Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

8 meciuri pe care nu ai voie sa le ratezi azi » Arsenal - Chelsea e capul de afis Istoria incredibila a celor mai populare statiuni de pe litoralul romanesc | 2 Mai a fost sat de castrati, iar Vama Veche, serparie! Dupa un weekend foarte cald, vremea se schimba radical! Iata ce se intampla luni si marti, in toata tara Dupa un weekend foarte cald, vremea se schimba radical! Iata ce se intampla luni si marti, in toata tara VIDEO Dubla spectaculoasa » Florin Cernat se cere la Steaua cu primele goluri in Liga 1 dupa 15 ani Laura Cosoi, scene fierbinti in filmul Cel Ales! Laura Cosoi, scene fierbinti in filmul "Cel Ales"! Cutremurul din Nepal: peste 1800 de morti, printre ei si un director Google. "Inca incercam sa evaluam amploarea catastrofei" Cutremurul din Nepal: peste 1800 de morti, printre ei si un director Google. "Inca incercam sa evaluam amploarea catastrofei" Adolescenta superba diagnosticata cu o boala crunta! Are MARE NEVOIE de ajutorul NOSTRU! Adolescenta superba diagnosticata cu o boala crunta! Are MARE NEVOIE de ajutorul NOSTRU! Narcis Raducan, dupa victoria cu Pandurii: "Am fost dezavantajati de arbitru! Era frustrant sa pierdem" Premiera romaneasca in deschiderea Festivalului Filmului European Premiera romaneasca in deschiderea Festivalului Filmului European Emisiunea "LUMINI ȘI UMBRE". Chifu: Momentul crucial pentru Iohannis va fi cand vom vedea noua strategie de securitate | VIDEO Emisiunea "LUMINI ȘI UMBRE". Chifu: Momentul crucial pentru Iohannis va fi cand vom vedea noua strategie de securitate | VIDEO Cutremur in Nepal. Starea romanilor de pe Everest, unde au avut loc alte trei avalanse. Operatiuni de salvare pentru 100 de alpinisti UPDATE | Actualizare a bilantului cutremurului din Nepal: cel putin 2200 de morti si peste 4.500 de raniti Structura fermelor din Romania in functie de categoria de proprietate VIDEO Un altfel de interviu cu Simona Halep » Romanca a vorbit despre hobby-urile ei Transformarea sunetului - aplicatia care a castigat ZF Mobilio '15. Urmariti emisiunea ZF Live de luni, 27 aprilie, de la ora 12:00, cu Zoltan Papp si Matei Stanculescu de la Lion Sound Technology Transformarea sunetului - aplicatia care a castigat ZF Mobilio '15. Urmariti emisiunea ZF Live de luni, 27 aprilie, de la ora 12:00, cu Zoltan Papp si Matei Stanculescu de la Lion Sound Technology

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urm. »

DOLIU la un cunoscut post de radio. O vedeta a murit de cancer la numai 33 de ani

publicat 2015-04-26 12:30:25 (Romania-TV)
DOLIU la un cunoscut post de radio. O vedeta a murit de cancer la numai 33 de ani Colin Bloomfield, unul dintre cei mai indragiti prezentatori ai postului de radio britanic BBC, a murit la doar 33 de ani, din cauza cancerului. ...continuare.

DOLIU la un important post de radio. O vedeta a murit de cancer la numai 33 de ani

publicat 2015-04-26 08:15:04 (Evenimentul-Zilei)
DOLIU la un important post de radio. O vedeta a murit de cancer la numai 33 de ani Colin Bloomfield, unul dintre cei mai talentati prezentatori ai postului BBC Radio, a murit la varsta de 33 de ani, dupa ce a pierdut lupta cu cancerul ...continuare.

Testul revolutionar care-ti arata daca tratamentul te vindeca de CANCER

publicat 2015-04-25 10:00:12 (Romania-TV)
Testul revolutionar care-ti arata daca tratamentul te vindeca de CANCER Acesta monitorizeaza celulele tumorale din sange si in functie de evolutia lor poate indica succesul sau esecul terapiei. ...continuare.

