Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

SOC. Liviu Varciu va prezenta stirile de la pupitrul Antenei 1 FOTO

publicat 2015-01-30 15:45:14 (Romania-TV)
SOC. Liviu Varciu va prezenta stirile de la pupitrul Antenei 1 FOTO Liviu Varciu are parte de cea mai tare provocare din viata lui! Artistul schimba macazul si va prezenta stirile. In noua ipostaza il vedeti incepand de sambata si duminica de la ora 20.00, numai la Antena 1. ...continuare.

Facebook a avut 1,39 miliarde de utilizatori activi in 2014

publicat 2015-01-30 15:30:24 (Ziarul-Financiar)
Facebook a avut 1,39 miliarde de utilizatori activi in 2014 Citeste si: Facebook a lansat Facebook Lite, o versiune a aplicatiei de Android pentru telefoane modeste si retele 2G Un News Feed mai curat: Facebook va marca si penaliza stirile fictive si concursurile frauduloase Facebook Messenger testeaza o functie pentru transcrierea mesajelor vocale in forma text Facebook a anuntat rezultatele financiare pentru ultimul trimestru al lui 2014 si implicit rezulatele pe intregul an. In ciuda faptului ca in ultima perioada au aparut tot felul de alternative... ...continuare.

Sinteza Zilei cu Mihai Gadea si Stirile orei 12, lidere de piata in data de 29 ianuarie

publicat 2015-01-30 13:30:03 (Antena3)
Sinteza Zilei cu Mihai Gadea si Stirile orei 12, lidere de piata in data de 29 ianuarie Emisiunea realizata de Mihai Gadea a fost in seara zilei de 29 ianuarie cel mai urmarit program tv din Romania, in intervalul sau orar, cu o medie de 7.3% rating si 15.4% cota de piata, depasind inclusiv productiile... ...continuare.

INCREDIBIL! Liviu VARCIU va prezenta stirile la Antena 1

publicat 2015-01-29 14:30:11 (Libertatea)
INCREDIBIL! Liviu VARCIU va prezenta stirile la Antena 1 Vi l-ati imaginat vreodata pe Liviu Varciu la pupitrul unei emisiuni de stiri? Ei, bine, veti avea ocazia sa-l vedeti de acum in aceasta postura, la Antena 1, in fiecare sambata si duminica de la ora 20.00, atunci cand Varciu va prezenta un buletin de stiri, ce-i drept, mondene. Publicitate Liviu Varciu le va aduce telespectatorilor Antena 1 cele mai proaspete stiri din lumea showbiz-ului autohton. Mai exact, el va prezenta din 31 ianuarie, in fiecare sambata si duminica, emisiunea "Star... ...continuare.

Raport: Care sunt masinile cu cea mai mica, respectiv cea mai mare rata a accidentelor mortale

publicat 2015-01-29 13:15:02 (Antena3)
Raport: Care sunt masinile cu cea mai mica, respectiv cea mai mare rata a accidentelor mortale O institutie din Statele Unite, Insurance Institute for Highway Safety, a publicat un raport in care arata care sunt cele mai sigure modele de masini, prin prisma numarului de accidente mortale, noteaza... ...continuare.

Ghinion pe sosea. L-au lasat franele si a facut accidente in lant. O persoana a murit

publicat 2015-01-28 16:00:12 (Romania-TV)
Ghinion pe sosea. L-au lasat franele si a facut accidente in lant. O persoana a murit Vehiculul a facut slalom pe soseaua aglomerata apoi a intrat cu viteza maxima intr-un orasel, unde a provocat mai multe accidente. Un om a murit si opt au fost raniti. ...continuare.

Asiguratorii vin in apararea pretului RCA. O data la fiecare 3 accidente grave, politistii descopereau acelasi lucru

publicat 2015-01-28 15:30:07 (Gandul)
Asiguratorii vin in apararea pretului RCA. O data la fiecare 3 accidente grave, politistii descopereau acelasi lucru Ponderea soferilor cu varsta de pana la 30 de ani vinovati de producerea accidentelor rutiere grave a fost de 37,4% in 2013, comparativ cu 22% in cazul celor intre 31 si 39 ani si 17,9% pentru cei intre 40 si 49 de ani, potrivit datelor Politiei Rutiere, citate de asociatia asiguratorilor (UNSAR). ...continuare.

Profilul soferilor care produc cele mai multe accidente

publicat 2015-01-28 15:15:34 (Realitatea-TV)
Profilul soferilor care produc cele mai multe accidente Ponderea soferilor cu varsta de pana la 30 de ani vinovati de producerea accidentelor rutiere grave a fost de 37,4% in 2013, comparativ cu 22% in cazul celor intre 31 si 39 ani si 17,9% pentru cei intre 40 si 49 de ani, potrivit datelor Politiei Rutiere, citate de asociatia asiguratorilor (UNSAR), potrivit Mediafax. ...continuare.

Soferii de pana in 30 de ani produc mai multe accidente decat orice alta categorie de varsta

publicat 2015-01-28 15:15:33 (Mediafax)
Soferii de pana in 30 de ani produc mai multe accidente decat orice alta categorie de varsta Ponderea soferilor cu varsta de pana la 30 de ani vinovati de producerea accidentelor rutiere grave a fost de 37,4% in 2013, comparativ cu 22% in cazul celor intre 31 si 39 ani si 17,9% pentru cei intre 40 si 49 de ani, potrivit datelor Politiei Rutiere, citate de asociatia asiguratorilor (UNSAR). ...continuare.

UNSAR: Soferii tineri produc cele mai multe ACCIDENTE RUTIERE

publicat 2015-01-28 11:45:07 (Evenimentul-Zilei)
UNSAR: Soferii tineri produc cele mai multe ACCIDENTE RUTIERE Șoferii cu varsta cuprinsa intre 16 si 30 de ani reprezinta categoria de asigurati cu cea mai mare rata a accidentelor provocate, se arata intr-un studiu al Uniunii Nationale a Societatilor de Asigurare si Reasigurare din Romania (UNSAR), pe baza datelor primite de la Politia Rutiera pentru anul 2013, scrie Capital.ro ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

osama violate judetul neamt dumitru dumbrava rebu next star relansarea finale trans beca ce a patit o femeie adevarul dunarea calarasi cereri in casatorie subventii utorizatia un mort si trei raniti monica iagar harghita denise skoda fabia pompierii pagina 1 alen moisin beius nasul stelian fuia combaterea case de discuri secretar de stat bantuita mihai d luana ibacka aeroportul construieste luis enrique pericol de explozie lista posturilor carei pascani penal andronache mures pro tv chisinau graului g market antifrauda ford mondeo dare miorita videanu