Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 18 19 Pag. urm. »

Acrosaj intre Vettel si Hamilton, in Marele Premiu al Azerbaidjanului. Cursa a fost intrerupta 25 de minute VIDEO

publicat 2017-06-25 17:45:13 (Romania-TV)
Acrosaj intre Vettel si Hamilton, in Marele Premiu al Azerbaidjanului. Cursa a fost intrerupta 25 de minute VIDEO Marele Premiu al Azerbaidjanului a fost intrerupt duminica 25 de minute. Cursa a fost oprita cu steagul rosu duminica, in turul 22/51, din cauza resturilor de monopost imprastiate pe pista stradala din Baku, in urma mai multor accidente. ...continuare.

Anunt de ultima ora de la CFR: Toti calatorii sunt afectati

publicat 2017-06-25 12:00:05 (Click)
Anunt de ultima ora de la CFR: Toti calatorii sunt afectati Trenurile vor circula cu viteza redusa duminica din cauza temperaturilor ridicate, pentru a se preveni eventualele accidente, astfel ca cei care vor sa calatoreasca cu trenul trebuie sa se informeze in prealabil in legatura cu modificarile intervenite in program, anunta CFR Citeste mai departe... ...continuare.

Accidente rutiere groaznice din toata lumea. MASINI FACUTE ZOB si SECUNDE FATALE surprinse in IMAGINI DURE - Galerie foto

publicat 2017-06-25 11:45:07 (Evenimentul-Zilei)
Accidente rutiere groaznice. Acest subiect a fost acoperit intr-o galerie foto care are rolul de a ne aminti tuturor ca viteza excesiva si momentele de neatentie la volan pot insemna finalul tragic pentru cei implicati. ...continuare.

Mersul trenurilor, afectat de canicula

publicat 2017-06-25 11:15:02 (Antena3)
Mersul trenurilor, afectat de canicula Trenurile vor circula cu viteza redusa duminica din cauza temperaturilor ridicate, pentru a se preveni eventualele accidente, astfel ca cei care vor sa calatoreasca cu trenul trebuie sa se informeze în... ...continuare.

Scaderea pretului petrolului trimite actiunile Petrom in scadere cu aproape 2%

publicat 2017-06-22 12:45:13 (Ziarul-Financiar)
Scaderea pretului petrolului trimite actiunile Petrom in scadere cu aproape 2% Scaderea abrutpa a pretului petrolului, care a ajuns joi dimineata la 42,52 dolari barilul, a dus la scaderea actiunilor Petrom doua zile consecutiv, ajungand la un pret de tranzactionare de 0,3015 lei/actiune. Titlurile Petrom au scazut joi la pranz cu 1,95%.Preturile petrolului au ajuns la cel mai scazut nivel din ultimele sapte luni, marti, dupa stirile in legatura cu cresterea productiei in cateva state - evolutie care subestimeaza incercarile OPEC de a sprijini piata prin reducerea... ...continuare.

Cristian Tudor Popescu, pentru Stirile PRO TV: "Dragnea e pus intr-o situatie teribil de grea sa gaseasca alt premier"

publicat 2017-06-21 19:45:13 (ProTV)
Cristian Tudor Popescu, pentru Stirile PRO TV: Dragnea e pus intr-o situatie teribil de grea sa gaseasca alt premier Prezent in platoul Stirilor PRO TV, jurnalistul Cristian Tudor Popescu a comentat caderea guvernului Grindeanu dupa motiunea de cenzura depusa de PSD. ...continuare.

CTP, dupa demiterea Guvernului: "Grindeanu a avut o propozitie memorabila"

publicat 2017-06-21 15:00:30 (ProTV)
CTP, dupa demiterea Guvernului: Grindeanu a avut o propozitie memorabila Dupa ce motiunea de cenzura a fost adoptata, cu 241 de voturi pentru, Guvernul Grindeanu a fost demis. Jurnalistul Cristian Tudor Popescu a intrat in direct la Stirile ProTV pentru a comenta acest aspect. ...continuare.

Pretul petrolului atinge cel mai redus nivel din ultimele 7 luni, din cauza supraproductiei globale

publicat 2017-06-20 17:04:54 (Ziarul-Financiar)
Pretul petrolului atinge cel mai redus nivel din ultimele 7 luni, din cauza supraproductiei globale Preturile petrolului au ajuns la cel mai scazut nivel din ultimele sapte luni, marti, dupa stirile in legatura cu cresterea productiei in cateva state - evolutie care subestimeaza incercarile OPEC de a sprijini piata prin reducerea cantitatii, potrivit Reuters. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 18 19 Pag. urmatoare »