Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 95 96 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

A murit un important proprietar de hoteluri si malluri din Romania

publicat 2016-06-26 23:30:02 (Antena3)
A murit un important proprietar de hoteluri si malluri din Romania Magnatul israelian Mordechai (Moti) Zisser, cel care a construit unul dintre cele mai mari imperii în imobiliarele din Israel, a murit rapus de cancer, la vârsta de 60 de ani.  Acesta a murit pe 23... ...continuare.

Doliu in lumea teatrului. Regizorul Ion Puiu a murit

publicat 2016-06-26 19:45:02 (Antena3)
Doliu in lumea teatrului. Regizorul Ion Puiu a murit Doliu în lumea teatrului din Republica Moldova. Renumitul pictor-scenograf, grafician, regizor si actor, dramaturg si poet, Ion Puiu, a murit. Artistul a plecat la cele vesnice în seara zilei de ieri, 25... ...continuare.

Ce a aparut pe locul unde au murit tinerii din Colectiv

publicat 2016-06-26 15:45:02 (Antena3)
Locul din fata clubului Colectiv, cel care a fost transformat intr-un altar pentru zecile de tineri care au murit acolo in urma incendiului din 30 octombrie 2015, a fost asfaltat de... ...continuare.

Bancul zilei. Cum a murit bunicul lui Bula la 105 ani

publicat 2016-06-26 09:45:01 (Antena3)
Bancul zilei. Cum a murit bunicul lui Bula la 105 ani Bula era in doliu. - Ce s-a intamplat, Bula? - A murit bunicul! - Cati ani avea? - 105! - E, pai a trait destul! De ce a murit? Cancer? Leucemie? Parkinson? - Nu! L-a impuscat... ...continuare.

Alexandra si Florin de la "Mireasa pentru fiul meu", cea mai frumoasa fotografie IMPREUNA! Fanii: "Cand venim la nunta?"

publicat 2016-06-25 20:45:01 (Antena-1)
Alexandra si Florin de la Mireasa pentru fiul meu, cea mai frumoasa fotografie IMPREUNA! Fanii: Cand venim la nunta? Aproape sase mii de fani au fost impresionati de fotografia pe care Alexandra si Florin de la "Mireasa pentru fiul meu" au postat-o recent pe Facebook. Nu numai ca cei doi se iubesc mai mult ca niciodata, ci sunt extrem de fericiti si zambitori, ceea ce este sesizabil si in aceasta imagine. ...continuare.

Iti mai amintesti de FLORIN BIRICA, partenerul ANDREI de la "Dansez pentru tine"? Ce s-a ales de primul castigator al competitiei

publicat 2016-06-25 13:15:02 (CanCan)
Iti mai amintesti de FLORIN BIRICA, partenerul ANDREI de la Dansez pentru tine? Ce s-a ales de primul castigator al competitiei Celebra cantareata Andra a participat in 2006 la emisiunea "Dansez pentru tine". Artista l-a avut ca partener de scena pe Florin Birica, un tanar din Iasi, al carui vis era sa-si cumpere un apartament pentru el si iubita lui. Florin a fost crescut la orfelinat si a practicat timp de mai multi ani dansul sportiv. Alaturi de Andra, el a invins in finala perechea Arsenie (ex-Ozone) si Aliona Munteanu. Au trecut zece ani de la participarea lui in emisiune, iar el s-a transformat intr-un barbat... ...continuare.

O legenda a muzicii mondiale a murit

publicat 2016-06-25 11:45:02 (Antena3)
O legenda a muzicii mondiale a murit Ralph Stanley, legenda americana a genului bluegrass, a carui muzica a fost auzita in filmul fratilor Coen "O Brother", a murit la 89 de ani din cauza unui cancer de piele, a anuntat nepotul sau,... ...continuare.

Hagi a clarificat viitorul lui Razvan Marin si Florin Tanase! Dezvaluiri in premiera despre oferta Stelei: "E foarte buna"

publicat 2016-06-25 10:15:08 (Gazeta-Sporturilor)
Hagi a clarificat viitorul lui Razvan Marin si Florin Tanase! Dezvaluiri in premiera despre oferta Stelei: E foarte buna Desi la un moment dat parea sigur de transferul lor, Gigi Becali îsi poate lua adio de la Razvan Marin si Florin Tanase. Cei doi nu mai au nici o sansa de a ajunge la Steaua, lucru confirmat de Gica Hagi, care anunta ca are oferte de "afara" pentru cei doi si probabil acolo vor merge. "Si Razvan Marin si Florin Tanase sunt ca si vânduti. Oferta Stelei a fost foarte buna, sa oferi atâtia bani în România e ceva extraordinar. ... ...continuare.

Hagi a clarificat viitorul lui Razvan Marin si Florin Tanase! Dezvaluiri in premiera despre oferta Stelei: "Oferta e foarte buna"

publicat 2016-06-25 10:00:07 (Gazeta-Sporturilor)
Hagi a clarificat viitorul lui Razvan Marin si Florin Tanase! Dezvaluiri in premiera despre oferta Stelei: Oferta e foarte buna Desi la un moment dat parea sigur de transferul lor, Gigi Becali îsi poate lua adio de la Razvan Marin si Florin Tanase. Cei doi nu mai au nici o sansa de a ajunge la Steaua, lucru confirmat de Gica Hagi, care anunta ca are oferte de "afara" pentru cei doi si probabil acolo vor merge. "Si Razvan Marin si Florin Tanase sunt ca si vânduti. Oferta Stelei a fost foarte buna, sa oferi atâtia bani în România e ceva extraordinar. ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 95 96 Pag. urmatoare »