Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urm. »

Acrosaj intre Vettel si Hamilton, in Marele Premiu al Azerbaidjanului. Cursa a fost intrerupta 25 de minute VIDEO

publicat 2017-06-25 17:45:13 (Romania-TV)
Acrosaj intre Vettel si Hamilton, in Marele Premiu al Azerbaidjanului. Cursa a fost intrerupta 25 de minute VIDEO Marele Premiu al Azerbaidjanului a fost intrerupt duminica 25 de minute. Cursa a fost oprita cu steagul rosu duminica, in turul 22/51, din cauza resturilor de monopost imprastiate pe pista stradala din Baku, in urma mai multor accidente. ...continuare.

Anunt de ultima ora de la CFR: Toti calatorii sunt afectati

publicat 2017-06-25 12:00:05 (Click)
Anunt de ultima ora de la CFR: Toti calatorii sunt afectati Trenurile vor circula cu viteza redusa duminica din cauza temperaturilor ridicate, pentru a se preveni eventualele accidente, astfel ca cei care vor sa calatoreasca cu trenul trebuie sa se informeze in prealabil in legatura cu modificarile intervenite in program, anunta CFR Citeste mai departe... ...continuare.

Accidente rutiere groaznice din toata lumea. MASINI FACUTE ZOB si SECUNDE FATALE surprinse in IMAGINI DURE - Galerie foto

publicat 2017-06-25 11:45:07 (Evenimentul-Zilei)
Accidente rutiere groaznice. Acest subiect a fost acoperit intr-o galerie foto care are rolul de a ne aminti tuturor ca viteza excesiva si momentele de neatentie la volan pot insemna finalul tragic pentru cei implicati. ...continuare.

Mersul trenurilor, afectat de canicula

publicat 2017-06-25 11:15:02 (Antena3)
Mersul trenurilor, afectat de canicula Trenurile vor circula cu viteza redusa duminica din cauza temperaturilor ridicate, pentru a se preveni eventualele accidente, astfel ca cei care vor sa calatoreasca cu trenul trebuie sa se informeze în... ...continuare.

ANUNT despre autostrada TRANSILVANIA

publicat 2017-06-25 11:00:07 (Evenimentul-Zilei)
ANUNT despre autostrada TRANSILVANIA Compania Nationala de Administrare a Infrastructurii Rutiere deconteaza facturi pentru un lot din autostrada Transilvania, proiect ce s-ar putea se finaliza la sfarsitul acestui an. ...continuare.

Judo: Alina Dumitru, anunt plin de emotii

publicat 2017-06-24 11:00:15 (Realitatea-TV)
Judo: Alina Dumitru, anunt plin de emotii Alina Dumitru, campioana olimpica la judo in anul 2008, la Beijing, antrenoare la CSA Steaua Bucuresti, a declarat ca traieste acum emotiile pentru sportivii pe care ii pregateste, ei concurand in aceste zile la finala Campionatului National de la Baia Mare, pentru Under 10 si Under 11. ...continuare.

INTERVIU Ultimul procuror al procesului de la Nürnberg inca in viata: Implicarea Romaniei in Holocaust nu este un lucru de care sa fie mandra

publicat 2017-06-24 08:45:01 (Adevarul)
INTERVIU Ultimul procuror al procesului de la Nürnberg inca in viata: Implicarea Romaniei in Holocaust nu este un lucru de care sa fie mandra Benjamin Ferencz s-a nascut pe pamant romanesc la Somcuta Mare, langa Baia Mare. Nu avea niciun un an cand parintii lui, evrei de origine, au parasit Romania si s-au stabilit in SUA. Dupa terminarea facultatii de Drept de la Harvard, Benjamin s-a inrolat in armata SUA in timpul celui de-Al Doilea Razboi Mondial. La finalul conflagratiei, a fost procuror-sef in cel mai mare proces de crime de razboi din istorie. ...continuare.

Aproape de TRAGEDIE: Un autoturism s-a rasturnat si a luat foc! Trei persoane, ranite

publicat 2017-06-23 16:15:27 (Realitatea-TV)
Aproape de TRAGEDIE: Un autoturism s-a rasturnat si a luat foc! Trei persoane, ranite Trei persoane au fost transportate vineri dupa-amiaza la Spitalul Judetean de Urgenta din Constanta, dupa un accident rutier soldat cu incendierea autoturismului si petrecut pe Drumul European 87, in apropiere de localitatea tulceana Baia. ...continuare.

ACCIDENT terifiant! Trei persoane au ajuns la SPITAL de URGENȚA. Un autoturism a luat FOC

publicat 2017-06-23 15:45:06 (Evenimentul-Zilei)
ACCIDENT terifiant! Trei persoane au ajuns la SPITAL de URGENȚA. Un autoturism a luat FOC Trei persoane au fost transportate vineri dupa-amiaza la Spitalul Judetean de Urgenta din Constanta, dupa un accident rutier soldat cu incendierea autoturismului si petrecut pe Drumul European 87, in apropiere de localitatea tulceana Baia. ...continuare.

Furtuna a provocat dezastre in Maramures: copaci cazuti, masini distruse si acoperisuri smulse

publicat 2017-06-23 15:15:16 (Realitatea-TV)
Furtuna a provocat dezastre in Maramures: copaci cazuti, masini distruse si acoperisuri smulse O ploaie torentiala insotita de vijelii si grindina a doborat la pamant, vineri, in municipiul Baia Mare, mai multi copaci, distrugand partial mai multe autovehicule parcate, potrivit dispeceratului ISU Maramures. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urmatoare »