Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 15 16 Pag. urm. »

De cate "mesaje text" este nevoie pentru a ajunge la relatii sexuale. Casatoritii incep infidelitatile pe facebook

publicat 2017-01-19 12:45:24 (Romania-TV)
De cate "mesaje text" este nevoie pentru a ajunge la relatii sexuale. Casatoritii incep infidelitatile pe facebook In era aplicatiilor de dating precum Tinder, tinerii care nu se cunosc personal schimba in medie doar 10 mesaje inainte de a ajunge sa faca sex, potrivit Mashable. ...continuare.

Ce spune data ta de nastere despre felul in care faci dragoste

publicat 2017-01-19 11:45:22 (Realitatea-TV)
Ce spune data ta de nastere despre felul in care faci dragoste Te-ai gandit vreodata ca data nasterii are o mare contributie asupra vietii tale sexuale? ...continuare.

O familie s-a mutat in gara din Campina: parintii intretin relatii sexuale in sala de asteptare, iar copilul de 2 ani doarme in ger

publicat 2017-01-18 16:15:02 (Antena3)
O familie s-a mutat in gara din Campina: parintii intretin relatii sexuale in sala de asteptare, iar copilul de 2 ani doarme in ger Situatie dramatica in gara din Campina, acolo unde un baietel in varsta de doar doi ani este tarat de parintii sai prin viscol, ger si zapada, iar autoritatile stau cu... ...continuare.

7 fantezii sexuale ale femeilor care te vor soca

publicat 2017-01-18 15:00:16 (Realitatea-TV)
7 fantezii sexuale ale femeilor care te vor soca Ce-si doresc femeile? Revista pentru barbati "Men's Health" a realizat un sondaj in urma caruia a descoperit care sunt fanteziile femeilor. Pentru unii, rezultatele au fost socante. ...continuare.

Minoritatile sexuale, dezamagite de noul presedinte al Parlamentului European

publicat 2017-01-17 21:15:08 (Puterea)
Minoritatile sexuale, dezamagite de noul presedinte al Parlamentului European Minoritatile sexuale, reprezentate, la nivel european, de ILGA Europe (International Lesbian, Gay, Bisexual, Trans and Intersex Association), sunt dezamagite de trocul politic prin care grupurile PPE si ALDE au convenit sa-l impuna la sefia Parlamentul European pe italianul Antonio Tajani (Forza Italia). Reprezentantii ILGA sustin ca Tajani nu este un "prieten al drepturilor omului", intrucat acesta s-a exprimat in defavoarea adoptiilor de copii de catre cuplurile homosexuale. Intr-un... ...continuare.

Reactia lui Putin dupa raportul compromitator despre Trump: "Cei care lanseaza stiri false sunt mai rai decat prostituatele"

publicat 2017-01-17 17:00:21 (ProTV)
Reactia lui Putin dupa raportul compromitator despre Trump: Cei care lanseaza stiri false sunt mai rai decat prostituatele Vladimir Putin a reactionat pentru prima data in fata reporterilor pe tema presupusei inregistrari secrete cu Donald Trump intretinand relatii sexuale in Moscova cu prostituate. ...continuare.

Care este numarul magic al vietii tale sexuale

publicat 2017-01-17 14:30:13 (Realitatea-TV)
Care este numarul magic al vietii tale sexuale Gasirea numarului magic al vietii tale sexuale este foarte importanta, daca vrei sa beneficiezi de toate efectele pozitive implicate de o partida de amor. ...continuare.

Un calugar hindus, in varsta de 120 de ani, dezvaluie secretul unei vieti lungi: Nu am facut niciodata...

publicat 2017-01-17 11:15:01 (Antena3)
Un calugar hindus, in varsta de 120 de ani, dezvaluie secretul unei vieti lungi: Nu am facut niciodata... Swami Sivananda s-a nascut pe data de 8 august 1896,. El considera ca secretul unei vieti lungi este lipsa contactelor sexuale, alimentatia si sedintele de yoga, scrie The Mirror. Sivananda s-a nascut... ...continuare.

Caz socant la un liceu din Neamt! Doi elevi de 16 ani au intretinut relatii sexuale cat lipsea profesorul din clasa

publicat 2017-01-16 20:45:44 (CanCan)
Caz socant la un liceu din Neamt! Doi elevi de 16 ani au intretinut relatii sexuale cat lipsea profesorul din clasa Un caz cat se poate de socant s-a petrecut recent la un liceu din judetul Neamt, acolo unde doi elevi au intretinut relatii sexuale intr-o sala de clasa, cata vreme profesorul lor lipsea de la ora. Acum, Inspectoratul Scoalr Judetean din Neamt a deschis o ancheta la respectivul liveu. Purtatorul de cuvant al Inspectoratului Scolar Judetean (ISJ) Neamt, Elena Preda, a declarat, faptul ca vineri, parintii unei eleve de 16 ani de la Grupul Scolar "Mihail Sadoveanu" din comuna Borca au depus o... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 15 16 Pag. urmatoare »