Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urm. »

PREZENTA STIRILE si CINEVA i-a BAGAT in URECHE CEVA DEZGUSTATOR! | VIDEO

publicat 2014-09-02 15:15:32 (Libertatea)
PREZENTA STIRILE si CINEVA i-a BAGAT in URECHE CEVA DEZGUSTATOR! | VIDEO Un reporter relata linistit de pe marginea unui teren ultimele noutati sportive. In timpul transmisiunii, insa, el s-a trezit cu un obiect in ureche. Reporterul relata linistit stirile cand s-a trezit cu un vibrator in ureche Incident neplacut pentru un prezentator de stiori sportive din Marea Britanie. In timpul unei transmisiuni din exterior, el a trecut printr-o experienta jenanta. in timp ce reporterul prezenta linistit ultimele stiri, un tanar s-a apropiat de el prin spate si a incercat... ...continuare.

Accidente grave in Valcea. Un grup de nuntasi a fost lovit de un sofer beat

publicat 2014-09-01 12:15:43 (Romania-TV)
Accidente grave in Valcea. Un grup de nuntasi a fost lovit de un sofer beat Doua accidente grave s-au produs in acest final de saptamana in judetul Valcea, ambii autori fugind de la locul accidentului, dupa cum a declarat luni purtatorul de cuvant al IPJ Valcea, Alina Teodorescu. ...continuare.

Destine tragice pentru bogatii Romaniei

publicat 2014-08-30 11:15:02 (Antena3)
Destine tragice pentru bogatii Romaniei Multi dintre bogatii Romaniei au avut destine tragice. Unii au fost victimele unor accidente dramatice, altii si-au pus capat zilelor, pentru ca ajunsesera sa fie inglodati in datorii sau implicati in... ...continuare.

10 reguli pe care copiii trebuie sa le stie ca sa nu fie muscati de caini

publicat 2014-08-30 10:30:04 (Antena3)
10 reguli pe care copiii trebuie sa le stie ca sa nu fie muscati de caini   Cainii sunt prietenii cei mai buni ai omului, insa accidente pot aparea la fiecare pas. Copiii sunt adesea muscati de caini, fie ca sunt animalele de companie ale lor sau ale vecinilor/prietenilor, fie ca sunt... ...continuare.

Reguli pe care copiii trebuie sa le stie ca sa nu fie muscati de caini

publicat 2014-08-29 23:30:32 (Romania-TV)
Reguli pe care copiii trebuie sa le stie ca sa nu fie muscati de caini Cainii sunt prietenii cei mai buni ai omului, insa accidente pot aparea la fiecare pas. Copiii sunt adesea muscati de caini, fie ca sunt animalele de companie ale lor sau ale vecinilor/prietenilor, fie ca sunt caini de pe strada. ...continuare.

Ce PRIVELISTE! Vica Blochina, cu SFARCUL la VEDERE

publicat 2014-08-29 07:15:21 (Libertatea)
Ce PRIVELISTE! Vica Blochina, cu SFARCUL la VEDERE Vica Blochina, fosta iubita a selectionerului Victor Piturca, a renuntat la inhibitii si a aparut intr-o tinuta la limita decentei, la filmarile pentru emisiunea "Splash-vedete la apa". Din nefericire, blonda sexy a lasat la vedere mai mult decat si-ar fi dorit. Vica Blochina are un trup de invidiat si nu se sfieste sa-l etaleze cu fiecare ocazie care se iveste. Fosta balerina a purtat o tinuta extrem de sexy la filmarile pentru emisiunea "Splash" de la Antena1. Din pacate, vedeta tv a fost... ...continuare.

VIEȚI SALVATE. Locurile de pe Valea Prahovei in care N-A MAI MURIT NIMENI in accidente rutiere. Pe DN1 trec 800 de masini pe ora!

publicat 2014-08-24 16:30:06 (Evenimentul-Zilei)
VIEȚI SALVATE. Locurile de pe Valea Prahovei in care N-A MAI MURIT NIMENI in accidente rutiere. Pe DN1 trec 800 de masini pe ora! Nicio persoana nu si-a pierdut viata in accidente rutiere pe DN1, tronsonul Comarnic-Busteni-Azuga, de la instalarea pasarelelor pietonale, a semafoarelor inteligente si a separatoarelor de sens. Politia Romana transmite ca fluenta traficului a cresut ca urmare a desfiintarii trecerilor de pietoni. In plus, o analiza ceruta de vicepremierul Gabriel Oprea, ministrul Afacerilor Interne, arata ca, din 2013, pe drumul care leaga cele trei statiuni montane nu a murit niciun om. ...continuare.

Accident grave in Vaslui. Sase persoane au fost ranite

publicat 2014-08-24 09:30:30 (Romania-TV)
Accident grave in Vaslui. Sase persoane au fost ranite Doua accidente rutiere s-au produs, duminica dimineata, in judetul Vaslui, din cauza conditiilor meteo nefavorabile, potrivit . Sase persoane au fost ranite. ...continuare.

Esca s-a lasat udata in timpul stirilor

publicat 2014-08-23 14:30:26 (Puterea)
Esca s-a lasat udata in timpul stirilor Andreea Esca se regaseste printre vedetele, care s-au alaturat campaniei Ice Bucket Challange. Provocata de actorul Mihai Bendeac, vedeta nu a dat inapoi si s-a lasat udata pentru o cauza nobila. Momentul a avut loc chiar la pupitrul stirilor, atunci cand Esca se afla in timpul emisiei.Andreea Esca a dus provocarea la capat intr-un mod inedit. In direct, in timp ce prezenta stirile, la Pro Tv. Filmuletul, care surprinde momentul, a fost postat ulterior pe facebook si a atras peste 18 000 de... ...continuare.

IMPORTANT pentru SOFERI! Ministerul Sanatatii vrea sa modifice Codul Rutier

publicat 2014-08-22 21:45:02 (Antena-1)
IMPORTANT pentru SOFERI! Ministerul Sanatatii vrea sa modifice Codul Rutier Alte schimbari apar in Codul Rutier! Ministerul Sanatatii a lansat un proiect prin care soferii implicati in accidente rutiere ar putea semna si ei procesul-verbal privind recoltarea probelor biologice intocmit de politistul rutier ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

revista as horoscopul vascular romana scris vaslui registrul estonia dosarul albu stefanesti barcau mircea lucescu plagiat satu mare celine dion calan suleyman magnificul isj arad andreea dragoi penitenciarul ploiesti caixa accident grav in bacau ionut anghel matinalul thorne maria grapini lentu bucuresti rezultate stone anticoruptie restrictii de circulatie cannabis vrancea george bush intrenet ciurea mures campulung moldovenesc james dean digi sport budesti ialomita mr o dgipi tiganesti salaj lumii specimen doua adolescent poluare