Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 30 31 Pag. urm. »

A aflat ca sotia i-a murit intr-un crunt accident. Apoi, telefonul a sunat din nou. "E un vis urat?"

publicat 2017-03-27 13:30:08 (Realitatea-TV)
A aflat ca sotia i-a murit intr-un crunt accident. Apoi, telefonul a sunat din nou. "E un vis urat?" O mama si o fiica au murit in doua accidente separate la doar 30 de minute distanta, lasand in urma un sot si tata devastat de cumplita tragedie. ...continuare.

TRAGEDIE!Mama si fiica moarte in accidente diferite, pe aceeasi strada, la diferenta de 30 de minute

publicat 2017-03-26 15:45:06 (Realitatea-TV)
TRAGEDIE!Mama si fiica moarte in accidente diferite, pe aceeasi strada, la diferenta de 30 de minute O mama si fiica ei in varsta de opt ani au murit la doar jumatate de ora distanta in accidente rutiere diferite, care au avut loc pe aceeasi strada, scrie The Sun. ...continuare.

Horoscop aprilie 2017: Zodiile care vor avea mare noroc luna aceasta

publicat 2017-03-26 15:15:08 (Realitatea-TV)
Horoscop aprilie 2017: Zodiile care vor avea mare noroc luna aceasta Horoscop aprilie 2017. Inca o luna dificila. Sa tragem adanc aer in piept, fiindca aprilie 2017 s-ar putea sa ne dea de furca cel putin la fel de mult ca martie, daca nu chiar mai mult. Ramane valabila in continuare alerta de conflicte, revolte, violente, accidente, cataclisme naturale, turbulente politice si financiar-economice s.a.md, despre care am tot vorbit in ultimele luni. ...continuare.

CUTREMURATOR: Mama si fiica moarte in accidente diferite, pe aceeasi strada, la 30 de minute distanta

publicat 2017-03-26 12:00:09 (Romania-TV)
CUTREMURATOR: Mama si fiica moarte in accidente diferite, pe aceeasi strada, la 30 de minute distanta O mama si fiica ei in varsta de opt ani au murit la doar jumatate de ora distanta in accidente rutiere diferite, care au avut loc pe aceeasi strada, scrie The Sun. ...continuare.

O mama si fiica sa au murit la 30 de minute distanta. Cum s-a intamplat tragedia

publicat 2017-03-26 11:30:01 (Antena3)
O mama si fiica sa au murit la 30 de minute distanta. Cum s-a intamplat tragedia O mama si fiica ei in varsta de opt ani au murit la doar jumatate de ora distanta in accidente rutiere diferite, care au avut loc pe aceeasi strada, scrie The Sun. Julia Yates Patterson a... ...continuare.

Ce inseamna "un Ana-Vasile" in limbajul codat al Politiei Rutiere

publicat 2017-03-26 09:00:07 (Romania-TV)
Ce inseamna "un Ana-Vasile" in limbajul codat al Politiei Rutiere Presa locala atrage atentia asupra unui caz din Iasi in care seful Politiei Rutiere, Adrian Ciopraga, este acuzat ca i-ar fi cerut unui coleg sa inlocuiasca o amenda cu un avertisment pentru o cunostinta de-a sa. Mai exact, Ciopraga i-ar fi comandat colegului "Sa-i puna un Ana-Vasile". ...continuare.

Hans Klemm, anunt important pentru Armata Romana: 'Firmele americane sunt interesate'

publicat 2017-03-26 02:00:03 (Click)
Hans Klemm, anunt important pentru Armata Romana: 'Firmele americane sunt interesate' Firmele americane sunt interesate sa participe la eforturile de modernizare a Armatei Romane, declara Ambasadorul Statelor Unite ale Americii in Romania, Excelenta Sa Hans Klemm, intr-un interviu acordat in exclusivitate corespondentului Europa FM la Baia Mare, Mica Șvab. E.S. Citeste mai departe... ...continuare.

Mama si fiica, moarte la 30 de minute distanta

publicat 2017-03-25 21:30:03 (Evenimentul-Zilei)
Mama si fiica, moarte la 30 de minute distanta O mama si fiica ei in varsta de opt ani si-au pierdut viata la doar jumatate de ora distanta in accidente rutiere diferite, care au avut loc pe aceeasi strada. ...continuare.

Trei persoane au fost grav ranite in doua accidente grave, in Costinesti si Mamaia

publicat 2017-03-25 16:00:23 (Romania-TV)
Trei persoane au fost grav ranite in doua accidente grave, in Costinesti si Mamaia Doua persoane au ajuns la spital dupa un accident cumplit pe litoral. Doi tineri au fost grav raniti pe drumul catre Costinesti, iar un alt sofer a ajuns la spital cupa ce s-a izbit cu masina de un stalp, in Mamaia. ...continuare.

Bilant alarmant: Mijloacele RATB au fost implicate in aproximatv 2.000 de accidente, in 2016

publicat 2017-03-25 09:30:11 (Romania-TV)
Bilant alarmant: Mijloacele RATB au fost implicate in aproximatv 2.000 de accidente, in 2016 In 2016 au avut loc 1.191 de accidente in care au fost implicate autobuze ale RATB, 156 de cazuri in care troleibuzele au fost implicate si 569 de situatii in care au fost implicate tramvaie, se arata intr-un raspuns dat de RATB la solicitarea MEDIAFAX. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 30 31 Pag. urmatoare »