Stiri locale

Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 128 129 Pag. urm. »

Becali: "Am gresit cu Vlad. Incerc sa iau un portar de urgenta"

publicat 2018-02-19 00:15:29 (OnlineSport)
Becali: Am gresit cu Vlad. Incerc sa iau un portar de urgenta Gafa comisa de Andrei Vlad in meciul cu Dinamo la golul de 2-0 a reprezentat picatura care a umplut paharul rabdarii pentru Gigi Becali. ...continuare.

Miriuta: "Am stricat totul pe final"

publicat 2018-02-18 23:30:31 (OnlineSport)
Miriuta: Am stricat totul pe final Vasile Miriuta s-a aratat dezamagit de ratarea victoriei cu FCSB prin doua goluri primite dupa minutul 80. ...continuare.

Dica: "Puteam chiar sa castigam"

Dica: Puteam chiar sa castigam Nicolae Dica a acuzat erorile majore comise de jucatorii sai in aparare si a laudat reactia echipei care a revenit de la 0-2 salvand in extremis remiza in prelungiri. ...continuare.

FCSB salveaza remiza cu Dinamo in prelungiri

publicat 2018-02-18 23:00:37 (OnlineSport)
FCSB salveaza remiza cu Dinamo in prelungiri Dinamo a condus-o pe FCSB cu 2-0 si se indrepta spre o victorie aproape fara drept de apel dupa numarul de ocazii si cursului, insa echipa ros-albastra a revenit neverosimil pe final de meci si a salvat remiza prin golurile marcate de Man si Teixeira, ultimul in minutele suplimentare. ...continuare.

Iasiul bate la Timisoara si ramane in cursa pentru playoff

publicat 2018-02-18 20:00:25 (OnlineSport)
Iasiul bate la Timisoara si ramane in cursa pentru playoff Trei puncte uriase obtinute de CSM Poli Iasi in deplasare cu ACS Poli Timisoara dupa un 2-1 care mentine echipa lui Flavius Stoican in lupta pentru intrarea in playoff. Vedeti aici clasamentul actualizat. ...continuare.

Kvitova, campioana la Doha. Revine in topul 10 mondial

publicat 2018-02-18 19:45:27 (OnlineSport)
Kvitova, campioana la Doha. Revine in topul 10 mondial Petra Kvitova continua forma excelenta din acest an si obtine titlul la Doha dupa o finala de trei seturi cu Garbine Muguruza. ...continuare.

Echipele de start la Dinamo - FCSB

publicat 2018-02-18 19:30:27 (OnlineSport)
Echipele de start la Dinamo - FCSB Vedeti mai jos echipele care vor intra din primul minut in meciul Dinamo - FCSB din etapa a 25-a a Ligii 1 Betano. ...continuare.

Stanciu marcheaza la debutul oficial pentru Sparta Praga

Stanciu marcheaza la debutul oficial pentru Sparta Praga Internationalul Nicolae Stanciu a avut nevoie de doar cinci minute pentru a marca primul sau gol in tricoul celor de la Sparta Praga. ...continuare.

Romania pierde neasteptat cu Spania si calificarea la Cupa Mondiala e in pericol

publicat 2018-02-18 19:00:26 (OnlineSport)
Romania pierde neasteptat cu Spania si calificarea la Cupa Mondiala e in pericol Infrangere surprinzatoare suferita de nationala de rubgy a Romaniei in deplasare cu Spania, la Madrid, unde la meci au asistat 15.000 de spectatori. ...continuare.

Federer obtine titlul la Rotterdam

publicat 2018-02-18 18:45:24 (OnlineSport)
Federer obtine titlul la Rotterdam Roger Federer, noul lider al clasamentului ATP, si-a trecut in palmares, duminica, un nou titlu la simplu. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 128 129 Pag. urmatoare »