Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




O noua echipa interesata de Steliano! A putea fi coleg cu un alt roman

publicat 2017-01-30 19:30:11 (Gazeta-Sporturilor)
O noua echipa interesata de Steliano! A putea fi coleg cu un alt roman Dupa ce l-au împrumutat pe Vali Lazar la Al-Sailiya, oficialii lui Dinamo îl pot pierde în aceasta iarna si pe Steliano Filip. Dupa Karabukspor, se pare ca si echipa la care evolueaza Alexandru Matel, Dinamo Zagreb este interesata de un transfer al fundasului dinamovist de 22 de ani.  În cazul în care croatii îl pierd pe Josip Pivarici, fundasul român este vazut drept principalul înlocuitor, anunta TV Digi Sport. ... ...continuare.

Panduru le taie din elan dinamovistilor dupa transferul lui Obinna: "N-ar veni nici daca-l bati"

publicat 2017-01-30 19:30:11 (Gazeta-Sporturilor)
Panduru le taie din elan dinamovistilor dupa transferul lui Obinna: N-ar veni nici daca-l bati Basarab Panduru nu întelege de ce un jucator precum Victor Obinna ar veni în România. Fostul mare jucator al Stelei îsi pune niste semne de întrebare dupa acest transfer.  "Nu te poti astepta ca un jucator de la Darmstadt sa vina în România. N-ar veni nici daca-l bati. Are o problema, probabil, si vrea sa revina în circuit. Probabil el vrea sa se reinventeze. Mi se pare ca are un fizic bun. ... ...continuare.

ANUNT de ultima ora de la OLX

publicat 2017-01-30 19:30:03 (Evenimentul-Zilei)
ANUNT de ultima ora de la OLX ANUNT de ultima ora de la OLX ...continuare.

ANUNȚ OPTIMIST: "Voi candida si voi si castiga alegerile, impotriva oricarui candidat"

publicat 2017-01-30 19:30:03 (Evenimentul-Zilei)
ANUNȚ OPTIMIST: Voi candida si voi si castiga alegerile, impotriva oricarui candidat Razvan Burleanu, presedintele Federatiei Romane de Fotbal, a anuntat ca isi mai doreste un mandat la "Casa Fotbalului". ...continuare.

Uniunea Europeana a OMORAT Europa. Simptomele DESCOMPUNERII unui Cadavru continental

publicat 2017-01-30 19:30:03 (Evenimentul-Zilei)
Uniunea Europeana a OMORAT Europa. Simptomele DESCOMPUNERII unui Cadavru continental Pe masura ce masurile de integrare se inmultesc, Europa se adanceste din ce in ce mai mult intr-o criza fara solutii in actualele conditii. ...continuare.

GABRIELA CRISTEA sufera de aceasta boala! Nimeni nu banuia asta despre vedeta:,,Le-am descoperit...''

publicat 2017-01-30 19:30:01 (CanCan)
GABRIELA CRISTEA sufera de aceasta boala! Nimeni nu banuia asta despre vedeta:,,Le-am descoperit...'' Gabriela Cristea a vorbit despre problemele ei cu glanda tiroida. Vedeta de televiziune a dezvaluit cum a aflat de aceasta boala si de ce se consider un caz fericit. "Eu am fost un caz fericit. Eu, in momentul asta, pot sa imi tin problemele sub control fara medicatie. Le-am descoperit foarte devreme. Ca eram obosita nu m-a pus pe ganduri. Mi-am facut la un moment dat analizele, totul a fost in regula. Trei luni mai tarziu a trebuit sa imi refac analizele, pentru ca mi-a cerut un alt medic,... ...continuare.

Decretul semnat de Trump privind imigrantii este ilegal

publicat 2017-01-30 19:30:01 (Bursa)
Decretul semnat de Trump privind imigrantii este ilegal Discriminarea persoanelor pe baza nationalitatii lor este ilegala, a avertizat luni, pe Twitter, Inaltul comisar ONU pentru drepturile omului, intr-o referinta adresata deciziei presedintelui american Donald Trump de a interzice accesul in Statele Unite al cetatenilor din sapte tari din Orientul Mijlociu, potrivit Reuters. "Discriminarea numai pe baza nationalitatii este interzisa in baza legilor privind #drepturile omului", a scris Zeid Ra'ad al Hussein intr-un mesaj publicat pe Twitter.... ...continuare.

Romania, pe primul loc in Europa la numarul cazurilor de hepatita C. 10% dintre pacientii de pe continent sunt romani

publicat 2017-01-30 19:15:09 (Romania-TV)
Romania, pe primul loc in Europa la numarul cazurilor de hepatita C. 10% dintre pacientii de pe continent sunt romani Peste 1,4 milioane de romani sunt afectati de virusurile hepatitice virale B, C sau B plus Delta, iar 10% dintre bolnavii cu hepatita C din Europa sunt romani, ceea ce plaseaza tara noastra pe locul 1 pe continent in privinta numarului de pacienti cu hepatita C, arata un studiu realizat de Asociatia Europeana a Pacientilor cu Afectiuni Hepatice (ELPA), prezentat luni in Romania. ...continuare.

Ambasadorul Ucrainei in Republica Moldova si Transnistria au cazut de acord ca trebuie sa aiba relatii bune cu Ucraina

publicat 2017-01-30 19:15:09 (Romania-TV)
Ambasadorul Ucrainei in Republica Moldova si Transnistria au cazut de acord ca trebuie sa aiba relatii bune cu Ucraina Ambasadorul Ucrainei in Republica Moldova, Ivan Gnatisin, a avut luni, 30 ianuarie, o intrevedere la Tiraspol cu liderul administratiei separatiste transnistrene, Vadim Krasnoselski, informeaza Radio Chisinau. ...continuare.