Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 26 27 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

O femeie se uita pe Google Street View. L-a vazut in poze pe sotul ei. SOC! A DIVORTAT imediat de el

publicat 2016-02-12 18:45:11 (Realitatea-TV)
O femeie se uita pe Google Street View. L-a vazut in poze pe sotul ei. SOC! A DIVORTAT imediat de el Cautand o ruta mai accesibile de drum printre pozele serviciului Google Street View, o femeie din SUA a aflat ca sotul a inselat-o cu doua prostituate. ...continuare.

PLEACA Andreea Esca din ProTV? "Toata lumea de acolo stie..."

publicat 2016-02-12 14:15:21 (Romania-TV)
PLEACA Andreea Esca din ProTV? "Toata lumea de acolo stie..." Andreea Esca a anuntat ca va lansa o publicatie online de lifestyle feminin. Cea mai longeviva prezentatoare de stiri nu va parasi postul de televiziune care a consacrat-o, Pro TV. ...continuare.

Pleaca de la PRO TV? Andreea Esca a dat raspunsul acesta fabulos

publicat 2016-02-12 14:15:20 (Realitatea-TV)
Pleaca de la PRO TV? Andreea Esca a dat raspunsul acesta fabulos "Am bifat printul, acum incerc si online-ul", spune Andreea Esca, intr-un interviu acordat Paginademedia.ro, de proiectul de site pe care il pregateste. ...continuare.

PROFESOARA data afara dupa ce a trimis elevilor poze NUD. A avut si o relatie cu un elev FOTO

publicat 2016-02-11 16:15:14 (Romania-TV)
PROFESOARA data afara dupa ce a trimis elevilor poze NUD. A avut si o relatie cu un elev FOTO Dionne Younce, 28 de ani, era la primul loc de munca, iar povestea a iesit la suprafata dupa ce trei elevi au depus plingere. ...continuare.

Germania solicita 450 de milioane de euro in plus pentru integrarea refugiatilor din tara

publicat 2016-02-11 11:15:29 (Ziarul-Financiar)
Germania solicita 450 de milioane de euro in plus pentru integrarea refugiatilor din tara Ministrul german al Muncii, Andrea Nahles, a solicitat alocarea a 450 de milioane de euro in plus pentru integrarea refugiatilor in tara, printre care crearea a 100.000 de locuri de munca pentru acestia, informeaza site-ul postului Deutsche Welle. Nahles a explicat ca fondurile sunt solicitate si pentru ca restul serviciilor sociale sa nu fie afectate de numarul in crestere al imigrantilor. Din suma suplimentara de 450 de milioane de euro, vor fi create 100.000 de locuri de munca pentru... ...continuare.

A inundat Internetul cu strambaturile ei, dar nimeni nu bauia cat de SEXY este de fapt. Poze WOW!

publicat 2016-02-11 10:15:16 (Realitatea-TV)
A inundat Internetul cu strambaturile ei, dar nimeni nu bauia cat de SEXY este de fapt. Poze WOW! O tanara care a umplut Internetul cu pozele sale in care se stramba se dovedeste a fi o femeie foarte frumoasa. ...continuare.

Papa Francisc si lumea de azi: "Depravarea este pacatul ridicat la nivel de sistem"

publicat 2016-02-10 15:45:05 (Evenimentul-Zilei)
Papa Francisc si lumea de azi: Depravarea este pacatul ridicat la nivel de sistem Sfantul Parinte ofera in volumul "Numele lui Dumnezeu e milostivirea - un dialog cu Andrea Tornielli" viziunea sa asupra multor probleme de care ne lovim zi de zi. Cartea a aparut in 82 de tari. ...continuare.

Era foarte mandra de baiatul ei si ii facea poze mereu. Intr-o zi, a observat un detaliu si a mers la un doctor. Cand i-a dat vestea, a inceput sa planga

publicat 2016-02-10 11:15:02 (Antena3)
Era foarte mandra de baiatul ei si ii facea poze mereu. Intr-o zi, a observat un detaliu si a mers la un doctor. Cand i-a dat vestea, a inceput sa planga Tina Treadwell era atat de mandra de fiul ei, incat obisnuia sa il fotografieze si sa trimita pozele agentiilor de modele, in speranta ca il vor alege pentru a aparea in reclame.Una dintre fotografii i-a atras atentia.... ...continuare.

FED CUP. Romania va intalni acasa Germania in barajul de ramanere in Grupa Mondiala

publicat 2016-02-09 19:30:10 (Puterea)
Sortii nu au fost nici prea cruzi, dar nici blanzi cu echipa de Fed Cup a Romaniei la tragerea la sorti pentru barajul de mentinere in Grupa Mondiala. Halep si compania vor da piept, si acesta este un mare avantaj, pe teren propriu, cu echipa Germaniei, condusa din teren de Angelique Kerber, noul numar doi in ierarhia WTA, si castigatoare in acest an la Australian Open. Pe langa Kerber, Germania le mai are in componenta pe Andrea Petkovic (locul 23), Sabine Lisicki (32), Annika Beck (39) si... ...continuare.

Au facut FOTOGRAFII fara sa ii intereseze NIMIC. Detaliile de pe FUNDAL le-au adus faima. Acestea sunt cele mai PENIBILE poze de pe intreg internetul | GALERIE FOTO

publicat 2016-02-09 17:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Au facut FOTOGRAFII fara sa ii intereseze NIMIC. Detaliile de pe FUNDAL le-au adus faima. Acestea sunt cele mai PENIBILE poze de pe intreg internetul | GALERIE FOTO Pe internet circula tot felul de lucruri ciudate, in special fotografii. Insa unele dintre ele intreg chiar si cel mai inalt prag al penibilitatii. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 26 27 Pag. urmatoare »