Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 133 134 Pag. urm. »

Serbia si Croatia sunt din nou afectate de inundatii. Cel putin o persoana a murit in Serbia

publicat 2014-09-16 09:00:30 (Realitatea-TV)
Serbia si Croatia sunt din nou afectate de inundatii. Cel putin o persoana a murit in Serbia O persoana a murit in Serbia, luni, in urma noilor inundatii provocate de ploi diluviene, la patru luni de la precipitatiile care s-au soldat cu aproape 80 de morti in Serbia si in Bosnia si Hertegovina, a anuntat televiziunea sarba de stat (RTS), potrivit Mediafax. O femeie in varsta a murit la Tekija, in estul Serbiei, unde situatia este extrem de dificila, potrivit RTS. Potrivit unui comunicat al politiei, peste 300 de persoane au fost evacuate la Tekija, o localitate situata pe malul... ...continuare.

Serbia si Croatia sunt din nou afectate de inundatii. Cel putin o persoana a murit in Serbia

publicat 2014-09-16 06:31:25 (Mediafax)
Serbia si Croatia sunt din nou afectate de inundatii. Cel putin o persoana a murit in Serbia O persoana a murit in Serbia, luni, in urma noilor inundatii provocate de ploi diluviene, la patru luni de la precipitatiile care s-au soldat cu aproape 80 de morti in Serbia si in Bosnia si Hertegovina, a anuntat televiziunea sarba de stat (RTS). ...continuare.

MASTERCHEF. EL a luat PRIMUL SORT! PRAJITURA de CRIZA l-a dus mai DEPARTE!

publicat 2014-09-15 21:15:22 (Libertatea)
MASTERCHEF. EL a luat PRIMUL SORT! PRAJITURA de CRIZA l-a dus mai DEPARTE! Un tanar in varsta de 27 de ani care a fost la orfelinat a reusit sa-i impresioneze pe cei trei jurati de la "Masterchef", care i-au oferit sortul pentru a merge mai departe. Florin Vartolomei a luat primul sort la "Masterchef" Florin Vartolomei a gatit o prajitura de criza Florin Vartolomei a izbucnit in lacrimi Publicitate Florin Vartolomei a reusit sa obtina sortul de la cei trei jurati de la show-ul culinar "Masterchef". El a preparat o prajitura de criza, asa cum singur a denumit-o.... ...continuare.

DRAMA fara margini. Un amator de wingsuit a murit in Elvetia

publicat 2014-09-15 17:45:31 (Romania-TV)
DRAMA fara margini. Un amator de wingsuit a murit in Elvetia Un mexican in varsta de 39 ans a murit in timp ce efectua un zbor de "wingsuit", duminica, in apropiere de Walenstadt, in districtul elvetian Sarganserland. ...continuare.

ANCHETA la APPLE dupa ce mai multi ANAGAJATI AU MURIT

publicat 2014-09-15 14:30:27 (Libertatea)
Apple a declansat o ancheta dupa ce mai multi angajati ai unei fabrici din China unde se produc milioane de iPhones au murit. Familiile si grupurile sindicatele cred ca boala a fost cauzata de expunerea la substantele chimice folosite in liniile de productie. Publicitate Mai multe cazuri de leucemie au avut loc in randul unor angajati ai unei fabrici din China unde se produc milioane de iPhones. Cinci dintre ei au murit, desi medicii sustin ca o astfel de boala este rara la varsta lor,... ...continuare.

Confruntarile de la Donetk continua, sase civili au murit

publicat 2014-09-15 13:45:34 (Puterea)
Confruntarile de la Donetk continua, sase civili au murit Confruntarile de la Donetk intre rebelii prorusi si autoritatile ucrainene continua, iar in ultimele 24 de ore, sase civili au murit, a anuntat luni Primaria orasului Donetk."Sase civili au murit in timpul ostilitatilor", a declarat viceprimarul Kostiantin Savinov. Duminca a avut loc un duel al artileriei grele, fiind lansate pana la 20 de tiruri pe minut, in apropierea aeroportului din Donetk, instalatii aflate sub controlul fortelor armate ucrainene. Un fum negru acoperea cerul in... ...continuare.

TRAGEDIE URIASA in sportul romanesc. O baschetbalista A MURIT la DOAR 20 DE ANI

publicat 2014-09-15 13:00:31 (Romania-TV)
TRAGEDIE URIASA in sportul romanesc. O baschetbalista A MURIT la DOAR 20 DE ANI Luisa Silaghi, fosta componenta a echipei de baschet feminin a lui "U" Cluj, a murit la varsta de 20 de ani. ...continuare.

Cum arata in costum de baie sora lui Mircea Badea, cea care s-a iubit cu Florin Chilian

publicat 2014-09-15 13:00:28 (Realitatea-TV)
Cum arata in costum de baie sora lui Mircea Badea, cea care s-a iubit cu Florin Chilian De cand a facut un pas in spate din lumina reflectoarelor, putini mai stiu cum arata sora lui Mircea Badea. Naty Badea impartaseste pasiunea fratelui ei pentru un stil de viata sanatos si asta se vede pe corpul ei. In urma cu ani buni, sora lui Mircea Badea a trait o poveste de dragoste cu Florin Chilian, dar cei doi au ajuns sa isi spuna "adio". Ulterior, Natalia s-a casatorit cu un jurnalist, de care a divortat intre timp. Sursa: cancan.ro ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 133 134 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

dambovita miruna pe trecerea de pietoni valcea timis calarasi alba iulia mures emag harghita caras severin giurgiu vrancea horoscop dolj iasi motru bistrita nasaud prahova tulcea rame sirenele covasna galati unde gorj cea mai slaba femeie experti defileul jiului raluca salariile bugetarilor croaziera judecatorie chained sibiu calugari marian sarbu mai multe incalzirea global bailesti europarlamentar azer tion scandal in biserica pierdut viata noul cod silvic revista ciao film crosul florin salam