Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Cutremurator! O mama din Roman si-a provocat avort cu o andrea. Acasa mai are doi copii

publicat 2015-03-06 09:00:03 (Evenimentul-Zilei)
Cutremurator! O mama din Roman si-a provocat avort cu o andrea. Acasa mai are doi copii Doctorii de la Maternitatea "Cuza Voda" din Iasi s-au confruntat cu un caz ca in vremea cand avorturile erau interzise, pe timpul lui Ceausescu. O mama in varsta de 27 de ani, din Roman, gravida in 16 saptamani, a decis sa-si intrerupa sarcina cu o andrea. ...continuare.

Elevii de la ȘINCAI se razbuna public pe profesorii lor dupa ce au primit deciziile de sanctionare. Și-au facut o PAGINA publica de FACEBOOK

publicat 2015-03-06 07:45:04 (Evenimentul-Zilei)
Elevii de la ȘINCAI se razbuna public pe profesorii lor dupa ce au primit deciziile de sanctionare. Și-au facut o PAGINA publica de FACEBOOK Razboi total la liceul clujean Gheorghe Șincai. Elevii si-au facut o pagina publica de facebook, cu acelasi titlu "Sincai Memes" unde posteaza, de data aceasta la nivelul anonimatului poze cu si despre profesori. ...continuare.

Omul acesta iti demonstreaza ca n-ai pic de imaginatie! Iata ce l-a transformat intr-un viral!

publicat 2015-03-05 15:45:13 (Realitatea-TV)
Omul acesta iti demonstreaza ca n-ai pic de imaginatie! Iata ce l-a transformat intr-un viral! Tu folosesti un iPhone pentru Candy Crush si Instagram pentru poze cu mancare, dar acest francez reinterpreteaza realitatea. ...continuare.

Andreea Esca, GAFA DE PROPORȚII IN DIRECT, in urma cu putin timp! Maruta a ras de ea

publicat 2015-03-04 20:00:12 (Libertatea)
Andreea Esca, GAFA DE PROPORȚII IN DIRECT, in urma cu putin timp! Maruta a ras de ea Dupa ce a devenit celera pentru faza cu "se f..u butonu'", Andreea Esca este din nou personaj principal in cea mai recenta gafa TV, in direct. Publicitate Prezentatoarea Știrilor Pro TV a fost prinsa cu garda jos, in momentul in care a fost bagata in direct de echipa de emisie. In cadrul emisiunii "La Maruta", telespectatorii au vazut-o pe Andreea Esca pregatindu-se pentru stiri, in conditiile in care aceasta nu stia ca este in direct. Vedeta vorbea cu cei din emisie, isi aranja laptopul pe... ...continuare.

Uite cat de caraghioasa este Ioana Ginghina! Foto

publicat 2015-03-04 10:45:24 (Realitatea-TV)
Uite cat de caraghioasa este Ioana Ginghina! Foto Ioana Ginghina si atelierele ei de creatie MiniArt Show se "muta" la Sala Dalles in perioada 25 februarie - 8 martie cand va avea loc Festivalul Primaverii, targul cu cele mai frumoase cadouri cu iz de primavara, martisoare cu traditie, daruri de suflet pentru doamne si domnisoare. Cum aceasta ocazie, am intrat in posesia unei poze care nu ii face prea multa cinste vedetei. ...continuare.

Cariera ei este o FARSA. Actrita care s-a facut de RAS dupa ce s-a descoperit ca a postat pe internet poze trucate de la Oscar | FOTO

publicat 2015-03-03 15:00:08 (Evenimentul-Zilei)
Cariera ei este o FARSA. Actrita care s-a facut de RAS dupa ce s-a descoperit ca a postat pe internet poze trucate de la Oscar | FOTO Actrita Anna Allen este luata peste picior de internauti dupa ce s-a aflat ca fotografiile care dadeau impresia ca se invarte in cercurile selecte de la Hollywood si pe care ea le posta pe retelele de socializare sunt, de fapt, trucate. ...continuare.

WTA: Romanca Simona Halep candideaza la titlul de jucatoarea de tenis a lunii februarie

publicat 2015-03-03 13:30:21 (Puterea)
WTA: Romanca Simona Halep candideaza la titlul de jucatoarea de tenis a lunii februarie Jucatoarea de tenis romana Simona Halep, locul 3 WTA, candideaza alaturi de alte doua sportive la titlul de jucatoarea de tenis a lunii februarie, intr-o ancheta desfasurata pe site-ul oficial al WTA.Alaturi de Simona Halep au mai fost nominalizate Lucie Safarova din Cehia, care a castigat luna trecuta turneul de la Doha, si Andrea Petkovic din Germania, care s-a impus la turneul de la Anvers, fara sa joace finala, in urma abandonului spaniolei Carla Suarez Navarro. Simona Halep mai este... ...continuare.

Simona Halep a fost nominalizata la titlul de "Jucatoarea lunii februarie" » Intra si voteaza

publicat 2015-03-03 13:30:14 (Gazeta-Sporturilor)
Simona Halep a fost nominalizata la titlul de Jucatoarea lunii februarie » Intra si voteaza Simona Halep a avut o luna februarie excelenta, in care a cistigat turneul Premier 5 de la Dubai. Romanca, locul 3 WTA, a fost nominalizata de site-ul WTA la titlul de "Jucatoarea lunii februarie". In afara de Halep, au mai fost nominalizate Lucie Savarofa, locul 11 WTA, care a cistigat turneul de la Doha, si Andrea Petkovici, locul 10, care a obtinut titlul de la Antwerp. Cistigatoarea va fi aleasa in urma voturilor fanilor, care isi pot exprima optiunea pina joi. ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze - Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Web Development - Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale - Jocuri 3D - Jocuri 3D Arcade - Jocuri 3D Impuscaturi - Jocuri 3D Curse - Jocuri 3D Sport - Jocuri 3D Aventura - Jocuri 3D Puzzle - Turism in Romania - Hoteluri - Pensiuni - Restaurante - TV Online Romania - Filmulete amuzante - Director Web - Sajtószemle - magyar újságok

alba sergiu bahaian agentul vip anchetati de procurorii case pentru generali bank of cyprus filmate comelf colinde romanesti radet sosea de centura muscatura bordel mirela s pasarica scorpions noul guvern florian lixandru cne cernavoda franci elvetieni subventii machado agenti de politie cehia elsa moarte cerebrala imprumut pe tocuri marina dina pretul motorinei neti sandu de altadata borcan josh un tanar bani martie 2014 alin ionescu puscasu evaluare nationala accident grav vize in canada kidman accident in cluj curtea de apel gheorghe iana lucrari fermier salina turda mai multe