Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 39 40 Pag. urm. »

Peste 4.700 de persoane cer Primariei Capitalei sa ia masuri pentru protejarea calatorilor, dupa crima de la metrou

publicat 2017-12-13 22:30:08 (ProTV)
Peste 4.700 de persoane au semnat o petitie adresata Primariei Capitalei si companiei Metrorex, pentru luarea de masuri care sa previna cazuri de suicid sau accidente la metrou, dupa ce o tânara a fost ucisa marti. ...continuare.

Ai cazut intre sinele de la metrou? Iata ce trebuie sa faci

publicat 2017-12-13 12:30:10 (Realitatea-TV)
Ai cazut intre sinele de la metrou? Iata ce trebuie sa faci Pentru ca metroul este un loc in care se pot intampla tragedii, persoanele care lucreaza acolo fac eforturi uriase pentru a garanta siguranta calatorilor. Totusi, din cand in cand se intampla accidente sau chiar acte rauvoitoare, precum cel de marti seara, cand o femeie a fost impinsa pe sine la statia Dristor 1. ...continuare.

Ai cazut intre sinele de la metrou? Iata ce trebuie sa faci pentru a supravietui si ce NU ai voie sa atingi sub nicio forma!

publicat 2017-12-13 12:30:02 (Antena-1)
Ni se aminteste mereu ca metroul este un loc periculos, de aceea persoanele care lucreaza acolo fac eforturi uriase pentru a garanta siguranta pasagerilor. Cu toate acestea, se intampla accidente sau chiar acte rauvoitoare, cum este cel de la Dristor. ...continuare.

Ai cazut intre sinele de la metrou? Uite ce trebuie sa faci!

publicat 2017-12-13 12:15:02 (Antena3)
Ni se aminteste mereu ca metroul este un loc periculos, de aceea persoanele care lucreaza acolo fac eforturi uriase pentru a garanta siguranta pasagerilor. Cu toate acestea, se întâmpla accidente sau,... ...continuare.

Motivul bizar pentru care un tanar a modificat marcajele rutiere din orasul sau - VIDEO

publicat 2017-12-13 09:45:02 (Antena3)
Un cetatean chinez in varsta de 28 de ani era exasperat de traficul intens de la el din oras si de timpul lung petrecut in masina in drum spre serviciu. La un moment dat, barbatul a... ...continuare.

Accicdent cu peste 30 de morti in Kenya, provocat de un sofer care fugea de politie

publicat 2017-12-12 20:00:07 (ProTV)
Tragedie uriasa pe o sosea din Kenya cunoscuta pentru frecventa accidentelor rutiere. ...continuare.

Restrictii rutiere in Capitala pentru funeraliile Regelui Mihai. Vezi lista rutelor ocolitoare

publicat 2017-12-12 14:45:01 (Antena3)
Traficul rutier se va restrictiona pe mai multe artere din Capitala, în perioada 13 - 16 decembrie, când se vor desfasura funeraliile Regelui Mihai I, a informat marti Brigada rutiera. Pe 13... ...continuare.

Restrictii rutiere in Capitala pentru funeraliile Regelui Mihai. Ce drumuri vor fi inchise in zilele de doliu national

publicat 2017-12-12 14:00:02 (Antena-1)
Traficul rutier se va restrictiona pe mai multe artere din Capitala, in perioada 13 - 16 decembrie, cand se vor desfasura funeraliile Regelui Mihai I, a informat marti Brigada rutiera. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 39 40 Pag. urmatoare »