Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Trei profesori de la UMF Iasi, retinuti de DNA. Unul dintre ei a incercat sa violeze o studenta

publicat 2015-01-31 19:00:02 (Antena3)
Trei profesori de la UMF Iasi, retinuti de DNA. Unul dintre ei a incercat sa violeze o studenta Un medic neurolog, profesor la Universitatea de Medicina din Iasi, este acuzat ca ar fi incercat sa obtina favoruri sexuale de la o studenta pentru a o trece examenele. Doctorul ar fi santajat-o in numeroase... ...continuare.

Semne care anunta dezechilibre hormonale! Vezi la ce sa fii atent!

publicat 2015-01-30 12:45:13 (Realitatea-TV)
Semne care anunta dezechilibre hormonale! Vezi la ce sa fii atent! Organismul trece prin schimbari hormonale de la nastere pana la moarte. De-a lungul timpului, aceste modificari pot sa aiba un impact negativ asupra functiilor reproductive si sexuale si a metabolismului. ...continuare.

Condimente pentru POTENTA. Cum functioneaza

publicat 2015-01-29 09:30:23 (Romania-TV)
Condimente pentru POTENTA. Cum functioneaza Cultura indiana, una dintre cele mai sexuale din lume, se mandreste cufelul in care sunt folosite condimentele, pentru a da savoare celor mai frumoase lucruri in viata. Implicit, de-a lungul timpului au fost identificate si o serie de condimente pentru potenta, unele dintre ele aflandu-se pe rafturile din bucatariile oricui, fara sa stim ca ajuta de fapt la cresterea apetitului sexual si a potentei. ...continuare.

VIDEO Legatura dintre marimea penisului si numarul de la pantof? Mituri sexuale explicate pe intelesul tuturor

publicat 2015-01-29 00:00:05 (Click)
VIDEO Legatura dintre marimea penisului si numarul de la pantof? Mituri sexuale explicate pe intelesul tuturor VIDEO Legatura dintre marimea penisului si numarul de la pantof? Mituri sexuale explicate pe intelesul tuturor ...continuare.

Cele mai periculoase si riscante pozitii sexuale

publicat 2015-01-28 22:30:10 (Romania-TV)
Cele mai periculoase si riscante pozitii sexuale Site-ul Ranker.com a intocmit un top al celor mai periculoase pozitii care, o data incercate, mai degraba duc la rupturi de ligamente si intinderi musculare, decat la vreun orgasm. ...continuare.

Cele mai ieftine piete din Bucuresti

publicat 2015-01-28 20:45:03 (Adevarul)
Cele mai ieftine piete din Bucuresti nu sunt neaparat si cele mai apropiate de casa pentru bucurestenii aleg care vor sa-si cumpere fructe si legume proaspete la preturi accesibile. "Adevarul" va prezinta cele mai cunoscute piete din Bucuresti in care va puteti face cumparaturile cu bani putini. ...continuare.

Tara in care femeile isi doresc sa faca sex si nu au unde. Ce ajung sa faca din cauza frustarii sexuale

publicat 2015-01-28 19:15:14 (Romania-TV)
Tara in care femeile isi doresc sa faca sex si nu au unde. Ce ajung sa faca din cauza frustarii sexuale Un studiu publicat recent in presa britanica demonstreaza ca barbatii din India fac cel mai putin sex din lume, adica mai putin de o data pe saptamana. Mai mult, in medie, ei au doar doua partenere sexuale de-a lungul vietii. ...continuare.

Zece PREOȚI catolici, inculpati pentru ABUZURI SEXUALE asupra copiilor

publicat 2015-01-27 21:15:08 (Evenimentul-Zilei)
Zece PREOȚI catolici, inculpati pentru ABUZURI SEXUALE asupra copiilor Zece preoti catolici spanioli au fost pusi sub acuzare, azi, pentru abuzuri sexuale asupra unor copii, caz ce survine dupa ce Papa Francisc i-a telefonat uneia dintre victime pentru a-i prezenta scuze din partea Bisericii Catolice, indica documente judiciare, citate de agentia Reuters. ...continuare.

Ce s-a intamplat cu el!? Barbatul asta a revoltat intreaga lume cu gestul sau socant! Hormonii sai au luat-o razna!

publicat 2015-01-27 17:15:03 (Antena-1)
Ce s-a intamplat cu el!? Barbatul asta a revoltat intreaga lume cu gestul sau socant! Hormonii sai au luat-o razna! Alan Barnfield, un barbat in varsta de 44 de ani, din Marea Britanie a revoltat milioane de oameni din toate colturile lumii, dupa ce a fost arestat pentru ca a intretinut relatii sexuale cu doi ponei, pe care ii furase de la o ferma. ...continuare.

Fantezii sexuale in functie de zodie

publicat 2015-01-27 00:00:08 (Click)
Fantezii sexuale in functie de zodie Fantezii sexuale in functie de zodie ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

hunedoara sarbatoarea urologi doi suporteri chei petarda state omul pasare maramures monica gabor patru studenti piedone revista ciao sif transilvania jorge agresa mariu lucian croitoru duba ana cojocaru concert pentru stiri online agentia nationala norocoase gabriela cristea masa bihor film lica abramovici balul vadim tudor hidro energii gandul finala neti sandu no comment ministerul culturii estimand alexandru noaptes arhitectul bacau a divortat butuza razvan nicolescu energo aprilie 2010 pretul petrolului vinuri