Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Victoria prin deces a reformei invatamantului romanesc/ de Lucian Vasilescu

publicat 2014-09-19 00:30:37 (Ziarul-Financiar)
Victoria prin deces a reformei invatamantului romanesc/ de Lucian Vasilescu Citeste si: Solidaritate "in asteptare"/ de Lucian Vasilescu Adevarata miza a accederii la putere (in Romania)/ de Lucian Vasilescu Otrava memoriei/ de Lucian Vasilescu Traim, astazi, un moment de fericita rascruce pentru scumpa noastra patrie. Dupa 25 de ani de lupta cu elementele retrograde, dusmanoase, guvernele de larga respiratie democratica ale Romaniei postdecembriste au izbutit sa dea contur visului de aur al intemeietorului invatamantului romanesc modern, Spiru Haret.N-a fost usor,... ...continuare.

Acte aparute pe 16 septembrie in Monitorul Oficial nr. 0674

publicat 2014-09-16 10:45:32 (Ziarul-Financiar)
Acte aparute pe 16 septembrie in Monitorul Oficial nr. 0674 Monitorul Oficial nr. 0674 din Actul nr. 13 din 15 Septembrie 2014 Emitent: Camera Deputailor Decizie privind delegarea atributiilor presedintelui Camerei Deputatilor Monitorul Oficial nr. 0674 din Actul nr. M.101 din 08 Septembrie 2014 Emitent: Ministerul Apararii Naionale Ordin privind conferirea Semnului onorific In Serviciul Patriei unor maistri militari si subofiteri din Ministerul Apararii Nationale Monitorul Oficial nr. 0674 din Actul nr. 206 din 15 Septembrie 2014 Emitent: Comisia... ...continuare.

Klaus Iohannis l-a confundat pe Spiru Haret cu Dimitrie Bolintineanu, intr-un discurs despre educatie

publicat 2014-09-11 10:15:07 (CanCan)
Klaus Iohannis l-a confundat pe Spiru Haret cu Dimitrie Bolintineanu, intr-un discurs despre educatie Intr-o discutie cu activistii PDL si PNL pe tema educatiei, Klaus Iohannis l-a confundat pe Spiru Haret cu Dimitrie Bolintineanu. Primarul Sibiului a facut trimitere la un citat pe care l-a atribuit gresit. ...continuare.

Iohannis l-a incurcat pe Spiru Haret cu Dimitrie Bolintineanu intr-un discurs despre importanta educatiei

publicat 2014-09-10 23:30:24 (Romania-TV)
Iohannis l-a incurcat pe Spiru Haret cu Dimitrie Bolintineanu intr-un discurs despre importanta educatiei Candidatul ACL la alegerile prezidentiale, Klaus Werner Iohannis, a gafat la o discutie cu activistii PDL si PNL pe tema educatiei. Dupa ce acum o saptamana s-a descris ca "un politruc care candideaza la prezidentiale", miercuri primarul Sibiului l-a confundat pe Spiru Haret cu Dimitrie Bolintineanu. ...continuare.

Paul Brummell: Relatia dintre Marea Britanie si Romania este un adevarat parteneriat intre prieteni

publicat 2014-09-02 18:15:33 (Realitatea-TV)
Paul Brummell: Relatia dintre Marea Britanie si Romania este un adevarat parteneriat intre prieteni Noul ambasador al Marii Britanii, Paul Brummell, si-a prezentat, astazi, scrisorile de acreditare la Palatul Cotroceni, prilej cu care a declarat ca relatia dintre Marea Britanie si Romania este un adevarat parteneriat intre prieteni. "Pot spune ca relatia dintre Marea Britanie si Romania este un adevarat parteneriat intre prieteni: de la miile de studenti romani care aleg sa invete in universitati britanice renumite la numerosii britanici implicati in activitati de voluntariat pe intreg... ...continuare.

