Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Ramai uluit cand afli cati ani are femeia din poze. Care e secretul ei

publicat 2017-03-27 14:00:08 (Realitatea-TV)
Ramai uluit cand afli cati ani are femeia din poze. Care e secretul ei O femeie din Serbia, pasionata de moda, a adunat cateva sute de mii de urmaritori pe retelele de socializare de cand a inceput sa publice zilnic fotografii cu ea. ...continuare.

Dezvaluirea lui Pirlo despre Mircea Lucescu: "Era nerabdator sa se intample asta"

publicat 2017-03-27 14:00:04 (Gazeta-Sporturilor)
Dezvaluirea lui Pirlo despre Mircea Lucescu: Era nerabdator sa se intample asta Andrea Pirlo, campion mondial în 2006 cu Italia si unul dintre cei mai importanti jucatori din ultimii ani, si-a amintit de colaborarea sa cu Mircea Lucescu la Brescia si l-a laudat pe acesta. "El m-a adus la echipa mare, la 15 ani. Mi-a dat lectii de tactica, de tehnica si m-a învatat sa joc alaturi de profesionisti. Lucescu era nerabdator sa ma vada pe teren, dar n-am primit derogare sa joc înaintea vârstei de 16 ani. Fizic eram firav. ... ...continuare.

Pozele HOT pe care Demi Lavato le-ar vrea sterse de pe internet! Hackerii au intrat in posesia lor!

publicat 2017-03-27 09:30:02 (Antena-1)
Hackerii i-au furat poze intime din telefon lui Demi Lovato. ...continuare.

VIDEO+FOTO Jucatorii nationalei Romaniei s-au relaxat plimbandu-se prin Cluj! Intalnire neasteptata cu un jucator dorit de Daum

publicat 2017-03-26 18:45:04 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO+FOTO Jucatorii nationalei Romaniei s-au relaxat plimbandu-se prin Cluj! Intalnire neasteptata cu un jucator dorit de Daum Nationala României a avut o zi mai linistita astazi, iar Christoph Daum a profitat si i-a scos pe "tricolori" la o plimbare prin Cluj. Jucatorii nationalei au fost însotiti de mai multi jandarmi, însa n-au existat incidente. Ba din contra, ardelenii au profitat ca se afla lânga Alibec si compania si le-a cerut acestoa sa faca poze si sa dea autografe. De altfel, atacantul Stelei a fost cel mai cerut la poze si autografe. ... ...continuare.

VIDEO Jucatorii nationalei Romaniei s-au relaxat plimbandu-se prin Cluj! Cine a fost cel mai cerut la poze si autografe

publicat 2017-03-26 18:30:04 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO Jucatorii nationalei Romaniei s-au relaxat plimbandu-se prin Cluj! Cine a fost cel mai cerut la poze si autografe Nationala României a avut o zi mai linistita astazi, iar Christoph Daum a profitat si i-a scos pe "tricolori" la o plimbare prin Cluj. Jucatorii nationalei au fost însotiti de mai multi jandarmi, însa n-au existat incidente. Ba din contra, ardelenii au profitat ca se afla lânga Alibec si compania si le-a cerut acestoa sa faca poze si sa dea autografe. De altfel, atacantul Stelei a fost cel mai cerut la poze si autografe. ... ...continuare.

Patratele rosii si forme "golase"! Florin Salam, numai tata sa nu fii! Pe internet, circula poze indecent de sexy cu Betty, fiica lui

publicat 2017-03-26 13:15:01 (Antena-1)
Patratele rosii si forme golase! Florin Salam, numai tata sa nu fii! Pe internet, circula poze indecent de sexy cu Betty, fiica lui S-au dus ele vremurile cand Betty Salam era o fetita cumintica, devreme acasa si timida. Fiica cea mai mare a lui Florin Salam este din ce in ce mai sexy, o adevarata domnisoara care primeste sute de complimente de la fani. ...continuare.

Florin Piersic, declaratii fara perdea despre amorul cu Tatiana Iekel! Actorul a povestit unde l-au conceput pe Florin Piersic jr.

publicat 2017-03-25 16:30:03 (CanCan)
Florin Piersic, declaratii fara perdea despre amorul cu Tatiana Iekel! Actorul a povestit unde l-au conceput pe Florin Piersic jr. Florin Piersic a vorbit cu nostalgie despre noaptea de amor cu Tatiana Iekel in care l-au conceput pe fiul lor, Florin Piersic jr. Florin Piersic a fost invitat, sambata, in cadrul emisiunii Andreei Esca de la radio, unde a vorbit despre povestea de dragoste cu Tatiana Iekel, mama fiului sau, Florin Piersic junior. Esca l-a provocat pe actor sa-i povesteasca despre noaptea de amor in care l-au conceput pe fiul lor, acesta dezvaluind ca totul s-a petrecut pe balconul locuintei lor, dupa o... ...continuare.

Cum arata modelele fitness in viata reala, cand nu posteaza poze pe Instagram? Diferenta uriasa

publicat 2017-03-25 12:00:07 (Realitatea-TV)
Cum arata modelele fitness in viata reala, cand nu posteaza poze pe Instagram? Diferenta uriasa Atunci cand postam o fotografie pe retelele de socializare ne asiguram ca totul iese perfect, atat unghiul pe care il abordam cand facem poza, cat si filtrele pe care le folosim pentru a o edita. ...continuare.

Festivalul de Shopping "HALF IS FREE" by Andreea Esca revine sambata la Cluj-Napoca

publicat 2017-03-24 12:00:06 (ProTV)
Festivalul de Shopping HALF IS FREE by Andreea Esca revine sambata la Cluj-Napoca Pasionatele de shopping care vor sa isi reinnoiasca garderoba pentru sezonul de primavara-vara au acum motive de bucurie. Festivalul de shopping HALF IS FREE by Andreea Esca revine sambata la Cluj! ...continuare.

Bunatati a la Andreea Moldovan: Lup de mare cu dovlecel si salsa de rosii cu vin, preparatul zilei la "Prietenii de la 11"

publicat 2017-03-23 12:45:02 (Antena-1)
Andrea Moldovan, bucatarul de la "Prietenii de la 11", gateste "Lup de mare cu dovlecel si salsa de rosii cu vin". ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urmatoare »