Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 39 40 Pag. urm. »

De plans sau de ras? Asa rezolva rusii problemele in trafic (VIDEO)

publicat 2014-04-25 00:45:02 (Antena-1)
Suntem obisnuti deja cu felul in care conduc rusii. Cele mai multe inregistrari video cu accidente, care apar pe internet, provin de la ei. Ei bine, urmatorul videoclip ne arata cum se rezolva incidentele aparute in trafic. In mod cert, deloc pasnic! Mai ales daca unul dintre soferi este intr-o avansata stare de ebrietate. ...continuare.

Un adevarat haos in trafic. Crezi ca te-ai putea descurca intr-o asemenea intersectie?

publicat 2014-04-24 20:00:27 (Realitatea-TV)
Un adevarat haos in trafic. Crezi ca te-ai putea descurca intr-o asemenea intersectie? Circulatia rutiera in capitala Etiopiei este un adevarat haos. Șoferii s-au obisnuit deja sa faca fata cu brio unui trafic infernal, unde intersectiile nu sunt semnalizate. Un videoclip care circula pe internet a surprins o intersectie fara semafoare din Addis Abeba, capitala Etiopiei, unde soferii vin din toate directiile si culmea nu au avut loc accidente rutiere. E greu de crezut ca soferii din Etiopia reusesc sa se descurce in situatia prezentata in materialul video de mai jos si fara sa... ...continuare.

Nicolai: Guvernul sa revizuiasca urgent listele electorale, asa cum a promis

publicat 2014-04-24 18:30:15 (Mediafax)
Nicolai: Guvernul sa revizuiasca urgent listele electorale, asa cum a promis Europarlamentarul PNL Norica Nicolai, candidat pentru un nou mandat, a declarat la Baia Mare ca premierul Victor Ponta isi bate joc si sfideaza alegatorii, solicitandu-i sa revizuiasca urgent listele electorale si sa comunice numarul cetatenilor care voteaza pentru europarlamentarele din Ungaria. ...continuare.

Antonescu: Romania nu e interesata de convergenta fiscala, din tratat, cu Germania sau Franta

publicat 2014-04-24 17:30:18 (Mediafax)
Antonescu: Romania nu e interesata de convergenta fiscala, din tratat, cu Germania sau Franta Presedintele PNL, Crin Antonescu, a declarat, joi, la Baia Mare, ca unul din elementele din programul politic al candidatilor PNL la europarlamentare va fi ca Romania nu este interesata de convergenta fiscala cu Germania sau Franta, aspect mentionat in tratatul UE. ...continuare.

Antonescu: Romania nu e interesata de convergenta fiscala, din tratat, cu Germania sau Franta

publicat 2014-04-24 17:15:22 (Realitatea-TV)
Antonescu: Romania nu e interesata de convergenta fiscala, din tratat, cu Germania sau Franta Presedintele PNL, Crin Antonescu, a declarat, joi, la Baia Mare, ca unul din elementele din programul politic al candidatilor PNL la europarlamentare va fi ca Romania nu este interesata de convergenta fiscala cu Germania sau Franta, aspect mentionat in tratatul UE. Liderul PNL a precizat ca liberalii au pregatit un program politic "concentrat" in prespectiva alegerilor europarlamentare. "Cand presedintele Basescu vine si spune, l-am auzit recent, «Ar fi bine ca inainte de alegerile... ...continuare.

Pasajul Mihai Bravu, aproape gata. Cand va fi deschis circulatiei

publicat 2014-04-24 15:45:20 (Money.ro)
Pasajul Mihai Bravu, aproape gata. Cand va fi deschis circulatiei Primul pod al pasajului Mihai Bravu este aproape finalizat iar in urmatoarele saptamani ar putea fi deschis circulatiei rutiere, a declarat primarul general al Capitalei, Sorin Oprescu. Potrivit edilului-sef, primul pod al pasajului a trecut miercuri testul rezistentei, in acest sens el fiind traversat de mai multe camioane.   ''Primul pod este aproape finalizat. Lucrarile au intrat pe ultima suta de metri, stratul de beton fiind turnat pe intreaga suprafata a podului. In acest moment se... ...continuare.

Primul pod al pasajului Mihai Bravu, deschis in curand circulatiei rutiere

publicat 2014-04-24 11:00:30 (Romania-TV)
Primul pod al pasajului Mihai Bravu, deschis in curand circulatiei rutiere Primul pod al pasajului Mihai Bravu este aproape finalizat, iar in urmatoarele saptamani ar putea fi deschis circulatiei rutiere. ...continuare.

Echipele calificate in sferturile de finala ale Cupei Romaniei la handbal feminin

publicat 2014-04-23 22:30:19 (Mediafax)
Echipele calificate in sferturile de finala ale Cupei Romaniei la handbal feminin Echipele de handbal feminin "U" Jolidon Cluj, Corona Brasov, CSM Ploiesti, HCM Roman, Stiinta Bucuresti si HCM Baia Mare s-au calificat, miercuri, in sferturile de finala ale Cupei Romaniei, in cadrul turneului de la Targoviste. ...continuare.

Ministerul Muncii: Peste 3.600 persoane au suferit accidente de munca in 2013. 199 si-au pierdut viata

publicat 2014-04-23 19:00:17 (Romania-TV)
Ministerul Muncii: Peste 3.600 persoane au suferit accidente de munca in 2013. 199 si-au pierdut viata Un numar de 3.627 de persoane care au suferit accidente de munca a fost inregistrat in 2013, cu 13,3% mai putin fata de 2012, iar 199 persoane si-au pierdut viata, conform statisticilor publicate de Ministerul Muncii. De asemenea, potrivit statisticilor, numarul total de someri la finele lunii decembrie 2013 era de 512.333 persoane, iar dintre acestia 199.626 erau someri indemnizati si 312.707 neindemnizati. ...continuare.

Aproape 200 de romani si-au pierdut viata la locul de munca. In ce industrii se MOARE cel mai mult in Romania

publicat 2014-04-23 17:30:21 (Income-Magazine)
Un numar de 3.627 de persoane care au suferit accidente de munca a fost înregistrat în 2013, cu 13,3% mai putin fata de 2012, iar 199 persoane si-au pierdut viata, conform statisticilor publicate de Ministerul Muncii. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 39 40 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

batut mar caransebes evaziune fiscala prahova mafie hidroelectrica loredana chivu chelaru prius cristi tanase accident de circulatie paper bianca brad corina cretu romanesti dimineata devreme handicap apia politiste a cazut de la etajul 7 criza in romania mehedinti csspp accident pe dn7 anul 2012 studii buzau finante canu siderurgica accident ruti pont florin dascalu eximbank licitati anvelope baconschi cati ani are antonia ciocarlia nitu miliard feroviar ghimbav florin popescu vatava loredana groza chestionare marge ghionea