. Bilantul la aceasta ora

publicat 2017-10-13 19:45:08 (Ziarul-Financiar)
Explozie intr-un mall din Harghita: Mai multi raniti si 20 de copii au suferit atacuri de panica. Bilantul la aceasta ora Trei persoane au primit, vineri, ingrijiri medicale, in urma unei explozii la sistemul de stingere cu pulberi al mall-ului din orasul Gheorgheni, judetul Harghita, 20 de copii fiind dusi la spital dupa ce au suferit atacuri de panica. In total, 75 de persoane s-au autoevacuat. ...continuare.

EXPLOZIE LA MALL! Cel putin trei persoane RANITE si alte cateva zeci, printre care si 15 copii, EVACUATE

publicat 2017-10-13 19:45:03 (Evenimentul-Zilei)
EXPLOZIE LA MALL! Cel putin trei persoane RANITE si alte cateva zeci, printre care si 15 copii, EVACUATE O explozie care a avut loc intr-un mall din Gheorgheni a determinat ranirea a cel putin trei persoane, in timp ce alte 75 de persoane, printre care si 15 copii, au fost evacuate, potrivit informatiilor furnizate de purtatorul de cuvant al ISU Harghita ...continuare.

Explozie intr-un mall din judetul Harghita. Trei persoane au fost ranite

publicat 2017-10-13 19:45:01 (Antena3)
Explozie intr-un mall din judetul Harghita. Trei persoane au fost ranite Trei persoane au fost ranite dupa ce vineri dupa-amiaza a explodat sistemul de stingere a incendiilor cu pulberi a unui mall din Gheorgheni, 75 de persoane, între care 15 copii, fiind nevoite sa se... ...continuare.

Explozie la un mall din Harghita. Peste 70 de persoane se aflau in cladire

publicat 2017-10-13 19:30:06 (Romania-TV)
Explozie la un mall din Harghita. Peste 70 de persoane se aflau in cladire Trei persoane au fost ranite dupa ce vineri dupa-amiaza a explodat sistemul de stingere a incendiilor cu pulberi a unui mall din Gheorgheni. 75 de persoane, intre care 15 copii au fost nevoite sa se autoevacueze. ...continuare.

Harghita. Cea mai buna productie de cartofi din ultimii 27 de ani. De ce sunt fermierii nemultumiti

publicat 2017-10-11 16:45:09 (Romania-TV)
Harghita. Cea mai buna productie de cartofi din ultimii 27 de ani. De ce sunt fermierii nemultumiti In judetul Harghita s-a inregistrat cea mai buna productie de cartofi din ultimii 27 de ani, media fiind 26,3 tone la hectar, insa un kilogram se vinde in camp cu preturi intre 40 si 50 de bani. ...continuare.