Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Revoltator! Angajatii acestei companii fac cancer si mor pe capete

publicat 2015-08-04 12:30:01 (Antena-1)
Revoltator! Angajatii acestei companii fac cancer si mor pe capete Dupa mai multe cazuri de cancer confirmate la fabricile Samsung, gigantul sud coreean si-a recunoscut vina si a initiat un fond financiar pentru ajutorarea lor. ...continuare.

Un TEST simplu si ieftin poate depista din timp CANCERUL PANCREATIC

publicat 2015-08-04 11:45:22 (Romania-TV)
Un TEST simplu si ieftin poate depista din timp CANCERUL PANCREATIC Un nou test medical, capabil sa depisteze cancerul pancreatic - una dintre cele mai periculoase forme de cancer - in stadii timpurii, a fost creat recent de cercetatorii din Marea Britanie. ...continuare.

Mituri spulberate despre virusul HPV

publicat 2015-08-04 10:30:18 (Realitatea-TV)
Mituri spulberate despre virusul HPV Ultimii ani au fost marcati de o frenezie in jurul infectiei cu virusul papiloma uman (HPV), considerat principalul vinovat pentru cazurile de cancer de col uterin. ...continuare.

Mituri spulberate despre virusul HPV

publicat 2015-08-04 10:00:20 (Romania-TV)
Mituri spulberate despre virusul HPV Ultimii ani au fost marcati de o frenezie in jurul infectiei cu virusul papiloma uman (HPV), considerat principalul vinovat pentru cazurile de cancer de col uterin. ...continuare.

Mituri spulberate despre virusul HPV

publicat 2015-08-04 10:00:01 (Antena3)
Ultimii ani au fost marcati de o frenezie in jurul infectiei cu virusul papiloma uman (HPV), considerat principalul vinovat pentru cazurile de cancer de col uterin.Insa, in pofida mediatizarii, numeroare informatii... ...continuare.

A murit de cancer, iar apropiatii vor sa-i transforme casa in muzeu

publicat 2015-08-03 18:30:19 (Romania-TV)
A murit de cancer, iar apropiatii vor sa-i transforme casa in muzeu Casa Jannei Friske ar putea deveni muzeu. Vezi ce spun apropiatii regretatei artiste ...continuare.

Cluj-Napoca gazduieste cel mai mare eveniment destinat tinerilor supravietuitori de cancer

publicat 2015-08-03 16:45:14 (ProTV)
Cluj-Napoca gazduieste cel mai mare eveniment destinat tinerilor supravietuitori de cancer Capitala Europeana a Tineretului, Asociatia Little People va reuni in aceasta saptamana 120 de tineri supravietuitori de cancer din Romania si alte 9 tari europene, in cadrul Intalnirii Anuale de Vara a Tinerilor Romani Supravietuitori de Cancer. ...continuare.

Analiza banala care detecteaza cea mai agresiva forma de cancer. Descoperirea care poate salva mii de vieti

publicat 2015-08-03 13:45:24 (ProTV)
Analiza banala care detecteaza cea mai agresiva forma de cancer. Descoperirea care poate salva mii de vieti Oamenii de stiinta au gasit o metoda de a detecta una din cele mai agresive forme de cancer, intr-un stadiu incipient. Descoperirea lor ar putea salva mii de vieti anual. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urmatoare »