Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 80 81 Pag. urm. »

A murit cea mai grasa femeie din lume. Ea cantarea jumatate de tona

publicat 2017-09-25 17:45:02 (Antena3)
A murit cea mai grasa femeie din lume. Ea cantarea jumatate de tona Eman Ahmed Abd El Aty, considerata cea mai grasa femeie din lume, a murit luni dimineata, într-un spital din Abu-Dabi, potrivit bbc.com. Avea 37 de ani si, dupa ce suferise o operatie de micsorare a... ...continuare.

Egipteanca numita cea mai grasa femeie din lume a murit dupa o operatie de slabire

publicat 2017-09-25 16:30:08 (ProTV)
O egipteanca ce a cântarit la un moment dat aproape 500 de kilograme si a fost considerata cea mai grasa femeie din lume a murit în Emiratele Arabe Unite, relateaza BBC. ...continuare.

Actorul Jan Triska a murit la varsta de 80 de ani

publicat 2017-09-25 15:30:02 (Antena3)
Actorul Jan Triska a murit la varsta de 80 de ani Actorul ceho-american Jan Triska, prieten apropiat al fostului dramaturg, disident si presedinte ceh Vaclav Havel, a murit in noaptea de duminica spre luni, a anuntat regizorul Jiri Madl, cu care artistul urma... ...continuare.

De ce il iubesc femeile pe Florin Calinescu? La asta sigur nu va asteptati

publicat 2017-09-25 14:30:02 (Antena3)
De ce il iubesc femeile pe Florin Calinescu? La asta sigur nu va asteptati Ramas vaduv de cativa ani, Florin Calinescu a invatat sa se descurce singur. Isi gateste si isi face singur cumparaturile. Actorul posteaza des pe pagina sa de Facebook, ce mai... ...continuare.

A murit femeia considerata "cea mai grasa din lume". Avea 37 de ani - cat cantarea

publicat 2017-09-25 13:15:07 (Realitatea-TV)
A murit femeia considerata "cea mai grasa din lume". Avea 37 de ani - cat cantarea Medicii din Emiratele Arabe Unite au confirmat faptul ca Eman Abdul Atti, cunoscuta drept "cea mai grasa femeie din lume", a murit, intr-un spital din Abu Dhabi. ...continuare.

Chef Florin Dumitrescu transforma celebra sa placinta de berbecut intr-un burger gourmet

publicat 2017-09-25 12:00:02 (Antena-1)
Chef Florin Dumitrescu transforma celebra sa placinta de berbecut intr-un burger gourmet Cel mai rock star dintre chefi are reteta ideala pentru un concert culinar: pasionat de muzica rock, dar si un gurmand desavarsit, chef Florin Dumitrescu, unul dintre juratii show-ului "Chefi la cutite" difuzat in fiecare luni si marti de la ora 20.00 de Antena 1, lanseaza un meniu concept de burgeri gourmet, cu care se vor putea delecta cei care trec pragul unui faimos local din Bucuresti. Trei retete orchestrate de chef Dumitrescu pun laolalta pasiunea acestuia pentru bucataria rafinata cu... ...continuare.

ACCIDENT GROAZNIC! A murit, dupa ce s-a izbit cu masina de un cap de pod. Victima nu avea permis

publicat 2017-09-25 10:45:06 (Realitatea-TV)
ACCIDENT GROAZNIC! A murit, dupa ce s-a izbit cu masina de un cap de pod. Victima nu avea permis Un barbat a murit pe loc, intr-un accident rutier petrecut duminica spre luni, la iesirea din Medgidia, in zona podului de cale ferata. ...continuare.

Tragedie intr-o biserica din Maramures. A murit in timp ce tragea clopotele, la Sfanta Liturghie

publicat 2017-09-25 10:15:07 (Antena3)
Tragedie intr-o biserica din Maramures. A murit in timp ce tragea clopotele, la Sfanta Liturghie Un barbat in varsta de 62 de ani din Mocira, Maramures, a murit in timpul Sfintei Liturghii. Este vorba chiar de catre clopotarul lacasului de cult din localitate, potrivit presei locale. Din... ...continuare.

VIDEO Pantilimon si Florin Andone, neputinciosi! Depor a fost zdrobita de Espanyol, 1-4 » Cum s-au descurcat cei doi romani

publicat 2017-09-24 17:45:08 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO Pantilimon si Florin Andone, neputinciosi! Depor a fost zdrobita de Espanyol, 1-4 » Cum s-au descurcat cei doi romani Deportivo La Coruna, echipa românilor Costel Pantilimon si Florin Andone, a suferit un esec drastic în La Liga, pierzând pe terenul lui Espanyol cu 1-4, într-un meci contând pentru runda a sasea din campionatul Spaniei. Andone, vârful nationalei, a început meciul pe banca, fiind introdus pe teren în minutul 69, când echipa sa era condusa cu 1-2. ... ...continuare.

Un culturist a murit imediat dupa terminarea luptei. Reactia adversarului sau

publicat 2017-09-24 11:45:17 (ProTV)
Un culturist din Singapore a murit în urma unei lupte Muay Thai. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 80 81 Pag. urmatoare »