Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Vremea rea INCHIDE scolile: care sunt judetele vizate, conform Ministerului Educatiei

publicat 2018-01-18 22:30:03 (Click)
Vremea rea INCHIDE scolile: care sunt judetele vizate, conform Ministerului Educatiei Vremea rea conduce la inchiderea scolilor, iar cursurile vor fi suspendate, vineri, in 30 de unitati de invatamint din judetele Iasi, Galati, Prahova si Tulcea, din cauza conditiilor meteorologice nefavorabile, potrivit datelor transmise Ministerului Educatiei Nationale, de Citeste mai departe... ...continuare.

Ce drumuri nationale si judete sunt inchise sau cu restrictii, din cauza ninsorii si viscolului. Situatia de la ora 18:30

publicat 2018-01-18 19:45:22 (Libertatea)
Ce drumuri nationale si judete sunt inchise sau cu restrictii, din cauza ninsorii si viscolului. Situatia de la ora 18:30 Mai multe drumuri nationale si judete sunt in continuare inchise sau cu restrictii de trafic, din cauza ninsorii si a viscolului.  Drumuri nationale inchise In judetul Tulcea: DN22D Horia - Izvorul Cerbului; DN22A Harsova (Constanta) - Ciucurova (Tulcea); DN22 Isaccea -Somova( sunt inzapezite 30 de autovehicule la iesirea din municipiul Tulcea catre Cataloi); DN22F Horia-Nalbant. […] Post-ul Ce drumuri nationale si judete sunt inchise sau cu restrictii, din cauza ninsorii si... ...continuare.

Ministerul Educatiei: Vineri, cursurile vor fi suspendate in 30 de unitati scolare din Galati, Iasi, Prahova si Tulcea

publicat 2018-01-18 19:30:23 (Mediafax)
Ministerul Educatiei: Vineri, cursurile vor fi suspendate in 30 de unitati scolare din Galati, Iasi, Prahova si Tulcea Ministerul Educatiei Nationale (MEN) anunta ca, vineri, din cauza vremii severe, cursurile vor fi suspendate in 30 de unitati scolare din Galati, Iasi, Prahova si Tulcea, urmand a fi recuperat e pe parcursul primului semestru al anului scolar 2017-2018. ...continuare.

Cursuri suspendate, vineri, in 30 de scoli. Care sunt judetele vizate

publicat 2018-01-18 19:00:02 (Antena3)
Cursuri suspendate, vineri, in 30 de scoli. Care sunt judetele vizate Cursurile vor fi suspendate, vineri, în 30 de unitati de învatamînt din judetele Iasi, Galati, Prahova si Tulcea, din cauza conditiilor meteorologice nefavorabile, potrivit datelor transmise... ...continuare.

Masini blocate in coloane pe DN 22. In mai multe scoli din judetul Tulcea cursurile sunt suspendate | FOTO, VIDEO

publicat 2018-01-18 18:30:25 (Mediafax)
Pe Drumul National 22, in judetul Tulcea, sunt coloane de masini care stau in coloana, din cauza zapezii depuse, joi, pe carosabil. Pentru sigurnata, mai multe femei insarcinate au fost duse la spital. Cursurile vor fi suspendate, vineri, in 18 unitati de invatamant din Tulcea, din cauza vremii. ...continuare.

Masini blocate in coloane pe DN 22. In mai multe scoli din judetul Tulcea cursurile sunt suspendate

publicat 2018-01-18 18:15:24 (Mediafax)
Masini blocate in coloane pe DN 22. In mai multe scoli din judetul Tulcea cursurile sunt suspendate Pe Drumul National 22, in judetul Tulcea, sunt coloane de masini care stau in coloana, din cauza zapezii depuse, joi, pe carosabil. Pentru sigurnata, mai multe femei insarcinate au fost duse la spital. Cursurile vor fi suspendate, vineri, in 18 unitati de invatamant din Tulcea, din cauza vremii. ...continuare.

ULTIMA ORA! Școli inchise din cauza vremii! Autoritatile au anuntat ca vineri cursurile vor fi suspendate in 18 unitati de invatamant

publicat 2018-01-18 18:15:02 (Antena-1)
ULTIMA ORA! Școli inchise din cauza vremii! Autoritatile au anuntat ca vineri cursurile vor fi suspendate in 18 unitati de invatamant Iarna a pus stapanire pe judetele din Dobrogea, iar cel mai afectat pare sa fie la aceasta ora judetul Tulcea. ...continuare.

Judetul in care elevii nu merg la scoala vineri

publicat 2018-01-18 18:15:02 (Antena3)
Judetul in care elevii nu merg la scoala vineri Elevii din 18 unitati de învatamânt din judetul Tulcea nu vor merge vineri la cursuri, din conditiilor meteorologice nefavorabile, a anuntat Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta (ISU)... ...continuare.

Judetul in care elevii nu vor merge la scoala vineri

publicat 2018-01-18 18:00:25 (Realitatea-TV)
Judetul in care elevii nu vor merge la scoala vineri Elevii din 18 unitati de invatamant din judetul Tulcea nu vor merge vineri la cursuri, din conditiilor meteorologice nefavorabile, a anuntat Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta (ISU) Delta. ...continuare.

Atentionarea meteorologica: Cod portocaliu de vant puternic si ninsori viscolite in centrul tarii

publicat 2018-01-18 17:30:30 (Ziarul-Financiar)
Atentionarea meteorologica: Cod portocaliu de vant puternic si ninsori viscolite in centrul tarii Administratia Nationala de Meteorlogie a emis, joi, o atentionare cod portocaliu de vant puternic, ninsori viscolite si zapada spulberata, pentru mai multe judete din centrul tarii si pentru judetul Tulcea. Alte zone din estul tarii sunt sub atentionare cod galben.Potrivit ANM, joi, la ora 17, a intrat in vigoare o atentionare cod portocaliu pentru zona Carpatilor Meridionali si Carpatii de Curbura, unde se va semnala vant puternic, iar zapada va fi troienita.De asemenea, este vizat si... ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA