Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urm. »

Nici cele mai negre ganduri ale cantaretului nu anuntau asta! Ce a patit Keo pare desprins din povestile cu papusi voodoo!

publicat 2014-07-21 19:45:02 (CanCan)
Nici cele mai negre ganduri ale cantaretului nu anuntau asta! Ce a patit Keo pare desprins din povestile cu papusi voodoo! Keo a vazut moartea cu ochii, in urma cu doar cateva zile! De parca ar fi fost blestemat, solistul a avut doua accidente de masina intr-un interval de numai cinci ore, tragand sperietura vietii sale. Din fericire, totul s-a terminat cu bine! ...continuare.

Telefonul, un pericol. Un an fara permis

publicat 2014-07-21 17:00:23 (Puterea)
Telefonul, un pericol. Un an fara permis Autoritatile din Marea Britanie studiaza posibilitatea introducerii unor sanctiuni drastice pentru a combate utilizarea telefoanelor mobile la volan.Propunerea societatii civile este ca pedeapsa pentru folosirea smartphonului sa fie de 12 luni de suspendare a permisului. Conform statisticilor, in Marea Britanie folosirea telefoanelor este cauza pentru 378 de accidente grave care s-au soldat cu 17 morti si 548 de raniti. ...continuare.

Ca vantul si ca gandul: SOFER, surprins pe Autostrada Soarelui cu 211km/h

publicat 2014-07-20 09:30:23 (Realitatea-TV)
Ca vantul si ca gandul: SOFER, surprins pe Autostrada Soarelui cu 211km/h Putin soare si un asfalt uscat au fost elemente suficiente pentru ca soferii sa uite de restrictiile de viteza. Un barbat de 44 de ani, din Bucuresti, care se indrepta spre mare, a fost surprins de aparatele radar pe Autostrada Soarelui cu 211 km/h. Pe langa amenda contraventionala, vitezomanului i-a fost suspendat permisul pentru o perioada de 90 de zile. Anul trecut, la nivel national, 22 de oameni au murit, iar alti 80 au fost raniti in accidente rutiere produse din cauza vitezei excesive. ...continuare.

Medicul baut care a provocat un accident in lant la Brasov, RETINUT pentru 24 de ore

publicat 2014-07-19 13:15:16 (Romania-TV)
Medicul baut care a provocat un accident in lant la Brasov, RETINUT pentru 24 de ore Medicul beat care, vineri, a provocat trei accidente in lant care s-au soldat cu patru victime si sase autoturisme avariate, a fost retinut pentru 24 de ore urmand sa fie propus pentru arestare preventiva. ...continuare.

RAZIE DE AMPLOARE printre taximetristii din Capitala

publicat 2014-07-19 10:45:03 (Antena3)
RAZIE DE AMPLOARE printre taximetristii din Capitala O razie de amploare a politiei rutiere pe strazile Capitalei a scos la iveala un lucru ingrijorator: multi dintre cei care merg cu taxiul risca sa fie implicati in accidente rutiere.  Aseara, la... ...continuare.

ANIMATIE GRAFICA 3D. Sistemul sol-aer tip BUK poate dobori un avion si la 20.000 de metri altitudine, in doar 5 minute

publicat 2014-07-18 19:45:23 (ProTV)
ANIMATIE GRAFICA 3D. Sistemul sol-aer tip BUK poate dobori un avion si la 20.000 de metri altitudine, in doar 5 minute Generalul in rezerva Decebal Ilina a analizat pentru Stirile ProTV conditiile in care sistemul tip BUK ar fi putut lovi aeronava Malaysia Airlines. ...continuare.

Un medic baut a lovit mai multe masini in centrul orasului Brasov

publicat 2014-07-18 17:15:28 (Romania-TV)
Un medic baut a lovit mai multe masini in centrul orasului Brasov Trei persoane au fost ranite vineri, in jurul pranzului, dupa ce un sofer baut a provocat trei accidente in lant, pe Calea Bucuresti, in apropierea Spitalul Clinic Judetean de Urgenta. ...continuare.

O familie din Australia a pierdut patru membri in cele doua accidente implicand Malaysia Airlines

publicat 2014-07-18 15:30:26 (Mediafax)
O familie din Australia a pierdut patru membri in cele doua accidente implicand Malaysia Airlines O femeie din Australia a pierdut rude apropiate atat in prabusirea avionului Malaysia Airlines din martie, cat si in incidentul aviatic petrecut joi in estul Ucrainei. ...continuare.

Stefan Banica, cel mai amuzant selfie! FOTO

publicat 2014-07-17 12:15:32 (Libertatea)
Stefan Banica, cel mai amuzant selfie! FOTO Unul dintre juratii show-ului "X Factor" a fost cuprins de febra selfie-urilor. Stefan Banica a fost surprins in timp ce isi facea un selfie extrem de amuzant. Stefan Banica (Foto: Gabriela Arsenie / Antena1) Aflat intr-o pauza de filmare la auditiile celui de-al patrulea sezon al show-ului "X Factor" de la Antena 1, Stefan Banica a intrat in randul celor care nu rateaza nicio ocazie de a-si face un selfie. Ce nu stia Stefan este tocmai faptul ca cineva era cu ochii pe el si a reusit sa-l... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

vrancea penitenciarul rahova netanyahu avionul disparut adi minune creditare jaluzele gorj eforie nord tiganesti cutremur sora infarct maximilian harti aieri stelian fuia a tergiversa baiatul romanii au talent campina zarnesti neletale santierul anunturi gratuite simona balanescu compa restante salariale masti cupa africii amante sora lui gogosu copii talentati elodia spitalul judetean constanta tirol elena popa elena udrea decese investiti cameramanul inspectii cataloage grivita hunedoara bere donare acreditare cast