Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urm. »

Andreea Esca a vorbit despre retragerea din televiziune. Cand va face acest pas

publicat 2018-04-19 21:30:15 (Romania-TV)
Andreea Esca a vorbit despre retragerea din televiziune. Cand va face acest pas Andreea Esca a marturisit ca se gandeste din cand in cand la retragere, dar nu va face acest pas. Lovitura TERIBILA primita de ANDREEA ESCA. Vedeta a luat o DECIZIE RADICALA "La asta cu renuntatul ma mai gandesc din cand in cand, dar intr-o zi un prieten mi-a spus ca eu nu stiu verbul a abandona. Nu sunt in stare sa abandonez nimic. Desi am multe lucruri, cateodata ma gandesc ca ar trebui sa mai renunt la ele, dar nu sunt in stare pentru ca le fac din placere. Televiziunea ramane prima mea... ...continuare.

Andreea Esca a facut MAREA DEZVALUIRE! Cand va RENUNȚA la televiziune. Raspunsul cu care si-a SURPRINS toti fanii

publicat 2018-04-19 21:30:04 (Evenimentul-Zilei)
Andreea Esca a facut MAREA DEZVALUIRE! Cand va RENUNȚA la televiziune. Raspunsul cu care si-a SURPRINS toti fanii Andreea Esca este cel mai cunoscut prezentator Tv din Romania. Inca de la lansarea postului de televiziune Pro Tv, Esca a fost imaginea stirilor de la ora 19.00, astfel ca niciun roman nu este strain de aparitiile sale pe micul ecran. ...continuare.

Andreea Esca a spus cand se va retrage din televiziune

publicat 2018-04-19 21:15:02 (Antena3)
Andreea Esca a spus cand se va retrage din televiziune Andreea Esca a vorbit recent intr-un interviu despre cariera ei. "La asta cu renuntatul ma mai gandesc din cand in cand, dar intr-o zi un prieten mi-a spus ca eu nu stiu verbul a abandona. Nu sunt in... ...continuare.

Dragos Bucurenci: BISEXUALITATEA este o stare naturala. Nu stiu daca o sa ma INSOR cu un barbat sau o femeie!

publicat 2018-04-19 01:30:16 (Puterea)
Dragos Bucurenci: BISEXUALITATEA este o stare naturala. Nu stiu daca o sa ma INSOR cu un barbat sau o femeie! Dragos Bucurenci si-a spus povestea in emisiunea "La Radio cu Andreea Esca", de la Europa FM. Despre Copilarie si Parinti Sunt nascut la Bucuresti, in cartierul Tineretului, langa Crematoriu si langa lac, acolo am facut si Școala Ion Creanga, iar la 18 ani, ai mei au decis sa-si implineasca un vis mai vechi si sa se mute la casa, in Rahova si pot sa spun ca acolo am descoperit Bucuresti-ul adevarat... Toate vacantele din copilarie mi le-am petrecut la tara, la bunici. Desertul copilariei era... ...continuare.

A vazut o hala parasita. SOC! Erau masini de milioane. Cum arata bolizii pe care s-a pus praful

publicat 2018-04-18 23:15:15 (Realitatea-TV)
A vazut o hala parasita. SOC! Erau masini de milioane. Cum arata bolizii pe care s-a pus praful Aceste poze aparute pe net sunt cel mai probabil din Marea Britanie. Un pasionat a pus poze cu o sala de sport in care zac peste 100 de vehicule clasice si exotice. In hala aceasta care candva a fost sala de sport se ascund bijuterii precum Porsche 356, Dodge Challenger, Lotus Elan, Pontiac Firebird, Ford Mustang, Ford Shelby, Ford GT, Ferrari 360, Mercedes-Benz McLaren SLR, Jaguar diverse modele de MG si Mercedes vechi, MINI, Beetle, plus cateva automobile cu adevarat vechi de pe la... ...continuare.

Dragos Bucurenci: "Nu stiu daca o sa ma insor cu un barbat sau o femeie"

publicat 2018-04-18 20:30:07 (Evenimentul-Zilei)
Dragos Bucurenci: Nu stiu daca o sa ma insor cu un barbat sau o femeie Invitat de Andreea Esca la emisiunea pe care o modereaza radio, Dragos Bucurenci a recunoscut ca nu este inca decis daca o sa se casatoreasca cu o femeie sau cu un barbat. ...continuare.

Dragos Bucurenci se destainuie. “Nu stiu daca o sa ma insor cu un barbat sau cu o femeie”

publicat 2018-04-18 13:15:12 (Libertatea)
Dragos Bucurenci se destainuie. “Nu stiu daca o sa ma insor cu un barbat sau cu o femeie” Prezentatorul de televiziune Dragos Bucurenci i-a acordat un interviu Andreei Esca, in care a oferit amanunte despre viata lui. Dragos Bucurenci, consultant si trainer de comunicare, activist civic si jurnalist, si-a spus povestea in emisiunea La Radio cu Andreea Esca, de la Europa FM. Dragos Bucurenci, care a prezentat emisiunea Supravietuitorul, a vorbit despre copilarie […] Post-ul Dragos Bucurenci se destainuie. “Nu stiu daca o sa ma insor cu un barbat sau cu o femeie”... ...continuare.

Gigantul Mitsubishi Electric a deschis primul sediu din Romania. Cine va fi la conducerea sucursalei

publicat 2018-04-17 18:00:33 (Ziarul-Financiar)
Gigantul Mitsubishi Electric a deschis primul sediu din Romania. Cine va fi la conducerea sucursalei Mitsubishi Electric Europe, prin divizia Mitsubishi Electric Living Environmental Systems, a deschis saptamana aceasta prima sucursala a companiei din Romania, in scopul de intari prezenta brandului pe piata locala.Mitsubishi Electric Living Environmental Systems activeaza in domeniul instalatiilor de aer conditionat, incalzire si tratare a aerului.Sediul situat in Capitala va fi condus de Andrea Veronese, iar la evenimentul de deschidere a fost prezent si CEO-ul Mitsubishi Electric Europe,... ...continuare.

FOTO! Ruby, poze indecente fara lenjerie intima! Cum s-a fotografiat in dormitor 

publicat 2018-04-17 14:45:04 (Antena3)
FOTO! Ruby, poze indecente fara lenjerie intima! Cum s-a fotografiat in dormitor    Ruby este super hot in cel mai nou videoclip al sau care urmeaza sa se lanseze in aceasta seara. Cu toate ca fanii au putut vedea doar teaserul piesei "Rochia mea", artista a facut... ...continuare.

Mitsubishi Electric Europe a deschis prima sucursala in Romania

publicat 2018-04-16 21:45:11 (Libertatea)
Mitsubishi Electric Europe a deschis prima sucursala in Romania Mitsubishi Electric Europe, prin diviza Mitsubishi Electric Living Environmental Systems, a inaugurat prima sucursala a companiei din Romania, la Bucuresti, intarind astfel prezenta brandului pe piata din Romania. Lansarea a avut loc in prezenta distribuitorilor si colaboratorilor companiei din Romania. La eveniment au fost prezenti Yoji Saito, CEO al Mitsubishi Electric Europe si Andrea Veronese, […] Post-ul Mitsubishi Electric Europe a deschis prima sucursala in Romania apare prima... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro