Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urm. »

VOCEA ROMANIEI. Aliona Munteanu a urcat prima pe scena. Ce piesa CELEBRA a cantat

publicat 2014-12-19 21:30:29 (Romania-TV)
VOCEA ROMANIEI. Aliona Munteanu a urcat prima pe scena. Ce piesa CELEBRA a cantat VOCEA ROMANIEI. Aliona Munteanu a urcat prima pe scena. Finalista lui Smiley a interpretat una dintre cele mai indragite melodii ale acestui an: "Let it go", de pe coloana sonora a animatiei "Frozen". ...continuare.

IMPRESIONANT! Gestul facut de Andra, pentru un copil care a fost bolnav de cancer!

publicat 2014-12-18 19:45:03 (CanCan)
IMPRESIONANT! Gestul facut de Andra, pentru un copil care a fost bolnav de cancer! Emotionata de de Victor Damian, un baietel care a suferit de cancer, Andra a facut un gest plin de emotie, pentru acesta si familia lui. ...continuare.

Gestul lui Messi pentru un baiat din Dej: "Ma face sa distrug cancerul"

publicat 2014-12-18 17:15:24 (Realitatea-TV)
Gestul lui Messi pentru un baiat din Dej: Ma face sa distrug cancerul Starul argentinian de la FC Barcelona i-a trimis o minge cu autograf unui adolescent bolnav de cancer si l-a invitat sa-l viziteze la vara. ...continuare.

Cinci pasi ca sa previi cancerul

publicat 2014-12-18 11:45:11 (Income-Magazine)
Cinci pasi ca sa previi cancerul Aparitia cancerului este determinata de o multitudine de factori. Totusi, se considera ca o treime din cazurile de cancer pot fi evitate, prin adoptarea unei igiene de viata corespunzatoare. ...continuare.

Saptesprezece persoane, retinute intr-un dosar de frauda cu medicamente pentru cancer si HIV

publicat 2014-12-17 17:30:05 (Gandul)
Saptesprezece persoane, retinute intr-un dosar de frauda cu medicamente pentru cancer si HIV Saptesprezece persoane care faceau afaceri cu medicamente pentru cancer si HIV au fost retinute, marti, de procurorii bucuresteni, dupa 87 de perchezitii efectuate intr-un dosar de evaziune fiscala si spalare de bani, in care prejudiciul a fost estimat la 12 milioane de lei, potrivit PTB. ...continuare.

NICOLAE MANEA a refuzat-o pe Juventus Torino pentru Rapid!

publicat 2014-12-17 15:00:32 (Realitatea-TV)
NICOLAE MANEA a refuzat-o pe Juventus Torino pentru Rapid! Trupul neinsufletit al legendei Giulestiului, Nicolae Manea, decedat luni, la 60 de ani, rapus de cancer la ficat, a fost depus ieri la Biserica Sf. Parascheva. ...continuare.

Povestea unei femei macinate de cancer, cu trei copii care o privesc cum se stinge! Alina se zbate sa aiba ce sa le puna pe masa!

publicat 2014-12-16 19:45:03 (CanCan)
Povestea unei femei macinate de cancer, cu trei copii care o privesc cum se stinge! Alina se zbate sa aiba ce sa le puna pe masa! Avea numai 30 de ani atunci cand a fost diagnosticata cu cancer la san. Alina a fost operata, insa boala a recidivat, iar acum nu mai are bani de investigatii si de operatie. Femeia se teme ca ii va lasa orfani pe cei trei copii ai sai. ...continuare.

Klaus Iohannis a ajuns la Timisoara

publicat 2014-12-16 18:30:04 (Cotidianul)
Klaus Iohannis a ajuns  la Timisoara Klaus Iohannis, a ajuns, marti dupa-amiaza, la Timisoara, venind însotit de o coloana oficiala. ...continuare.

EVAZIUNE de MILIOANE de LEI cu medicamente pentru bolnavii de cancer si SIDA. Zeci de perchezitii

publicat 2014-12-16 11:30:27 (Realitatea-TV)
EVAZIUNE de MILIOANE de LEI cu medicamente pentru bolnavii de cancer si SIDA. Zeci de perchezitii Procurorii fac, marti, 87 de perchezitii in Bucuresti si 17 judete, la firme si persoane suspectate ca au achizitionat de pe piata neagra medicamente pentru cancer, HIV/SIDA, boli psihice si hepatita, prejudiciul produs prin evaziune si spalare de bani fiind estimat la 77 de milioane de lei. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

neti sandu universitatea dimitrie cantemir contabil negru un medic stomatolog leon practica de specialitate gaga pavel bartos arab gros tortionar psd gorj iesiri anunturi matrimoniale gard anei monolit din craiova stefanescu masina furata dobroesti teze mediul legile lui murphy digitala transalpina laura stoica metrou drumul taberei interes timis talpes aventuri permise auto senzatie hidroelectrica dana nicolaescu apartamente zboruri nicole kidman dgia patru stirii au facut sex princess adrian pescariu lnar arbac terapie intensiva proconsu