Stiri din galati *NOU*: Anunturi din galati

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Echipa feminina de handbal HCM Rm. Valcea a revenit pe podiumul Ligii Nationale

publicat 2017-11-12 22:00:08 (Libertatea)
Echipa feminina de handbal HCM Rm. Valcea a revenit pe podiumul Ligii Nationale Echipa feminina de handbal HCM Rm. Valcea a revenit pe podiumul Ligii Nationale. HCM Rm. Valcea a invins-o pe CSU Danubius Galati cu scorul de 26-17 (12-6), duminica, pe teren propriu, intr-o partida din etapa a noua a Ligii Nationale de handbal feminin. Echipa valceana a revenit pe podium in urma acestui succes. Pentru HCM […] Post-ul Echipa feminina de handbal HCM Rm. Valcea a revenit pe podiumul Ligii Nationale apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

FOTO+VIDEO Milan "last minute"! Cutrone, cosmarul Craiovei, a lovit din nou si a adus o victorie dramatica italienilor

publicat 2017-09-29 11:45:04 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO+VIDEO Milan last minute! Cutrone, cosmarul Craiovei, a lovit din nou si a adus o victorie dramatica italienilor "Rossonerii" au învins Rijeka pe teren propriu cu un gol în prelungiri (90+4), dupa ce fusesera egalati, de la 2-0, în minutul 90. Florentin Matei a fost doar rezerva la Rijeka. Rijeka, echipa lui Florentin Matei, rezerva joi seara, a fost la un pas de-o mare surpriza. Condusi cu 2-0 de Milan, goluri Andre Silva (14) si Musacchio (53), pâna aproape de final, croatii au avut 6 minute nebune. ... ...continuare.