Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 Pag. urm. »

Cepoi: DNA a decis neinceperea urmaririi penale in cazul meu

publicat 2014-08-01 19:15:27 (Puterea)
Cepoi: DNA a decis neinceperea urmaririi penale in cazul meu Consilierul pemierului Victor Ponta, Vasile Cepoi, recent numit presedintele al Comisiei Nationale de Acreditare a Spitalelor, a declarat vineri ca DNA a decis neinceperea urmaririi penale in cazul sau, iar procurorii Parchetului de pe langa Curtea de Apel Iasi au clasat dosarul. Cepoi a raspuns astfel la acuzatiile de conflict de interese si de fapte de coruptie formultate impotriva sa din 2012.Premierul Victor Ponta l-a numit, marti, pe consilierul sau Vasile Cepoi, fost ministru al... ...continuare.

Cepoi: DNA a dat NUP in cazul meu, procurorii de la Curtea de Apel Iasi mi-au clasat dosarul

publicat 2014-08-01 17:30:24 (Mediafax)
Cepoi: DNA a dat NUP in cazul meu, procurorii de la Curtea de Apel Iasi mi-au clasat dosarul DNA a decis neinceperea urmaririi penale in cazul meu si procurorii Parchetului de pe langa Curtea de Apel Iasi mi-au clasat dosarul, a spus Vasile Cepoi, recent numit presedintele al Comisiei Nationale de Acreditare a Spitalelor, referitor la acuzatiile impotriva sa din 2012. ...continuare.

Vasile Cepoi, numit la sefia Comisiei de Acreditare a Spitalelor

publicat 2014-07-30 09:45:11 (Cronica-Romana)
Vasile Cepoi, numit la sefia Comisiei de Acreditare a Spitalelor   Premierul Victor Ponta l-a numit, marti, pe consilierul sau Vasile Cepoi, fost ministru al Sanatatii, in functia de presedinte al Comisiei Nationale de Acreditare a Spitalelor, cu rang de secretar de stat. Ca urmare a noii functii, Cepoi a fost eliberat din postul de consilier de stat in Cancelaria premierului.Vasile Cepoi a demisionat din [...] ...continuare.

Vasile Cepoi a fost numit de Victor Ponta la conducerea Comisiei Nationale de Acreditare a Spitalelor

publicat 2014-07-30 08:30:40 (Puterea)
Vasile Cepoi a fost numit de Victor Ponta la conducerea Comisiei Nationale de Acreditare a Spitalelor Premierul Victor Ponta l-a numit, marti, pe consilierul sau Vasile Cepoi, in functia de presedinte al Comisiei Nationale de Acreditare a Spitalelor, cu rang de secretar de stat. Cepoi a fost in trecut ministru al Sanatatii.Ca urmare a noii functii in care a fost numit, Vasile Cepoi a fost eliberat din postul de consilier de stat in Cancelaria premierului. Vasile Cepoi a demisionat din functia de ministru al Sanatatii la inceputul lunii octombrie 2012, dupa ce a fost acuzat de ANI de conflict... ...continuare.

Ponta l-a numit pe consilierul sau Vasile Cepoi la conducerea Comisiei de Acreditare a Spitalelor

publicat 2014-07-29 19:30:27 (Mediafax)
Ponta l-a numit pe consilierul sau Vasile Cepoi la conducerea Comisiei de Acreditare a Spitalelor Premierul Victor Ponta l-a numit, marti, pe consilierul sau Vasile Cepoi, fost ministru al Sanatatii, in functia de presedinte al Comisiei Nationale de Acreditare a Spitalelor, cu rang de secretar de stat. ...continuare.

Ponta l-a numit pe consilierul sau Vasile Cepoi, la conducerea Comisiei de Acreditare a Spitalelor

publicat 2014-07-29 19:30:02 (Antena3)
Ponta l-a numit pe consilierul sau Vasile Cepoi, la conducerea Comisiei de Acreditare a Spitalelor Premierul Victor Ponta l-a numit, marti, pe consilierul sau Vasile Cepoi, fost ministru al Sanatatii, in functia de presedinte al Comisiei Nationale de Acreditare a Spitalelor, cu rang de secretar de... ...continuare.

Avocatul Poporului se va pronunta privind modificarea Legii educatiei dupa raspunsul sindicatelor

publicat 2014-07-28 20:45:09 (Evenimentul-Zilei)
Avocatul Poporului se va pronunta privind modificarea Legii educatiei dupa raspunsul sindicatelor Avocatul Poporului anunta ca se va pronunta asupra criticilor de neconstitutionalitate privind OUG nr. 49/2014 care modifica Legea educatiei, dupa ce va primi si punctele de vedere ale Federatiei Sindicatelor din Invatamant "Spiru Haret" si Federatiei Educatiei Nationale, relateza Agerpres. ...continuare.

Avocatul Poporului se va pronunta privind modificarea Legii educatiei dupa raspunsul sindicatelor

publicat 2014-07-28 20:00:35 (Mediafax)
Avocatul Poporului se va pronunta privind modificarea Legii educatiei dupa raspunsul sindicatelor Avocatul Poporului anunta ca se va pronunta asupra criticilor de neconstitutionalitate privind OUG nr. 49/2014 care modifica Legea educatiei, dupa ce va primi si punctele de vedere ale Federatiei Sindicatelor din Invatamant "Spiru Haret" si Federatiei Educatiei Nationale. ...continuare.

EXCLUSIV PRINT. Jaful de la CoNAS, asortat cu afacerile familiei Voiculescu

publicat 2014-07-25 00:15:06 (Evenimentul-Zilei)
EXCLUSIV PRINT. Jaful de la CoNAS, asortat cu afacerile familiei Voiculescu Cazul Comisiei Nationale de Acreditare a Spitalelor (CoNAS) este emblematic pentru modul in care sunt sifonate milioanele de euro din Sanatate, in timp ce bolnavii sunt tratati cu nepasare si dezinteres. Dupa ce multa vreme s-a aflat la adapost de ochii presei, neregulile din CoNAS au iesit pana la urma la iveala si arata cum s-a intins cancerul afacerilor necurate din sistemul sanitar si asupra acestei institutii din subordinea Secretariatului General al Guvernului (SGG). ...continuare.

DEZVALUIRILE LUI TURCESCU: Voiculescu si institutii ale statului, LEGATURI INCREDIBILE

publicat 2014-07-17 20:45:26 (Realitatea-TV)
DEZVALUIRILE LUI TURCESCU: Voiculescu si institutii ale statului, LEGATURI INCREDIBILE Care este legatura dintre Secretariatul General al Guvernului, Comisia Nationala de Acreditare a Spitalelor si afacerile familiei Voiculescu? Un raport stufos al Corpului de Control al premierului, pe care Victor Ponta il tine secret, scrie Robert Turcescu, intr-o ancheta pe site-ul personal. Raportul de 200 de pagini, intocmit de Corpul de Control al premierului Victor Ponta, a vizat activitatea Comisiei Nationale de Acreditare a Spitalelor, pe scurt CoNAS, din perioada 2009 - 2012. Potrivit... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

neamt ineu herman regional alba iulia povestiri halda nevasta caras severin rapid bucuresti vama moravita laptop vin diesel burlacita chinezu domo chav nelu florea salaj constitutie tulcea maramures un barbat moarte fantana feng shui costi ionita constantin traistaru ramnicu sarat noua dacie definitivat in invatamant interesul valcea nicolae balcescu adina buzatu moda eximbank programul rabla buhusi iasi termopane cluj borsa sinteze bannere podu iloaiei bagdasar fundulea panama radu zamfir