Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 100 101 Pag. urm. »

Salam si-a tras ASISTENTA! Bruneta asta cu sani urias si fizic lucrat nu se mai dezlipeste de el

publicat 2016-06-01 06:15:04 (Click)
Salam si-a tras ASISTENTA! Bruneta asta cu sani urias si fizic lucrat nu se mai dezlipeste de el O tanara misterioasa ii tine companie lui Florin Salam peste tot unde acesta are cantari, in tara sau in strainatate. ...continuare.

Extern - 700 de imigranti au murit in ultima saptamana, in Mediterana

publicat 2016-06-01 00:00:09 (Curierul-National)
Extern - 700 de imigranti au murit in ultima saptamana, in Mediterana Bilantul imigrantilor care au murit in apele din Marea Mediterana atinge cote tragice. Cel putin 700 de persoane ar fi murit in urma mai multor naufragii, care au avut loc saptamana trecuta pe ruta Libia-Italia, informeaza B1 TV. Aproximativ 550 de pers ...continuare.

Doliu in medicina romaneasca! O doctorita de 52 de ani a murit dupa o garda de 12 ore

publicat 2016-05-31 23:30:02 (Antena3)
Doliu in medicina romaneasca! O doctorita de 52 de ani a murit dupa o garda de 12 ore Caz socant la Galati, unde Dr. Marlena Stefan a murit duminica, dupa o garda de 12 ore.   A fost adusa la Spitalul de Urgenta cu sanse minime de supravietuire, iar colegii ei au facut... ...continuare.

Tragediile se tin lant in Marea Mediterana. Peste 1.000 de refugiati au murit doar in ultimele zile

publicat 2016-05-31 21:30:01 (Antena3)
Tragediile se tin lant in Marea Mediterana. Peste 1.000 de refugiati au murit doar in ultimele zile Cel putin 1.000 de migranti au murit in naufragii si in urma rasturnarii barcilor, saptamana trecuta, in centrul Marii Mediterane, potrivit unor estimari anuntate marti de... ...continuare.

Drept la replica al lui Florin Alexe, deputat PNL: Robert Negoita nu are aliati printre liberali!

publicat 2016-05-31 20:30:09 (Realitatea-TV)
Drept la replica al lui Florin Alexe, deputat PNL: Robert Negoita nu are aliati printre liberali! Florin Alexe, deputat PNL, a transmis Realitatea.net un drept la replica in privinta articolului aparut marti, "Cum face campanie involuntara seful organizatiei PNL pentru candidatul PSD la Primaria sectorului 3". ...continuare.

Pacat! Solistul trupei a murit subit, inainte de concert. Fanii sunt in lacrimi

publicat 2016-05-31 19:15:10 (Realitatea-TV)
Pacat! Solistul trupei a murit subit, inainte de concert. Fanii sunt in lacrimi Un tanar muzician foarte talentat din Marea Britanie a murit subit cu doar cateva zile inainte de finala unui concurs national unde ar fi trebuit sa cante cu trupa sa. ...continuare.

Oferta incredibila a lui Gigi Becali pentru doi jucatori din Liga 1! Sunt mari sanse ca transferurile sa se faca

publicat 2016-05-31 18:15:12 (Gazeta-Sporturilor)
Oferta incredibila a lui Gigi Becali pentru doi jucatori din Liga 1! Sunt mari sanse ca transferurile sa se faca Gigi Becali s-a tinut de cuvânt si a facut deja o oferta oficiala pentru Razvan Marin si Florin Tanase. Patronul Stelei i-a promis lui Gica Hagi 1,5 milioane pentru cei doi. Un milion este pentru golgeterul Florin Tanase, iar 500.000 de euro pentru Razvan Marin. Steaua se grabeste sa-i aduca pe cei doi cât mai repede, pentru ca Reghecampf sa îi aiba în cantonament. ... ...continuare.

Inundatii apocaliptice in Germania. Cel putin patru persoane au murit

publicat 2016-05-31 14:15:12 (Romania-TV)
Inundatii apocaliptice in Germania. Cel putin patru persoane au murit Cel putin patru persoane au murit, iar pagubele materiale sunt insemnate. Potrivit meteorologilor, cantitatea de apa care a cazut in ultimele ore a fost echivalenta cu cea din urma unor ploi care ar fi cazut, in mod normal, timp de mai multe luni. ...continuare.

Imaginea dureroasa care nu ne da voie sa uitam de criza imigrantilor: inca un bebelus a murit inecat in Mediterana

publicat 2016-05-31 11:15:08 (ProTV)
Imaginea dureroasa care nu ne da voie sa uitam de criza imigrantilor: inca un bebelus a murit inecat in Mediterana Criza imigrantilor continua sa faca victime nevinovate. O noua imagine dureoasa reflecta inca gravitatea situatiei refugiatilor, dupa ce inca un bebelus a murit inecat in apele Mediteranei. ...continuare.

O tanara din Egipt a murit in timpul unei operatii de mutilare genitala, interzisa prin lege. Ce au descoperit autoritatile

publicat 2016-05-31 09:45:10 (ProTV)
O tanara din Egipt a murit in timpul unei operatii de mutilare genitala, interzisa prin lege. Ce au descoperit autoritatile Politia din Egipt a deschis o ancheta dupa ce o adolescenta de 17 ani a murit, in urma unei operatii ilegale de mutilare genitala. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 100 101 Pag. urmatoare »