Rovinieta Online | Asigurare RCA

Doua greseli mari de arbitraj in Real Madrid - Tottenam: penalty clar refuzat englezilor, ofsaid la primul gol

publicat 2017-10-17 23:00:06 (Gazeta Sporturilor)

Doua greseli mari de arbitraj in Real Madrid - Tottenam: penalty clar refuzat englezilor, ofsaid la primul gol Partida dintre Real Madrid si Tottenham, din grupele Ligii Campionilor, a avut parte de doua greseli uriase de arbitraj în prima repriza. Mai exact, în minutul 22, la 0-0, Tottenham trebuia sa primeasca penalty în urma unui duel între Llorente si Casemiro, atacantul englezilor fiind secerat clar de Casemiro. #UCL | El penalti de Casemiro que no pitó el colegiado. #EnDirectoaľÂ´ŞĆhttps://t.co/u5Go6nQRfs pic.twitter. ...

Citeste stirea originala

Capitanul FCSB a dezvaluit dialogul cu Alibec pe gazon, in minutul 52: "Asta a fost"
Panduru a presimtit deznodamantul de la Plzen: "Mirosea aceasta victorie a cehilor"
Dica da explicatii pentru cel mai slab meci al FCSB-ului in Europa League: "Le-am si zis in vestiar"
Becali a iesit la atac dupa esecul cu Viktoria Plzen: "El ne-a pierdut meciul! Parca a uitat fotbalul"
Nu dicteaza doar echipa, ci si schimbarile! Dica a facut la Plzen exact ce a ordonat Becali
GolofKO in minutul 45 ┬╗ Mijlocasul pare sa-si fi pecetluit soarta la FCSB
Record stabilit in Viktoria Plzen - FCSB ┬╗ Ce performanta a reusit portarul stelistilor
GolofKO ┬╗ Fotbalistul de la Botosani a dezamagit in ultima sansa pe care a primit-o de la Gigi Becali! OUT dupa 45 de minute
FOTO Gol controversat marcat de Viktoria Plzen ┬╗ Ce se vede pe reluarile fazei
Echipa lui Reghecampf invinge si urca in clasamentul din Emiratele Arabe
A fost botezat noul teren de la Roland Garros
FOTO Alibec, capat de linie ┬╗ Doua ocazii uriase irosite cu usurinta de atacantul stelist cu Plzen
Cartu il ataca pe Miriuta: "Nu il inteleg. Dinamo e jalnica!"
Mutu s-a vazut cu Ianis Hagi: "Daca nu face asta, merita palme"
Mutu s-a vazut cu Ianis Hagi: "Daca nu face asta, merita palme" ┬╗ Dezvaluie ce planuri are: "Vreau sa antrenez Fiorentina! Aici am fost mai iubit ca in Romania"

© Copyright 2000-2017 iStorm. Toate drepturile rezervate.