Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urm. »

Soldatii americani care au violat si batut o ROMANCA INSARCINATA din Italia vor fi judecati in Peninsula

publicat 2014-07-25 23:15:17 (Romania-TV)
Soldatii americani care au violat si batut o ROMANCA INSARCINATA din Italia vor fi judecati in Peninsula Cei doi militari americani acuzati ca au violat si batut o romanca insarcinata care ar fi prostituata vor fi judecati in Italia, a declarat vineri ministrul justitiei, Andrea Orlando, citat de AFP, relateaza The Straits Times, potrivit Agerpres. ...continuare.

Talentatul domn Talmacean. Dupa dansul de la TV, acum face ravagii la Casa Alba

publicat 2014-07-25 22:15:20 (Realitatea-TV)
Talentatul domn Talmacean. Dupa dansul de la TV, acum face ravagii la Casa Alba Dupa ce a devenit celebru cu dansul stil Michael Jackson etalat intr-un studio TV, politicianul Edmond Talmacean ne dezvaluie un alt talent: arta fotografica, atat produsa de el insusi in poze de tip SELFI, cat si in calitate de model foto. Edmond Talmacean a fost in SUA in aceasta vara si a postat pe pagina personala de Facebook o serie de poze savuroase, in locatii variate, de la Casa Alba si Capitoliu, pana la Times Square din New York sau muzeul Jekyll & Hyde. Talmacean a facut poze si la... ...continuare.

Ce salariu avea Florin Calinescu la Pro TV. Oare ce salariu are Andreea Esca?

publicat 2014-07-25 16:15:45 (Romania-TV)
Ce salariu avea Florin Calinescu la Pro TV. Oare ce salariu are Andreea Esca? Florin Calinescu a facut publica suma pe care a primit-o anul trecut de la Pro TV. ...continuare.

Cei doi militari americani acuzati de violarea unei romance vor fi judecati in Italia

publicat 2014-07-25 16:15:43 (Realitatea-TV)
Cei doi militari americani acuzati de violarea unei romance vor fi judecati in Italia Cei doi militari americani acuzati de violarea unei romance vor fi judecati in Italia, anunta ministrul italian al Justitiei, Andrea Orlando, citat de Corriere della Sera. "Cei doi militari americani suspectati de viol vor fi judecati in Italia. Nu vom renunta la jurisdictia italiana", a transmis pe Twitter ministrul italian al Justitiei, Andrea Orlando. Cei doi militari romani suspectati ca au batut-o si violat-o pe o romanca in varsta de 24 de ani se afla de joi in arest de tip domiciliar... ...continuare.

Militari americani acuzati de violarea unei romance, judecati in Italia

publicat 2014-07-25 16:15:42 (Puterea)
Militari americani acuzati de violarea unei romance, judecati in Italia Cei doi militari americani acuzati de violarea unei romance vor fi judecati in Italia, anunta ministrul italian al Justitiei, Andrea Orlando, citat de Corriere della Sera."Cei doi militari americani suspectati de viol vor fi judecati in Italia. Nu vom renunta la jurisdictia italiana", a transmis pe Twitter ministrul italian al Justitiei, Andrea Orlando. Cei doi militari romani suspectati ca au batut-o si violat-o pe o romanca in varsta de 24 de ani se afla de joi in arest de tip domiciliar in... ...continuare.

Cei doi militari americani acuzati de violarea unei romance vor fi judecati in Italia

publicat 2014-07-25 15:00:27 (Mediafax)
Cei doi militari americani acuzati de violarea unei romance vor fi judecati in Italia Cei doi militari americani acuzati de violarea unei romance vor fi judecati in Italia, anunta ministrul italian al Justitiei, Andrea Orlando, citat de Corriere della Sera. ...continuare.

Andreea Esca, mesaj emotionant pe Facebook

publicat 2014-07-24 14:15:35 (Romania-TV)
Andreea Esca, mesaj emotionant pe Facebook Andreea Esca a postat pe Facebook un mesaj emotionant pentru fiul ei, Aris Melkior, de ziua lui de nastere.Mama a doi copii, Alexia si Aris, Andreea ii multumeste lui Dumnezeu pentru cei doi copii care ii lumineaza viata. ...continuare.

Parte a programului global FIRSTS, Vodafone organizeaza evenimentul BEAUTIFUL ROMANIA REMIX - #First show inspirat de poze trimise de public

publicat 2014-07-24 14:00:08 (AgoraNews)
Vodafone are placerea sa anunte evenimentul BEAUTIFUL ROMANIA REMIX, ce va avea loc duminica, 27 iunie, in Piata George Enescu din Bucuresti, incepand cu orele 19.00. Evenimentul consta dintr-un concert live sustinut de Zdob si Zdub, alaturi de Vama, Gojira & Planet H si Beck Corlan si un spectacol de proiectii multimedia, inspirat de poze trimise de public. ...continuare.

Samuel Eto'o, la TRIBUNAL dupa ce a publicat POZE NUD cu fosta IUBITA

publicat 2014-07-24 13:00:18 (Romania-TV)
Samuel Eto'o, la TRIBUNAL dupa ce a publicat POZE NUD cu fosta IUBITA Nathalie Koah, fosta iubita a lui Samuel Eto'o, a depus plangere impotriva jucatorului camerunez, pe care il acuza ca a postat pe internet fotografii in care ea apare goala, relateaza revista France Football. ...continuare.

ESCA are TOATE MOTIVELE sa FIE FERICITA! DEZVALUIE ce se INTAMPLA in URMA cu 11 ANI in VIATA EI!

publicat 2014-07-24 12:15:28 (Libertatea)
ESCA are TOATE MOTIVELE sa FIE FERICITA! DEZVALUIE ce se INTAMPLA in URMA cu 11 ANI in VIATA EI! In urma cu 11 ani, pe 24 iulie 2003, renumita prezentatoare de televiziune Andreea Esca devenea mamica unui baietel extrem de reusit. Andreea Esca este una dintre cele mai cunoscute vedete din Romania Aris, fiul Andreei Esca, atunci cand a venit pe lume, in bratele surioarei sala, Alexia Aris, fiul Andreei Esca, a venit pe lume in urma cu 11 ani Aris, alaturi de sora lui, Alexia 24 iulie este o zi cu totul speciala in viata Andreei Esca. In urma cu 11 ani, in anul 2003, prezentatoarea... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

apartheid bihor second hand gheorghe hagi satu mare voineag easyjet calarasi cascadori proba d accident giovani bordeaux penitenciarelor neamt bulevardul harghita scenarii combaterea terorismului traiesc muze valcea sima giurgiu adrian paunescu titi holban arsi ministrul sanatatii castinguri dolj patrimoniul tanar mort carcotasi sibiu tulcea barbie promenada teleorman chiriac sari examen eliberat din arest unitati cursuri meg ryan mures bacau un baiat de 13 ani prevenire dimitrie