Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 87 88 Pag. urm. »

Florin Andone, dezlantuit. A reusit prima dubla pentru Deportivo

publicat 2016-12-06 00:45:11 (OnlineSport)
Florin Andone, dezlantuit. A reusit prima dubla pentru Deportivo Atacantul Florin Andone a marcat, luni seara, doua goluri pentru echipa sa, Deportivo La Coruna, intr-un meci din etapa a 14-a a campionatului spaniol contra celor de la Real Sociedad. ...continuare.

Seara magica pentru Florin Andone. Trece printr-o perioada fantastica

publicat 2016-12-06 00:00:02 (Antena3)
Seara magica pentru Florin Andone. Trece printr-o perioada fantastica Atacantul Florin Andone a reusit prima sa ”dubla” pentru Deportivo La Coruna, în victoria echipei sale, scor 5 - 1 cu Real Sociedat. Andone a marcat în minutele 42 si 77,... ...continuare.

VIDEO Florin Andone inscrie din nou » Deportivo s-a dezlantuit in prima repriza a partidei cu Sociedad

publicat 2016-12-05 22:45:09 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO Florin Andone inscrie din nou » Deportivo s-a dezlantuit in prima repriza a partidei cu Sociedad Florin Andone a marcat în minutul 42 al partidei dintre Deportivo la Coruna si Real Sociedad, la scorul de 2-0 pentru formatia sa.  Atacantul român a reluat din preajma careului mic, o pasa perfecta primita de la Juanfran.  Deportivo conduce cu scorul de 3-0 la pauza.  Vezi aici reusita lui Andone. ...continuare.

A murit unul din marii politicieni ai Indiei, fosta stea de cinema. I se spunea "Mama"

publicat 2016-12-05 22:15:17 (Romania-TV)
A murit unul din marii politicieni ai Indiei, fosta stea de cinema. I se spunea "Mama" Jayalalithaa Jayaram, cunoscuta in mod obisnuit doar sub numele de Jayalalitha, a murit luni, la varsta de 68 de ani. ...continuare.

BEJ Gorj sesiseaza Parchetul in cazul primarului Florin Circiumaru, pentru coruperea alegatorului

publicat 2016-12-05 18:45:14 (Romania-TV)
BEJ Gorj sesiseaza Parchetul in cazul primarului Florin Circiumaru, pentru coruperea alegatorului Biroul Electoral Judetean Gorj va sesiza Parchetul de pe langa Judecatoria Targu-Jiu in cazul primarului municipiului Targu Jiu, Florin Circiumaru, care candideaza din partea PSD la Senat. Circiumaru este acuzat de coruperea alegatorului, in urma unei sesizari facute de PNL, potrivit careia, in timpul unei mese festive, unor membri ai comunitatii rome li s-ar fi promis bani pentru a vota cu PSD. ...continuare.

DRAMA! A murit un mare sportiv, la doar 25 de ani. A fost impuscat in plina strada

publicat 2016-12-05 17:45:08 (Realitatea-TV)
DRAMA! A murit un mare sportiv, la doar 25 de ani. A fost impuscat in plina strada Boxerul american Ed Brown, in varsta de 25 de ani, de la categoria semimijlocie, a murit dupa ce a fost impuscat in cap, in plina strada. ...continuare.

Florin Carciumaru, primarul din Targu Jiu, citat la Parchet, pentru coruperea alegatorilor

publicat 2016-12-05 16:45:10 (Realitatea-TV)
Florin Carciumaru, primarul din Targu Jiu, citat la Parchet, pentru coruperea alegatorilor Conducerea Biroului Electoral Judetean (BEJ) Gorj va sesiza Parchetul de pe langa Judecatoria Targu-Jiu pentru efectuarea de cercetari privind savarsirea infractiunii de corupere a alegatorilor fata de presedintele filialei PSD si candidat la Senat, primarul Florin Carciumaru, in urma a doua sesizari depuse de catre reprezentantii PNL Gorj si cei ai PRU Gorj, informeaza Agerpres. ...continuare.

Numele lui Florin Secureanu, fostul director de la Spitalul Malaxa, scris gresit pe soclul statuii lui Eminescu de la Viena

publicat 2016-12-05 13:30:15 (Romania-TV)
Numele lui Florin Secureanu, fostul director de la Spitalul Malaxa, scris gresit pe soclul statuii lui Eminescu de la Viena Dezvaluirea ca Florin Secureanu, fostul director al spitalului Malaxa, si-a trecut numele pe soclul statuii lui Mihai Eminescu de la Viena si ca inscriptia a fost stearsa in graba a starnit valuri in presa. A trecut neobservat ca numele fostului manager a fost scris gresit: Dr. SEGUREANU Forin Adrian, in loc de Secureanu. ...continuare.

Cum s-a fotografiat Betty Salam, dupa ce s-a spus ca ar fi insarcinata cu primul ei copil: "Ce frumoasa esti!"

publicat 2016-12-05 13:00:02 (CanCan)
Cum s-a fotografiat Betty Salam, dupa ce s-a spus ca ar fi insarcinata cu primul ei copil: Ce frumoasa esti! Betty Salam pare sa nu fie foarte interesata de faptul ca vacanta a luat sfarsit si ca scoala a reinceput. Fiica lui Florin Salam a inceput saptamana lenevind in pat, dupa un weekend petrecut cu iubitul la munte in care s-a zvonit ca ar urma sa devina mamica pentru prima data. Pauzele dese, cheia marilor succese - acesta pare sa fie motto-ul fiicei lui Florin Salam, care si-a inceput saptamana cu... o leneveala in pat. Betty Salam a mai amanat putin plecarea la scoala, dupa mini-vacanta de 1... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 87 88 Pag. urmatoare »