Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 32 33 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Tusea si elimina secretii albicioase si era convins ca are cancer la plamani. La spital, medicii i-au facut o radiografie si au ramas fara cuvinte. Ce problema avea, de fapt, barbatul

publicat 2017-09-25 19:15:02 (Antena3)
Tusea si elimina secretii albicioase si era convins ca are cancer la plamani. La spital, medicii i-au facut o radiografie si au ramas fara cuvinte. Ce problema avea, de fapt, barbatul Un barbat care a ajuns in stare grava la spital a aflat, cu mare surprindere, ca boala lui, pe care o suspecta a fi cancer la plamani, se datoreaza, de fapt, unei jucarii inhalate pe cand era... ...continuare.

VESTE-SOC. Un celebru sportiv are cancer de piele

publicat 2017-09-25 13:45:08 (Romania-TV)
VESTE-SOC. Un celebru sportiv are cancer de piele Un mare sportiv trece prin momente delicate dupa ce a aflat ca sufera de o boala teribila. ...continuare.

Un IUBIT CANTAREȚ international a fost RAPUS de CANCER

publicat 2017-09-25 12:45:03 (Evenimentul-Zilei)
Un IUBIT CANTAREȚ international a fost RAPUS de CANCER Charles Bradley, un cunoscut cantaret international de muzica "Soul", a murit la varsta de 68 de ani, rapus de cander la stomac. ...continuare.

Șoc in lumea sportului. Un celebru ciclist are cancer de piele

publicat 2017-09-25 12:30:02 (Antena3)
Șoc in lumea sportului. Un celebru ciclist are cancer de piele Fostul ciclist columbian Luis "Lucho" Herrera, câstigator al Turului Spaniei în 1987, a anuntat ca a fost diagnosticat cu cancer de piele, maladie cauzata de numeroasele ore de expunere la... ...continuare.

I-a aparut o umflatura intre sani si era sigura ca are cancer! A strans cu putere si s-a ingrozit ce a iesit de acolo

publicat 2017-09-24 14:45:11 (Antena3)
I-a aparut o umflatura intre sani si era sigura ca are cancer! A strans cu putere si s-a ingrozit ce a iesit de acolo O femeie s-a prezentat la medic dupa ce a observat ca i-a aparut o umflatura suspecta si dureroasa între sâni. Femeia era foarte sigura ca are cancer, însa si-a facut curaj si s-a preze... ...continuare.

Cum s-a tratat de cancer dr. Monica Pop. Experienta unei boli cumplite. "E aproape de lumea de dincolo"

publicat 2017-09-23 22:45:02 (Antena3)
Cum s-a tratat de cancer dr. Monica Pop. Experienta unei boli cumplite. E aproape de lumea de dincolo Medicul Monica Pop, managerul Spitalului de Urgente Oftalmologice din Capitala, a povestit sâmbata, la Antena 3, cum s-a tratat de cancer si experienta prin care a trecut dupa ce a aflat ca sufera de... ...continuare.

Sfaturi pretioase de la Monica Pop. Cum sa ne ferim de cancer

publicat 2017-09-23 22:15:01 (Antena3)
Sfaturi pretioase de la Monica Pop. Cum sa ne ferim de cancer Medicul Monica Pop, managerul Spitalului de Urgente Oftalmologice din Capitala, a povestit sâmbata, la Antena 3, drama prin care a trecut dupa ce a aflat ca are cancer si a oferit câteva sfaturi utile... ...continuare.

Povestea impresionanta a unei tinere bolnave de cancer. Bebelusul pentru care a renuntat la chimioterapie a murit

publicat 2017-09-22 20:00:07 (Romania-TV)
Povestea impresionanta a unei tinere bolnave de cancer. Bebelusul pentru care a renuntat la chimioterapie a murit Nenorocirile se tin lant pentru familia unei tinere care a murit de cancer, la doar o zi dupa ce a nascut. Copilul pentru care aceasta a renuntat la viata s-a stins dupa doar 14 zile. Anuntul trist a fost facut chiar de sotul tinerei. ...continuare.

Acest aliment pe care il consumi zilnic te poate imbolnavi de cancer la plamani

publicat 2017-09-22 11:30:08 (Realitatea-TV)
Acest aliment pe care il consumi zilnic te poate imbolnavi de cancer la plamani Expertii americani au ajuns la concluzia ca alimentele bogate in carbohidrati - painea alba, fulgii de porumb, etc. - daca sunt prezente constant in alimentatie, cresc in mod cert riscul de imbolnavire de cancer pulmonar. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 32 33 Pag. urmatoare »