Rovinieta Online | Asigurare RCA

Mutu se ia de jucatori! Pe cine a gasit vinovat dupa infrangerea cu ACS Poli si despre cine spune ca acum nu merita sa fie la Dinamo

publicat 2017-09-12 12:30:05 (Gazeta Sporturilor)

Mutu se ia de jucatori! Pe cine a gasit vinovat dupa infrangerea cu ACS Poli si despre cine spune ca acum nu merita sa fie la Dinamo Adrian Mutu, directorul general al lui Dinamo, s-a aratat nemultumit de prestatia jucatorilor dinamovisti din meciul cu ACS Poli, 1-2, în special de jocul prestat de Nascimento si Penedo. În plus, fostul atacant le-a cerut jucatorilor sa demonstreze ca merita sa joace la echipa alb-rosie si spune ca nu întelege de ce formatia lui Cosmin Contra are evolutii oscilante. "Înfrângerea vine dupa un meci mai putin reusit. ...

Citeste stirea originala

Vedetele FCSB-ului luate la rost in pauza meciului: "Au fost inexistenti"
Vedetele FCSB-ului luate la rost in pauza meciului! Critici pentru Budescu si Alibec: "Au fost inexistenti"
FOTO N-a invatat nimic! Alibec a comis-o si cu CFR
FCSB vinde bine! Stadionul CFR-ului s-a umplut la cel mai important meci din acest sezon » Cel mai huiduit stelist
FOTO Prima decizie controversata in CFR Cluj - FCSB: gol anulat in minutul 8
CFR Cluj - FCSB: pierdere imensa pentru ros-albastri, in minutul 12 al derby-ului din Gruia
Victoria carierei pentru Copil » Romanul a trecut de numarul 22 ATP si s-a calificat in sferturi la Metz
EXCLUSIV VIDEO + FOTO Imagini inedite » Stoican a invatat de la "Il Luce": cum incearca sa integreze strainii veniti in vara
FOTO Un star al lui Chelsea, implicat intr-un accident rutier: "Nu se poate obisnui cu traficul din Marea Britanie"
Hagi compara parcursul Viitorului cu cel al lui Real Madrid » Jucatorul remarcat la acest meci: "Se vede ca e cu un pas in fata tuturor"
Inca o zi cu emotii pentru fanii Universitatii la Inalta Curte de Casatie si Justitie
Iubita unui superstar de la United este revoltata de preturile de pe Old Trafford
OFICIAL A plecat si omul de incredere al lui Daum » Comunicatul Federatiei
Schimbare radicala in viata lui Gabi Tamas: "Eu ma intalnesc cu el aproape in fiecare saptamana"

© Copyright 2000-2017 iStorm. Toate drepturile rezervate.