Rovinieta Online | Asigurare RCA

EXCLUSIV Absenta de ULTIMA ORA pentru Steaua! S-a accidentat si nu face deplasarea la Craiova

publicat 2017-02-17 10:00:04 (Gazeta Sporturilor)

EXCLUSIV Absenta de ULTIMA ORA pentru Steaua! S-a accidentat si nu face deplasarea la Craiova Steaua se confrunta cu probleme importante înaintea meciului de la Craiova cu CS U. Meciul se joaca sâmbata, de la ora 20:00, în direct la Digi, Dolce, Look si liveTEXT pe GSP.RO.  Pe lânga Florin Tanase, care nu e înca 100% pregatit si probabil va prinde doar ultima jumatate de ora, pe lista accidentatilor Stelei se adauga si Mihai Pintilii. Acesta a acuzat probleme musculare la antrenamentul de ieri si nu va face deplasarea la Craiova. ...

Citeste stirea originala

FOTO si VIDEO Repriza de cosmar pentru Tatarusanu » Fiorentina a fost egalata dupa ce a condus cu 2-0
FOTO Biletelul buclucas :) » Ce scria pe hartia pe care a gasit-o pe masina + raspunsul amuzant pe care l-a dat
Daca vor ajunge in finala Ligii Campionilor din acest an, Messi si Neymar ar putea sa nu joace » Cine a lansat acest scenariu
Zidane : "Isco si Morata merita mai multe minute in tricoul lui Real Madrid" + Cum explica revenirea Realului in doar 26 de minute
Miriuta nu e suparat pe regele ratarilor din meciul cu Iasi: "E minunat, va juca si in meciul urmator"
MM Stoica a reactionat in timpul meciului Iasi - CFR: "Asa renasc sperantele noastre pentru titlu"
MM Stoica a reactionat in timpul meciului CSMS - CFR: "Asa renasc sperantele noastre pentru titlu"
A plecat din Algeria pentru a antrena in Romania » Augustin Calin a semnat cu o echipa din Liga a 2-a
Mesaj de pe patul de spital trimis de Branescu pentru colegii de la Dinamo! Portarul s-a operat azi
Mesaj fara precedent pentru o formatie din Liga a doua: "Ati fost singura echipa care a facut asta"
S-au deschis casele de bilete! Cate tichete s-au dat pentru Steaua - Dinamo
Sumudica isi continua razboiul cu un rival din Liga 1: "Daca ajunge in primavara europeana, ii platesc eu contractul pe un an!"
FOTO Controversa la partida dintre Iasi si CFR » Miriuta "a luat foc" pe margine
FOTO Controversa la partida dintre CFR si Iasi » Miriuta "a luat foc" pe margine
FOTO Șumudica a recidivat! Antrenorul Astrei le-a aratat semne obscene fanilor Chiajnei, dupa ce echipa sa a marcat

© Copyright 2000-2017 iStorm. Toate drepturile rezervate.