Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 41 42 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

ATENTIE la AVOCATII-CAMATARI care fac bani din durerea oamenilor indoliati VIDEO

publicat 2015-05-24 15:45:14 (Romania-TV)
ATENTIE la AVOCATII-CAMATARI care fac bani din durerea oamenilor indoliati VIDEO Avocatii insetati de imbogatire rapida s-au transformat in camatari ai rudelor celor morti in accidente rutiere. Ei profita de durerea cumplita a oamenilor in astfel de momente si sar ca hienele pe familiile indoliate. Le promit ajutor pentru a primi despagubiri si le dau bani de inmormantare. In realitate insa, ii obliga pe oameni la dobanzi uriase si vaneaza o mare parte din banii ce vin de la asiguratori, informeaza . ...continuare.

9 MASINI in care NU MORI daca faci accident FOTO

publicat 2015-05-24 10:00:12 (Romania-TV)
9 MASINI in care NU MORI daca faci accident FOTO IIHS (Insurance Institute for Highway Safety) a publicat, recent, un studiu care a analizat numarul de decese din accidentele rutiere ale ultimilor ani. Statistica analizeaza anul 2011 si modelele de masini produse in anul respectiv. ...continuare.

Cine este mentorul lui Kim Jong-un. Sora mai mare a liderului conduce o retea de spioni si il invata cum sa fie mai puternic

publicat 2015-05-24 08:30:10 (ProTV)
Cine este mentorul lui Kim Jong-un. Sora mai mare a liderului conduce o retea de spioni si il invata cum sa fie mai puternic Kim Jong-un are o sora mai mare, care ii este mentor, si un frate mai mare care finanteaza regimuri din afaceri pe piata neagra. ...continuare.

REMEMBER | 24 mai 2004: 18 victime in explozie, la Mihailesti

publicat 2015-05-24 00:00:09 (Libertatea)
Explozia de la Mihailesti este unul dintre cele mai grave accidente petrecute pe soselele din... ...continuare.

Accidente grave in Judetul Cluj: Pietoni, spulberati pe trecerea de pietoni

publicat 2015-05-23 20:45:11 (Romania-TV)
Accidente grave in Judetul Cluj: Pietoni, spulberati pe trecerea de pietoni Un grav accident de circulatie a avut loc pe raza comunei Catina, judetul Cluj. Potrivit politistilor, accidentul s-a produs pe fondul consumului de alcool. ...continuare.

FOTO Cind norocul iti suride! » CSM Bucuresti a cistigat la un singur gol si a luat conducerea, dar cele doua echipe au avut evolutii extrem de oscilante

publicat 2015-05-22 22:00:16 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO Cind norocul iti suride! » CSM Bucuresti a cistigat la un singur gol si a luat conducerea, dar cele doua echipe au avut evolutii extrem de oscilante Campioanele au revenit senzational, au trecut pe lînga victorie în partea a doua, dar au capotat pe final. CSM Bucuresti si HCM Baia Mare au dat totul în primul meci al finalei de ieri. Campioanele au început fara complexe contra unei echipe în fata careia pierdusera la 6 goluri în sezonul regulat, 23-29. Au condus cu 5-2 si au aratat ca au venit la Bucuresti ca sa transeze repede finala. ... ...continuare.

Cind norocul iti suride! » CSM Bucuresti a cistigat la un singur gol si a luat conducerea, dar cele doua echipe au avut evolutii extrem de oscilante

publicat 2015-05-22 21:45:08 (Gazeta-Sporturilor)
Cind norocul iti suride! » CSM Bucuresti a cistigat la un singur gol si a luat conducerea, dar cele doua echipe au avut evolutii extrem de oscilante Campioanele au revenit senzational, au trecut pe lînga victorie în partea a doua, dar au capotat pe final. CSM Bucuresti si HCM Baia Mare au dat totul în primul meci al finalei de ieri. Campioanele au început fara complexe contra unei echipe în fata careia pierdusera la 6 goluri în sezonul regulat, 23-29. Au condus cu 5-2 si au aratat ca au venit la Bucuresti ca sa transeze repede finala. ... ...continuare.

HANDBAL FEMININ. CSM Bucuresti a castigat primul meci al finalei Ligii Nationale cu HCM Baia Mare

publicat 2015-05-22 21:15:17 (Romania-TV)
HANDBAL FEMININ. CSM Bucuresti a castigat primul meci al finalei Ligii Nationale cu HCM Baia Mare CSM Bucuresti a castigat, vineri, primul meci al finalei Ligii Nationale de handbal feminin, cu scorul de 23-22 (13-11), in fata lui HCM Baia Mare. partida s-a disputat in Sala Polivalenta ''Ioan Kunst-Ghermanescu'' din Capitala. ...continuare.

Pas spre titlu » CSM Bucuresti a cistigat primul meci al finalei Ligii Nationale cu HCM Baia Mare

publicat 2015-05-22 20:45:20 (Gazeta-Sporturilor)
Pas spre titlu » CSM Bucuresti a cistigat primul meci al finalei Ligii Nationale cu HCM Baia Mare CSM Bucuresti s-a impus în primul dintre cele trei meciuri ale finalei Ligii Nationale în fata campioanei HCM Baia Mare, scor 23-22 (13-11). Dupa partida de la Bucuresti, finala se muta la Baia Mare, unde sînt programate urmatoarele doua meciuri pe 26 si 28 mai. Echipa care obtine doua victorii cucereste titlul national si va reprezenta România sezonul viitor în grupele Ligii Campionilor. ... ...continuare.

Capricornii sunt nepasatori! Cheltuie pentru altii! Horoscopul zilei, adus de Camelia Patrascanu

publicat 2015-05-22 18:00:01 (Antena-1)
Capricornii sunt nepasatori! Cheltuie pentru altii! Horoscopul zilei, adus de Camelia Patrascanu Explozie de bucurie si energie. Distractie pe cinste. Un minim de prudenta si intuitie ne feresc de accidente cauzate de graba, distragere si exaltare. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 41 42 Pag. urmatoare »