Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 109 110 Pag. urm. »

Florin Chilian: "Un doctor din Bucuresti mi-a spus: 'Aveti cancer, domnule Chilian!'"

publicat 2015-01-31 17:00:20 (Libertatea)
Florin Chilian: "Un doctor din Bucuresti mi-a spus: 'Aveti cancer, domnule Chilian!'" Florin Chilian, unul dintre cei mai cunoscuti cantareti din, a avut ceva probleme cu degetul mijlociu, din pricina cantarilor dese. Ba mai mult, la un moment dat, un medic i-a spus artistului ca ar putea chiar sa aiba cancer. Foto: Facebook Publicitate Din pricina cantarilor, artistul s-a ales cu o rana extrem de serioasa la degete. Acesta a postat o imagine pe Facebook si a scris: "Uneori, muzica poate insemna si asta. Sunt imagini dure, stiu, dar intotdeauna merita, va asigur. Organizatorii... ...continuare.

Protestul mamelor din Constanta -"Pediatria Spitalululi Judetean ne omoara copiii"

publicat 2015-01-31 15:30:04 (Evenimentul-Zilei)
Protestul mamelor din Constanta -Pediatria Spitalululi Judetean ne omoara copiii Zeci de mame s-au adunat, astazi, la troita din curtea Spitalului Judetean de Urgenta Constanta, pentru comemorarea unui copil de cinci luni care a murit la sectia Peditarie. Familia acuza ca micutul ar fi murit din cauza conditiilor "mizerabile" si a indolentei personalului medical. Conducerea spitalului respinge toate acuzatiile. ...continuare.

Fostul presedinte al Germaniei, Richard von Weizsacker, a murit

publicat 2015-01-31 15:15:19 (Romania-TV)
Fostul presedinte al Germaniei, Richard von Weizsacker, a murit Fostul presedinte al Republicii Federale Germane, Richard von Weizsacker, considerat una dintre marile personalitati de inalta tinuta morala din Germania postbelica si in timpul caruia a avut loc caderea Zidului Berlinului si Reunificarea Germaniei, a murit la varsta de 94 de ani, a anuntat, sambata, Presedintia germana, citata de AFP. ...continuare.

Fostul presedinte al Germaniei a murit astazi

publicat 2015-01-31 14:15:02 (Capital)
Fostul presedinte al Republicii Federale Germane, Richard von Weizsacker, considerat una dintre marile personalitati de inalta tinuta morala din Germania postbelica si in timpul caruia a avut loc caderea Zidului Berlinului si Reunificarea Germaniei, a murit la varsta de 94 de ani, a anuntat, sambata, Presedintia germana, citata de AFP. ...continuare.

INCREDIBIL! Florin Chilian, suspect de CANCER! Ce se intampla cu el in aceste momente!

publicat 2015-01-31 10:45:01 (CanCan)
INCREDIBIL! Florin Chilian, suspect de CANCER! Ce se intampla cu el in aceste momente! Florin Chilian a trecut prin momente grele, din cauza unor probleme de sanatate foarte serioase. Artistul a fost suspect de cancer si a suferit mai multe interventii chirurgicale. ...continuare.

Atac terorist in Pakistan: 61 de persoane au murit

publicat 2015-01-30 22:30:11 (Realitatea-TV)
Atac terorist in Pakistan: 61 de persoane au murit 61 de oameni au murit in sudul Pakistanului iar o suta au fost raniti, dupa ce o bomba a fost detonata in incinta unei moschei. Este cel mai recent incident de violenta intre musulamnii sunniti si membrii minoritatii siite, scrie cotidianul The Telegraph. ...continuare.

Doliu in lumea muzicii. Un mare dirijor a murit chiar in timpul concertului

publicat 2015-01-30 15:45:13 (Realitatea-TV)
Doliu in lumea muzicii. Un mare dirijor a murit chiar in timpul concertului Muzicianul israelian Israel Yinon, in varsta de 59 de ani, si-a pierdut cunostinta in timpul concertului pe care l-a dirijat in sala KKL (Centrul cultural) din Lucerna si a murit in cursul serii de joi, scrie Mediafax. ...continuare.

Dirijorul Israel Yinon a murit in timpul unui concert, in Elvetia

publicat 2015-01-30 15:30:17 (Mediafax)
Dirijorul Israel Yinon a murit in timpul unui concert, in Elvetia Muzicianul israelian Israel Yinon, in varsta de 59 de ani, si-a pierdut cunostinta in timpul concertului pe care l-a dirijat in sala KKL (Centrul cultural) din Lucerna si a murit in cursul serii de joi. ...continuare.

Lumea culturala, in doliu. Unul dintre cei mai mari poeti a murit

publicat 2015-01-30 12:15:16 (Realitatea-TV)
Lumea culturala, in doliu. Unul dintre cei mai mari poeti a murit Poetul, compozitorul si cantaretul american Rod McKuen, a carui cariera prolifica i-a adus doua nominalizari la premiile Oscar si o nominalizare la premiul Pulitzer, a murit la varsta de 81 de ani, a anuntat vineri presa din Statele Unite. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 109 110 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

sector 2 profesor satu mare dolanescu antena 1 topless se opreste halchiu penitenciarul jilava bianca dragusan fetita care laure stiri de joi stupi de albine ucisa vaccinuri alina cri portbagajul oana carnete sorana carstea crestere economica adi minune agerpres mcdonald macin gavrila tiera dorin cocos monnet mdrap aradon clipuri video cluj decret dolce sport evolutia pib arestarile prundu urban arges perchezitii paris hilton dulgher mama natura adrian paduraru au oprit activitate battle oana sirbu centrale termice