Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 32 33 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Cum poti face BANI DIN FACEBOOK! Trebuie doar sa alegi o optiune din coloana din coloana stanga a contului tau

publicat 2015-06-30 11:45:23 (Libertatea)
Cum poti face BANI DIN FACEBOOK! Trebuie doar sa alegi o optiune din coloana din coloana stanga a contului tau Grupurile de Facebook au devenit tot mai populare, sunt usor de creat si de administrat, exista tehnici prin care numarul de membri poate creste destul de rapid si in plus aveti variante prin care puteti monetiza publicul. Publicitate Grupurile de Facebook au inceput sa devina din ce in ce mai populare deoarece, spre deosebire de o pagina cu "like-uri", aici i se poate permite oricui sa posteze continut, grupul poate fi facut secret, iar cei din afara nu pot vedea continutul. In continuare... ...continuare.

Vindecare ULUITOARE: Cum i-au redat BISERICA si rugaciunile sanatatea acestui om

publicat 2015-06-30 01:30:03 (Evenimentul-Zilei)
Vindecare ULUITOARE: Cum i-au redat BISERICA si rugaciunile sanatatea acestui om Avea 56 de ani cand a aflat ca are un cancer galopant si nicio speranta de vindecare. Dar nu a renuntat nicio clipa sa se roage si biserica pe care renovat-o cu ultimele puteri l-a readus la viata. ...continuare.

ATAC CU BOMBA. Procurorul general egiptean a murit la spital (VIDEO)

publicat 2015-06-29 18:15:01 (Antena3)
Procurorul general al Egiptului, Hisham Barakat, a murit astazi la spital, in urma ranilor grave suferite dupa ce coloana sa oficiala a fost atacata cu bomba intr-un cartier din Cairo, transmite Ahram Online,... ...continuare.

Michael Douglas, declaratia care ȘOCHEAZA: "Cu Catherine am avut un mic obstacol"

publicat 2015-06-29 16:15:15 (Libertatea)
Michael Douglas, declaratia care ȘOCHEAZA: "Cu Catherine am avut un mic obstacol" Catherine Zeta-Jones si Michael Douglas s-au separat in 2013, cand actorul abia se vindecase de cancer la limba. Cu toate acestea, Douglas vede separarea ca pe "un mic obstacol". Publicitate Ruptura dintre cei doi a venit dupa ce actorul a spus ca sexul oral reprezinta un factor de risc pentru tipul de cancer cu care el fusese diagnosticat. "Am incercat sa fac un comentariu cu rol de serviciu public. A fost insa unul dintre acele lucruri... si am regretat foarte mult rusinea pe care i-am... ...continuare.

Egipt. Coloana oficiala a Procurorului General a fost atacata intr-un cartier din Cairo

publicat 2015-06-29 15:45:01 (Antena3)
Coloana oficiala a Procurorului General egiptean a fost astazi tinta unui atac cu bomba in cartierul Heliopolis, din Cairo, transmite Al Jazeera, citand surse oficiale.Procurorul Hisham Barakat si garzile sale de... ...continuare.

POVESTEA IMPRESIONANTA a unui barbat vindecat de cancer de catre biserica

publicat 2015-06-29 11:30:19 (Libertatea)
POVESTEA IMPRESIONANTA a unui barbat vindecat de cancer de catre biserica Greg Thomas avea 56 de ani cand a aflat ca are un cancer galopant si nicio speranta de vindecare. Abia se tinea pe picioare. Slabise ingrazitor, iar durerile de cap nu ii dadeau pace nicio zi. Dar nu a renuntat nicio clipa sa se roage si biserica pe care renovat-o cu ultimele puteri l-a readus la viata. Publicitate De ani de zile, Greg Thomas se odihnea aproape in fiecare zi pe treptele unei biserici darapanate din Montgomery, statul Minnesota. Ori de cate ori isi scotea cainii la plimbare,... ...continuare.

Mituri de vara despre sanatate explicate de medici

publicat 2015-06-29 00:00:23 (Romania-TV)
Mituri de vara despre sanatate explicate de medici Vara aduce bucurie in sufletele multor oameni, dar si o multime de probleme: transpiratie, insolatie, cancer de piele... Cat de sanatoasa este vara, pana la urma? ...continuare.

Lumea medicala, ȘOCATA. S-a operat singur de cancer la gura

publicat 2015-06-26 18:15:22 (Libertatea)
Saracia l-a impins pe un chinez de 41 de ani din Zhejiang la un gest pe cat de curajos, pe atat de... ...continuare.

Actori celebri care au murit de cancer

publicat 2015-06-26 06:15:02 (Click)
Actori celebri care au murit de cancer Actori celebri care au murit de cancer Cancerul, boala noului secol, care nu se opreste din facut ravagii, a adunat si foarte multe victime dintre vedete. Iata cativa dintre actorii celebri care au murit de cancer. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 32 33 Pag. urmatoare »