Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 39 40 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Moni, prezenta in baia lui Iri

publicat 2014-09-01 23:45:29 (Libertatea)
Moni, prezenta in baia lui Iri Irinel Columbeanu a divortat de Monica Gabor in urma cu trei ani. Cu toate acestea, omul de afaceri nu a dat-o definitiv "afara" de la Izvorani. Mai precis, barbatul pastreaza intr-un loc intim al casei sale o fotografie cu fosta lui sotie. In baia milionarului de la Izvorani troneaza o fotografie similara cu aceasta, facuta pe vremea cand Irinel si Moni formau un cuplu fericit Irinel Columbeanu a avut parte de un divort cu cantec de Monica Gabor in anul 2011. De atunci insa, cei doi fosti... ...continuare.

ACCIDENT TERIBIL LA CONSTANTA! Doi oameni au murit in urma impactului

publicat 2014-09-01 17:30:27 (Libertatea)
ACCIDENT TERIBIL LA CONSTANTA! Doi oameni au murit in urma impactului Doua persoane au murit si alte doua au fost ranite intr-un accident rutier produs luni pe DN 2A Constanta - Harsova, in zona Hanul Morilor. Potrivit reprezentantilor Serviciului Politiei Rutiere Constanta, citati de Romania TV, tragedia a avut loc dupa ce, la intersectia DN 2A cu DJ 223, in apropierea localitatii Topalu, soferul unui autoturism nu a acordat prioritate de trecere unui autotren care circula din sens opus, a efectuat un viraj la stanga si a intrat in coliziune cu autovehiculul... ...continuare.

STUDIU: Marijuana poate avea efecte benefice asupra relatiilor de cuplu

publicat 2014-09-01 16:30:58 (Ziarul-Atac)
Marijuana poate avea efecte benefice asupra relatiilor de cuplu, afirma autorii unui studiu controversat, potrivit caruia perechile casatorite care folosesc acest drog au parte de mai putine episoade de violenta domestica.Marijuana a fost acuzata de-a lungul anilor de cauzarea unui numar mare de accidente de automobil si de faptul ca alimenteaza violenta. Cu toate acestea, un studiu recent, controversat, sugereaza faptul ca sotii care fumeaza acest drog impreuna sunt mai putin dispusi sa... ...continuare.

Accidente grave in Valcea. Un grup de nuntasi a fost lovit de un sofer beat

publicat 2014-09-01 12:15:43 (Romania-TV)
Accidente grave in Valcea. Un grup de nuntasi a fost lovit de un sofer beat Doua accidente grave s-au produs in acest final de saptamana in judetul Valcea, ambii autori fugind de la locul accidentului, dupa cum a declarat luni purtatorul de cuvant al IPJ Valcea, Alina Teodorescu. ...continuare.

Cu si despre olari la Muzeul ASTRA

publicat 2014-08-31 08:30:26 (Gazeta-de-agricultura)
Muzeul de Etnografie Saseasca Emil Sigerus va invita sambata, 6 septembrie 2014, in sala de expozitie din Casa Artelor, Piata Mica, nr. 21, incepand cu ora 16,00, la doua evenimente speciale, dedicate olarilor. Vorbim despre vernisajul expozitiei temporare "Mostenirea familiei Sitar. Olaritul" si de lansarea primului numar al "Ziarului olarilor din Romania. Indreptar pentru olari si ceramisti". Expozitia prezinta destinul familiei Sitar, cea mai cunoscuta familie de olari originara din Baia... ...continuare.

Prajituri din Maramures, la targul Piata Taraneasca si Mester(Esti)!, in curtea Muzeului Taranului Roman

publicat 2014-08-31 00:30:09 (eInformatii)
In cadrul targului Piata Taraneasca si Mester(Esti)! organizat in curtea Muzeului Taranului Roman este si un stand al Ginei Discalicau din Baia Mare, cu cel putin 20 de sortimente de prajituri din... ...continuare.

Politisti atacati cu TOPOARE de romii dintr-o localitate valceana

publicat 2014-08-30 14:30:15 (Romania-TV)
Politisti atacati cu TOPOARE de romii dintr-o localitate valceana Seful Politiei Rutiere din Valcea si alti doi agenti au fost amenintati cu toporul si harletul de mai multi romi. Scandalul a izbucnit in timp ce politistii urmareau un sofer care a refuzat sa se legitimeze. ...continuare.

Destine tragice pentru bogatii Romaniei

publicat 2014-08-30 11:15:02 (Antena3)
Destine tragice pentru bogatii Romaniei Multi dintre bogatii Romaniei au avut destine tragice. Unii au fost victimele unor accidente dramatice, altii si-au pus capat zilelor, pentru ca ajunsesera sa fie inglodati in datorii sau implicati in... ...continuare.

10 reguli pe care copiii trebuie sa le stie ca sa nu fie muscati de caini

publicat 2014-08-30 10:30:04 (Antena3)
10 reguli pe care copiii trebuie sa le stie ca sa nu fie muscati de caini   Cainii sunt prietenii cei mai buni ai omului, insa accidente pot aparea la fiecare pas. Copiii sunt adesea muscati de caini, fie ca sunt animalele de companie ale lor sau ale vecinilor/prietenilor, fie ca sunt... ...continuare.

Consiliere psihologica si ajutor banesc pentru bolnavi

publicat 2014-08-29 23:45:24 (Libertatea)
Consiliere psihologica si ajutor banesc pentru bolnavi foto simbol hepta Pacientii cu tuberculoza internati la Institutul de Pneumoftiziologie Marius Nasta din Bucuresti, la Spitalul de Pneumoftiziologie Leordeni din judetul Arges, la Spitalul de Pneumoftiziologie Bisericani din judetul Neamt si la Spitalul de Pneumoftiziologie Nicolae Rusdea din Baia Mare au la dispozitie servicii gratuite de asistenta psihologica, consiliere si reorientare profesionala si participare la cursuri de calificare/recalificare. In plus, din septembrie, primii 50 de... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 39 40 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

cel mai bun fotbalist astrolog graniceri suceava subventii santaj doliu teleorman cununia arad paszkany carmen harra oarna sfantu gheorghe pavel abraham emil strainu evrei strehaia recursul moinesti faleza luptator geanina ilies hidroelectrica reporter sexuale evaluare nationala 2014 rezultate bac 2014 bacau brasov vanatori harghita andrea bocelli dana bartzer sacele senzor stirile kanal d judet horoscop ioan nicolae snppc comoara sarma pechea bihor mechel trei tineri dosarul luminita pauliuc iasi hunedoara