Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urm. »

Selfie MORTAL. A fost lovit de fulger in timp ce isi facea poze

publicat 2015-07-07 21:00:01 (Antena3)
Un britanic a murit fulgerat duminica in Marea Britanie in timpul unei furtuni puternice, iar tragicul accident pare sa fi fost cauzat de prelungitorul pentru selfie al aparatului sau de fotografiat care ar fi... ...continuare.

Artista elvetiana, arestata dupa ce a facut poze nud cu turistii la Turnul Eiffel

publicat 2015-07-07 16:15:18 (Romania-TV)
Artista elvetiana, arestata dupa ce a facut poze nud cu turistii la Turnul Eiffel Artista Milo Moiré, din Elvetia, celebra pentru activitatile sale controversate, a fost retinuta de politisti dupa ce a facut poze nud cu turistii, langa Turnul Eiffel din Paris. ...continuare.

Dan Negru, dezvaluire despre salariul sau, al Andreei Esca, Mihaelei Radulescu si Pavel Bartos

publicat 2015-07-07 11:00:18 (Realitatea-TV)
Dan Negru, dezvaluire despre salariul sau, al Andreei Esca, Mihaelei Radulescu si Pavel Bartos Un indiciu despre salariul Andreei Esca a fost oferit de Dan Negru, intr-o postare pe facebook. ...continuare.

Ce sani mici are Beyonce! O sa te uimeasca dimensiunile bustului ei!

publicat 2015-07-06 18:00:11 (Libertatea)
Le vezi in poze si ai impresia ca sunt perfecte. Parca toate vedetele au dimensiunile 90-60-90, dar... ...continuare.

Andreea Esca, gafa uriasa. A pus picior peste picior, dar a aratat mai mult decat ar fi trebuit!

publicat 2015-07-06 14:45:19 (Realitatea-TV)
Andreea Esca, gafa uriasa. A pus picior peste picior, dar a aratat mai mult decat ar fi trebuit! In timpul unui interviu recent, Andreea Esca, renumita pentru tinuta impecabila pe care o afiseaza in viata publica, dar si in cea privata, a facut o gafa care a socat publicul. ...continuare.

Andreea Esca, surprinsa intr-o ipostaza de "Basic Instinct" VIDEO VIRAL

publicat 2015-07-06 10:30:14 (Romania-TV)
Andreea Esca, surprinsa intr-o ipostaza de "Basic Instinct" VIDEO VIRAL Andreea Esca s-a asezat din neatentie, in cadrul unui interviu, intr-o pozitie care a lasat la vedere mai mult decat ar fi trebuit. ...continuare.

Autoritatea Bancara Europeana respinge zvonurile privind taierea depozitelor din Grecia

publicat 2015-07-06 00:00:02 (Bursa)
Autoritatea Bancara Europeana respinge zvonurile privind taierea depozitelor din Grecia Seful Autoritatii Bancare Europene (EBA), Andrea Enria, a spus, sambata, ca nu este la curent cu vreun plan de taiere a depozitelor din bancile grecesti, pe fondul crizei datoriilor tarii, potrivit Kathimerini. Financial Times a scris, sambata dimineata, pe surse, ca bancile grecesti pregatesc taierea cu 30% a depozitelor de peste 8.000 de euro, pe fondul temerii ca Grecia se indreapta spre colaps. Enria a adaugat: "Ma indoiesc puternic ca orice autoritate sau institutie a UE sau stat membru... ...continuare.

Ce facea ANDREEA ESCA, dimineata, in gradina, pe capita de fan? FOTO

publicat 2015-07-05 14:00:11 (Libertatea)
Ce facea ANDREEA ESCA, dimineata, in gradina, pe capita de fan? FOTO Andreea Esca s-a relaxat in aceasta dimineata, departe de Bucuresti, undeva la tara, intr-un peisaj idilic. Publicitate Vedeta Pro tv a postat pe pagina de Facebook niste imagini care i-au facut pe toti fanii ei, aflati in orase, sa ofteze de invidie. "Buna dimineata! O cafea cu smantana (de la laptele de bivolita) in mijlocul gradinii???", a scris vedeta pe contul de Facebook, unde a postat o imagine cu cafeaua despre care a scris, cu masa aranjata senzational, in mijlocul gradinii dar si o... ...continuare.

Fotografie incendiara! Andrea Tonciu, goala in pat. Si nu doarme singurica

publicat 2015-07-05 12:30:01 (Antena3)
Dornica sa fie mereu in centrul atentiei, Andrea Tonciu nu se abtine de la a posta fotografii incendiare, chiar si atunci cand nu este cazul. ...continuare.

Un barbat de 51 de ani recunoaste ca este obsedat de Nicole Cherry! "Stiu ca are doar 16 ani, dar am vazut poze..."

publicat 2015-07-04 23:15:01 (CanCan)
Un barbat de 51 de ani recunoaste ca este obsedat de Nicole Cherry! Stiu ca are doar 16 ani, dar am vazut poze... "Din pat in pat" este rubrica fara perdea, despre sex, ce raspunde tuturor dilemelor cititorilor CANCAN.ro. Psihologul Jacqueline a acceptat sa stea de vorba si sa ofere sfaturi in legatura cu cele mai intime probleme, gasind rezolvare pentru fiecare. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urmatoare »