Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 31 32 Pag. urm. »

FOTO Andreea Esca «s-a infiltrat» in gasca fiicei ei! La ce truc a apelat

publicat 2014-04-23 16:00:10 (Click)
FOTO Andreea Esca «s-a infiltrat» in gasca fiicei ei! La ce truc a apelat Prezentatoarea ProTv are o relatie foarte apropiata cu fiica ei, Alexia. Stirista a iesit recent cu gasca de prietene a adolescentei si s-a integrat perfect in peisaj ...continuare.

Andreea Esca s-a dat de GOL: ce inaltime are VEDETA si de ce e avantajata

publicat 2014-04-23 15:45:22 (Realitatea-TV)
Andreea Esca s-a dat de GOL: ce inaltime are VEDETA si de ce e avantajata Cea mai cunoscuta si iubita prezentatoare de la noi din tara, Andreea Esca, nu este nicidecum o femeie inalta, insa aparitia sa este intotdeauna una extrem de apreciata si bine pusa la punct. Andreea Esca a stiut sa isi mentina silueta care a consacrat-o, reusind, astfel, sa se integreze cu succes in grupul de prietene al fiicei sale, Alexia. "Avantajul de a avea 1.60m este ca pot sa ies cu gasca Alexiei fara sa bat la ochi :-)))....E din putul gandirii...de alaltaieri seara...", a scris... ...continuare.

Comentariul cu care Andreea Esca si-a uimit fanii: "E din putul gandirii" | FOTO

publicat 2014-04-23 15:45:06 (Evenimentul-Zilei)
Comentariul cu care Andreea Esca si-a uimit fanii: "E din putul gandirii" | FOTO Andreea Esca se poate lauda ca are o relatie model cu fiica ei, Alexia. Chiar daca este la varsta adolescentei, Alexia nu s-a indepartat de mama ei si continua sa iasa impreuna, chiar si atunci cand Alexia este insotita de prietenele ei. ...continuare.

Primele poze din intimitatea Adelinei Pestritu cu Speak! Totul a fost facut public chiar de bruneta!

publicat 2014-04-23 14:15:02 (CanCan)
Primele poze din intimitatea Adelinei Pestritu cu Speak! Totul a fost facut public chiar de bruneta! Fug mereu de camerele de filmat, iar pana acum nimeni nu are imagini cu Adelina Pestritu si Speak impreuna. Se pare, insa, ca bruneta s-a hotarat sa ia taurul de coarne si sa faca publica relatia dintre ea si cantaret. ...continuare.

Iti mai amintesti de "Spintecatoarea de la morga"? Este bomba sexy si are in pat un animal"

publicat 2014-04-23 12:45:05 (CanCan)
Iti mai amintesti de Spintecatoarea de la morga? Este bomba sexy si are in pat un animal Mihaela Zagrean, cunoscuta si sub denumirea de "Spintecatoarea de la morga", a suferit o transformare uriasa. Daca in urma cu 6 ani era blonda si isi face poze care ajunsesera sa socheze o tara intreaga, acum Mihaela este complet schimbata. ...continuare.

ANDREEA ESCA, cea mai POPULARA din GASCA FIICEI EI! SURPRIZA ASTA E PREA TARE!

publicat 2014-04-23 11:30:24 (Libertatea)
Andreea Esca este o mama cat se poate de cool. Nu doar ca ii este o prietena foarte buna fiicei ei,... ...continuare.

Cum arata in copilarie unul dintre cei mai temuti lideri din lume. Pozele au fost publicate in premiera

publicat 2014-04-22 22:30:28 (ProTV)
Cum arata in copilarie unul dintre cei mai temuti lideri din lume. Pozele au fost publicate in premiera Pentru prima data, in spatiul public din Coreea de Nord au aparut poze cu liderul Kim Jong-un de pe vremea cand era copil, intr-una dintre poze aparand in timp ce dadea salutul militar. ...continuare.

Nu ai mai vazut-o asa pe Andreea Esca! Uite ce face prezentatoarea in a treia zi de Paste! "Esti o doamna oricum!"

publicat 2014-04-22 15:00:04 (CanCan)
Nu ai mai vazut-o asa pe Andreea Esca! Uite ce face prezentatoarea in a treia zi de Paste! Esti o doamna oricum! Pe Andreea Esca ne-am obisnuit sa o vedem imbracata sobru, in fata pupitrului de stiri, iar la evenimentele importante la care participa are mereu o imagine impecabila. Cu toate acestea, vedeta ne-a aratat ca are si o alta fata... ...continuare.

Andreea Esca NU SE DA BATUTA! Uite-o CUM TRAGE pentru A FI PERFECTA | FOTO

publicat 2014-04-22 09:15:13 (Libertatea)
Andreea Esca NU SE DA BATUTA! Uite-o CUM TRAGE pentru A FI PERFECTA | FOTO Cu siguranta ca a fost cumpatata de Paste si nu s-a infruptat prea mult din bucatele traditionale. Cu toate acestea, Andreea Esca este prevazatoare si, pentru a nu se trezi ca s-a rotunjit dupa aceste sarbatori s-a apucat de sport. Andreea Esca a primit un cadou de la marele campion Ivan Patzaichin Vedeta de televiziune a facut inot zilele acestea, pentru ca acest sport ajuta la eliminarea plusului de calorii si mentine corpul armonios, plus ca este un bun tonic psihic. Tot astazi, ca pentru... ...continuare.

FOTO Cum si-a petrecut Andreea Esca a doua zi de Paste

publicat 2014-04-21 22:00:04 (Click)
FOTO Cum si-a petrecut Andreea Esca a doua zi de Paste Se pare ca pentru Andreea Esca silueta a devenit o prioritate, asa ca vedeta nu renunta la sport nici macar in a doua zi de Paste. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 31 32 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

hunedoara sandale cfr marfa doi frati petrolu cupa campionilor comunitar zinc ilfov mihaela tatu nicolae moga ingineri core dambovita vasul de croaziera scandalul varstele partidul conservator previziuni singur pe lume transexual stirile sport artmark medicii abonati accesul suzuki accident grav biletul donald cancerul la san sotul creatoare scaune verdict oltchim claudiu patrascu candidata profesori gta 5 petroliera cora lujerului stirile pro tv accident clanul demi moore bancheri deces winnetou delta dunarii