Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urm. »

Anunt groaznic de la Politia Romana: 12 accidente in Capitala

publicat 2016-05-25 08:45:14 (Realitatea-TV)
Anunt groaznic de la Politia Romana: 12 accidente in Capitala In ultimele 24 de ore, in Capitala, au fost inregistrate 12 accidente rutiere, in urma carora 12 persoane au fost ranite usor, iar 1 persoana a fost ranita grav. ...continuare.

Alegeri pe muchie de cutit

publicat 2016-05-24 00:00:13 (Bursa)
Alegeri pe muchie de cutit Austria si-a ales un nou Presedinte al Republicii! Acum nici doi ani, stirea aceasta ar fi ocupat cel mult un colt de pagina in fluxurile marilor agentii de presa si citeva zeci de secunde in stirile orare ale marilor canale de televiziune. Ieri, pagina de web a celui mai important ziar aus¬triac, Die Presse, a fost pur si simplu blocata cu o jumatate de ora inainte de ora la care ministrul de interne trebuia sa faca scurta declaratie publica cu numele candidatului cistigator. La fel a patit... ...continuare.

Marturie in exclusivitate de la locul accidentului. Declaratiile unui martor: "Avea viteza mare. Au mai fost accidente, dar nu asa"

publicat 2016-05-23 01:15:01 (Antena3)
Dan Condrea, patronul Hexi Pharma, a murit duminica seara într-un accident rutier în judetul Ilfov. Masina în care s-a aflat Dan Condrea mergea cu o viteza de aproximativ 150 de kilometri pe... ...continuare.

Prima declaratie a unui martor la moartea patronului Hexi Pharma, Dan Condrea

publicat 2016-05-22 23:15:02 (Antena3)
Prima declaratie a unui martor la moartea patronului Hexi Pharma, Dan Condrea "Avea 150-160 la ora. Venea cu viteza mare. Eu ma duceam încolo, a trecut cu 150-160 la ora. Se mai întâmpla accidente pe aici, dar nu ca asta", a declarat un martor la accidentul lui Da... ...continuare.

CATALIN OPRISAN, in afara platoului! Cum arata omul de la ''Neatza''care prezinta stirile amuzante ale zilei

publicat 2016-05-22 15:45:02 (CanCan)
CATALIN OPRISAN, in afara platoului! Cum arata omul de la ''Neatza''care prezinta stirile amuzante ale zilei Catalin Oprisan apare in matinalul "NEATA CU RAZVAN si DANI" , unde prezinta stirile amuzante ale zilei. Face asta de aproape patru ani, mai exact din 17 septembrie 2012. Uite cum arata Oprisan in afara platoului. Fie ca prezinta stiri de viata sau haioase, Catalin o face in stilul sau caracteristic, si o face bine. Cu un talent de imitator, Oprisan aduce multe zambete pe fetele oamenilor. Daca el se hotaraste sa prezinte o stire, un eveniment, atunci oricat de banal e, nu ai cum sa nu te... ...continuare.

Numarul de inmatriculare al masinii tale iti spune daca vei face accidente!

publicat 2016-05-21 10:45:20 (Realitatea-TV)
Numarul de inmatriculare al masinii tale iti spune daca vei face accidente! Numarul de inmatriculare iti arata daca masina e predispusa la accidente, reparatii sau, din contra, daca vei avea o viata linistita cu ea. ...continuare.

Avocatul Poporului s-a sesizat din oficiu privind absenta parapetelor pe DN1

publicat 2016-05-19 17:30:23 (Realitatea-TV)
Avocatul Poporului s-a sesizat din oficiu privind absenta parapetelor pe DN1 Avocatul Poporului s-a sesizat din oficiu cu privire la absenta parapetelor pe DN1, fapt care a favorizat producerea de accidente rutiere soldate cu pierderea de vieti omenesti, se arata intr-un comunicat transmis AGERPRES. ...continuare.

Hipertensiunea netratata poate provoca accidente vasculare cerebrale chiar si la tineri. Recomandarile medicilor

publicat 2016-05-18 09:15:15 (ProTV)
Hipertensiunea netratata poate provoca accidente vasculare cerebrale chiar si la tineri. Recomandarile medicilor Hipertensiunea este o boala care afecteaza 40% dintre romani. Frecvent apare la varsta a doua. ...continuare.

Romania TV, audiente record. Postul este lider detasat la stiri si dezbateri

publicat 2016-05-16 14:45:40 (Romania-TV)
Romania TV, audiente record. Postul este lider detasat la stiri si dezbateri Liderii politici sunt in aceasta perioada fata-n fata cu moderatorii . Cei mai multi telespectatori aleg stirile si dezbaterile Romania TV pentru a se informa. ...continuare.

Semafoare defecte, luni dimineata, in Bucuresti

publicat 2016-05-16 09:15:13 (Romania-TV)
Semafoare defecte, luni dimineata, in Bucuresti Brigada Rutiera Bucuresti anunta, luni dimineata, ca este defect semaforul de la interectia Soseaua Kiseleff - str. Aleea Strandului. Potrivit politistilor, in ultimele 24 de ore, au avut loc in Capitala 8 accidente rutiere, in urma carora 11 persoane au fost ranite usor, o persoana a fost ranita grav si o persoana a decedat. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urmatoare »