A mintit ca are CANCER cerebral in faza terminala doar ca sa castige o AVERE | GALERIE FOTO

publicat 2015-04-24 13:00:05 (Evenimentul-Zilei)
A mintit ca are CANCER cerebral in faza terminala doar ca sa castige o AVERE | GALERIE FOTO Belle Gibson, o bloggerita din Australia, care sustinea ca s-a vindecat de cancer cerebral urmand un stil de viata sanatos, si-a recunoscut public minciuna. Ea si-a spus povestea pe internet, prin intermediul unei carti, dar si al unei aplicatii pentru telefoanele mobile, reusind sa adune o avere. ...continuare.

Un alt barbat a fost plimbat intre spitale. Ce acuzatii li se aduc medicilor

publicat 2015-04-24 12:45:01 (Antena3)
Un alt barbat a fost plimbat intre spitale. Ce acuzatii li se aduc medicilor Un profesor este aproape de moarte dupa ce a fost plimbat prin mai multe spitale. Omul a ajuns la urgente dupa ce a cazut dintr-o caruta si s-a lovit la coloana. Ambulanta l-a dus pe barbat la spitalul... ...continuare.

FOTOGRAFIA ZILEI - Eruptie spectaculoasa a unui vulcan din Chile

publicat 2015-04-24 08:30:02 (Capital)
FOTOGRAFIA ZILEI - Eruptie spectaculoasa a unui vulcan din Chile Fotografia zilei de astazi vine din publicatia The Economist si ofera o vedere de ansamblu a eruptiei vulcanului Calbuco din Chile, la aproximativ 1000 de kilometri sud de Santiago. Autoritatile au decretat cod rosu dupa ce coloana de fum a atins altitudinea de 20 de kilometri. Aproximativ 1500 de locuitori ai zonelor din jur au fost evacuati. ...continuare.

"Un gest poate sa le redea zambetul". Studentele de la Medicina si-au donat parul pentru micutii bolnavi de cancer

publicat 2015-04-23 21:00:10 (ProTV)
"Un gest poate sa le redea zambetul". Studentele de la Medicina si-au donat parul pentru micutii bolnavi de cancer Fii schimbarea pe care vrei sa o vezi in lume!. Dupa acest motto se ghideaza mai multe studente de la Facultatea de Medicina din Iasi, care si-au donat parul pentru a-i ajuta pe copiii bolnavi de cancer. ...continuare.

O tanara celebra pentru ca "s-a vindecat de cancer" cu ajutorul alimentatiei sanatoase, prinsa cu minciuna

publicat 2015-04-23 11:15:20 (Libertatea)
O tanara celebra pentru ca s-a vindecat de cancer cu ajutorul alimentatiei sanatoase, prinsa cu minciuna Belle Gibson, o tanara care a ajuns celebra in Australia dupa ce a sustinut ca s-a vindecat de cancer cu ajutorul dietelor, a recunoscut ca nu era bolnava, totul fiind o inselatorie. Publicitate Tanara din Australia a strans o avere de peste un milion de dolari din vanzarea unei carti cu retete care ar vindeca cancerul la creier, boala pe care pretindea ca o are, relateaza publicatia britanica "The Guardian". Totul a inceput in urma cu  aproape cinci ani, cand Gibson a scris pe blogul sau ca... ...continuare.

O mare experta in lupta anticancer s-a dovedit o mare impostoare

publicat 2015-04-23 10:30:04 (Evenimentul-Zilei)
O mare experta in lupta anticancer s-a dovedit o mare impostoare O bloggerita din Australia, posesoarea unui site de sanatate de mare succes, a recunoscut ca nu s-a vindecat niciodata de cancer pentru ca, in realitate, nu a fost niciodata bolnava. Minciuna a facut-o insa milionara. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urmatoare »