Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 89 90 Pag. urm. »

O actrita cunoscuta in anii '90 a murit la 44 de ani. Nimeni nu-si explica tragedia

publicat 2017-05-29 20:45:05 (Romania-TV)
O actrita cunoscuta in anii '90 a murit la 44 de ani. Nimeni nu-si explica tragedia Lisa Spoonauer, actrita care a dat viata personajului Caitlin Bree in comedia "Clerks" in anii '90, a murit la varsta de 44 de ani ...continuare.

Accident groaznic in Italia: doi romani au murit, iar alti trei sunt in stare grava!

publicat 2017-05-29 20:00:02 (CanCan)
Accident groaznic in Italia: doi romani au murit, iar alti trei sunt in stare grava! Doi romani au murit, iar alti trei au fost raniti grav in urma unui accident rutier produs in nord-estul Italiei, au anuntat luni autoritatile italiene, informeaza Mediafax. Un vehicul marca BMW in care se aflau cinci imigranti romani a intrat pe contrasens si a lovit o masina Volkswagen, condusa de un cetatean italian.Doi cetateni romani de 19 si 21 de ani au murit pe loc in accidentul rutier produs duminica dupa-amiaza in localitatea Varmo, situata in regiunea Friuli-Venetia Giulia... ...continuare.

Familie lovita de blestem. Doua surori adolescente au murit brusc din cauza unei boli genetice rare

publicat 2017-05-29 18:15:07 (Realitatea-TV)
Familie lovita de blestem. Doua surori adolescente au murit brusc din cauza unei boli genetice rare O boala genetica rara a rapus doua surori aflate la varsta adolescentei. Prima a murit Jodie Muir, de 16 ani, dupa care s-a stins si Taylor Muir, la doar 14 ani. ...continuare.

120 de oameni au murit in inundatiile care au lovit Sri Lanka. Apelul autoritatilor pentru comunitatea internationala

publicat 2017-05-29 13:45:06 (ProTV)
120 de oameni au murit in inundatiile care au lovit Sri Lanka. Apelul autoritatilor pentru comunitatea internationala Autoritatile din Sri Lanka au fact apel la ajutorul comunitatii internationale, dupa ce 120 de oameni au murit in inundatiile care au lovit aceasta tara. ...continuare.

A murit de cancer la 40 de ani, dupa ce a ignorat aceste simptome. Avertismentul transmis de medici

publicat 2017-05-29 10:00:06 (Realitatea-TV)
A murit de cancer la 40 de ani, dupa ce a ignorat aceste simptome. Avertismentul transmis de medici O femeie a murit din cauza cancerului de colon, pentru ca a ignorat simptomele. Iata care sunt semnele care ar trebui sa-ti dea de gandit. ...continuare.

Cine refuza un loc de munca ar putea pierde ajutorul social

publicat 2017-05-29 10:00:02 (Antena3)
Cine refuza un loc de munca ar putea pierde ajutorul social Deputatul PNL Florin Roman anunta ca a depus la Parlament un proiect de modificare a Legii 416/2001, astfel ca refuzul unui loc de munca sa duca la anularea venitului minim garantat. Florin Roman si-a propus s?... ...continuare.

A murit de cancer la 40 de ani dupa ce a ignorat aceste simptome

publicat 2017-05-29 09:30:02 (Antena3)
A murit de cancer la 40 de ani dupa ce a ignorat aceste simptome O femeie a murit din cauza cancerului de colon, pentru ca a ignorat simptomele. Iata care sunt semnele care ar trebui sa-ti dea de gândit. O jurnalista a povestit cum sora ei a murit de cancer de colon,... ...continuare.

Inundatii de proportii apocaliptice. Au murit peste 150 de oameni

publicat 2017-05-29 09:00:04 (Evenimentul-Zilei)
Inundatii de proportii apocaliptice. Au murit peste 150 de oameni Bilantul persoanelor care au murit in urma inundatiilor si alunecarilor de teren provocate de ploile musonice care au afectat timp de patru zile Sri Lanka a ajuns la 151 si peste o suta de disparuti. ...continuare.

Doi frati, de 23 si 24 de ani, au murit in Dolj in urma unui accident. Unul dintre ei isi luase masina de putin timp

publicat 2017-05-29 08:15:06 (ProTV)
Doi frati, de 23 si 24 de ani, au murit in Dolj in urma unui accident. Unul dintre ei isi luase masina de putin timp Tragedie pe soasea in judetul Dolj. Doi frati, de 23 si 24 de ani, au murit duminica seara si o a treia persoana a fost ranita intr-un accident de circulatie produs pe DN65, in apropierea localitatii Robanesti. ...continuare.

A murit un fost premier

publicat 2017-05-29 07:15:10 (Realitatea-TV)
A murit un fost premier Fostul premier grec Constantin Mitsotakis a murit luni, la varsta de 98 de ani, "inconjurat de oameni pe care ii iubea si care il iubeau", a anuntat familia. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 89 90 Pag. urmatoare »