Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 29 30 Pag. urm. »

O mare jurnalista din Romania are cancer. Și are nevoie de ajutor

publicat 2016-06-25 14:15:01 (Antena3)
O mare jurnalista din Romania are cancer. Și are nevoie de ajutor Simona Catrina este una dintre cele mai iubite jurnaliste din tara noastra, iar textele ei pline de umor si dulce otrava ne-au facut, de mii de ori in ultimii ani, sa zambim sau chiar sa hohotim de ras ca nebunii, sa... ...continuare.

O legenda a muzicii mondiale a murit

publicat 2016-06-25 11:45:02 (Antena3)
O legenda a muzicii mondiale a murit Ralph Stanley, legenda americana a genului bluegrass, a carui muzica a fost auzita in filmul fratilor Coen "O Brother", a murit la 89 de ani din cauza unui cancer de piele, a anuntat nepotul sau,... ...continuare.

Bautura simpla care distruge cancerul

publicat 2016-06-24 18:30:09 (Realitatea-TV)
Bautura simpla care distruge cancerul O bautura simpla pe care o poti face acasa te ajuta sa te feresti de cancer, datorita efectului sau alcalin pe care-l are asupra corpului. Acest efect previne aparitia inflamatiilor in corp, reducand semnificativ riscul de a suferi de boli grave precum cancer, boli de inima sau diabet, sustine un nutritionist celebru, Robert O. Young, autorul cartii "Dieta Young. Miracolul pH pentru o sanatate perfecta". ...continuare.

Incidente grave pe litoral. Un barbat a murit si alti doi sunt in stare critica, dupa o partida de scaldat in apele marii

publicat 2016-06-24 17:15:13 (ProTV)
Incidente grave pe litoral. Un barbat a murit si alti doi sunt in stare critica, dupa o partida de scaldat in apele marii Doi dintre ei au ignorat avertismentele salvamarilor: unul a facut baie noaptea, ametit de alcool, celalalt a plonjat de mai multe ori de pe pasarela din Mamaia, si la un moment dat, intr-o saritura periculoasa, si-a frant coloana. ...continuare.

O fotografie devenita virala iti poate salva viata! Cum poate arata cancerul de piele

publicat 2016-06-24 17:00:08 (Realitatea-TV)
O fotografie devenita virala iti poate salva viata! Cum poate arata cancerul de piele O femeie din Anglia a fost socata cand a aflat ca o pata neagra de pe unghie era de fapt cancer de piele. Melanie Williams a postat pe Facebook o fotografie cu unghia afectata de cancer de piele pentru a-i face pe oameni sa inteleaga pericolul acestei boli. ...continuare.

Astazi la Happy Channel, de la ora 19,00 Miriam, supravietuitoare a celei mai agresive si invazive forme de cancer mamar, intra in Casa fericirii!

publicat 2016-06-23 14:30:01 (Antena-1)
Astazi la Happy Channel, de la ora 19,00 Miriam, supravietuitoare a celei mai agresive si invazive forme  de cancer mamar, intra in Casa fericirii! A fost diagnosticata cu cancer mamar. S-a descoperit ca are o celula canceroasa intalnita la foarte putini dintre pacientii diagnosticati cu cancer. A facut dubla mastectomie. A facut dublu implant mamar. Are o poveste de viata uluitoare, despre care s-a vorbit, povestit si scris mult. In aceasta seara, de la ora 19.00, intra in Casa fericirii Miriam! ...continuare.

Miriam, supravietuitoare a celei mai agresive si invazive forme de cancer mamar, intra in Casa fericirii!

publicat 2016-06-23 13:45:01 (Antena3)
Miriam, supravietuitoare a celei mai agresive si invazive forme  de cancer mamar, intra in Casa fericirii! A fost diagnosticata cu cancer mamar. S-a descoperit ca are o celula canceroasa întâlnita la foarte putini dintre pacientii diagnosticati cu cancer. A facut dubla mastectomie. A facut dublu... ...continuare.

Miriam, supravietuitoare a celei mai agresive si invazive forme de cancer mamar, intra in Casa fericirii!

publicat 2016-06-23 13:30:15 (Income-Magazine)
Miriam, supravietuitoare a celei mai agresive si invazive forme  de cancer mamar, intra in Casa fericirii! A fost diagnosticata cu cancer mamar. S-a descoperit ca are o celula canceroasa întâlnita la foarte putini dintre pacientii diagnosticati cu cancer. A facut dubla mastectomie. A facut dublu implant mamar. Are o poveste de viata uluitoare, despre care s-a vorbit, povestit si scris mult. În aceasta seara, de la ora 19.00, intra în Casa fericirii Miriam! ...continuare.

Gestul facut de acest tata pentru fiul sau, bolnav de cancer. Adevarul dureros din spatele acestei imagini

publicat 2016-06-22 18:00:15 (ProTV)
Un tata din SUA a facut un gest impresionant pentru a-si sustine fiul bolnav de cancer. Modul in care a decis sa isi incurajeze copilul i-a emotionat pe utilizatorii de pe retelele de socializare. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 29 30 Pag. urmatoare »