Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 89 90 Pag. urm. »

DRAMA in muzica! A murit un rocker celebru. A suferit de cancer laringian

publicat 2017-01-23 16:15:14 (Realitatea-TV)
DRAMA in muzica! A murit un rocker celebru. A suferit de cancer laringian Britanicul Peter Overend Watts, basistul original al trupei "Mott the Hoople", a murit la varsta de 69 de ani, dupa o suferinta cauzata de cancerul laringian. ...continuare.

Nici azi NU se va sti sigur daca A MURIT cineva la BAMBOO

publicat 2017-01-23 11:00:20 (Puterea)
Nici azi NU se va sti sigur daca A MURIT cineva la BAMBOO Anchetatorii sustin ca momentan nu se poate afirma cu exactitate daca a murit cineva sau nu in incendiul care a m ...continuare.

Tragedie fara margini! O mare sportiva de la noi a murit rapusa de boala. Nimeni nu se astepta

publicat 2017-01-23 10:30:22 (Realitatea-TV)
Tragedie fara margini! O mare sportiva de la noi a murit rapusa de boala. Nimeni nu se astepta Șahista Cristina Foisor, marea maestra internationala de sah a murit duminica, dupa o suferinta grea. ...continuare.

DOLIU pentru romani! A murit marea MAESTRA!

publicat 2017-01-23 05:30:07 (Click)
DOLIU pentru romani! A murit marea MAESTRA! Cristina Foisor, mare maestra internationala de sah, a murit, duminica, la varsta de 49 de ani, informeaza Agerpres. ...continuare.

Intamplare inedita cu Messi si Florin Andone » Leo s-a oprit in timpul meciului: "Asta cauta in iarba"

publicat 2017-01-22 21:00:06 (Gazeta-Sporturilor)
Intamplare inedita cu Messi si Florin Andone » Leo s-a oprit in timpul meciului: Asta cauta in iarba Florin Andone e pe val în Spania, unde a fost declarat omul lunii decembrie în La Liga pentru cele 3 goluri si doua pase de gol din ultima luna a anului pentru Deportivo la Coruna. Fostul medic al nationalei, Pompiliu Popescu, a povestit o întâmplare din trecutul lui Florin Andone, din vremea când juca la Cordoba, tot în La Liga. Atunci jucatorul nostru si-a pierdut lentila de contact pe teren si Leo Messi l-a ajutat s-o caute prin iarba. ... ...continuare.

Betty si iubitul s-au pozat in pat si au facut publica imaginea! Fiica lui Florin Salam era peste barbatul gol

publicat 2017-01-22 20:30:02 (CanCan)
Betty si iubitul s-au pozat in pat si au facut publica imaginea! Fiica lui Florin Salam era peste barbatul gol Betty Salam si-a petrecut sfarsitul de saptamana alaturi de iubitul ei, Catalin. Fiica lui Florin Salam si Catalin s-au pozat in pat, iar apoi tanarul a postat imaginea pe Facebook. Betty Salam traieste o frumoasa poveste de dragoste cu un afacerist bucurestean, pe nume Catalin. Fiica lui Florin Salam si tanarul se iubesc mult si sunt de nedespartit. Cei doi indragostiti si-au petrecut weekendul impreuna si s-au distrat copilareste. Catalin a vrut sa faca un selfie cu iubita lui, care se afla... ...continuare.

DOLIU in sportul romanesc. A murit la numai 49 de ani

publicat 2017-01-22 16:00:15 (Realitatea-TV)
DOLIU in sportul romanesc. A murit la numai 49 de ani Cristina Foisor, mare maestra internationala de sah, a murit, duminica, la varsta de 49 de ani, a precizat pentru AGERPRES, Vladimir Danilov, secretar general al general al federatiei romane de specialitate. ...continuare.

Accident grav din cauza vitezei, doi tineri au murit pe loc, al treilea e in stare critica. Acul vitezometrului, oprit la 150 de km

publicat 2017-01-22 16:00:15 (Romania-TV)
Accident grav din cauza vitezei, doi tineri au murit pe loc, al treilea e in stare critica. Acul vitezometrului, oprit la 150 de km Tragedie pe o sosea din judetul Cluj. Doi tineri au murit pe loc intr-un cumplit accident. Un prieten de-al lor se zbate acum intre viata si moarte la spital. Cei trei mergeau cu viteza iar masina s-a izbit cu putere de un copac. ...continuare.

Doliu in sportul romanesc. Marea maestra Cristina Foisor a murit la varsta de 49 de ani

publicat 2017-01-22 15:45:02 (Antena3)
Doliu in sportul romanesc. Marea maestra Cristina Foisor a murit la varsta de 49 de ani Cristina Foisor, mare maestra internationala de sah, a murit, duminica, la varsta de 49 de ani, a precizat pentru AGERPRES, Vladimir Danilov, secretar general al general al federatiei romane de... ...continuare.

Accident feroviar in India. 36 de oameni au murit

publicat 2017-01-22 14:45:01 (Antena3)
Accident feroviar in India. 36 de oameni au murit Cel putin 36 de persoane au murit, iar alte sute au fost ranite dupa ce un tren a deraiat in sudul Indiei, anunta autoritatile indiene, citate de BBC News online.  Locomotiva si noua vagoane ale... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 89 90 Pag. urmatoare »