Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 25 26 Pag. urm. »

BILANȚ ALARMANT! 1800 de dosare la un judecator. DOSARUL ELECTRONIC, solutia ideala pentru simplificarea birocratie. DEZVALUIRI facute de un membru CSM!

publicat 2018-02-19 09:30:04 (Evenimentul-Zilei)
BILANȚ ALARMANT! 1800 de dosare la un judecator. DOSARUL ELECTRONIC, solutia ideala pentru simplificarea birocratie. DEZVALUIRI facute de un membru CSM! Magistratul Andrea Chis, membru CSM a vorbit vineri, la Bilantul activitatii Curtii de Apel Cluj pe anul 2017, despre dosarul electronic, o propunere menita sa simplifice actul justitiei. Aceasta sustine ca e necesar sa fie introdus in strategia CSM dosarul electronic in instante, astfel incat cererea de chemare in judecata sa fie trimisa pe mail si sa nu mai fie dosare pe hartie, efectul fiind scurtarea duratei proceselor. ...continuare.

SCANDALOS Cum puneau procurorii DNA presiune pe martorii protejati / FOTO

publicat 2018-02-18 22:30:03 (Click)
SCANDALOS Cum puneau procurorii DNA presiune pe martorii protejati / FOTO Antena 3 a prezentat, duminica seara, noi probe despre cum puneau procurorii de la DNA Ploiesti presiune chiar si pe martorii acoperiti. Vlad Cosma a fost prezent in studio si a oferit doua poze pe care le-a facut cand era audiat, chiar in timpul unui proces, ca martor sub acoperire. Citeste mai departe... ...continuare.

Vlad Cosma, noi dovezi despre probele fabricate la DNA Ploiesti

publicat 2018-02-18 22:15:29 (Romania-TV)
Duminica seara, au aparut noi probe despre cum puneau procurorii de la DNA Ploiesti presiune chiar si pe martorii acoperiti. Vlad Cosma a a oferit doua poze pe care le-a facut cand era audiat, chiar in timpul unui proces, ca martor sub acoperire. ...continuare.

S-a aflat care este relatia dintre Andreea Esca si Andreea Berecleanu. Și despre fetele lor – nimeni n-ar fi banuit

publicat 2018-02-18 16:15:30 (Libertatea)
S-a aflat care este relatia dintre Andreea Esca si Andreea Berecleanu. Și despre fetele lor – nimeni n-ar fi banuit Despre relatia dintre Andreea Esca si Andreea Berecleanu s-au spus vrute si nevrute de-a lungul anilor. Prezentatoarea de la Antena 1 a spus care este realitatea in legatura cu relatia pe care o are cu „rivala”. Andreea Berecleanu si Andreea esca sunt doua nume importante din lumea televiziunii de la noi. Ambele sunt apreciate pentru […] Post-ul S-a aflat care este relatia dintre Andreea Esca si Andreea Berecleanu. Și despre fetele lor – nimeni n-ar fi banuit apare... ...continuare.

FOTO. Delia a umblat in sertarul cu amintiri si a gasit cele mai frumoase poze. Cum arata jurata "X Factor" cand era mica: "Doamne, ce frumoasa esti!"

publicat 2018-02-18 12:30:02 (Antena-1)
FOTO. Delia a umblat in sertarul cu amintiri si a gasit cele mai frumoase poze. Cum arata jurata X Factor cand era mica: Doamne, ce frumoasa esti! Ca Delia este una dintre cele mai tari artiste de la noi nu mai este de mult timp un secret. Sa mai spunem ca fanii juratei X Factor asteapta cu nerabdare fiecare poza noua de pe Instagram sau Facebook? ...continuare.

Surpriza de proportii la CSM Bucuresti. Echipa de handbal a realizat trei transferuri de senzatie

publicat 2018-02-17 16:15:02 (Antena3)
Surpriza de proportii la CSM Bucuresti. Echipa de handbal a realizat trei transferuri de senzatie Echipa de handbal feminin a CSM Bucuresti se intareste pentru noul sezon cu trei jucatoare de clasa mondiala, Andrea Lekic, Dragana Cvijic si Jovanka Radicevic, componentele formatiei Vardar Skopje, ajungand la... ...continuare.

Acum este clar! Isabelle Gullden va parasi CSM Bucuresti » Nu e singura jucatoare de baza care pleaca

publicat 2018-02-17 15:00:08 (Gazeta-Sporturilor)
Acum este clar! Isabelle Gullden va parasi CSM Bucuresti » Nu e singura jucatoare de baza care pleaca CSM Bucuresti a anuntat astazi transferul centrului Andrea Lekic (30 de ani), semn ca plecarea Isabellei Gullden este iminenta. Zvonul plecarii Isabellei Gullden de la CSM Bucuresti a aparut înca dinaintea Campionatului Mondial de handbal din Germania. ... ...continuare.

Transferuri fabuloase realizate de CSM Bucuresti: a adus cele mai bune jucatoare de la Vardar Skopje

publicat 2018-02-17 14:30:29 (Libertatea)
Transferuri fabuloase realizate de CSM Bucuresti: a adus cele mai bune jucatoare de la Vardar Skopje Transferuri fabuloase realizate de CSM Bucuresti: a adus cele mai bune jucatoare de la Vardar Skopje. Echipa de handbal feminin a CSM Bucuresti se intareste pentru noul sezon cu trei jucatoare de clasa mondiala. Andrea Lekic, Dragana Cvijic si Jovanka Radicevic, componentele formatiei Vardar Skopje, au ajuns la o intelegere cu clubul din capitala Romaniei […] Post-ul Transferuri fabuloase realizate de CSM Bucuresti: a adus cele mai bune jucatoare de la Vardar Skopje apare prima data in... ...continuare.

FOTO OFICIAL Transferuri FABULOASE reusite de CSM Bucuresti » A adus cele mai bune 3 jucatoare de la marea rivala din Liga Campionilor

publicat 2018-02-17 14:00:07 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO OFICIAL Transferuri FABULOASE reusite de CSM Bucuresti » A adus cele mai bune 3 jucatoare de la marea rivala din Liga Campionilor CSM Bucuresti a anuntat astazi transferurile lui Andrea Lekic, Dragana Cvijic si Jovanka Radicevic, toate venind de la Vardar Skopje. Lekic, Cvijic si Radicevic se vor alatura formatiei antrenate de Helle Thompons la finalul acestui sezon.  Andrea Lekic (30 de ani) este unul dintre cei mai puternici centrii din lume. Lekic are în palmares un trofeu al Ligii Campionilor obtinut cu Gyor în 2013 si o medalie de argint cu Serbia, la mondialele din 2013. ... ...continuare.

Fotograful a facut mai multe poze cu ea decat cu mirii. Cum a venit imbracata o domnisoara de onoare la nunta prietenei sale. Mireasa a fost pusa pe locul al doilea

publicat 2018-02-17 11:30:02 (Antena-1)
Fotograful a facut mai multe poze cu ea decat cu mirii. Cum a venit imbracata o domnisoara de onoare la nunta prietenei sale. Mireasa a fost pusa pe locul al doilea Orice femeie viseaza de mica la ziua nuntii: de la rochie si aranjamente florale, pana la modul in care va reusi sa fie in centrul atentiei. Dar ce te faci cand una dintre domnisoarele de onoare te eclipseaza?! ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 25 26 Pag. urmatoare »

Rovinieta Online | Asigurare RCA