Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 33 34 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Incendiu de proportii la groapa de gunoi din Baia Mare VIDEO

publicat 2015-09-03 10:15:25 (Romania-TV)
Incendiu de proportii la groapa de gunoi din Baia Mare VIDEO Un incendiu de proportii a izbucnit la o groapa de gunoi din Baia Mare. Mai multe echipaje de pompieri au intervenit pentru a stinge flacarile uriase. ...continuare.

Incendiu la o groapa de gunoi din Baia Mare. Motivul pentru care anchetatorii cred ca focul a fost pus intentionat

publicat 2015-09-03 08:15:20 (ProTV)
Incendiu la o groapa de gunoi din Baia Mare. Motivul pentru care anchetatorii cred ca focul a fost pus intentionat O groapa de gunoi din Satu Nou de Jos, in Maramures, a cazut miercuri noapte prada flacarilor. ...continuare.

Politia din Teheran va confisca autoturismele conduse de femei fara val islamic

publicat 2015-09-02 17:30:06 (Evenimentul-Zilei)
Politia din Teheran va confisca autoturismele conduse de femei fara val islamic Autoturismele ce vor fi conduse in Teheran de femei sau care vor avea la bord pasagere fara val sau care poarta valul necorespunzator vor fi confiscate, a anuntat seful politiei rutiere din capitala iraniana, citat miercuri de agentia Isna, informeaza AFP. ...continuare.

Auchan angajeaza peste 50 de oameni in marile orase. Te califici daca ai cel putin 10 clase

publicat 2015-09-02 09:30:27 (Romania-TV)
Auchan angajeaza peste 50 de oameni in marile orase. Te califici daca ai cel putin 10 clase Auchan face angajari la Baia Mare, Brasov, Bucuresti, Cluj-Napoca, Constanta, Oradea, Pitesti, Satu-Mare, Sibiu, Timisoara, Tirgu-Mures. Iata posturile vacante si asteptarile angajatorilor de la candidati. ...continuare.

Filmul-concert "Roger Waters The Wall" ruleaza in 13 cinematografe din Romania, pe 29 septembrie

publicat 2015-09-01 17:00:22 (Mediafax)
Filmul-concert Roger Waters The Wall ruleaza in 13 cinematografe din Romania, pe 29 septembrie Filmul-concert "Roger Waters The Wall", inspirat din "The Wall Live", poate fi vizionat in cinematografe din Arad, Bacau, Baia Mare, Constanta, Braila, Cluj-Napoca, Iasi, Pitesti, Ploiesti, Targu-Jiu, Targu-Mures, Timisoara si Bucuresti, pe 29 septembrie, de la ora 20.00. ...continuare.

SCANDAL in mass-media: Decizia luata astazi de RCS&RDS

publicat 2015-09-01 13:00:19 (Mediafax)
SCANDAL in mass-media: Decizia luata astazi de RCS&RDS RCS&RDS vrea sa iasa din actionariatul societatii Canal 7 SRL, care detine licenta televiziunii TL+ din Baia Mare si in care este asociat principal - 51%, potrivit unor documente analizate marti de CNA, conform carora asociatul unic al postului va deveni Majoros Andrei Csaba. ...continuare.

Pagubitii romani, cetateni de rangul doi. Cazul Astra scoate la iveala marea teapa din Asigurari | EXCLUSIV PRINT

publicat 2015-09-01 00:15:05 (Evenimentul-Zilei)
Pagubitii romani, cetateni de rangul doi. Cazul Astra scoate la iveala marea teapa din Asigurari | EXCLUSIV PRINT Victimele accidentelor rutiere din Romania, discriminate in raport cu cele ale coliziunilor de pe soselele din strainatate. In timp ce despagubirile pe RCA sunt limitate la 100.000 de euro, cele in baza Cartii Verzi nu pot fi plafonate. CNADNR risca sa nu-si poata recupera toate cele peste 30 de milioane de euro, asigurarea pentru lucrarile de la Transalpina abandonate de fi rma lui Nelu Iordache, dupa arestarea lui. ...continuare.

Preferintele romanilor pentru locuinte

publicat 2015-08-31 18:00:23 (Puterea)
Preferintele romanilor pentru locuinte Un roman considera suficienta o locuinta cu trei camere, de circa 75 metri patrati, in timp ce casa ideala pentru un european trebuie sa aiba cel putin 5 camere, fara a lua in calcul baia, bucataria si holurile, si o suprafata medie de circa 131 de metri patrati, arata un studiu. ...continuare.

Cum iti poate spune parul tau daca risti sa ai accidente cardiovasculare

publicat 2015-08-31 13:15:02 (Antena3)
Starea parului poate indica nivelul de stres la care esti supus si cat de mult te afecteaza, fiind un bun indicator al riscului de aparitie a bolilor cardiovasculare. Un studiu publicat recent in revista de specialitate... ...continuare.

Romanii se multumesc cu putin. Care este diferenta dintre preferintele romanilor si cele ale europenilor

publicat 2015-08-31 12:45:22 (Romania-TV)
Romanii se multumesc cu putin. Care este diferenta dintre preferintele romanilor si cele ale europenilor Un roman considera suficienta o locuinta cu trei camere, de circa 75 metri patrati in timp ce casa ideala pentru un european trebuie sa aiba cel putin 5 camere, fara a lua in calcul baia, bucataria si holurile, si o suprafata medie de circa 131 de metri patrati, arata datele unei francize de agentii imobiliare. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 33 34 Pag. urmatoare »