Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 46 47 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

HCM Baia Mare a pierdut inca o jucatoare de calibru » A fost prezentata astazi la noua echipa

publicat 2016-04-29 16:00:20 (Gazeta-Sporturilor)
HCM Baia Mare a pierdut inca o jucatoare de calibru » A fost prezentata astazi la noua echipa Melinda Geiger a semnat cu formatia franceza Brest un contract valabil pe doua sezoane si a fost prezentata astazi la noua echipa. Geiger va fi coechipiera cu o alta fosta jucatoare la Baia Mare, Allison Pineau, care a anuntat ca va pleca de la HCM cu câteva saptamâni în urma. ... ...continuare.

HCM Baia Mare pierde inca o jucatoare » A fost prezentata astazi la noua echipa

publicat 2016-04-29 15:45:19 (Gazeta-Sporturilor)
HCM Baia Mare pierde inca o jucatoare » A fost prezentata astazi la noua echipa Melinda Geiger a semnat cu formatia franceza Brest un contract valabil pe doua sezoane si a fost prezentata astazi la noua echipa. Geiger va fi coechipiera cu o alta fosta jucatoare la Baia Mare, Allison Pineau, care a anuntat ca va pleca de la HCM cu câteva saptamâni în urma. ... ...continuare.

Catalin Chereches, arestat preventiv pentru mita, este sustinut de UNPR pentru un nou mandat la Primaria Baia Mare

publicat 2016-04-29 13:45:22 (Romania-TV)
Catalin Chereches, arestat preventiv pentru mita, este sustinut de UNPR pentru un nou mandat la Primaria Baia Mare UNPR Maramures sustine candidatura lui Catalin Chereches pentru un nou mandat la Primaria Baia Mare, potrivit unui comunicat al formatiunii politice. ...continuare.

Cea mai importanta rugaciune din VINEREA MARE

publicat 2016-04-29 13:15:27 (Romania-TV)
Cea mai importanta rugaciune din VINEREA MARE Vinerea Mare este zi de mare tristete pentru toti crestinii de pretutindeni. In aceasta zi Mantuitorul Iisus Hristos a murit in chinuri, rastingnit pe cruce. Cu greu ne putem imagina sacrificiul care a fost facut in aceasta zi, asa ca astazi trebuie sa ne rugam si sa tinem post negru in amintirea clipelor de durere care s-au petrecut. Rugaciunea din Vinerea Mare trebuie citita in fiecare gospodarie, pentru iertarea pacatelor si ajutor de la bunul Dumnezeu. ...continuare.

Chereches, sustinut de UNPR pentru Primaria Baia-Mare, desi este in arest

publicat 2016-04-29 13:00:19 (Evenimentul-Zilei)
Chereches, sustinut de UNPR pentru Primaria Baia-Mare, desi este in arest UNPR Maramures sustine candidatura lui Catalin Chereches pentru un nou mandat la Primaria Baia Mare, potrivit unui comunicat remis vineri AGERPRES de formatiunea politica. ...continuare.

VINEREA MARE, superstitii si traditii. Ziua in care se tine post negru si nu se spala haine

publicat 2016-04-29 12:15:32 (ProTV)
VINEREA MARE, superstitii si traditii. Ziua in care se tine post negru si nu se spala haine Vinerea Mare (Vinerea Pastilor, Vinerea Seaca, Vinerea Patimilor) este zi de mare doliu a intregii crestinatati pentru ca in aceasta zi a fost rastignit si a murit Mantuitorul lumii. ...continuare.

Trafic restrictionat in mai multe judete din tara. Vezi sectoarele inchise si rutele ocolitoare

publicat 2016-04-29 09:30:55 (Romania-TV)
Trafic restrictionat in mai multe judete din tara. Vezi sectoarele inchise si rutele ocolitoare Centrul INFOTRAFIC din Inspectoratul General al Politiei Romane informeaza ca nu sunt semnalate drumuri nationale sau autostrazi cu circulatia intrerupta din cauza unor evenimente rutiere. In cateva judete, insa traficul este restrictionat din cauza unor lucrari. ...continuare.

PAȘTE 2016. Vinerea Mare, semnificatie si obiceiuri. Ce nu ai voie sa faci astazi

publicat 2016-04-29 09:30:15 (Antena3)
PAȘTE 2016. Vinerea Mare, semnificatie si obiceiuri. Ce nu ai voie sa faci astazi PAȘTE 2016. Vinerea Mare sau Vinerea Pastilor, Vinerea Seaca, Vinerea Patimilor, este o zi de mare doliu a intregii crestinatati pentru ca in aceasta zi a fost rastignit si a murit... ...continuare.

Obiceiuri si traditii de Vinerea Mare. Ce nu ai voie sa faci in aceasta zi

publicat 2016-04-29 00:15:02 (Antena3)
Obiceiuri si traditii de Vinerea Mare. Ce nu ai voie sa faci in aceasta zi Vinerea Mare sau Vinerea Pastilor, Vinerea Seaca, Vinerea Patimilor, este o zi de mare doliu a intregii crestinatati pentru ca in aceasta zi a fost rastignit si a murit Mantuitorul lumii,... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 46 47 Pag. urmatoare »