Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

07:00 Prioritati

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 111 112 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Urmeaza sa nasca, asa ca isi ia masuri de precautie! Iubita l-a pus pe Salam sa jure in biserica ca nu o va insela

publicat 2015-07-03 22:00:01 (CanCan)
Urmeaza sa nasca, asa ca isi ia masuri de precautie! Iubita l-a pus pe Salam sa jure in biserica ca nu o va insela Insarcinata in opt luni, Roxana Dobre, iubita lui Florin Salam, i-a cerut manelistului sa jure in biserica ca nu o va insela. Acesta s-a conformat si i-a spus tinerei ca o iubeste la nebunie.  ...continuare.

Izaura si Florin Ánghel, criza de nervi la Tribunalul Constanta la vizionarea flagrantului cu Mircea Basescu, cerut chiar de ei. Marian Capatana: "Banii sunt la Aversa"

publicat 2015-07-03 17:30:04 (Evenimentul-Zilei)
Izaura si Florin Ánghel, criza de nervi la Tribunalul Constanta la vizionarea flagrantului cu Mircea Basescu, cerut chiar de ei. Marian Capatana: Banii sunt la Aversa Inregistrarile realizate in flagrantul dupa care familia lui Sandu Ánghel, zis Bercea Mondial, a ajuns sa fie judecata pentru santaj la Mircea Basescu, au fost vizionate, astazi, la Tribunalul Constanta. Desi solicitarea venise din partea lor, Izaura si Florin Ánghel, fiica si fiul lui Bercea Mondial, au facut un scandal monstru acuzand ca imaginile ar fi trunchiate de procurori. "La Klaus Iohannis ma duc sa-mi caut dreptatea" a anuntat Izaura ...continuare.

Florin Mergea si Rohan Bopanna, in optimi de finala la Wimbledon

publicat 2015-07-03 17:00:13 (Romania-TV)
Florin Mergea si Rohan Bopanna, in optimi de finala la Wimbledon Florin Mergea si Rohan Bopanna s-au calificat, vineri, in optimile de finala ale probei masculine de dublu la turneul de tenis pe iarba de la Wimbledon, dupa ce s-a impus cu 7-5, 7-6 (5), 7-6 (7-5) in fata perechii Thomaz Bellucci (Brazilia) / Guillermo Duran (Argentina). ...continuare.

Tragedie in sport. A MURIT un jucator de fotbal URIAS

publicat 2015-07-03 16:15:20 (Romania-TV)
Tragedie in sport. A MURIT un jucator de fotbal URIAS Charlie Sanders, unul dintre cei mai mari jucatori din fotbalul american, a murit la varsta de 68 de ani. ...continuare.

Florin Neby, aplaudat pe Broadway de Tom Cruise si Nicolas Cage

publicat 2015-07-03 15:45:11 (Puterea)
Florin Neby, aplaudat pe Broadway de Tom Cruise si Nicolas Cage In tara, este apreciat de numeroase vedete, cu care a si colaborat, insa, el a ajuns sa cucereasca si celebritatile de la Hollywood. Florin Neby, cunoscut publicului de pe urma participarii la emisiunea matinala "Neatza cu Razvan si Dani", a jucat cu ani in urma intr-un spectacol, pe Broadway, iar prestatia lui a fost aplaudata de staruri precum Tom Cruise sau Nicolas Cage. ...continuare.

RETETA ZILEI: Pizza cu salam

publicat 2015-07-03 15:30:21 (Romania-TV)
RETETA ZILEI: Pizza cu salam Copiii striga dupa pizza iar tu te gandesti sa pregatesti o reteta chiar la tine in bucatarie? Nimic mai simplu! Urmeaza pasii recomandati de noi si prepara cea mai buna piiza cu salam din oras. ...continuare.

Loucie Bouzigues, o jurnalista de la France 2, a murit la 26 de ani din cauza unui anevrism cerebral

publicat 2015-07-03 14:30:09 (eInformatii)
O jurnalista de la Telematin, difuzat de France 2, a murit la varsta de 26 de ani, din cauza unui anevrism cerebral. Anuntul a fost facut de un coleg pe contul de Twitter. Lucie Bouzigues se ocupa... ...continuare.

Florin Neby, aplaudat pe Broadway de Tom Cruise si Nicolas Cage

publicat 2015-07-03 13:45:01 (Antena-1)
Florin Neby, instructorul de fitness pe care telespectatorii Antenei 1 il vor vedea, din 24 iulie, la Antena 1, in calitate de concurent la "Splash! Vedete la apa", a fost aplaudat la scena deschisa, de mari vedete de la Hollywood. ...continuare.

Doliu! A murit o legenda a fotbalului

publicat 2015-07-03 12:45:22 (Realitatea-TV)
Doliu! A murit o legenda a fotbalului Charlie Sanders, unul dintre cei mai buni jucatori de fotbal american, a murit la varsta de 68 de ani, din cauza cancerului. ...continuare.

Au murit unul in bratele celuilalt, la cateva ore distanta, dupa 75 de ani de casatorie. "Asteapta-ma ca vin, te iubesc"

publicat 2015-07-03 12:30:26 (ProTV)
Au murit unul in bratele celuilalt, la cateva ore distanta, dupa 75 de ani de casatorie. "Asteapta-ma ca vin, te iubesc" Un cuplu, casatorit timp de 75 de ani, a murit la cateva ore distanta, tinandu-se de mana. Povestea lor a emotionat pana la lacrimi o lume intreaga, dupa ce a aparut pe internet. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 111 112 Pag. urmatoare »