Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 15 16 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Capricornii sunt nepasatori! Cheltuie pentru altii! Horoscopul zilei, adus de Camelia Patrascanu

publicat 2015-05-22 18:00:01 (Antena-1)
Capricornii sunt nepasatori! Cheltuie pentru altii! Horoscopul zilei, adus de Camelia Patrascanu Explozie de bucurie si energie. Distractie pe cinste. Un minim de prudenta si intuitie ne feresc de accidente cauzate de graba, distragere si exaltare. ...continuare.

Deziluzia optica: Mergi cu Domnul, dar plateste-ti rovigneta

publicat 2015-05-22 01:15:01 (Antena3)
Deziluzia optica: Mergi cu Domnul, dar plateste-ti rovigneta Compania Nationala de Drumuri a solicitat in instanta executarea Patriarhiei Romane pentru neplata unor rovignete.La cate accidente sunt in Romania, pe sosele, CNADNR si Patriarhia ar trebui sa coopereze... ...continuare.

Dan Chisu a fost implicat in doua accidente intr-o singura zi! Totul a fost prezis la horoscop!

publicat 2015-05-21 14:30:01 (CanCan)
Dan Chisu a fost implicat in doua accidente intr-o singura zi! Totul a fost prezis la horoscop! Dan Chisu a povestit, pe contul sau de facebook, ce a patit intr-una din zilele trecute. Marti, "trei ceasuri rele", regizorul a fost implicat in doua accidente rutiere, a pierdut un avion si a avut de o aterizare ratata. Si asta nu e tot! ...continuare.

Razvan Simion si Dani Otil, CONDAMNAȚI la inchisoare: "Ne-au luat de gat si ne-au bagat in duba"

publicat 2015-05-21 14:00:24 (Libertatea)
Razvan si Dani, matinalii de la Antena1, au fost protagonistii unei intamplari demna de povestit... ...continuare.

Substanta alunecoasa pe DN 7, intre Pitesti si Ramnicu Valcea. Trei accidente au avut loc joi

publicat 2015-05-21 13:15:23 (Puterea)
Substanta alunecoasa pe DN 7, intre Pitesti si Ramnicu Valcea. Trei accidente au avut loc joi Politistii din Arges le recomanda atentie sporita soferilor care circula pe DN 7, intre Pitesti si Ramnicu Valcea, deoarece pe o portiune de drum din localitatea Cotmeana este o substanta alunecoasa. Din aceasta cauza, in zona au avut loc trei accidente. ...continuare.

Substanta alunecoasa pe o portiune a DN7, in Arges. Politistii recomanda atentie sporita soferilor

publicat 2015-05-21 12:30:43 (Mediafax)
Substanta alunecoasa pe o portiune a DN7, in Arges. Politistii recomanda atentie sporita soferilor Politistii din Arges recomanda atentie sporita soferilor care circula pe DN 7, intre Pitesti si Ramnicu Valcea, intrucat pe o portiune de drum din localitatea Cotmeana este o substanta alunecoasa, de provenienta necunoscuta, din cauza careia in zona au avut loc trei accidente. ...continuare.

Dupa trei accidente pe DN7 provocate de o substanta "de provenienta necunoscuta", politistii le-au facut soferilor o recomandare simpla

publicat 2015-05-21 12:30:21 (Gandul)
Dupa trei accidente pe DN7 provocate de o substanta de provenienta necunoscuta, politistii le-au facut soferilor o recomandare simpla Politistii din Arges recomanda atentie sporita soferilor care circula pe DN 7, intre Pitesti si Ramnicu Valcea, intrucat pe o portiune de drum din localitatea Cotmeana este o substanta alunecoasa, de provenienta necunoscuta, din cauza careia in zona au avut loc trei accidente. ...continuare.

Drumurile mortii in Romania. Miile de accidente rutiere ne costa anual 1,2 miliarde de euro

publicat 2015-05-21 12:15:21 (Romania-TV)
Drumurile mortii in Romania. Miile de accidente rutiere ne costa anual 1,2 miliarde de euro Lipsa autostrazilor ne costa vieti si bani. Mii de romani mor anual in accidente rutiere cauzate de drumurile inguste si prost iluminate. Miile de accidente rutiere ne costa in fiecare an 1,2 miliarde de euro. Potrivit Master Planului pentru Transporturi, 40% din accidente au loc in intervalul orar 17.00 - 22.00, iar drumurile cu o banda pe sens sunt de sase ori mai periculoase decat autostrazile. ...continuare.

Secrete de stat privind legislatia muncii dinainte de 1990, declasificate de Guvern

publicat 2015-05-20 15:15:18 (Romania-TV)
Secrete de stat privind legislatia muncii dinainte de 1990, declasificate de Guvern Documente continand informatii clasificate secrete de stat, emise anterior datei de 31 decembrie 1989 de catre Ministerul Muncii, precum accidente de munca, corelatia dintre productie, fondul de salarii, productivitatea muncii si salariul mediu, amplasarea CNE Cernavoda, vor fi declasificate. ...continuare.

SECRETELE de stat din epoca Ceausescu ies la iveala. Ce informatii DECLASIFICA Guvernul

publicat 2015-05-20 14:45:24 (Mediafax)
SECRETELE de stat din epoca Ceausescu ies la iveala. Ce informatii DECLASIFICA Guvernul Documente continand informatii clasificate secrete de stat, emise anterior datei de 31 decembrie 1989 de catre Ministerul Muncii, precum accidente de munca, corelatia dintre productie, fondul de salarii, productivitatea muncii si salariul mediu, amplasarea CNE Cernavoda, vor fi declasificate. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 15 16 Pag. urmatoare »