Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 57 58 Pag. urm. »

Viata secreta a Andreei Esca! Cum a trait inainte de pupitrul stirilor! "Auzeam doar povestile oamenilor bolnavi de cancer"

publicat 2014-10-02 17:15:04 (CanCan)
Din afara pare ca are o viata perfecta la care tanjeste oricine, insa lucrurile nu au fost dintotdeauna asa cum par, pentru Andreea Esca. In copilarie, vedeta n-a fost un copil privilegiat si nici nu s-a bucurat de povesti cu zane.  ...continuare.

Ministrul Muncii german: Ne bucuram de forta de munca romaneasca, ne ajuta sa stabilizam piata muncii

publicat 2014-10-02 16:30:52 (Mediafax)
Ministrul Muncii german: Ne bucuram de forta de munca romaneasca, ne ajuta sa stabilizam piata muncii Ministrul federal al Muncii din Germania, Andrea Nahles, a declarat joi, la Bucuresti, ca romanii care lucreaza in Germania sunt bine integrati pe piata muncii si in societate, demnitarul adaugand ca "ne bucuram" de prezenta acestei forte de munca, pentru ca ajuta la stabilizarea pietei muncii. ...continuare.

Simona Halep ridica semne de intrebare in presa internationala: "Nu e prima data cand se intampla"

publicat 2014-10-02 16:15:36 (OnlineSport)
Simona Halep a abandonat turneul din Beijing, joi, dupa ce obtinuse la mare lupta cu Andrea Petkovic calificarea in sferturile de finala. ...continuare.

Andreea Esca, inlocuita de la pupitrul Stirilor PRO TV

publicat 2014-10-02 16:01:09 (Romania-TV)
Andreea Esca, inlocuita de la pupitrul Stirilor PRO TV Seara de seara ne aduce in casa cele mai importante stiri ale zilei, dar astazi a lipsit de pe micile ecrane. Andreea Esca a fost prezenta la un eveniment dedicat luptei impotriva cancerului la san, asa ca a inlocuit-o Oana Andoni. ...continuare.

Ce poze sa nu pui niciodata pe Facebook. Ce poti pati daca totusi le postezi

publicat 2014-10-02 13:31:05 (Romania-TV)
Ce poze sa nu pui niciodata pe Facebook. Ce poti pati daca totusi le postezi In ziua de astazi, lumea posteaza fotografii de to felul pe Facebook, fara sa se mai gandeasca la consecinte. Tag-uri, postari publice, toate pot face mult rau noua si apropiatilor nostri. ...continuare.

Simona Halep S-A RETRAS de la Beijing. Vine in Romania pentru RMN

publicat 2014-10-02 12:45:53 (Romania-TV)
Simona Halep S-A RETRAS de la Beijing. Vine in Romania pentru RMN Simona Halep s-a retras de la China Open, dupa ce, dimineata, a trecut de Andrea petkovic in turul III. Simona Halep acuza o accidentare la picior si va reveni in Romania pentru un RMN si alte investigatii medicale. ...continuare.

Ce poze sa nu pui niciodata pe Facebook

publicat 2014-10-02 11:46:02 (Libertatea)
In ziua de astazi, lumea posteaza fotografii de to felul pe Facebook, fara sa se mai gandeasca la... ...continuare.

Andreea Esca si Loredana Groza, intr-o IMAGINE de colectie! Vezi cate de bine arata cele doua!

publicat 2014-10-02 11:45:09 (CanCan)
Andreea Esca si Loredana Groza, intr-o IMAGINE de colectie! Vezi cate de bine arata cele doua! Andreea Esca si Loredana Groza au participat aseara la un eveniment de mare amploare. Stirista Pro tv a facut publica in urma cu putin timp, o fotografie de colectie, alaturi de prietena ei Lori. ...continuare.

Simona Halep a INVINS-O pe jucatoarea germana Andrea Petkovic ! Vezi mesajul emotionant din partea lui Victor Ponta!

publicat 2014-10-02 11:15:07 (CanCan)
Simona Halep a INVINS-O pe jucatoarea germana Andrea Petkovic ! Vezi mesajul emotionant din partea lui Victor Ponta! Simona Halep a reusit sa se califice in sferturile de finala de la China Open, invangand-o pe jucatoarea germana Andrea Petkovic. Pentru aceasta reusita, premierul Victor Ponta a postat un mesaj emotionant pe contul sau de socializare. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 57 58 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

gimnastica brancovenesti timis arges clooney cluj laszlo incepe scoala marasti motoc sif transilvania vine iarna traiesc galati florin salam liste electrica sa george balta caluga emag ziua imnului tera ilfov sebastian vladescu radet accident videanu siria arad favorit apartamente anl imnul oficial directia 5 gool ioana popescu popice salman adresa lui becali tomoioaga topless la mare stop fumat razvan zamfir drumuri blocate brasov the money channel sinucis gabi lunca faze comice irina schrotter insolventa