Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 59 60 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Socant! Patru suporteri au murit, iar 23 au fost raniti in timpul unui meci de fotbal in Columbia

publicat 2016-07-29 19:15:12 (Realitatea-TV)
Socant! Patru suporteri au murit, iar 23 au fost raniti in timpul unui meci de fotbal in Columbia Patru suporteri au murit si alti 23 au fost raniti in Columbia, dupa victoria clubului Atletico Nacional Medellin in Copa Libertadores, echivalentul sud-american al Ligii Campionilor la fotbal. ...continuare.

Florin Gardos a anuntat cand va reveni dupa ultima accidentare: "E frustrant sa fiu accidentat din nou"

publicat 2016-07-29 17:30:07 (Gazeta-Sporturilor)
Florin Gardos a anuntat cand va reveni dupa ultima accidentare: E frustrant sa fiu accidentat din nou Florin Gardos pare sa nu mai scape de ghinionul accidentarilor. Fundasul român abia revenise dupa o accidentare ce l-a tinut departe aproape un an. Fundasul de 27 de ani n-a facut deplasarea cu Southampton în cantonamentul din Olanda din cauza unor probleme medicale la Spate, însa Gardos îsi linisteste fanii si anunta ca va reveni pe teren în câteva saptamâni. ... ...continuare.

Reactie ciudata a lui Florin Talpan! Este in contradictoriu cu postarile MApN-ului de pe Facebook

publicat 2016-07-29 16:30:12 (Gazeta-Sporturilor)
Reactie ciudata a lui Florin Talpan! Este in contradictoriu cu postarile MApN-ului de pe Facebook Desi pe pagina de Facebook a celor de la MApN apare numele de Steaua în dreptul fotbalistilor Nicusor Stanciu si Mihai Pintilii, juristul Florin Talapn continua razboiul cu societatea lui Becali. Acesta a trimis un comunicat în care anunta ca agentiile de presa care vor mai folosi numele de Steaua în loc de FCSB vor fi actionate în judecata.   ...continuare.

Cum arata sora lui Florin de la "Mireasa pentru fiul meu". Un concurent ii face curte domnisoarei sexy

publicat 2016-07-29 12:45:01 (Antena-1)
Florin de la "Mireasa pentru fiul meu" a castigat inima multor fane care l-au sprijinit pe durata competitiei. Fostul concurent s-a aratat foarte atasat si mandru de familia sa, fapt ce a starnit curiozitatea unui coleg de competitie sa o cunoasca pe sora tanarului.  ...continuare.

Pacientul neglijat de medici din Targoviste a murit din cauza complicatiilor. Rudele vor merge in instanta

publicat 2016-07-29 08:00:15 (ProTV)
Pacientul neglijat de medici din Targoviste a murit din cauza complicatiilor. Rudele vor merge in instanta Bolnavul de 76 de ani neglijat de medici si asistente, in sectia Pneumologie a Spitalului Judetean din Targoviste, a murit joi dupa-amiaza. ...continuare.

Tragedie in Botosani. Un copil de 13 ani a murit inecat

publicat 2016-07-28 21:15:01 (Antena3)
Tragedie in Botosani. Un copil de 13 ani a murit inecat Un copil de 13 ani a murit înecat, miercuri dupa-amiaza, în timp ce se afla la scaldat într-un iaz de pe raza comunei Tudora din judetul Botosani, a declarat, pentru AGERPRES, inspectorul sef al... ...continuare.

Drama. A cazut pe teren in timpul unui meci si a murit. Avea doar 31 de ani

publicat 2016-07-28 17:15:11 (Realitatea-TV)
Drama. A cazut pe teren in timpul unui meci si a murit. Avea doar 31 de ani Simphiwe Boy Boy Mosia, 31 de ani, ultima data la Mpumalanga Black Aces, a iesit la un fotbal cu prietenii si a murit pe teren! ...continuare.

Fiica lui Florin Salam, Betty, surprinsa cand se saruta cu iubitul in masina. Manelistul, foc si para. "Nu ti-e rusine...." FOTO

publicat 2016-07-28 17:15:11 (Romania-TV)
Fiica lui Florin Salam, Betty, surprinsa cand se saruta cu iubitul in masina. Manelistul, foc si para. "Nu ti-e rusine...." FOTO De ceva vreme, Betty Salam traieste o frumoasa poveste de dragoste alaturi de Catalin, un tanar care pare sa ii fi furat inima. Cei doi s-au fotografiat in tandreturi, dar imaginea a fost aspru criticata de prietenii ei virtuali. ...continuare.

VIDEO SOCANT! O fetita de doar 7 ani a murit, dupa ce un elefant a aruncat o piatra in ea

publicat 2016-07-28 15:30:10 (Realitatea-TV)
VIDEO SOCANT! O fetita de doar 7 ani a murit, dupa ce un elefant a aruncat o piatra in ea O copila, in varsta de doar sapte ani, a murit, dupa ce un elefant a aruncat o piatra in ea. ...continuare.

Florin Gardos s-a accidentat din nou

publicat 2016-07-28 14:45:09 (OnlineSport)
Florin Gardos s-a accidentat din nou Fundasul roman Florin Gardos are parte in continuare de un ghinion teribil in Anglia si rateaza cantonamentul echipei Southampton programat pe pamant olandez. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 59 60 Pag. urmatoare »