Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 16 17 Pag. urm. »

Stirile zilei

publicat 2016-02-09 18:00:06 (Gandul)

Stirile zilei

publicat 2016-02-08 22:15:20 (Gandul)

Romanii, mai atenti la volan! Numarul persoanelor decedate in accidete rutiere, in scadere in 2015

publicat 2016-02-08 21:00:45 (Realitatea-TV)
Romanii, mai atenti la volan! Numarul persoanelor decedate in accidete rutiere, in scadere in 2015 In judetul Ilfov, numarul persoanelor care si-au pierdut viata in accidente rutiere a scazut cu 25% anul trecut fata de 2014, potrivit unui comunicat al IPJ. ...continuare.

Cum alegem scaunul auto pentru copii

publicat 2016-02-07 11:00:01 (Antena3)
Numarul copiilor care isi pierd viata in accidente rutiere creste de la un an la altul, desi scaunul auto pentru copii este obligatoriu prin legislatie, romanii nu se gandesc de doua ori inainte sa isi... ...continuare.

Il vezi zilnic la TV, dar n-ai sa ghicesti cine este! Bifeaza inainte un nume sa afli despre cine e vorba

publicat 2016-02-06 21:30:02 (CanCan)
Il vezi zilnic la TV, dar n-ai sa ghicesti cine este! Bifeaza inainte un nume sa afli despre cine e vorba Actorul Florin Busioc si-a facut o cariera la PROTV in rol de prezentator la Meteo. Job-ul acesta i s-a potrivit cel mai bine, astfel ca il regasim si astazi dupa Stirile de la ora 19.  Dar, in pozele astea, il mai recunoasteti? ...continuare.

Tragedie: 37 de persoane decedate dupa un grav accident

publicat 2016-02-05 23:15:36 (Puterea)
Un autocar a cazut intr-un rau din vestul Indiei, provocand moartea a cel putin 37 de persoane, intr-unul dintre cele mai grave accidente din ultimii ani. ...continuare.

Vrei sa lucrezi alaturi de Dani Otil? Te asteptam din martie!

publicat 2016-02-05 20:30:01 (Antena-1)
Vrei sa lucrezi alaturi de Dani Otil? Te asteptam din martie! Iti doresti o cariera in televiziune? Vrei sa fii in mijlocul evenimentelor sau pur si simplu sa prezinti stirile? Poate sa ai propria ta emisiune sau sa prezinti vremea? ...continuare.

Stirile zilei

publicat 2016-02-05 17:30:20 (Gandul)

Animatie grafica. Lunga lista de vinovati pentru alte 4 victime ale celui mai periculos drum din Romania: DN1

publicat 2016-02-04 20:45:40 (ProTV)
Animatie grafica. Lunga lista de vinovati pentru alte 4 victime ale celui mai periculos drum din Romania: DN1 Cel mai periculos drum din Romania, DN1, a facut alte 4 victime. Soseaua care strabate tara de la un capat la altul detine un record trist la cel mai mare numar de morti si raniti, in accidente rutiere. ...continuare.

Ce se intampla zilnic, in Franta, de 27 de ori: "E o drama ", spune ministrul Sanatatii francez

publicat 2016-02-04 10:30:27 (Realitatea-TV)
Ce se intampla zilnic, in Franta, de 27 de ori: "E o drama ", spune ministrul Sanatatii francez Zilnic, in Franta, se inregistreaza 27 de decese care au la origine suicidul, majoritatea fiind barbati. Aceasta statistica surclaseaza mortalitatea in accidente rutiere, ne arata printr-un raport ministrul Sanatatii francez, Marisol Touraine. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 16 17 Pag. urmatoare »