Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 28 29 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Locul din Romania INTERZIS femeilor

publicat 2014-09-19 15:00:41 (Realitatea-TV)
Locul din Romania INTERZIS femeilor Oricat ar lupta feministele impotriva discriminarii sexuale exista un lucru pe care nu il pot schimba: in lumea secolului XXI inca mai exista locuri in care accesul femeilor este interzis. Un astfel de loc este manastirea Frasinei, in judetul Valcea, scrie one.ro. Femeile nu pot intra la manastirea Frasinei din judetul Valcea. Regula a fost impusa de Sfantul Ierarh Calinic in secolul al XIX-lea, care a decis ca in incinta manastirii sa nu se manance carne si sa nu intre femeile, iar cele care... ...continuare.

DEZMAȚ intr-o statiune din Grecia. Britanicii i-au INGROZIT pe localnici prin comportamentul lor DESFRANAT

publicat 2014-09-19 13:45:13 (Evenimentul-Zilei)
DEZMAȚ intr-o statiune din Grecia. Britanicii i-au INGROZIT pe localnici prin comportamentul lor DESFRANAT Dupa ce fotografiile din Magaluf si Gallipoli au lasat cu gura cascata pudicii si i-au determinat pe localnici sa ia masuri impotriva petrecaretilor scapati de sub control, o statiune din Grecia se alatura listei de locuri preferate de amatorii de alcool, droguri si relatii sexuale de o noapte. ...continuare.

5 secrete mici pentru probleme sexuale mari

publicat 2014-09-19 00:01:00 (Realitatea-TV)
5 secrete mici pentru probleme sexuale mari Site-ul Womanshealthmag.com vine in intampinarea multor probleme sexuale cu sfaturile de mare ajutor ale profesionistilor sexologi. Iata ce ai de facut in urmatoarele situatii: 1. El termina prea repede Ejacularea prematura a fost si ramane una dintre cele mai des intalnite probleme sexuale de cuplu. Iar femeile sunt convinse ca daca un tip termina prea repede este pentru ca e superexcitat. De fapt, termina prea repede fiindca e speriat sau sufera de anxietate, pe marginea problemelor de... ...continuare.

Secrete mici pentru probleme sexuale mari

publicat 2014-09-18 23:00:38 (Romania-TV)
Secrete mici pentru probleme sexuale mari Site-ul Womanshealthmag.com vine in intampinarea multor probleme sexuale cu sfaturile de mare ajutor ale profesionistilor sexologi. Iata ce ai de facut in urmatoarele situatii. ...continuare.

Motive ascunse pentru care barbatii devin impotenti

publicat 2014-09-18 13:00:09 (Evenimentul-Zilei)
Motive ascunse pentru care barbatii devin impotenti Scaderea libidoului, abstinenta indelungata, relatiile noi dupa o perioada mai lunga de timp, dar si adulterul sunt cateva din cauzele impotentei selective. Barbatii care sufera de aceasta tulburare pot intretine relatii sexuale normale cu unele femei, dar nu pot avea relatii intime cu altele. ...continuare.

Papusa gonflabila...vie!

publicat 2014-09-17 23:45:22 (Libertatea)
Papusa gonflabila...vie! Un fotomodel din Letonia a cheltuit o avere pe numeroase operatii estetice pentru a semana cat mai bine cu o papusa gonflabila. Inainte- Asa arata Victoria inainte de a incepe seria de operatii Dupa Papusile gonflabile, jucarii sexuale la mare cautare Publicitate Victoria Wild, care e stabilita la Cannes, in Franta, sustine ca tot timpul a fost fascinata de felul in care arata papusile gonflabile. Fiindca i se par extrem de sexy, a vrut sa faca tot ce ii sta in putinta pentru a arata ca... ...continuare.

Secretul unei vieti sexuale perfecte. Doar asa poti avea partide de sex extraordinare

publicat 2014-09-16 16:15:18 (Evenimentul-Zilei)
Secretul unei vieti sexuale perfecte. Doar asa poti avea partide de sex extraordinare Un studiu recent arata ca in cuplurile care se iubesc cu adevarat si au o relatia stabila viata intima este mult mai implinita decat pentru cele care se intalnesc doar pentru partide de sex ocazionale ...continuare.

Idila terminata la spital. Un tanar a fost snopit in bataie de fratele iubitei

publicat 2014-09-14 09:45:25 (Romania-TV)
Idila terminata la spital. Un tanar a fost snopit in bataie de fratele iubitei Un baiat de 17 ani din Arges a fost snopit in bataie de fratele iubitei lui in varsta de 14 ani. Tanarul si-a iesit din minti cand a aflat ca sora lui a intretinut relatii sexuale cu prietenul ei, informeaza . ...continuare.

CARE-I TREABA CU DROGUL VIOLULUI ȘI CU FELURILE IN CARE NE PUTEM FERI DE AGRESIUNI SEXUALE?

publicat 2014-09-13 13:45:10 (Libertatea)
Pana acum cateva zile, in Romania nu se vorbea despre drogul violului. Era pur si simplu un lucru... ...continuare.

Fost directorul CIA compara raidurile din Irak cu "escapade sexuale"

publicat 2014-09-13 12:15:17 (Income-Magazine)
Fost directorul CIA compara raidurile din Irak cu escapade sexuale Raidurile aeriene intreprinse de Statele Unite in Irak împotriva gruparii Statul Islamic (SI) sunt un fel de "aventuri sexuale fara viitor", a avertizat Michael Hayden, fost director al CIA si NSA. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 28 29 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

fibre marlene darling virusul ebola carmen serban taxe horoscop scutere continental tichete cadou mire salaj firma de curierat alessandro sfarsitul lumi mitu starea contracte de publicitate taxa de universul meu gheorghe stefan ulei lancia alexa covrig stirile de noapte a murit buna ziua iasi numerele castigatoare antenei schiavone nave prajitura gria nadlac alegeri locale ziua de nastere imagin klein delta airlines presa din cipru consuelo mutu jerusalem adrenalina voturi miercurea niraj andreea banica si lucian bacau prietenii poze cu florin salam