Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Alimentul CANCERIGEN pe care il avem zilnic pe mese! Il mananca si copiii!

publicat 2017-01-23 15:30:04 (Evenimentul-Zilei)
Alimentul CANCERIGEN pe care il avem zilnic pe mese! Il mananca si copiii! Alimentele bogate in amidon preparate la temperaturi foarte inalte pentru o perioada lunga de timp pot provoca cancer ...continuare.

Cartofii prajiti la temperaturi inalte pot creste riscul de cancer. Ce au descoperit medicii

publicat 2017-01-23 14:45:12 (ProTV)
Cartofii prajiti la temperaturi inalte pot creste riscul de cancer. Ce au descoperit medicii Cartofii prajiti intens si, in general, alimentele bogate in amidon preparate la temperaturi foarte inalte pentru o perioada lunga de timp, pot creste riscul de cancer in cazul persoanelor care le consuma in mod frecvent, avertizeaza medicii britanici. ...continuare.

Legatura dintre cartofi prajiti si cancer. Anunt important facut de oamenii de stiinta britanici

publicat 2017-01-23 13:45:01 (Antena3)
Legatura dintre cartofi prajiti si cancer. Anunt important facut de oamenii de stiinta britanici Alimentele bogate in amidon preparate la temperaturi foarte inalte pentru o perioada lunga de timp, precum cartofii prajiti intens, pot creste riscul de cancer in cazul persoanelor care le... ...continuare.

Cea mai mare greseala pe care o faci cand prajesti cartofii. Creste riscul de CANCER!

publicat 2017-01-23 13:00:14 (Realitatea-TV)
Cea mai mare greseala pe care o faci cand prajesti cartofii. Creste riscul de CANCER! Alimentele bogate in amidon preparate la temperaturi foarte inalte pentru o perioada lunga de timp, precum cartofii prajiti intens, pot creste riscul de cancer in cazul persoanelor care le consuma in mod frecvent, au anuntat luni oamenii de stiinta britanici din cadrul unei agentii guvernamentale, informeaza Reuters. ...continuare.

Cartofii prajiti intens pot creste riscul de cancer

publicat 2017-01-23 13:00:14 (Romania-TV)
Cartofii prajiti intens pot creste riscul de cancer Alimentele bogate in amidon preparate la temperaturi foarte inalte pentru o perioada lunga de timp, precum cartofii prajiti intens, pot creste riscul de cancer in cazul persoanelor care le consuma in mod frecvent, au anuntat luni oamenii de stiinta britanici din cadrul unei agentii guvernamentale, informeaza Reuters. ...continuare.

S-a stins din viata o mare cantareata. Suferea de cancer la san

publicat 2017-01-22 12:30:12 (Romania-TV)
S-a stins din viata o mare cantareata. Suferea de cancer la san Artista americana Maggie Roche, care a fondatul grupul "The Roches" alaturi de cele doua surori ale ei, a murit la varsta de 65 de ani, dupa o suferinta cauzata de cancer la san. ...continuare.

TRAGEDIE! O mare cantareata a murit. Suferea de cancer la san

publicat 2017-01-22 11:00:13 (Realitatea-TV)
TRAGEDIE! O mare cantareata a murit. Suferea de cancer la san Artista americana Maggie Roche, care a fondatul grupul "The Roches" alaturi de cele doua surori ale ei, a murit la varsta de 65 de ani, dupa o suferinta cauzata de cancer la san. ...continuare.

Dr. Oz: dureri care pot sa insemne ca ai cancer

publicat 2017-01-20 18:00:14 (Realitatea-TV)
Dr. Oz: dureri care pot sa insemne ca ai cancer Ai frecvent probleme cu balonarea, aparent fara niciun motiv sau te confrunti cu dureri inexplicabile de spate? ...continuare.

Povestea unei femei care s-a vindecat miraculos de cancer. In 14 zile au disparut toate metastazele

publicat 2017-01-20 15:30:16 (Realitatea-TV)
Povestea unei femei care s-a vindecat miraculos de cancer. In 14 zile au disparut toate metastazele Un medic din Timisoara spune ca a avut parte in cariera sa de sase cazuri de vindecari miraculoase. Intr-unul dintre cazuri, o tanara aflata in faza terminala de cancer s-a vindecat miraculos dupa ce a contactat o raceala. ...continuare.

TRAGEDIE! A murit un mare actor. A jucat in seriale cunoscute de toata lumea. Cancerul l-a rapus

publicat 2017-01-20 10:15:25 (Realitatea-TV)
TRAGEDIE! A murit un mare actor. A jucat in seriale cunoscute de toata lumea. Cancerul l-a rapus Actorul american Miguel Ferrer a murit dupa o suferinta cauzata de cancer, la varsta de 61 de ani. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urmatoare »