Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 43 44 Pag. urm. »

HOROSCOP februarie realizat de Mariana Cojocaru: Ce te asteapta in a doua luna a anului

publicat 2015-01-26 14:30:16 (Romania-TV)
HOROSCOP februarie realizat de Mariana Cojocaru: Ce te asteapta in a doua luna a anului Astrologul Mariana Cojocaru avertizeaza ca pana in data de 12 februarie Mercur retrograd va predispune la accidente, blocaje pe comunicare, precum si urgentarea finalizarii unor chestiuni ce tin de finante, contracte si negocieri. ...continuare.

Drogurile fac ravagii printre tineri. Cat de usor se poate procura "moartea" FOTO

publicat 2015-01-26 12:45:21 (Romania-TV)
Drogurile fac ravagii printre tineri. Cat de usor se poate procura "moartea" FOTO Drogurile fac victime la Constanta. Incidentul din cartierul Inel II, unde un tanar si-a injunghiat prietenul care incerca sa il salveze si apoi s-a aruncat pe geam este ultimul dintr-un lung sir de evenimente nedorite. Au devenit frecvente cazurile in care consumatorii au ucis, au provocat accidente rutiere sau au murit din cauza unor supradoze. Asta pentru ca stupefiantele sunt usor de procurat. ...continuare.

RECORD la Hidroelectrica: cea mai mare cifra de afaceri, cel mai mare profit

publicat 2015-01-26 11:00:02 (Capital)
Hidroelectrica a incheiat exercitiul financiar 2014 cu cea mai mare cifra de afaceri din istoria companiei, de 3,4 miliarde de lei, cu cel mai mare profit inregistrat vreodata, de 1,2 miliarde de lei si cu cel mai mic pret de productie din ultimii cinci ani - de 108 lei/MWh, a anuntat compania. ...continuare.

Rezultatele etapei a XVI-a a Ligii Nationale de handbal feminin

publicat 2015-01-26 00:00:35 (Mediafax)
Rezultatele etapei a XVI-a a Ligii Nationale de handbal feminin Echipele de handbal feminin Dunarea Braila, HCM Roman, Corona Brasov, HC Zalau, HCM Baia Mare si CSM Bucuresti au obtinut victorii, duminica, in partidele din cadrul etapei a XVI-a a Ligii Nationale. ...continuare.

PROTEST MASIV IN BUCURESTI! Clientii cu credite in FRANCI ELVETIENI AU IESIT IN STRADA

publicat 2015-01-25 13:00:24 (Libertatea)
PROTEST MASIV IN BUCURESTI! Clientii cu credite in FRANCI ELVETIENI AU IESIT IN STRADA Circa 600 de persoane cu credite in franci elvetieni s-au adunat in Piata Constitutiei duminica la ora 12.00, solicitand autoritatilor sa intervina de urgenta in criza generata de aprecierea francului, astfel incat bancile sa converteasca in lei creditele in valuta, la cursul istoric plus maxim 20%. Publicitate Mitingul, organizat de Grupul Clientilor cu Credite in CHF (cu circa 16.000 de membri) pe reteaua de socializare Facebook, a reunit romani din multe zone ale tarii, care au venit... ...continuare.

Accidente in serie pe strazile din Romania. Mai multe persoane din Sibiu si Timisoara au fost ranite

publicat 2015-01-25 08:00:12 (ProTV)
Accidente in serie pe strazile din Romania. Mai multe persoane din Sibiu si Timisoara au fost ranite Sir de accidente produse sambata noapte din vina unor soferi care fie au urcat bauti la volan, fie nu au tinut cont de vreme si de starea drumurilor. ...continuare.

H&M face angajari in toata tara. Te califici cu studii medii

publicat 2015-01-23 10:45:25 (Romania-TV)
H&M face angajari in toata tara. Te califici cu studii medii H&M face angajari in Arad, Bacau, Baia Mare, Botosani, Constanta, Craiova, Cluj-Napoca, Iasi, Galati, Oradea, Pitesti, Ploiesti, Piatra-Neamt, Ramnicu-Valcea, Sibiu, Suceava, Tirgu-Mures, Targu-Jiu, Timisoara, Tulcea, in aceasta perioada. ...continuare.

Modificari importante in legislatia rutiera. Intra in vigoare de la 15 februarie

publicat 2015-01-22 22:00:10 (Realitatea-TV)
Modificari importante in legislatia rutiera. Intra in vigoare de la 15 februarie De la data de 15 februarie vor intra in vigoare noi reglementari rutiere in ceea ce priveste siguranta copiilor. ...continuare.

COD RUTIER. O noua modificare intra in vigoare la 15 februarie. Incalcarea ei aduce amenzi USTURATOARE

publicat 2015-01-22 14:30:17 (Romania-TV)
COD RUTIER. O noua modificare intra in vigoare la 15 februarie. Incalcarea ei aduce amenzi USTURATOARE COD RUTIER. Din data de 15 februarie, vor intra in vigoare noi reglementari rutiere in ceea ce priveste siguranta copiilor care sunt transportati in autovehicule, pe drumurile publice, informeaza Inspectoratul General al Politiei Romane (IGPR), intr-un comunicat de presa, citat de Agerpres. ...continuare.

Atentie, viata chiar are prioritate! In 2014 au fost inregistrate cele mai putine accidente rutiere din ultimii 10 ani!

publicat 2015-01-21 21:30:03 (CanCan)
Atentie, viata chiar are prioritate! In 2014 au fost inregistrate cele mai putine accidente rutiere din ultimii 10 ani! Veste buna pentru soferii si pietonii din Capitala! In anul 2014 a fost inregistrat cel mai mic numar al accidentelor rutiere soldate cu  raniti si pierderi de vieti omenesti in urma evenimentelor rutiere. Statistica tine cont de ultimii 10 ani. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 43 44 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

gyorgy nuci calc ana ivanovici haiti sorin manea iata steliana cenusa oncologic tinuta virginitate top model opreste apa relansarea economica compa otel smart tv lala band mort in italia apele romane valcea incendiar sibiu transavia in gura humorului contestatiilor rompres masaj erotic franci elvetieni moda cristi din banat regizor machetele serres radu dragomir salupa mara banica mariah carey carla bruni deschidere doru tulus slatina gameri sarbatorile politia ion marin cafe tigani reporteri