Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 18 19 Pag. urm. »

BLESTEM in neamul preotului ucis in Chiajna de o soferita beata. MORTI SUSPECTE in familia sa

publicat 2014-10-23 14:00:48 (Romania-TV)
BLESTEM in neamul preotului ucis in Chiajna de o soferita beata. MORTI SUSPECTE in familia sa Mai multi barbati din familia preotului din Chiajna, ucis de o soferita beata si fara permis, toti preoti, au murit in accidente bizare. Preotul de 30 de ani a fost omorat chiar in fata bisericii in care slujea, iar joi a fost inmormantat in Suceava, orasul in care s-a nascut. ...continuare.

Statistica alarmanta in Italia: Romanii, imigrantii care provoaca cele mai multe accidente rutiere

publicat 2014-10-23 12:30:51 (Romania-TV)
Statistica alarmanta in Italia: Romanii, imigrantii care provoaca cele mai multe accidente rutiere Romanii sunt imigrantii care provoaca cele mai multe accidente rutiere in Italia. Raportul a fost publicat de Automobil Club Italia. ...continuare.

Doua accidente in doar patru minute, in Sibiu: Trei persoane au fost ranite

publicat 2014-10-23 09:00:42 (Romania-TV)
Doua accidente in doar patru minute, in Sibiu: Trei persoane au fost ranite Doua accidente rutiere s-au produs, joi dimineata, in Sibiu. Trei persoane au fost ranite, dintre care un copil de zece ani. ...continuare.

Blestem in toata regula in familia preotului ucis in Chiajna de pitipoanca fara permis! Morti absolut suspecte in familia sa!

publicat 2014-10-22 23:15:03 (CanCan)
Blestem in toata regula in familia preotului ucis in Chiajna de pitipoanca fara permis! Morti absolut suspecte in familia sa! Familia tanarului preot ucis duminica langa Bucuresti, ascunde un lung sir de blesteme care ii urmaresc in ultimii ani. Mai multi barbati din familia acestuia, toti preoti, au murit in accidente bizare! ...continuare.

Incredibil! Ce a patit o femeie din Pitesti care incercat sa scape de sotul ei cu ajutorul unei "vrajitoare"

publicat 2014-10-21 20:00:28 (Libertatea)
Incredibil! Ce a patit o femeie din Pitesti care incercat sa scape de sotul ei cu ajutorul unei vrajitoare O pretinsa "vrajitoare" din Pitesti a fost retinuta de politisti, luni, dupa ce santajat o femeie, care i-a cerut sa-i faca farmece ca sa o "dezlege de sot" si sa o "uneasca" cu amantul. Foto: Arhiva Publicitate Desi ar fi avut la indemana calea divortului, femeia a preferat o solutie magica pentru a-si uni destinele cu noul ei iubit. Ea a mers la o pretinsa "vrajitoare" si i-a dus fotografii cu barbatul, pentru a se asigura ca "farmecele" sunt suficient de puternice, relateaza Stirile ProTV.... ...continuare.

Reclama sexy care a facut 520 de accidente intr-o zi. Agentia de publicitate isi asuma raspunderea pe sfert

publicat 2014-10-21 18:45:37 (ProTV)
Reclama sexy care a facut 520 de accidente intr-o zi. Agentia de publicitate isi asuma raspunderea pe sfert Agentia de productie AdvTruck.ru publicitara s-a gandit la un nou tip de reclama in Moscova: camioanele mobile. Compania a inceput agresiv promovarea serviciilor cu 30 de utilitare colantate pe laterale cu niste sani enormi care atrag atentia soferilor. ...continuare.

Surse: Dupa scandalul interceptarilor DNA, se cere EXCLUDEREA lui Hrebenciuc si Sova din PSD

publicat 2014-10-21 14:30:48 (ProTV)
Surse: Dupa scandalul interceptarilor DNA, se cere EXCLUDEREA lui Hrebenciuc si Sova din PSD Surse politice au declarat pentru Stirile Pro TV ca unii membri importanti ai PSD-ului ii cer lui Victor Ponta sa-i excluda pe Viorel Hrebenciuc si Dan Sova din partid, din cauza scandalului in care sunt implicati acestia. ...continuare.

Horoscop ghinionist: La ce accidente esti predispus, in functie de zodie

publicat 2014-10-20 17:01:03 (Romania-TV)
Horoscop ghinionist: La ce accidente esti predispus, in functie de zodie Uneori nu poti evita accidentele, oricat ai fi de precaut. Vezi la ce incidente esti predispus, in functie de zodie. ...continuare.

Preot lovit de o masina langa biserica. Soferita consumase alcool inainte de-a urca la volan. Detalii, Stirile ProTv, ora 19

publicat 2014-10-19 17:15:34 (ProTV)
Preot lovit de o masina langa biserica. Soferita consumase alcool inainte de-a urca la volan. Detalii, Stirile ProTv, ora 19 Un preot de 30 de ani din Ilfov i-a pierdut viata intr-un accident rutier. Barbatul plecase pe jos catre biserica, insa nu a mai ajuns la destinatie. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 18 19 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

cipru gorj alina eremia constantin fondul proprietatea momentul omorat tigani gratar citynews lora accident mortal apia ciment lafarge rosii camion corigente banca trans aeroportul brasov jianu posta romana vass retete false rebu mirel asigurari de viata adrian mutu malu rosu patruleasa tyson bacau libido verde la educatie giurgiu vrancea accidente feroviare finante b kaufland ciuca palazu mare de tir accident rutier s moculescu calugari turcan eminescu ninja adrian nitu roll banca transilvania