Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri localeUltimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 47 48 Pag. urm. »

Angajari la grupul media Antena TV

publicat 2017-12-11 11:15:32 (Romania-TV)
Angajari la grupul media Antena TV va spune care este oferta de munca la Antena TV Group, dar si asteptarile angajatorilor de la candidati. ...continuare.

BRD face angajari. Iata posturile vacante

publicat 2017-12-11 09:15:26 (Romania-TV)
BRD face angajari. Iata posturile vacante va prezinta oferta de munca disponibila la BRD in aceasta perioada, precum si asteptarile angajatorilor de la candidati pentru locurile de munca vacante. ...continuare.

Ministrul Comunicatiilor: Posta Romana a castigat procesul cu Fondul Proprietatea

publicat 2017-12-10 12:45:10 (Romania-TV)
Ministrul Comunicatiilor: Posta Romana a castigat procesul cu Fondul Proprietatea Posta Romana a castigat procesul cu actionarul sau minoritar, Fondul Proprietatea, care a dat in judecata compania pentru ca a schimbat trei membri ai Consiliului de Administratie, a declarat ministrul Comunicatiilor si Societatii Informationale, Lucian Sova. El estimeaza ca societatea va incheia acest an pe profit, iar un proces de modernizare va fi posibil abia din 2019. ...continuare.

Locuitorii acestei tari nu platesc facturi la energie, masinile nu se incuie, iar platile se fac doar cu cardul

publicat 2017-12-10 00:15:02 (Capital)
Exista in Europa o natiune unde toti locuitorii au cont de Facebook, nu are armata, iar energia electrica este gratis. ...continuare.

Cinci persoane, ucise in Ucraina, in confruntari intre armata si rebelii separatisti

publicat 2017-12-09 18:15:02 (Bursa)
Cinci persoane, intre care se numara si patru soldati ucraineni, au fosr ucise, astazi, in estul Ucrainei, in confruntari intre armata ucraineana si rebeli separatisti prorusi, informeaza AFP. ...continuare.

Confruntari armate in estul Ucrainei. Cinci oameni au murit

publicat 2017-12-09 16:30:06 (ProTV)
Cinci persoane, între care patru militari ucraineni, au fost ucise sâmbata în estul Ucrainei în timpul unor noi confruntari între armata ucraineana si rebelii separatisti prorusi, a anuntat armata ucraineana, relateaza AFP. ...continuare.

Se MOARE din nou in estul UCRAINEI

publicat 2017-12-09 16:30:04 (Evenimentul-Zilei)
Luptele din estul Ucrainei s-au intetit sambata, cand, in timpul unor noi confruntari intre armata ucraineana si rebelii separatisti prorusi, cinci persoane, intre care patru militari ucraineni, au fost ucise. ...continuare.

Palestinienii au lansat o racheta din Gaza in orasul Sderot din Israel

publicat 2017-12-09 00:15:08 (Romania-TV)
Palestinienii au lansat o racheta din Gaza in orasul Sderot din Israel O racheta lansata din enclava palestiniana Gaza a atins orasul israelian Sderot vineri seara, a anuntat armata israeliana fara a preciza daca s-au inregistrat victime. ...continuare.

Bombardamente aeriene israeliene asupra pozitiilor militare ale Hamasului in Fasia Gaza

publicat 2017-12-09 00:00:09 (Romania-TV)
Bombardamente aeriene israeliene asupra pozitiilor militare ale Hamasului in Fasia Gaza Avioane israeliene au bombardat pozitii militare ale miscarii islamiste Hamas in Fasia Gaza, ca raspuns la tiruri de rachete din enclava palestiniana, a indicat vineri armata israeliana. ...continuare.

Pastirnac: Scolile in limba romana din Ucraina sa ramana de interes pentru comunitatea noastra de acolo

publicat 2017-12-08 15:00:08 (Romania-TV)
Pastirnac: Scolile in limba romana din Ucraina sa ramana de interes pentru comunitatea noastra de acolo Ministrul pentru Romanii de Pretutindeni (MRP), Andreea Pastirnac, a declarat vineri ca obiectivul Romaniei in dialogul cu autoritatile ucrainene, in privinta prezervarii limbii romane pentru romanii din aceasta tara, il constituie continuarea cultivarii interesului pentru limba romana al membrilor comunitatii noastre de acolo. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 47 48 Pag. urmatoare »


© Copyright 2000-2017 iStorm. Toate drepturile rezervate.