Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 37 38 Pag. urm. »

CSM Bucuresti si HCM Baia Mare disputa derby-ul Ligii Nationale

publicat 2015-03-04 19:30:26 (Puterea)
CSM Bucuresti si HCM Baia Mare disputa derby-ul Ligii Nationale Sala Polivalenta "Ioan Kunst-Ghermanescu" din Capitala este joi seara (ora 18.00, DigiSport) gazda derby-ului campionatului feminin de handbal. CSM Bucuresti si HCM Baia Mare, doua echipe sustinute puternic de catre administratiile locale, abunda tocmai din aceasta cauza de jucatoare de prima mana, iar asta ne asigura de un meci pe cinste in runda a 22-a a Ligii Nationale. Baia Mare este liderul campionatului - 60 de puncte, cu o singura infrangere, in fata Coronei Brasov, avand patru puncte... ...continuare.

Metro Cash & Carry face angajari in tara

publicat 2015-03-04 08:30:22 (Romania-TV)
Metro Cash & Carry face angajari in tara Metro Cash & Carry face angajari la Cluj, Baia Mare, Timisoara, Iasi, Buzau, Resita, Giurgiu, Bucuresti, in aceasta perioada. Iata posturile si profilurile cautate de angajatori. ...continuare.

Cum isi aleg masinile soferitele din Romania. Expert auto: "Foarte multe au auzit de ABS, dar nu stiu la ce ajuta"

publicat 2015-03-03 20:15:28 (ProTV)
Cum isi aleg masinile soferitele din Romania. Expert auto: "Foarte multe au auzit de ABS, dar nu stiu la ce ajuta" Soferitele din Romania produc accidente mai des decat barbatii asa ca este bine ca atunci cand isi cumpara o masina, criteriul de baza sa fie siguranta. Asta sustine un studiu recent. ...continuare.

'Romanii aleg sisteme inteligente pentru controlul locuintei de la distanta'

publicat 2015-03-03 15:15:06 (Bursa)
'Romanii aleg sisteme inteligente pentru controlul locuintei de la distanta' Tot mai multi dintre noi alegem montarea in locuinte a sistemelor inteligente de control al instalatiilor, ca sa fim la curent cu ce se intampla in locuinta lor si sa operam anumite modificari prin smartphone-uri sau alte gadgeturi, potrivit unui studiu al Hornbach (retailer local de materiale de constructii si gradinarit), trimis astazi redactiei. Pericolul unor accidente si dorinta de a-si proteja bunurile ii determina pe romani sa caute solutii alternative ca sa-si tina in siguranta... ...continuare.

Ce trebuie sa stii cand renovezi baia

publicat 2015-03-02 17:15:30 (Romania-TV)
Daca te-ai hotar&acir ...continuare.

Relu Fenechiu, dezvaluiri din inchisoare: Am stat in camera cu homosexuali. Am vopsit baia singur

publicat 2015-03-02 13:00:33 (Realitatea-TV)
Relu Fenechiu, dezvaluiri din inchisoare: Am stat in camera cu homosexuali. Am vopsit baia singur Fostul lider liberal dezvaluie intr-un interviu ca a fost dezavantajat in perioada de detentie de la Iasi, fiind nevoit, printre altele, sa-si vopseasca baia de unul singur sau sa stea in camera cu homosexuali. Ex-ministrul spune ca se va intoarce in politica dupa ce va demonstra ca a fost condamnat pe nedrept in dosarul "Transformatorul", scrie Adevarul. ...continuare.

A fost gasit spanzurat in baia locuintei sale

publicat 2015-03-02 12:45:24 (Realitatea-TV)
A fost gasit spanzurat in baia locuintei sale Un barbat din Dej s-a spanzurat si si-a pus capat zilelor. Trupul neinsufletit a fost gasit in aceasta seara, iar medicii nu au mai putut face nimic pentru a-l salva. ...continuare.

Fenechiu, dezvaluiri din Penitenciarul Iasi: Am vopsit baia. Am stat in camera cu homosexuali

publicat 2015-03-02 11:15:37 (Realitatea-TV)
Fenechiu, dezvaluiri din Penitenciarul Iasi: Am vopsit baia. Am stat in camera cu homosexuali Fostul ministru liberal Relu Fenechiu, condamnat la cinci ani de inchisoare in dosarul "Transformatorul", sustine intr-un interviu acordat in exclusivitate NewsPro ca a fost "in general nedreptatit" in timpul sederii in Penitenciarul Iasi. Ex-liberalul a precizat ca a vopsit baia si a varuit camera de unul singur si ca a fost nevoit sa stea in camera cu homosexuali. ...continuare.

HCM Baia Mare a mai facut un pas spre sferturile Ligii Campionilor

publicat 2015-03-02 09:00:22 (OnlineSport)