Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urm. »

Ce se intampla in corpul tau cand renunti la zahar

publicat 2015-02-28 12:30:26 (Romania-TV)
Ce se intampla in corpul tau cand renunti la zahar Zaharul este un aliment periculos, care creste riscul aparitiei unor boli grave, precum diabet sau cancer. Afla ce se intampla in organismul tau, daca il scoti din dieta. ...continuare.

Concurenta care a cucerit publicul la "Romanii au talent" ARE CANCER! A primit vestea in urma cu putin timp

publicat 2015-02-27 19:00:14 (Libertatea)
Concurenta care a cucerit publicul la Romanii au talent ARE CANCER! A primit vestea in urma cu putin timp Pe numele ei real Florica Marcovici, Fronica tanara de 30 de ani din Sighetu Marmatiei care a cucerit publicul la emisiunea "Romanii au talent", traieste acum o adevarata drama: a fost diagnosticata cu cancer. Publicitate La finalul lunii ianuarie i s-a extirpat o tumoare de la stomac, insa rezultatele biopsiei nu au fost bune. Fronica a mers de curand la o clinica particulara din Bucuresti, unde doctorii i-au dat teribila veste: are cancer. "Sunt inca tanara. O sa merg inainte indiferent de... ...continuare.

Veste GROAZNICA! O celebra concurenta de la "Romanii au talent" a fost diagnostica cu CANCER in stadiu avansat!

publicat 2015-02-27 18:15:03 (CanCan)
Veste GROAZNICA! O celebra concurenta de la Romanii au talent a fost diagnostica cu CANCER in stadiu avansat! Fronica a primit o veste cumplita. Femeia care a cucerit Romania prin simplitatea si bunatatea sufletului ei a fost diagnostica cu cancer intr-un stadiu avansat. ...continuare.

Sfaturile despre pozitia corporala corecta incat sa nu te imbolnavesti

publicat 2015-02-26 14:45:32 (Romania-TV)
Sfaturile despre pozitia corporala corecta incat sa nu te imbolnavesti Sa stai ore in sir in fata calculatorului nu este bine pentru sanatatea corpului tau. Aceasta pozitie corporala prejudiciaza coloana vertebrala si intreg spatele. Corectarea pozitiei corporale si micile pauze de la statul la calculator te vor ajuta sa eviti durerea spatelui, a capului dar si pe cea cervicala. ...continuare.

Amestecul care te protejeaza de cancer

publicat 2015-02-26 10:00:13 (Evenimentul-Zilei)
Amestecul care te protejeaza de cancer In ciuda faptului ca medicina a evoluat foarte mult si ca exista o serie de proceduri pentru tratarea cancerelor, nu exista un leac concret pentru a scapa de diverse forme ale acestei boli crunt. ...continuare.

Bogdan Stoica, Ronald Gavril si Costas Mandylor, provocati de Andrei Stoica in campania #SelfieForLife

publicat 2015-02-25 19:30:15 (Puterea)
Bogdan Stoica, Ronald Gavril si Costas Mandylor, provocati de Andrei Stoica in campania #SelfieForLife Provocat de Ciprian Sora, Andrei Stoica, luptatorul numarul I din circuitul Superkombat s-a alaturat astazi Campaniei #SelfieForLife, derulata de Asociatia Fight for Life Charity, care are ca scop strangerea de fonduri pentru copiii bolnavi de cancer, internati in Institutul Clinic Fundeni. La randul sau, Andrei Stoica l-a provocat pe fratele sau, luptatorul Bogdan Stoica, pe boxerul Ronald Gavril, dar si pe actorul de la Hollywood Costas Mandylor si pe actorul turc Tolgahan Sayisman."Ciprian... ...continuare.

"Romani, vi se pregateste ceva!" Analiza lui Rares Bogdan si Ion M. Ionita - ora 21.00

publicat 2015-02-25 16:45:24 (Realitatea-TV)
"Romani, vi se pregateste ceva!" Analiza lui Rares Bogdan si Ion M. Ionita - ora 21.00 Traian Basescu revine pe scena publica cu intentia sa dinamiteze coloana vertebrala a politicii lui Klaus Iohannis. Cat de credibil este atacul sau exact in momentul cand protejata sa este acuzata ca a fost una dintre placile turnante ale coruptiei din Romania? ...continuare.

Un vaccin experimental a prelungit semnificativ viata pacientilor cu cancer de prostata

publicat 2015-02-25 14:00:30 (Mediafax)
Un vaccin experimental a prelungit semnificativ viata pacientilor cu cancer de prostata Un vaccin experimental creat de compania daneza Bavarian Nordic a prelungit semificativ durata de supravietuire a pacientilor cu cancer de prostata in stadiu avansat, potrivit rezultatelor unui studiu coordonat de U.S. National Cancer Institute, informeaza Reuters. ...continuare.

Amestecul care te protejeaza de cancer

publicat 2015-02-25 09:00:18 (Romania-TV)
Amestecul care te protejeaza de cancer In ciuda faptului ca medicina a evoluat foarte mult si ca exista o serie de proceduri pentru tratarea cancerelor, nu exista un leac concret pentru a scapa de diverse forme ale acestei boli crunte. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

cocosul alocatii bacalaureat vaslui burlacii narcisa guta witch bistrita nasaud revista spy iuliana wowbiz ajutor de stat seful agentiei hanorace compa tv pro fondul prop compensate adrian minune tudorache adulti interne taran targoviste carol i turcu cata investitii imobiliare paznici sexxy farul jolie salariul minim pe economie tulcea economia sua secretar bolintin direct urss chef mihai traistariu adem gorj coresi retete pensiile atac de cord ratb agentia de plati tonice