Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Vineri noapte este LUNA NEAGRA. Fenomenul este metionat in Biblie si ar prevesti a doua venire pe pamant a lui Iisus Hristos Vineri noapte este LUNA NEAGRA. Fenomenul este metionat in Biblie si ar prevesti a doua venire pe pamant a lui Iisus Hristos DEZVALUIRI! Motivul surprinzator pentru care Aurelian Preda va fi inmormantat la o manastire! Explicatia acestor imagini cu el in calugar pe care nu le-a vazut nimeni pana acum! DEZVALUIRI! Motivul surprinzator pentru care Aurelian Preda va fi inmormantat la o manastire! Explicatia acestor imagini cu el in calugar pe care nu le-a vazut nimeni pana acum! Andreea Mantea si Stefan din nou impreuna! Poza asta a fost facuta ieri! Mai e nevoie de vreo explicatie?! Andreea Mantea si Stefan din nou impreuna! Poza asta a fost facuta ieri! Mai e nevoie de vreo explicatie?! Accident grav in Caras Severin: Doi oameni au murit, trafic ingreunat Accident grav in Caras Severin: Doi oameni au murit, trafic ingreunat Dacia prezinta in cadrul Salonului Auto de la Paris noul design al modelelor, precum si noile motorizari Dacia prezinta in cadrul Salonului Auto de la Paris noul design al modelelor, precum si noile motorizari Anunt oficial: Turcia prelungeste starea de urgenta Anunt oficial: Turcia prelungeste starea de urgenta Descinderi la vedete, zeci de persoane saltate pentru un tun de aproape 38 de milioane de lei Descinderi la vedete, zeci de persoane saltate pentru un tun de aproape 38 de milioane de lei Coincidenta cutremuratoare! Cu a murit tatal lui Aurelian Preda! Doamne, ce-ai avut cu ei! Asta sigur a fost blestemul familiei lor! Nu se poate asa ceva! Coincidenta cutremuratoare! Cu a murit tatal lui Aurelian Preda! Doamne, ce-ai avut cu ei! Asta sigur a fost blestemul familiei lor! Nu se poate asa ceva! Ce a aparut pe pagina de Facebook a fiicei lui Aurelian Preda dupa moartea artistului! Pur si simplu iti sfasie inima Ce a aparut pe pagina de Facebook a fiicei lui Aurelian Preda dupa moartea artistului! Pur si simplu iti sfasie inima Sebastian Papaiani, inmormantat astazi la Bellu Sebastian Papaiani, inmormantat astazi la Bellu Fata in fata cu idolul » Mesaj pentru Cristiano Ronaldo: Iti multumesc ca ma motivezi in fiecare zi! Fata in fata cu idolul » Mesaj pentru Cristiano Ronaldo: "Iti multumesc ca ma motivezi in fiecare zi!" Topul celor mai mari 10 companii intrate in insolventa in ultimii cinci ani Topul celor mai mari 10 companii intrate in insolventa in ultimii cinci ani Leroy Merlin Romania,  pe profit dupa preluarea magazinelor BauMax Leroy Merlin Romania, pe profit dupa preluarea magazinelor BauMax Ban Ki-Moon: Bombardarea spitalelor din Alep sunt crime de razboi Ban Ki-Moon: Bombardarea spitalelor din Alep sunt crime de razboi Premierul Ciolos, la evenimentul aniversar al PwC: Suntem interesati de investitii straine majore, dar cautam sa stimulam si dezvoltarea capitalului autohton Premierul Ciolos, la evenimentul aniversar al PwC: "Suntem interesati de investitii straine majore, dar cautam sa stimulam si dezvoltarea capitalului autohton"

Stiri localeUltimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 29 30 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Masina in flacari, intr-un sens giratoriu din Bacau. Imagini de la fata locului!

publicat 2016-09-29 18:45:15 (Realitatea-TV)
Masina in flacari, intr-un sens giratoriu din Bacau. Imagini de la fata locului! Un autoturism a luat foc joi dupa-amiaza, pe o strada din Bacau. ...continuare.

