Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 30 31 Pag. urm. »

IULIA ALBU o ATACA DUR pe ANDREEA RAICU! "Inca UNA care se CULCA CITITOARE de PROMPTER si se TREZESTE DESIGNER!"

publicat 2014-04-17 10:15:23 (Libertatea)
IULIA ALBU o ATACA DUR pe ANDREEA RAICU! "Inca UNA care se CULCA CITITOARE de PROMPTER si se TREZESTE DESIGNER!" Fashion-editorul o face praf pe vedeta de la Prima TV, dupa ce aceasta din urma si-a lansat o colectie de pantofi. Iuia Albu da de pamant cu Andrea Raicu Andrea Raicu si-a lansat recent o colectie de pantofi Andrea Raicu a lansat, recent, o colectie de pantofi, de care este foarte mandra. ea a postat pe pagina sa de pe un site de socializare o imagine in care arata incaltamintea din colectia respetiva. Evenimentul nu a scapat ochiului vigilent al fashion-editorului Iulia Albu. Aceasta a... ...continuare.

Nu e de gluma! Selfie-urile, boala narcisistilor

publicat 2014-04-15 23:45:02 (Antena-1)
Nu e de gluma! Selfie-urile, boala narcisistilor Daca ar fi sa cautam definitia selfitiei, ea ar suna cam asa: dorinta obsesiv-compulsiva de a te fotografia de nenumarate ori pe zi si de a posta imaginile pe site-urile se socializare. Dar ca orice boala, are si ea fazele ei. Daca iti faci trei poze pe zi, dar nu le postezi pe internet inseamna ca suferi de selfitie in stadiu incipent. Trei poze pe zi, dar postate pe site-urile de socializare indica faptul ca suferi de selfitia acuta. Cel mai greu incercati de aceasta boala sunt cei ce se... ...continuare.

Andrea Pirlo marturiseste in autobiografia sa "Gindesc, deci joc": "As fi mers de-a busilea la Real Madrid sau Barcelona!"

publicat 2014-04-15 23:15:19 (Gazeta-Sporturilor)
Andrea Pirlo marturiseste in autobiografia sa Gindesc, deci joc: As fi mers de-a busilea la Real Madrid sau Barcelona! Dezvaluirile din autobiografia lui Andrea Pirlo fac furori! Marturisirile fotbalistului care va implini 35 de ani pe 19 mai au iscat multe comentarii. "Gindesc, deci joc" e titlul cartii, iar in paginile sale mijlocasul lui Juventus povesteste, printre altele, despre obsesia sa pentru PlayStation, cum a fost la un pas de Real Madrid, Barcelona sau Chelsea, de ce a vrut sa se lase de fotbal in 2005 si despre o discutie cu Josep Guardiola. ... ...continuare.

Imaginile de MII de like-uri cu fetita lui Connect-R! Micuta este adorabila

publicat 2014-04-15 20:45:09 (CanCan)
Imaginile de MII de like-uri cu fetita lui Connect-R! Micuta este adorabila Misha, sotia lui Connect-R a impanzit internetul cu poze cu fetita pe care o are impreuna cu artistul. Cei doi o adora pe micuta si ii fac toate poftele si o imbraca dupa ultimele tendinte. ...continuare.

FOTO O vedeta de la noi isi «ascunde» fiica! Despre cine e vorba

publicat 2014-04-15 02:00:04 (Click)
FOTO O vedeta de la noi isi «ascunde» fiica! Despre cine e vorba Andreea Banica face tot ce poate pentru a-si proteja fetita de aparitiile publice. Vedeta posteaza foarte rar poze cu fetita de 4 ani si atunci cand o face are grija ca micuta sa fie intoarsa cu spatele. ...continuare.

