Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 29 30 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Medicii o suspectau de cancer. Și-a facut un ecograf! Cand s-a uitat in ecran a ramas fara cuvinte

publicat 2016-05-03 23:15:37 (Realitatea-TV)
Medicii o suspectau de cancer. Și-a facut un ecograf! Cand s-a uitat in ecran a ramas fara cuvinte A mers la un control pentru ca o durea burta, dar a avut parte de o surpriza dupa ce a fost consultata. Doctorul ei i-a recomandat si o ecografie, de teama ca femeia ar putea suferi de cancer la ovare. ...continuare.

Prahova: Coloana pe DN 1 in zona statiunilor

publicat 2016-05-02 18:15:18 (Cotidianul)
Prahova: Coloana pe DN 1 in zona statiunilor Traficul rutier se desfasoara cu dificultate, luni dupa-amiaza, pe DN 1, în zona statiunilor de pe Valea Prahovei, în conditiile în care turistii care si-au petrecut minivacanta de Paste la munte se întorc acasa. ...continuare.

O durea burta si credea ca are cancer. A avut o surpriza imensa la ecografie

publicat 2016-05-02 12:45:02 (Antena3)
O durea burta si credea ca are cancer. A avut o surpriza imensa la ecografie Sarah a aflat astfel ca e gravida cu gemeni,... ...continuare.

Frumoasa Eva Mendes, distrusa de durere. Fratele ei a murit de cancer

publicat 2016-04-29 17:30:28 (Romania-TV)
Frumoasa Eva Mendes, distrusa de durere. Fratele ei a murit de cancer Familia actritei Eva Mendes a anuntat pe Instagram moartea fratelui sau mai mare, Carlos Mendes, in varsta de 53 de ani. Acesta era bolnav de cancer la gat. ...continuare.

VIDEO - Dramatic! O gimnasta a fost la un pas sa ramana infirma pe viata, dar a fost salvata in ultimul moment

publicat 2016-04-29 12:00:02 (CanCan)
VIDEO - Dramatic! O gimnasta a fost la un pas sa ramana infirma pe viata, dar a fost salvata in ultimul moment Spectatorii care asistau la un concurs de gimnastica au avut parte de un moment absolut dramatic in timpul unui exercitiu la paralele. Cadence Tuite, in varsta de 11 ani, a fost la un pas sa isi fractureze coloana vertebrala dupa ce a coborant de pe aparatul buclucas. Noroc ca antrenorul sau, Clark Kent, a fost pe faza si a reusit sa o salveze in ultimul moment, cu miscari de un adevarat ninja, ceea ce i-a atenuat caderea, care ar fi putut sa aiba o urmare extrem de grava. Si cum totul s-a... ...continuare.

A primit un termen de 6 zile sa isi salveze sotul de cancer. Ce a facut aceasta femeie

publicat 2016-04-29 10:15:28 (Romania-TV)
A primit un termen de 6 zile sa isi salveze sotul de cancer. Ce a facut aceasta femeie A primit un termen de 6 zile sa isi salveze sotul de cancer. Kate Brandon, o femeie indurerata din America, a facut ceva incredibil pentru salvarea barbatului ei. Ideea i-a venit imediat ce a aflat teribilul termen. ...continuare.

Doliu! Actorul Mark Farmer s-a stins din viata la 53 de ani, invins de cancer

publicat 2016-04-28 16:15:03 (Antena3)
Doliu in lumea filmului britanic! Actorul Mark Farmer s-a stins din viata la 53 de ani, in urma unui cancer. ...continuare.

Actorul Mark Farmer s-a stins din viata la 53 de ani, rapus de CANCER

publicat 2016-04-28 16:00:29 (Romania-TV)
Actorul Mark Farmer s-a stins din viata la 53 de ani, rapus de CANCER Doliu in lumea filmului britanic! Actorul Mark Farmer s-a stins din viata la 53 de ani, in urma unui cancer. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 29 30 Pag. urmatoare »