Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urm. »

Șoc in Anglia! International englez dat afara in Premier League dupa ce a recunoscut ca a avut relatii sexuale cu o minora

publicat 2016-02-11 23:00:17 (Gazeta-Sporturilor)
Șoc in Anglia! International englez dat afara in Premier League dupa ce a recunoscut ca a avut relatii sexuale cu o minora Adam Johnson a recunoscut în fata instantei ca a întretinut relatii sexuale cu o minora de 16 ani, iar Sunderland, clubul la care juca, i-a reziliat contractul. Initial, antrenorul Sam Allardyce anuntase ca mijlocasul de 28 de ani nu va face parte din lotul pentru meciul cu Manchester United, însa dupa cîteva ore a revenit asupra deciziei si clubul a decis ca e mai bine sa se desparta de fotbalist. ... ...continuare.

Carnavalul din Koln. Zeci de insulte si agresiuni sexuale

publicat 2016-02-11 15:30:27 (Puterea)
Numarul de reclamatii pentru agresiuni cu caracter sexual a crescut de aproape patru ori in timpul carnavalului de la Koln, a anuntat miercuri politia acestui oras, marcat de numeroasele violente comise impotriva femeilor in noaptea de Anul Nou. ...continuare.

Zodiacul compatibilitatii sexuale. Vezi cu ce zodii te potrivesti in pat

publicat 2016-02-11 14:30:17 (Realitatea-TV)
Zodiacul compatibilitatii sexuale. Vezi cu ce zodii te potrivesti in pat Cu cine te potrivesti in pat, in functie de zodie. ...continuare.

Germania, din nou sub teroarea imigrantilor: Numarul agresiunilor sexuale a crescut de PATRU ori

publicat 2016-02-11 10:30:23 (Romania-TV)
Germania, din nou sub teroarea imigrantilor: Numarul agresiunilor sexuale a crescut de PATRU ori Numarul de reclamatii pentru agresiuni cu caracter sexual a crescut de aproape patru ori in timpul Carnavalului de la Koln, a anuntat miercuri politia acestui oras, marcat de numeroasele violente comise impotriva femeilor in noaptea de Anul Nou. ...continuare.

Noi vesti cutremuratoare din Germania. Numar mare de agresiuni sexuale la Koln. Ce se intampla

publicat 2016-02-11 10:15:16 (Realitatea-TV)
Noi vesti cutremuratoare din Germania. Numar mare de agresiuni sexuale la Koln. Ce se intampla Numarul de reclamatii pentru agresiuni cu caracter sexual a crescut de aproape patru ori in timpul carnavalului de la Koln, a anuntat miercuri politia acestui oras, marcat de numeroasele violente comise impotriva femeilor in noaptea de Anul Nou, scrie Agerpres. ...continuare.

Un fotbalist a recunoscut ca a intretinut relatii sexuale cu o minora

publicat 2016-02-11 08:30:20 (Puterea)
Adam Johnson, fostul fotbalist englez, a recunoscut ca a intretinut relatii sexuale cu o minora in varsta de 15 ani. Acesta a pledat vinovat in procesul in care este judecat, relateaza The Guardian, citat de b1.ro. ...continuare.

Am aflat cum a evadat "Nicoleta" din bordelul in care era sclava sexuala! S-a indragostit de salvatorul ei!

publicat 2016-02-10 23:45:03 (CanCan)
Am aflat cum a evadat Nicoleta din bordelul in care era sclava sexuala! S-a indragostit de salvatorul ei! A fost vanduta pentru servicii sexuale si a indurat fel si fel de umilinte. “Nicoleta”, romanca pe care proxenetii au folosit-o ca sa-l seduca pe un milionar elvetian si sa-l escrocheze de 300.000 de euro, a scapat din infern printr-un miracol! ...continuare.

Top 5 SCANDALURI sexuale celebre

publicat 2016-02-10 19:45:18 (Romania-TV)
Top 5 SCANDALURI sexuale celebre Kim Kardashian, Rihanna sau Bill Clinton sunt doar cateva dintre celebritatile lumii care au fost implicate la un moment dat in scandaluri sexuale. ...continuare.

SCANDAL URIAȘ. A recunoscut ca a intretinut raporturi sexuale cu o MINORA

publicat 2016-02-10 17:30:05 (Evenimentul-Zilei)
SCANDAL URIAȘ. A recunoscut ca a intretinut raporturi sexuale cu o MINORA Adam Johnson, jucatorul echipei engleze Sunderland, a pledat vinovat in procesul in care este acuzat ca a intretinut raporturi sexuale cu o fata in varsta de 15 ani. ...continuare.

Un fotbalist important a recunoscut ca a intretinut relatii sexuale cu o minora de 15 ani

publicat 2016-02-10 17:15:26 (Realitatea-TV)
Un fotbalist important a recunoscut ca a intretinut relatii sexuale cu o minora de 15 ani Englezul Adam Johnson a pledat vinovat la doua dintre capetele de acuzare din procesul in care este judecat pentru faptul ca ar fi intretinut relatii sexuale cu minore. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urmatoare »