Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 91 92 Pag. urm. »

Accidente cumplite pe soselele din tara. Trei persoane au murit, iar alte trei au fost ranite grav

publicat 2017-03-23 08:30:15 (Romania-TV)
Accidente cumplite pe soselele din tara. Trei persoane au murit, iar alte trei au fost ranite grav O tragediea avut loc pe DN7 in Arges, joi dimineata. Doi oameni au murit dupa ce masina in care se aflau s-a izbit de un tir. Accident cumplit azi-noapte si in Iasi. Un om a murit si alti trei au ajuns in stare grava la spital. Trei masini s-au izbit violent intr-o intersectie. ...continuare.

Accident cumplit pe DN7. O masina a intrat frontal intr-un TIR. Doi oameni au murit pe loc

publicat 2017-03-23 08:15:01 (Antena3)
Accident cumplit pe DN7. O masina a intrat frontal intr-un TIR. Doi oameni au murit pe loc Doua persoane au murit, joi, pe DN 7, dupa ce soferul unui autoturism a intrat in depasire intr-o curba si s-a cionit frontal cu un TIR, intre Pitesti si Ramnicu Valcea, transmite... ...continuare.

DOLIU in televiziune! Un prezentator de 46 de ani a murit dupa nunta fiicei sale

publicat 2017-03-23 07:45:02 (CanCan)
DOLIU in televiziune! Un prezentator de 46 de ani a murit dupa nunta fiicei sale Lumea televiziunii e iar in doliu! Unul dintre cei mai cunoscuti si indragiti prezentatori a incetat din viata la numai 46 de ani. Vince Jones, prezentatorul emisiunii "Big Rig Bounty Hunters" de la History Channel, a murit miercuri seara. Potrivit stiripesurse.ro, barbatul a suferit un atac de cord. Vince Jones abia isi vazuse fiica in rochia de mireasa la nunta de sambata trecuta. Citeste despre: vince jones, vince jones a murit, vince jones infarct ...continuare.

Un bolnav de leucemie a murit in penitenciar. Avocatul Cosmin Bolosin: "Ajungem sa avem oameni care sunt scosi cu picioarele in fata din penitenciare"

publicat 2017-03-23 00:00:02 (Antena3)
Un bolnav de leucemie a murit in penitenciar. Avocatul Cosmin Bolosin: Ajungem sa avem oameni care sunt scosi cu picioarele in fata din penitenciare Condamnat pentru infractiuni de coruptie, fostul consilier al presedintelui Consiliului Judetean Caras-Severin a murit in Penitenciarul Jilava, fiind rapus de leucemie. Horia Vadrariu solicitase instante... ...continuare.

Florin Calinescu: "Traiesc cu frica Lui Dumnezeu/ Si El cu frica de mine"

publicat 2017-03-22 21:00:03 (Antena3)
Florin Calinescu: Traiesc cu frica Lui Dumnezeu/ Si El cu frica de mine Cunoscutul actor Florin Calinescu a vorbit într-un interviu pentru life.ro despre legatura sa cu Dumnezeu. „Noi avem impresia ca daca mergem la biserica si un popa ne zice aia si aia, se si... ...continuare.

Un titular din nationala rupe tacerea: "Niciodata nu m-am simtit integrat suta la suta la lot. Romanii m-au pus in aceeasi oala"

publicat 2017-03-22 20:45:17 (Gazeta-Sporturilor)
Un titular din nationala rupe tacerea: Niciodata nu m-am simtit integrat suta la suta la lot. Romanii m-au pus in aceeasi oala Florin Andone afirma într-un interviu pentru El Pais: "Am vrut sa joc în echipa tarii mele si nu regret". Suspendat pentru meciul cu Danemarca, Florin Andone a vorbit si despre "tricolori" într-o discutie cu reporterii de la El Pais. Atacantul lui Deportivo marturiseste: "Sunt la «nationala» de doi ani, dar niciodata nu m-am simtit integrat suta la suta. Nu regret ca am ales astfel. ... ...continuare.

DRAMA! O mare vedeta TV a MURIT miercuri seara. Era prezentatorul unei emisiuni foarte iubite

publicat 2017-03-22 20:15:23 (Realitatea-TV)
DRAMA! O mare vedeta TV a MURIT miercuri seara. Era prezentatorul unei emisiuni foarte iubite Vince Jones, prezentatorul emisiunii "Big Rig Bounty Hunters" de la History Channel, a murit miercuri seara, la varsta de 46 de ani. Din primele informatii, se pare ca barbatul a suferit un atac de cord. ...continuare.

Dupa Ștefan Radu, inca un roman vorbeste: "Niciodata nu m-am simtit integrat suta la suta la «nationala»"

publicat 2017-03-22 20:15:11 (Gazeta-Sporturilor)
Dupa Ștefan Radu, inca un roman vorbeste: Niciodata nu m-am simtit integrat suta la suta la «nationala» Florin Andone afirma într-un interviu pentru El Pais: "Am vrut sa joc în echipa tarii mele si nu regret". Suspendat pentru meciul cu Danemarca, Florin Andone a vorbit si despre "tricolori" într-o discutie cu reporterii de la El Pais. Atacantul lui Deportivo marturiseste: "Sunt la «nationala» de doi ani, dar niciodata nu m-am simtit integrat suta la suta. Nu regret ca am ales astfel. ... ...continuare.

Chuck Barris, marele prezentator de televiziune, a murit. El sustinea ca a fost si asasin platit al CIA

publicat 2017-03-22 12:15:07 (Romania-TV)
Chuck Barris, marele prezentator de televiziune, a murit. El sustinea ca a fost si asasin platit al CIA Prezentatorul si creatorul emisiunii-concurs "The Gong Show", Chuck Barris, a murit marti seara, la 87 de ani, la resedinta sa din Palisades (New York). ...continuare.

Doliu in televiziune. Prezentatorul TV Chuck Barris a murit

publicat 2017-03-22 10:30:01 (Antena3)
Doliu in televiziune. Prezentatorul TV Chuck Barris a murit Prezentatorul si creatorul emisiunii-concurs „The Gong Show”, Chuck Barris, a murit marti seara, la 87 de ani, din cauze naturale, potrivit Libertatea.ro. Chuck Barris era cunoscut în industria... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 91 92 Pag. urmatoare »