Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urm. »

Cursa pe tocuri pentru homosexuali, la Madrid. VIDEO

publicat 2015-07-03 19:45:02 (Antena3)
Zeci de barbati au fost ieri, la propriu, la inaltime, in Madrid. Ziua minoritatilor sexuale a fost celebrata acolo cu o cursa pe tocuri. Concurentii au purtat pantofi, sandale sau chiar ghete. Singura... ...continuare.

Deziluzia optica: Asta-seara lucram in familie

publicat 2015-07-03 18:15:01 (Antena3)
Un fost sef al TVR, Claudiu Luca, isi acuza un coleg ca il ataca pentru ca i-a respins avansurile sexuale. Eu credeam ca angajatii TVR nu se cupleaza intre ei sa nu comita vreun incest, ca astia aproape... ...continuare.

"Am facut sex cu pilotul in timp ce eram in aer. Valiza mea arata ca un sex shop"! Marturia halucinanta a unei foste stewardeze

publicat 2015-07-03 17:45:20 (Libertatea)
Am facut sex cu pilotul in timp ce eram in aer. Valiza mea arata ca un sex shop"! Marturia halucinanta a unei foste stewardeze Mandy Smith, o fosta stewardeza, a publicat o carte, intitulata "Cabin Fever", in care povesteste detalii picante din viata unei insotitoare de bord. Aceasta recunoaste chiar, fara nici o retinere, aventurile sexuale din timpul zborurilor ...continuare.

Ce sa faci ca sa combati ejacularea prematura

publicat 2015-07-02 23:00:21 (Romania-TV)
Ce sa faci ca sa combati ejacularea prematura Una dintre cele mai frecvente intalnite probleme sexuale cu care se confrunta barbatii ramane ejacularea prematura - dincolo de gasirea unei partenere potrivite, pe care barbatii o asaza pe locul intai in topul problemelor de acest gen. ...continuare.

Un vasluian va sta la inchisoare 12 ani dupa ce si-a VIOLAT FIICA si SORA

publicat 2015-07-02 20:15:01 (Antena3)
Un barbat de 44 de ani, din localitatea vasluiana Puscasi, a fost condamnat definitiv la 12 ani si patru luni de inchisoare pentru viol si incest, dupa ce a intretinut relatii sexuale, in mod repetat, cu fiic... ...continuare.

10% din mamele din Romania sunt minore. Situatia dramatica in care se afla dupa ce aduc pe lume un copil

publicat 2015-07-02 19:30:17 (ProTV)
10% din mamele din Romania sunt minore. Situatia dramatica in care se afla dupa ce aduc pe lume un copil In lipsa unei educatii sexuale la timpul potrivit si provenind din familii in care acest subiect nu este abordat niciodata, adolescentele Romaniei ajung femei mult prea devreme, dar mai ales mame. ...continuare.

Fantezii sexuale ale zodiilor. Ce isi doreste fiecare in functie de semnul astral

publicat 2015-07-01 21:45:16 (Realitatea-TV)
Fantezii sexuale ale zodiilor. Ce isi doreste fiecare in functie de semnul astral Orice persoana are tot felul de vise erotice pe care si-ar dori sa le puna in practica. Descopera ce fantezii sexuale ale zodiilor exista ca sa stii sa alegi persoana potrivita. ...continuare.

Topul locurilor interzise pentru femei

publicat 2015-07-01 12:15:03 (Capital)
Topul locurilor interzise pentru femei Oricat ar lupta feministele impotriva discriminarii sexuale, exista un lucru pe care nu il pot schimba: in lumea secolului XXI, inca mai exista locuri in care accesul femeilor este interzis. Iata o lista cu toate locurile in care femeile au accesul interzis. ...continuare.

Lucruri pe care si le doresc barbatii in pat. Afla ce fantezii ascund

publicat 2015-07-01 12:00:30 (Romania-TV)
Lucruri pe care si le doresc barbatii in pat. Afla ce fantezii ascund Barbatii au numeroase fantezii sexuale, insa de putine ori au curaj sa le spuna in fata partenerelor ce isi doresc in pat. Teama ca vor fi refuzati ii face pe masculi sa isi reprime dorintele sexuale sau sa isi caute implinirea lor in afara relatiei. ...continuare.

Pozitii sexuale perfecte pentru sexul rapid de vara

publicat 2015-06-30 11:15:15 (Romania-TV)
Pozitii sexuale perfecte pentru sexul rapid de vara Vara este cel mai erotic anotimp, iar asta au dovedit-o chiar si cercetatorii. Acestia au constatat ca libidoul creste in perioada estivala si oamenii fac mai mult sex. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urmatoare »