Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urm. »

Andreea Esca, ANUNȚ pentru admiratori! Ce se intmpla cu emisiunea de radio

publicat 2015-03-29 17:30:13 (Libertatea)
Andreea Esca, ANUNȚ pentru admiratori! Ce se intmpla cu emisiunea de radio Desi este la pupitrul Știrilor Pro TV de aproape 20 de ani, Andreea Esca si-a dorit sa faca si radio, asa ca acum are o emisiune si la postul Europa FM. Publicitate Știrista are vedete invitate in fiecare editie si se pare ca ii merge din ce in ce mai bine. Ea a tinut sa faca un anunt pe o retea de socializare, in care a dezvaluit ca oamenii o felicita pentru succesul emisiunii. "Sunt foarte fericita pentru ca din ce in ce mai multi oameni ma felicita pentru emisiunea de la radio! Va... ...continuare.

Andreea Esca, schimbare de look. Cum s-a fotografiat vedeta, la Berlin

publicat 2015-03-29 17:00:15 (Realitatea-TV)
Andreea Esca, schimbare de look. Cum s-a fotografiat vedeta, la Berlin Andreea Esca si sotul ei sunt impreuna in capitala Germaniei. Prezentatoarea TV a adoptat un nou look si s-a fotografiat alaturi de Alexandre Eram. ...continuare.

Cele mai recente poze cu GIGI BECALI. Patronul Stelei a fost vazut la o cafenea din centrul Capitalei FOTO

publicat 2015-03-28 18:00:22 (Romania-TV)
Cele mai recente poze cu GIGI BECALI. Patronul Stelei a fost vazut la o cafenea din centrul Capitalei FOTO Gigi Becali va afla pe 31 martie daca va fi eliberat, magistratii de la Tribunalul Constanta urmand sa judece marti contastatia procurorilor DNA cu privire la eliberarea sa conditionata. Intre timp, conducere Penitenciarului Poarta Alba i-a acordat lui Gigi Becali o permisie de cinci zile. ...continuare.

Cele mai bune sfaturi ca sa faci poze ca un profesionist! Este incredibil de simplu sa faci asta!

publicat 2015-03-28 14:15:21 (Realitatea-TV)
Cele mai bune sfaturi ca sa faci poze ca un profesionist! Este incredibil de simplu sa faci asta! Acestea sunt reguli care schimba radical o imagine. Iata ce zice un fotograf profesionist. ...continuare.

Nu o sa iti vina sa crezi, dar unii oameni din aceste POZE de familie erau MORTI | GALERIE FOTO

publicat 2015-03-28 12:00:04 (Evenimentul-Zilei)
Nu o sa iti vina sa crezi, dar unii oameni din aceste POZE de familie erau MORTI | GALERIE FOTO Desi pare greu de crezut, in epoca victoriana, era o adevarata moda ca mortii sa fie fotografiati cu familia, intr-un decor cat mai sofisticat. Fotografia post-mortem, cunoscuta si sub sintagma Memento Mori a devenit o adevarata arta in acea perioada, asa ca oricine se respecta trebuia sa aiba o mostra in albumul de familie. ...continuare.

Șefa misiunii FMI in Romania, veste de ultima ora despre scaderea taxelor

publicat 2015-03-27 18:15:12 (Realitatea-TV)
Șefa misiunii FMI in Romania, veste de ultima ora despre scaderea taxelor Nivelul propus pentru scaderea taxelor ar trebui reconsiderat cu atentie, iar luarea unei decizii pe baza datelor financiare inregistrate in primele doua luni din acest an este prematura, considera sefa misiunii FMI in Romania, Andrea Schaechter, scrie hotnews.ro, potrivit Mediafax. ...continuare.

FMI recomanda Guvernului sa reanalizeze momentul in care va reduce taxele si amploarea acestor scaderi

publicat 2015-03-27 17:45:02 (Capital)
FMI recomanda Guvernului sa reanalizeze momentul in care va reduce taxele si amploarea acestor scaderi Guvernul de la Bucuresti ar trebui sa reanalizeze momentul adoptarii reducerilor de taxe precum si dimensiunea acestor scaderi, a declarat vineri, Andrea Schaechter, seful misiunii FMI in Romania, intr-o teleconferinta pe tema consultarilor cu Romania in baza Articolului IV. ...continuare.

Andreea Balan, cu sfarcurile la vedere. Fotografia care trebuia stearsa de pe Facebook

publicat 2015-03-27 17:30:16 (Realitatea-TV)
Andreea Balan, cu sfarcurile la vedere. Fotografia care trebuia stearsa de pe Facebook Andreea Balan. Vedeta nu este la prima aparitie de acest gen, din contra, ea si-a obisnuit fanii de pe reteaua de socializare cu astfel de poze, interzise cardiacilor. ...continuare.

Sefa misiunii FMI in Romania: Nivelul propus pentru scaderea taxelor trebuie reconsiderat cu atentie

publicat 2015-03-27 17:30:15 (Mediafax)
Sefa misiunii FMI in Romania: Nivelul propus pentru scaderea taxelor trebuie reconsiderat cu atentie Nivelul propus pentru scaderea taxelor ar trebui reconsiderat cu atentie, iar luarea unei decizii pe baza datelor financiare inregistrate in primele doua luni din acest an este prematura, considera sefa misiunii FMI in Romania, Andrea Schaechter. ...continuare.

Codul Fiscal, criticat de FMI: Dimensiunea reducerilor de taxe trebuie reanalizata cu atentie

publicat 2015-03-27 17:00:10 (Realitatea-TV)
Codul Fiscal, criticat de FMI: Dimensiunea reducerilor de taxe trebuie reanalizata cu atentie Șefa misiunii FMI in Romania, Andrea Schaechter, a declarat, vineri, ca Executivul de la Bucuresti ar trebui sa reanalizeze momentul adoptarii reducerilor de taxe precum si dimensiunea acestor scaderi, "avand in vedere ca este nevoie de timp pentru realizarea progreselor pe partea colectarii veniturilor". Mai mult, Andrea Schaechter subliniaza faptul ca "important pentru reducerile de taxe este ca progresele realizate pe partea imbunatatirii colectarii veniturilor sa fie permanente",... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze - Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Web Development - Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale - Jocuri 3D - Jocuri 3D Arcade - Jocuri 3D Impuscaturi - Jocuri 3D Curse - Jocuri 3D Sport - Jocuri 3D Aventura - Jocuri 3D Puzzle - Turism in Romania - Hoteluri - Pensiuni - Restaurante - TV Online Romania - Filmulete amuzante - Director Web - Sajtószemle - magyar újságok

beat la volan la limba si literatura romana conduc breaza marcel avram cuza voda la ploiesti la constanta bobby antena 3 ilie stan doi adolescenti cata dimitrie leonida horoscop lunar in calarasi haruki murakami calugareni handbal feminin codul fiscal gabriela c moldoveanu escroc madalin dumitru carol i cristina cioran emma watson memorandum cfr marfa doamne teleorman ionut barbu sascut ochelari divizia marasti ingerul oprea culturism dascali prostituate de lux copii talentati blender extraterestrilor compa nicolae manea catalin bordea horoscop carpatcement arheologice