Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 30 31 Pag. urm. »

Un instalator a fost concediat dupa ce a postat asta pe Facebook. Mii de oameni au vazut ce tinea in baie o clienta de-a sa

publicat 2017-02-24 17:30:02 (Antena3)
Un instalator a fost concediat dupa ce a postat asta pe Facebook. Mii de oameni au vazut ce tinea in baie o clienta de-a sa Un instalator a fost concediat dupa ce a postat pe Facebook o fotografie facuta in baia uneia dintre clientele sale, scrie Mirror. In imaginea care a ajuns pe un grup privat de pe Facebook apare o jucarie... ...continuare.

Un instalator a postat pe Facebook o imagine cu jucaria sexuala din baia unei cliente, dar nu se astepta sa pateasca asta! Ce a urmat

publicat 2017-02-24 11:00:01 (CanCan)
Un instalator a postat pe Facebook o imagine cu jucaria sexuala din baia unei cliente, dar nu se astepta sa pateasca asta! Ce a urmat Un instalator a distribuit o imagine pe internet cu jucaria sexuala pe care a gasit-o in baia unei cliente, starnind amuzamentul internautilor. Barbatul a vazut jucaria sexuala lipita pe peretele din baie al femeii, a facut o poza si le-a aratat-o prietenilor lui, dar gestul sau a fost pedepsit. Femeia a vazut ca imaginea din baia ei a aparut pe retelele de socializare, asa ca l-a sunat pe seful instalatorului, iar acesta a fost dat afara. Asa arata jucaria sexuala pe care o avea femeia in... ...continuare.

"Blind date cu 300 de carti", initiativa inedita a unor tineri din Baia Mare. In ce consta evenimentul ajuns la a doua editie

publicat 2017-02-24 08:45:05 (ProTV)
Blind date cu 300 de carti, initiativa inedita a unor tineri din Baia Mare. In ce consta evenimentul ajuns la a doua editie Blind date cu cartile - este ideea nastrusnica a unor tineri din Baia Mare care i-au invitat pe indragostiti la o altfel de intalnire. ...continuare.

ANUNȚ pentru ȘOFERI: Mare grija la aceste PLICURI

publicat 2017-02-23 20:15:03 (Evenimentul-Zilei)
ANUNȚ pentru ȘOFERI: Mare grija la aceste PLICURI Mai multi soferi au reclamat la Compania Nationala de Administrare a Infrastructurii Rutiere (CNAIR) ca au primit niste plicuri ciudate. ...continuare.

Pe ce da CNAIR 10 milioane de euro

publicat 2017-02-23 20:00:02 (Antena3)
Pe ce da CNAIR 10 milioane de euro Autostrada Bucuresti-Ploiesti este cunoscuta pentru lipsa toaletelor. Cei care au nevoie urgenta sunt nevoiti sa astepte pret de 56 de kilometri. Compania Nationala de Administrare a Infrastructurii Rutiere... ...continuare.

CNAIR contesta raportul ANAF privind prejudiciul din contractul cu Bechtel

publicat 2017-02-23 19:30:02 (Antena3)
CNAIR contesta raportul ANAF privind prejudiciul din contractul cu Bechtel Compania Nationala de Administrare a Infrastructurii Rutiere (CNAIR) a formulat o plangere prealabila la Ministerul Finantelor Publice impotriva raportului din luna decembrie 2016 prin care se solicita... ...continuare.

CNAIR, compania rateurilor

publicat 2017-02-23 16:15:02 (Cotidianul)
CNAIR, compania rateurilor Compania Nationala de Administrare a Infrastructurii Rutiere (fosta CNADNR), detintua de Ministerul Transporturilor... ...continuare.

Cele mai CIUDATE accidente de masina din lume. Par imagini false, dar sunt adevarate 100 la suta

publicat 2017-02-22 20:45:08 (Realitatea-TV)
Cele mai CIUDATE accidente de masina din lume. Par imagini false, dar sunt adevarate 100 la suta Accidentele de masina nu sunt niciodata evenimente placute. Exista, totusi, cazuri in care autoturismele ajung din greseala in pozitii ciudate, inexplicabile chiar. ...continuare.

Cum a fost gasita o imigranta din Polonia in baia unui liceul din Marea Britanie. Colegii ei sunt in stare de soc

publicat 2017-02-22 12:00:20 (ProTV)
Cum a fost gasita o imigranta din Polonia in baia unui liceul din Marea Britanie. Colegii ei sunt in stare de soc O adolescenta de 16 ani, care s-a mutat din Polonia in Marea Britanie impreuna cu familia, acum cativa ani, a fost gasita spanzurata in baia liceului la care invata, dupa ce ar fi fost injurata de colege. ...continuare.

Decoreaza-ti baia cu plante exotice

publicat 2017-02-21 22:30:07 (Realitatea-TV)
Decoreaza-ti baia cu plante exotice Baia merita sa fie decorata cu plante ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 30 31 Pag. urmatoare »