Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 103 104 Pag. urm. »

Marian Darta a murit. Ultimele cuvinte impresionante ale stilistului

publicat 2016-05-02 20:00:23 (Realitatea-TV)
Marian Darta a murit. Ultimele cuvinte impresionante ale stilistului Marian Darta a murit, in noaptea de duminica spre luni, dupa o lunga suferinta. Stilistul vedetelor a incetat din viata in spital, unde si-a petrecut cele mai cumplite clipe din viata. ...continuare.

Marturia barbatului care a murit de doua ori. Ce a vazut

publicat 2016-05-02 17:45:02 (Antena3)
Marturia barbatului care a murit de doua ori. Ce a vazut Sasha Eliasson a suferit un grav accident cu motocicleta. La acel moment, tanarul a fost gasit fara semne vitale. A fost prima data cand a murit. Al doilea episod s-a desfasurat in timpul unei in... ...continuare.

Ce a aparut pe pagina de Facebook a lui Marian Darta dupa ce a murit

publicat 2016-05-02 17:15:02 (Antena3)
Ce a aparut pe pagina de Facebook a lui Marian Darta dupa ce a murit Marian Darta a murit in noaptea de duminica spre luni, dupa o lunga suferinta. Stilistul vedetelor a incetat din viata in spital. Pe pagina sa de Facebook au aparut foarte multe... ...continuare.

Explozii in Bagdad. Cel putin 14 persoane au murit

publicat 2016-05-02 16:15:02 (Antena3)
Explozii in Bagdad. Cel putin 14 persoane au murit Cel putin 14 persoane au murit, printre care si pelerini siiti, si circa 40 au fost ranite, dupa ce trei atacuri cu dispozitive explozive-capcana au avut loc luni în capitala irakiana Bagdad, unul... ...continuare.

News Alert. "STILISTUL VEDETELOR" a MURIT dupa o TRAGICA SUFERINȚA. "Cel mai mult imi doresc sa traiesc", spunea el cu disperare, saptamana trecuta

publicat 2016-05-02 15:15:34 (Evenimentul-Zilei)
News Alert. STILISTUL VEDETELOR a MURIT dupa o TRAGICA SUFERINȚA. Cel mai mult imi doresc sa traiesc, spunea el cu disperare, saptamana trecuta Marian Darta, unul dintre cei mai cunoscuti stilisti din Romania, a murit, duminica dimineata, dupa o lunga suferinta. Vedeta suferea de cancer. ...continuare.

Gigi Becali a anuntat primele doua posibile transferuri: "Vreau sa-i iau imprumut"

publicat 2016-05-02 13:30:19 (Gazeta-Sporturilor)
Gigi Becali a anuntat primele doua posibile transferuri: Vreau sa-i iau imprumut Razvan Marin si Florin Tanase de la Viitorul au facut un sezon foarte bun la Viitorul si au intrat în vizorul Stelei înca de la finalul sezonului regulat. Informatia a fost confirmata si de Gigi Becali, care spune ca va încerca sa ia legatura cu Gica Hagi pentru a-i împrumuta pe cei doi. "O sa încerc sa vorbesc cu Gica (n.r.Hagi) despre Razvan Marin si Florin Tanase. E greu de crezut ca va dori sa îi dea împrumut. ... ...continuare.

Reactia lui Becali, dupa ce a aflat ca a murit Marian Darta

publicat 2016-05-02 12:45:35 (Realitatea-TV)
Reactia lui Becali, dupa ce a aflat ca a murit Marian Darta Marian Darta, cunoscut ca stilistul vedetelor, s-a stins azi noapte, pe patul de spital dupa luni intregi de suferinta. Gigi Becali a aflat ca stilistul a murit si s-a oferit sa ajute la inmormantare. ...continuare.

Marian Darta, stilistul vedetelor, a murit

publicat 2016-05-02 12:15:02 (Antena3)
Marian Darta, stilistul vedetelor, a murit Marian Darta a murit, in noaptea de duminica spre luni, dupa o lunga suferinta. Stilistul vedetelor a incetat din viata in spital, unde si-a petrecut cele mai cumplite clipe din... ...continuare.

A murit Marian Darta, stilistul vedetelor

publicat 2016-05-02 12:00:28 (Realitatea-TV)
A murit Marian Darta, stilistul vedetelor Marian Darta a murit, in noaptea de duminica spre luni, dupa o lunga suferinta. Stilistul vedetelor a incetat din viata in spital, unde si-a petrecut cele mai cumplite clipe din viata. ...continuare.

Marian Darta a MURIT

publicat 2016-05-02 12:00:28 (Romania-TV)