Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 119 120 Pag. urm. »

A murit fostul ministru al Sanatatii. Iulian Mincu avea 88 de ani

publicat 2015-07-31 23:30:04 (Gandul)
A murit fostul ministru al Sanatatii. Iulian Mincu avea 88 de ani Profesorul Iulian Mincu, ministru al Sanatatii intre1992 si 1996, a murit vineri, la varsta de la 88 de ani, la locuinta sa din Bucuresti. ...continuare.

Iulian Mincu a murit. A fost ministru al Sanatatii si doctorul lui Nicolae Ceausescu

publicat 2015-07-31 22:00:15 (Romania-TV)
Iulian Mincu a murit. A fost ministru al Sanatatii si doctorul lui Nicolae Ceausescu Fostul ministru al Sanatatii Iulian Mincu a murit vineri, la varsta de 88 de ani, au declarat pentru AGERPRES surse medicale din Institutul National de Diabet, Nutritie si Boli Metabolice "Prof. dr. N. Paulescu". ...continuare.

Surse: Iulian Mincu, fost ministru al Sanatatii si fondatorul Institutului "Paulescu", a murit

publicat 2015-07-31 22:00:13 (ProTV)
Surse: Iulian Mincu, fost ministru al Sanatatii si fondatorul Institutului Paulescu, a murit Fostul ministru al Sanatatii Iulian Mincu a murit vineri, la varsta de 88 de ani, au declarat pentru AGERPRES surse medicale din Institutul National de Diabet, Nutritie si Boli Metabolice Prof. dr. N. Paulescu. ...continuare.

Un fost ministru al Sanatatii a murit

publicat 2015-07-31 21:45:18 (Realitatea-TV)
Un fost ministru al Sanatatii a murit Fostul ministru al Sanatatii, Iulian Mincu, a murit, vineri, la varsta de 88 de ani, potrivit unor surse medicale din Institutul National de Diabet, Nutritie si Boli Metabolice "Prof. dr. N. Paulescu". ...continuare.

Iulian Mincu, fost ministru al Sanatatii, a murit

publicat 2015-07-31 21:45:01 (Antena3)
Iulian Mincu, fost ministru al Sanatatii, a murit Iulian Mincu. Fostul ministru al Sanatatii Iulian Mincu a murit vineri, la varsta de 88 de ani, au declarat pentru AGERPRES surse medicale din Institutul National de Diabet, Nutritie si Boli Metabolice "Prof.... ...continuare.

Betty Salam, TRANSFORMARE ULUITOARE. Fata manelistului s-a ingrasat foarte mult si este de nerecunoscut

publicat 2015-07-31 20:30:25 (Romania-TV)
Betty Salam, TRANSFORMARE ULUITOARE. Fata manelistului s-a ingrasat foarte mult si este de nerecunoscut Betty Salam a fost invitata vineri in emisiunea Simonei Gherghe pentru a canta ultima melodie si a suprins pe toata lumea cu transformarea suferita din cauza kilogramelor in plus. Fata manelistului Florin Salam este constienta ca probleme cu silueta si a incercat sa mascheze totul cu o tinuta larga. ...continuare.

Florin Paslaru: Victor Ponta si Liviu Dragnea au o relatie "extrem de buna"

publicat 2015-07-31 20:15:23 (Puterea)
Florin Paslaru: Victor Ponta si Liviu Dragnea au o relatie extrem de buna Fostul presedinte al PSD, Victor Ponta, si presedintele interimar al PSD, Liviu Dragnea, ar fi in relatii bune, potrivit unui deputat PSD, Florin Paslaru. Acesta este de parere ca PSD va ramane la putere cu ajutorul UNPR. ...continuare.

Florin Paslaru (PSD): Relatia intre Victor Ponta si Liviu Dragnea este extrem de buna

publicat 2015-07-31 20:00:18 (Romania-TV)
Florin Paslaru (PSD): Relatia intre Victor Ponta si Liviu Dragnea este extrem de buna Deputatul PSD Florin Paslaru a declarat, vineri, la Galati, intr-o conferinta de presa, ca in pofida unor zvonuri din presa, relatia intre Victor Ponta si Liviu Dragnea este "extrem de buna". ...continuare.

Betty Salam ȘI-A ANULAT vacanta, in ultima clipa! Ce s-a intamplat

publicat 2015-07-31 19:45:10 (Libertatea)
Desi are doar 15 ani, Betty fiica lui Florin Salam este deja o domnisoara extrem de frumoasa, cu o... ...continuare.

Transformare ULUITOARE! Uite cat de mult s-a ingrasat Betty Salam intr-un timp foarte scurt!

publicat 2015-07-31 19:30:02 (CanCan)
Transformare ULUITOARE! Uite cat de mult s-a ingrasat Betty Salam intr-un timp foarte scurt! In ultima perioada, Betty Salam nu a mai fost atenta la felul in care arata, iar acest lucru se vede clar. Prezenta in cadrul unei emisiuni tv, tanara si-a socat fanii. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 119 120 Pag. urmatoare »