Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 101 102 Pag. urm. »

Un medic de top implicat in lupta impotriva epidemiei de Ebola a murit din cauza virusului

publicat 2014-07-29 21:45:23 (Romania-TV)
Un medic de top implicat in lupta impotriva epidemiei de Ebola a murit din cauza virusului Principalul cadru medical din Sierra Leone implicat in lupta impotriva epidemiei de Ebola a murit in urma contractarii virusului, a anuntat marti seful serviciilor de sanatate din statul african, transmit Reuters si AFP, potrivit Agerpres. ...continuare.

Betty Blue, fiica lui Florin Salam: "NU mi se POTRIVESTE MUZICA tatalui meu"

publicat 2014-07-29 20:30:23 (Libertatea)
Betty Blue, fiica lui Florin Salam: "NU mi se POTRIVESTE MUZICA tatalui meu" Betty, fiica manelistului Florin Salam s-a lansat in muzica si pare sa se bucure foarte repede de succes. Adolescenta recunoaste insa ca a ajutat-o foarte mult faptul ca tatal ei este celebru. Betty Blue, fiica lui Florin Salam Betty Blue, asa cum este numele de scena al cantaretei, este o pustoaica norocoasa si ea recunoaste acest lucru. Fiica lui Salam este constienta de faptul ca i-ar fi fost foarte greu daca tatal sau nu era celebru. "M-a ajutat tata, mi-a deschis multe usi. Este foarte... ...continuare.

TRAGEDIE in Arges. Un batran a murit dupa ce a fost luat de viitura

publicat 2014-07-29 18:30:31 (Romania-TV)
TRAGEDIE in Arges. Un batran a murit dupa ce a fost luat de viitura Un batran, in varsta de 72 de ani, din localitatea Vedea, judetul Arges, a murit dupa ce a fost luat de viitura. Medicii SMURD au incercat sa il resusciteze, insa nu au mai reusit sa ii salveze viata. ...continuare.

A murit un actor celebru din filmul "Die Hard"

publicat 2014-07-29 17:45:03 (Antena3)
Actorul James Shigeta, un star al filmului "Greu de ucis", a murit, luni, la varsta de 81 de ani, cauza decesului nefiind facuta publica. ...continuare.

A murit din cauza parului prea lung

publicat 2014-07-29 17:00:24 (Realitatea-TV)
A murit din cauza parului prea lung O tanara in varsta de 19 ani a murit din cauza parului prea lung. Pare stupid, dar buclele de care avea atata grija i-au adus, din intamplare, sfarsitul. Caterina Alzetta se afla la volanul masinii sale, in care era si fratele ei, Pietro (21 ani). La un moment dat, fata a deschis geamul, iar vantul foarte puternic a facut ca parul sa-i "zboare" in toate directiile, scrie Click.ro. Cand a incercat sa-l prinda, masina a intrat pe sens opus si s-a izbit frontal de un alt autoturism. Fata a murit... ...continuare.

Regizorul de filme horror Philip Marshak a murit la varsta de 80 de ani

publicat 2014-07-29 16:15:35 (Romania-TV)
Regizorul de filme horror Philip Marshak a murit la varsta de 80 de ani Regizorul de filme horror Philip Marshak a murit la varsta de 80 de ani, duminica noaptea, in resedinta sa din Los Angeles. ...continuare.

ACUM DOI ANI, MANEAUA lui FLORIN SALAM DUDUIA IN BOXE, la BBC! Cum a cucerit ARTISTUL ANGLIA cu piesa "LA INIMA M-AI ARS?" VIDEO

publicat 2014-07-29 14:15:16 (Libertatea)
ACUM DOI ANI, MANEAUA lui FLORIN SALAM DUDUIA IN BOXE, la BBC! Cum a cucerit ARTISTUL ANGLIA cu piesa "LA INIMA M-AI ARS?" VIDEO Printre cei mai iubiti manelisti din Romania, Florin Salam a cunoscut si aprecierea publicului international. Artistul a cucerit in 2011 postul de radio BBC, cu maneaua "La inima m-ai ars", piesa care a rupt nu doar la postul public, ci si la alte statii din Anglia. Succesul lui Salam din Anglia se datoreaza celebrului DJ Rob Da Bank, de la BBC One, care l-a avut invitat pe Shantel (pe numele sau real Stefan Hantel), un artist de origine romana. Acesta i-a adus DJ-ului un CD cu piese ale lui... ...continuare.

Regizorul de filme horror Philip Marshak a murit la varsta de 80 de ani

publicat 2014-07-29 12:45:25 (Mediafax)
Regizorul de filme horror Philip Marshak a murit la varsta de 80 de ani Regizorul de filme horror Philip Marshak a murit la varsta de 80 de ani, duminica noaptea, in resedinta sa din Los Angeles. ...continuare.

Un star al filmului "Greu de ucis" a murit la 81 de ani. Cauza decesului este necunoscuta

publicat 2014-07-29 12:15:39 (ProTV)
Un star al filmului "Greu de ucis" a murit la 81 de ani. Cauza decesului este necunoscuta Actorul James Shigeta, un star al filmului Greu de ucis, a murit, luni, la varsta de 81 de ani, cauza decesului nefiind facuta publica, informeaza contactmusic.com. ...continuare.

A murit actorul din "Greu de ucis"

publicat 2014-07-29 11:45:30 (Romania-TV)
A murit actorul din "Greu de ucis" Actorul James Shigeta, un star al filmului "Greu de ucis", a murit, luni, la varsta de 81 de ani, cauza decesului nefiind facuta publica. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 101 102 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

nicolae vacaroiu emilia popescu radu valcan fulga furie cristian tornada cfr marfa daiana anghel masonerie pruncu pilates ramnicu ziarele sindicate credincios alpine regionale icoanei carrefour industrie scene fierbinti cert universitatea tehnica politisti hidroelectrica aoar cernea vana caraiman asigurarea obligatorie alina radu ministerul sanatati hulk adrese horoscop irina petrescu accelerarea tabloide sistemul lotul batausi stoll gura ocnitei leau luana te pui cu blondele radox escrocherie oltenesti