Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Rasturnare de situatie in cazul crimei comise de cei doi autostopisti, din Calarasi!

publicat 2017-12-02 12:00:02 (CanCan)
Rasturnare de situatie in cazul crimei comise de cei doi autostopisti, din Calarasi! La o saptamana de cand au comis o crima abominabila si au fost la un pas sa ucida o a doua persoana, autostopistii au fost incatusati de politistii romani. Au aparut noi informatii de ultima ora, privind cei doi criminali din Calarasi.Cei doi autostopisti au fost retinuti vineri seara si au 17, respectiv 18 ani. Tinerii care au injunghiat un sofer si pe sotia acestuia voiau de fapt sa fure autoturismul. Potrivit primelor informatii, unul dintre cei doi criminali ar fi vrut sa ajunga la iubita... ...continuare.

Detalii socante despre asasinatul comis la Calarasi. Tinerii au planuit in detaliu crima

publicat 2017-12-02 11:45:02 (Antena3)
Detalii socante despre asasinatul comis la Calarasi. Tinerii au planuit in detaliu crima Detalii socante au iesit in urma cu putin timp in cazul asasinatului comis la Calarasi. La exact o saptamana de la oribila fapta au fost prinsi. Conform unor surse din ancheta, presupus... ...continuare.

RASTURNARE DE SITUATIE in cazul crimei comise de autostopistii din Calarasi

publicat 2017-12-02 11:30:08 (Romania-TV)
RASTURNARE DE SITUATIE in cazul crimei comise de autostopistii din Calarasi Au aparut informatii de ultima ora despre cei doi criminali din Calarasi, prinsi dupa o saptamana de cautari de amploare. ...continuare.

Detalii socante despre asasinatul comis la Calarasi. Tinerii planuise in detaliu crima

publicat 2017-12-02 11:30:02 (Antena3)
Detalii socante despre asasinatul comis la Calarasi. Tinerii planuise in detaliu crima Detalii socante au iesit in urma cu putin timp in cazul asasinatului comis la Calarasi. La exact o saptamana de la oribila fapta au fost prinsi. Conform unor surse din ancheta, presupus... ...continuare.

Criminalii din Calarasi au fost prinsi. Au 17 si 18 ani si au ucis cu sange rece. Victimele au murit in chinuri

publicat 2017-12-02 10:00:01 (Antena-1)
Autostopistii din Calarasi, acuzati ca l-au ucis pe soferul care i-a luat la ocazie si ca au ranit-o grav si pe sotia lui, au fost retinuti. Conform unor surse din ancheta, cei doi suspecti au 17, respectiv 18 ani. Amandoi vor fi dusi astazi in fata instantei cu propunere de arestare preventiva pentru omor deosebit de grav. ...continuare.

Caz socant. Criminalii autostopisti din Calarasi erau minori

publicat 2017-12-02 09:15:09 (Realitatea-TV)
Caz socant. Criminalii autostopisti din Calarasi erau minori Criminalii autostopisti de la Calarasi au fost identificati! Politistii spun ca sunt doi minori din judet pe care ii vor prezenta astazi judecatorilor pentru mandatul de arestare preventiva. ...continuare.

Doi tineri, suspectati ca sunt autostopistii care au injunghiat doi soti, audiati

publicat 2017-12-01 22:15:08 (Romania-TV)
Doi tineri, suspectati ca sunt autostopistii care au injunghiat doi soti, audiati Politistii si procurorii din Calarasi audiaza, vineri seara, doi tineri suspectati ca sunt autostopistii care au injunghiat mortal un barbat si au ranit-o pe sotia acestuia. Anchetatorii nu ofera deocamdata prea multe informatii, dar surse judiciare spun ca cei doi urmeaza a fi retinuti. ...continuare.

UPDATE Suspectii in cazul crimei din Calarasi au fost prinsi

publicat 2017-12-01 22:15:06 (Libertatea)
Suspectii in cazul crimei din Calarasi au fost prinsi, fiind vorba de doi adolesecensi de 16 si, respectiv 18 ani. UPDATE ora 22:00  Conform surselor Libertatea, tanarul de 18 ani implinise aceasta varsta zilele trecute si dorea sa isi cumpere o masina, iar minorul, in varsta de 16 ani, dorea sa faca rost de bani. Astfel, […] Post-ul UPDATE Suspectii in cazul crimei din Calarasi au fost prinsi apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

ȘOCANT Cine sunt cei doi CRIMINALI care au injunghiat un cuplu, intr-o masina, la ocazie: Politia i-a prins

publicat 2017-12-01 21:15:03 (Click)
ȘOCANT Cine sunt cei doi CRIMINALI care au injunghiat un cuplu, intr-o masina, la ocazie: Politia i-a prins Politistii si procurorii din Calarasi audiaza, vineri seara, doi tineri suspectati ca sunt autostopistii care au injunghiat mortal un barbat si au ranit-o pe sotia acestuia. Citeste mai departe... ...continuare.

Suspectii in cazul crimei din Calarasi, prinsi

publicat 2017-12-01 20:00:07 (Mediafax)
Suspectii in cazul crimei din Calarasi, prinsi Politistii din judetul Calarasi au prins, vineri, doi adolescenti, suspectati ca sunt autorii crimei care a avut loc in urma cu o saptamana, cand doi soti au fost atacati cu cutitele de doi tineri pe care ii luasera cu autostopul. Barbatul a fost omorat pe loc. ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA