Rovinieta Online | Asigurare RCA

Infrangere usturatoare pentru Dinamo la handbal: ros-albii au fost spulberati de CSM Bucuresti

publicat 2017-10-12 22:15:05 (Gazeta Sporturilor)

Infrangere usturatoare pentru Dinamo la handbal: ros-albii au fost spulberati de CSM Bucuresti Dinamo, campioana ultimelor doua sezoane din Liga Nationala de Handbal masculin si lider în actuala stagiune, a suferit o înfrângere drastica pe terenul lui CSM Bucuresti, scor 20-33. Echipa Primariei a condus autoritar partida, iar la pauza avea deja un avantaj de trei puncte. Dupa pauza, CSM s-a dezlantuit si a mai marcat de nu mai putin de 17 ori, în timp ce dinamovistii au dezmagit, reusind sa mai marcheze doar de sapte ori. ...

Citeste stirea originala

Presedintele COSR, Mihai Covaliu, vine la Tribuna Zero
Becali stie cine va decide meciul Beer Sheva - FCSB: "I-am zis «Bai tata, tu iei 300.000 euro ca sa faci diferenta»"
Un roman a marcat 1.000 de goluri la Wisla Plock!
VIDEO Lampard, uimit si el de golul serii in Liga Campionilor: "A fost sublim"
VIDEO Cinic Mourinho! Cu Benfica, antrenorul lui United si-a facut strategia pe un pusti de 18 ani
VIDEO Lampard a fost uimit de un gol marcat de in poarta lui Chelsea: "A fost sublim"
VIDEO Cinic Mourinho! Antrenorul lui Manchester United si-a facut strategia pe lipsa de experienta a pustiului din poarta Benficai
VIDEO Alerta maxima la Atletico Madrid » Amanunt inexplicabil in surpriza din Azerbaidjan
VIDEO De ce n-au jucat Chipciu si Stanciu in dezastrul cu PSG + reactie halucinanta in presa din Belgia
FOTO Gestul lui Messi care a "blocat" internetul: pastile din jambiera in timpul meciului cu Olympiakos! » Valverde: "Daca il fac sa inscrie, poate continua sa le ia"
VIDEO Criza la Atletico Madrid » Rezultat dezamagitor, fara suturi pe poarta!
VIDEO Alergie la "artisti" » Anderlecht, zdrobita de PSG! Kylian Mbappe a stabilit un nou record
FOTO Messi a surprins pe toata lumea in timpul meciului cu Olympiakos » A luat o pastila in timpul meciului
VIDEO Moment amuzant pe Camp Nou » Cum au reactionat doi fani ai Barcelonei la eliminarea lui Pique
VIDEO Moment bizar pe Camp Nou » Doi fani ai Barcelonei s-au bucurat dupa eliminarea lui Pique

© Copyright 2000-2017 iStorm. Toate drepturile rezervate.