Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




FOTO Imagine inedita surprinsa in tribune, la Derby » Mama lui Alibec si-a facut aparitia intr-un tricou ciudat!

publicat 2017-05-01 21:30:04 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO Imagine inedita surprinsa in tribune, la Derby » Mama lui Alibec si-a facut aparitia intr-un tricou ciudat! Mama lui Denis Alibec a fost prezenta pe Arena Nationala la derby-ul dintre Dinamo si FCSB. Emilia Stroe a fost îmbracata într-un tricou al Stelei, cu numarul 7 si cu numele lui Alibec pe el. Ciudat e ca tricoul era un model din trecut, cu sigla veche, pe care Denis nu l-a purtat niciodata, el fiind transferat de formatia condusa de Reghecampf în ianuarie 2017. ... ...continuare.

Misterul jafului de 1,6 milioane de euro de la o banca din Arges. De ce nu are Politia niciun suspect, dupa trei ani si jumatate de ancheta

publicat 2017-05-01 21:30:02 (Antena3)
Misterul jafului de 1,6 milioane de euro de la o banca din Arges. De ce nu are Politia niciun suspect, dupa trei ani si jumatate de ancheta In octombrie 2013, Politia Arges a primit 12 plangeri de la cetateni care reclamau ca, din cutiile de valori pe care le aveau la sucursala Arges a BCR, le-au disparut mari sume de bani, valoarea... ...continuare.

STEAUA-DINAMO LIVE. ONLINE STREAM DIGI Sport DOLCE - VIDEO. Reghecampf, scarbit inainte de Dinamo-FCSB (Steaua) LIVE VIDEO

publicat 2017-05-01 21:30:02 (Antena3)
STEAUA-DINAMO LIVE. ONLINE STREAM DIGI Sport DOLCE - VIDEO. Reghecampf, scarbit inainte de Dinamo-FCSB (Steaua) LIVE VIDEO Dinamo-FCSB (Steaua) LIVE VIDEO Antrenorul echipei de fotbal FCSB (fosta Steaua), Laurentiu Reghecampf, a declarat, duminica, intr-o conferinta de presa, ca i s-a facut "scarba" urmarind... ...continuare.

Buruiana care ne intinereste si trateaza anemia. Cum se consuma cea mai banala planta a primaverii

publicat 2017-05-01 21:30:01 (Antena3)
Buruiana care ne intinereste si trateaza anemia. Cum se consuma cea mai banala planta a primaverii O banala planta de primavara, cu gust dulce-acrisor, putin cunoscuta, face minuni pentru sanatate. Stevia, care creste fara nicio pretentie, în majoritatea gradinilor ontine vitamine, minerale,... ...continuare.

Unii se amuza, altii fierb de nervi! Chef Scarlatescu: "Zici ca sunt pe plaja la Mamaia si mananc porumb fiert"!

publicat 2017-05-01 21:30:01 (Antena-1)
Prima proba aduce in fata telespectatorilor suprize! In aceasta etapa, semifinala, cand zece concurenti lupta pentru a merge in finala sezonului trei, fiecare gateste individual, iar chefii stau deoparte. ...continuare.

Un tren a deraiat in vestul Germaniei. Gara centrala din Dortmund a fost inchisa

publicat 2017-05-01 21:15:06 (Realitatea-TV)
Un tren a deraiat in vestul Germaniei. Gara centrala din Dortmund a fost inchisa Mai multe vagoane ale unui tren de calatori au deraiat luni dupa-amiaza in apropierea Garii centrale din orasul Dortmund, in vestul Germaniei, anunta surse citate de revista Focus. ...continuare.

Copil de 5 ani, grav ranit in timp ce traversa neregulamentar, a fost luat de un elicopter SMURD

publicat 2017-05-01 21:15:06 (Realitatea-TV)
Copil de 5 ani, grav ranit in timp ce traversa neregulamentar, a fost luat de un elicopter SMURD Un copil in varsta de 5 ani, din comuna Gura Padinii (judetul Olt), a fost ranit grav dupa ce a fost lovit, luni seara, de o masina, in timp de traversa strada fara sa se asigure, fiind transportat cu un elicopter SMURD la un spital din Craiova, a anuntat purtatorul de cuvant al Inspectoratului de Politie Judetean (IPJ) Olt, Claudia Radu, scrie Agerpres. ...continuare.

VIDEO Cine il mai opreste pe Keseru? Inca o "dubla" pentru Ludogoret, in campionatul Bulgariei

publicat 2017-05-01 21:15:04 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO Cine il mai opreste pe Keseru? Inca o dubla pentru Ludogoret, in campionatul Bulgariei Claudiu Keseru a reusit o noua "dubla" pentru Ludogoret, în partida pe care echipa sa o disputa de la aceasta ora împotriva lui Cherno More. Atcantul nationalei a deschis scorul în minutul 7, reusind "dubla" în prelungirile primei reprize, din penalty. La pauza, Ludogoret conduce cu 4-0.  Cosmin Moti, celalalt român de la Ludogoret, este la rândul sau titular. ... ...continuare.

FOTO Mama lui Alibec, la meciul cu Dinamo! Și-a facut aparitia intr-un tricou ciudat!

publicat 2017-05-01 21:15:04 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO Mama lui Alibec, la meciul cu Dinamo! Și-a facut aparitia intr-un tricou ciudat! Mama lui Denis Alibec, Emilia Stroe, a fost prezenta pe Arena Nationala la derby-ul dintre Dinamo si FCSB. Cea care i-a dat viata atacantului stelist a fost îmbracata într-un tricoul al Stelei, cu numarul 7 si cu numele lui Alibec pe el. Ciudat e ca tricoul era un model din trecut, cu sigla veche, pe care Denis nu l-a purtat niciodata, el fiind transferat de formatia condusa de Reghecampf în ianuarie 2017. ... ...continuare.

Prin impunerea lui Klaus Iohannis ca Presedinte, Statul Paralel a inaugurat campania de promovare a politicienilor fara pic de talent politic | ROMANIA LUI CRISTOIU

publicat 2017-05-01 21:15:03 (Evenimentul-Zilei)
Prin impunerea lui Klaus Iohannis ca Presedinte, Statul Paralel a inaugurat campania de promovare a politicienilor fara pic de talent politic | ROMANIA LUI CRISTOIU Am propus Letitiei Badescu pentru duminica, 30 aprilie 2017, seara, la emisiunea Romania lui Cristoiu, redifuzarea unor fragmente semnificative din interviul luat de mine si de Rares Bogdan, in 22 septembrie 2014, tot seara, la Realitatea TV, lui Klaus Iohannis, la vremea respectiva doar unul dintre candidatii inscrisi in cursa pentru prezidentialele din noiembrie 2014. ...continuare.