Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 15 16 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

RCA si CASCO, principalele tipuri de asigurari achizitionate de IMM-uri in 2014

publicat 2015-05-05 18:30:01 (Capital)
RCA si CASCO, principalele tipuri de asigurari achizitionate de IMM-uri in 2014 Intreprinderile mici si mijlocii (IMM) s-au axat, in 2014, pe achizitionarea asigurarilor de tip RCA, intr-un procent de 63,16%, si CASCO (31,55%), pe locurile urmatoare situandu-se asigurarile de sanatate si/sau accidente pentru angajati (22,37%), pentru cladiri (21,73%) si de raspundere civila (19,63%). ...continuare.

Protest inedit al rapidistilor dupa ce au fost dezavantajati la Iasi: "Sinteti doar niste muritori"

publicat 2015-05-05 17:45:16 (Gazeta-Sporturilor)
Protest inedit al rapidistilor dupa ce au fost dezavantajati la Iasi: Sinteti doar niste muritori Rapid a fost dezavantajata la meciul de ieri cu CSMS Iasi, cînd n-a primit un penalty pe final de meci. Giulestenii se afla într-o situatie critica cu 4 etape înainte de sfîrsitul campionatului. Giulestenii au gasit un mod inedit de a protesta si au pus pe site-ul oficial toate stirile de pe site-urile de sport din România în care le-a fost luata partea. "Am ajuns la limita si nu mai putem sta linistiti ca pîna acum si sa tacem. ... ...continuare.

O PREZENTATOARE TV revine pe MICILE ECRANE! Uite cu ce emisiune!

publicat 2015-05-05 14:45:21 (Libertatea)
Mirela Vasadi,fosta prezentatoare la Realitatea TV, care ulterior a prezentat stirile la Digi 24,... ...continuare.

Instant Articles va aduce stirile direct pe Facebook (Internet)

publicat 2015-05-05 08:45:15 (Go4IT)
Instant Articles va aduce stirile direct pe Facebook (Internet) Facebook este de multa vreme sursa principala de stiri pentru multi dintre utilizatorii retelei de socializare, insa deschiderea link-urilor poate fi problematica pentru publicul care foloseste versiunea mobila. Intrucat aceasta este sursa principala de venituri a companiei, o noua functie numita Instant Articles va incepe sa serveasca articole intregi din surse precum New York Times, Buzzfeed si National Geographic direct in fluxul de stiri.Informatia vine de pe site-ul Wall Street Journal,... ...continuare.

VANATORII DE TRAGEDII. Retelele care pun mana pe milioane de euro dupa accidente dramatice

publicat 2015-05-04 09:45:12 (Romania-TV)
VANATORII DE TRAGEDII. Retelele care pun mana pe milioane de euro dupa accidente dramatice Un nou fenomen ia amploare in Romania: retelele care pun mana pe milioane de euro dupa accidente dramatice in care mor familii intregi. Astfel de grupari sunt bine puse la punct: sunt organizate in jurul unor case de avocatura, care recruteaza colaboratori in sistem piramidal. ...continuare.

Accidente in minivacanta de 1 mai. Trei persoane au murit, mai multe au fost ranite

publicat 2015-05-04 08:45:12 (Puterea)
Accidente in minivacanta de 1 mai. Trei persoane au murit, mai multe au fost ranite Trei persoane au murit si mai multe au fost ranite in urma mai multor accidente rutiere, care au avut loc la sfarsitul minivacantei de 1 mai. Un accidentul s-a produs dupa ce soferul ar fi adormit la volan. ...continuare.

iLikeIT. Stirile saptamanii din tehnologie. Smartphoneuri de top, ceasul inteligent din bambus si o noua functie in Facebook

publicat 2015-05-02 10:45:18 (ProTV)
iLikeIT. Stirile saptamanii din tehnologie. Smartphoneuri de top, ceasul inteligent din bambus si o noua functie in Facebook Niciun mic dejun fara smartphone. Saptamana aceasta s-a lansat LG G4, super-smartphone-ul care intra pe piata cu spatele... imbracat in piele naturala si cusuta. ...continuare.

IMAGINI cu un puternic impact emotional! Cand au vazut ce era in masina, politistii au ramas socati!

publicat 2015-05-01 11:00:01 (CanCan)
IMAGINI cu un puternic impact emotional! Cand au vazut ce era in masina, politistii au ramas socati! Doua accidente rutiere extrem de grave au avut loc in judetul Constanta. O masina in care se aflau patru tineri a intrat intr-un parapet, in timp ce o soferita din Pitesti a fost pur si simplu decapitata, asta dupa ce a pierdut controlul bolidului sau. ...continuare.

Bogatiile ascunse in Marea Neagra, duminica, la "Romania, te iubesc!"

publicat 2015-04-30 16:00:28 (ProTV)
Duminica, de la ora 18:00, la Romania, te iubesc!, Cosmin Savu, corespondent special Stirile PRO TV, le arata telespectatorilor ce bogatii se ascund in Marea Neagra. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 15 16 Pag. urmatoare »