Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urm. »

5 subiecte de discutie pe care cuplurile le evita

publicat 2014-07-29 23:15:26 (Realitatea-TV)
5 subiecte de discutie pe care cuplurile le evita Sinceritatea este foarte importanta la fel si puterea de a purta discutii cat mai deschise, pentru a putea sa construiesti o baza solida a unei relatii. Dar exista oare situatii in care prea multa sinceritate poate dauna unui cuplu? Intr-un studiu recent, 104 barbati si femei, implicati in relatii stabile, au fost rugati sa treaca in revista subiectele de discutie pe care le-au evitat in cuplu. Cele mai des nominalizate subiecte pe care cuplurile le evita 1. Relatiile trecute - incluzand... ...continuare.

8 motive de teama pentru sexul anal

publicat 2014-07-29 23:15:25 (Libertatea)
8 motive de teama pentru sexul anal Sexologii spun ca sexul anal este unul dintre cel mai prost intelese acte sexuale, ca atare se explica multitudinea de mituri si informatii gresite despre sexul anal. Foto: Arhiva In timp ce unii se bucura din plin de sexul anal, altii sunt extrem de rezervati. Iata 8 dintre cele mai des intalnite motive de teama atunci cand vine vorba despre sex anal, conform site-ului thefrisky.com. 1. Teama ca sexul anal ar putea provoca un "scaun" nedorit O data ce orificiul anal a fost penetrat, senzatia... ...continuare.

Pozitii sexuale pentru ca sexul sa dureze mai mult

publicat 2014-07-29 21:30:17 (Libertatea)
Pozitii sexuale pentru ca sexul sa dureze mai mult Daca iubitul tau ajunge repede la orgasm sau partidele voastre de sex dureaza mai putin decat ai vrea, fa o miscare inteligenta... Incearca pozitii sexuale care fac sexul sa dureze mai mult! Variatii... in picioare Absolut toate pozitiile sexuale in picioare imprastie energia si fluxul sanguin de-a lungul corpului si nu mai mult catre zona genitala, asa cum se intampla in pozitiile sexuale pe orizontala. Rezultatul? Va excitati si va lubrifiati mai incet, ceea ce categoric intarzie orgasmul... ...continuare.

O campanie de prevenire a SIDA, ce prezinta cupluri in pozitii sexuale, derulata in Elvetia - FOTO

publicat 2014-07-29 19:00:23 (Mediafax)
O campanie de prevenire a SIDA, ce prezinta cupluri in pozitii sexuale, derulata in Elvetia - FOTO O campanie de prevenire a maladiei SIDA, care cuprinde o serie de afise pe care sunt imprimate imagini cu mai multe cupluri aflate in pozitii sexuale explicite, a fost lansata luni, in Elvetia, provocand indignarea populatiei, informeaza AFP. ...continuare.

DATE ALARMANTE: Anual, 600.000 de romance cad VICTIME ale violentei domestice

publicat 2014-07-28 17:15:35 (Romania-TV)
DATE ALARMANTE: Anual, 600.000 de romance cad VICTIME ale violentei domestice Anual, in Romania, 600.000 de femei cad victime ale abuzurilor sexuale si violentei domestice, arata o ancheta a Agentiei pentru Drepturi Fundamentale a Uniunii Europene. ...continuare.

13 conspiratii sexuale faimoase

publicat 2014-07-28 01:00:22 (Realitatea-TV)
13 conspiratii sexuale faimoase Site-ul www.huffingtonpost.com a avut stralucita idee de a strange date despre cele mai celebre conspiratii sexuale de-a lungul timpului. Si in ciuda faptului ca sexul este un subiect despre care tuturor le place sa vorbeasca, au existat adevarate conspiratii si secrete pe care o atenta ancheta, chiar si pe internet, le dezvaluie. Iata ce s-a gasit: 1. Oprirea prostitutiei De cand lumea si pamantul, conspiratia impotriva prostitutiei a ocupat un loc important in preocuparile tarilor... ...continuare.

Conspiratii sexuale faimoase

publicat 2014-07-27 22:45:24 (Romania-TV)
Conspiratii sexuale faimoase In ciuda faptului ca sexul este un subiect despre care tuturor le place sa vorbeasca, au existat adevarate conspiratii si secrete pe care o atenta ancheta, chiar si pe internet, le dezvaluie. ...continuare.

3 jocuri sexuale pe care sa le practici pe plaja

publicat 2014-07-27 12:30:07 (Antena-1)
3 jocuri sexuale pe care sa le practici pe plaja Vacanta reprezinta cel mai placut mod de a te relaxa, cu atat mai mult daca esti la mare, asculti valurile si te lasi mangaiata de raze. Dar nu numai soarele trebuie sa te alinte, ci si iubitul tau. Și pentru ca iubirea e mare, dar si pasiunea, iata 3 jocuri sexuale pe care sa le practicati pe plaja: 1. Erotism in apa - nu este chiar indicat sa faceti dragoste in mare, iar prezervativele nu functioneaza asa bine, dar va puteti juca, ampzgi si sa aveti parte de momente intime rar intalnite.... ...continuare.

Placere LA MAXIM: Afrodisiacul care STARNESTE pasiunile SEXUALE

publicat 2014-07-27 02:00:05 (Evenimentul-Zilei)
Placere LA MAXIM: Afrodisiacul care STARNESTE pasiunile SEXUALE O bautura alcoolica foarte populara in Franta si cunoscuta in Anglia ca ghimber verde este considerata un puternic afrodisiac. ...continuare.

Cele mai puternice fantezii sexuale ale femeilor

publicat 2014-07-27 00:45:20 (Realitatea-TV)
Cele mai puternice fantezii sexuale ale femeilor Cu siguranta orice barbat s-a intrebat care sunt cele mai fierbinti fantezii sexuale ale femeilor, mai ales ca in multe cupluri acestea sunt subiecte tabu. Fanteziile au un rol puternic excitant si ca atare contribuie activ la o relatie sexuala sanatoasa. Insa pe cat de mult gandim, pe atat de putin rostim cand e vorba de sex. Multi barbati nu au curajul sa isi intrebe partenera despre fanteziile ei sexuale, insa studii realizate pe esantioane reprezentative releva un top 9 pe care le puteti... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

accidente rutier rezultate la bac jilava detectivi andrei prepelita burlacita la craiova de azi jay leno stirile pro tv emerge popesti leordeni alegerile prezidentiale youtube testicule tragedii bacau organe industrie promotii andrian mega de la ora 17 money channel posta romana bianca darwin excursia chei restructurari doi baieti stefania moise europarlamentare 2014 uranus parintele arsenie boca un mort si cinci raniti amicale adam craciunescu millennium bank stefania mototol robbie williams banii publici mohombi gorj bilet lia manoliu viata pe marte astrolog politia locala