Rovinieta Online | Asigurare RCA

Prima reactie a Simonei Halep dupa infrangerea zdrobitoare de la Toronto: "Se mai intampla! Nu voi uita repede"

publicat 2017-08-13 10:00:09 (Gazeta Sporturilor)

Prima reactie a Simonei Halep dupa infrangerea zdrobitoare de la Toronto: Simona Halep a pierdut clar în semifinalele turneului de la Toronto, scor 1-6, 1-6, în fata ucrainencei Elina Svitolina. La conferinta de presa de dupa meci, Halep a spus ca a facut un turneu bun, ca a jucat bine în sferturi si ca acum se gândeste la viitoarele turnee. "Am ajuns în semifinale. Zic ca nu e atât de rau, mai ales ca e un turneu mare. Pâna în sferturi am jucat foarte bine. Nu voi uita asa repede acest meci. ...

Citeste stirea originala

Costel Enache, despre egalul cu Dinamo: "Nu trebuie sa ascundem lucrurile"
Miriuta a depistat problemele dupa meciul cu Botosani: "Nemec e influentat de FCSB"
Miriuta a depistat problemele dupa meciul cu Botosani: "Nemec e influentat de oferta venita de la FCSB"
Nemilos! Cornel Dinu, dupa remiza de la Botosani: "Cea mai slaba generatie din istoria lui Dinamo! Calamitati ale fotbalului! Am vazut in echipa un strut si un carator de mingi" » Nici Miriuta nu a scapat
Un jucator de tenis roman a fost suspendat pentru dopaj cu nandrolon!
Un jucator de tenis roman a fost suspendat pentru dopaj!
Ronald Koeman, demis de la Everton » Tehnicianul a lasat echipa pe loc retrogradabil dupa 9 etape din Premier League
UPDATE Doi fotbalisti eliminati in FC Botosani - Dinamo! Fesnic a aratat direct cartonasul rosu
FOTO "Rosu" direct aratat in FC Botosani - Dinamo
FOTO Botosanenii au ramas in 10 dupa un fault dur al lui Musat asupra lui Hanca
Lider total neasteptat in Grecia » Echipa unui fost dinamovist l-a detronat pe Razvan Lucescu
FOTO Doua penalty-uri intr-un minut solicitate in Botosani - Dinamo. Verdictul specialistului
Viitoarea adversara de la Singapore i-a pus gand rau lui Halep: "Abia o astept!" » Cum arata raportul meciurilor directe
Un fost fotbalist de top a oferit declaratia zilei: "As fi fost la fel ca Messi si Neymar, dar nu m-am putut abtine de la mancare"
MM Stoica, "meci" pe facebook: "E criza la Steaua"

© Copyright 2000-2017 iStorm. Toate drepturile rezervate.