Cepoi: DNA a decis neinceperea urmaririi penale in cazul meu

publicat 2014-08-01 19:15:27 (Puterea)
Cepoi: DNA a decis neinceperea urmaririi penale in cazul meu Consilierul pemierului Victor Ponta, Vasile Cepoi, recent numit presedintele al Comisiei Nationale de Acreditare a Spitalelor, a declarat vineri ca DNA a decis neinceperea urmaririi penale in cazul sau, iar procurorii Parchetului de pe langa Curtea de Apel Iasi au clasat dosarul. Cepoi a raspuns astfel la acuzatiile de conflict de interese si de fapte de coruptie formultate impotriva sa din 2012.Premierul Victor Ponta l-a numit, marti, pe consilierul sau Vasile Cepoi, fost ministru al... ...continuare.

Cepoi: DNA a dat NUP in cazul meu, procurorii de la Curtea de Apel Iasi mi-au clasat dosarul

publicat 2014-08-01 17:30:24 (Mediafax)
Cepoi: DNA a dat NUP in cazul meu, procurorii de la Curtea de Apel Iasi mi-au clasat dosarul DNA a decis neinceperea urmaririi penale in cazul meu si procurorii Parchetului de pe langa Curtea de Apel Iasi mi-au clasat dosarul, a spus Vasile Cepoi, recent numit presedintele al Comisiei Nationale de Acreditare a Spitalelor, referitor la acuzatiile impotriva sa din 2012. ...continuare.

Vasile Cepoi, numit la sefia Comisiei de Acreditare a Spitalelor

publicat 2014-07-30 09:45:11 (Cronica-Romana)
Vasile Cepoi, numit la sefia Comisiei de Acreditare a Spitalelor   Premierul Victor Ponta l-a numit, marti, pe consilierul sau Vasile Cepoi, fost ministru al Sanatatii, in functia de presedinte al Comisiei Nationale de Acreditare a Spitalelor, cu rang de secretar de stat. Ca urmare a noii functii, Cepoi a fost eliberat din postul de consilier de stat in Cancelaria premierului.Vasile Cepoi a demisionat din [...] ...continuare.

Vasile Cepoi a fost numit de Victor Ponta la conducerea Comisiei Nationale de Acreditare a Spitalelor

publicat 2014-07-30 08:30:40 (Puterea)
Vasile Cepoi a fost numit de Victor Ponta la conducerea Comisiei Nationale de Acreditare a Spitalelor Premierul Victor Ponta l-a numit, marti, pe consilierul sau Vasile Cepoi, in functia de presedinte al Comisiei Nationale de Acreditare a Spitalelor, cu rang de secretar de stat. Cepoi a fost in trecut ministru al Sanatatii.Ca urmare a noii functii in care a fost numit, Vasile Cepoi a fost eliberat din postul de consilier de stat in Cancelaria premierului. Vasile Cepoi a demisionat din functia de ministru al Sanatatii la inceputul lunii octombrie 2012, dupa ce a fost acuzat de ANI de conflict... ...continuare.

Ponta l-a numit pe consilierul sau Vasile Cepoi la conducerea Comisiei de Acreditare a Spitalelor

publicat 2014-07-29 19:30:27 (Mediafax)
Ponta l-a numit pe consilierul sau Vasile Cepoi la conducerea Comisiei de Acreditare a Spitalelor Premierul Victor Ponta l-a numit, marti, pe consilierul sau Vasile Cepoi, fost ministru al Sanatatii, in functia de presedinte al Comisiei Nationale de Acreditare a Spitalelor, cu rang de secretar de stat. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

proiect alexandru popovici bagat crim prahova mariana cojocaru covasna victoras vrancea florin aldea depresie elevii incep scoala tsunami alegeri parlamentare ileana justin bieber gorj consiliul general al capitalei institutul pasteur cristian tudor popescu lovit de tramvai contestatie caras severin ipj timis trupul unui tanar wowbiz impuscata ana dragu oktober astrolog viteza pozeaza bihor botosani calarasi politia autostrazi salaj bun samaritean raci acer satu mare accident pe dn1 tomsani terminarea managementul accident babes bolyai pagubitii dacia ruire matilda