Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 45 46 Pag. urm. »

RESTRICTII de TRAFIC duminica si luni in anumite zone din Capitala

publicat 2014-12-19 13:30:40 (Romania-TV)
RESTRICTII de TRAFIC duminica si luni in anumite zone din Capitala Traficul rutier va fi restrictionat temporar duminica si luni in mai multe zone ale Bucurestiului unde vor avea loc evenimente de comemorare a martirilor Revolutiei, potrivit unui comunicat al Brigazii Rutiere. ...continuare.

SIF Hoteluri a aprobat fuziunea prin absorbtie cu 5 societati

publicat 2014-12-19 13:15:03 (Bursa)
Actionarii SIF Hoteluri (CAOR), fosta Calipso Oradea, au aprobat, ieri, fuziunea prin absorbtie cu cinci societati - Rusca Hunedoara, Valy-Tim Timisoara, Beta Transport Cluj, Hotel Mesesul Zalau si Trans Euro Hotel Baia Mare, potrivit unui raport transmis Bursei de Valori Bucuresti. ...continuare.

O noua autostrada in Romania

publicat 2014-12-19 08:00:03 (Capital)
Cea mai mare parte a autostrazii Nadlac - Arad se va deschide azi circulatiei rutiere, desi lucrarile nu sunt inca finalizate. Nu are montate panourile antiorbire si nici gardurile de pe margine. Constructorii dau insa asigurari ca ce a mai ramas de facut nu va pune in pericol vietile soferilor si ca totul va fi gata pana la sfarsitul lui ianuarie. In urma cu exact trei ani aceeasi promisiune o faceau si constructorii care au deschis circulatiei autostrada Arad-Timisoara. ...continuare.

Aeroportul din Baia Mare va primi 4 mil. euro de la bugetul de stat pentru investitii

publicat 2014-12-18 18:00:29 (Ziarul-Financiar)
Aeroportul din Baia Mare va primi 4 mil. euro de la bugetul de stat pentru investitii Citeste si: Proiect european de 2 mil. lei pentru reamenajarea unui colegiu din Targu Mures Proiect european de 2,3 mil. euro pentru modernizarea unui liceu din Timisoara Proiect european de 10,5 mil. euro pentru extinderea unui campus scolar din Oradea Aeroportul International Baia Mare va primi pana la finalul anului 2015 o finantare de 4 milioane de euro de la bugetul de stat pentru modernizarea si extinderea pistei de decolare-aterizare, a platformei de imbarcare si a caii de rulare. Prin... ...continuare.

Cum arata cel mai mare magazin IKEA din lume - FOTO, VIDEO

publicat 2014-12-18 12:30:25 (Mediafax)
Cum arata cel mai mare magazin IKEA din lume - FOTO, VIDEO IKEA a deschis cel mai mare magazin din lume al retelei, in Coreea de Sud, care are o suprafata aproape la fel de mare ca cea a muzeului Luvru. ...continuare.

Doi soferi beti au accidentat trei persoane. Victimele, transportate de urgenta la spital

publicat 2014-12-18 09:00:31 (Puterea)
Doi soferi beti au accidentat trei persoane. Victimele, transportate de urgenta la spital Doi soferi beti au accidentat trei persoane, care au fost transportati de urgenta la spital. Primul accident a avut loc in Baia Mare, dupa ce un sofer a trecut in viteza pe un bulevard si a izbit in lateral o masina care voia sa iasa de pe un drum secundar. Bolidul a fost propulsat intr-o parcare, unde a mai avariat alte sase masini.Doua persoane au fost ranite si au avut nevoie de ingrijiri medicale. Cel de-al doilea sofer baut a lovit o batrana care mergea pe marginea drumului, dupa care a... ...continuare.

Accident rutier in Baia Mare. Șapte masini au fost avariate, dupa ce un sofer nu a acordat prioritate

publicat 2014-12-18 09:00:09 (Evenimentul-Zilei)
Accident rutier in Baia Mare. Șapte masini au fost avariate, dupa ce un sofer nu a acordat prioritate Șapte autoturisme - cinci dintre ele parcate - au fost distruse si doi oameni au fost raniti, in urma accidentului rutier. Initial s-au ciocnit doua masini - una condusa de un sofer baut, cealalta de unul care n-a acordat prioritate, spun martorii. ...continuare.

Accident rutier in lant in Baia Mare. Sapte masini au fost avariate, dupa ce un sofer nu a acordat prioritate

publicat 2014-12-18 08:00:27 (ProTV)
Accident rutier in lant in Baia Mare. Sapte masini au fost avariate, dupa ce un sofer nu a acordat prioritate Un joc dramatic de popice cu masini s-a derulat miercuri noapte pe o strada din Baia Mare, fara voia vreunuia dintre soferi. ...continuare.

Prapad pe o sosea din Baia Mare. Un sofer beat a distrus sapte masini si a bagat in spital trei oameni

publicat 2014-12-18 07:15:03 (Antena3)
Prapad pe o sosea din Baia Mare. Un sofer beat a distrus sapte masini si a bagat in spital trei oameni Un sofer baut bine a facut prapad pe o strada din Baia Mare. Zbura cu masina pe drum, iar un alt conducator auto care nu a acordat prioritate l-a lovit in plin. Trei raniti si sapte masini distruse. Este... ...continuare.

Gheorghe Tadici, eternul optimist: "Se naste o echipa mare! Linga Neagu si Bradeanu, cresc jucatoare care vor avea rezultate!"

publicat 2014-12-17 21:00:27 (Gazeta-Sporturilor)
Gheorghe Tadici, eternul optimist: Se naste o echipa mare! Linga Neagu si Bradeanu, cresc jucatoare care vor avea rezultate! La finalul meciului cu Polonia, cistigat de Romania, scor 24-19, selectionerul Gheorghe Tadici a tinut sa-si felicite fiecare jucatoare in parte. Le-a pupat pe Paula, pe Neagu, pe Bradeanu, dar si pe Perianu si Pirvut. "Sint foarte multumit de felul cum s-a jucat la acest turneu. Sigur ca au fost acele accidente, eu asa le numesc, cu Danemarca si Ungaria, dar fetele astea sint si ele oameni, nu roboti. ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 45 46 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

lozinca zodia berbecului ppmt aquila judecatoria brasov bilbao pace mutu si consuelo horoscop timis interfata microbuz rasturnat constanta imperial lacatus csm ploiesti nationalul finala campionatului european virgil magureanu luis lazarus vicovu de sus miss universe romania urari de craciun locuri speciale meat verzii basescu si putin elevi pensia piata de energie cuget liber catrinel menghia testari fantoma de la medgidia dero tradarea rachete antiaeriene rica isaf hartuieste bloguri x factor romanii din italia gafe narcisa moisa plecari tribunal mio technology partid sebes