Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 102 103 Pag. urm. »

Un roman plecat in Cipru a murit intr-un accident de munca

publicat 2014-04-16 17:15:26 (Romania-TV)
Un roman plecat in Cipru a murit intr-un accident de munca A plecat in cautarea unui trai mai bun si a sfarsit tragic. Un roman plecat la munca in Cipru a murit intr-un accident de munca, dupa ce peretii unui sant adanc de aproximativ patru metri s-au surpat peste el. ...continuare.

Papioane umplute! Chef Florin Dumitrescu lanseaza o noua moda!

publicat 2014-04-16 17:00:18 (Libertatea)
Papioane umplute! Chef Florin Dumitrescu lanseaza o noua moda! De cand este jurat la "MasterChef", Florin Dumitrescu a devenit un adept infocat al papioanelor. Si pentru ca un Chef care se respecta, experimenteaza mereu lucruri noi, Florin Dumitrescu s-a gandit sa inlocuiasca si in vestimentatie clasicele papioane confectionate din matase, stofa sau catifea cu unele altfel Asa se face ca cel mai tanar dintre juratii emisiunii se afiseaza in acest sezon cu papioane care de care mai haioase, umplute fie cu boabe de cafea reale, fie cu paiete stralucitoare... ...continuare.

Palinca lui Florin Chise, cautata la targul traditional organizat de Paste in Parcul Cismigiu

publicat 2014-04-16 16:45:32 (Realitatea-Romaneasca)
Palinca de mere si palinca de pruna sunt cautate la targul de produse traditionale din Parcul Cismigiu. Florin Chise din judetul Bihor este prezent in cadrul targului de Paste organizat pana pe 21 aprilie 2014, in Parcul Cismigiu, cu palinca de mere si palinca de pruna. "Ineditul sunt cutiile in forma de iepuras, care contin o sticluta mica de palinca. S-a dat bine palinca de toate felurile!", ne-a spus Florin Chise, care si-a sarbatorit onomastica muncind. "La noi in Ardeal palinca se... ...continuare.

Palica de Bihor, la standul lui Florin Chise, la targul traditional din Parcul Cismigiu

publicat 2014-04-16 16:45:09 (eInformatii)
Palinca de mere si palinca de pruna sunt cautate la targul de produse traditionale din Parcul Cismigiu. Florin Chise din judetul Bihor este prezent in cadrul targului de Paste organizat pana pe 21... ...continuare.

TRAGEDIE INGROZITOARE in Saptamana Patimilor: 47 de persoane au MURIT, iar 15 au fost ranite!

publicat 2014-04-16 14:45:02 (Antena-1)
TRAGEDIE INGROZITOARE in Saptamana Patimilor: 47 de persoane au MURIT, iar 15 au fost ranite! Cu doar cateva zile inainte de Paste, o tragedie ingrozitoare s-a petrecut in Republica Togoleza. 47 de persoane au murit si alte 15 au fost ranite, dupa ce un autobuz s-a ciocnit cu un camión in apropierea orasului Tolo, la 185 de kilometri de Lome, informeaza CNN. ...continuare.

A furat o masina, iar a doua zi a murit intr-un accident in timp ce era urmarit de Politie

publicat 2014-04-16 13:45:05 (Antena3)
A furat o masina, iar a doua zi a murit intr-un accident in timp ce era urmarit de Politie Un tanar de 23 de ani a furat o masina marti seara dintr-o benzinarie din Brasov, iar a doua zi a intrat cu autoturismul intr-un TIR parcat pe marginea drumului si a murit. Accidentul a avut loc in timp ce... ...continuare.

Poeta Nina Cassian a murit la varsta de 89 de ani

publicat 2014-04-16 11:45:03 (Antena3)
Poeta Nina Cassian a murit la varsta de 89 de ani Poeta Nina Cassian a murit, marti, la varsta de 89 de ani, la New York, informeaza Mediafax. Nina Cassian a decedat in urma unui stop cardiac. Ea a murit "linistita", in resedinta ei, potrivit unor surse... ...continuare.

NINA CASSIAN a murit

publicat 2014-04-16 11:30:23 (Realitatea-TV)
NINA CASSIAN a murit NINA CASSIAN a murit, marti, la varsta de 89 de ani, la New York, au declarat pentru MEDIAFAX surse apropiate familiei acesteia. NINA CASSIAN a decedat in urma unui stop cardiac. Ea a murit "linistita", in resedinta ei, potrivit surselor citate. NINA CASSIAN a murit. Serviciul memorial va avea loc luni, 21 aprilie, la ora 15.00 (ora locala, n.r.), la Riverside Memorial Chapel din New York. NINA CASSIAN, nascuta Renée Annie Cassian, s-a nascut pe 27 noiembrie 1924, la Galati, si traia de mai... ...continuare.

Poeta Nina Cassian a murit

publicat 2014-04-16 11:30:02 (Antena-1)
Poeta Nina Cassian a murit Poeta Nina Cassian a murit marti, la varsta de 89 de ani, la New York, scrie Mediafax. Anuntul a fost facut de familia scriitoarei. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 102 103 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

ziua femeii pono pharma claudiu din craiova concurs canin alb negru doctorat handbal feminin viol in divorteaza dragus prostituate mediu spitalul de urgenta cercetari dreptul volksbank romania mediu/ indemnizatiile eugen mihaescu turnu magurele femeia gall gabriel cotabita monica bellucci arges adrian mutu florin salam gaura neagra barbados tati/ talhar imbulzeala bianca rus murit tati vali vijelie fraieri raluca moianu urziceanu slobozia uricani sarah jessica parker central ilfov mosova horoscop robeasca garda nationala