Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urm. »

Anul 2014, cel mai devastator pentru aviatie? Statisticile care arata cat de sigur este in realitate zborul cu avionul

publicat 2014-07-29 15:00:27 (ProTV)
Anul 2014, cel mai devastator pentru aviatie? Statisticile care arata cat de sigur este in realitate zborul cu avionul Trei accidente aviatice intr-o singura saptamana. Acesta este bilantul tragic al aviatiei internationale in 2014. La care se adauga avionul pierdut in apele Oceanului Indian, care nu a fost localizat nici pana astazi. ...continuare.

Accidente in lant. Weekend insangerat la mare

publicat 2014-07-28 19:30:30 (Puterea)
Accidente in lant. Weekend insangerat la mare Un tanar a murit carbonizat, iar alte 17 persoane au ajuns la spital, in urma unui sir de accidente rutiere petrecute weekend-ul trecut pe litoral.Intr-unul din cele mai cumplite, un tanar pasager a unui Logan care a fost lovit frontal de un microbuz a murit ars de viu, in timp ce soferul a fost proiectat prin parbriz, aflandu-se in stare critica. La spital a ajuns, sambata seara, si o tanara din Cobadin, dupa ce a sarit in fata masinii, pentru ca a parasit-o iubitul. Celelalte evenimente... ...continuare.

Rezultatele surprinzatoare ale unui studiu: cum iti poate spune parul tau daca risti sa ai accidente cardiovasculare

publicat 2014-07-28 13:45:03 (Antena3)
Rezultatele surprinzatoare ale unui studiu: cum iti poate spune parul tau daca risti sa ai accidente cardiovasculare Starea parului poate indica nivelul de stres la care esti supus si cat de mult te afecteaza, fiind un bun indicator al riscului de aparitie a bolilor cardiovasculare.Un studiu publicat recent in revista de specialitate... ...continuare.

Soferii care circula vara cu anvelope de iarna, un adevarat pericol public. Pot pierde controlul masinii si cauza accidente grave

publicat 2014-07-27 08:30:33 (Puterea)
Soferii care circula vara cu anvelope de iarna, un adevarat pericol public. Pot pierde controlul masinii si cauza accidente grave Numarul soferilor care circula pe drumurile publice cu anvelope de iarna pe perioada verii este din ce in ce mai mare, iar acest fapt reprezinta un adevarat pericol public. Soferii care folosesc cauciucurile de iarna cand afara sunt temperaturi de peste sapte grade pot pierde controlul masinii si pot cauza accidente grave.Soferii care isi inlocuiesc anvelopele de iarna cu cele de vara odata cu incalzirea vremii sunt tot mai putini. Acestia nu stiu insa ca se expun, atat pe ei, cat si pe... ...continuare.

Gafa imensa a departamentului de comunicare al FRF » I-au urat "La multi ani" unui fotbalist decedat!

publicat 2014-07-26 14:45:25 (Gazeta-Sporturilor)
Gafa imensa a departamentului de comunicare al FRF » I-au urat La multi ani unui fotbalist decedat! Odata cu schimbarea conducerii a Federatiei Romane de Fotbal, noul presedinte, Razvan Burleanu, a decis infintarea unui departament de comunicare numeros, care sa se ocupe de actualizarea informatiilor pe siteul oficial, frf.ro.Cu aproape 5 oameni in acest departament care se ocupa cu informatiile pentru presa despre toate echipele nationale ale Romaniei, dar si de stirile de pe siteul frf. ... ...continuare.

S-a inchinat si a sarit: Fara sa stie sa inoate, Catalin "Rechinul" Oprisan a facut senzatie la "Splash"

publicat 2014-07-25 21:45:02 (Antena-1)
S-a inchinat si a sarit: Fara sa stie sa inoate, Catalin Rechinul Oprisan a facut senzatie la Splash Al nostru Catalin Oprisan, redactor sef a1.ro si omul informat, care prezinta stirile amuzante ale zilei la "Neatza cu Razvan si Dani", a facut senzatie la "Splash!". ...continuare.

Keo pare sa aiba noua vieti! Cum a scapat cantaretul dintr-o "cascada" de accidente suspecte! "Bausem doua pahare, era noapte si..."

publicat 2014-07-25 20:00:05 (CanCan)
Keo pare sa aiba noua vieti! Cum a scapat cantaretul dintr-o cascada de accidente suspecte! Bausem doua pahare, era noapte si... Saptamana trecuta, Keo a fost protagonistul a doua accidente rutiere, in cateva ore. Nu este singura situatie de acest gen in care a fost implicat caci, in urma cu aproape zece ani, a trecut printr-o situatie similara. Bause doua pahare de vin si... ...continuare.

Catalin Oprisan a invatat sa inoate, la 40 de ani, la "Splash! Vedete la apa"

publicat 2014-07-25 14:45:15 (Income-Magazine)
Catalin Oprisan a invatat sa inoate, la 40 de ani, la Splash! Vedete la apa Catalin Oprisan, ziaristul sportiv care prezinta stirile amuzante ale zilei la Neatza cu Razvan si Dani, a acceptat sa vina la “Splash! Vedete la apa”, emisiune difuzata în fiecare vineri seara de Antena 1,chiar daca nu stie sa înoate. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

ziarul adevarul taxa auto monitorul de botosani regele mihai i popeni bradeanu silvic norvegia tradus fiat punto gerber ialomita buzau vasluian lozul cel mare cluj ipru salaj medic andreea mantea galati haltere laptopuri numarul norocos medicii de familie brasov iasi valcea inna braila bacau ionut dolanescu libertatea arad otopeni pentru femei accidentul cupru mehedinti perc vechi zile caransebes mures videle suceava gorj nicoleta luciu jamie oliver facultatea de istorie