Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Cata pasiune, cate emotii! Fetele de la X Fusion, moment de senzatie: "Aparitia voastra este foarte tare"

publicat 2017-12-07 23:30:01 (Antena-1)
X Fusion este formata din Adriana Onceanu, Federica Russo, Trif Denisa, Andreea Danaila, patru pustoaice extrem de talentate care au exersat si au facut eforturi pentru ca totul sa mearga bine in Bootcamp, desi distanta le-a pus si piedici.  ...continuare.

Reteta. Motivul pentru care nu ti se incheaga piftia. Toata lumea face aceasta greseala

publicat 2017-12-07 23:15:07 (Realitatea-TV)
Reteta. Motivul pentru care nu ti se incheaga piftia. Toata lumea face aceasta greseala Traditionala racitura de porc sau piftie din carne de porc, aromata cu usturoi, fina si gustoasa, inchegata fara sa folosim pliculete cu gelatina, nu ar trebui sa lipseasca de pe masa e sarbatori. O gospodina cu experienta din Bucuresti a dezvaluit care este greseala pe care nu trebuie sa o facem pentru ca piftia sa tremure ademenitor si invitatii sa o savureze cu cea mai mare placere. ...continuare.

Spaniol din Bacau prins la Mamaia Nord. Ca sa-l imobilizeze, mascatii au spart geamul masinii| FOTO

publicat 2017-12-07 23:15:05 (Libertatea)
Un spaniol stabilit in Bacau si care era urmarit international pentru evaziune fiscala a fost prins, joi seara, la Mamaia Nord, in urma unei actiuni a „mascatilor”. Ca sa-l imobilizeze, acestia¬† au spart geamul masinii in care se afla barbatul. Potrivit unor surse judiciare, barbatul era filat de catva timp de catre ofiteri de la […] Post-ul Spaniol din Bacau prins la Mamaia Nord. Ca sa-l imobilizeze, mascatii au spart geamul masinii| FOTO apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

FOTO + VIDEO Keseru, eliminat direct dupa o intrare agresiva + Moti, la un pas de bataie. Ludogoret s-a calificat mai departe dupa egalul de la Hoffenheim

publicat 2017-12-07 23:15:05 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO + VIDEO Keseru, eliminat direct dupa o intrare agresiva + Moti, la un pas de bataie. Ludogoret s-a calificat mai departe dupa egalul de la Hoffenheim Claudiu Keseru, atacantul lui Ludogoret, e departe de forma aratata în ultimele sezoane, fapt probat si în aceasta seara.  Atacantul român a fost rezerva în partida pe care Ludogoret a disputat-o pe terenul lui Hoffenheim, 1-1, fiind introdus pe teren imediat dupa pauza.  Keseru a avut o evolutie modesta, iar în minutul 83 a vazut rosu direct dupa o intrare agresiva la Bicakcici, pe care l-a lovit tare din spate. ... ...continuare.

FCSB - LUGANO // Basarab Panduru, critici dure dupa prima repriza: "FCSB nu stie ce vrea! Era normal sa se intample asta"

publicat 2017-12-07 23:15:05 (Gazeta-Sporturilor)
FCSB - LUGANO // Basarab Panduru, critici dure dupa prima repriza: FCSB nu stie ce vrea! Era normal sa se intample asta Analistul Basarab Panduru a criticat în termeni duri evolutia FCSB-ului din prima repriza a partidei cu Lugano. La pauza, dupa 45 minute catastrofale, ros-albastrii sunt condusi cu 0-2.  "Rezultatul e corect. Adversarii au fost mai buni, au jucat fotbal. Am vazut o echipa foarte buna, Lugano, care încearca sa joace fotbal, si am vazut si echipa FCSB-ului, care nu a stiut ce a vrut. Nu prea ai ce sa joci când schimbi jucatorii de la meci la meci. ... ...continuare.

Cutremur in Polonia! Prim-ministrul DEMISIONEAZA

publicat 2017-12-07 23:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Cutremur in Polonia! Prim-ministrul DEMISIONEAZA Vicepremierul Mateusz Morawiecki, ministru de finante, o va inlocui pe Beata Szydlo, care a demisionat, in fruntea guvernului conservator nationalist din Polonia, a anuntat joi partidul Lege si Justitie (PiS) aflat la putere, transmite AFP. ...continuare.

Un elev din Satu Mare are o pasiune iesita din comun. La 14 ani, a construit un stadion din piese de lego!

publicat 2017-12-07 23:15:02 (CanCan)
Un elev din Satu Mare are o pasiune iesita din comun. La 14 ani, a construit un stadion din piese de lego! Pe Rares Miclaus, daca il cauti prin Satu Mare, ai doua variente de a-l gasi: fie pe stadion la meciurile echipei sale favorite de fotbal, Olimpia Satu Mare, fie acasa, tot alaturi de clubul-fanion al judetului. Atunci cand isi termina activitatile scolare specifice varstei lui, Rares isi aloca tot timpul pasiunii sale pentru fotbal si pentru Olimpia Satu Mare, construind zi de zi stadionul sau preferat, din piese de lego. (VEZI SI: Dateaza de pe vremea lui Stefan cel Mare... Am patruns in... ...continuare.

Lovitura de teatru in scandalul de la Judecatorie! Ultima ora: Narcisa si Guta "negociaza" impacarea!

publicat 2017-12-07 23:15:02 (CanCan)
Lovitura de teatru in scandalul de la Judecatorie! Ultima ora: Narcisa si Guta negociaza impacarea! Numai istorie nu a fost Narcisa pentru Nicolae Guta, dupa ce au divortat. Au urmat certuri repetate, amenintari, interventia politiei... Cu toate acestea, nabadaiosul manelist este acum pe punctul de a face pace definitiv cu femeia despre care spunea, acum cativa ani, ca este singura din sufletul lui si, pana la urma, tot la ea se va intoarce. Nu e tocmai asa, dar cei doi sunt, totusi, pe punctul de a fuma pipa pacii. CANCAN.RO, site-ul nr. 1 din Romania, a aflat cum isi vor rezolva Narcisa... ...continuare.

EXCLUSIV. Clientii cunoscatori au votat-o! Ea a fost declarata "prostituata anului" in Romania! A castigat "Oscarul" la 7 categorii

publicat 2017-12-07 23:15:02 (CanCan)
EXCLUSIV. Clientii cunoscatori au votat-o! Ea a fost declarata prostituata anului in Romania! A castigat Oscarul la 7 categorii Premiile "Oscar" sunt cunoscute in toata lumea, printre cinefili si nu numai. Exista, insa, Oscaruri si in industria XXX, pentru amatorii genului, ba chiar, mai nou... si printre prostituate! Un site de profil a alcatuit, pe baza voturilor clientilor care beneficiaza de serviciile doamnelor si domnisoarelor in cauza, un top al anului 2017. Castigatoare detasata a "Oscarului prostituatelor" a devenit o tanara care a bifat cu succes nu mai putin de sapte categorii. CANCAN.RO, SITE-UL NR. 1 DIN... ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA