Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 14 15 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Mireasa i-a garantat ca e virgina.In noaptea nuntii mirele a descoperit ceva SOC.A luat un bici si..

publicat 2017-02-24 18:45:13 (Realitatea-TV)
Mireasa i-a garantat ca e virgina.In noaptea nuntii mirele a descoperit ceva SOC.A luat un bici si.. Un caz socant vine din Zimbabwe, Africa. Un barbat si-a luat iubita de sotie, dupa ce aceasta i-a garantat ca e virgina. Conform obiceiului strabun, cei doi nu aveau voie sa intretina relatii sexuale inainte de casatorie, o datina pe care logodnicii au respectat-o. ...continuare.

7 dintre cele mai fierbinti situatii de sex

publicat 2017-02-24 14:30:06 (Romania-TV)
7 dintre cele mai fierbinti situatii de sex Exista multe tipuri de situatii care duc la sex, insa cele 7 asupra carora ne-am oprit sunt cele mai fierbinti ipostaze care determina starea de excitare la cote maxime, si care, implicit, duc la cele mai fierbinti partide de sex. ...continuare.

Profesorul din Galati care cerea favoruri sexuale de la eleve pentru note mari a primit ce merita

publicat 2017-02-23 16:00:20 (Realitatea-TV)
Profesorul din Galati care cerea favoruri sexuale de la eleve pentru note mari a primit ce merita A infiintat un liceu particular care ii purta numele, iar ulterior a santajat elevele sa intretina relatii sexuale cu el. ...continuare.

Un pedofil i-a dat o boala venerica fiicei sale de cinci ani | Memoria EVZ

publicat 2017-02-23 09:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Un pedofil i-a dat o boala venerica fiicei sale de cinci ani | Memoria EVZ Un barbat de 25 de ani a recunoscut in fata anchetatorilor ca si-a supus la perversiuni sexuale fiica de cinci anisori. ...continuare.

Fenomen ingrijorator. Jumatate din cupluri nu intretin relatii sexuale cu partenerii. Care este motivul

publicat 2017-02-22 12:15:27 (Romania-TV)
Fenomen ingrijorator. Jumatate din cupluri nu intretin relatii sexuale cu partenerii. Care este motivul Aproape jumatate din casatoriile din Japonia sunt lipsite de actul sexual, conform unui nou raport. Un procent record de 47,2% din barbatii si femeile casatorite din Japonia au declarat ca nu au mai intretinut relatii intime cu partenerul de peste o luna de zile. ...continuare.

Bijuterii de lux care nu sunt ceea ce par. O companie de jucarii sexuale a dat lovitura

publicat 2017-02-22 00:00:08 (Realitatea-TV)
Bijuterii de lux care nu sunt ceea ce par. O companie de jucarii sexuale a dat lovitura O companie de jucarii sexuale si produse pe aceeasi tema a lansat o colectie de bijuterii multifunctionale, care pot fi folosite si in scop estetic, dar si practic, pentru jocuri erotice. ...continuare.

Cum le place femeilor sa faca sex, dar nu indraznesc sa le ceara barbatilor

publicat 2017-02-21 21:00:03 (Click)
Cum le place femeilor sa faca sex, dar nu indraznesc sa le ceara barbatilor Femeile au dorinte sexuale pe care si-ar dori sa le puna in practica, dar se tem ca partenerii le vor intelege gresit sau ca isi vor forma o parere negativa despre ele. ...continuare.

Li se parea ca profesoara lor se comporta ciudat. Pentru ce a facut a fost data afara din scoala

publicat 2017-02-21 15:45:02 (Antena3)
Li se parea ca profesoara lor se comporta ciudat. Pentru ce a facut a fost data afara din scoala Unei profesoare din Marea Britanie i s-a interzis sa mai intre la cursuri, dupa ce a venit la ore beata si a început sa caute pe internet jucarii sexuale. Conducerea scolii a vrut sa o testeze cu... ...continuare.

Horoscop amoros: Secretele sexuale ale fiecarei zodii

publicat 2017-02-21 14:30:19 (Romania-TV)
Horoscop amoros: Secretele sexuale ale fiecarei zodii Cand vine vorba despre detalii care tin de viata sexuala fiecare are secretele lui. Iti dezvaluim cateva din secretele sexuale ale barbatilor in functie de zodia lor. Toate aceste amanunte, despre zodii si secretele lor sexuale, depind si de alte cateva caracteristici, dar se poate face un tipar comun, cu detalii, care definesc comportamentul si nevoile din budoar pentru fiecare zodie in parte. ...continuare.

Sclavele sexuale ale ISIS au dezvaluit ororile prin care trec! Batute si violate in fata copiilor

publicat 2017-02-21 10:30:07 (Realitatea-TV)
Sclavele sexuale ale ISIS au dezvaluit ororile prin care trec! Batute si violate in fata copiilor Victimele abuzurilor sexuale ale teroristilor din Irak si Siria au ales sa vorbeasca si sa dezvaluie ororile indurate de sclavele sexuale ale ISIS. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 14 15 Pag. urmatoare »