Andreea Esca trece prin momente foarte grele! Am aflat ce a intristat-o atat, incat aproape a plans! Fiica e in aceeasi situatie

publicat 2014-04-14 22:30:02 (CanCan)
Andreea Esca trece prin momente foarte grele! Am aflat ce a intristat-o atat, incat aproape a plans! Fiica e in aceeasi situatie Andreea Esca ne-a obisnuit pe toti cu zambetul cald cu care spune in fiecare seara "Buna seara, Romania! Buna seara, Bucuresti". In sufletul ei are, insa, si momente cand nu e nici pe departe la fel de fericita. Iar noi am aflat unul dintre ele. ...continuare.

Internetul, principalul motiv al fericirii romanilor

publicat 2014-04-14 18:00:08 (Antena-1)
Internetul, principalul motiv al fericirii romanilor Noroc cu site-urile de socializare. Asa reusim si noi sa ocupam un loc bun prin diverse topuri. Mai precis, Romania ocupa locul 18 intr-un top al celor mai fericiti oameni de pe glob. Clasamentul a fost realizat pe baza fotografiilor postate de internauti. Astfel, cercetatorii au analizat zambetele celor din poze dar si cat de reale sunt. Peste 150 de milioane de poze de pe site-urile de socializare, din peste 6000 de orase din toata lumea au fost analizate in total. Brazilia conduce detasat... ...continuare.

Marc Marquez a castigat Marele Premiu al Americilor la MotoGP

publicat 2014-04-14 09:30:16 (Cronica-Romana)
Marc Marquez a castigat Marele Premiu al Americilor la MotoGP   Spaniolul Marc Marquez (Honda) a castigat, duminica, la Austin, Marele Premiu al Americilor la MotoGP, a doua etapa a Campionatului Mondial de motociclism viteza. Marquez s-a impus si in prima etapa a sezonului, in Qatar.Pe locul doi s-a clasat, la Austin, compatriotul lui Marquez, Dani Pedrosa (Honda), iar al treilea a terminat italianul Andrea [...] ...continuare.

Andreea Esca, BUNATATI PENTRU COPII. Stirista LE-A GATIT CEVA care SI TIE ITI VA TREZI AMINTIRI

publicat 2014-04-14 09:00:18 (Libertatea)
Andreea Esca, BUNATATI PENTRU COPII. Stirista LE-A GATIT CEVA care SI TIE ITI VA TREZI AMINTIRI De ceva vreme, Andreea Esca demonstreaza nu doar ca este stirista perfecta, ci si mama perfecta. SIMONA GHERGHE, confundata CU ANDREEA ESCA, la "ACCES DIRECT". Vezi REACTIA MODERATOAREI Vedeta de televiziune - o persoana, de altfel, foarte ocupata - nu isi neglijeaza nicicum rolul de mama. Ea si fiica ei, o adevarata domnisoara, sunt din ce in ce mai des vazute impreuna la evenimente mondene, iar, in intimitatea propriei case, Andreea isi rasfata copiii asa cum a fost si ea rasfatata la... ...continuare.

Florin Grozea i-a facut blog fiului sau de teama sa nu piarda miile de poze. Vezi ce declara artistul despre asta

publicat 2014-04-13 23:00:04 (CanCan)
Florin Grozea i-a facut blog fiului sau de teama sa nu piarda miile de poze. Vezi ce declara artistul despre asta Dintre cei trei solisti ai trupei Hi-Q, Florin Grozea a fost singurul atras de tehnologie, insa nimeni nu s-ar fi asteptat sa o duca atat de departe. De opt luni, barbatul a facut un videoblog pentru fiul lui, Sasha. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 30 31 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

calarasi courtney stodden agentia nationala de integritate teleorman rola bianca dragusanu heidi reinvent conpet tvan mittal galati loto 6 consiliul local attila korodi ulei lafarge stirile pro tv accident catinca roman radio romania cristian diaconescu season braila timis gataia gheata cartier energiei in coma politicianul noul cod silvic zeta jones bursa de valor vaslui brasov casey olympus campulung tuberculosis eurobank sexo echipa chelsea delcea transplant de inima cfr marfa club s dealu mare portbagajul fort hood narita