Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 43 44 Pag. urm. »

Esca a primit multe dulciuri roz de ziua ei

publicat 2014-08-29 23:45:24 (Libertatea)
Esca a primit multe dulciuri roz de ziua ei Zi mare pentru Andreea Esca ieri, cand a implinit 42 de ani. Colegii, prietenii si alti cunoscuti au felicitat-o si s-au intrecut in a-i face cadouri si urari. Primii care au marcat evenimentul au fost copiii vedetei si sotul ei, Alexandre Eram. La serviciu, Andreea Esca si-a gasit biroul plin de cadouri... dulci O familie fericita: Alexandre, Andreea, Alexia si Aris A primit zeci de cadouri si sute de flori, dar gestul copiilor ei a facut-o sa-i dea lacrimile. Alexia (14 ani) si Aris (11... ...continuare.

SOCANT - Andreea Esca, in LACRIMI! A mers la priveghiul lui Patriciu

publicat 2014-08-29 23:00:45 (Realitatea-TV)
SOCANT - Andreea Esca, in LACRIMI! A mers la priveghiul lui Patriciu Stirista Andreea Esca a mers la capela din Bellu in care e depus trupul magnatului Dinu Patriciu. Andreea Esca a dat o fuga, alaturi de sotul ei Alexandre Eram, la capela cimitirului Bellu din Capitala, locul in care a fost depus trupul neinsufletit al lui Patriciu. Andreea era trista, extrem de afectata de decesul milionarului. Sursa: wowbiz.ro ...continuare.

Andreea Esca, rasfatata de colegi! Iata cu ce cadouri au surprins-o!

publicat 2014-08-29 18:30:13 (Puterea)
Andreea Esca, rasfatata de colegi! Iata cu ce cadouri au surprins-o! De ziua ei de nastere, Andreea Esca a fost rasfatata redactiei! Stirista Pro Tv a implinit 42 de ani, motiv pentru care, colegii de post i-au facut fel si fel de surprize, incarcandu-I biroul cu flori si cadouri.Aniversarea Andreei Esca nu avea cum sa treaca neobservata. De ziua ei de nastere, vedeta a imbracata o rochie alb-roz cu decolteu, care i-a pus formele in evidenta. Stirista s-a bucurat de toata atentia colegilor. Ei au intampinat-o cu flori si cu tot felul de cadouri. Cum era de... ...continuare.

De ziua ei, Andreea Esca ISI PERMITE! Cu ce DECOLTEU AMETITOR s-a dus LA SERVICIU

publicat 2014-08-29 14:45:18 (Libertatea)
De ziua ei, Andreea Esca ISI PERMITE! Cu ce DECOLTEU AMETITOR s-a dus LA SERVICIU Andreea Esca implineste, astazi, 42 de ani. Printre cei care i-au facut urari s-au numarat si colegii de serviciu. Andreea Esca este una dintre cele mai cunoscute vedete din Romania Andreea Esca este, astazi, rasfatata zilei, printre colegi. Pentru ca vedeta de la ProTV implineste o varsta frumoasa, acestia i-au facut numeroase surprize, majoritatea dulci. Dar si Andreea a surprins la randul ei. Vedeta de televiziune, care a obisnuit cu aparitiile elegante, dar nu prea sexy, a venit, astazi,... ...continuare.

La multi ani, Andreea Esca! Stirista, IN FOTOGRAFII din copilarie PE CARE NU LE-AI VAZUT NICIODATA | FOTO IN ARTICOL

publicat 2014-08-29 11:15:17 (Libertatea)
La multi ani, Andreea Esca! Stirista, IN FOTOGRAFII din copilarie PE CARE NU LE-AI VAZUT NICIODATA | FOTO IN ARTICOL Andreea Esca este una dintre cele mai iubite vedete din Romania. Prezentatoare consacrata, Andreea se afla pupitrul Stirilor Pro TV parca de o viata, iar astazi implineste 42 de ani. Pentru ca isi sarbatoreste ziua de nastere, Andreea rememoreaza anii copilariei si a publicat pe pagina de Facebook, inca de dimineata, un mesaj emotionant, de multumire, pentru parintii ei, dar si pentru oamenii care o urmaresc zilnic in fata micului ecran. "Buna dimineata! Le multumesc parintilor mei ca m-au... ...continuare.

