Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 91 92 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

A murit un celebru cantaret amercan. Se lupta cu cancerul de mai multi ani

publicat 2016-02-08 10:00:46 (Realitatea-TV)
A murit un celebru cantaret amercan. Se lupta cu cancerul de mai multi ani Cantaretul american Dan Hick, fondatorul si solistul trupei Dan Hicks and His Hot Licks, a murit la varsta de 74 de ani. ...continuare.

Un roman a murit pe o partie de schi in Bulgaria (Bansko)

publicat 2016-02-07 18:15:48 (Romania-TV)
Un roman a murit pe o partie de schi in Bulgaria (Bansko) Un roman de 45 de ani a murit duminica in Bulgaria, dupa ce a suferit un accident la schi, in statiunea montana Bansko. El a cazut si s-a lovit cu capul de o piatra, scrie site-ul Novinite.com. ...continuare.

Un turist roman a murit pe o partie de schi din Bulgaria

publicat 2016-02-07 18:00:01 (Antena3)
Un turist roman a murit pe o partie de schi din Bulgaria Un turist roman a murit, duminica, dupa ce a cazut cu schiurile si s-a lovit cu capul de o piatra, in statiunea montana Bansko, situata in sud-vestul Bulgariei, anunta Mediafax.Incidentul a avut loc... ...continuare.

Un turist roman a murit in urma unui accident de schi in Bulgaria

publicat 2016-02-07 17:45:19 (Gandul)
Un turist roman a murit in urma unui accident de schi in Bulgaria Un turist roman a murit, duminica, dupa ce a cazut cu schiurile si s-a lovit cu capul de o piatra, in statiunea montana Bansko, situata in sud-vestul Bulgariei, anunta agentia BGNES, citata de site-ul Novinite.com. ...continuare.

VIDEO Florin Andone, decisiv pentru Cordoba » Duelul romanilor din Spania s-a terminat la egalitate

publicat 2016-02-07 16:15:29 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO Florin Andone, decisiv pentru Cordoba » Duelul romanilor din Spania s-a terminat la egalitate Cordoba, echipa lui Florin Andone, a terminat la egalitate meciul cu Alcorcon, echipa lui Razvan Ochirosii, scor 3-3. Florin Andone a fost din nou decisiv pentru echipa sa. Atacantul român a pasat la golul de 1-0 al formatiei sale, iar în minutul 43 a egalat la 2 scorul. La Alcorcon a jucat mijlocasul Razvan Ochirosii, care în minutul 13 a pasat decisiv pentru Chema, care a facut 1-1. ... ...continuare.

ACS Poli, scor de maidan la ultimul amical » Ce fete noi a avut Florin Marin in echipa

publicat 2016-02-07 15:00:29 (Gazeta-Sporturilor)
ACS Poli, scor de maidan la ultimul amical » Ce fete noi a avut Florin Marin in echipa Timisorenii si-au programat un meci usor înainte de vizita Voluntariului. ACS Poli a zdrobit lanterna C4, Millenium Giarmata, cu 11-1 (7-1) într-un joc cu doua reprize maraton. Tehnicianul Florin Marin a apelat în acest meci si la trei jucatori aflati în probe: Emanuel Vasi (18 ani), trecut si pe la juniorii lui Manchester City, Flavius Oprea (23 ani, ex-Pîncota) si Emmanuel Mendy, un fundas dreapta de 25 de ani crescut la Liverpool si care s-a ... ...continuare.

Salam de biscuiti cu banana

publicat 2016-02-07 13:15:47 (Income-Magazine)
Salam de biscuiti cu banana O reteta de salam cu biscuiti mai usoara, care, in loc de traditionalele nuci, foloseste o banana. Este o prajitura care se prepara usor si care nu este nici foarte costisitoare. ...continuare.

A murit la 18 ani, in urma unei grele suferinte. Ce a aparut pe sicriul ei alb...este cutremurator

publicat 2016-02-06 17:15:36 (Realitatea-TV)
A murit la 18 ani, in urma unei grele suferinte. Ce a aparut pe sicriul ei alb...este cutremurator O tanara care a murit la 18 ani, inainte de a absolvi liceul, a primit de la colegii ei un omagiu cutremurator. ...continuare.

Familie distrusa in urma tragediei de pe centura Ploiestiului: Sotul a murit, iar fiul, in stare grava la spital VIDEO

publicat 2016-02-06 13:30:33 (Romania-TV)
Familie distrusa in urma tragediei de pe centura Ploiestiului: Sotul a murit, iar fiul, in stare grava la spital VIDEO Drama in familiile victimelor accidentului de pe Centura de Vest a municipiului Ploiesti, in care cinci persoane au murit si 28 au fost ranite. Majoritatea victimelor provin din localitatea Manesti. Printre ele se aflau un baiat care mergea la scoala si tatal lui. Barbatul a murit in urma impactului, iar elevul a ajuns in stare grava la spital. ...continuare.

NASA. Edgar Mitchell, al saselea astronaut american care a pasit pe luna, a murit la 85 de ani

publicat 2016-02-06 11:45:36 (Puterea)
Edgar Mitchell, al saselea astronaut american care a pasit pe luna, a murit la 85 de ani, in Florida, a anuntat NASA. Nascut in Texas la 17 septembrie 1930, Mitchell a murit dupa o scurta suferinta, a declarat familia sa. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 91 92 Pag. urmatoare »