Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urm. »

Socant! Un detinut a facut sex cu gardienii care trebuiau sa-l pazeasca. Ancheta este in plina desfasurare

publicat 2014-11-26 20:15:05 (CanCan)
Socant! Un detinut a facut sex cu gardienii care trebuiau sa-l pazeasca. Ancheta este in plina desfasurare Un barbat care se afla in inchisoare a intretinut relatii sexuale chiar cu cei care erau platiti sa-l pazeasca.   ...continuare.

Un puscarias a lasat GRAVIDE patru femei-gardian. Vezi cum arata barbatul

publicat 2014-11-26 15:15:14 (Evenimentul-Zilei)
Un puscarias a lasat GRAVIDE patru femei-gardian. Vezi cum arata barbatul Patru femei gardian au ramas insarcinate cu un detinut. Barbatul a intretinut in total relatii sexuale cu 13 femei. Intamplarea a avut loc intr-o inchisoare din Baltimore, SUA. ...continuare.

Secretele vietii sexuale dupa ce deveniti parinti

publicat 2014-11-24 23:00:25 (Romania-TV)
Secretele vietii sexuale dupa ce deveniti parinti Toti parintii se confrunta cu o reducere a vietii sexuale in cuplu. Dupa venirea pe lume a copiilor, nimic nu mai este la fel in viata sexuala a cuplului. Dar asta nu inseamna ca totul se va opri aici si cu totii trebuie sa astepte plecarea copiilor din casa pentru a-si putea reincepe viata sexuala de cuplu. Iata cateva secrete pe care orice parinte ar trebui sa le stie pentru a se bucura impreuna de clipele magice pe care le aveau inainte de a se mari familia. ...continuare.

Pozitii sexuale care iti cresc musculatura

publicat 2014-11-23 23:15:19 (Romania-TV)
Pozitii sexuale care iti cresc musculatura Decat sa mergi la sala de forta si sa te intorci acasa prea epuizat sa faci sex mai bine incerci anumite pozitii sexuale care te vor ajuta sa prinzi doi iepuri deodata: faci si sex, si sport in acelasi timp. Ti se intampla sa uiti sa mergi la sala? Mai bine iti iei nevata si incercati anumite pozitii sexuale care nu doar ca va ofera placere insa va ajuta si sa ramaneti in forma. ...continuare.

Cum sunt femeile in pat in functie de zodie

publicat 2014-11-23 00:00:22 (Realitatea-TV)
Cum sunt femeile in pat in functie de zodie Astrologii sustin ca sexualitatea este influentata si de zodii. Iata cateva caracteritisici sexuale ale femeilor in functie de zodie, potrivit site-ului Random Sex Facts. ...continuare.

DJ Wanda e indragostita, excitata si fericita! "L-am gasit! E barbatul tatuat super bun la pat! Suntem extravaganti sexual"

publicat 2014-11-22 22:45:03 (CanCan)
DJ Wanda e indragostita, excitata si fericita! L-am gasit! E barbatul tatuat super bun la pat! Suntem extravaganti sexual I-au trebuit 38 de ani sa gaseasca un barbat care sa-i safisfaca extravagantele sexuale, dar a meritat efortul! DJ Wanda se declara cea mai satisfacuta femeie fericita sau cea mai fericita femeie satisfacuta. ...continuare.

Cum sunt femeile in pat in functie de zodie

publicat 2014-11-22 22:15:25 (Romania-TV)
Cum sunt femeile in pat in functie de zodie Astrologii sustin ca sexualitatea este influentata si de zodii. Iata cateva caracteritisici sexuale ale femeilor in functie de zodie, potrivit site-ului Random Sex Facts. ...continuare.

Cum sa-ti cresti satisfactia sexuala

publicat 2014-11-20 23:30:24 (Romania-TV)
Cum sa-ti cresti satisfactia sexuala Domnilor, cu totii va doriti o viata sexuala activa si nici prin gand nu v-ar trece care este modul original in care placerea voastra sexuala poate atinge cele mai inalte culmi. Insa, un grup de cercetatori din Uganda au ajuns la concluzia ca circumcizia este raspunsul pe care il cautati de atata amar de vreme pentru imbunatatirea satisfactiei si respectiv a vietii sexuale a cuplului. ...continuare.

In ce pozitii fac sex femeile bune la pat

publicat 2014-11-20 23:15:21 (Libertatea)
In ce pozitii fac sex femeile bune la pat Orice femeie buna la pat stie cum sa se pozitioneze, pentru a obtine placere maxima. In viziunea barbatilor, cele mai fierbinti momente cu iubita sunt cele in care ea preia controlul si stie cum sa urce pe culmile placerii. Intr-o pozitie favorabila, orice femeie se simte libera si lipsita de inhibitii. Publicitate Iata ce pozitii sexuale iti servesc placerea pe tava si te transforma intr-o zeita a sexului! Femeile bune la pat transforma pozitia misionarului in CAT In 1988 un sexolog a... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

siveco simleu silvaniei oana roman accident grav ion lungu an constanta livezi reactualizare sandale carmen plesea maramures sighisoara un copil patriarh strazii kanal d revolutionari ucraina bucur obor carol i accident pe dn7 isu prahova horoscop valcea portalul farmexim noaptea nuntii agresor imagin organizatii teroriste shakira abu dhabi virusuri herea photo la noroc sindrom down transpiratie campina talpes investiti brasov e maramures cazu accident in capitala roland garros creatura chei fanatik concorde