Rovinieta Online | Asigurare RCA

Panduru a presimtit deznodamantul de la Plzen: "Mirosea aceasta victorie a cehilor"

publicat 2017-11-23 22:30:04 (Gazeta Sporturilor)

Panduru a presimtit deznodamantul de la Plzen: Basarab Panduru a comentat înfrângerea FCSB-ului de la Plzen, scor 0-2. Fostul mijlocas al ros-albastrilor spune ca a simtit ca românii vor pierde acest meci.  "Rezultatul este corect, Viktoria Plzen a fost mai buna. Ma mir ca în prima repriza nu s-a marcat. Meciul asta ar fi trebuit sa fie 3-2 de la pauza. Mirosea aceasta victorie a celor de la Plzen. E adevarat ca a fost ofsaid la primul gol. ...

Citeste stirea originala

Cine tradeaza Craiova? Becali anunta marea lovitura la FCSB: "O sa vedeti, vine un jucator decisiv din Țara Olteniei!"
Gigi Becali ii desfiinteaza pe oficialii lui CFR Cluj si rade de transferul pe care-l fac ardelenii + Anunta 3 mutari la FCSB
VIDEO + FOTO Punctul de la 11 metri a disparut in timpul unui meci din Bundesliga » Reactia arbitrului a cucerit internetul :)
"Arbitrul a rupt jocul dupa primul gol" » Costel Enache face analiza unei infrangeri dureroase: "Diferenta de scor e prea dura"
FOTO Ordin de la Becali? MM Stoica a primit un mesaj pe banca si Dica a facut imediat schimbarea!
Infirmeria FCSB! Dica a spus de ce au lipsit azi Budescu si Morais: "El are o accidentare mai veche"
FOTO Academia Hagi si-a ales premiantii! Peste 200 de copii s-au strans duminica la serbarea de an
Fostul cuplu de la CSM Bucuresti, Per Johansson si Adrian Vasile, se califica in sferturile Mondialului de handbal
Franta in "sferturi", Ungaria pleaca acasa » Meci perfect facut de echipa care ne-a invins in grupe
Victorie mare pentru Razvan Lucescu in Grecia » PAOK continua sa se lupte la titlu
Șumudica i-a zapacit pe turci cu rezultatul de azi: "Merita sa fie la echipa nationala"
FOTO Gol din ofsaid marcat de FCSB! Arbitrul a validat reusita lui Gnohere
FOTO Ghinion teribil pentru FCSB! Inca un fundas central s-a accidentat si a fost scos pe targa
Panduru il critica pe Mangia: "A fost cel mai slab meci al Craiovei"
Mangia da vina pe iarna pentru remiza cu Gaz Metan: "E greu sa joci pe o asemenea vreme"

© Copyright 2000-2017 iStorm. Toate drepturile rezervate.