Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




ANAF: Activitatea din ultimul an a Directiei Vamilor verificata, pe motiv ca a crescut contrabanda cu tigari

publicat 2017-01-30 19:15:09 (Romania-TV)
ANAF: Activitatea din ultimul an a Directiei Vamilor verificata, pe motiv ca a crescut contrabanda cu tigari Noul sef al Agentiei Nationale de Administrare Fiscala (ANAF), Bogdan Nicolae Stan, a dispus analizarea activitatii din ultimul an a Directiei Generale a Vamilor si a Directiilor Regionale Vamale din cadrul institutiei fiscale, pentru a descoperi cauzele care au dus la cresterea contrabandei cu tigarete, a anuntat luni ANAF ...continuare.

DNA sesizeaza CSM cu privire la atacuri lansate catre procurori de catre trusturi de presa partizane

publicat 2017-01-30 19:15:08 (Realitatea-TV)
DNA sesizeaza CSM cu privire la atacuri lansate catre procurori de catre trusturi de presa partizane DNA a lansat un apel in care le cere membrilor Consiliului Superior al Magistraturii sa aiba o reactie ferma fata de atacurile fara precedent care ii tintesc pe procurorii anticoruptie, atacuri declansate de trusturi de presa partizane ale unor curente politice sau ale unor grupuri de interese de afaceri impreuna cu persoane condamnate sau aflate in ancheta DNA, se arata intr-un comunicat de presa postat pe site-ul DNA. ...continuare.

Acest barbat risca sa nu mai poata face copii din cauza unui obicei banal pe care toata lume il are

publicat 2017-01-30 19:15:08 (Realitatea-TV)
Acest barbat risca sa nu mai poata face copii din cauza unui obicei banal pe care toata lume il are Un cuplu britanic care incerca de mai bine de 6 luni sa conceapa un copil, dar nu au reusit, au fost socati de raspunsul doctorului privind insuccesul lor. ...continuare.

Nigerianul cu 86 de sotii a murit la 93 de ani

publicat 2017-01-30 19:15:08 (Realitatea-TV)
Nigerianul cu 86 de sotii a murit la 93 de ani Barbatul din Nigeria care devenit celebru in intreaga lume pentru faptul ca a fost obligat de un tribunal islamic sa divorteze de 82 dintre cele 86 de sotii a murit sambata, la varsta de 93 de ani, a anuntat luni un reprezentant al familiei sale. ...continuare.

Basarab Panduru isi pune mari sperante intr-un fotbalist roman: "In 6 luni va putea sa faca asta"

publicat 2017-01-30 19:15:06 (Gazeta-Sporturilor)
Basarab Panduru isi pune mari sperante intr-un fotbalist roman: In 6 luni va putea sa faca asta Basarab Panduru are mare încredere în Razvan Marin. E convins ca mijlocasul de 20 de ani îsi va creste nivelul jocului constant în urmatoarele luni.  "Cred ca prin vara, Razvan Marin va ajunge la alt nivel. El înca trebuie sa treaca de nivelul acela de pasa primita, sa-si faca preluare, sa se uite si apoi sa paseze. În vreo 6 luni, va putea ajunge la nivelul sa poata pasa imediat cum vine mingea spre el. ... ...continuare.

O PETIȚIE pentru a opri vizita lui TRUMP in Marea Britanie a strans deja UN MILION de semnaturi

publicat 2017-01-30 19:15:04 (Evenimentul-Zilei)
O PETIȚIE pentru a opri vizita lui TRUMP in Marea Britanie a strans deja UN MILION de semnaturi O petitie pentru a opri vizita presedintetui american Donald Trump in Marea Britanie a adunat pana acum un milion de semnaturi. ...continuare.

STADIONUL "JEAN PADUREANU" din Bistrita este pe cale sa devina o ruina

publicat 2017-01-30 19:15:04 (Evenimentul-Zilei)
STADIONUL JEAN PADUREANU din Bistrita este pe cale sa devina o ruina Arena din parcul Bistritei este obiect de scandal intre SCP CONSULT MANAGEMENT UV IPURL si Clubul Sportiv Municipal Bistrita, in joc fiind aruncati 39 de milioane de lei. ...continuare.

MOȘTENIRE DIFICILA: Cine preia imperiul lui DAN ADAMESCU!

publicat 2017-01-30 19:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Lupta crancena pentru o suma de peste 150 milioane de euro, averea estimata a familiei Adamescu, dupa decesul seniorului care a construit un adevarat imperiu. ...continuare.

Seful ANAF cauta cauzele care au dus la cresterea traficului ilicit cu tigarete in vamile Romaniei

publicat 2017-01-30 19:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Seful ANAF cauta cauzele care au dus la cresterea traficului ilicit cu tigarete in vamile Romaniei Presedintele Agentiei Nationale de Administrare Fiscala (ANAF), Bogdan - Nicolae Stan, a dispus efectuarea unei analize a activitatii din ultimul an a Directiei Generale a Vamilor si a directiilor regionale vamale, in vederea identificarii cauzelor care au dus la cresterea traficului ilicit cu tigarete. ...continuare.

Bogdan Vladau si-a surprins iubita asa si a facut totul public! I-a "platit-o" dupa ce a fost surprins cu o bruneta

publicat 2017-01-30 19:15:03 (CanCan)
Bogdan Vladau si-a surprins iubita asa si a facut totul public! I-a platit-o dupa ce a fost surprins cu o bruneta Bogdan Vladau este tare mandru de logodnica sa, Gina Chirila, care ii iarta orice si-l mai surprinde si cu ipostaze desprinse parca din visul oricarui barbat. Bogdan Vladau si Gina Chirila sunt un cuplu nonconformist care nu pleaca urechea la gura lumii! Dupa ce a fost surprins cu o bruneta, Vladau a reusit sa o convinga pe Gina sa-l ierte si aceasta a revenit acasa. Luni dupa-amiaza cand a coborat in living, Vladau a ramas masca atunci cand si-a vazut iubita in compania altor doua prietene,... ...continuare.