Mangia da vina pe iarna pentru remiza cu Gaz Metan: "E greu sa joci pe o asemenea vreme"

publicat 2017-12-10 19:45:04 (Gazeta Sporturilor)

Mangia da vina pe iarna pentru remiza cu Gaz Metan: Devis Mangia, antrenorul lui CSU Craiova, da vina pe temperatura de afara pentru egalul de pe terenul lui Gaz Metan Medias, scor 0-0. "E foarte greu sa joci pe o asemenea temperatura. Noi am evoluat în prima repriza nu foarte bine, am avut erori tehnice, dar în partea a doua am avut mai multe ocazii, însa nu le-am fructificat. ...

Citeste stirea originala

EXCLUSIV 3 lovituri devastatoare primite de Gigi Becali » FCSB ar putea pierde orice sansa la titlu!
Daniel Pancu ii linisteste pe fani dupa ce Academia Rapid a primit "interzis" la promovare: "Sunt piedici, dar ne vom numi altfel, probabil"
Ce bomba ar fi fost! Becali a incercat sa-i fure vedeta rivalei: "Au fost negocieri avansate"
Corespondenta din Cipru » Regimul "spartan" al lui Miriuta a mai facut o victima: Adam Nemec s-a accidentat in cantonament
AUSTRALIAN OPEN // Thriller-ul cu Lauren Davis, al 23-lea meci cu prelungiri jucat de Halep in cariera » Cate victorii a strans + Bataliile epice ale Simonei
AUSTRALIAN OPEN // "Thriller-ul cu Lauren Davis, al 23-lea meci cu prelungiri jucat de Simona Halep in cariera » Cate victorii a strans + cele mai epice batalii
EXCLUSIV Castigatoarea Cupei si a Supercupei se mai desparte de doi jucatori! Unul dintre ei a fost om de baza
Dezvaluiri senzationale ale lui Loti Boloni: "N-am vrut niciodata sa devin antrenor. Nu voiam sa fiu judecat in Romania comunista de un colonel sau general care nu stia nimic despre fotbal"
ANALIZA EXCLUSIV GSP » Cifrele dezastrului: incepand din 1990, Romania a pierdut 60% din formatiile din primele trei esaloane! Fotbalul romanesc se desfiinteaza...
Ionita isi ataca fosta echipa dupa transferul la CFR Cluj: "Puteam sa ne despartim mult mai frumos"
OPINIE Radu Oprisan » Liga inadaptatilor si povesti savuroase cu Danut Lupu, la polul opus: "Cine e sef aici?" / "Eu!" / "De azi nu mai esti!"
AUSTRALIAN OPEN // FOTO Rafael Nadal supravietuieste unui test dificil: victorie dupa aproape 4 ore + Wozniacki se indreapta spre semifinale » Toate rezultatele zilei de la Australian Open
O vedeta a lui Manchester United se retrage la finalul sezonului din cauza problemelor cardiace » Va face parte din staff-ul lui Mourinho
Motivul pentru care Stanciu nu s-a adaptat in Belgia: "Cand a venit la Anderlecht, implora sa nu mai fie numit asa"