Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Locuinta din Covasna atacata de lupi. Oamenii, speriati: "Și cu ursii am avut probleme"

publicat 2018-02-01 15:45:27 (ProTV)
Locuinta din Covasna atacata de lupi. Oamenii, speriati: Și cu ursii am avut probleme O gospodarie din localitatea covasneana Bradut a fost atacata de lupi, care au omorât patru animale domestice, a declarat, joi, directorul Agentiei de Protectie a Mediului (APM) Covasna, Gheorghe Neagu. ...continuare.

ATACATA cu un cutit in timp ce facea SEX. O amanta si-a INJUNGHIAT rivala

publicat 2018-01-30 15:00:05 (Evenimentul-Zilei)
ATACATA cu un cutit in timp ce facea SEX. O amanta si-a INJUNGHIAT rivala O femeie din localitatea ieseana Covasna - Costuleni, a ajuns pe mainile medicilor dupa ce a fost injunghiata de mai multe ori in spate de rivala sa in dragoste. ...continuare.

Amanta injunghiata de rivala in timp ce intretinea relatii sexuale in acelasi pat cu bunica de 93 de ani

publicat 2018-01-29 19:00:27 (Romania-TV)
Amanta injunghiata de rivala in timp ce intretinea relatii sexuale in acelasi pat cu bunica de 93 de ani O femeie din localitatea ieseana Covasna - Costuleni, a ajuns luni la spital, dupa ce ar fi fost injunghiata de rivala in dragoste, victima aflandu-se in acelasi pat cu iubitul, dar si cu bunica acestuia, in varsta de 93 de ani. ...continuare.

Amanta injunghiata de rivala in timp ce intretinea relatii sexuale in acelasi pat cu bunica de 93 de ani

publicat 2018-01-29 18:30:23 (Mediafax)
Amanta injunghiata de rivala in timp ce intretinea relatii sexuale in acelasi pat cu bunica de 93 de ani O femeie din localitatea ieseana Covasna - Costuleni, a ajuns luni la spital, dupa ce ar fi fost injunghiata de rivala in dragoste, victima aflandu-se in acelasi pat cu iubitul, dar si cu bunica acestuia, in varsta de 93 de ani, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Si-a INGROPAT de viu stranepotul

publicat 2018-01-29 15:30:04 (Evenimentul-Zilei)
Si-a INGROPAT de viu stranepotul Bandi Varvara, de 81 de ani, din localitatea Capeni, judetul Covasna, este suspectata ca si-ar fi ingropat de viu stranepotul. Ea este cercetata pentru omor, informeaza Parchetul de pe langa Tribunalul Covasna. ...continuare.

Noi detalii in cazul bebelusului gasit ingropat intr-o gradina din Covasna. Pruncul a fost ingropat de strabunica lui

publicat 2018-01-29 14:30:24 (Libertatea)
Noi detalii in cazul bebelusului gasit ingropat intr-o gradina din Covasna. Pruncul a fost ingropat de strabunica lui Procurorii Parchetului de pe langa Tribunalul Covasna revin cu noi detalii in cazul din localitatea Baraolt, unde un nou-nascut a fost ingropat intr-o gradina, anchetatorii stabilind ca suspecta principala este, de fapt, strabunica micutului, si nu mama acestuia. Procurorii Parchetului de pe langa Tribunalul Covasna au anuntat, luni, ca au dispus efectuarea in continuare a […] Post-ul Noi detalii in cazul bebelusului gasit ingropat intr-o gradina din Covasna. Pruncul a fost ingropat de... ...continuare.

Atentie mare, soferi! Ceata densa in mai multe judete din tara. Traficul auto se desfasoara dificil!

publicat 2018-01-27 09:15:01 (Antena-1)
Atentie mare, soferi! Ceata densa in mai multe judete din tara. Traficul auto se desfasoara dificil! Traficul auto se desfasoara dificil sambata dimineata, in conditii de ceata densa, pe mai multe drumuri din judetele Brasov, Covasna si Harghita. ...continuare.

PERICOLUL MORTAL de pe sosele. Informatii de ultima ora din TRAFIC! AVERTISMENTUL politistilor!

publicat 2018-01-27 08:45:04 (Evenimentul-Zilei)
PERICOLUL MORTAL de pe sosele. Informatii de ultima ora din TRAFIC! AVERTISMENTUL politistilor! Centrul INFOTRAFIC din Inspectoratul General al Politiei Romane informeaza ca la aceasta ora traficul auto se desfasoara dificil, in conditii de ceata densa pe mai multe artere rutiere din tara. Astfel de probleme sunt semnalate pe arterele rutiere din judete precum: Brasov, Covasna si Harghita. ...continuare.

Traficul auto se desfasoara dificil, in conditii de ceata densa, pe mai multe drumuri din judetele Brasov, Covasna si Harghita

publicat 2018-01-27 07:45:28 (Romania-TV)
Traficul auto se desfasoara dificil, in conditii de ceata densa, pe mai multe drumuri din judetele Brasov, Covasna si Harghita Traficul auto se desfasoara dificil sambata dimineata, in conditii de ceata densa, pe mai multe drumuri din judetele Brasov, Covasna si Harghita. ...continuare.

Nou-nascut, ingropat in gradina, in Covasna. Infiorator - cine a fost arestat pentru crima

publicat 2018-01-26 18:00:32 (Realitatea-TV)
Nou-nascut, ingropat in gradina, in Covasna. Infiorator - cine a fost arestat pentru crima Procurorii din cadrul Parchetului de pe langa Tribunalul Covasna au dispus inceperea urmaririi penale a unei femei in varsta de 81 de ani din localitatea Capeni, de langa orasul Baraolt, suspectata ca si-ar fi ucis nepotul. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro