Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 26 27 Pag. urm. »

Sotul a murit de cancer cand era gravida. Dupa funeralii, vaduva primeste un colet. L-a deschis si..

publicat 2017-02-26 15:15:09 (Realitatea-TV)
Sotul a murit de cancer cand era gravida. Dupa funeralii, vaduva primeste un colet. L-a deschis si.. O vaduva in varsta de 25 de ani e devastata si acum dupa ce si-a pierdut sotul. Barbatul ei a fost rapus de cancer la doar 33 de ani. ...continuare.

O tanara din Timisoara, vanata de cinci universitati din Marea Britanie. Iulia vrea sa gaseasca leacul pentru cancer

publicat 2017-02-26 11:45:20 (Romania-TV)
O tanara din Timisoara, vanata de cinci universitati din Marea Britanie. Iulia vrea sa gaseasca leacul pentru cancer O tanara din Timisoara vrea sa descopere leacul pentru cancer. Si nu doar viseaza, ci si munceste pentru asta. A reusit sa devina studenta la Oxford, dupa ce alte patru mari universitati din Marea Britanie s-au batut sa o convinga sa li se alature, scrie Capital. ...continuare.

Mama politistului Bogdan Gigina: Cum este ca dupa atat timp sa vezi cum vinovatii de moartea lui se joaca cu legile

publicat 2017-02-25 17:00:21 (ProTV)
Mama politistului Bogdan Gigina: Cum este ca dupa atat timp sa vezi cum vinovatii de moartea lui se joaca cu legile Mama politistului Bogdan Gigina, mort in urma cu peste un an intr-un accident in timp ce se afla in coloana care il insotea pe fostul ministru de Interne Gabriel Oprea, a postat pe Facebook un mesaj emotionant. ...continuare.

Testul simplu care iti spune daca vei face infarct

publicat 2017-02-25 14:45:16 (Realitatea-TV)
Testul simplu care iti spune daca vei face infarct Un test simplu, recomandat de Dr. Oz, iti poate spune cat de flexibila este coloana vertebrala si cat de sanatoasa este inima ta. Vezi cat de simplu se face. ...continuare.

Mesaj cutremurator al mamei lui Bogdan Gigina

publicat 2017-02-25 13:15:01 (Antena3)
Mesaj cutremurator al mamei lui Bogdan Gigina Mama politistului Bogdan Gigina, mort in urma cu peste un an intr-un accident in timp ce se afla in coloana care il insotea pe fostul ministru de Interne Gabriel Oprea, a postat pe... ...continuare.

Mama lui Bogdan Gigina, mesaj emotionant: "Cum e ca dupa atata timp sa vezi cum vinovatii..."

publicat 2017-02-25 12:45:13 (Realitatea-TV)
Mama lui Bogdan Gigina, mesaj emotionant: "Cum e ca dupa atata timp sa vezi cum vinovatii..." Mama politistului Bogdan Gigina, mort in urma cu peste un an intr-un accident in timp ce se afla in coloana care il insotea pe fostul ministru de Interne Gabriel Oprea, a postat pe Facebook imagini de la nunta fiului sau, insotite de mesajul "cum este ca dupa atata timp sa vezi cum vinovatii de moartea lui se joaca cu legile". ...continuare.

Mama politistului Gigina: Vinovatii se joaca cu legile

publicat 2017-02-25 12:15:02 (Cotidianul)
Mama politistului Gigina: Vinovatii se joaca cu legile Mama politistului Bogdan Gigina, mort în 2015 în timp ce se afla în coloana lui Gabriel Oprea, acuza ca... ...continuare.

Sotul ei a murit de cancer si a crezut ca l-a pierdut pentru totdeauna. Dar un miracol s-a produs! 

publicat 2017-02-25 11:30:02 (Antena3)
Sotul ei a murit de cancer si a crezut ca l-a pierdut pentru totdeauna. Dar un miracol s-a produs!  O femeie a trait un miracol, la scurt timp dupa ce sotul sau a murit, de cancer, anul trecut.  Sarah Beattie si sotul sau, Nelson, urmau un tratament de fertilizare in vitro atunci cand barbatul a... ...continuare.

Sotul ei a murit de cancer si a crezut ca l-a pierdut pentru totdeauna. Dar un miracolul s-a produs!

publicat 2017-02-25 09:45:07 (Realitatea-TV)
Sotul ei a murit de cancer si a crezut ca l-a pierdut pentru totdeauna. Dar un miracolul s-a produs! O tanara femeie crede cu tarie ca in viata sa s-a petrecut un miracol, la scurt timp dupa ce sotul sau a murit, de cancer, anul trecut. ...continuare.

Sotul ei a murit invins de cancer. A crezut ca l-a pierdut pentru totdeauna cand ceva uimitor s-a intamplat

publicat 2017-02-24 20:00:01 (Antena3)
Sotul ei a murit invins de cancer. A crezut ca l-a pierdut pentru totdeauna cand ceva uimitor s-a intamplat Miracol de dincolo de mormant! Asta a trait o femeie care si-a pierdut sotul in urma unui cancer. Sarah Beattie facea tratament de fertilizare in vitro cand partenerul ei s-a stins din viata,... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 26 27 Pag. urmatoare »