Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 110 111 Pag. urm. »

Florin Salam a plans la nasterea fetitei | EXCLUSIV

publicat 2015-09-04 00:00:23 (Libertatea)
Florin Salam a plans la nasterea fetitei | EXCLUSIV Jacqueline Maria a cantarit 3,250 kilograme si a primit nota zece la nastere. Ea va fi botezata de Madalina Apostol, prietena Roxanei Dobre, si de fostul iubit al acesteia. Florin Salam a fost alaturi de fetele sale la spital Publicitate "Are tata o fetita frumusica foc!", ar putea suna noua manea a lui Florin Salam. Asta pentru ca artistul a devenit ieri tatal unui copilas de nota zece, care ii si seamana. Roxana Dobre, iubita manelistului, a adus pe lume, intr-o clinica privata, prin... ...continuare.

Fiul secret al lui Florin Busuioc a luat-o pe calea cea buna | EXCLUSIV

publicat 2015-09-04 00:00:23 (Libertatea)
Fiul secret al lui Florin Busuioc a luat-o pe calea cea buna | EXCLUSIV Florin Busuioc junior, fiul cel mare al lui Busu de la Meteo, baiatul care, pentru celebrul lui tata a fost timp de 20 de ani doar o cheltuiala lunara, a depasit problema drogurilor si acum este student la o scoala de medicina din Targu Mures. Juniorul lui Busuioc vrea sa devina medic Busu si-a parasit fiul pe cand avea trei luni Publicitate In urma cu doar cativa ani, povestea lui Florin Busuioc jr facea inconjurul tarii si scotea la iveala un secret bine pastrat din viata unuia dintre cei... ...continuare.

O englezoaica a murit din cauza unui produs cosmetic pe care toate femeile il folosesc

publicat 2015-09-03 20:45:24 (Romania-TV)
O tanara din Marea Britanie a intrat in coma dupa ce si-a vopsit parul acasa. Fata a murit la spital, dupa ce organele i-au cedat. Comunitatea publica din Marea Britanie este socata de cele intamplate si ridica semne de intrebare asupra produselor cosmetice pe care le folosim. ...continuare.

Mesajul inuman postat de un politician pe Twitter. Ce a spus despre parintii baietelului care a murit inecat in Turcia

publicat 2015-09-03 20:45:02 (Antena3)
"Baietelul sirian era bine imbracat si bine hranit. A murit pentru ca parintii lui au fost lacomi si au vrut o viata mai buna in Europa. Asta a fost costul pentru ca nu au vrut sa stea la coada",... ...continuare.

Soacra lui Florin Salam risca cinci ani de inchisoare!

publicat 2015-09-03 19:45:02 (Antena-1)
Soacra lui Florin Salam risca cinci ani de inchisoare! Soacra lui Florin Salam risca 5 ani de inchisoare, dupa ce ar fi incalcat termenii contractului de intretinere incheiat cu mama sotui ei. ...continuare.

PRIMELE IMAGINI cu fetita lui Florin Salam! Ce emotii a trait artistul | FOTO

publicat 2015-09-03 19:15:18 (Libertatea)
Florin Salam a devenit, joi, tatic pentru a treia oara. Iubita lui, Roxana Dobre, a adus pe lume o... ...continuare.

Fina lui Florin Salam s-a maritat! Uite ce mireasa frumoasa a fost si cum AU CURS BANII la petrecere | FOTO

publicat 2015-09-03 18:30:18 (Libertatea)
Fina lui Florin Salam s-a maritat! Uite ce mireasa frumoasa a fost si cum AU CURS BANII la petrecere | FOTO Bianca, fata pe care Florin Salam a botezat-o, s-a maritat miercuri, la varsta de 16 ani, iar petrecerea de nunta a fost una grandioasa. Publicitate Tanara mireasa a purtat o rochie spectaculoasa si a fost accesorizata cu diamante, a fost rasfatata cu o caleasca alba, fotografii la Palatul Mogosoaia, inchiriat special pentru sedinta foto, iar dupa cununia religioasa s-a distrat alaturi de proaspatul ei sot si de sutele de invitati la un restaurant de lux. Nasul ei de botez, Florin Salam, nu... ...continuare.

Primele IMAGINI cu fetita lui Florin Salam! Vezi ce spune fericitul tatic: "E normal sa am emotii..."

publicat 2015-09-03 18:30:02 (CanCan)
Primele IMAGINI cu fetita lui Florin Salam! Vezi ce spune fericitul tatic: E normal sa am emotii... Manelistul Florin Salam este in culmea fericirii. Roxana Dobre a nascut joi o fetita perfect sanatoasa. Bruneta se simte implinita si fericita alaturi de artist si de micuta care a venit pe lume. ...continuare.

Un adolescent dependent de jocuri online a murit dupa 22 de zile petrecute la calculator. Ce s-a intamplat

publicat 2015-09-03 17:00:20 (ProTV)
Un adolescent dependent de jocuri online a murit dupa 22 de zile petrecute la calculator. Ce s-a intamplat Un adolescent obsedat de jocurile online a murit dupa ce a jucat Defence of the Ancients timp de 22 de zile. ...continuare.

A murit dupa ce a fost calcat pe trecerea de pietoni

publicat 2015-09-03 16:15:02 (Antena3)
Un barbat de 53 de ani, din comuna ieseana Gropnita, a murit, in noaptea de miercuri spre joi, dupa ce a fost calcat de trei masini pe o trecere de pietoni de pe drumul european care intra in municipiul Iasi... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 110 111 Pag. urmatoare »