Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Mare a gradina ta, Doamne! Priveste cum AROGANTUL posesor al unui Lamborghini pierde controlul bolidului de lux la 20 km/h

publicat 2014-08-29 17:00:03 (Antena-1)
Mare a gradina ta, Doamne! Priveste cum AROGANTUL posesor al unui Lamborghini pierde controlul bolidului de lux la 20 km/h Bolid de lux, posesor de o aroganta obligatorie! Aflat in coloana, inainte de a participa la o cursa, un tanar s-a grabit sa faca vreo cateva scheme si a reusit sa atraga toata atentia asupra lui. ...continuare.

Durerile de sani - afla care sunt cauzele!

publicat 2014-08-29 16:00:24 (Libertatea)
Durerile de sani - afla care sunt cauzele! O durere la nivelul sanilor te duce imediat cu gandul la temutul cancer mamar. Din fericire, in majoritatea cazurilor, cauzele sunt altele. Afla care pot fi acestea! Fie ca e o durere ascutita sau surda, continua sau intermitenta, sau o simpla senzatie de tensiune, durerea de sani te ingrijoreaza pentru ca te duce cu gandul automat la cancer. Din fericire, nu e cazul sa te sperii pentru ca de obicei cancerul de san nu doare, acesta fiind si motivul pentru care este descoperit de multe ori... ...continuare.

La multi ani, Andreea Esca! Stirista, IN FOTOGRAFII din copilarie PE CARE NU LE-AI VAZUT NICIODATA | FOTO IN ARTICOL

publicat 2014-08-29 11:15:17 (Libertatea)
La multi ani, Andreea Esca! Stirista, IN FOTOGRAFII din copilarie PE CARE NU LE-AI VAZUT NICIODATA | FOTO IN ARTICOL Andreea Esca este una dintre cele mai iubite vedete din Romania. Prezentatoare consacrata, Andreea se afla pupitrul Stirilor Pro TV parca de o viata, iar astazi implineste 42 de ani. Pentru ca isi sarbatoreste ziua de nastere, Andreea rememoreaza anii copilariei si a publicat pe pagina de Facebook, inca de dimineata, un mesaj emotionant, de multumire, pentru parintii ei, dar si pentru oamenii care o urmaresc zilnic in fata micului ecran. "Buna dimineata! Le multumesc parintilor mei ca m-au... ...continuare.

Dr. Oz: Tu faci cumparaturi anticancer?

publicat 2014-08-28 16:30:03 (Antena3)
Dr. Oz: Tu faci cumparaturi anticancer? Nu e zi in care sa nu se vorbeasca despre cancer si despre leacurile anticancer. Umanitatea este in asteptarea unui tratament revolutionar care sa duca la disparitia acestei cumplite boli. Dar v-ati gandit... ...continuare.

Trucuri anti-cancer infailibile: Fericirea este un dusman al bolii

publicat 2014-08-28 10:30:24 (Romania-TV)
Trucuri anti-cancer infailibile: Fericirea este un dusman al bolii Ȋnvata sa gatesti mai sanatos si cu ingrediente care sa te protejeze permanent de cancer si alte boli cronice. ...continuare.

Liste de asteptare la radioterapie intinse pana in decembrie

publicat 2014-08-28 00:15:05 (Evenimentul-Zilei)
Liste de asteptare la radioterapie intinse pana in decembrie Bolnavii de cancer care au nevoie de tratament radiologic asteapta cate o jumatate de an sa poata urma terapia. Cele mai multe aparate ar trebui inlocuite. ...continuare.

CONFLICTUL DIN UCRAINA: Kievul sustine ca trupele ruse au instalat un cartier general in estul Ucrainei - LIVE TEXT

publicat 2014-08-27 18:00:24 (Mediafax)
CONFLICTUL DIN UCRAINA: Kievul sustine ca trupele ruse au instalat un cartier general in estul Ucrainei - LIVE TEXT Autoritatile ucrainene au afirmat miercuri ca trupe ruse care au intrat in Ucraina au instalat un "cartier general" in regiunea separatista Donetk. Armata ucraneana a anuntat miercuri ca o coloana de blindate rusesti inainta in partea de sud-est a Ucrainei, unde s-a deschis un nou front luni. ...continuare.

CONFLICTUL DIN UCRAINA: O coloana de blindate rusesti inainteaza in sud-estul tarii. Informatiile, confirmate de NATO si de serviciile secrete poloneze

publicat 2014-08-27 16:30:59 (Mediafax)
CONFLICTUL DIN UCRAINA: O coloana de blindate rusesti inainteaza in sud-estul tarii. Informatiile, confirmate de NATO si de serviciile secrete poloneze Armata ucraneana a anuntat miercuri ca o coloana de blindate rusesti inainta in partea de sud-est a Ucrainei, unde s-a deschis un nou front luni. "Avem informatii cu privire la inaintarea unei coloane alcatuite din 100 de vehicule, inclusiv tancuri, blindate, lansatoare multiple de rachete de tip Grad pe drumul catre Starobeseve-Telmanove". Unitati ale armatei ruse opereaza in estul Ucrainei, a declarat miercuri premierul polonez Donald Tusk, facand referire la informatii ale NATO si ale... ...continuare.

Pneumonie sau cancer la plamani? Cum faci diferenta

publicat 2014-08-27 16:00:31 (Libertatea)
Pneumonie sau cancer la plamani? Cum faci diferenta Bolile pulmonare sunt periculoase din multe motive. Unul dintre ele este acela ca majoritatea simptomelor sunt la fel, indiferent daca vorbim de o simpla raceala, o infectie periculoasa, sau o boala fatala. Pneumonie sau cancer la plamani? Vezi cum faci diferenta, in functie de simptome. Simptome de pneumonie Pneumonia de origine bacteriala incepe ca o raceala sau infectie respiratorie superioara. Alte simptome ale pneumoniei bacteriene includ: - tuse productiva (mucus rosiatic sau verde, sau... ...continuare.

Inca un FRONT in sud-estul Ucrainei. Un nou convoi de BLINDATE rusesti a trecut granita

publicat 2014-08-27 12:46:04 (Romania-TV)
Inca un FRONT in sud-estul Ucrainei. Un nou convoi de BLINDATE rusesti a trecut granita O coloana de blindate rusesti inainteaza in sud-estul Ucrainei, unde un nou front a fost deschis luni, a anuntat, miercuri, armata ucraineana. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

al qaida galerii foto gheorghe alexandru daniel ghita inundatii in moldova merkel dan petrach graiul mariana examen boris ajutor de stat agentia de plati modern zlata ayia napa salaj chipciu calarasi romaero arges accident in vaslui berislavesti masterchef prahova monster fond alba iulia dimineata constantin si elena dolj scorul marele chitac seful slam viata libera patronate centrul comercial accident la buzau crima com buzau bingo sfarsitu harghita ilfov sinucidere sibiu zamfir atentat neamt