Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 44 45 Pag. urm. »

Proteste ale pilotilor si curse anulate la TAROM

publicat 2014-09-15 19:45:28 (Puterea)
Proteste ale pilotilor si curse anulate la TAROM Mai multe curse ale companiei aeriene de stat TAROM, majoritatea interne, au fost anulate, luni, din cauza unor actiuni de protest spontane ale echipajelor (piloti si copiloti). "Greva" s-a declansat duminica, fiind inregistrate 12 curse intarziate si doua zboruri anulate. Conducerea TAROM spune ca nu a primit o informare oficiala din partea acestor echipaje, dar precizeaza ca "regreta situatia creata si depune toate eforturile pentru desfasurarea normala a zborurilor".Pana acum, au fost... ...continuare.

Ce zboruri sunt anulate la Tarom din cauza protestului pilotilor?

publicat 2014-09-15 15:00:46 (Ziarul-Financiar)
Ce zboruri sunt anulate la Tarom din cauza protestului pilotilor? Citeste si: Evolutia numarului de pasageri ai Tarom (2007-2013) Al treilea val de schimbari la varful companiei aeriene de stat Tarom Ce salarii au insotitoarele de bord si pilotii la Tarom Zborurile Tarom pe rutele Bucuresti-Cluj, Cluj-Viena, Bucuresti-Oradea, Bucuresti-Baia Mare, Bucuresti-Budapesta, Bucuresti-Timisoara, Bucuresti-Iasi au fost anulate astazi, pana in prezent, pe fondul protestului spontan al pilotilor si copilotilor companiei, potrivit oficialilor operatorului aerian de... ...continuare.

Greva la Tarom. Mai multe curse au fost anulate

publicat 2014-09-15 14:30:29 (Money.ro)
Greva la Tarom. Mai multe curse au fost anulate Mai multe curse ale companiei Tarom, majoritatea interne, au fost anulate, luni dimineata, din cauza unor actiuni de protest spontane ale echipajelor, au declarat pentru mediafax.ro reprezentantii companiei. Au fost anulate cursele Tarom din Bucuresti spre Cluj (ora 7.30), Satu Mare (7.55), Baia Mare (7.55) si Oradea (8.00).   De asemenea, au fost anulate curse cu destinatia Bucuresti de la Targu Mures (7.00), Sofia (7.05), Iasi (7.10), Chisinau (7.15), Baia Mare (11.05) si Oradea (11.10),... ...continuare.

Greva spontana. Pilotii TAROM nu mai vor sa decoleze

publicat 2014-09-15 13:15:03 (Antena-1)
Greva spontana. Pilotii TAROM nu mai vor sa decoleze Patru curse interne TAROM, doua spre Cluj-Napoca, unul spre Oradea si unul spre Baia-Mare, nu au decolat in aceasta dimineata la ora stabilita. ...continuare.

O companie romaneasca va realiza permisele de conducere din Cipru

publicat 2014-09-15 12:30:38 (Romania-TV)
O companie romaneasca va realiza permisele de conducere din Cipru certSIGN a semnat, in luna august 2014, contractul de personalizare si livrare a permiselor de conducere din Cipru, al carui beneficiar este Departamentul de Transporturi Rutiere din cadrul Ministerului Comunicatiilor si Muncii din Cipru. ...continuare.

Zboruri ANULATE la TAROM din cauza unui PROTEST al pilotilor

publicat 2014-09-15 10:30:30 (Realitatea-TV)
Zboruri ANULATE la TAROM din cauza unui PROTEST al pilotilor Mai multe curse interne Tarom care urmau sa decoleze astazi din Bucuresti spre Cluj-Napoca, Baia Mare si Oradea au fost anulate, potrivit companiei aeriene. Mai multe curse interne Tarom care urmau sa decoleze astazi din Bucuresti spre Cluj-Napoca, Baia Mare si Oradea au fost anulate din cauza unei actiuni spontane a pilotilor Tarom care zboara pe avioane ATR, aeronavele utilizate pentru cursele interne. Totodata zborurile Tarom spre  Madrid si Barcelona inregistreaza mici intarzieri din... ...continuare.

Mai multe curse Tarom au fost anulate din cauza unui protest spontan al echipajelor

publicat 2014-09-15 10:15:36 (Ziarul-Financiar)
Mai multe curse Tarom au fost anulate din cauza unui protest spontan al echipajelor Citeste si: Tarom va suplimenta in sezonul de iarna zborurile catre patru destinatii Traficul Tarom pe rute interne, in picaj cu 10% Mai multe curse ale companiei Tarom, majoritatea interne, au fost anulate, luni dimineata, din cauza unor actiuni de protest spontane ale echipajelor, au declarat pentru MEDIAFAX reprezentantii companiei. Pana acum, au fost anulate cursele Tarom din Bucuresti spre Cluj (ora 7.30), Satu Mare (7.55), Baia Mare (7.55) si Oradea (8.00).De asemenea, au fost anulate... ...continuare.

Tragedie dupa tragedie in judetul Arges. Doua persoane au murit, alte doua au fost grav ranite VIDEO

publicat 2014-09-14 08:45:21 (Romania-TV)
Tragedie dupa tragedie in judetul Arges. Doua persoane au murit, alte doua au fost grav ranite VIDEO Doi oameni au murit si alti doi se zbat intre viata si moarte, in urma unor accidente rutiere produse sambata noaptea. Medicii sunt rezervati in privinta sanselor de supravietuire ale ranitilor, informeaza . Totul s-a petrecut din cauza neatentiei unor soferi. ...continuare.

Avocatii au devenit vanatori de victime. Avocatul lui Mircea Basescu, acuzat de trafic cu despagubiri

publicat 2014-09-12 21:00:02 (Antena3)
Numerosi magistrati si avocati au devenit vanatori de victime ale accidentelor rutiere. Acestia vor sa obtina despagubiri cat mai mari, evident, dupa ce sunt convinsi ca vor incasa comisioane... ...continuare.

CAZ URGENT! Un rugbist se zbate intre viata si moarte!

publicat 2014-09-12 15:30:36 (Libertatea)
CAZ URGENT! Un rugbist se zbate intre viata si moarte! Mobilizare generala la echipa de rugby CSM Știinta! Toti rugbistii care nu au facut deplasarea la Bucuresti, la finala SuperLigii, au mers la Centrul de Transfuzii Sanguine Baia Mare si au donat sange pentru colegul lor, Sione Vaiomounga (25 de ani; 1.88m, 105 kg), aflat in stare grava, la sectia Nefrologie a Spitalului Judetean de Urgenta, anunta emaramures.ro. Publicitate Mai multe pe sportnews.ro ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 44 45 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

sabin ivanof braila antreu andrei pavel explozie iubire ciuleanu tabloidelor depozitarului tintin spitalul judetean de urgenta pacanele paulo hidroelectrica beckham cursuri de formare profesionala cristian ciocan dna suceava actori rusi executii costoiu dan otil ajofm baiat ialomita videc ilfov mai multe horoscop sexual oracle horoscop neamt satu mare litoralul pentru toti arad hunedoara guvernul romaniei volei feminin octavian morariu sector 4 arges secund reclamanta lidia emag ciao botos actiune in forta citigroup buzau