Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 109 110 Pag. urm. »

Avion de pasageri prabusit in Taiwan: 45 de oameni au murit

publicat 2014-07-23 16:45:30 (Realitatea-TV)
Avion de pasageri prabusit in Taiwan: 45 de oameni au murit Un avion de pasageri operat de TransAsia Airways s-a prabusit pe insula Penghu, miercuri, anunta taiwannews.com. Cel putin 45 de oameni au murit, potrivit primelor informatii. O aeronava de pasageri TransAsia Airways s-a prabusit in Taiwan, pe insula Penghu. Pompierii ajunsi la fata locului au anuntat ca, potrivit primelor informatii, 45 de persoane au murit. Numarul victimelor ar putea creste. Avionul, un ATR 72, s-a prabusit chiar in apropierea aeroportului Magong, in jurul orei locale 19.00. ...continuare.

Alerta in China. Un om a murit de ciuma bubonica din cauza unei marmote

publicat 2014-07-23 15:00:29 (ProTV)
Alerta in China. Un om a murit de ciuma bubonica din cauza unei marmote O parte dintr-un oras situat in nord-vestul Chinei a fost izolat de autoritati, iar zeci de oameni au fost plasati in carantina dupa ce o persoana a murit de ciuma bubonica. ...continuare.

Florin Turcanu (PNL): Daca pierdem alegerile prezidentiale, pierdem tot

publicat 2014-07-23 13:45:38 (Romania-TV)
Florin Turcanu (PNL): Daca pierdem alegerile prezidentiale, pierdem tot Presedintele filialei teritoriale Botosani a Partidului National Liberal (PNL), Florin Turcanu, este convins ca partidul ce va impune viitorul presedinte al Romaniei va obtine puterea in Romania in urmatorii cinci sau chiar zece ani. ...continuare.

MAE confirma ca opt romani au murit intr-un accident rutier produs in Spania. VIDEO de la locul tragediei

publicat 2014-07-23 10:00:22 (Mediafax)
MAE confirma ca opt romani au murit intr-un accident rutier produs in Spania. VIDEO de la locul tragediei Ministerul Afacerilor Externe confirma ca opt romani au murit intr-un accident rutier produs in Spania, dupa ce microbuzul in care se aflau acestia a intrat in coliziune cu un TIR, MAE precizand ca este posibil sa existe si o a noua victima. ...continuare.

Tragedie fara margini in Spania! Opt romani au murit intr-un accident rutier cumplit!

publicat 2014-07-23 08:30:04 (Antena-1)
Tragedie fara margini in Spania! Opt romani au murit intr-un accident rutier cumplit! Opt romani, printre care sase adulti si doi copii, au murit intr-un accident rutier cumplit in sud-estul Spaniei. Acestia se aflau intr-un microbuz ce a luat foc dupa ce a fost lovit din plin de un camion ce venea din sens opus. ...continuare.

Tragedie pentru o familie de opt romani din Spania. Au murit carbonizati, dupa ce masina in care se aflau a fost lovita de un camion

publicat 2014-07-23 06:45:15 (Antena3)
Tragedie pentru o familie de opt romani din Spania. Au murit carbonizati, dupa ce masina in care se aflau a fost lovita de un camion  Opt romani au murit intr-un teribil accident rutier in sud-estul Spaniei, titreaza presa spaniola!  Se pare ca sase adulti si doi copii de origine romana se aflau intr-un microbuz care a luat foc... ...continuare.

Opt romani au murit intr-un accident rutier produs in Spania

publicat 2014-07-23 00:30:16 (Mediafax)
Opt romani au murit intr-un accident rutier produs in Spania Opt romani, intre care trei barbati, trei femei si doi copii, au murit intr-un accident rutier produs in Spania, relateaza publicatia spaniola ABC, in editia electronica de marti. ...continuare.

Decizie-soc in cazul elevei care a murit intr-o tabara la Busteni! Profesorul a fost condamnat la inchisoare si are de platit....

publicat 2014-07-22 21:45:03 (CanCan)
Decizie-soc in cazul elevei care a murit intr-o tabara la Busteni! Profesorul a fost condamnat la inchisoare si are de platit.... Parintii Dianei Rotaru, eleva de 13 ani care a murit la sfarsitul anului trecut dupa ce a picat de la etajul vilei unde era organizata o tabara de olimpii, au primit despagubiri.  ...continuare.

O fetita de un an si 10 luni a murit dupa ce a cazut in haznaua din curtea casei

publicat 2014-07-22 21:30:26 (Romania-TV)
O fetita de un an si 10 luni a murit dupa ce a cazut in haznaua din curtea casei O fetita de un an si 10 luni din localitatea constanteana Ciobanu a murit marti la Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Constanta dupa ce sambata a cazut in haznaua din curtea locuintei. ...continuare.

80 de raniti si un mort, in Coreea de Sud, in urma unei coliziuni a doua trenuri

publicat 2014-07-22 14:45:29 (Puterea)
80 de raniti si un mort, in Coreea de Sud, in urma unei coliziuni a doua trenuri 80 de persoane au fost ranite si o persoana a murit in urma unei coliziuni ce a avut loc intre doua trenuri de calatori Coreea de Sud, a anuntat agentia de presa sud coreeana, citata de AFP, relateaza Mediafax.Coliziunea, care a avut loc la ora locala 18.00 (12.00, ora Romaniei), a provocat deraierea unuia dintre cele doua trenuri. Un pasager a murit, iar alti aproximativ 80 primeau ingrijiri dupa ce au fost raniti, a adaugat agentia de presa citand serviciile de urgenta. Securitatea... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 109 110 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

oteni traseul ogra alba iulia skanska oana tanasescu chiloti iasi ultimul comuna rezultate bac 2014 fat.. satul adezivi cancan admitere gabriel boriga dosar penal andrei pavel madalin ionescu accident alexandra stan agentul vip jale akos holcim vanzari auto inspectia muncii directia mures ministerul mediului magistratura catei teleorman bacau nationalul un acciden burlacu madalin bugetari tigari andreea banica judetul mehedinti dolj dascalu suceava braila daniela crudu asociatia accept date personale madalina ghenea