Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 113 114 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Condamnat cu suspendare, baronul de Botosani Florin Țurcanu a fost petrecut de colegii din PNL cu potol si sprit la iesirea din partid. Unii liberali au plans la despartire

publicat 2015-04-18 15:30:04 (Evenimentul-Zilei)
Condamnat cu suspendare, baronul de Botosani Florin Țurcanu a fost petrecut de colegii din PNL cu potol si sprit la iesirea din partid. Unii liberali au plans la despartire Fostul sef al Consiliului Judetean Botosani, Florin Țurcanu, a dat, vineri seara, o petrecere de adio, prilejuita de despartirea sa de PNL. Evenimentul a avut loc la Restaurantul Rediu, unde au fost invitate 87 de persoane ...continuare.

Artista Paula Rat a murit intr-un accident rutier pe DN 79. Iubitul si parintii acestuia au fost internati in stare grava

publicat 2015-04-18 13:15:11 (ProTV)
Artista Paula Rat a murit intr-un accident rutier pe DN 79. Iubitul si parintii acestuia au fost internati in stare grava Accident grav de circulatie pe Drumul National 79. Artista satmareanca Paula David Rat a murit, in timp ce iubitul ei si parintii acestuia au fost transportati in stare grava la spital. ...continuare.

Ce coincidenta! Ce se intampla in familia cantaretul la o zi dupa ce fosta lui soacra a murit! E petrecere mare!

publicat 2015-04-18 12:00:02 (CanCan)
Ce coincidenta! Ce se intampla in familia cantaretul la o zi dupa ce fosta lui soacra a murit! E petrecere mare! In ciuda faptului ca fosta lui soacra a murit vinerim Pepe pare ca are toate motivele sa petreaca. Asta pentru ca astazi este ziua sotiei lui, la eveniment fiind invitatii si nasii Andra si Catalin Maruta. ...continuare.

"Niste jegosi"! Marioara Zavoranu a murit cu o mare durere in suflet! Legatura incredibila cu Nicolae Ceausescu!

publicat 2015-04-17 23:00:02 (CanCan)
Niste jegosi! Marioara Zavoranu a murit cu o mare durere in suflet! Legatura incredibila cu Nicolae Ceausescu! Marioara Zavoranu a murit cu o mare durere in suflet: nu a putut sa recupereze aurul pe care comunistii i l-au confiscat lui Nelu Banicioiu, tatal Oanei. ...continuare.

Vrancea: O fetita de patru ani, lasata in grija unei surori mai mari, a murit inecata intr-un parau

publicat 2015-04-17 17:00:27 (Mediafax)
Vrancea: O fetita de patru ani, lasata in grija unei surori mai mari, a murit inecata intr-un parau O fetita de patru ani din localitatea vranceana Tulnici, care fusese lasata de catre parinti in grija unei surori mai mari, a murit inecata in albia unui parau. ...continuare.

MARIOARA ZAVORANU A MURIT. Oana este DESFIINTATA de prieteni. "Esti fericita acum...."

publicat 2015-04-17 14:45:12 (Romania-TV)
MARIOARA ZAVORANU A MURIT. Oana este DESFIINTATA de prieteni. "Esti fericita acum...." Oana Zavoranu nu a reactionat inca public dupa ce a aflat ca mama ei, pe care a facut-o cu ou si cu otet pana in ultima zi a vietii ei, a murit. ...continuare.

MARIOARA ZAVORANU a murit vineri dimineata. Care a fost CAUZA OFICIALA a mortii

publicat 2015-04-17 13:30:20 (Romania-TV)
MARIOARA ZAVORANU a murit vineri dimineata. Care a fost CAUZA OFICIALA a mortii Marioara Zavoranu a murit in vineri dimineata la spitalul Fundeni, dupa ce a fost internata trei luni din cauza unei ineficiente renale. Medicul Ionel Sinescu, cel care a tratat-o pe mama Oanei Zavoranu, a dezvaluit adevarata cauza a mortii acesteia. ...continuare.

MARIOARA ZAVORANU A MURIT. Cui ramane AVEREA FABULOASA la care ravnea OANA ZAVORANU

publicat 2015-04-17 13:15:15 (Romania-TV)
MARIOARA ZAVORANU A MURIT. Cui ramane AVEREA FABULOASA la care ravnea OANA ZAVORANU MARIOARA ZAVORANU A MURIT vineri dimineata, iar acum Oana Zavoranu poate intra in sfarsit in posesia averii pe care o ravnea si care a fost marul discordiei intre ea si mama sa. Si care ajunge la cateva zeci de milioane de euro, dupa cum sustinea Marioara Zavoranu. ...continuare.

Oana Zavoranu, prima declaratie dupa moartea mamei ei: Mama nu a murit

publicat 2015-04-17 13:15:14 (Realitatea-TV)
Oana Zavoranu, prima declaratie dupa moartea mamei ei: Mama nu a murit Vestea ca Marioara, mama ei, a murit, o lasa rece pe Oana Zavoranu. Vedeta se va ocupa de toate formalitatile, ca s-o scoata din spital, dar isi tine promisiunea ca femeia nu va fi inmormantata in cimitirul familiei, sunt se afla si cei doi tati ai sai. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 113 114 Pag. urmatoare »