Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 108 109 Pag. urm. »

Primele filmari de paparazzi cu Florin Calinescu in rol de socru! Cum arata posibila viitoare nora si ce "test" i-a dat!

publicat 2014-11-23 20:15:03 (CanCan)
Florin Calinescu si fiul sau, Petru Calinescu, au o relatie extrem de apropiata. Cei doi petrec foarte mult timp impreuna iar actorul este apropiat si de iubita lui Petru, posibila sa viitoare nora, cu care se intelege de minune. ...continuare.

O femeie de 84 de ani a murit, dupa ce cainele vecinilor a atacat-o. Cu o saptamana in urma, animalul isi muscase stapanul

publicat 2014-11-23 16:45:23 (ProTV)
O femeie de 84 de ani a murit, dupa ce cainele vecinilor a atacat-o. Cu o saptamana in urma, animalul isi muscase stapanul O femeie in varsta de 84 de ani, din localitatea Bezdead, judetul Dambovita, a murit, duminica, dupa ce a fost muscata de cainele unor vecini, care i-a intrat in curte. In urma cu o saptamana, animalul agresiv si-a muscat pana si stapanul. ...continuare.

Dambovita: O femeie a murit dupa ce a fost muscata de cainele vecinilor. Politia face ancheta

publicat 2014-11-23 14:30:14 (Mediafax)
Dambovita: O femeie a murit dupa ce a fost muscata de cainele vecinilor. Politia face ancheta O femeie in varsta de 84 de ani, din localitatea Bezdead, judetul Dambovita, a murit, duminica, dupa ce a fost muscata de cainele unor vecini, care i-a intrat in curte, in urma cu o saptamana animalul agresiv muscandu-si stapanul, in prezent politistii deschizand ancheta pentru ucidere din culpa. ...continuare.

Ancheta a politiei dupa ce o femeie din Dambovita a murit muscata de cainele vecinilor

publicat 2014-11-23 14:00:06 (Gandul)
Ancheta a politiei dupa ce o femeie din Dambovita a murit muscata de cainele vecinilor O femeie in varsta de 84 de ani, din localitatea Bezdead, judetul Dambovita, a murit, duminica, dupa ce a fost muscata de cainele unor vecini, care i-a intrat in curte, in urma cu o saptamana animalul agresiv muscandu-si stapanul, in prezent politistii deschizand ancheta pentru ucidere din culpa. ...continuare.

MOARTE DRAMATICA in Dambovita: o batrana a MURIT muscata de cainele vecinului sau

publicat 2014-11-23 13:15:22 (Realitatea-TV)
MOARTE DRAMATICA in Dambovita: o batrana a MURIT muscata de cainele vecinului sau O batrana de 84 de ani din satul Magura, comuna Bezdead, a murit dupa ce a fost muscata de cainele unui vecin. ...continuare.

Florin Ristei a devenit o diva sensibila si foarte talentata! Ghicesti in ce artista celebra s-a transformat?

publicat 2014-11-22 23:00:01 (Antena-1)
Florin Ristei a devenit o diva sensibila si foarte talentata! Ghicesti in ce artista celebra s-a transformat? Sensibila, calda, stralucitoare, cu o voce pe care nu ai cum sa o confunzi, Gloria Estefan a fost personajul lui Florin Ristei in a 11-a editie a show-ului "Te cunosc de undeva". ...continuare.

Florin Buzatu, directorul Institutului de Fizica Atomica:  "Parintii m-au fortat sa citesc prima carte. Era «Neamul Soimarestilor». Nici nu mai stiu ce era in ea"

publicat 2014-11-22 19:15:01 (Adevarul)
Florin Buzatu (57 de ani), omul care a sustinut candidatura Romaniei pentru proiectul laserului de la Magurele, nu a avut in viata decat o singura mare pasiune: fizica. Si-a dedicat adolescenta rezolvarii problemelor din culegeri, tineretea - stagiilor de pregatire, iar acum isi ingrijeste pasiunea din ipostaza de administrator. ...continuare.

Scandal la MISS PIRANDA. Florin Salam este implicat direct VIDEO

publicat 2014-11-22 17:45:24 (Romania-TV)
Scandal la MISS PIRANDA. Florin Salam este implicat direct VIDEO Scandal fara precedent intre pirande! Una dintre dansatoarele lui Florin Salam este acuzata ca a castigat pe nedrept concursul Miss Piranda 2014, dupa ce din jurat a devenit subit concurent. Ea a cucerit titlul si premiul de 4.000 de euro. Celelalte fete o acuza de blat cu organizatorii, mai ales ca a mai castigat concursul si acum 3 ani. ...continuare.

Tragedie la Dej. Un barbat a murit dupa ce a cazut de la etajul 3 al unui bloc

publicat 2014-11-22 17:00:19 (Romania-TV)
Tragedie la Dej. Un barbat a murit dupa ce a cazut de la etajul 3 al unui bloc Un barbat a murit sambata dupa-amiaza, in Dej, dupa ce a cazut de la mare inaltime. Potrivit someseanul.ro, barbatul efectua unele lucrari de izolat in exterior la un bloc cu 8 etaje din cartierul Dealul Florilor. La un moment dat, insa, coarda cu care acesta era legat s-ar fi desprins, iar barbatul a cazut in gol de la nivelul etajului III. ...continuare.

SFASIETOR. A supravietuit unor misiuni in Irak si Afganistan, dar a murit in accidentul din SIBIU

publicat 2014-11-22 16:30:18 (Realitatea-TV)
SFASIETOR. A supravietuit unor misiuni in Irak si Afganistan, dar a murit in accidentul din SIBIU Maistrul militar Vasile Gadalean, din comuna clujeana Bontida, avea brevet pentru avioane de cercetare fara pilot, dat de Armata SUA, si participase la misiuni in Irak si Afganistan. Isi facuse o casa in sat si planuia ca la pensie sa se ocupe de agricultura, dar a murit in accidentul din Sibiu. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 108 109 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

jessica biel mapn scutere filmat in timp lunca muresului interlopii bistrita nasaud neamt ciobotea vaslui ipj buzau maria apostol logistica marian mexicanu dezbatere franklin templeton irina bologa suceava amalia enache unicredit tiriac atitudinea dureri de spate kadir lopez oltchim potrivit horia brenciu bordo smart accident rutier accident grav autostrada a1 marele premiu despot calarasi energie termica bihor ioan niculae alba iulia razvan simion la scoala indemnizatii restaurare artego apa plata slanic moldova vipera oana petrescu liceul pedagogic dominique