Franta in "sferturi", Ungaria pleaca acasa » Meci perfect facut de echipa care ne-a invins in grupe

publicat 2017-12-10 21:45:04 (Gazeta Sporturilor)

Franta in Franta a învins Ungaria, scor 29-26, si s-a calificat în sferturile de finala ale Campionatului Mondial de handbal din Germania.  Într-o sala de 6.000 de locuri, la primul meci din "Leipzig Arena", abia daca s-au strans 2.000 de spectatori duminica seara. Câtiva francezi, putin mai multi maghiari, în rest nemti, care parca s-au adapostit în sala, fugind de iarna de afara si de zapada care a început sa cada necontenit. ...

Citeste stirea originala

Anunt-bomba facut in aceasta seara! "Cristi Borcea revine la Dinamo" » Fostul actionar nu ar veni singur si are planul bine conturat
VIDEO + FOTO Moment amuzant cu Șumudica la meciul cu Galatasaray » Cei doi care l-au scos din sarite pe tehnician
Test de numai 45 de minute pentru Astra » Giurgiuvenii au marcat de 5 ori
VIDEO + FOTO Moment amuzant cu Șumudica la meciul cu Galatasaray! A fost scos din minti de doi infirmieri
Test de 45 de minute pentru Astra! Giurgiuvenii au marcat de 5 ori in poarta lui Zakakiou
OFICIAL // VIDEO Pianistul Alexis » Imagini de senzatie de la prezentarea lui Sanchez la United + Mkhitaryan merge la Arsenal
Oficial! Schimbul iernii a fost facut: Alexis si Mkhitaryan au fost prezentati la Manchester United, respectiv Arsenal
Oficial! Transferul iernii a fost facut: Alexis Sanchez a fost prezentat la Manchester United
Atac dur al unui fost jucator al FCSB! Conducerea vicecampioanei a fost desfiintata: "A fost urat! Toti primeau bani, mai putin eu"
AUSTRALIAN OPEN // Karolina Pliskova, declaratii in premiera despre duelul cu Halep la Australian Open: "As face orice"
AUSTRALIAN OPEN / Karolina Pliskova, declaratii in premiera despre meciul-soc cu Halep de la Australian Open: "As face orice pentru asta"
Ionut Lupescu a vorbit despre sansele de a candida la sefia FRF! "Le-am promis colegilor!"
EXCLUSIV Transfer de ultima ora in play-off: CFR tocmai si-a cedat cel mai bun atacant!
Miriuta trebuie sa aleaga iar un capitan, dupa plecarea lui Filip: "Ii urez bafta lui Stelu" » Cine e in pole position