Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Un copil se afla stare critica dupa ce a fost lovit de o masina. Micutul este transportat cu elicopterul SMURD la Craiova - UPDATE

publicat 2017-05-01 21:15:03 (Evenimentul-Zilei)
Un copil se afla stare critica dupa ce a fost lovit de o masina. Micutul este transportat cu elicopterul SMURD la Craiova - UPDATE Un copil in varsta de 5 ani, din comuna Gura Padinii (judetul Olt), a fost ranit grav dupa ce a fost lovit, luni seara, de o masina, in timp de traversa strada fara sa se asigure. ...continuare.

Steaua-Dinamo LIVE VIDEO. Reghecampf, scarbit inainte de Steaua-Dinamo LIVE VIDEO

publicat 2017-05-01 21:15:02 (Antena3)
Steaua-Dinamo LIVE VIDEO. Reghecampf, scarbit inainte de Steaua-Dinamo LIVE VIDEO Steaua-Dinamo LIVE VIDEO Antrenorul echipei de fotbal FCSB (fosta Steaua), Laurentiu Reghecampf, a declarat, duminica, intr-o conferinta de presa, ca i s-a facut "scarba" urmarind... ...continuare.

Simona Halep a urcat pe locul 4 in clasamentul WTA

publicat 2017-05-01 21:15:02 (Antena3)
Simona Halep a urcat pe locul 4 in clasamentul WTA Simona Halep, care a ajuns pâna în semifinale la turneul de la Stuttgart, a urcat de pe 5 pe locul 4 în clasamentul WTA de simplu, cu 5206 de puncte, conform ierarhiei data publicitatii luni,... ...continuare.

Copil de 5 ani, spulberat de o masina in timp ce traversa strada. Un elicopter SMURD l-a dus la spital

publicat 2017-05-01 21:00:07 (Romania-TV)
Copil de 5 ani, spulberat de o masina in timp ce traversa strada. Un elicopter SMURD l-a dus la spital Un copil in varsta de 5 ani, din comuna Gura Padinii (judetul Olt), a fost ranit grav dupa ce a fost lovit, luni seara, de o masina, in timp de traversa strada fara sa se asigure, fiind transportat cu un elicopter SMURD la un spital din Craiova, a anuntat purtatorul de cuvant al Inspectoratului de Politie Judetean (IPJ) Olt, Claudia Radu. ...continuare.

Derby-ul Dinamo - FCSB, intrerupt, dupa ce fanii dinamovisti au aruncat cu role de hartie in teren

publicat 2017-05-01 21:00:07 (Romania-TV)
Derby-ul Dinamo - FCSB, intrerupt, dupa ce fanii dinamovisti au aruncat cu role de hartie in teren Dinamo-FCSB. Meciul Dinamo - FCSB a fost intrerupt inca din primul minut, dupa ce fanii dinamovisti au aruncat cu role de hartie in teren. ...continuare.

PSD Vaslui a organizat un mars de 1 mai, pentru a sarbatori Ziua Muncii

publicat 2017-05-01 21:00:06 (Realitatea-TV)
PSD Vaslui a organizat un mars de 1 mai, pentru a sarbatori Ziua Muncii Reprezentantii Organizatiei Judetene a PSD Vaslui au organizat, luni, un mars pentru a marca ziua Ziua Internationala a Muncii, la care au participat in jur de 100 de membri si simpatizanti ai partidului. ...continuare.

FOTO Rivalitate in peluze la Derby de Romania! Ambele galerii au impresionat: Dinamo, coregrafie 3D, FCSB, ironii la adresa rivalilor

publicat 2017-05-01 21:00:05 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO Rivalitate in peluze la Derby de Romania! Ambele galerii au impresionat: Dinamo, coregrafie 3D, FCSB, ironii la adresa rivalilor Derby de România s-a jucat astazi si la nivelul galeriilor. Suporterii lui Dinamo din PCH au realizat o noua coregrafie 3D de senzatie înaintea fluierului de start a meciului cu FCSB, de pe Arena Nationala, întârziind meciul cu aproximativ 10 minute. Urmareste partida AICI! "Singura profetie ce nu poate fi contrazisa / Casa cea noua de Nostradamus prezisa" si "2020 - Din dorinta a milioane de oameni se va ridica la Dinamo... ... ...continuare.

Donald Trump: "As fi dispus sa ma intalnesc cu Kim Jong-Un"

publicat 2017-05-01 21:00:03 (Evenimentul-Zilei)
Donald Trump: As fi dispus sa ma intalnesc cu Kim Jong-Un Presedintele american Donald Trump a afirmat, luni, ca este dispus sa se intalneasca cu liderul nord-coreean Kim Jong-Un, transmite agentia Bloomberg News, preluata de Reuters. ...continuare.