Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




O simpla analiza iti arata daca urmeaza sa faci infarct

publicat 2017-12-07 23:00:08 (Realitatea-TV)
O simpla analiza iti arata daca urmeaza sa faci infarct O simpla analiza de sange ar putea scoate la iveala daca o persoana risca sa sufere un atac de cord in decurs de cinci ani. ...continuare.

Ce a lasat in urma o echipa de "Dorei"? O imagine cat o mie de cuvinte

publicat 2017-12-07 23:00:08 (Realitatea-TV)
Ce a lasat in urma o echipa de Dorei? O imagine cat o mie de cuvinte Zeci de locuitori au ramas fara apa dupa interventia unor Dorei. ...continuare.

Mensa Romania organizeaza ultima testare a anului, la Bucuresti

publicat 2017-12-07 23:00:08 (ProTV)
Mensa România organizeaza, în data de 16 decembrie, la Bucuresti, ultima sesiune de testare IQ a anului. Aceasta va fi gazduita de prestigiosul Colegiu National “Gheorghe Lazar”. ...continuare.

ROMANIA - ANGOLA 27-24 Interviu cu Eliza Buceschi: "Am avut un deja-vu cu portarul lor"

publicat 2017-12-07 23:00:04 (Gazeta-Sporturilor)
ROMANIA - ANGOLA 27-24 Interviu cu Eliza Buceschi: Am avut un deja-vu cu portarul lor Eliza Buceschi, una dintre cele mai bune jucatoare ale nationalei în partida câstigata cu Angola, scor 27-24, a acordat un interviu la câteva minute de la terminarea partidei. -A fost un meci mai greu decât va asteptati? -Ne asteptam sa fie un meci dificil. Stiam ca Angola este o echipa foarte buna, chiar daca nu avea nicio victorie pâna acum. A fost aproape de celelalte 3 echipe bune din grupa. ... ...continuare.

FOTO 18+ Striptease involuntar in Romania - Angola: o jucatoare a ramas cu sanii pe afara

publicat 2017-12-07 23:00:04 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO 18+ Striptease involuntar in Romania - Angola: o jucatoare a ramas cu sanii pe afara Albertina da Cruz Kassoma, pivotul în vârsta de 21 de ani al nationalei Angolei, a resimtit pe deplin intensitatea duelurilor cu Crina Pintea, din înfrângerea suferita în fata României, scor 24-27.  Albertina, marcatoare a doua goluri, a ramas fara tricou în timpul unui contact pe semicerc cu pivotul nostru, Crina Pintea. Fotografii au fost pe faza si au imortalizat momentul. :)  ...continuare.

VIDEO + FOTO Penalty refuzat stelistilor cu Lugano » Reactie spumoasa in direct: "Intrati pe www.arbitrislabi.com" :)

publicat 2017-12-07 23:00:04 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO + FOTO Penalty refuzat stelistilor cu Lugano » Reactie spumoasa in direct: Intrati pe www.arbitrislabi.com :) În minutul 20, la 0-1 cu Lugano, FCSB trebuia sa primeasca o lovitura de pedeapsa dupa un duel între Florin Tanase si Vladmir Golemci.  Fundasul celor de la Lugano a avut o interventie aeriana si a respins o minge din fata lui Tanase, dar imediat l-a sters cu crampoanele pe ceafa pe capitanul stelist din acest meci. ... ...continuare.

FOTO + VIDEO Keseru, eliminat direct dupa o intrare agresiva + Moti, la un pas de bataie. Ludogoeret s-a calificat mai departe dupa egalul de la Hoffenheim

publicat 2017-12-07 23:00:04 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO + VIDEO Keseru, eliminat direct dupa o intrare agresiva + Moti, la un pas de bataie. Ludogoeret s-a calificat mai departe dupa egalul de la Hoffenheim Claudiu Keseru, atacantul lui Ludogoret, e departe de forma aratata în ultimele sezoane, fapt probat si în aceasta seara.  Atacantul român a fost rezerva în partida pe care Ludogoret a disputat-o pe terenul lui Hoffenheim, 1-1, fiind introdus pe teren imediat dupa pauza.  Keseru a avut o evolutie modesta, iar în minutul 83 a vazut rosu direct dupa o intrare agresiva la Bicakcici, pe care l-a lovit tare din spate. ... ...continuare.

Cristiano Ronaldo a castigat Balonul de Aur pentru a cincea oara!

publicat 2017-12-07 23:00:02 (CanCan)
Cristiano Ronaldo a castigat Balonul de Aur pentru a cincea oara! Portughezul Cristiano Ronaldo a castigat Balonul de Aur pentru a cincea oara, egalandu-l, astfel, pe argentinianul Lionel Messi, informeaza Mediafax. Din 2008, Messi si Ronaldo si-au impartit trofeele Balonul de Aur.Ronaldo a cucerit Balonul de Aur si pentru a doua oara consecutiv, devansandu-l si anul trecut pe Lionel Messi in preferintele celor care au votat.Clasament Balonul de Aur 20171. Cristiano Ronaldo (Real Madrid) 2. Lionel Messi (Barcelona) 3. Neymar (Barcelona) 4. Gianluigi Buffon... ...continuare.

Rasturnare de situatie in cazul parlamentarului care ar fi lovit cu masina doi protestatari. Ce spune comandantul Jandarmeriei Romane

publicat 2017-12-07 23:00:02 (Antena3)
Rasturnare de situatie in cazul parlamentarului care ar fi lovit cu masina doi protestatari. Ce spune comandantul Jandarmeriei Romane Comandantul Jandarmeriei Romane, Sebastian Cucos, a declarat, joi, la Antena 3, ca cei doi protestatari care sustin ca au fost loviti de masina parlamentarului Terea au sarit de fapt in fata masinii... ...continuare.

Rovinieta Online | Asigurare RCA