Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urm. »

Secretele orgasmului la femei

publicat 2014-10-24 23:45:31 (Realitatea-TV)
Secretele orgasmului la femei Vrei sa devii eroul iubitei tale? Atunci inceteaza sa te ingrijorezi in legatura cu marimea penisului si descopera secretele orgasmului feminin. COMENTARII Tweet Asta nu este atat de simplu pe cat suna. Este nevoie sa devii un expert in preludiu. De asemenea, trebuie sa afli despre cele doua puncte care, atunci cand sunt stimulate, pot produce orgasm femeilor. Intelegerea pozitiilor sexuale in care iubita ta are cele mai multe sanse de a ajunge la orgasm, n-o sa-ti faca rau, dimpotriva.... ...continuare.

Secretele orgasmului la femei

publicat 2014-10-24 23:00:58 (Romania-TV)
Secretele orgasmului la femei Vrei sa devii eroul iubitei tale? Atunci inceteaza sa te ingrijorezi in legatura cu marimea penisului si descopera secretele orgasmului feminin. Asta nu este atat de simplu pe cat suna. Este nevoie sa devii un expert in preludiu. De asemenea, trebuie sa afli despre cele doua puncte care, atunci cand sunt stimulate, pot produce orgasm femeilor. Intelegerea pozitiilor sexuale in care iubita ta are cele mai multe sanse de a ajunge la orgasm, n-o sa-ti faca rau, dimpotriva. (Pont: pozitia... ...continuare.

Patru tinere au fost, timp de un an, sclavele sexuale ale unui proxenet

publicat 2014-10-24 19:30:31 (Libertatea)
Patru tinere au fost, timp de un an, sclavele sexuale ale unui proxenet Aproape un an, un individ a trait de pe urma a patru tinere, dintre care una minora, pe care le-a tinut in sclavie sexuala si le-a obligat sa se prostitueze pe Valea Oltului. Satule sa traiasca in teroare, "fetitele" scoase pe centura l-au turnat pe "pestele" care a ajuns in navodul politistilor. Publicitate Fetele au fost racolate din familii modeste, cu posibilitati financiare reduse, si au fost ademenite cu promisiunea unei vieti mai bune. Pana cand sa realizeze intentiile individului in... ...continuare.

Prima platforma online pentru VICTIMELE VIOLENȚEI SEXUALE. Un sfert dintre romance sunt batute sau agresate sexual inainte de a implini 15 ani

publicat 2014-10-24 15:30:22 (Evenimentul-Zilei)
Prima platforma online pentru VICTIMELE VIOLENȚEI SEXUALE. Un sfert dintre romance sunt batute sau agresate sexual inainte de a implini 15 ani Un serviciu de suport de interes national, specializat pe violenta sexuala, a fost lansat, astazi, la Sibiu. Acesta include prima platforma de consiliere online pentru victimele violentei sexuale prin care oricine poate accesa informatii si indrumare gratuita in timp real pe www.aleg-romania.eu. Studiile europene in domeniu, prezentate de Asociatia A.L.E.G., arata ca, in Romania, aproape 25 la suta dintre femei au fost supuse la violente fizice sau sexuale inainte de a implini varsta de 15 ani. ...continuare.

Pozitii sexuale ideale pentru un penis mic! Cum sa obtii maximum de placere chiar si in aceste conditii

publicat 2014-10-24 14:15:03 (CanCan)
Sexul poate fi cat se poate de intens chiar si in aceste conditii. Secretul consta in alegerea unor pozitii sexuale care iti garanteaza orgasmul. ...continuare.

Probleme sexuale la barbati

publicat 2014-10-24 00:15:38 (Realitatea-TV)
Pe umerii barbatilor se pune ...continuare.

In pozitii sexuale si neepilata in zona intima in fata minorilor. O artista celebra a fost fotografiata in cea mai josnica ipostaza pe scena. Paparazzilor nu le-a venit sa creada cand au vazut-o. +18

publicat 2014-10-23 19:00:20 (Evenimentul-Zilei)
In pozitii sexuale si neepilata in zona intima in fata minorilor. O artista celebra a fost fotografiata in cea mai josnica ipostaza pe scena. Paparazzilor nu le-a venit sa creada cand au vazut-o. +18 Cantareata a a aparut de nenumarate ori imbracata intinute provocatoare pe scena si in timpul concertului a dansat in cele mai incitante moduri posibile. ...continuare.

Disfunctii sexuale la femei

publicat 2014-10-23 00:00:57 (Romania-TV)
Disfunctii sexuale la femei Nu numai barbatii se confrunta cu disfunctii sexuale. Si femeile au probleme care impiedica relatiile sexuale in cuplu. Ba chiar procentul femeilor care sufera de disfunctii sexuale este mai mare decat al barbatilor. Potrivit datelor statistice, aproximativ 43% dintre femei si 31% dintre barbati sufera de disfunctii sexuale. ...continuare.

(P) Probleme in dormitor? Descopera utima noutate in domeniul stimulentelor pentru erectie!

publicat 2014-10-23 00:00:50 (Libertatea)
(P) Probleme in dormitor? Descopera utima noutate in domeniul stimulentelor pentru erectie! NOU IN SFARSIT O SOLUTIE eficace pentru problemele de erectie! 1. e de ajuns sa pulverizati 2. pentru a avea IMEDIAT O ERECTIE! EFECT INSTANTANEU (va dura ore intregi) Daca doriti sa va rezolvati rapid problemele de erectie, in mod sigur si, mai ales eficace, ActivMax este solutia corecta. Mii de persoane din toata lumea l-au incercat cu succes. Publicitate In toata Europa e considerat un remediu infailibil. Nu e nevoie sa asteptati pentru a-i vedea efectul. E de ajuns sa pulverizati putin... ...continuare.

La un pas de a fi violata pe plaja de un taximetrist

publicat 2014-10-22 17:45:27 (Libertatea)
La un pas de a fi violata pe plaja de un taximetrist O tanara in varsta de 21 de ani, din Constanta, a fost batuta si talharita de un taximetrist care, profitand de faptul ca femeia era intr-o stare avansata de ebrietate, a incercat sa intretina relatii sexuale cu ea, pe plaja. Foto: Arhiva Publicitate Totul s-a petrecut marti seara, cand tanara s-a urcat intr-un taxi din zona Spitalului Judetean de Urgenta Constanta si i-a solicitat taximetristului sa o duca acasa, in zona pietei Ovidiu. Taximetristul a dus-o pe plaja Modern, acolo unde i-a... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

funerare saptamina viitoare metropolitan life gabriela cristea somaj vaslui inel cu diamant formula 1 felipe medgidia institutul de meteorologie compensatie peiu galati dan anton julian assange stiri ro ghiceasca bita ranit grav umbraresti proiect dama de companie luigi valcea pozitii sexuale drumul morti copil buzau autorizatie de constructie intoarcere initiate metalica barajul case de discuri gorj andreea cretulescu bihor horoscop antreprenoriat cata radu pietreanu caranfil vocea romaniei dezvoltator parodia braila uragan accidente rutiere denes