Rovinieta Online | Asigurare RCA

Bronz pentru Romania. Monica Ungureanu, pe podiumul Campionatului European de Judo

publicat 2017-04-20 22:00:02 (Antena3)

Bronz pentru Romania. Monica Ungureanu, pe podiumul Campionatului European de Judo Monica Ungureanu a cucerit medalia de bronz in limitele categoriei 48 kg, astazi, la Campionatele Europene de judo de la Varsovia. Romancaa invins-o in meciul decisiv pe Noa Minsker...

Citeste stirea originala

Alte stiri de la Antena3:
Mircea Badea: La 8 ani de la "sufrageria lui Opera", Codruta a finalizat dosarul cu privire la finantarile ilegale din campania din 2009
Manchester United a castigat Europa League, dupa 2-0 in finala cu Ajax Amsterdam