Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urm. »

PASTE 2014. Lista cu toate informatiile de care ai nevoie: RETETE, TRADITII SI PROGRAM

publicat 2014-04-19 17:45:22 (ProTV)
PASTE 2014. Lista cu toate informatiile de care ai nevoie: RETETE, TRADITII SI PROGRAM Pentru a va face mai usoara navigarea printre toate stirile si informatiile de care aveti nevoie cu ocazia acestei sarbatori, va punem la dispozitie o lista cu cele mai importante link-uri. ...continuare.

Centrale nucleare plutitoare pentru a preveni efectele tsunami

publicat 2014-04-19 14:45:16 (Income-Magazine)
Un nou proiect propus de o echipa de cercetatori de la MIT (Massachusetts Institute of Technology) ar reduce riscul de accidente la centralele nucleare produse de valurile tusnami - mutarea acestor facilitati în largul oceanelor, informeaza sâmbata Discovery News. ...continuare.

Tragediile rutiere se tin lant. Cinci oameni au murit in doua accidente, sambata dimineata

publicat 2014-04-19 10:30:02 (Antena3)
Tragedie pe o sosea din Hunedoara. Trei barbati au murit si unul a fost ranit dupa ce masina in care se aflau s-a izbit violent de un copac.  Una dintre victime tocmai venise din Anglia de doua zile.... ...continuare.

Stirile zilei: ZF Corporate, 17 aprilie

publicat 2014-04-17 17:00:32 (Ziarul-Financiar)
Stirile zilei: ZF Corporate, 17 aprilie Banci&AsigurariMai multe detaliiCurs valutar:Burse&Fonduri Mutuale Mai multe detalii Energie Mai multe detalii Auto&Transporturi Mai multe detalii Business Construct Mai multe detalii Pharma Bugetul pentru programul national de tratament al hemofiliei si talasemiei creste cu aproape 81 la suta, iar aproape 160 de persoane sub 18 ani vor beneficia pentru prima data de tratament profilactic, in valoare de 90.000 de lei pe an pentru fiecare pacient. Mai multe detalii Business Hi-Tech Business... ...continuare.

Alexandra Badoi isi va petrece Pastele alaturi de telespectatori!

publicat 2014-04-17 13:15:02 (Antena-1)
Alexandra Badoi isi va petrece Pastele alaturi de telespectatori! Frumoasa prezentatoare a rubricii Meteo a Observatorului regreta ca nu va putea fi alaturi de familia sa de Paste, in Targu Jiu. In schimb, este fericita ca cei din fata televizoarelor ii vor fi aproape, ca si colegii jurnalului de pe Antena1. Treburile din bucatarie le va lasa mamei sale care, desigur, ii va trimite bunatati traditionale. Vezi pe observator.tv ce a declarat Alexandra! ...continuare.

Cum vom folosi Facebook-ul pe post de portofel electronic

publicat 2014-04-16 15:45:34 (Realitatea-TV)
Cum vom folosi Facebook-ul pe post de portofel electronic Facebook devine, pe zi ce trece, o componenta tot mai importanta a vietii de zi cu zi. Dincolo de discutiile cu prietenii, de stirile, imaginile si informatiile inedite pe care le aflam de pe reteaua de socializare, in curand vom putea folosi Facebook-ul si pe post de portofel electronic. Facebook devine, pe zi ce trece, o componenta tot mai importanta a vietii de zi cu zi. Dincolo de discutiile cu prietenii, de stirile, imaginile si informatiile inedite pe care le aflam de pe reteaua de... ...continuare.

Accident grav la Mehedinti: Un microbuz de persoane, lovit de camion

publicat 2014-04-16 07:30:34 (Romania-TV)
Accident grav la Mehedinti: Un microbuz de persoane, lovit de camion Centrul INFOTRAFIC din Inspectoratul General al Politiei Romane informeaza ca, in aceasta dimineata, se circula ingreunat pe mai multe drumuri nationale si autostrazi, din cauza conditiilor meteorologice nefavorabile (ploaie sau precipitatii mixte, insotite si de vant). De asemenea, se circula greu in Mehedinti si Bihor, din cauza a doua accidente grave. ...continuare.

SFASIETOR! Au participat la propria inmormantare fara sa stie

publicat 2014-04-15 17:00:02 (Antena-1)
SFASIETOR! Au participat la propria inmormantare fara sa stie Pentru ca tot mai multe accidente grave se produc din cauza vitezei excesive, in Franta, Belgia si Olanda s-a lansat o campanie inedita care sa ii determine pe soferi sa nu mai apese pedala de acceleratie Astfel, cinci soferi care au fost prinsi conducand cu viteza mare, de mai mutle ori, au fost invitati la un eveniment. Fara sa stie, acestia s-au trezit ca paticipa la propriile inmormantari Stirea continua in Observator ...continuare.

O masina a corpului diplomatic s-a facut PRAF pe o strada din Bucuresti! Vezi cine era la volan

publicat 2014-04-14 16:15:05 (CanCan)
O masina a corpului diplomatic s-a facut PRAF pe o strada din Bucuresti! Vezi cine era la volan Un sofer a avut astazi parte de o zi extrem de proasta. A facut praf masina pe care o conducea in cel mai urat mod cu putinta. A intrat intr-o bordura intr-un loc in care astfel de accidente se petrec destul de rar. ...continuare.

TEST: Ce spune numarul masinii tale despre tine

publicat 2014-04-12 21:00:34 (Romania-TV)
TEST: Ce spune numarul masinii tale despre tine Stiai ca numarul de inmatriculare iti arata daca masina e predispusa la accidente sau reparatii? Introdu numarul si vezi aici in ce stare va fi autoturismul tau. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

students lala band betivi scaderea ianis zicu sfarsitul lumi vasile blaga aurel moldove frankie proba c form calculator pensiunea dabuleni radiocomunicatii enrique baloane diavolul robu compa hajduk cnadr povestiri e multe comi zion stihl roviniete tornado clint eastwood militari romani noul cod silvic programe tv hillary clinton insula adrian blaga sif3 capra globe arcelor mittal spitalul de urgenta salariu mediu valcea balul bobocilo suplimente graffiti codul lui da vinci sinesti farmacii termocentrala mintia