Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 19 20 Pag. urm. »

Instagram, schimbare majora! Toti utilizatorii asteptau asta

publicat 2017-02-24 22:30:06 (Realitatea-TV)
Instagram, schimbare majora! Toti utilizatorii asteptau asta Testate mai intai cu un numar restrans de utilizatori, noi versiuni oficiale ale aplicatiilor Instagram sunt acum disponibile pentru utilizatorii dispozitivelor cu sistem iOS si Android, oferind suport pentru incarcarea mai multor clipuri video si poze simultan. ...continuare.

FOTO Napoli sta bine la capitolul fani! Un fotomodel american, pictorial de senzatie pentru clubul italian

publicat 2017-02-24 20:00:04 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO Napoli sta bine la capitolul fani! Un fotomodel american, pictorial de senzatie pentru clubul italian Kayley France este un fotomodel american cu forme de invidiat si numeroase poze sexy realizate în revistele de moda. Tânara e fana înfocata a echipei Napoli, iar jucatorul ei preferat e Insigne. Ea si-a facut mai multe poze sexy cu tricoul fotbalistului, iar fanii napoletani au adoptat-o imediat. ...continuare.

FOTO Napoli sta bine la fani! Un fotomodel american, pictorial de senzatie pentru clubul italian

publicat 2017-02-24 19:45:05 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO Napoli sta bine la fani! Un fotomodel american, pictorial de senzatie pentru clubul italian Kayley France este un fotomodel american cu forme de invidiat si numeroase poze sexy realizate în revistele de moda. Tânara e fana înfocata a echipei Napoli, iar jucatorul ei preferat e Insigne. Ea si-a facut mai multe poze sexy cu tricoul fotbalistului, iar fanii napoletani au adoptat-o imediat. ...continuare.

Instagram creste numarul de imagini pe care le poti adauga cu o singura postare (Aplicatii)

publicat 2017-02-24 14:45:07 (Go4IT)
Testate mai intai cu un numar restrans de utilizatori, noi versiuni oficiale ale aplicatiilor Instagram sunt acum disponibile pentru utilizatorii dispozitivelor cu sistem iOS si Android, oferind suport pentru incarcarea mai multor clipuri video si poze simultan.Pentru folosire, este de ajuns sa activam noul buton prezent in interfata aplicatiei, selectand apoi din memoria telefonului mobil pana la 10 poze si clipuri video, pe care le putem aranja apoi in orice ordine dorim, respectiv retusa... ...continuare.

Andreea Esca, asa cum nu ai vazut-o niciodata. Uite cum arata imbracata doar cu o bustiera

publicat 2017-02-22 18:30:14 (Romania-TV)
Andreea Esca, asa cum nu ai vazut-o niciodata. Uite cum arata imbracata doar cu o bustiera Andreea Esca este una dintre cele mai cunoscute stiriste din Romania si publicul s-a obisnuit sa o vada in tinute serioase si elegante la pupitrul de prezentare sau la evenimente. Acum, insa, ea le-a aratat fanilor o ipostaza in care nu a mai fost vazuta. ...continuare.

Ponta da cu batul prin gardul PSD. "Eu, cand am fost in SUA, am fost in vizita oficiala, cu garda militara si marina, nu am fost pentru poze"

publicat 2017-02-21 22:15:02 (Adevarul)
Ponta
da cu batul 
prin gardul PSD. Eu, cand am fost in SUA, am fost in vizita oficiala, cu garda militara si marina, nu am fost pentru poze Fostul premier Victor Ponta l-a criticat pe Liviu Dragnea pentru ca nu si-a asumat Ordonanta 13 si i-a cerut premierului Sorin Grindeanu  sa se desprinda de partid daca nu vrea sa se "prabuseasca" ...continuare.

Cum se schimba viata dupa casatorie. Cele mai amuzante poze cu modificarile prin care trecem

publicat 2017-02-21 19:30:09 (Realitatea-TV)
Cum se schimba viata dupa casatorie. Cele mai amuzante poze cu modificarile prin care trecem Oamenii se casatoresc din multe motive, printre care printre care: motive juridice, sociale, emotionale, economice, spirituale ori religioase. ...continuare.

Sex, dimineata sau seara? Raspunsurile neconventionale ale vedetelor din Romania la aceasta intrebare VIDEO

publicat 2017-02-21 14:30:15 (Evenimentul-Zilei)
Sex, dimineata sau seara? Raspunsurile neconventionale ale vedetelor din Romania la aceasta intrebare VIDEO La aceasta intrebare au raspuns mai multe vedete Andreei Esca la radio, printre ele regasindu-se oameni de televiziune, artisti muzicali sau jurnalisti. ...continuare.

FOTO Incalzeste motoarele! :) Iubita lui Button face senzatie pe net dupa ultimele poze sexy postate

publicat 2017-02-20 19:45:08 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO Incalzeste motoarele! :) Iubita lui Button face senzatie pe net dupa ultimele poze sexy postate Jenson Button si-a luat un an sabatic din Formula 1 în 2017 si are mai mult timp de petrecut alaturi de iubita lui, Brittny Ward. Fotomodelul a ajuns, însa, în centrul atentiei în tabloidele britanice dupa ultimele poze postate pe retelele de socializare. În acele imagini, ea apare în ipostaze foarte sexy, prilej pentru englezi sa îsi aminteasca de pictorialele ei din Playboy sau alte reviste pentru barbati. ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 19 20 Pag. urmatoare »