Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urm. »

Alexandru Arsinel are probleme si acasa, si la munca. Incheie anul intr-o nota trista

publicat 2016-12-05 16:15:16 (Romania-TV)
Alexandru Arsinel are probleme si acasa, si la munca. Incheie anul intr-o nota trista Ca si cand nu i-ar fi fost suficient faptul ca s-a operat, recent, din nou la coloana, Alexandru Arsinel are probleme atat la locul de munca, dar si acasa. ...continuare.

S-a descoperit leacul pentru cancer!

publicat 2016-12-05 11:00:02 (CanCan)
S-a descoperit leacul pentru cancer! Din pacate, nu este vorba despre un medicament care vindeca boala. Ci despre un drog care o face suportabila. "Tratamentul m-a ajutat sa-mi inving frica de moarte"Patrick Mettes se lupta cu un cancer biliar in faza terminala. Frica de moarte il facea incapabil sa-si traiasca ultima parte a vietii asa cum si-ar fi dorit. La insistentele sotiei, s-a oferit voluntar pentru un studiu in care pacientilor bolnavi de cancer li se dadeau ciuperci halucinogene pentru a le trata anxietatea.Mettes a mai... ...continuare.

Sia a scos piesa noua! "Angel By The Wings", o melodie surprinzatoare. Ce nota ii dai?

publicat 2016-12-05 09:45:01 (Antena-1)
Sia a scos piesa noua! Angel By The Wings, o melodie surprinzatoare. Ce nota ii dai? Sia vine cu o piesa superba pentru coloana sonora a documentarului The Eagle Huntress. Angel By The Wings se potriveste perfect cu mesajul pe care filmul doreste sa il transmita. ...continuare.

Caz incredibil in Spania. Doua persoane arestate pentru ca au jignit un copil bolnav de cancer

publicat 2016-12-04 17:15:11 (Realitatea-TV)
Caz incredibil in Spania. Doua persoane arestate pentru ca au jignit un copil bolnav de cancer Un barbat si o femeie, in varsta de 21, respectiv, 33 de ani, au fost arestati saptamana aceasta in San Sebastian, in tara Bascilor, si la Cullera, statiune balneara la sud de Valencia, si pusi sub acuzare pentru insulta si incitare la ura, dupa ce politia a descoperit ca acestia au insultat un copil bolnav de cancer, pasionat de luptele cu tauri. ...continuare.

Vesti triste despre Alexandru Arsinel. Ce s-a intamplat cu celebrul actor

publicat 2016-12-04 09:45:01 (Antena3)
Vesti triste despre Alexandru Arsinel. Ce s-a intamplat cu celebrul actor Ca si când nu i-ar fi fost suficient faptul ca s-a operat, recent, din nou la coloana, Alexandru Arsinel are probleme atât la locul de munca, dar si acasa, scrie libertatea.ro. Alexandru Arsinel a... ...continuare.

Scrisoarea Papei Francisc pentru o fetita bolnava de cancer. Lumea a inceput sa planga in biserica

publicat 2016-12-03 23:45:02 (Antena3)
Scrisoarea Papei Francisc pentru o fetita bolnava de cancer. Lumea a inceput sa planga in biserica E 23 noiembrie 2016, iar în mica comuna Massafra din Italia e doliu. Paolina, o fetita de zece ani a murit rapusa de cancer. La funeralii asista întreaga localitate. Parintele Michele da glas unei... ...continuare.

Noi probleme pentru Alexandru Arsinel. Sotia sa, operata in regim de urgenta

publicat 2016-12-03 14:30:12 (Realitatea-TV)
Noi probleme pentru Alexandru Arsinel. Sotia sa, operata in regim de urgenta Dupa ce a fost operat de cinci ori pe coloana, problemele lui Alexandru Arsinel par sa nu se mai sfarseasca. ...continuare.

Alexandru Arsinel incheie anul intr-o nota trista

publicat 2016-12-03 00:15:02 (Antena3)
Alexandru Arsinel incheie anul intr-o nota trista Este unul dintre cei mai indragiti actori din Romania, dar asta nu l-a scapat pe Alexandru Arsinel de probleme. Artistul a suferit in urma cu o luna a cincea operatie la coloana, iar, de... ...continuare.

Zapada a creat probleme in multe zone din tara! Dupa ce a nins abundent 12 ore, traficul a fost dat peste cap! Ce anunta meteorologii pentru Capitala

publicat 2016-12-02 17:00:01 (Antena-1)
Zapada a creat probleme in multe zone din tara! Dupa ce a nins abundent 12 ore, traficul a fost dat peste cap! Ce anunta meteorologii pentru Capitala Circulatia rutiera se desfasoara in conditii de iarna, vineri dupa-amiaza, pe mai multe drumuri din tara, inclusiv pe DN1, unde este aglomerat, iar pe anumite portiuni se merge in coloana, anunta Infotrafic. In acelasi timp, au fost ridicate restritiile de trafic impuse masinilor de mare tonaj pe DN 18 Baia Sprie - Mara, in judetul Maramures, din cauza ninsorii abundente. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urmatoare »