Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 109 110 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Braila: O persoana a murit si alte opt au fost ranite, intr-un accident provocat de un sofer baut

publicat 2015-05-23 13:00:14 (Mediafax)
Braila: O persoana a murit si alte opt au fost ranite, intr-un accident provocat de un sofer baut O persoana a murit si alte opt, intre care un copil de patru ani, au fost ranite, in noaptea de vineri spre sambata, in urma unui accident produs pe DN 22B, intre Braila si Galati, dupa ce o masina condusa de un tanar baut a intrat in depasire si s-a ciocnit cu alte doua autoturisme. ...continuare.

Florin Salam este DISTRUS! A intrat in COMA si nu stie ce sanse are! " II iesea abur din vene si..."

publicat 2015-05-23 12:00:02 (CanCan)
Florin Salam este DISTRUS! A intrat in COMA si nu stie ce sanse are!  II iesea abur din vene si... Florin Salam primeste o noua lovitura, dupa ce cumnatul lui a fost operat in urma cu doar cateva zile. De data aceasta, este vorba de nepotica lui, in varsta de 12 ani. ...continuare.

Un motociclist austriac a murit decapitat dupa ce s-a izbit de o autotutilitara, in Caras-Severein

publicat 2015-05-23 09:45:01 (Antena3)
Un motociclist austriac a murit decapitat dupa ce s-a izbit de o autotutilitara, in Caras-Severein Un cetatean austriac, in varsta de 24 de ani, a murit decapitat, vineri seara, dupa ce motocicleta enduro pe care o conducea s-a izbit de o autotutilitara care circula regulamentar si care transporta... ...continuare.

Accident GRAV in Braila. O persoana a murit, alte cinci au ajuns la spital VIDEO

publicat 2015-05-23 09:00:15 (Romania-TV)
Accident GRAV in Braila. O persoana a murit, alte cinci au ajuns la spital VIDEO Un grav accident s-a produs, vineri noaptea, din cauza unei manevre gresite, in judetul Braila. Un om a murit si alti cinci au ajuns la spital, printre ei si un copil de patru ani, informeaza . Totul dupa ce un sofer a intrat in depasire fara sa se asigure si a lovit alte doua masini. Unul din autoturisme a aterizat in sant si a luat foc. ...continuare.

Caransebes. Un motociclist austriac a murit decapitat dupa ce s-a izbit de o autotutilitara

publicat 2015-05-23 01:15:01 (Antena3)
Caransebes. Un motociclist austriac a murit decapitat dupa ce s-a izbit de o autotutilitara Un cetatean austriac, in varsta de 24 de ani, a murit decapitat, vineri seara, dupa ce motocicleta enduro pe care o conducea s-a izbit de o autotutilitara care circula regulamentar si care transporta... ...continuare.

FLORIN PIERSIC, mesaj cu lacrimi in ochi pentru GABRIEL COTABITA

publicat 2015-05-22 23:45:05 (Evenimentul-Zilei)
FLORIN PIERSIC, mesaj cu lacrimi in ochi pentru GABRIEL COTABITA Florin Piersic, prieten de multi ani cu Gabriel Cotabita, a postat un mesaj pentru artistul ce se afla internat la Spitalul Floreasca, in stare grava, de aproape doua saptamani ...continuare.

Transformare uluitoare a lui Florin Calinescu! Are barba, s-a mai ingrasat si isi ascunde parul alb sub sapca

publicat 2015-05-22 20:00:02 (CanCan)
Transformare uluitoare a lui Florin Calinescu! Are barba, s-a mai ingrasat si isi ascunde parul alb sub sapca Din punct de vedere fizic, Florin Calinescu s-a schimbat mult in ultimele luni. Fostul realizator al emisiunii "Chestiunea zilei" si-a lasat barba, a albit si s-a mai ingrasat. ...continuare.

Florin Piersic, mesaj emotionant pentru Gabriel Cotabita

publicat 2015-05-22 15:30:14 (Libertatea)
Florin Piersic, mesaj emotionant pentru Gabriel Cotabita Florin Piersic, prieten de o viata cu Gabriel Cotabita, i-a transmis cantaretului aflat in coma de doua saptamani un mesaj emotionat pe pagina lui de Facebook. Florin Piersic Publicitate Gabriel Cotabita se afla in continuare in stare grava la Spitalul Floreasca din Capitala, unde a ajuns in urma cu doua saptamani din cauza unui infarct. Unul dintre cei mai buni prieteni ai sai, actorul Florin Piersic a simtit nevoia sa posteze un mesaj de sustinere pentru cantaret pe pagina sa de Facebok.... ...continuare.

FLORIN PIERSIC, mesaj CUTREMURATOR pentru GABRIEL COTABITA

publicat 2015-05-22 15:15:29 (Romania-TV)
FLORIN PIERSIC, mesaj CUTREMURATOR pentru GABRIEL COTABITA Florin Piersic, prieten cu Gabriel Cotabita, a postat un mesaj pentru artist care se afla internat de 10 zile la Spitalul Floreasca. ...continuare.

Tragedie in Arad. Un barbat a murit trasnit de fulger

publicat 2015-05-22 13:15:16 (Romania-TV)
Tragedie in Arad. Un barbat a murit trasnit de fulger Un barbat in varsta de 54 de ani a murit dupa ce a fost trasnit de fulger pe un camp din satul Maderat, judetul Arad. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 109 110 Pag. urmatoare »