Schele metalice

Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 44 45 Pag. urm. »

Simona Halep S-A RETRAS de la Beijing. Vine in Romania pentru RMN

publicat 2014-10-02 12:45:53 (Romania-TV)
Simona Halep S-A RETRAS de la Beijing. Vine in Romania pentru RMN Simona Halep s-a retras de la China Open, dupa ce, dimineata, a trecut de Andrea petkovic in turul III. Simona Halep acuza o accidentare la picior si va reveni in Romania pentru un RMN si alte investigatii medicale. ...continuare.

Simona Halep a INVINS-O pe jucatoarea germana Andrea Petkovic ! Vezi mesajul emotionant din partea lui Victor Ponta!

publicat 2014-10-02 11:15:07 (CanCan)
Simona Halep a INVINS-O pe jucatoarea germana Andrea Petkovic ! Vezi mesajul emotionant din partea lui Victor Ponta! Simona Halep a reusit sa se califice in sferturile de finala de la China Open, invangand-o pe jucatoarea germana Andrea Petkovic. Pentru aceasta reusita, premierul Victor Ponta a postat un mesaj emotionant pe contul sau de socializare. ...continuare.

Simona Halep s-a calificat in sferturile turneului WTA de la Beijing

publicat 2014-10-02 11:00:46 (Income-Magazine)
Simona Halep s-a calificat in sferturile turneului WTA de la Beijing Jucatoarea româna de tenis Simona Halep, numarul doi mondial, s-a calificat în sferturile de finala ale turneului WTA de la Beijing, dotat cu premii totale de 5.427.105 dolari, joi, dupa un meci maraton cu Andrea Petkovic (Germania/N. 15), câstigat în trei seturi, cu 7-6 (4), 5-7, 7-6 (1), care a durat doua ore si 35 de minute. ...continuare.

Victorie dramatica pentru Simona Halep » A supravietuit unei accidentari si unei intoarceri de scor pentru a ajunge in "sferturi"

publicat 2014-10-02 11:00:43 (Gazeta-Sporturilor)
Victorie dramatica pentru Simona Halep » A supravietuit unei accidentari si unei intoarceri de scor pentru a ajunge in sferturi Simona Halep a invins-o greu pe jucatoarea din Germania, Andrea Petkovici (17 WTA), cu scorul de  7-6 (7-4), 5-7, 7-6 (7-1)Simona Halep a acuzat probleme medicale in setul secund, cedind 5 gameuri consecutive, dupa ce a condus cu 2-0. Jucatoarea noastra a avut probleme la deplasarea in teren. Romanca o va intilni in sferturile de finala pe invingatoarea meciului dintre Sabine Lisicki, locul 25 WTA, si Ana Ivanovici, pozitia 9 in lume. ... ...continuare.

Simona Halep s-a calificat in sferturile de finala ale turneului China Open. Romanca a invins-o pe Andrea Petkovici

publicat 2014-10-02 10:45:59 (Puterea)
Simona Halep s-a calificat in sferturile de finala ale turneului China Open. Romanca a invins-o pe Andrea Petkovici Simona Halep s-a calificat in sferturile de finala ale turneului China Open. Romanca a invins-o pe Andrea Petkovici. Jucatoarea de tenis romana Simona Halep, locul 2 WTA si cap de serie numarul 2, s-a calificat in sferturile de finala ale turneului China Open, dupa ce a invins-o cu scorul de 7-6 (4), 5-7, 7-6 (1), pe sportiva germana Andrea Petkovici, locul 17 WTA si cap de serie numarul 15.Simona Halep s-a calificat in sferturile de finala ale turneului China Open. Romanca a invins-o pe... ...continuare.

Halep s-a calificat in sferturi, la Beijing, dupa un meci greu cu Andrea Petkovici. Cu cine va juca in semifinale

publicat 2014-10-02 10:45:52 (ProTV)
Halep s-a calificat in sferturi, la Beijing, dupa un meci greu cu Andrea Petkovici. Cu cine va juca in semifinale Simona Halep, locul 2 WTA si cap de serie numarul 2, a invins-o, joi, cu scorul de 7-6 (4), 5-7, 7-6 (1), pe sportiva germana Andrea Petkovici, locul 17 WTA si cap de serie numarul 15, si s-a calificat in sferturile de finala ale China Open. ...continuare.

Simona Halep s-a calificat in sferturi la Openul Chinei din Beijing

publicat 2014-10-02 10:45:30 (Evenimentul-Zilei)
Simona Halep s-a calificat in sferturi la Openul Chinei din Beijing Simona Halep s-a calificat in sferturile de finala ale turneului China Open, in urma unei victorii contra nemtoaicei Andrea Petkovic (locul 17 WTA), la capatul unui meci foarte dificil, de doua ore si 35 de minute, in care romanca a acuzat dureri la piciorul stang. ...continuare.

Meci interzis cardiacilor. Victorie in trei seturi pentru Simona Halep in optimile China Open

publicat 2014-10-02 10:45:04 (Antena3)
Meci interzis cardiacilor. Victorie in trei seturi pentru Simona Halep in optimile China Open Simona Halep a trecut peste problemele fizice si s-a calificat in sferturile China Open, dupa o victorie in trei seturi, 7 - 6, 5 - 7, 7 - 6, in fata nemtoaicei Andrea Petkovic.Halep a suportat cu stoicism... ...continuare.

Simona Halep ajunge in sferturile din Beijing dupa un meci nebun cu Andrea Petkovic

publicat 2014-10-02 10:31:48 (OnlineSport)
Simona Halep s-a calficat joi dimineat in sferturile de finala ale Open-ului din China. Ea a invins-o in trei seturi pe Andrea Petkovic, 6-6 (7-4) 5-7 6-6 (7-1). Meciul a avut doua tie-break-uri si 17 breakuri. ...continuare.

Simona Halep s-a calificat in sferturile de finala ale China Open

publicat 2014-10-02 10:31:44 (Mediafax)
Simona Halep s-a calificat in sferturile de finala ale China Open Jucatoarea de tenis Simona Halep, locul 2 WTA si cap de serie numarul 2, a invins-o, joi, cu scorul de 7-6 (4), 5-7, 7-6 (1), pe sportiva germana Andrea Petkovici, locul 17 WTA si cap de serie numarul 15, si s-a calificat in sferturile de finala ale China Open, cu premii de 5,4 milioane de dolari. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 44 45 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

fata de la pagina 5 becali alin ionescu country razoare ioan andone horoscop 2015 democratul urmatoare contraceptive accident posta romana anar impuscat supa de pui salaj intamplare hidroelectrica hot news daniel radcliffe natura posturi vacante rezu autostrada soarelui hunedoara adminstratia virginitate spitalul sfanta maria nr 7 dambovita braila impuscat in cap buzau suceava vrancea riki itm bucuresti finala un mort si patru raniti te cunosc de undeva drept constitutional nicoleta luciu si cosmina pasarin trupul b ministerul educatiei perchezitii cluj chei proba bara louis

© Copyright 2000-2014 iStorm. Toate drepturile rezervate.