Scene de cosmar in Bacau. O masina a explodat in trafic FOTO&VIDEO

publicat 2016-09-29 17:45:10 (Romania-TV)
Scene de cosmar in Bacau. O masina a explodat in trafic FOTO&VIDEO O masina a explodat, joi, in trafic, in municipul Bacau. Incidentul a avut loc in sensul giratoriu de pe strada Stefan cel Mare, potrivit presei locale. ...continuare.

Caz socant in Bacau. Trei batrani, gasiti morti intr-un beci. Ce s-a intamplat

publicat 2016-09-28 23:45:16 (Realitatea-TV)
Caz socant in Bacau. Trei batrani, gasiti morti intr-un beci. Ce s-a intamplat Trei batrani cu varste cuprinse intre 76 si 83 de ani, din localitatea bacauana Sascut, au fost gasiti morti, miercuri, in beciul unei locuinte, dupa ce, cel mai probabil, s-au intoxicat cu dioxid de carbon rezultat in urma fierberii vinului din butoaie. ...continuare.

Trei persoane din Bacau moarte din cauza monoxidului de carbon emanat de vinul aflat in fermentatie: "Erau unul peste altul"

publicat 2016-09-28 23:00:09 (ProTV)
Trei persoane din Bacau moarte din cauza monoxidului de carbon emanat de vinul aflat in fermentatie: Erau unul peste altul Sfarsit tragic pentru un cuplu din Sascut, judetul Bacau si vecinul acestora, descoperiti fara suflare. Cei trei au murit din cauza intoxicatiei cu monoxid de carbon emanat de vinul aflat in fermentatie. ...continuare.

Unde se fac angajari pe 2.300 lei - 4.450 lei lunar

publicat 2016-09-27 11:00:17 (Romania-TV)
Unde se fac angajari pe 2.300 lei - 4.450 lei lunar Iata oferta de munca disponibila in Romania in aceasta perioada, platita cu pana la aproximativ 4.450 lei lunar, dar si ce asteptari au angajatorii de la candidati. ...continuare.

EVZ face angajari. Vino in echipa noastra!

publicat 2016-09-27 10:00:05 (Evenimentul-Zilei)
EVZ face angajari. Vino in echipa noastra! EVZ: Cautam jurnalisti pentru a participa la concursul ce le va da posibilitatea sa fie angajati la cel mai apreciat cotidian generalist din Romania, cu cele mai mari vanzari la chiosc. Concursul se va desfasura in doua etape. ...continuare.

Mister intr-o comuna din Bacau. Un copil de opt ani a fost gasit inconstient, cu rani grave la cap

publicat 2016-09-27 09:00:07 (ProTV)
Mister intr-o comuna din Bacau. Un copil de opt ani a fost gasit inconstient, cu rani grave la cap Incident cu multe semne de intrebare, in judetul Bacau, unde un baiat de opt ani a fost gasit cu rani puternice la cap, in curtea casei sale. ...continuare.

EVZ face angajari

publicat 2016-09-27 01:00:07 (Evenimentul-Zilei)
EVZ face angajari Cautam jurnalisti pentru a participa la concursul ce le va da posibilitatea sa fie angajati la cel mai apreciat cotidian generalist din Romania, cu cele mai mari vanzari la chiosc. Concursul se va desfasura in doua etape. ...continuare.

Un batran din Bacau, atacat cu toporul de un adolescent pe care il adapostea in casa VIDEO

publicat 2016-09-26 16:15:09 (Romania-TV)
Un batran din Bacau, atacat cu toporul de un adolescent pe care il adapostea in casa VIDEO Un atac barbar a avut loc intr-o localitate din judetul Bacau. Un minor de 15 ani a intrat cu toporul in casa peste un pensionar de 91 de ani. Batranul a fost lovit cu bestialitate, iar agresorul a fugit cu 200 de lei. ...continuare.

ANP, despre protestul gardienilor din penitenciare: "Am luat act de revendicari"

publicat 2016-09-26 11:15:14 (Realitatea-TV)
ANP, despre protestul gardienilor din penitenciare: "Am luat act de revendicari" Administratia Nationala a Penitenciarelor (ANP) informeaza, prin intermediul unui comunicat, ca "a luat act de revendicarile organizatiilor sindicale reprezentative ale lucratorilor din sistemul penitenciar". ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 29 30 Pag. urmatoare »


© Copyright 2000-2016 iStorm. Toate drepturile rezervate.