VIDEO-BOMBA: Vedeta de la US Open si-a prins parul in racheta in timpul meciului. Se tunde?

publicat 2014-08-28 19:15:23 (Realitatea-TV)
VIDEO-BOMBA: Vedeta de la US Open si-a prins parul in racheta in timpul meciului. Se tunde? Caroline Wozniacki a oferit imagini amuzante in partida cu Aliaksandra Sasnovich. Frumoasa daneza a avut ghinionul ca parul sa i se prinda de grip-ul rachetei, insa nu s-a lasat... A vrut sa continue punctul, dar incercarea ei a cam fost trasa de par. Caroline Wozniacki s-a calificat in turul 3 dupa victoria in doua seturi in fata sportivei Aliaksandra Sasnovich, locul 125 WTA. Urmatoarea adversara a lui Wozniacki va fi nemtoaica Andrea Petkovic, potrivit sport.ro. ...continuare.

Primele poze cu "buzele de ratusca" ale campioanei olimpice Sandra Izbasa! Cum arata acum gimnasta dupa operatia estetica

publicat 2014-08-27 23:00:04 (CanCan)
Primele poze cu buzele de ratusca ale campioanei olimpice Sandra Izbasa! Cum arata acum gimnasta dupa operatia estetica Cine spune ca sportivele de perfomanta nu se indrapta spre cabinetul medicului plastician se insala amarnic. O demonstreaza Sandra Izbasa, care de curand si-a facut prima operatie estetica din viata ei, care ii confera cu totul alt aer. ...continuare.

NOUA COLECȚIE CAMILLERI, DE MAINE ALATURI DE ZIARUL LIBERTATEA. Cinci bestselleruri despre CRIMA, TRADARE, ȘANTAJ si MAFIA SICILIANA

publicat 2014-08-27 22:00:29 (Libertatea)
NOUA COLECȚIE CAMILLERI, DE MAINE ALATURI DE ZIARUL LIBERTATEA. Cinci bestselleruri despre CRIMA, TRADARE, ȘANTAJ si MAFIA SICILIANA Editura Nemira si ziarul Libertatea va aduc noua colectie Andrea Camilleri - cinci bestselleruri despre crima, tradare, santaj si Mafia Siciliana, anchetate de celebrul Comisar Montalbano. Cartile sunt disponibile la chioscurile de presa, in fiecare joi, incepand din 28 august, la pretul de 14,99 RON pachetul carte + ziar. Andrea Camilleri este scriitorul italian al momentului, indragit mai ales pentru ca da viata Comisarului Montalbano - un gurmand cinic, dar cu mult simt al umorului, care... ...continuare.

Ce FAMILIE FRUMOASA are ANDREEA BANICA! FETITA ei, O MINUNATIE!

publicat 2014-08-27 17:15:23 (Libertatea)
Ce FAMILIE FRUMOASA are ANDREEA BANICA! FETITA ei, O MINUNATIE! Cantareata Andrea Banica are o familie extraordinar de frumoasa alaturi de sotul ei, Lucian Mitrea, si de fetita lor, adorabila Sofia, care este bucatica rupta din mama ei. Andreea Banica este una dint6re cele mai de succes vedete de la noi Andreea Banica, alaturi de fiica si sotul ei Andrea Banica este una dintre cele mai de succes artiste din showbiz-ul romanesc. Are concerte peste concerte si este foarte apreciata de public. Nici in plan personal, vedeta nu are motive sa se planga.... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 43 44 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

constanta simona varzaru spiru bizant nasaud bacalaureat 2014 accidente de munca interpretand ina brasov teleorman iubire ca in filme racova satu mare urmarire generala constantene alexander hergan dandu umf cluj dragusanu anusca ialomita vrancea fonduri de pensii liceu braila aeroportul henri coanda giurgiu caras severin paula bacau salaj gorj numere norocoase doi frati amou izvoare cluj antrenorul echipei nationale sorin blejnar mures carnaval timis marian oprisan banica neamt iasi litigii botosani crap tulcea