Rovinieta Online | Asigurare RCA

Se ingroasa gluma: Americanii isi pregatesc cetatenii pentru un atac NUCLEAR

publicat 2017-08-12 06:30:07 (Click)

Se ingroasa gluma: Americanii isi pregatesc cetatenii pentru un atac NUCLEAR Autoritatile din insula americana Guam din vestul Pacificului au publicat vineri instructiuni pentru localnici, in cazul unui atac nuclear, informeaza Reuters. Citeste mai departe...

Citeste stirea originala

Alte stiri de la Click:
ALERTA TERORISTA in Franta
Surpriza de proportii! Cine si de ce a cerut insolventa unui important supermarket din Romania
Simona Halep - Sloane Stephens, meciul ce duce spre locul 1 mondial: Simona revine si conduce / LIVE TEXT + VIDEO
Simona Halep a castigat semifinala de la Cincinnati: A invins-o cu un 1 pe Sloane Stephens
Simona Halep - Sloane Stephens, meciul ce duce spre locul 1 mondial: Simona revine si conduce in setul 2 / LIVE TEXT + VIDEO
Simona Halep - Sloane Stephens, meciul ce duce spre locul 1 mondial: Simona castiga primul set cu 6-2 / LIVE TEXT + VIDEO
Primele declaratii ale Simonei Halep dupa calificarea in finala de la Cincinnati: Ce spune despre meciul cu Garbine Muguruza
Simona Halep si-a UMILIT adversara in seminifinala de la Cincinnati si joaca finala cu Garbine Muguruza
Platita de Primaria Bucuresti cu 6.000 de euro pe luna, o mare vedeta critica orasul din cauza traficului