Rovinieta Online | Asigurare RCA

Simona Halep, surclasata in semifinalele de la Rogers Cup de Svitolina, in 56 de minute

publicat 2017-08-13 02:15:07 (Gazeta Sporturilor)

Simona Halep, surclasata in semifinalele de la Rogers Cup de Svitolina, in 56 de minute Elina Svitolina s-a calificat în finala de la Rogers Cup dupa ce a învins-o fara drept de apel pe Simona Halep, scor 6-1, 6-1. În ultimul act ucraineanca o va întâlni pe Caroline Wozniacki. Jucatoarea noastra n-a avut nicio sansa în fata numarului 5 WTA. Ucraineanca a condus din primul moment al jocului si singurul game câstigat de Halep în primul set a fost la scorul de 1-5. ...

Citeste stirea originala

Greseala decisiva la Juventus - FCSB » Golul lui Man a fost validat in mod eronat
Note GSP » Cosmar in defensiva FCSB! Cum au jucat stelistii in meciul cu Juventus si cine s-a remarcat
FCSB - Sporting // Bataie pe ultimele bilete la meciului anului » Cozi de sute de persoane cu doua ore inainte de deschiderea caselor
Simona Halep, mai sigura ca niciodata ca poate deveni liderul WTA! Declaratia razboinica inaintea meciului cu Muguruza: "Sunt flamanda de victorii"
Conte incearca sa aduca un international italian la Chelsea
Bataia de la vestiare comentata de unul dintre protagonisti: "Am avut o discutie barbateasca. I-am zis ce am avut de spus"
Daniel Oprita si-a dat demisia de la Juventus Bucuresti: "M-au lasat fratii si prietenii! Am o surubelnita sa ma lupt cu tancurile"
Dica nervos pe jucatorii sai: "Nu meritam nici macar un egal! Cu aceasta atitudine nu meritam sa castigam cu nimeni"
Alerta terorista la Nimes, acolo unde a debutat astazi Turul Spaniei! Un individ inarmat ar fi cautat de politie
Alerta terorista la Nimes, acolo unde a debutat astazi Turul Spaniei! 3 indivizi inarmati ar fi deschis focul intr-un tren
EXCLUSIV Bataie intre jucatori dupa Juventus - FCSB » Antrenorul si-a iesit din minti: "Eu v-am adus aici, eu va distrug pe toti!"
Directorul sportiv a lui Bayern, Hasan Salihamidzici, face legea la echipa! Ce i-a interzis antrenorului Ancelotti sa faca
Critici la adresa lui Dica din interiorul clubului: "Nu are nicio treaba cu acest post"
Remarcatul lui Basarab Panduru dupa prima repriza din Juventus - FCSB: "Aici se face diferenta dintre un jucator de calitate si unul despre care doar se vorbeste"

© Copyright 2000-2017 iStorm. Toate drepturile rezervate.