Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 25 26 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Record la ROLAND GARROS: Scor 27-25, in setul decisiv

publicat 2015-05-22 15:15:29 (Romania-TV)
Record la ROLAND GARROS: Scor 27-25, in setul decisiv Italianul Andrea Arnaboldi (188 ATP) si francezul Pierre-Hugues Herbert (145 ATP) au disputat meciul cu cel mai mare numar de game-uri din istoria de 114 ani a Internationalelor de Tenis ale Frantei. ...continuare.

Tomac: Ponta s-a dus la Chisinau doar ca sa faca poze. Vizita de ieri n-a adus nimic nou

publicat 2015-05-22 13:15:15 (Mediafax)
Tomac: Ponta s-a dus la Chisinau doar ca sa faca poze. Vizita de ieri n-a adus nimic nou Liderul PMP, Eugen Tomac, sustine ca premierul Victor Ponta s-a dus, joi, la Chisinau doar pentru a face poze, intr-o vizita care a trecut "neobservata", fara a le garanta romanilor din Basarabia ca Romania este interesata de soarta lor. ...continuare.

CELE MAI TARI RECORDURI DIN TELEVIZIUNEA ROMANEASCA

publicat 2015-05-22 00:00:25 (Libertatea)
CELE MAI TARI RECORDURI DIN TELEVIZIUNEA ROMANEASCA Nicoleta Luciu s-a schimbat din cap pana-n picioare cu ajutorul chirurgiei plastice Bontea, Dumitrescu si Scarlatescu Ștefan Banica jr Horia Brenciu Mihai Petre Serviciul Roman de Comedie e unul din grupuletele desprinse din Divertis Concurentii au petrecut trei luni la "Ferma vedetelor" Andreea Esca Neti Sandu Florin Busuioc Romica Jurca Publicitate Cea mai tunata vedetaNicoleta Luciu si-a pus de cateva ori silicoane - de fiecare data mai mari - si si-a marit buzele, dar acestea nu sunt... ...continuare.

Nu mai fac poze in baie in viata mea! O femeie s-a facut de ras pe Facebook

publicat 2015-05-21 19:45:27 (Realitatea-TV)
Nu mai fac poze in baie in viata mea! O femeie s-a facut de ras pe Facebook O femeie s-a fotografiat in oglinda de la baie si a crezut ca da lovitura pe Facebook. ...continuare.

Telefonul acesta face poze fenomenale! Ai jura ca sunt facute cu cel mai tare aparat foto!

publicat 2015-05-21 17:45:35 (Realitatea-TV)
Telefonul acesta face poze fenomenale! Ai jura ca sunt facute cu cel mai tare aparat foto! Din China vine anul acesta un telefon cu o camera foto incredibila! Iti dai seama cat de buna e abia cand vezi fotografiile unui profesionist. Iata ce a scos el! ...continuare.

Apple ar putea lansa iPhone 6S si iPhone 6S Plus in luna august. Primele poze cu varianta roz-auriu, publicate pe internet

publicat 2015-05-21 12:15:16 (ProTV)
Apple ar putea lansa iPhone 6S si iPhone 6S Plus in luna august. Primele poze cu varianta roz-auriu, publicate pe internet Apple ar putea lansa iPhone 6S si iPhone 6SPlus in luna august, in loc de septembrie, asa cum si-a obisnuit clientii. Schimbarea ar fi datorata procesului de productie, care se desfasoara rapid, potrivit furnizorilor. ...continuare.

Are 37 de ani si nicio operatie estetica, dar arata impecabil. Vezi aici poze incendiare cu Andreea din noul sau videoclip!

publicat 2015-05-21 08:45:02 (CanCan)
Are 37 de ani si nicio operatie estetica, dar arata impecabil. Vezi aici poze incendiare cu Andreea din noul sau videoclip! Recent, Andreea a lansat un nou videoclip, in care a ales tinute indraznete, ce ii scot formele in evidenta. Desi are 37 de ani, nu are operatii estetice si este si mama, blondina reuseste sa aiba forme demne de invidiat. ...continuare.

Madalina Ghenea, superba intr-o ie romaneasca, la Cannes

publicat 2015-05-20 17:00:04 (Click)
Madalina Ghenea, superba intr-o ie romaneasca, la Cannes Madalina Ghenea, superba într-o ie româneasca, la Cannes Frumoasa noastra vedeta a fost una dintre cele mai apreciate prezente romanesti la Festivalul de Film de la Cannes, alaturi de Catrinel Menghia, Alexandra Dinu sau Andreea Esca. Astazi, Madalina a fost figura centrala a sedintei foto ...continuare.

Andreea Esca se antreneaza pentru maraton

publicat 2015-05-20 16:45:18 (Libertatea)
Andreea Esca se antreneaza pentru maraton Pe 7 iunie, Andreea Esca va participa la prima editie din Romania race for the Cure-Happy Run, un maraton dedicat luptei impotriva cancerului. Publicitate Andreea Esca este ambasador al Fundatiei Renasterea, care a avut o importanta contributie in organizarea maratonului. "Pe 7 iunie e ziua mamei mele. O viata intreaga a fost asistenta medicala intr-un spital unde oamenii erau bolnavi de cancer. Li s-a dedicat cu dragoste si pasiune pana in momentul in care a iesit la pensie. Și acum ma vad... ...continuare.

Hot cautat pe Facebook. Patronii magazinului pradat au postat pe internet poze cu individul

publicat 2015-05-20 11:15:26 (Romania-TV)
Hot cautat pe Facebook. Patronii magazinului pradat au postat pe internet poze cu individul Administratorii unui magazin din Focsani incearca sa-l prinda pe cel care i-a pradat, cu ajutorul retelelor de socializare. Barbatul a fost surprins de camerele de supraveghere, dar politistii nu au reusit sa dea de urma lui. Astfel, patronii au pus pozele pe Facebook, in speranta ca cineva il va recunoaste. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 25 26 Pag. urmatoare »