Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Accident grav in Harghita! Un microbuz a intrat intr-un stalp: 2 morti si 11 raniti. A fost declansat Planul rosu de interventie

publicat 2017-12-10 09:15:02 (CanCan)
Accident grav in Harghita! Un microbuz a intrat intr-un stalp: 2 morti si 11 raniti. A fost declansat Planul rosu de interventie Un accident in care a fost implicat un microbuz cu 20 de persoane la bord a avut loc, duminica dimineata, intre localitatile Borsec si Tulghes, din judetul Harghita., pe DN15. Doua persoane au fost declarate moarte si 11 au suferit diverse traumatisme. La spital au fost transportate 7 persoane, pentru investigatii suplimentare. Cei care au refuzat transportul la spital se afla la sediul primariei din Tulghes, unde primesc hrana si ceai cald. Acestia raman in continuare sub supravegherea... ...continuare.

Accident rutier cu 2 morti si 11 raniti grav, in Harghita. A fost activat Planul Rosu de interventie

publicat 2017-12-10 09:00:21 (Libertatea)
Un microbuz care transporta 20 de persoane a fost implicat, in aceasta dimineata, intr-un accident rutier, in zona localitatii Tulghes din judetul Harghita. Doua persoane au murit si alte 11 sunt ranite. La nivelul judetului a fost declansat Planul Rosu de interventie, anunta IGSU.   La fata locului au fost trimise de urgenta o autospeciala […] Post-ul Accident rutier cu 2 morti si 11 raniti grav, in Harghita. A fost activat Planul Rosu de interventie apare prima data in... ...continuare.

ACCIDENT grav. Autocar cu peste 20 de persoane s-a rasturnat in Harghita: cel putin 2 oameni au murit

publicat 2017-12-10 08:30:26 (Mediafax)
Este alerta in Harghita, dupa ce un autocar in care erau 20 de persoane s-a rasturat intre Borsec si Tulghes, cel putin 2 oameni fiind declarati decedati, transmite corespondentul MEDIAFAX ...continuare.

Microbuz rasturnat in Harghita: 2 morti si 18 raniti. Cod rosu de interventie declansat de autoritati

publicat 2017-12-10 08:30:26 (ProTV)
Doua persoane au decedat si alte 18 sunt ranite, dupa ce microbuzul în care se aflau s-a rasturnat pe DN 15, între Borsec si Tulghes, fiind declansat codul rosu de interventie, a anuntat purtatorul de cuvânt al ISU Harghita, Alina Ciubotariu. ...continuare.

Acccident grav in Harghita. Doi morti si 7 raniti dupa ce un microbuz s-a rasturnat. A fost activat PLANUL ROȘU! News Alert!

publicat 2017-12-10 08:30:22 (Evenimentul-Zilei)
Acccident grav in Harghita. Doi morti si 7 raniti dupa ce un microbuz s-a rasturnat. A fost activat PLANUL ROȘU! News Alert! Un autocar s-a rasturnat in aceasta dimineata in Harghita, pe drumul dintre Borsec si Tulghes. Din primele informati, doua persoane si-au pierdut viata si morti si mai multe sunt ranite dupa ce au microbuz s-a rasturnat. ...continuare.

Carnagiu pe o sosea! Accident rutier grav in judetul Harghita - doua persoane au murit, alte sapte au fost ranite. a fost declansat Planul rosu de interventie

publicat 2017-12-10 08:30:03 (Antena-1)
Doua persoane au murit, iar alte sapte, intre care un copil, au fost ranite, intr-un accident rutier produs duminica dimineata pe DN 15, in judetul Harghita. ...continuare.

Accident grav in Harghita: Doi morti si mai multi raniti, dupa ce un microbuz   s-a rasturnat. A fost activat Planul rosu de interventie

publicat 2017-12-10 08:30:02 (Adevarul)
Accident grav in Harghita: Doi morti si mai multi raniti, dupa ce un microbuz   s-a rasturnat. A fost activat Planul rosu de interventie Doua persoane si-au pierdut viata, duminica dimineata, dupa ce soferul unui microbuz a pierdut controlul asupra volanului si s-a rasturnat. Accidentul s-a petrecut intre Borsec si Tulghes, in judetul Harghita. ...continuare.

Accident grav, dupa ce un microbuz s-a rasturnat: Sunt doi morti si sapte raniti. A fost activat Planul rosu

publicat 2017-12-10 08:15:01 (Antena3)
Accident grav, dupa ce un microbuz s-a rasturnat: Sunt doi morti si sapte raniti. A fost activat Planul rosu Accident rutier grav, duminica dimineata, la Harghita, soldat cu doi morti si sapte raniti, din primele informatii. Microbuzul circula pe ruta Praga-Republica Moldova si s-a rasturnat la Harghita, pe DN 15.... ...continuare.

Accident auto in Harghita, din cauza vitezei si a poleiului: Un mort si patru raniti

publicat 2017-12-09 10:45:07 (Libertatea)
Accident auto in Harghita, cu un mort si patru raniti. Un tanar a murit si patru adolescenti au fost grav raniti in noaptea de vineri spre sambata, dupa ce masina in care se aflau s-a izbit de temelia de beton a unui gard, pe fondul vitezei excesive neadaptate la drumul acoperit cu polei. „Un tanar […] Post-ul Accident auto in Harghita, din cauza vitezei si a poleiului: Un mort si patru raniti apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA