Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urm. »

AVION PRABUSIT: Accidente similare celui al companiei Germanwings

publicat 2015-03-27 09:00:15 (Income-Magazine)
AVION PRABUSIT: Accidente similare celui al companiei Germanwings Mai multe accidente de avion au fost cauzate de o actiune voluntara a pilotilor. ...continuare.

Localnicii dintr-un sat spun ca o sosea este bantuita de de spiritul unei adolescente moarte. "Nici caii nu vor sa treaca"

publicat 2015-03-26 20:15:05 (Gandul)
Localnicii dintr-un sat spun ca o sosea este bantuita de de spiritul unei adolescente moarte. Nici caii nu vor sa treaca Localnicii din satul Dolina din Botosani spun ca o zona din soseaua care leaga Botosaniul de Dorohoi este bantuita de spriritele celor care au murit in accidente rutiere. ...continuare.

26.000 de oameni si-au pierdut viata in accidente rutiere anul trecut. UE cere masuri legislative imediate: Amenzi mai mari si infrastructura mai sigura

publicat 2015-03-26 16:30:02 (Antena3)
Sefa Comisiei de Transporturi din Uniunea Europeana, Violeta Bulc, spune ca, in ciuda masurilor de preventie luate pana acum, nu s-a reusit diminuarea numarului de accidente rutiere mortale, asa cum prevedea o... ...continuare.

Ingrijorare dupa prabusirea avionului Germanwings. Iata topul celor mai sigure companii aeriene

publicat 2015-03-26 13:03:10 (Realitatea-TV)
Ingrijorare dupa prabusirea avionului Germanwings. Iata topul celor mai sigure companii aeriene Europa ramane cel mai sigur continent pentru zborurile de pasageri, cu toate ca mai multe accidente fatale, petrecute in ultimii ani, au socat opinia publica, scrie ziare.com. ...continuare.

Blonda ASTA va prezenta stirile din sport in locul Ralucai Arvat

publicat 2015-03-25 21:00:14 (Libertatea)
Alexandra Stoian, in trecut prezentatoare a stirilor Pro TV, s-a mutat de la pupitrul stirilor din... ...continuare.

Celebritati care si-au pierdut viata in accidente aviatice

publicat 2015-03-25 15:15:12 (Libertatea)
Celebritati care si-au pierdut viata in accidente aviatice De-a lungul vremii, nenumarate celebritati au fost implicate in accidente aviatice. De cele mai multe ori, deznodamantul acestora a fost unul tragic. Iata o lista cu cateva nume importante! Publicitate Joseph Kennedy Jr. Acesta s-a inrolat in armata si a luptat pe frontul european ca pilot de avion. A murit in august 1944, la 29 de ani, cand avionul pe care il pilota a explodat deasupra Canalului Manecii. Ramasitele sale nu au fost niciodata recuperate. Kathleen Kennedy A murit la 28 de ani... ...continuare.

Prima poza cu vedeta Pro TV dupa ce a nascut

publicat 2015-03-25 14:45:11 (Realitatea-TV)
Prima poza cu vedeta Pro TV dupa ce a nascut Raluca Arvat, cea care prezinta de 15 ani stirile din sport la Pro TV, a adus, zilele trecut, pe lume un baietel perfect sanatos. Micutul a venit pe lume cu doua saptamani mai devreme fata de termenul stabilit de medici. ...continuare.

Sfatul primarului pentru femei: "Uitati-va la telenovele, nu la stiri!" (VIDEO)

publicat 2015-03-25 14:15:01 (Antena3)
Primarul orasului Chihuahua, nordul Mexicului, suporta acum un val de critici aspre, dupa ce a sfatuit mai multe femei, adunate la un miting, sa urmareasca mai degraba telenovele decat stirile de la TV.In... ...continuare.

Asiguratorul Allianz: Patru accidente aviatice in doar 12 luni

publicat 2015-03-25 09:00:11 (Income-Magazine)
Asiguratorul Allianz: Patru accidente aviatice in doar 12 luni Grupul german Allianz a confirmat ca este principalul reasigurator pentru avionul Airbus A320 apartinând companiei Germanwings care s-a prabusit în Alpii francezi, acesta fiind, de altfel, cel de-al patrulea mare accident aviatic în care asiguratorul german a fost implicat în ultimele 12 luni. ...continuare.

Ce inseamna un Airbus A320. Istoricul PRABUSIRILOR si incidentelor in care a fost implicat acest tip de avion, de-a lungul timpului | VIDEO

publicat 2015-03-25 01:15:34 (Evenimentul-Zilei)
Ce inseamna un Airbus A320. Istoricul PRABUSIRILOR si incidentelor in care a fost implicat acest tip de avion, de-a lungul timpului | VIDEO Airbus A320 este al treilea model al companiei Airbus si a aparut pe piata pentru a fi un concurent pentru Boeing 737. De-a lungul timpului Airbus A320 a mai "trecut" prin accidente, unele dintre ele cu un "story" incredibil. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze - Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Web Development - Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale - Jocuri 3D - Jocuri 3D Arcade - Jocuri 3D Impuscaturi - Jocuri 3D Curse - Jocuri 3D Sport - Jocuri 3D Aventura - Jocuri 3D Puzzle - Turism in Romania - Hoteluri - Pensiuni - Restaurante - TV Online Romania - Filmulete amuzante - Director Web - Sajtószemle - magyar újságok

iubire ca in filme chircu trecere de pietoni tudor barbu traficul rutier militare cancan tv carrefour scene cu sex actualitati tablete tribunalul brasov revista ciao volei inot primaria piata rasdaq calcat de tren botez miercurea sibiului asistenta sociala cei mai bogati romani otelu rosu petre roman targu neamt centrul prinsi in flagrant horoscop adjud sinucis johan gandul dezbracata ambasadorii cambridge relatii publice antifrauda pastile music tvr1 vocea romaniei club bamboo procesoare intel metropolis ferguson steliana florin vodita sanguina poiana brasov ceon