ULTIMA ORA Tradarea tradarilor! Lovitura puternica pentru Burleanu cu 3 zile inainte de alegeri: "E vorba despre respect!"

publicat 2018-04-15 18:00:06 (Gazeta Sporturilor)

ULTIMA ORA Tradarea tradarilor! Lovitura puternica pentru Burleanu cu 3 zile inainte de alegeri: Razvan Burleanu si-a pierdut încrederea mai multor AJF-uri din tara, însa poate cea mai dureroasa veste e ca AJF Bacau, organizatie în care era considerat mare favorit si cu care are legaturi puternice, nu va fi alaturi de el. Actualul presedinte al FRF a facut primii pasi în fotbal la FCM Bacau, însa AJF-ul a decis sa-l sustina pe Ionut Lupescu, contracandidatul sau. Alegerile FRF au loc pe 18 aprilie. "RESPECT. ...

Citeste stirea originala

FOTO Arde, uite cum arde! Un tabloid a dezvaluit imagini compromitatoare cu doi fotbalisti de la FCSB
Hagi, cucerit de un fotbalist de la FCSB: "Nu e interesant, ci foarte interesant! Daca era la mine, era si mai bun"
"Sustinatorul FCSB" Gigi Becali surprinde dupa egalul cu Viitorul: "Au jucat de parca erau drogati sau erau blat!"
Declaratii sincere ale lui Dica » Cum a reusit sa-i trezeasca pe jucatori la pauza in remiza cu Viitorul
Cum a reusit Dica sa-i trezeasca pe jucatori la pauza! Antrenorul FCSB recunoaste: "De cand sunt la Steaua nu a fost asa! Am avut un discurs mai dur"
Budescu nu iarta! Declaratie "obraznica" dupa 2-2 cu Viitorul: "Ma asteptam la orice"
Benzar nu-si explica prestatia din prima repriza cu Viitorul: "Nu stiu de ce"
VIDEO + FOTO Manchester United, victorie uriasa cu Tottenham pe Wembley! Mourinho e in finala FA Cup
Reghecampf, infrangere cu penultima clasata in Emirate! Echipa lui Mamici a castigat titlul matematic
FOTO Alibec si-a batut joc de inca o sansa oferita de Dica si a fost mazilit de antrenor cu Viitorul
VIDEO Artistul Eric » Bicfalvi a decis cu o executie rafinata duelul cu echipa lui Anton
FOTO Inca o sansa irosita de Alibec! Evolutia dezastruoasa din prima repriza cu Viitorul l-a obligat pe Dica sa-l schimbe la pauza
VIDEO Supergol pentru Bicfalvi in duelul cu Paul Anton din Rusia! A marcat golul victoriei cu o executie eleganta