Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

NU PUBLICA 13:15 NU PUBLICA

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 30 31 Pag. urm. »

Copilul din Hunedoara care a fost lovit de o canapea aruncata de la etaj are 2 vertebre fisurate. "A intrat practic prin el"

publicat 2015-05-22 17:30:21 (ProTV)
Copilul din Hunedoara care a fost lovit de o canapea aruncata de la etaj are 2 vertebre fisurate. "A intrat practic prin el" Copilul de 7 ani din Hunedoara, strivit de o canapea aruncata de la etaj, se simte mai bine, dar ramane internat in spital. Parintii povestesc ca baiatul are inca dureri cumplite la coloana si nu a iesit din starea de soc. ...continuare.

O consumi in fiecare zi, dar nu stiai cat de PERICULOASA este! Bautura care te imbolnaveste de CANCER

publicat 2015-05-22 16:30:02 (Antena-1)
O consumi in fiecare zi, dar nu stiai cat de PERICULOASA este! Bautura care te imbolnaveste de CANCER O bei in fiecare zi, nu iti lipseste din casa, dar habar nu ai cat de daunatoare este. Aceasta bautura te imbolnaveste de cancer, in timp. ...continuare.

Cat de des te dai cu oja? Chimicalele din care este facuta iti pot afecta sanatatea

publicat 2015-05-21 22:30:51 (Realitatea-TV)
Cat de des te dai cu oja? Chimicalele din care este facuta iti pot afecta sanatatea Daca te dai prea des cu oja, sanatate ta ar putea avea de suferit. Acest produs cosmetic contine anumite chimicale care pot determina aparitia unor probleme de fertilitatea si cancer, atrag atentia oamenii de stiint ...continuare.

Zaharul nu doar hraneste celulele canceroase, ar putea chiar sa le creeze

publicat 2015-05-21 16:00:25 (Romania-TV)
Zaharul nu doar hraneste celulele canceroase, ar putea chiar sa le creeze In primul rand trebuie sa iti dai seama ca, fara sa fim diagnosticati cu cancer, cu totii avem cel putin cateva celule canceroase care plutesc pe "teritoriul" nostru intern. ...continuare.

E confirmat: o aspirina pe zi reduce riscul de cancer

publicat 2015-05-21 14:30:26 (Romania-TV)
E confirmat: o aspirina pe zi reduce riscul de cancer Toate drumurile din copilarie la bunici au fost marcate de vesnica lor intrebare: "Mi-ai adus pastica?". "Pastica" insemna aspirinele, pe care bunicii le luau de vreo trei sferturi de secol, cate una pe zi, si-aveau sa le ia pana in ziua mortii lor (cam pe la varsta de 100 de ani). ...continuare.

100 de super staruri vor sa straluceasca de 1 iunie

publicat 2015-05-21 02:00:10 (Evenimentul-Zilei)
100 de super staruri vor sa straluceasca de 1 iunie ZI CU FAPTE BUNE este un proiect al Asociatiei Spitale Curate, care isi propune sa sustina copiii bolnavi de cancer de la Institutul Clinic Fundeni, Spitalul Marie Curie si Institutul Oncologic Bucuresti. ...continuare.

Scapa de DUREREA de SPATE cu exercitiile de yoga

publicat 2015-05-20 21:45:22 (Romania-TV)
Scapa de DUREREA de SPATE cu exercitiile de yoga Cand stai la birou 8 ore pe zi se acumuleaza tensiune in coloana si in partea inferioara a corpului. Ca sa nu suferi de dureri de spate, poti incerca aceste exercitii de yoga. ...continuare.

Isi cere in instanta dreptul la o moarte fara chinuri

publicat 2015-05-20 09:45:25 (Libertatea)
Isi cere in instanta dreptul la o moarte fara chinuri Povestea unei femei, fost sergent in politia americana, face iures zilele acestea in SUA. Christy O"Donnell, 46 de ani, bolnava de cancer pulmonar in faza terminala, isi doreste moartea cat mai repede si pentru asta a dat statul California in judecata. Publicitate Mama a unei fete de 20 de ani, Christy nu e cu moralul la paaman ca viata ei e pe sfarsite, ba din contra vrea sa se stinga cat mai repede si cu demnitate. A fost depistata cu cancer pulmonar in stadiul 4 iar medicii i-au spus ca va... ...continuare.

Lucruri mai putin stiute despre cancerul de piele. De ce este solarul cel mai nociv

publicat 2015-05-19 22:30:16 (Realitatea-TV)
Lucruri mai putin stiute despre cancerul de piele. De ce este solarul cel mai nociv Cand vine vorba de cancerul de piele toata lumea stie ca trebuie sa se protejeze, insa exista cateva lucruri despre cancer nestiute. ...continuare.

ȘOCANT! O frumoasa CANTAREAȚA, schimonosita DE BOALA! Iata cum s-a DEFORMAT chipul ei!

publicat 2015-05-19 19:30:28 (Libertatea)
ȘOCANT! O frumoasa CANTAREAȚA, schimonosita DE BOALA! Iata cum s-a DEFORMAT chipul ei! Superba prezentatoare si cantareata Janna Friske a starnit un val de compasiune in tara natala, Rusia, din cauza bolii de care sufera de cativa ani. Artista a fost diagnosticata cu cancer la creier, afectiune care nu ii macina doar trupul, ci si frumusetea. Publicitate Pe Janna Friske rusii o indragesc pentru piesele ei si pentru zambetul cald din reality show-urile la care a participat acum mai bine de 10 ani. In 2014 insa, superba ruosoaica in varsta de 40 de ani a primit un verdict crunt... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 30 31 Pag. urmatoare »