Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 15 16 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Doi barbati au fost arestati dupa ce ar fi sechestrat si obligat o fata de 16 ani sa intretina relatii sexuale cu mai multe persoane

publicat 2017-03-23 14:15:22 (Romania-TV)
Doi barbati au fost arestati dupa ce ar fi sechestrat si obligat o fata de 16 ani sa intretina relatii sexuale cu mai multe persoane Doi barbati acuzati ca in luna februarie au sechestrat si constrans, folosind violenta, o fata de 16 ani sa intretina relatii sexuale cu mai multe persoane, in schimbul unor sume de bani, au fost arestati preventiv de Judecatoria Oravita. ...continuare.

Suspecta ca il insala sotia si pus camere video in casa. HALUCINANT! Ce orori sexuale a descoperit

publicat 2017-03-23 13:15:09 (Realitatea-TV)
Suspecta ca il insala sotia si pus camere video in casa. HALUCINANT! Ce orori sexuale a descoperit Un barbat care suspecta ca sotia sa este infidela a montat in apartament microfoane si camere video si a descoperit o adevarata grozavie. ...continuare.

Profesora acuzata ca s-a culcat cu un elev de 17 ani. Ce a facut-o pe femeie sa zambeasca in poza din arest

publicat 2017-03-22 18:00:02 (Antena3)
Profesora acuzata ca s-a culcat cu un elev de 17 ani. Ce a facut-o pe femeie sa zambeasca in poza din arest Sarah Fowlkes, o profesoara de anatomie în vârsta de 27 de ani, a fost suspendata de la cursuri si arestata de politia din Texas, dupa ce a întretinut relatii sexuale cu un elev de 17... ...continuare.

Au fost filmati in timp ce intretineau relatii sexuale pe balcon. Ce s-a intamplat dupa ce imaginile au ajuns pe internet

publicat 2017-03-22 17:30:01 (Antena3)
Au fost filmati in timp ce intretineau relatii sexuale pe balcon. Ce s-a intamplat dupa ce imaginile au ajuns pe internet Scene socante filmate în Spania. Doi tineri au fost surprinsi in timp ce intretineau relatii sexuale pe un balcon. Un trecator i-a observat pe cei doi si a filmat escapada cu telefonul mobil. Incidentul a... ...continuare.

O mireasa s-a culcat, din greseala, cu cavalerul de onoare. Ce a urmat este incredibil

publicat 2017-03-22 15:15:10 (Realitatea-TV)
O mireasa s-a culcat, din greseala, cu cavalerul de onoare. Ce a urmat este incredibil O mireasa din China a intretinut, din greseala, relatii sexuale cu cavalerul de onoare, dupa ce a incurcat camera acestuia cu cea a mirelui, iar a doua zi l-a acuzat pe tanar de viol. ...continuare.

Cuplu din Spania, filmat in timp ce intretinea relatii sexuale pe balcon. Ce s-a intamplat dupa ce imaginile au ajuns online

publicat 2017-03-22 12:30:07 (ProTV)
Cuplu din Spania, filmat in timp ce intretinea relatii sexuale pe balcon. Ce s-a intamplat dupa ce imaginile au ajuns online Doi tineri au fost filmati in timp ce intretineau relatii sexuale pe un balcon. Un trecator a observat escapada acestora si nu s-a sfiit sa-i filmeze cu telefonul. ...continuare.

Motivul socant pentru care o profesoara acuzata ca s-a culcat cu un elev zambeste in arest

publicat 2017-03-22 12:15:05 (Realitatea-TV)
Motivul socant pentru care o profesoara acuzata ca s-a culcat cu un elev zambeste in arest O profesoara de liceu din SUA a fost arestata dupa ce a intretinut relatii sexuale cu un elev de 17 ani. Figura zambitoare a femeii in poza din arest i-a uluit pe comentatori. ...continuare.

Femei si barbati, loviti cu bestialitate in fata unei multimi uriase. Motivul este halucinant

publicat 2017-03-22 11:30:09 (Realitatea-TV)
Femei si barbati, loviti cu bestialitate in fata unei multimi uriase. Motivul este halucinant Mai multi cetateni din Indonezia au primit lovituri de bice intr-o piata de fata cu ceilalti localnici, pedeapsa primita dupa ce au intretinut relatii sexuale in afara casatoriei. ...continuare.

A intretinut relatii sexuale cu o minora, dar nu se astepta niciodata la asta! Sotia, devastata

publicat 2017-03-21 16:45:05 (Realitatea-TV)
A intretinut relatii sexuale cu o minora, dar nu se astepta niciodata la asta! Sotia, devastata Un barbat de 27 de ani, care urmeaza sa devina tata, a fost arestat dupa ce a intretinut relatii sexuale cu o minora de doar 13 ani. ...continuare.

Studiu: O viata sexuala activa imbunatateste performantele de la locul de munca

publicat 2017-03-20 14:45:07 (Romania-TV)
Studiu: O viata sexuala activa imbunatateste performantele de la locul de munca Un nou studiu sugereaza ca relatiile sexuale imbunatatesc performantele la locul de munca. Rezultatele au fost prezentate in urma analizelor realizate de doua ori pe zi, timp de doua saptamani, asupra a 159 de cupluri casatorite, conform Gizmodo. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 15 16 Pag. urmatoare »