Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 29 30 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Transportatori: Asiguratorii au castigat 2 miliarde de euro din RCA

publicat 2016-09-26 16:00:17 (Evenimentul-Zilei)
Transportatori: Asiguratorii au castigat 2 miliarde de euro din RCA Asiguratorii RCA au raportat prime brute subscrise de 5,7 miliarde de euro si au platit daune de 3,7 miliarde de euro, astfel incat in buzunare le-au ramas 2 miliarde de euro pentru cheltuieli administrative si profit, sustin patronatele din transporturile rutiere - UNTRR, FORT, APULUM, APTE 2002 intr-un comunicat remis luni AGERPRES. ...continuare.

O masina a Politiei Rutiere a blocat linia tramvaiului 32 VIDEO

publicat 2016-09-26 14:45:23 (Romania-TV)
O masina a Politiei Rutiere a blocat linia tramvaiului 32 VIDEO Politistii de la Rutiera dau sanctiuni serioase, si pe buna dreptate, soferilor grabiti sau indolenti care blocheaza liniile de tramvai, dar cine ii amendeaza pe oamenii legii cand fac acelasi lucru? ...continuare.

Patronatele din transporturi: Asiguratorii RCA "stabilesc tarifele RCA ca la bazar"

publicat 2016-09-26 13:30:08 (Romania-TV)
Patronatele din transporturi: Asiguratorii RCA "stabilesc tarifele RCA ca la bazar" Patronatele din transporturile rutiere - UNTRR, FORT, APULUM, APTE 2002 - considera ca tarifele asigurarilor de raspundere civila auto (RCA) sunt stabilite "ca la bazar", aratand ca in ultimii 11 ani asiguratorii "au incasat 5,7 miliarde de euro din RCA si au platit daune de 3,7 miliarde de euro. ...continuare.

Inca o masina autonoma Google a fost implicata intr-un accident rutier (Curiozitati)

publicat 2016-09-26 12:15:09 (Go4IT)
Inca o masina autonoma Google a fost implicata intr-un accident rutier (Curiozitati) Masinile autonome de la Google au fost implicate deja in mai multe accidente, iar cel mai recent incident confirma inca odata ca aceasta tehnologie nu pune in pericol viata utilizatorilor. In timp ce fiecare dintre aceste vehicule care sunt operate de computere respecta toate regulile de circulatie si reusesc sa evite majoritatea posibilelor pericole, tot soferii neatenti sunt de vina pentru majoriatea accidentelor rutiere.O masina marca Lexus care era controlata prin intermediul... ...continuare.

Accidente SPECTACULOASE la un raliu desfasurat la Campulung Muscel FOTO

publicat 2016-09-25 23:30:10 (Romania-TV)
Accidente SPECTACULOASE la un raliu desfasurat la Campulung Muscel FOTO O cursa spectaculoasa de raliu din localitatea argeseana Campulung s-a transformat intr-un cosmar. Din cauza ploilor abundente si a carosabilului umed, mai multi soferi cu experienta au facut accidente. ...continuare.

Accidente in lant in Capitala. O persoana a murit, iar alti patru au fost raniti

publicat 2016-09-25 08:45:08 (Romania-TV)
Accidente in lant in Capitala. O persoana a murit, iar alti patru au fost raniti Val de accidente in ultimele ore, si in Capitala. Un om a murit si alti patru au fost raniti, printre care si un copil de 6 ani. Cel mai grav: un barbat beat a fost lovit de tramvai dupa ce s-a impiedicat si a cazut pe sine. Omul nu a avut nicio sansa, a murit pe loc. ...continuare.

Noapte alba pentru medicii din Capitala, unde au avut loc mai multe accidente rutiere

publicat 2016-09-25 08:45:01 (Antena3)
Noapte alba pentru medicii din Capitala, unde au avut loc mai multe accidente rutiere Un barbat de 50 de ani, din Capitala a murit azi-noapte dupa ce a cazut sub rotile tramvaiului 5. Accidentul s-a petrecut în intersectia de la Lizeanu si se pare ca barbatul ar fi fost baut când... ...continuare.

Noapte de cosmar pe soselele din tara. Patru accidente rutiere au lasat in urma doi morti si sapte raniti

publicat 2016-09-25 08:00:15 (ProTV)
Noapte de cosmar pe soselele din tara. Patru accidente rutiere au lasat in urma doi morti si sapte raniti Sambata spre duminica a fost o noapte neagra pe soselele din tara. Un tanar de 25 de ani a murit dupa ce masina pe care o conducea s-a izbit puternic de un copac in Constanta. ...continuare.

Gorghiu asteapta 30% la alegerile parlamentare si patru parlamentari in Maramures

publicat 2016-09-24 12:45:01 (Bursa)
Copresedintele PNL Alina Gorghiu a declarat, astazi, intr-o conferinta de presa, la Baia Mare, ca mizeaza pe un procent de 30% la alegerile parlamentare din decembrie si cel putin patru parlamentari de Maramures. ...continuare.

Andone surprinde: "Daca s-ar intampla asta, as lua campionatul" » A picat amicalul cu Zenit

publicat 2016-09-23 16:00:06 (Gazeta-Sporturilor)
Andone surprinde: Daca s-ar intampla asta, as lua campionatul » A picat amicalul cu Zenit Ioan Andone s-a declarat fan al arbitrajului lui Cristi Balaj, iar prestatia de la Steaua - CFR 1-2 a fost doar o confirmare. Tehnicianul lui Dinamo e convins ca echipa sa ar câstiga titlul daca la centru ar fi doar arbitrajul de 45 de ani din Baia Mare. ”Arbitrajul de la meciul Steaua – CFR Cluj a fost foarte bun. Dati-mi-l mie pe Balaj arbitru la toate meciurile pâna la final, si chiar daca voi mai pierde meciuri, voi iesi campion. ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 29 30 Pag. urmatoare »