Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Incredibil! Ce a patit o femeie din Pitesti care incercat sa scape de sotul ei cu ajutorul unei "vrajitoare"

publicat 2014-10-21 20:00:28 (Libertatea)
Incredibil! Ce a patit o femeie din Pitesti care incercat sa scape de sotul ei cu ajutorul unei vrajitoare O pretinsa "vrajitoare" din Pitesti a fost retinuta de politisti, luni, dupa ce santajat o femeie, care i-a cerut sa-i faca farmece ca sa o "dezlege de sot" si sa o "uneasca" cu amantul. Foto: Arhiva Publicitate Desi ar fi avut la indemana calea divortului, femeia a preferat o solutie magica pentru a-si uni destinele cu noul ei iubit. Ea a mers la o pretinsa "vrajitoare" si i-a dus fotografii cu barbatul, pentru a se asigura ca "farmecele" sunt suficient de puternice, relateaza Stirile ProTV.... ...continuare.

Reclama sexy care a facut 520 de accidente intr-o zi. Agentia de publicitate isi asuma raspunderea pe sfert

publicat 2014-10-21 18:45:37 (ProTV)
Reclama sexy care a facut 520 de accidente intr-o zi. Agentia de publicitate isi asuma raspunderea pe sfert Agentia de productie AdvTruck.ru publicitara s-a gandit la un nou tip de reclama in Moscova: camioanele mobile. Compania a inceput agresiv promovarea serviciilor cu 30 de utilitare colantate pe laterale cu niste sani enormi care atrag atentia soferilor. ...continuare.

Surse: Dupa scandalul interceptarilor DNA, se cere EXCLUDEREA lui Hrebenciuc si Sova din PSD

publicat 2014-10-21 14:30:48 (ProTV)
Surse: Dupa scandalul interceptarilor DNA, se cere EXCLUDEREA lui Hrebenciuc si Sova din PSD Surse politice au declarat pentru Stirile Pro TV ca unii membri importanti ai PSD-ului ii cer lui Victor Ponta sa-i excluda pe Viorel Hrebenciuc si Dan Sova din partid, din cauza scandalului in care sunt implicati acestia. ...continuare.

Horoscop ghinionist: La ce accidente esti predispus, in functie de zodie

publicat 2014-10-20 17:01:03 (Romania-TV)
Horoscop ghinionist: La ce accidente esti predispus, in functie de zodie Uneori nu poti evita accidentele, oricat ai fi de precaut. Vezi la ce incidente esti predispus, in functie de zodie. ...continuare.

Preot lovit de o masina langa biserica. Soferita consumase alcool inainte de-a urca la volan. Detalii, Stirile ProTv, ora 19

publicat 2014-10-19 17:15:34 (ProTV)
Preot lovit de o masina langa biserica. Soferita consumase alcool inainte de-a urca la volan. Detalii, Stirile ProTv, ora 19 Un preot de 30 de ani din Ilfov i-a pierdut viata intr-un accident rutier. Barbatul plecase pe jos catre biserica, insa nu a mai ajuns la destinatie. ...continuare.

Cum parcheaza o blonda cu spatele. VIDEO a devenit viral

publicat 2014-10-18 15:00:53 (Romania-TV)
Cum parcheaza o blonda cu spatele. VIDEO a devenit viral Soferitele fac mai putine accidente in comparatie cu barbatii, dar au o problema cu parcarile. ...continuare.

iLikeIT. O noua retea sociala sparta, Windows-ul testat de un milion de oameni si batalia intre Google si Apple

publicat 2014-10-18 12:45:34 (ProTV)
iLikeIT. O noua retea sociala sparta, Windows-ul testat de un milion de oameni si batalia intre Google si Apple George Buhnici aduce toate stirile saptamanii din domeniul IT ...continuare.

Lovitura dura pentru Antena 1. O bomba-sexy da cartile pe fata

publicat 2014-10-18 11:30:39 (Realitatea-TV)
Lovitura dura pentru Antena 1. O bomba-sexy da cartile pe fata Roxana Vancea a povestit de ce s-a despartit de Antena 1, desi era foarte bine vazuta, iar aparitiile sale sexy incantau multe priviri pe micul ecran. Roxana a descris etapele prin care a trecut, pana sa i se propuna rolul de "Burlacita". "Dupa doi ani si jumatate la >, am zis sa incerc noul nivel, care erau stirile. Mi s-a propus sa prezint stirile de la GSPTV. Am trecut prin mai multe casting-uri, m-am pregatit intens. In acel moment, mi-au propus rolul de coprezentatoare la show-ul... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

maldive codrut marta elena udrea hulk constanta super bingo metropolis emag baca imprimanta varice zbor partidul conservator aleodor arsenie boca furie camelia marin antifrauda tepe decese camera ascunsa oanei zavoranu groaza viceprimar ordonanta de urgenta gorj life iasi lisabona simptomele filmulet amut fotbal steaua adrian nas localitatea british american t frontiera timis uniqa youtube ultima oara dragonul drumul taberei ghimbav wowbiz razvan si dani incendiu tulcea mireasa pentru fiul meu luare ministerul educatiei