Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 19 20 Pag. urm. »

Un politist s-a dat drept FEMEIE pentru a pacali diversi barbati spre a intretine relatii sexuale cu acestia! Un alt "hobby" al ofiterului presupunea AGRESAREA MINORILOR, folosindu-se de autoritatea impusa de FUNCTIE

publicat 2016-07-23 22:45:04 (Evenimentul-Zilei)
Un politist s-a dat drept FEMEIE pentru a pacali diversi barbati spre a intretine relatii sexuale cu acestia! Un alt "hobby" al ofiterului presupunea AGRESAREA MINORILOR, folosindu-se de autoritatea impusa de FUNCTIE David Cerna, un fost politist din Missouri, a pledat vinovat pentru acuzatii legate de incalcarea dreptului la viata privata, dupa ce a publicat online mai multe filmulete in care diversi barbati intretineau relatii sexuale cu el, informeaza Daily Star. ...continuare.

Reduceri la parfumuri. Top cele mai bune oferte de la Elefant.ro

publicat 2016-07-23 20:30:14 (Realitatea-TV)
Reduceri la parfumuri. Top cele mai bune oferte de la Elefant.ro Unul dintre cele mai importante magazine online, Elefant.ro, anunta cateva reduceri la parfumuri, atat la cele de dama, cat si la cele pentru barbati. ...continuare.

Atentie la necunoscutii de pe Facebook. Rapeau fete si le transformau in sclave sexuale

publicat 2016-07-22 21:30:01 (Antena3)
Atentie la necunoscutii de pe Facebook. Rapeau fete si le transformau in sclave sexuale Doi galateni i-au socat si pe procurorii DIICOT, dupa ce s-au dedat la acte pe care putini dintre noi si le pot inchipui. Iulian Obreja si Aristita Ali sunt concubini si au decis sa faca bani din... ...continuare.

Top 9 cele mai fierbinti fantezii sexuale ale unei femei

publicat 2016-07-22 12:15:17 (Romania-TV)
Top 9 cele mai fierbinti fantezii sexuale ale unei femei Multe studii au indicat faptul ca una dintre cele mai comune fantezii sexuale in randul femeilor este fantezia violului. ...continuare.

LOREDANA si SORIN de la "Insula Iubirii" au trecut la fapte! Ea i-a aratat ce pozitii sexuale ii plac, iar el...

publicat 2016-07-21 08:15:02 (CanCan)
LOREDANA si SORIN de la "Insula Iubirii" au trecut la fapte! Ea i-a aratat ce pozitii sexuale ii plac, iar el... Loredana si Sorin de la "Insula Iubirii" nu mai au nicio retinere, asa ca au trecut la pasul urmator in relatia lor. Cei doi tineri au ajuns in pat, unde au purtat o discutie indecenta. Sorin a intreabat-o pe Loredana despre pozitii sexuale, iar ea i-a aratat ce ii place. "Imi place pe burta. Uite asa imi place! Stai ca sunt uda!", i-a spus Loredana. Loredana si Sorin s-au iubit in pat. "Ne-am jucat putin mai erotic. Nu stiu ce o sa se intample. Ne-am incins, dar nimic mai mult. Nu ca nu... ...continuare.

Ce risti daca faci sex prea des

publicat 2016-07-20 11:30:15 (Romania-TV)
Ce risti daca faci sex prea des Contactele sexuale frecvente, de 2-3 ori pe saptamana, reduc stresul, te ajuta sa dormi mai bine, iti restabilesc echilibrul hormonal, te scutesc de durerile de cap intense. Ce se intampla insa atunci cand exagerezi? ...continuare.

Ce risti daca faci sex prea des

publicat 2016-07-20 11:30:14 (Realitatea-TV)
Ce risti daca faci sex prea des Contactele sexuale frecvente, de 2-3 ori pe saptamana, reduc stresul, te ajuta sa dormi mai bine, iti restabilesc echilibrul hormonal, te scutesc de durerile de cap intense. Ce se intampla insa atunci cand exagerezi? ...continuare.

10 pozitii sexuale pe care trebuie sa le incerci neaparat

publicat 2016-07-20 00:00:19 (Realitatea-TV)
10 pozitii sexuale pe care trebuie sa le incerci neaparat Daca luna miere s-a terminat demult in viata ta si esti plictisit/a pana peste cap de tot ce faci in dormitor cu partenerul tau, e clar ca trebuie sa iei masuri urgente: putina sare si piper trebuie adaugate vietii tale sexuale. Fii deschis/a la nou si n-o sa-ti para rau! ...continuare.

Cum le place femeilor cel mai mult sa faca sex

publicat 2016-07-19 23:45:16 (Realitatea-TV)
Cum le place femeilor cel mai mult sa faca sex Sa fim bineintelesi: femei si imaginatia lor zburda in consecinta atunci cand se gandesc la barbati. Au fantezii mai mult sau mai putin perverse, cauta maximul de placere si minimul de dificultate. Asta nu inseamna ca nu le place, cateodata, si echilibristica... Iata asadar, cele mai dorite pozitii sexuale ale femeilor, potrivit askmen.com. ...continuare.

Cum le place femeilor cel mai mult sa faca sex

publicat 2016-07-19 23:45:16 (Romania-TV)
Sa fim bineintelesi: femeile sunt si ele innebunite dupa sex. Si se gandesc la sex cel putin la fel de mult si des ca si barbatii. Au o gramada de fantezii si imaginatia lor zburda in consecinta atunci cand se gandesc la barbati. Au fantezii mai mult sau mai putin perverse, cauta maximul de placere si minimul de dificultate. Asta nu inseamna ca nu le place, cateodata, si echilibristica... Iata asadar, cele mai dorite pozitii sexuale ale femeilor, potrivit askmen.com. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 19 20 Pag. urmatoare »