Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 101 102 Pag. urm. »

Dosarul 'Gainariilor cu fonduri europene' a ajuns la Tribunal

publicat 2014-10-23 00:00:03 (Bursa)
Dosarul 'Gainariilor cu fonduri europene' a ajuns la Tribunal * Oamenii de afaceri brasoveni Gheorghe Dudu si Florin Macovei, dar si reprezentantii institutiilor statului Florin Brezeanu si Gabriel Potcovaru sunt acuzati ca au fraudat fondurile europene cu trei milioane de euro Procurorii din cadrul Directiei Nationale Anticoruptie - Sectia de combatere a infractiunilor conexe infractiunilor de coruptie au dispus, ieri, trimiterea in judecata a oamenilor de afaceri brasoveni Gheorghe Dudu si Florin Macovei, implicati intr-un dosar de frauda de 3... ...continuare.

Mioara si Florin de la Savinesti au facut cele mai tari clatite! Mainile de plastic i-au speriat pe jurati

publicat 2014-10-22 21:15:03 (Antena-1)
Mioara si Florin de la Savinesti au facut cele mai tari clatite! Mainile de plastic i-au speriat pe jurati Daca alti concurenti au venit la SRC - Fun Factory pentru a se lauda cu vocea, umorul sau miscarile de dans, Mioara si Florin se pricep la ceva foooarte diferit. ...continuare.

CORUPTIE. Frauda cu fonduri UE

publicat 2014-10-22 20:15:42 (Puterea)
CORUPTIE. Frauda cu fonduri UE Doi oameni de afaceri brasoveni si doi responsabili de controale din Ministerul Agriculturii si din Oficiul Judetean de Plati pentru Dezvoltare Rurala si Pescuit (OJPDRP) Brasov, retinuti in august de procurorii DNA, au fost trimisi in judecata, pentru fapte de coruptie cu fonduri europene.Cei doi oameni de afaceri sunt Gheorghe Dudu si Florin Macovei, acuzati de infractiuni impotriva intereselor financiare ale UE si dare de mita. In acelasi dosar vor fi judecati, pentru infractiuni impotriva... ...continuare.

Un antreprenor din Brasov vrea sa ajunga la afaceri de 27 de milioane de euro din vanzarea de produse pentru constructii

publicat 2014-10-22 16:45:53 (Ziarul-Financiar)
Un antreprenor din Brasov vrea sa ajunga la afaceri de 27 de milioane de euro din vanzarea de produse pentru constructii Citeste si: Brasoveanul Florin Madar face 27 mil. euro din distributia de materiale de constructii Importatorul si distribuitorul de produse auxiliare pentru constructii si industrie Temad Co din Brasov, detinut de omul de afaceri Florin Madar, estimeaza o crestere de 10% a cifrei de afaceri din acest an, de la 25 milioane euro in 2013. La nivelul primelor noua luni din 2014, afacerile Temad Co au inregistrat o crestere de 13%, pana la 20,7 milioane de euro, avansul fiind sustinut de... ...continuare.

Accident provocat de un sofer beat si fara permis. Un tanar a murit si altul a fost ranit

publicat 2014-10-22 14:30:56 (Romania-TV)
Accident provocat de un sofer beat si fara permis. Un tanar a murit si altul a fost ranit Un tanar in varsta de 23 de ani a murit, iar altul a fost ranit dupa ce soferul beat al autoutilitarei in care erau pasageri s-a rasturnat, miercuri, pe DJ 178C, la Bilca, judetul Suceava. ...continuare.

Tanarul din Segarcea care a murit de HIV ar fi avut relatii intime cu cel putin 38 de femei. Doua au fost testate pozitiv

publicat 2014-10-22 13:45:41 (ProTV)
Tanarul din Segarcea care a murit de HIV ar fi avut relatii intime cu cel putin 38 de femei. Doua au fost testate pozitiv Dupa ancheta declansata de Directia de Sanatate Publica Dolj, miercuri si politistii au inceput propriile cercetari in cazul tanarului de 24 de ani, din Segarcea, care a murit zilele trecute rapus de HIV. ...continuare.

Drama in familia lui Ion Dolanescu! Fiul regretatului cantaret nu isi poate reveni din soc: "A murit"

publicat 2014-10-22 13:00:03 (CanCan)
Drama in familia lui Ion Dolanescu! Fiul regretatului cantaret nu isi poate reveni din soc: A murit Dupa ce si-a pierdut tatal, Ionut Dolanescu ramane acum fara o alta persoana draga din viata lui. Bunica a murit de curand. ...continuare.

DOLIU in familia DOLANESCU. Mamaie Didina a murit

publicat 2014-10-22 12:45:40 (Romania-TV)
DOLIU in familia DOLANESCU. Mamaie Didina a murit i a lui Ionut Dolanescu, a murit. ...continuare.

Un sofer a murit dupa ce o roata desprinsa de la un camion i-a intrat in parbriz

publicat 2014-10-22 11:30:37 (Romania-TV)
Un sofer a murit dupa ce o roata desprinsa de la un camion i-a intrat in parbriz Un barbat a murit intr-un accident de circulatie dupa ce una dintre rotile unui camion incarcat cu lemne a fost proiectata in parbrizul autovehiculului in care se afla. Tragedia a avut loc miercuri dimineata la iesirea din localitatea Ruginoasa. ...continuare.

DIRECTORUL editorial al "WASHINGTON POST" in timpul SCANDALULUI WATERGATE a MURIT!

publicat 2014-10-22 11:15:48 (Libertatea)
DIRECTORUL editorial al "WASHINGTON POST" in timpul SCANDALULUI WATERGATE a MURIT! Ben Bradlee, ex-director editorial al publicatiei "Washington Post", care a coordonat relatarile care au dus la demisia fostului presedinte american Richard Nixon, a incetat din viata. Ben Bradlee a murit la varsta de 93 de ani Publicitate Ben Bradlee a murit marti, la resedinta sa din Washington. Fostul director editorial al ziarului "Washington Post" avea 93 de ani, anunta Mediafax. Potrivit sotiei sale, Sally Quinn, Bradlee a fost internat intr-un azil, din cauza starii de sanatate precare... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 101 102 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

omag balan andreea popescu clinica cercel franci carte de bucate cel mai bun fotbalist apicultura andrei plesu rebu andra si maruta administratie publica accidentu ford focus uniunea sarba petrecere ramnicu ildiko casti plaja cautam biblia ioana tufaru gigi becali gheorghe funar consul bistrita nasaud strand funny campionat muncitori carpatica star wars organe bercea mondialu pentru miine superkombat programator alex velea rusa augusta pro tv nicolae dumitru emisiuni gica hagi upc romania fcm dunarea galati arges