Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Ce fantezii sexuale aveau clientii Ashley Madison

publicat 2015-08-28 11:15:22 (Romania-TV)
Ce fantezii sexuale aveau clientii Ashley Madison Scandalul urias declansat in jurul site-ului Ashley Madison continua cu noi dezvaluiri. Vocativ.com relateaza despre fanteziile sexuale pe care clientii portalului spart recent de hackeri le aveau trecute in profilurile oficiale ...continuare.

Doi copii dintr-un centru de plasament, abuzati chiar de unul dintre angajati

publicat 2015-08-27 21:45:14 (Puterea)
Doi copii dintr-un centru de plasament, abuzati chiar de unul dintre angajati Cazurile de abuzuri sexuale asupra copiilor din centrele de plasament par a fi nesfarsite. Un nou incident alarmeaza autoritatile vasluiene, dupa ce un angajat al Centrului de Primire in Regim de Urgentã a Copilului Abuzat, Neglijat si Exploatat Barlad este acuzat ca si-ar fi batut joc de doi baieti. ...continuare.

Declaratie ULUITOARE a unui star cu privire la minoritatile SEXUALE

publicat 2015-08-26 14:45:05 (Evenimentul-Zilei)
Declaratie ULUITOARE a unui star cu privire la minoritatile SEXUALE Viitorul James Bond ar putea fi negru sau homosexual, este de parere Pierce Brosnan, unul din actorii care l-a interpretat pe agentul secret 007 pe marele ecran, relateaza miercuri AFP. ...continuare.

VIOL in Prahova, identic cu cel din Vaslui. O minora, supusa la perversiuni sexuale de trei baieti

publicat 2015-08-25 23:00:27 (Romania-TV)
VIOL in Prahova, identic cu cel din Vaslui. O minora, supusa la perversiuni sexuale de trei baieti Un nou caz de viol marca Vaslui revolta opinia publica. Trei tineri, de data aceasta din Prahova, care au violat cu salbaticie o minora de 16 ani, au scapat basma curata si au fost lasati liberi de judecatori. Asta in ciuda faptului ca perversiunile sexuale au fost filmate cu telefonul de unul dintre violatori si ulterior descoperite de anchetatori, informeaza . ...continuare.

Cele mai ciudate practici sexuale din lume

publicat 2015-08-25 21:00:22 (Realitatea-TV)
Cele mai ciudate practici sexuale din lume Sexul este o experienta intima, personala, care provoaca placere. Cu toate astea, in diferite culturi din lumea intreaga exista ritualuri legate de sex de-a dreptul ciudate, unele din ele chiar abuzive in societatea moderna. ...continuare.

Top 6 sfaturi sexuale pentru femeile lenese. Tot ce trebuie sa stii pentru o placere de basm

publicat 2015-08-24 18:00:18 (Romania-TV)
Top 6 sfaturi sexuale pentru femeile lenese. Tot ce trebuie sa stii pentru o placere de basm Ai chef de sex, insa nu ai chef sa misti un deget? Vrei sa faci sex, insa te simti lipsita de energie? Iata 6 sfaturi ca sa-l convingi pe el sa faca toata treaba. ...continuare.

Francezii lasa cele mai mici bacsisuri. Cine le lasa pe cele mai mari

publicat 2015-08-24 16:15:20 (Realitatea-TV)
Francezii lasa cele mai mici bacsisuri. Cine le lasa pe cele mai mari Francezii lasa bacsisurile cele mai mici, iar americanii, cele mai mari. Aceasta este rezultatul unui sondaj realizat recent de compania de asigurari de calatorie Direct Line. ...continuare.

Un barbat s-a saturat de vecina lui, care facea sex toata noaptea si tipa. Ce mesaj i-a lasat pe usa

publicat 2015-08-24 13:15:36 (Realitatea-TV)
Un barbat s-a saturat de vecina lui, care facea sex toata noaptea si tipa. Ce mesaj i-a lasat pe usa Viata de noapte si activitatile sexuale preferate ar trebui sa fie treaba fiecaruia. Spunem "ar trebuie", pentru ca, din pacate, nu asa se intampla intotdeauna. ...continuare.

Mafioti anchetati in aceeasi cladire unde liderul Misa, Gregorian Bivolaru, organiza orgii sexuale

publicat 2015-08-24 12:00:28 (Romania-TV)
Procurorii DIICOT Bucuresti au audiat cei mai periculosi infractori din tara in cladirea in care liderul MISA, Gregorian Bivolaru, a organizat sute de origii sexuale. Culmea ironiei, este chiar cladirea care apare in dosarele facute de procurorii DIICOT in cazul lui Guru Bivolaru. ...continuare.

Topul placerii sexuale: care sunt cele mai excitante zone ale trupului feminin

publicat 2015-08-23 18:15:03 (Click)