Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 41 42 Pag. urm. »

RECORD TERIBIL: 4 ACCIDENTE GRAVE intr-o singura ora, in Vrancea. Un om a murit, alti 3, raniti

publicat 2014-11-22 13:45:25 (Realitatea-TV)
RECORD TERIBIL: 4 ACCIDENTE GRAVE intr-o singura ora, in Vrancea. Un om a murit, alti 3, raniti Patru accidente au avut loc vineri seara, in Vrancea, pe parcursul unei ore, fiind soldate cu decesul unei persoane si ranirea altor trei. ...continuare.

4 ACCIDENTE INTR-O ORA, in judetul Vrancea! Bilantul victimelor este tragic

publicat 2014-11-22 11:00:23 (Libertatea)
4 ACCIDENTE INTR-O ORA, in judetul Vrancea! Bilantul victimelor este tragic In judetul Vrancea, patru evenimente rutiere au avut loc in numai o ora. Un barbat a murit si alte trei persoane au fost rani. Publicitate Totul a inceput cu un barbat de 46 de ani din comuna Bolotesti care a fost calcat de masina in timp ce traversa drumul fara sa se asigure, conform Romania TV. Medicii nu au mai putut face nimic pentru el. Alte doua accidente au avut loc pe bulevarde circulate din Focsani. Doi oameni au fost loviti pe trecerea de pietoni si au ajuns in stare grava la... ...continuare.

ACCIDENTE in lant in Vrancea! Un barbat a murit si alti trei au fost raniti!

publicat 2014-11-22 10:45:02 (CanCan)
ACCIDENTE in lant in Vrancea! Un barbat a murit si alti trei au fost raniti! In judetul Vrancea, patru evenimente rutiere au avut loc in numai o ora. Un barbat a murit si alte trei persoane au fost ranite. ...continuare.

Accidente in lant in Vrancea. PATRU incidente au avut loc intr-o ORA, soldate cu morti si raniti

publicat 2014-11-22 09:15:21 (Romania-TV)
Accidente in lant in Vrancea. PATRU incidente au avut loc intr-o ORA, soldate cu morti si raniti In judetul Vrancea, patru evenimente rutiere au avut loc in numai o ora. Un barbat a murit si alte trei persoane au fost ranite. ...continuare.

Dezastru pentru HCM Baia Mare in Liga Campionilor

publicat 2014-11-21 21:30:20 (Romania-TV)
Dezastru pentru HCM Baia Mare in Liga Campionilor HCM Baia Mare a fost invinsa de echipa franceza Metz Handball cu scorul de 24-23 (10-12), vineri seara, in Sala Sporturilor "Lascar Pana", in ultimul sau meci din Grupa D a Ligii Campionilor la handbal feminin. ...continuare.

HCM Baia Mare pierde la limita cu Metz si ramane la mana altora

publicat 2014-11-21 20:45:24 (OnlineSport)
Echipa HCM Baia Mare a pierdut, vineri seara, ultimul meci din faza grupelor preliminare ale Ligii Campionilor si ramane la mana rezultatelor pentru a spera la calificarea in faza principala a grupelor. ...continuare.

Nici de aceasta data! HCM Baia Mare sta la mina rezultatelor pentru a se califica in grupele principale din Champions League! Romancele au pierdut iar cu Metz, 23-24

publicat 2014-11-21 20:45:23 (Gazeta-Sporturilor)
Nici de aceasta data! HCM Baia Mare sta la mina rezultatelor pentru a se califica in grupele principale din Champions League! Romancele au pierdut iar cu Metz, 23-24 HCM Baia Mare avea nevoie de un egal pentru a fi sigura de calificarea in grupele principale din Champions League.Campioana Romaniei, HCM Baia Mare, a cistigat meciul de saptamina trecuta, la Lublin, in Polonia, inregistrind a doua victorie in grupa, 28-22. Echipa lui Costica Buceschi nu a mai putut repeta performanta si azi, in meciul cu frantuzoaicele de la Metz. ... ...continuare.

Doi inspectori de la Control Transporturi Rutiere din Oradea, retinuti pentru luare de mita

publicat 2014-11-21 17:00:06 (Gandul)
Doi inspectori de la Control Transporturi Rutiere din Oradea, retinuti pentru luare de mita Doi inspectori de la Inspectoratul pentru Control in Transporturi Rutiere (ICTR) Bihor au fost retinuti, vineri dupa-amiaza, de procurorii DNA Oradea, dupa ce au luat mita 1.000 de euro de la administratorul unei firme de transport, pentru a fi "mai indulgenti" in timpul controalelor. ...continuare.

CENTRUL INFOTRAFIC: Drumurile cu probleme si rutele ocolitoare

publicat 2014-11-21 10:30:07 (Evenimentul-Zilei)
CENTRUL INFOTRAFIC: Drumurile cu probleme si rutele ocolitoare Centrul INFOTRAFIC din Inspectoratul General al Politiei Romane informeaza ca nu sunt anuntate drumuri nationale sau autostrazi cu circulatia oprita din cauza vremii sau a unor evenimente rutiere dar nici probleme majore privind fluenta traficului pe arterele principale. ...continuare.

Accident in Baia Mare, provocat de un sofer BEAT CRITA VIDEO

publicat 2014-11-21 09:00:40 (Romania-TV)
Accident in Baia Mare, provocat de un sofer BEAT CRITA VIDEO Un sofer din Baia Mare, baut bine, a provocat un accident de circulatie. Cand au vazut in ce stare se afla, alti soferi l-au scos din masina pe brate si au sunat imediat la politie. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 41 42 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

incaltaminte prestari arges iunie 2004 tonciu arad nadasel anevrism alba iulia cegedim spital privat obsesia sarbu oferte de angajare brazi de craciun duty free lamar asfaltare marko cu tigani torente antena responsabilitate sociala majoritate cristina topescu credit europe nou nascut jurgis kairys bing cultul aripi arbitrii psycho meteo stefanel anul scolar solara autostrada bucuresti vreme tena flutur bihor transnistria mihai radulescu mark zuckerberg spir locui sano ministerul comunicatiilor razvan ciobanu