Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urm. »

IMPORTANT pentru SOFERI! Ministerul Sanatatii vrea sa modifice Codul Rutier

publicat 2014-08-22 21:45:02 (Antena-1)
IMPORTANT pentru SOFERI! Ministerul Sanatatii vrea sa modifice Codul Rutier Alte schimbari apar in Codul Rutier! Ministerul Sanatatii a lansat un proiect prin care soferii implicati in accidente rutiere ar putea semna si ei procesul-verbal privind recoltarea probelor biologice intocmit de politistul rutier ...continuare.

Moment unic in direct la ProTV. Totul se intampla in aceasta seara, la Stirile de la ora 19:00 cu Andreea Esca

publicat 2014-08-22 17:45:17 (ProTV)
Moment unic in direct la ProTV. Totul se intampla in aceasta seara, la Stirile de la ora 19:00 cu Andreea Esca In aceasta seara, in direct, la Stirile ProTV, veti fi martorii unui moment cum nu s-a mai vazut pana acum in direct. ...continuare.

COD RUTIER: Schimbari radicale in cazul accidentelor. Ce trebuie sa faca TOTI soferii

publicat 2014-08-22 12:15:42 (Romania-TV)
COD RUTIER: Schimbari radicale in cazul accidentelor. Ce trebuie sa faca TOTI soferii Soferii implicati in accidente rutiere ar putea semna, pe viitor, procesul-verbal privind recoltarea probelor biologice intocmit de politistul rutier, un proiect de ordin in acest sens fiind lansat ieri in dezbatere publica de Ministerul Sanatatii. Aceasta desi, in momentul de fata, sunt necesare doar doua semnaturi: a politistului rutier si a personalului medical care efectueaza recoltarea. ...continuare.

Noi reguli pentru soferii care vor fi implicati in accidente

publicat 2014-08-21 15:00:19 (Realitatea-TV)
Noi reguli pentru soferii care vor fi implicati in accidente Noi reguli, din luna octombrie, pentru soferii care vor fi implicati in accidente de circulatie. Ministerul Sanatatii a pus in dezbatere publica un proiect de lege care modifica modul in care poate fi luat sangele unei persoane pentru analize. Astfel, conducatorii auto implicati in accidente rutiere ar trebui sa semneze, alaturi de politist si medic, procesul-verbal pentru recoltarea probelor biologice. ...continuare.

BOMBA - Stelistul Szukala se iubeste cu o celebra prezentatoare TV de la noi. FOTO cu cei doi

publicat 2014-08-21 10:30:28 (Realitatea-TV)
BOMBA - Stelistul Szukala se iubeste cu o celebra prezentatoare TV de la noi. FOTO cu cei doi Lukasz Szukala este unul dintre cei mai buni jucatori din acest sezon de la Steaua. Polonezul de 30 de ani traieste si o frumoasa poveste de dragoste alauturi de o prezentatoare TV din Romania. Stoperul campioanei a ramas oarecum in "zona sportiva" si s-a cuplat cu Raluca Hogyes, de la Digisport. Fost fotomodel, tanara prezinta stirile la postul celor de la RCS-RDS. Szukala si Raluca au fost surprinsi de paparazzii Wowbiz intr-un mall din Bucuresti.     ...continuare.

Stimularea cerebrala amelioreaza recuperarea pacientilor dupa accidente vasculare cerebrale

publicat 2014-08-20 18:00:20 (Mediafax)
Stimularea cerebrala amelioreaza recuperarea pacientilor dupa accidente vasculare cerebrale Stimularea acelor regiuni ale creierului care controleaza miscarea ar putea impulsiona procesul de recuperare fizica a pacientilor care au suferit accidente vasculare cerebrale (AVC), informeaza bbc.co.uk. ...continuare.

Actiune preventiva a Politiei Romane pentru reducerea numarului de accidente rutiere

publicat 2014-08-18 11:45:30 (Puterea)
Actiune preventiva a Politiei Romane pentru reducerea numarului de accidente rutiere IGPR a precizat, intr-un comunicat de presa, ca Politia Romana desfasoara, in perioada 18-24 august, la nivel national, o actiune preventiva pentru reducerea numarului de accidente rutiere produse pe fondul nerespectarii vitezei.Astfel, Inspectoratul General al Politiei Romane (IGPR) a anuntat ca politistii rutieri vor folosi toate echipamentele de supraveghere video a traficului rutier si de masurare a vitezei de deplasare a autovehiculelor din dotare, amplasate in sistem cascada, pentru... ...continuare.

Accidente grave pe soselele din Romania. Neatentia si graba i-a costat viata, in cateva secunde

publicat 2014-08-18 10:15:24 (Romania-TV)
Accidente grave pe soselele din Romania. Neatentia si graba i-a costat viata, in cateva secunde La Timisoara, un barbat a murit dupa ce a cazut de pe motocicleta. Iar la Cluj, un copil de 9 ani a ajuns de urgenta la spital dupa ce a fost lovit de o masina in timp ce incerca sa traverseze strada. ...continuare.

Smintiti la volan. Desi au provocat accidente grave, conduc in continuare fara probleme

publicat 2014-08-17 12:00:30 (Romania-TV)
Smintiti la volan. Desi au provocat accidente grave, conduc in continuare fara probleme Soferii teribilisti sunt un pericol pe soselele din Romania. Dupa ce au omorat si au ranit oameni, multi dintre ei circula in continuare fara nicio restrictie, informeaza . ...continuare.

TEST | Esti dependent(a) de televizor?

publicat 2014-08-16 23:45:21 (Libertatea)
TEST | Esti dependent(a) de televizor? 1. Prima ta investitie electrocasnica a fost...a. un frigider. b. un cuptor cu microunde. c. un televizor. 2. Seara, cand ajungi acasa...a. faci un dus, dupa care mananci. b. povestesti ce s-a petrecut peste zi. c. deschizi televizorul. 3. In weekend...a. te vezi cu prietenii. b. pleci din oras. c. stai in pat si butonezi telecomanda. 5. Cand te uiti la TV, te intereseaza...a. stirile. b. documentarele si filmele artistice. c. aproape orice. 4. Televizorul reprezinta...a. un obiect practic.... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

lista candidati turnu magurele stirile pro tv salaj centre de examen kruk harghita liverpool cnmv joburi neamt bacau eletrica iasi imperiu elie manta scurta brichete elenei reiki nicolae guta disponibilizare voiculescu dan contracte de munca maramures acident rutier tulcea loto 6 proprietar ludus mures abuz la prea alba iulia jim morrison evenimentu bazine sanziana buruiana prahova caras severin davis hunedoara milano ministerul sanatatii bill gates scleroza constanta satelit gorj