Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urm. »

Fantezii sexuale. La ce viseaza femeile si barbatii

publicat 2015-05-06 23:15:14 (Realitatea-TV)
Fantezii sexuale. La ce viseaza femeile si barbatii Desi oamenii petrec mult timp vorbind (si gandindu-se) despre fanteziile sexuale, oamenii de stiinta nu inteleg, deocamdata, cat de "normale" din punctul de vedere al importantei sunt anumite fantezii. ...continuare.

Pozitii sexuale in care arzi caloriile

publicat 2015-05-06 23:00:38 (Romania-TV)
Pozitii sexuale in care arzi caloriile Sigur ca o partida de sex este mai apetisanta pentru oricine decat exercitiile fizice in sala de fitness. Asa ca, daca tot ai mare grija de silueta, de ce sa nu profiti de ocazie si sa alegi cateva pozitii prin care sa arzi mai multe calorii? ...continuare.

Cele mai noi si mai neobisnuite diete

publicat 2015-05-06 11:30:03 (Click)
Cele mai noi si mai neobisnuite diete Cele mai noi si mai neobisnuite diete Cum celebritatile sunt cele mai bune ambasadoare ale eficientei unui regim de slabire, va invitam sa le descoperiti pe cele mai noi si inedite si sa slabiti ca o... mondena! Dieta bioritmului: Important nu este cat mananci, ci cand! ...continuare.

Fantezii sexuale. La ce viseaza femeile si barbatii

publicat 2015-05-05 23:00:17 (Romania-TV)
Fantezii sexuale. La ce viseaza femeile si barbatii Desi oamenii petrec mult timp vorbind (si gandindu-se) despre fanteziile sexuale, oamenii de stiinta nu inteleg, deocamdata, cat de "normale" din punctul de vedere al importantei sunt anumite fantezii. ...continuare.

Un barbat, BATUT CRUNT de o vecina fiindca nu a vrut sa-i satisfaca fanteziile sexuale

publicat 2015-05-05 19:30:19 (Romania-TV)
Un barbat, BATUT CRUNT de o vecina fiindca nu a vrut sa-i satisfaca fanteziile sexuale Un botosanean a fost bagat in spital de o vecina. Femeia l-a batut cu un levier fiindca barbatul a refuzat sa faca sex cu ea. ...continuare.

Fobii SEXUALE despre care NU ȘTIAI ca EXISTA! Ai si tu una?

publicat 2015-05-05 19:30:17 (Libertatea)
Cine ar fi crezut ca si in pat oamenii au diferite fobii? Ei bine, cercetatorii spun ca exista... ...continuare.

Curtea Suprema a SUA confirma interzicerea terapiei pentru tinerii gay

publicat 2015-05-04 22:15:02 (Antena3)
Curtea Suprema a SUA confirma interzicerea terapiei pentru tinerii gay Curtea Suprema a Statelor Unite a confirmat interzicerea in statul New Jersey a terapiei prin care se incerca schimbarea orientarii sexuale a tinerilor gay, relateaza AFP. In cazul King vs. Christie, instanta a... ...continuare.

Cazul care a socat lumea: A luat Ebola dupa un contact sexual

publicat 2015-05-03 22:45:25 (Romania-TV)
Cazul care a socat lumea: A luat Ebola dupa un contact sexual O femeie din Liberia a fost diagnosticata cu Ebola dupa ce a intretinut, neprotejat, relatii sexuale cu un supravietuitor ale acestui virus la jumatate de an dupa ce el se vindecase. ...continuare.

Efectele neasteptate ale abstinentei sexuale. Avertismentul medicilor

publicat 2015-05-03 13:30:20 (Realitatea-TV)
Efectele neasteptate ale abstinentei sexuale. Avertismentul medicilor Abstinenta sexuala are valente diferite pentru oameni diferiti, ea jucand un rol important atat pentru starea fizica de sanatate, cat si pentru cea emotionala. Unele persoane pot decide sa fie abstinente, in timp ce altele ajung la abstinenta din cauza vietii agitate. ...continuare.

Condimente pentru potenta. Cum functioneaza

publicat 2015-05-03 10:00:12 (Romania-TV)
Condimente pentru potenta. Cum functioneaza Cultura indiana, una dintre cele mai sexuale din lume, se mandreste cufelul in care sunt folosite condimentele, pentru a da savoare celor mai frumoase lucruri in viata. Implicit, de-a lungul timpului au fost identificate si o serie de condimente pentru potenta, unele dintre ele aflandu-se pe rafturile din bucatariile oricui, fara sa stim ca ajuta de fapt la cresterea apetitului sexual si a potentei. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urmatoare »