Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Viata unei PREZENTATOARE TV in IRAN: Umilinta este pe ordinea de zi

publicat 2016-04-30 23:00:19 (Evenimentul-Zilei)
Viata unei PREZENTATOARE TV in IRAN: Umilinta este pe ordinea de zi In urma cu trei luni, Sheena Shirani era o prezentatoare de stiri cunoscuta la un post de televiziune finantat de stat din Iran. Ea insasi a devenit subiectul unei stiri cand a dezvaluit hartuirile sexuale de la Press TV, dupa ce a fugit din Iran impreuna cu fiul sau. Declaratiile sale au socat intreaga lume, iar in cele din urma postul de televiziune a anuntat suspendarea a doi barbati. ...continuare.

Pe cat esti nascut? Uite ce spune DATA ta de nastere despre viata ta din dormitor

publicat 2016-04-30 20:30:01 (Antena-1)
Pe cat esti nascut? Uite ce spune DATA ta de nastere despre viata ta din dormitor Te-ai gandit ca data nasterii are o mare influenta asupra vietii tale sexuale? ...continuare.

Cum faceau sex oamenii in urma cu 4000 de ani. E ULUITOR!

publicat 2016-04-30 10:45:22 (Realitatea-TV)
Cum faceau sex oamenii in urma cu 4000 de ani. E ULUITOR! Piese de arta cu continut erotic vechi de 4.000 de ani arata felul in care se intretineau relatii sexuale in timpul babilonienilor. Printre acestea se numara placi de teracota realizate cu 1.500 de ani inaintea aparitiei Kama Sutrei, dar care prezinta contacte sexuale explicite in pozitii similare. ...continuare.

Imigrantii din Danemarca: cine integreaza pe cine?

publicat 2016-04-29 19:00:18 (Cotidianul)
Imigrantii din Danemarca: cine integreaza pe cine? Dupa ce în Suedia a crescut numarul delictelor sexuale la bazinele de înot, autoritatile de aici si din alte state au început sa recurga la masuri de „integrare” a musulmanilor care... ...continuare.

SMS-uri de Paste. Cele mai frumoase si cele mai haioase mesaje

publicat 2016-04-29 11:45:30 (Realitatea-TV)
SMS-uri de Paste. Cele mai frumoase si cele mai haioase mesaje Și anul acesta, romanii vor trimite milioane de SMS-uri de Paste catre cei dragi. In acest articol va prezentam cateva dintre cele mai interesante SMS-uri de Paste pe care le puteti trimite. ...continuare.

Vesti noi despre unul dintre principalii suspecti in cazul agresiunilor sexuale comise la Koln

publicat 2016-04-28 22:15:18 (Cotidianul)
Vesti noi despre unul dintre principalii suspecti in cazul agresiunilor sexuale comise la Koln Autoritatile elvetiene au arestat un tânar de 19 ani, considerat a fi unul dintre principalii suspecti în cazul agresiunilor sexuale comise la Koln în noaptea dintre ani, informeaza Le Figaro, citând politia germana. ...continuare.

Unul dintre principalii suspecti in cazul agresiunilor sexuale din Koln, arestat in Elvetia

publicat 2016-04-28 20:15:28 (Romania-TV)
Unul dintre principalii suspecti in cazul agresiunilor sexuale din Koln, arestat in Elvetia Un tanar de 19 ani, considerat unul dintre principalii suspecti in cazul agresiunilor sexuale in care au fost implicate peste 100 de femei in ajunul Anului Nou in zona centrala din Koln, a fost arestat in Elvetia, a indicat joi politia germana. ...continuare.

Unul dintre autorii agresiunilor sexuale din Koln a fost arestat. Ce facea cand l-au prins oamenii legii

publicat 2016-04-28 16:45:29 (ProTV)
Unul dintre autorii agresiunilor sexuale din Koln a fost arestat. Ce facea cand l-au prins oamenii legii Un tanar de 19 ani, considerat unul dintre 'principalii autori' ai violentelor sexuale impotriva femeilor de la Koln din noaptea de Anul Nou, a fost arestat in Elvetia. ...continuare.

A ajuns la spital in cel mai penibil mod. Ce le-a spus un barbat medicilor

publicat 2016-04-28 11:45:02 (Antena3)
A ajuns la spital in cel mai penibil mod. Ce le-a spus un barbat medicilor Fanteziile sexuale ale unor oameni depasesc uneori chiar si cea mai bogata imaginatie. Aceasta creativitate insa nu este mereu benefica. O echipa de medici a fost nevoita sa opereze un... ...continuare.

Horoscop: Fanteziile sexuale ale femeilor in functie de zodie

publicat 2016-04-28 11:15:30 (Romania-TV)
Horoscop: Fanteziile sexuale ale femeilor in functie de zodie Exista o influenta astrala puternica asupra ta atunci cand vine vorba de fantezii legate de sex. In continuare noi iti vom prezenta care sunt acestea in functie de zodie. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urmatoare »