Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urm. »

Un soldat roman membru al trupelor ONU, investigat pentru abuzuri sexuale

publicat 2017-04-29 21:30:01 (Antena3)
Un soldat roman membru al trupelor ONU, investigat pentru abuzuri sexuale Un soldat roman, membru al misiunii ONU de mentinere a pacii in Republica Democrata Congo (MONUSCO), este acuzat ca a abuzat sexual o localnica minora si se presupune ca el este tatal copilului pe ca... ...continuare.

OROARE. A organizat, timp de 11 ani, ORGII CU PROPRIILE FIICE

publicat 2017-04-29 19:00:03 (Evenimentul-Zilei)
OROARE. A organizat, timp de 11 ani, ORGII CU PROPRIILE FIICE Poveste horror in judetul Iasi: un barbat si-a abuzat sexual propriile fiice timp de 11 ani. Organiza orgii sexuale cu fetele lui cat timp mama lor era plecata la munca in strainatate. ...continuare.

Cele mai CIUDATE obiceiuri sexuale. In Antichitate, erau firesti. Astazi, DE NECONCEPUT!

publicat 2017-04-28 17:45:10 (Realitatea-TV)
Cele mai CIUDATE obiceiuri sexuale. In Antichitate, erau firesti. Astazi, DE NECONCEPUT! Incestul, homosexualitatea, pedofilia si orgiile sexuale sunt practici controversate in societatea moderna, unele din ele fiind chiar interzise prin lege - de exemplu incestul si pedofilia. Cu mii de ani in urma insa, aceste obiceiuri erotice erau considerate ceva firesc, iar cei care le-ar fi respins ar fi fost priviti cu reticenta sau dispret, asa cum sunt priviti astazi cei care le practica. ...continuare.

Cat trebuie sa dureze o partida de sex. Raspunsul soc! Te incadrezi?

publicat 2017-04-27 13:00:10 (Realitatea-TV)
Cat trebuie sa dureze o partida de sex. Raspunsul soc! Te incadrezi? Potrivit unui studiu stiintific realizat de "Society for Sex Therapy and Research", pentru un act sexual ideal sunt necesare intre 7 si 13 minute. Studiul a analizat, timp de zece ani, calitatea raporturilor sexuale a 50 de voluntari. ...continuare.

Alerta tabloida! Cat de buni in pat sunt unii artisti? Femeile care au fost cu ei, au spus totul. Detaliile picante au ajuns virale. GALERIE

publicat 2017-04-26 10:00:03 (Evenimentul-Zilei)
"Barfele sunt facute pentru a fi impartite". Pe acest principiu merg si femeile care nu au mai rezistat sa tina in ele si au spus lumii despre aventurile lor sexuale. ...continuare.

Se alege praful de cea mai veche meserie din istorie! Au aparut bordelurile cu roboti sexuali! Imagini cu "fetitele" din casele de prostitutie!

publicat 2017-04-26 10:00:02 (Antena-1)
Se alege praful de cea mai veche meserie din istorie! Au aparut bordelurile cu roboti sexuali! Imagini cu fetitele din casele de prostitutie! Revolutia inteligentei artificiale se petrece in multe domenii, iar cel al favorurilor sexuale nu face exceptie de la regula ...continuare.

Femei insarcinate abuzate in bordeluri legale

publicat 2017-04-24 12:30:02 (Antena3)
Femei insarcinate abuzate in bordeluri legale O prostituata dintr-un bordel legal din Germania a fost platita sa întretina relatii sexuale cu sase barbati în acelasi timp. Mai grav este faptul ca femeia era însarcinata în acele... ...continuare.

O PROFESOARA intretinea relatii SEXUALE online cu un ELEV de 13 ani

publicat 2017-04-24 12:15:04 (Evenimentul-Zilei)
O PROFESOARA intretinea relatii SEXUALE online cu un ELEV de 13 ani O tanara profesoara a fost arestata dupa ce i-a trimis unui elev de 13 ani poze si filmulete cu ea in timp ce intretinea relatii sexuale cu un barbat. ...continuare.

Cele mai ascunse fantezii sexuale ale femeilor. Nu e de mirare ca niciuna nu recunoaste!

publicat 2017-04-23 15:45:07 (Realitatea-TV)
Cele mai ascunse fantezii sexuale ale femeilor. Nu e de mirare ca niciuna nu recunoaste! Cu siguranta orice barbat s-a intrebat care sunt cele mai fierbinti fantezii sexuale ale femeilor, mai ales ca in multe cupluri acestea sunt subiecte tabu. Fanteziile au un rol puternic excitant si, ca atare, contribuie activ la o relatie sexuala sanatoasa. ...continuare.

O mama cu 4 copii s-a sinucis dupa ce a fost acuzata pe nedrept ca a intretinut relatii sexuale cu un minor

publicat 2017-04-23 13:00:05 (ProTV)
O mama cu 4 copii s-a sinucis dupa ce a fost acuzata pe nedrept ca a intretinut relatii sexuale cu un minor O mama cu 4 copii din Marea Britanie s-a sinucis dupa ce a pierdut custodia copiilor, ca urmare a unui proces in care a fost acuzata pe nedrept ca a intretinut relatii sexuale cu un minor. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 17 18 Pag. urmatoare »