Rovinieta Online | Asigurare RCA

Lovitura pentru CFR! Ce a decis Comisia de Disciplina in cazul lui Dan Petrescu

publicat 2017-09-13 15:00:04 (Gazeta Sporturilor)

Lovitura pentru CFR! Ce a decis Comisia de Disciplina in cazul lui Dan Petrescu Dupa ce a fost eliminat în meciul cu CSU Craiova, 2-1, din cauza protestelor vehemente, Dan Petrescu si-a aflat astazi pedeapsa primita de la Comisia de Disciplina a FRF. Antrenorul celor de la CFR Cluj a primit o suspendare de doua etape. Astfel, tehnicianul liderului din Liga 1 va rata meciul contra Chiajnei, de duminica, si contra celor de la FCSB, de joi, 21 septembrie. Aceasta este prima suspendare pe care Dan Petrescu o primeste de la revenirea în Liga 1. ...

Citeste stirea originala

Vedetele FCSB-ului luate la rost in pauza meciului: "Au fost inexistenti"
Vedetele FCSB-ului luate la rost in pauza meciului! Critici pentru Budescu si Alibec: "Au fost inexistenti"
FOTO N-a invatat nimic! Alibec a comis-o si cu CFR
FCSB vinde bine! Stadionul CFR-ului s-a umplut la cel mai important meci din acest sezon » Cel mai huiduit stelist
FOTO Prima decizie controversata in CFR Cluj - FCSB: gol anulat in minutul 8
CFR Cluj - FCSB: pierdere imensa pentru ros-albastri, in minutul 12 al derby-ului din Gruia
Victoria carierei pentru Copil » Romanul a trecut de numarul 22 ATP si s-a calificat in sferturi la Metz
EXCLUSIV VIDEO + FOTO Imagini inedite » Stoican a invatat de la "Il Luce": cum incearca sa integreze strainii veniti in vara
FOTO Un star al lui Chelsea, implicat intr-un accident rutier: "Nu se poate obisnui cu traficul din Marea Britanie"
Hagi compara parcursul Viitorului cu cel al lui Real Madrid » Jucatorul remarcat la acest meci: "Se vede ca e cu un pas in fata tuturor"
Inca o zi cu emotii pentru fanii Universitatii la Inalta Curte de Casatie si Justitie
Iubita unui superstar de la United este revoltata de preturile de pe Old Trafford
OFICIAL A plecat si omul de incredere al lui Daum » Comunicatul Federatiei
Schimbare radicala in viata lui Gabi Tamas: "Eu ma intalnesc cu el aproape in fiecare saptamana"

© Copyright 2000-2017 iStorm. Toate drepturile rezervate.