Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urm. »

Adela va sfatuieste in sex si iubire: «Am fantezii sexuale cu prietenii sotului meu»

publicat 2015-02-26 23:45:14 (Libertatea)
Draga Adela, "Numele meu e Sabina si am 32 de ani. Nu mai sunt multumita de partidele de sex cu... ...continuare.

COMPATIBILITATI SEXUALE IN FUNCTIE DE ZODIE

publicat 2015-02-26 19:45:15 (Libertatea)
COMPATIBILITATI SEXUALE IN FUNCTIE DE ZODIE Ti s-a intamplat sa ramai surprinsa cat de incendiar este sexul cu actualul, comparativ cu fostul? Cel mai probabil, cei doi nu aveau acelasi semn zodiacal. Publicitate In functie de cele patru elemente primordial: apa, aer, foc si pamant, te potrivesti la pat cu doar trei zodii. Daca stii deja cum sunt femeile la pat in functie de zodie si cum sunt barbatii la pat in functie de zodie, nu iti ramane decat sa afli care sunt cele trei zodii cu care esti compatibila intre asternuturi. Afla care... ...continuare.

Oficialitate din Departamentul de Stat al SUA, arestata dupa ce a incercat sa faca sex cu un minor

publicat 2015-02-26 12:00:34 (Romania-TV)
Oficialitate din Departamentul de Stat al SUA, arestata dupa ce a incercat sa faca sex cu un minor Daniel Rosen, functionar in Departamentul de Stat al SUA, a fost arestat dupa ce politia din statul Virginia a descoperit ca a solicitat servicii sexuale unei persoane minore. ...continuare.

Oficial din cadrul Departamentului de Stat, arestat dupa ce a solicitat servicii sexuale unui minor

publicat 2015-02-26 11:15:28 (Mediafax)
Oficial din cadrul Departamentului de Stat, arestat dupa ce a solicitat servicii sexuale unui minor Un oficial din cadrul Departamentului de Stat, Daniel Rosen, a fost arestat fiind suspectat ca a solicitat relatii sexuale din partea unui minor, relateaza miercuri CNN. ...continuare.

Barbatul care si-a abuzat sexual fetita de nici doi ani a fost arestat preventiv

publicat 2015-02-26 09:15:26 (Romania-TV)
Barbatul care si-a abuzat sexual fetita de nici doi ani a fost arestat preventiv Adevarat monstru! Barbatul din Sibiu acuzat ca si-a abuzat sexual fetita de nici doi ani a fost arestat preventiv. Procurorii spun ca s-a fotografiat dezbracat, in ipostaze sexuale, langa copil si a postat totul pe site-uri din strainatate. Barbatul este recidivist, a fost condamnat, dar cu suspendare, pentru ca a intretinut relatii sexuale cu o minora. ...continuare.

RAPORTUL Amnesty International despre Romania mentioneaza inchisorile CIA, discriminarea romilor si a minoritatilor sexuale

publicat 2015-02-25 16:15:23 (Mediafax)
RAPORTUL Amnesty International despre Romania mentioneaza inchisorile CIA, discriminarea romilor si a minoritatilor sexuale Suspiciunile privind existenta unei inchisori CIA in Romania, discriminarea romilor, dar si a minoritatilor sexuale sunt analizate in partea dedicata Romaniei din raportul Amnesty International pe 2014, lansat miercuri. ...continuare.

Amnesty International atrage atentia asupra problemelor din Romania: Inchisorile CIA, discriminarea romilor si minoritatilor sexuale

publicat 2015-02-25 16:15:06 (Gandul)
Amnesty International atrage atentia asupra problemelor din Romania: Inchisorile CIA, discriminarea romilor si minoritatilor sexuale Suspiciunile privind existenta unei inchisori CIA in Romania, discriminarea romilor, dar si a minoritatilor sexuale sunt analizate in partea dedicata Romaniei din raportul Amnesty International pe 2014, lansat joi. ...continuare.

O stewardesa rupe tacerea: ce spune despre relatiile dintre piloti si insotitoare

publicat 2015-02-25 12:00:31 (Realitatea-TV)
O stewardesa rupe tacerea: ce spune despre relatiile dintre piloti si insotitoare Gurile rele spun ca stewardesele ofera servicii sexuale pilotilor in layovere, povesteste o fosta insotitoare de bord. Relatiile sexuale dintre piloti si insotitoare ar avea loc nu doar din cauza singuratatii, dar si pentru ca e in "fisa postului". ...continuare.

Examene luate pe BANI si SEX, la UMF Iasi. Vezi un material filmat cu CAMERA ASCUNSA

publicat 2015-02-25 10:00:03 (Antena3)
Profesorul de la UMF Iasi, Dumitru Paduraru, care le cerea studentelor favoruri sexuale pentru a le trece la examene ar putea fi eliberat din arestul preventiv si plasat in arest la domiciliu.  DNA... ...continuare.

4 fantezii sexuale "decodate": ce dezvaluie dorintele ascunse ale femeilor despre personalitatea lor

publicat 2015-02-25 01:00:04 (Click)
4 fantezii sexuale decodate: ce dezvaluie dorintele ascunse ale femeilor despre personalitatea lor 4 fantezii sexuale "decodate": ce dezvaluie dorintele ascunse ale femeilor despre personalitatea lor ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

bancuri federal accident rutier soldat cu un mort fete disponibile nucsoara casier horoscop chinezesc pantelimon ilfov daniel tecu poze cu vedete filiasi covasna subiectele necenzurate programul protv aeroportul otopeni cancan maracineni credite plangere penala piata universitatii politice unitati militare bogdan ion invitat manastirea ziarul libertatea urania ionele inalta curte de casatie loganul astrolo arestati formula de calcul delta dunarii al doilea razboi mondial legislatie rutiera satu mare neamt petraeus buna ziua iasi salaj zile nea marin dan petre retete gimnaste george copos calarasi