Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 103 104 Pag. urm. »

O sa fie nebunie pe scena show-ului "Te cunosc de undeva"! Florin Ristei: "Mi s-a facut rau dupa ce am stat 20 de minute cu capul in jos"

publicat 2014-10-31 09:30:39 (Income-Magazine)
O sa fie nebunie pe scena show-ului Te cunosc de undeva! Florin Ristei: Mi s-a facut rau dupa ce am stat 20 de minute cu capul in jos Florin Ristei se va transforma în Pink si va cânta suspendat deasupra scenei, agatat cu niste frânghii, sâmbata, 1 noiembrie, de la ora 20.30, la “Te cunosc de undeva!”. ...continuare.

Un avion S-A PRABUȘIT PE O CLADIRE, IN SUA! Uite cati oameni AU MURIT

publicat 2014-10-30 22:30:33 (Libertatea)
Un avion S-A PRABUȘIT PE O CLADIRE, IN SUA! Uite cati oameni AU MURIT Cel putin patru persoane au murit, iar alte patru sunt disparute dupa ce un avion usor a cazut pe o cladire, in apropierea unui aeroport din statul american Kansas. Publicitate Accidentul a avut loc in apropierea aeroportului Wichita, in sudul statului Kansas, potrivit Mediafax. Un avion de tip Hawker Beechcraft B200, care decolase spre Mena (Arizona), s-a prabusit pe o cladire din apropierea aeroportului. Patru persoane au murit, iar cinci au fost ranite. Alte patru persoane sunt date... ...continuare.

A murit Bambina, cea mai cunoscuta florareasa din tara FOTO

publicat 2014-10-30 15:15:39 (Romania-TV)
A murit Bambina, cea mai cunoscuta florareasa din tara FOTO Cea mai bogata florareasa din Bucuresti, Bambina, a murit joi dimineata, dupa o lunga suferinta. Parca presimtind ce avea sa urmeze, ea si-a cumparat loc de veci inainte sa-si dea ultima suflare. ...continuare.

O sa fie nebunie pe scena show-ului "Te cunosc de undeva"! Florin Ristei: "Mi s-a facut rau dupa ce am stat 20 de minute cu capul in jos"

publicat 2014-10-30 14:45:09 (Antena-1)
O sa fie nebunie pe scena show-ului Te cunosc de undeva! Florin Ristei: Mi s-a facut rau dupa ce am stat 20 de minute cu capul in jos Florin Ristei se va transforma in Pink si va canta suspendat deasupra scenei, agatat cu niste franghii, sambata, 1 noiembrie, de la ora 20.30, la "Te cunosc de undeva!". "Este extraordinar de greu si de riscant sa canti in forta, cu capul in jos", a apreciat Ozana Barabancea, de la masa juriului. De altfel, lui Ristei i s-a facut rau cu o zi in urma, la repetitii, din cauza pozitiilor incomode si solicitante in care a trebuit sa cante. "Mi s-a facut rau, dupa ce am stat 20 de minute cu capul... ...continuare.

A MURIT! Adi Minune e in stare de soc! Cea mai bogata florareasa din Bucuresti a murit inconjurata de ...

publicat 2014-10-30 13:30:05 (CanCan)
A MURIT! Adi Minune e in stare de soc! Cea mai bogata florareasa din Bucuresti a murit inconjurata de ... Cea mai bogata florareasa din Bucuresti, Bambina, a murit in aceasta dimineata, dupa o lunga suferinta. Parca presimtind ce avea sa urmeze, ea si-a cumparat loc de veci inainte sa-si dea ultima suflare. ...continuare.

Tragedie: Sora Nicolei a murit

publicat 2014-10-30 12:00:51 (Romania-TV)
Tragedie: Sora Nicolei a murit Zi tragica pentru Nicola! Sora artistei a murit, dupa o lupta lunga cu oboala incurabila. Vestea mortii sale a venit ca un soc, scrie www.spynews.ro. ...continuare.

Schimbare MAJORA in viata medicului Radu Zamfir, supravietuitorul accidentului aviatic unde a murit Adrian Iovan. Ce face acum!

publicat 2014-10-30 12:00:46 (Libertatea)
Va mai amintiti de medicul Radu Zamfir, cel care a supravietuit accidentului aviatic unde a murit... ...continuare.

Accident aviatic in California. Pilotul avionului de vanatoare a murit

publicat 2014-10-30 08:45:02 (Antena3)
Accident aviatic in California. Pilotul avionului de vanatoare a murit Un avion de vanatoare Hunter Hawker s-a prabusit miercuri in apropiere de baza aeriana Point Mugu, in comitatul Ventura, la nord-vest de Los Angeles (vestul Statelor Unite). In urma accidentului, pilotul a murit,... ...continuare.

CONDIMENTUL pe care chef Florin Dumitrescu l-a INTERZIS sotiei insarcinate

publicat 2014-10-29 23:00:43 (Realitatea-TV)
CONDIMENTUL pe care chef Florin Dumitrescu l-a INTERZIS sotiei insarcinate Chef Florin Dumitrescu si partenera lui de viata, Cristina, urmeaza sa devina din nou parinti. Cheful i-a interzis, insa, sotiei sale sa mai manance un condiment foarte folosit. COMENTEAZA Tweet Sotia cunoscutului bucatar este insarcinata cu cel de-al doilea copil. Intr-un interviu pe care Florin Dumitrescu l-a acordat pntru emisiunea "Star News", de la Antena Stars, el a explicat ca sotia sa este innebunita dupa busuioc. Cu toate aecstea, el nu vrea sub nicio forma sa-i buna acest ingredient... ...continuare.

Concurs STUPID. A baut 56 de shot-uri, a batut recordul local si a murit din cauza alcoolului

publicat 2014-10-29 19:45:48 (Romania-TV)
Concurs STUPID. A baut 56 de shot-uri, a batut recordul local si a murit din cauza alcoolului Un barbat a murit in timpul unei intreceri de bautura desfasurate in Franta, la Clermont-Ferrand. Din cauza numarului mare de "shot"-uri date peste cap, el s-a intoxicat cu alcool. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 103 104 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

alegeri prezidentiale tuning auto guvernul boc gorj sif4 filmare militari romani definitivat zlatna dascali senior cazuri de gripa tabela madalina manole text ucis ulim sefi meci de box numerele la loto balul bobocilo nutu camataru colectia accident de munca marta festivalul beri camelia sucu lista candidati niro raan cautati louis vuitton apa minerala sarbu gram presedintele tari femeie insarcinata evaziunea fiscala isj arges zootehnie minerva sectii de votare rapperului apia strazile panou solar pasiune sonny flame episcopia salaj senzational