Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Un pui de delfin a murit, dupa ce mai multi turisti au facut poze cu el

publicat 2017-08-17 18:45:23 (Realitatea-TV)
Un pui de delfin a murit, dupa ce mai multi turisti au facut poze cu el Un pui de delfin esuat a murit dupa ce a fost pasat de la un turist la altul si fotografiat de oamenii prezenti pe o plaja din Spania. ...continuare.

Fotografia de nunta in 2017

publicat 2017-08-17 16:15:01 (AgoraNews)
Fotografia de nunta in 2017 În 2017, fotografii romani au oferit proaspat casatoritilor albume printate separat si selectii de poze in format 10x15 cm, cu scopul de a-i fideliza, desi la mare cautare au fost si anul acesta fotocartile, releva un studiu realizat la initiativa Epson, in randul a peste 400 de fotografi reuniti in comunitatea de profil WeddingStaff. ...continuare.

Fantine din "Mizerabilii", victima a hackerilor! Pe net, au aparut mai multe poze nud cu Anne Hathaway pe retelele de socializare

publicat 2017-08-17 14:45:02 (Antena-1)
Fantine din Mizerabilii, victima a hackerilor! Pe net, au aparut mai multe poze nud cu  Anne Hathaway pe retelele de socializare Actrita americana Anne Hathaway apare in mai multe poze nud difuzate pe retelele de socializare, fiind dupa cat se pare victima atacului unor hackeri, relateaza online ziarul spaniol Estrella Digital. ...continuare.

Pui de delfin mort, dupa ce turistii au incercat sa-si faca poze cu el

publicat 2017-08-17 14:15:22 (Realitatea-TV)
Pui de delfin mort, dupa ce turistii au incercat sa-si faca poze cu el Un pui de delfin care a murit pe plaja Mojacar din sud-estul Spaniei, dupa ce turistii s-au jucat cu el in apropiere de tarm si l-au fotografiat, a generat un val de indignare, miercuri, pe retelele de socializare din aceasta tara, relateaza AFP. ...continuare.

Cele mai amuzante poze "fabricate" pe net dupa ce Real Madrid a invins Barcelona cu 2-0

publicat 2017-08-17 12:30:14 (Realitatea-TV)
Cele mai amuzante poze "fabricate" pe net dupa ce Real Madrid a invins Barcelona cu 2-0 Faptul ca a castigat sapte trofee cu Real Madrid, ca antrenor, in 20 de luni, este ''fabulos'', a declarat francezul Zinedine Zidane, dupa ce a cucerit Supercupa Spaniei la fotbal, miercuri seara. ...continuare.

Pui de delfin, ucis de turistii care au vrut sa faca poze cu el

publicat 2017-08-16 21:45:10 (ProTV)
Un pui de delfin a murit pe plaja Mojacar din sud-estul Spaniei, dupa ce turistii s-au jucat cu el în apropiere de tarm si l-au fotografiat, relateaza El Mundo. ...continuare.

Cele mai ADANCI DECOLTEURI din toata EUROPA! Te uiti si te INCHINI - GALERIE FOTO

publicat 2017-08-16 19:15:07 (Evenimentul-Zilei)
Chiar daca sezonul cald este aproape de a se termina, femeile nu inceteaza sa-i uimeasca pe barbati. Si-au facut poze la decolteuri si le-au postat in mediul online. ...continuare.

O profesoara, santajata pe Facebook dupa ce trimisese poze dezbracata pentru o cariera in TV

publicat 2017-08-16 14:45:14 (Realitatea-TV)
O profesoara, santajata pe Facebook dupa ce trimisese poze dezbracata pentru o cariera in TV O profesoara de engleza din Satu Mare a cazut in plasa unui escroc dat in urmarire generala. ...continuare.

Și-au riscat viata pentru poze de Facebook. Ce au facut turistii cand a aparut ursoaica cu puii ei

publicat 2017-08-15 23:00:02 (Antena3)
Și-au riscat viata pentru poze de Facebook. Ce au facut turistii cand a aparut ursoaica cu puii ei Ursii au coborât printre turisti, în zona lacului Sfânta Ana. Mai multi parinti si-au pus copiii în pericol ca sa filmeze cu telefonul ursii iesiti la marginea padurii dupa... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urmatoare »