Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urm. »

De ce te dor dintii? Afla cele mai intalnite cauze!

publicat 2017-10-23 17:15:13 (Realitatea-TV)
De ce te dor dintii? Afla cele mai intalnite cauze! Problemele orale pot avea ca simptom durerea de dinti, cu intensitati diferite, in functie de stadiul de agravare. Cele mai puternice dureri sunt cele create de disfunctii ale danturii si gingii, urmate de cele de la nivelul sinusurilor. ...continuare.

Scandal de hartuire sexuala la nationala Suediei. Acuzatii GRAVE pentru TREI VEDETE

publicat 2017-10-23 11:30:10 (Romania-TV)
Scandal de hartuire sexuala la nationala Suediei. Acuzatii GRAVE pentru TREI VEDETE O fosta jucatoare de fotbal din Suedia, acum angajata a federatiei, a dezvaluit ca a fost victima hartuirii sexuale din partea a trei fotbalisti "foarte cunoscuti" din nationala suedeza din anii 2000, informeaza Aftonbladet. ...continuare.

Ce declara noul episcop al Husilor despre familia traditionala

publicat 2017-10-22 20:45:01 (Antena3)
Ce declara noul episcop al Husilor despre familia traditionala Scaunul de episcop al Husilor a ramas vacant, dupa ce fostul ierarh, Corneliu Barladeanul, a facut o cerere de retragere de la slujire, el fiind acuzat ca ar fi intretinut relatii sexuale cu un barbat.  ...continuare.

Andreea Balan, agresata de fani. "Voiau sa se apropie erotic ..."

publicat 2017-10-22 16:15:07 (Romania-TV)
Andreea Balan, agresata de fani. "Voiau sa se apropie erotic ..." Andreea Balan face dezvaluiri socante! Artista a vorbit despre subiectul hartuirii sexuale, in contextul in care mai multe femei au inceput sa-si spuna povestea, sub umbrela campaniei metoo. ...continuare.

#metoo. Sore rupe tacerea, dupa ce a fost hartuita sexual: "Ma uit in urma si mi-as fi dorit sa am curajul sa ma apar"

publicat 2017-10-22 13:45:01 (Antena-1)
Din ce in ce mai multe femei au prins curaj sa vorbeasca despre abuzurile sexuale, iar vedetele au trecut si ele prin momente cumplite. Una dintre artistele cunoscute de la noi a vorbit despre ce anume a patit in momentul in care a trait pe pielea ei aceasta experienta neplacuta! ...continuare.

VIDEO / O profesoara a fost arestata, dupa ce a facut sex cu una dintre elevele sale minore! E incredibil unde s-au consumat partidele "fierbinti"

publicat 2017-10-22 12:30:02 (CanCan)
VIDEO / O profesoara a fost arestata, dupa ce a facut sex cu una dintre elevele sale minore! E incredibil unde s-au consumat partidele "fierbinti" Un scandal de nedescris a izbucnit intr-un liceu, dupa ce una dintre eleve a marturisit ca a intretinut relatii sexuale cu o profesoara suplinitoare. Copila de 15 ani a spus ca a facut sex cu femeia de 30 de ani de mai mult de 10 ori in timpul relatiei care a durat doua luni. Anchetatorii au fost socati cand au auzit unde s-au iubit cele doua. E scandal urias la liceul Hagerty, aflat in statul american Florida. Jaclyn Truman, o profesoara in varsta de 30 de ani, a demisionat dupa ce a fost... ...continuare.

Fanteziile sexuale ale fiecarei zodii in parte

publicat 2017-10-21 21:00:11 (Romania-TV)
Fanteziile sexuale ale fiecarei zodii in parte Fanteziile sexuale fac parte din viata tuturor. Unele sunt puse in practica, altele tinute ascunse din mai multe motive ce tin de personalitatea fiecaruia. Daca vrei sa-i faci o surpriza si sa-i propui partenerului tau o fantezie sexuala de care sa fii sigur ca-i place. Iata ce spun astrologii despre fiecare zodie in parte. ...continuare.

#metoo | Un subiect tabu in Romania. Seful CNCD: Victimele hartuirii sexuale nu au suportul necesar, au o temere de a sesiza institutiile

publicat 2017-10-20 23:30:05 (Mediafax)
#metoo | Un subiect tabu in Romania. Seful CNCD: Victimele hartuirii sexuale nu au suportul necesar, au o temere de a sesiza institutiile Campania #metoo, in care femeile victime ale hartuirii si abuzurilor sexuale isi povestesc experientele, pune in discutie un subiect tabu in Romania. ...continuare.

Anda Adam, despre hartuire si abuzuri sexuale. Artista a avut doua colaborari cu Rimaru

publicat 2017-10-20 23:15:13 (Romania-TV)
Anda Adam, despre hartuire si abuzuri sexuale. Artista a avut doua colaborari cu Rimaru Anda Adam a declarat ca este ferm convinsa ca scandalul #metoo#, declansat la Hollywood si care a ajuns si in Romania, vizeaza si victime barbati, care au fost hartuiti sexual de catre femei. ...continuare.

Tom Jones a fost si el victima unei hartuiri sexuale: "M-am simtit ingrozitor"

publicat 2017-10-20 21:00:02 (CanCan)
Tom Jones a fost si el victima unei hartuiri sexuale: "M-am simtit ingrozitor" Celebrul cantaret Tom Jones a marturisit ca a fost si el victima unei hartuiri sexuale, dupa aparitia campaniei #metoo. Lui Tom Jones i s-a intamplat la inceputul carierei muzicale."S-a intamplat la inceput. A fost o singura data, de fapt, cand cineva a incercat sa profite de mine. A fost o intrebare, de fapt. Dar am spus: «Nu». M-am simtit ingrozitor", a povestit Tom Jones pentru BBC."Astfel de lucruri se intampla dintotdeauna si in industria muzicala. Exista artisti care s-au plans de... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urmatoare »