Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 13 14 Pag. urm. »

Cele mai CIUDATE accidente de masina din lume. Par imagini false, dar sunt adevarate 100 la suta

publicat 2017-02-22 20:45:08 (Realitatea-TV)
Cele mai CIUDATE accidente de masina din lume. Par imagini false, dar sunt adevarate 100 la suta Accidentele de masina nu sunt niciodata evenimente placute. Exista, totusi, cazuri in care autoturismele ajung din greseala in pozitii ciudate, inexplicabile chiar. ...continuare.

TOTI SOFERII TREBUIE SA STIE ASTA! Pericol iminent de ACCIDENTE pentru 30% dintre soferii romani

publicat 2017-02-21 15:45:04 (Evenimentul-Zilei)
TOTI SOFERII TREBUIE SA STIE ASTA! Pericol iminent de ACCIDENTE pentru 30% dintre soferii romani Registrul Auto Roman si Politia Rutiera au depistat probleme tehnice, pericol iminent de accidente si poluare. Sunt rezultatele verificarii in trafic a peste 76.000 de masini. ...continuare.

Aproximativ 60% dintre masinile second-hand puse la vanzare pe internet au suferit daune totale

publicat 2017-02-20 17:15:27 (Romania-TV)
Aproximativ 60% dintre masinile second-hand puse la vanzare pe internet au suferit daune totale Masinile second-hand, tunuri de mii de euro pe internet! Samsarii pun la vanzare autoturisme cu probleme grave, reparate de mantuiala, astfel incat cumparatorii sa nu constate defectiunile. Cele mai multe au kilometrajul resetat si daune grave in urma unor accidente. ...continuare.

Anuntul de care proprietarii de MAȘINI din ROMANIA se TEMEAU! Ce au aflat

publicat 2017-02-20 13:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Anuntul de care proprietarii de MAȘINI din ROMANIA se TEMEAU! Ce au aflat Aproximativ 50% din totalul celor 76.678 de vehicule verificate in trafic in cursul anului trecut aveau cel putin un defect tehnic, in timp ce aproape 5% dintre acestea prezentau pericol iminent de accidente, reiese dintr-o statistica a Registrului Auto Roman (RAR), publicata luni. ...continuare.

Atentie, soferi! Pericol de accidente pe Autostrada A2

publicat 2017-02-20 11:45:22 (Realitatea-TV)
Atentie, soferi! Pericol de accidente pe Autostrada A2 Politia Rutiera le atrage atentia soferilor care circula pe Autostrada A2 asupra conditiilor dificile de trafic de la aceasta ora. ...continuare.

Aproape jumatate dintre autovehiculele verificate in trafic, in 2016, aveau cel putin un defect tehnic, sustine RAR

publicat 2017-02-20 11:45:22 (Romania-TV)
Aproape jumatate dintre autovehiculele verificate in trafic, in 2016, aveau cel putin un defect tehnic, sustine RAR Aproximativ 50% din totalul celor 76.678 de vehicule verificate in trafic in cursul anului trecut aveau cel putin un defect tehnic, in timp ce aproape 5% dintre acestea prezentau pericol iminent de accidente, reiese dintr-o statistica a Registrului Auto Roman (RAR), publicata luni. ...continuare.

Rablele din trafic, pericol iminent de accidente. Ce au descoperit inspectorii RAR

publicat 2017-02-20 11:30:22 (Realitatea-TV)
Rablele din trafic, pericol iminent de accidente. Ce au descoperit inspectorii RAR Jumatate dintre masinile oprite in trafic anul trecut de inspectorii RAR au prezentat cel putin o neconformitate tehnica. Numarul masinilor care prezinta un pericol iminent de accidente este si el foarte ridicat. ...continuare.

Tavalugul preturilor a inceput sa se rostogoleasca

publicat 2017-02-20 00:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Tavalugul preturilor a inceput sa se rostogoleasca Anul 2017 incepe cu scumpiri pe toate planurile. Primul semnal l-a dat guvernatorul Bancii Nationale, Mugur Isarescu, care a declarat ca bugetul Romaniei este ambitios pe partea de venituri si optimist pe partea de cheltuieli. Apoi au inceput sa apara stirile din toate domeniile economice care anuntau scumpiri la carne, paine, legume, fructe, dar si in sfera serviciilor, constructiilor etc. Iar vestile rele nu s-au oprit aici, au venit cele "grele": scumpirea gazelor, a combustibililor si... ...continuare.

Trump, un nou atac la adresa presei: "Nu vom lasa stirile false sa ne spuna ce sa facem" - VIDEO

publicat 2017-02-19 12:45:02 (Antena3)
Trump, un nou atac la adresa presei: Nu vom lasa stirile false sa ne spuna ce sa facem - VIDEO Presedintele american Donald Trump a lansat sambata inca un atac vehement la adresa presei, la un "miting de campanie pentru America", organizat in statul Florida.  El a spus... ...continuare.

Angela Merkel vrea sa discute cu Rusia despre atacurile cibernetice

publicat 2017-02-19 00:15:02 (Bursa)
Angela Merkel vrea sa discute cu Rusia despre atacurile cibernetice Cancelarul german Angela Merkel a afirmat sambata ca vrea sa discute cu Rusia despre atacurile cibernetice si despre ''stirile false'', dar ca este indoielnic ca problema referitoare la ''stirile false'' va putea fi abordata cu succes inainte de alegerile care vor avea loc anul acesta in tari din Europa, informeaza agentia Reuters. "Stiu ca Rusia transmite foarte deschis ca ea considera razboiul hibrid drept o forma de aparare'', a declarat cancelarul... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 13 14 Pag. urmatoare »