Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urm. »

Topul celor mai amuzante accidente de la sala. Ce se intampla atunci cand te urci cu tocurile pe banda de alergat. VIDEO

publicat 2014-10-24 17:45:36 (ProTV)
Topul celor mai amuzante accidente de la sala. Ce se intampla atunci cand te urci cu tocurile pe banda de alergat. VIDEO Exercitiile cardio pot fi extrem de dureroase atunci cand incerci sa pari mai tare decat esti in realitate. O demonstreaza un clip care face furori pe internet. ...continuare.

Baia bebelusului in 8 pasi

publicat 2014-10-24 13:45:40 (Romania-TV)
Baia bebelusului in 8 pasi Baia bebelusului - mai ales, daca este vorba de prima baita - este un moment pe care proaspata mamica il intampina cu oarecare emotii. ...continuare.

Victimele accidentelor rutiere au la dispozitie o linie telefonica non-stop si gratuita pentru asistenta

publicat 2014-10-24 12:00:50 (Puterea)
Victimele accidentelor rutiere au la dispozitie o linie telefonica non-stop si gratuita pentru asistenta Victimele accidentelor rutiere au la dispozitie incepand de vineri o linie telefonica non-stop si gratuita unde li se ofera atat asistenta psihologica, dar si informatii despre drepturile pe care le au.Serviciul, disponibil in toata tara, este operational incepand de azi. El este oferit de Asociatia Romana pentru Promovarea Educatiei si Sigurantei Rutiere, in cadrul proiectului national "Sub roti". Numarul de telefon la care victimele accidentelor rutiere pot primi asistenta gratuita nontop... ...continuare.

BLESTEM in neamul preotului ucis in Chiajna de o soferita beata. MORTI SUSPECTE in familia sa

publicat 2014-10-23 14:00:48 (Romania-TV)
BLESTEM in neamul preotului ucis in Chiajna de o soferita beata. MORTI SUSPECTE in familia sa Mai multi barbati din familia preotului din Chiajna, ucis de o soferita beata si fara permis, toti preoti, au murit in accidente bizare. Preotul de 30 de ani a fost omorat chiar in fata bisericii in care slujea, iar joi a fost inmormantat in Suceava, orasul in care s-a nascut. ...continuare.

Statistica alarmanta in Italia: Romanii, imigrantii care provoaca cele mai multe accidente rutiere

publicat 2014-10-23 12:30:51 (Romania-TV)
Statistica alarmanta in Italia: Romanii, imigrantii care provoaca cele mai multe accidente rutiere Romanii sunt imigrantii care provoaca cele mai multe accidente rutiere in Italia. Raportul a fost publicat de Automobil Club Italia. ...continuare.

Doua accidente in doar patru minute, in Sibiu: Trei persoane au fost ranite

publicat 2014-10-23 09:00:42 (Romania-TV)
Doua accidente in doar patru minute, in Sibiu: Trei persoane au fost ranite Doua accidente rutiere s-au produs, joi dimineata, in Sibiu. Trei persoane au fost ranite, dintre care un copil de zece ani. ...continuare.

Blestem in toata regula in familia preotului ucis in Chiajna de pitipoanca fara permis! Morti absolut suspecte in familia sa!

publicat 2014-10-22 23:15:03 (CanCan)
Blestem in toata regula in familia preotului ucis in Chiajna de pitipoanca fara permis! Morti absolut suspecte in familia sa! Familia tanarului preot ucis duminica langa Bucuresti, ascunde un lung sir de blesteme care ii urmaresc in ultimii ani. Mai multi barbati din familia acestuia, toti preoti, au murit in accidente bizare! ...continuare.

NU trebuie sa faci NICIODATA asta imediat dupa ce ai mancat

publicat 2014-10-22 17:15:39 (Romania-TV)
NU trebuie sa faci NICIODATA asta imediat dupa ce ai mancat Fumatul, baia sau somnul sunt cateva dintre lucrurile pe care trebuie sa le eviti dupa ce ai luat masa, deoarece ingreuneaza sau impiedica digestia. ...continuare.

Reclama sexy care a facut 520 de accidente intr-o zi. Agentia de publicitate isi asuma raspunderea pe sfert

publicat 2014-10-21 18:45:37 (ProTV)
Reclama sexy care a facut 520 de accidente intr-o zi. Agentia de publicitate isi asuma raspunderea pe sfert Agentia de productie AdvTruck.ru publicitara s-a gandit la un nou tip de reclama in Moscova: camioanele mobile. Compania a inceput agresiv promovarea serviciilor cu 30 de utilitare colantate pe laterale cu niste sani enormi care atrag atentia soferilor. ...continuare.

Uraganul Gonzalo face victime. O femeie a murit la Londra zdrobita de un copac doborat

publicat 2014-10-21 18:15:02 (Antena3)
Uraganul Gonzalo face victime. O femeie a murit la Londra zdrobita de un copac doborat O femeie a murit la Londra zdrobita de un copac doborat de uraganul Gonzalo, care a perturbat transporturile rutiere, aeriene si feroviare marti, cand a afectat Marea Britanie, relateaza AFP, potrivit Mediafax.Pe... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

monopost dedicatii banatului motiunea de cenzura leontin lasati in libertate vrajitoare sondaj electoral luca u craiova demisie rome universitatea cluj lada samb tudora matinal nevasta lui salam soufflet visina petrica regenerabile fosti ursei bautar licitatii irinel popescu rebu jupiter city praf in ochi elenei basescu coafuri simple e ziare baia mihai ban neamt exclusi ofici manageri fier horoscop octombrie kpmg micul hercule andreea banica deschiderea scolilor tine fly project audiat brico depot sports