Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 85 86 Pag. urm. »

Daniela Crudu a imbracat rochia de mireasa: "Imi vine sa plang" (FOTO+VIDEO)

publicat 2017-02-28 01:00:02 (Antena3)
Daniela Crudu a imbracat rochia de mireasa: Imi vine sa plang (FOTO+VIDEO) Daniela Crudu este pregatita sa devina mireasa. Iar vedeta se pregateste din plin de acest lucru. Asistenta lui Dan Capatos a venit in emisiune imbracata in rochie de mireasa si a recunoscut... ...continuare.

FOTO si VIDEO Reset dupa Ranieri » Leicester se impune in fata lui Liverpool! "Dubla" Vardy si gol senzational al lui Drinkwater

publicat 2017-02-28 00:45:03 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO si VIDEO Reset dupa Ranieri » Leicester se impune in fata lui Liverpool! Dubla Vardy si gol senzational al lui Drinkwater La primul meci dupa demiterea lui Claudio Ranieri, Leicester City a reusit o victorie convingatoare pe teren propriu, 3-1 în fata lui Liverpool. Vezi AICi rezumatul VIDEO al partidei! Jamie Vardy a deschis scorul pentru "vulpi" dupa aproximativ o jumatate de ora de joc, iar Danny Drinkwater a dublat avantajul gazdelor cu cinci minute înainte de pauza printr-un sut senzational, de la peste 20 de metri. ... ...continuare.

FOTO si VIDEO Repriza de cosmar pentru Tatarusanu » Fiorentina a fost egalata dupa ce a condus cu 2-0

publicat 2017-02-28 00:15:05 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO si VIDEO Repriza de cosmar pentru Tatarusanu » Fiorentina a fost egalata dupa ce a condus cu 2-0 Cu Tatarusanu în poarta, Fiorentina a încheiat la egalitate meciul disputat pe teren propriu cu Torino, scor 2-2, dupa ce a condus la pauza cu 2-0. Saponara a deschis rapid scorul pentru gruparea viola, iar Kalinici a dublat avantajul Fiorentinei cu câteva minute înainte de pauza. Oaspetii au revenit însa mult mai motivati de la cabine. ... ...continuare.

CFR Cluj a obtinut o victorie dramatica la Iasi. Doua goluri au fost marcate in prelungiri

publicat 2017-02-27 23:00:15 (Romania-TV)
CFR Cluj a obtinut o victorie dramatica la Iasi. Doua goluri au fost marcate in prelungiri CFR Cluj a castigat cu 2-1 pe terenul lui CSMS Iasi, in ultimul meci al etapei a 25-a a Ligii 1. Pana in minutul 90+1 ardelenii conduceau cu 1-0, insa dupa aceea s-au mai marcat doua goluri. ...continuare.

Mihai Stoica, prima reactie despre BETIA de la Zurich. "Nu neg ca..."

publicat 2017-02-27 14:15:11 (Romania-TV)
Mihai Stoica, prima reactie despre BETIA de la Zurich. "Nu neg ca..." Mihai Stoica, directorul sportiv al celor de la Steaua, a reactionat in legatura incidentul petrecut la Zurich inaintea meciului pe care Steaua l-a jucat in Europa League. ...continuare.

Gigi Becali a gasit inlocuitor pentru Reghecampf. Cine vine la STEAUA

publicat 2017-02-27 11:45:07 (Romania-TV)
Gigi Becali a gasit inlocuitor pentru Reghecampf. Cine vine la STEAUA Laurentiu Reghecampf risca sa fie dat afara de la Steaua dupa inceputul slab din acest an, in care a inregistrat o victorie si trei rezultate de egalitate. ...continuare.

Reghecampf si MM Stoica, BETIE de pomina in ziua meciului. Gigi Becali: "A fost ceva rusinos!"

publicat 2017-02-27 10:15:12 (Romania-TV)
Reghecampf si MM Stoica, BETIE de pomina in ziua meciului. Gigi Becali: "A fost ceva rusinos!" Gigi Becali a vorbit dupa meciul Gaz Metan - Steaua despre un eveniment scandalos petrecut in urma cu cateva luni, cand MM Stoica si Laurentiu Reghecampf s-ar fi imbatat inaintea partidei cu FC Zurich din Europa League. ...continuare.

Reghecampf, salvat de clauza de un milion de euro

publicat 2017-02-27 08:45:08 (Romania-TV)
Reghecampf, salvat de clauza de un milion de euro Laurentiu Reghecampf a fost criticat dur de Gigi Becali dupa meciul Gaz Metan - Steaua, dar si-a salvat postul datorita unei clauze uriase de reziliere. ...continuare.

Reghecampf il contrazice pe Gigi Becali, dupa remiza de la Medias: Nu suntem ca la circ

publicat 2017-02-27 00:15:08 (Romania-TV)
Reghecampf il contrazice pe Gigi Becali, dupa remiza de la Medias: Nu suntem ca la circ Laurentiu Reghecampf a declarat, duminica seara, dupa meciul cu Gaz Metan Medias, scor 1-1, ca FC Steaua nu a jucat ceea ce trebuia, dar nu este "ca la circ", asa cum a afirmat patronul Gigi Becali. Reghe4campf a mai spus ca FC Steaua va ajunge in play-off si isi va schimba total jocul si mentalitatea. ...continuare.

Gigi Becali isi desfiinteaza jucatorii: Suntem de divizia B, suntem circul Ligii 1!

publicat 2017-02-26 23:15:11 (Romania-TV)
Gigi Becali isi desfiinteaza jucatorii: Suntem de divizia B, suntem circul Ligii 1! Steaua a remizat duminica seara la Medias, scor 1-1, si se afla pe locul doi im Liga 1, la cinci puncte in urma liderului Viitorul Constanta. Dupa partida, Gigi Becali a fost foarte nervos. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 85 86 Pag. urmatoare »

© Copyright 2000-2017 iStorm. Toate drepturile rezervate.