Dinamo a dat recital cu Dobrogea Sud Constanta in primul meci din sferturile play-off-ului » Toate rezultatele

publicat 2018-04-17 11:45:10 (Gazeta Sporturilor)

Dinamo a dat recital cu Dobrogea Sud Constanta in primul meci din sferturile play-off-ului » Toate rezultatele Campioana României Dinamo a distrus detinatoarea Cupei României, 36-27,  si vrea sa transeze calificarea în semifinale în meciul doi, la Constanta.  Primele partide din sferturile de finala ale play-off-ului Ligii Nationale au adus o singura surpriza. ...

Citeste stirea originala

Miriuta sare la gatul "cainilor": "A fost ofsaid cat Casa Scanteii!"
Bratu a explicat de ce a scos din lot doi titulari la victoria cu ACS Poli Timisoara: "Dupa meci, au venit in vestiar"
Rica Neaga, scandalizat la debutul ca antrenor: "Daca trebuie sa ramana altii in Liga 1, noi ne retragem!"
Straton, dupa o evolutie magnifica in fata lui Dinamo: "Sunt dezamagit ca am pierdut asa"
Straton, fair-play dupa esecul nemeritat in fata lui Dinamo: "Pentru mine meciul se termina dupa 90 de minute"
FOTO Ofsaidul evident din care Dinamo a scos 3 puncte cu Timisoara
FOTO Dinamo a deschis scorul cu Poli Timisoara dintr-un ofsaid evident! Cum a fost posibil
Suspendare-record pentru un fotbalist englez dovedit ca a trucat 25 de meciuri!
FOTO Dinamo a marcat din ofsaid unicul gol cu Poli Timisoara!
VIDEO Gol superb pentru Nicolae Stanciu in Cehia
Cum il descrie Bill Gates pe Roger Federer in revista Time, in care elvetianul tine coperta
EXCLUSIV Contre jignitoare pe subiectul vanzarii lui Dinamo: "Muc cel mic, esti primul care vei fi dat afara de la club!"
EXCLUSIV Atacuri suburbane intre presedintele "cainilor" si Adrian Thiess: "E intr-o mare eroare" / "Va fi dat afara de la Dinamo"
Momente inedite pe stadion la Dinamo - ACS Poli, dupa aflarea numelui arabului care ar vrea sa cumpere clubul: "Domn' seic" :)
Un nou stadion modern intr-un oras mare din tara: "Prioritate pe el va avea rugby-ul"