Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 31 32 Pag. urm. »

Terifiant! Preot arestat dupa ce a pus doi copii, frate si sora, sa faca sex in fata camerei

publicat 2014-10-02 13:31:05 (Romania-TV)
Terifiant! Preot arestat dupa ce a pus doi copii, frate si sora, sa faca sex in fata camerei Un vicar a fost arestat dupa ce i-a spus unei fete 13 ani, la webcam, sa-si aduca fratiorul si sa-l supuna la perversiuni sexuale, iar el sa se uite. Mai mult, preotul i-a spus copilului si cum sa procedeze, sa il pacaleasca pe fratele sau. ...continuare.

Moduri super sexy de a-ti folosi gura pentru a-i oferi iubitului tau placeri fantastice

publicat 2014-10-02 11:46:16 (Romania-TV)
Moduri super sexy de a-ti folosi gura pentru a-i oferi iubitului tau placeri fantastice Barbatii au nenumarate fantezii sexuale in care gura ta este eroul principal. Insa, tocmai aceasta varietate sugereaza ca tu ai extraordinar de multe optiuni in ceea ce priveste folosirea gurii, in afara de sexul oral clasic cu care l-ai obisnuit deja pe iubitul tau. ...continuare.

SE INTAMPLA in Romania! BARBAT ARESTAT dupa ce si-A VIOLAT UN CONSATEAN

publicat 2014-09-30 15:30:45 (Libertatea)
SE INTAMPLA in Romania! BARBAT ARESTAT dupa ce si-A VIOLAT UN CONSATEAN Un tanar a fost retinut de politisti si va ajunge astazi in fata judecatorilor dupa ce a fost acuzat ca a fortat un al barbat sa intretina relatii sexuale. Catuse - foto simbol Publicitate Violul a avut loc in comuna Harsesti, judetul Arges, in urma cu doua zile. Agentii din cadrul Postului de Politie Harsesti au fost sesizati in ziua de 29 septembrie cu privire la faptul ca un barbat in varsta de 32 de ani din localitate a fost violat. La fata locului s-a deplasat o echipa operativa din... ...continuare.

Un tanar, retinut de politisti dupa ce a violat un barbat

publicat 2014-09-30 13:15:49 (Romania-TV)
Un tanar, retinut de politisti dupa ce a violat un barbat Un tanar in varsta de 28 de ani din comuna argeseana Harsesti, suspectat ca l-a constrans pe un consatean sa intretina raporturi sexuale cu el, a fost retinut pentru 24 de ore sub acuzatia de viol si va fi prezentat marti in fata instantei cu propunere de arestare preventiva. ...continuare.

Denisa Botcari, declaratie SOC despre PERFORMANTELE SEXUALE ale lui Adrian Cristea

publicat 2014-09-30 12:15:37 (Libertatea)
Denisa Botcari, declaratie SOC despre PERFORMANTELE SEXUALE ale lui Adrian Cristea Denisa Botcari, devenita celebra dupa mai multe relatii-fulger cu fotbalisti, a intrat in depresie- Motivul: este considerata o femeie usoara! Publicitate Citeste mai mult pe RTV.NET ...continuare.

CE SURPRIZA! O cunoscuta cantareata din Romania a recunoscut ca e VIRGINA la 60 de ani! A venit cu certificatul medico-legal la TV

publicat 2014-09-29 16:45:03 (CanCan)
CE SURPRIZA! O cunoscuta cantareata din Romania a recunoscut ca e VIRGINA la 60 de ani! A venit cu certificatul medico-legal la TV O cantareata de muzica populara a recunoscut ca este virgina, cu toate ca are 60 de ani, iar la varsta ei ar fi putut avea linistita chiar si nepoti. Elena Milea spune ca nu a vrut sa aiba relatii sexuale cu un barbat. ...continuare.

Gruparea Statul Islamic a ajuns la 2 kilometri de Bagdad. Luptatorii al Qaeda li s-au alaturat

publicat 2014-09-29 16:15:22 (Evenimentul-Zilei)
Gruparea Statul Islamic a ajuns la 2 kilometri de Bagdad. Luptatorii al Qaeda li s-au alaturat Militantii gruparii Statul Islamic se apropie periculos de mult de capitala Irakului, Bagdad, intarindu-si concomitent fortele cu ajutorul luptatorilor retelei al Qaeda, care li s-au alaturat, relateaza The Independent, citand Fundatia pentru Reconciliere si Ajutor din Orientul Mijlociu. Astfel, desi s-au aflat, timp de mai multe luni, pe poziti adversare, ISIS si gruparea Jabhat al-Nusra (desprinsa din temuta retea terorista al Qaeda) par sa fi ajuns la o intelegere si lupta cot la cot... ...continuare.

Povestea incredibila a romancei care a reusit sa-l cucereasca pe unul dintre cei mai bogati jucatori de poker din lume!

publicat 2014-09-27 23:30:05 (CanCan)
Povestea incredibila a romancei care a reusit sa-l cucereasca pe unul dintre cei mai bogati jucatori de poker din lume! Un american care intoarce banii cu lopata din jocurile de poker a ajuns dependent de formele unei romance pentru care a fost dispus sa renunte inclusiv la orgii sexuale cu vedete XXX! ...continuare.

Mintea, principalul declansator al orgasmului

publicat 2014-09-27 10:45:31 (Libertatea)
Mintea, principalul declansator al orgasmului De cele mai multe ori, noi femeile, iubim preludiul, dar noile studii sugereaza ca nu el, ci chiar mintea nostra este cheia orgasmului. Publicitate Poate una dintre cele mai intense si placute senzatii din cate exista, orgasmul este punctul culminant al activitatii sexuale. Si, desi este, de fapt, momentul cel mai asteptat intr-o partida de sex, nu toate femeile pot spune ca se bucura de el. Exista o intreaga serie de factori psihologici care contribuie la aparitia climaxului feminin, de unde... ...continuare.

Sfaturi despre SEX de la un PREOT! Nu ai fi zis ca recomanda asemenea practici

publicat 2014-09-26 13:15:41 (Libertatea)
Sfaturi despre SEX de la un PREOT! Nu ai fi zis ca recomanda asemenea practici Biserica si sexul nu sunt doua cuvinte pe care le poti lega asa de usor intr-o propozitie. Mai ales daca ar fi vorba despre tehnici sexuale mai... indecente si aprobarea lor, de catre o fata bisericeasca. imagine simbol Hepta Publicitate Totusi, parintele polonez Ksawery Knotz nu doar ca recomanda sexul oral si stimularea organelor sexuale femeiesti si barbatesti cu mana, dar a scris, acum ceva ani, si o carte in care ofera sfaturi despre sex. Bineinteles, doar persoanelor casatorite,... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 31 32 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

bistrita nasaud incompetenta fara permis clejani prodplast bercea constanta ialomita apa plata harghita cisterna hillary accidente feroviare teleorman vaslui crina abrudan mures salaj tulcea botosani ada nechita accident in bucuresti mutu consuelo electoral noul portal dragoste cu nabadai donare sspr argentinieni vama nadlac victor slav sofer beat gubernat mountain socaciu anar astrolo judetul ialomita pro sport aniversarea carmen gaesti dezbracate adresa lui becali berceni vidican caritate copisa parintii volei feminin