Rovinieta Online | Asigurare RCA

Costel Enache, despre egalul cu Dinamo: "Nu trebuie sa ascundem lucrurile"

publicat 2017-10-23 23:30:04 (Gazeta Sporturilor)

Costel Enache, despre egalul cu Dinamo: Costel Enache, antrenorul lui FC Botosani, a analizat prestatia echipei sale în meciul de pe teren propriu cu Dinamo, scor 0-0, si s-a aratat multumit de rezultatul din aceasta seara. "Am facut un joc echilibrat. A fost o perioada buna pentru Dinamo când avea un om în plus. Au avut ocazii bune, dar noi am scapat bine de acel moment. Trebuie sa-mi felicit jucatorii pentru ca au gestionat bine acea perioada a meciului. ...

Citeste stirea originala

Capitanul FCSB a dezvaluit dialogul cu Alibec pe gazon, in minutul 52: "Asta a fost"
Panduru a presimtit deznodamantul de la Plzen: "Mirosea aceasta victorie a cehilor"
Dica da explicatii pentru cel mai slab meci al FCSB-ului in Europa League: "Le-am si zis in vestiar"
Becali a iesit la atac dupa esecul cu Viktoria Plzen: "El ne-a pierdut meciul! Parca a uitat fotbalul"
Nu dicteaza doar echipa, ci si schimbarile! Dica a facut la Plzen exact ce a ordonat Becali
GolofKO in minutul 45 » Mijlocasul pare sa-si fi pecetluit soarta la FCSB
Record stabilit in Viktoria Plzen - FCSB » Ce performanta a reusit portarul stelistilor
GolofKO » Fotbalistul de la Botosani a dezamagit in ultima sansa pe care a primit-o de la Gigi Becali! OUT dupa 45 de minute
FOTO Gol controversat marcat de Viktoria Plzen » Ce se vede pe reluarile fazei
Echipa lui Reghecampf invinge si urca in clasamentul din Emiratele Arabe
A fost botezat noul teren de la Roland Garros
FOTO Alibec, capat de linie » Doua ocazii uriase irosite cu usurinta de atacantul stelist cu Plzen
Cartu il ataca pe Miriuta: "Nu il inteleg. Dinamo e jalnica!"
Mutu s-a vazut cu Ianis Hagi: "Daca nu face asta, merita palme"
Mutu s-a vazut cu Ianis Hagi: "Daca nu face asta, merita palme" » Dezvaluie ce planuri are: "Vreau sa antrenez Fiorentina! Aici am fost mai iubit ca in Romania"

© Copyright 2000-2017 iStorm. Toate drepturile rezervate.