Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urm. »

5 secrete despre sex pe care toti barbatii le au

publicat 2014-08-27 23:45:24 (Realitatea-TV)
5 secrete despre sex pe care toti barbatii le au Site-ul Cosmopolitan.co.uk ne dezvaluie top 5 secrete despre sex pe care toti barbatii le au. 1. E innebunit sa fie sedus Procedeaza, asadar, in consecinta: sedu-l, cucereste-l, fii dominatoare si scoate-i lenejeria de pe el. Joaca-te "periculos". 2. Alege pozitiile sexuale Nu intamplator alege anumite pozitii atunci cand faceti sex: le alege doar pe cele care ii pun corpul in avantaj si-l fac sa arate bine. Tu stiind acest detaliu, il poti cultiva si mai mult: poti alege sa faceti sex in... ...continuare.

Pozitii ideale pentru un PENIS de dimensiuni MAI MICI pe care merita sa le incerci pentru o noapte cu LIPICI

publicat 2014-08-27 23:30:29 (Romania-TV)
Pozitii ideale pentru un PENIS de dimensiuni MAI MICI pe care merita sa le incerci pentru o noapte cu LIPICI Sexul poate deveni ciudat atunci cand lipsesc cativa centimetri care ar putea face diferenta. Ideea de baza este, insa, sa obtinem maximum de eficienta de la dotarea proprie, chiar daca natura n-a fost asa de generoasa asa cum a fost cu altii. Astfel, site-ul Sofeminine.co.uk propune un top 10 cele mai bune pozitii sexuale pentru un penis de dimensiuni mai mici. ...continuare.

Fanteziile sexuale ale femeilor VEZI TOPUL

publicat 2014-08-27 22:45:32 (Realitatea-TV)
Fanteziile sexuale ale femeilor VEZI TOPUL Fanteziile sexuale sau fanteziile erotice sunt un exercitiu al mintii si difera de la persoana la persoana. Sexul cu un necunoscut: Chiar daca majoritatea femeilor nu au curajul de a pune in practica ele viseaza la asta, fiind una dintre cele mai populare fantezii. Sexul in grup: La fel ca si barbatii, femeile viseaza la sexul in grup ce sufera diferite variatii. Dominarea: Si aici se pot creiona mai multe variatii. Ea il domina pe el sau ea este dominata. Bineinteles ca aceste manifestari pe... ...continuare.

Inventia unor studenti americani. Lacul de unghii care le ajuta pe femei sa previna un viol

publicat 2014-08-27 15:15:29 (ProTV)
Inventia unor studenti americani. Lacul de unghii care le ajuta pe femei sa previna un viol Cativa studenti din Carolina de Nord, Statele Unite, au dezvoltat un tip de lac pentru unghii care le poate ajuta pe femei sa impiedice agresiunile sexuale, scrie Triangle Business Journal. ...continuare.

Beneficiile nebanuite ale sexului - pozitii sexuale care te scapa de problemele de sanatate!

publicat 2014-08-26 22:30:14 (Libertatea)
Beneficiile nebanuite ale sexului - pozitii sexuale care te scapa de problemele de sanatate! Beneficiul evident al sexului este placerea pe care o obtinem in urma lui, insa v-ati fi gandit ca el are si proprietati de vindecare a anumitor afectiuni? Ei bine, afla ca poti scapa de problemele ca cele ale sistemului digestiv sau ale rinichilor in cel mai placut mod posibil: facand sex. Iata pozitiile care te ajuta in acest sens! Citeste mai departe pe bravonet.ro ...continuare.

Ce banci pot aduce castiguri mai mari: cele cu rezultate bune sau cele cu rezultate slabe?

publicat 2014-08-25 11:30:16 (Income-Magazine)
Ce banci pot aduce castiguri mai mari: cele cu rezultate bune sau cele cu rezultate slabe? Dintre bancile tranzactionate la Bursa de Valori Bucuresti (BVB), cel mai mare potential de crestere a cotatiilor este oferit de cele cu scaderi ample ale rezultatelor financiare, nu de cele care conduc în topul cresterii profitului, reiese dintr-o analiza efectuata de Tradeville. ...continuare.

Par oameni obisnuiti, dar seara SE TRANSFORMA. GALERIE FOTO cu oameni cu FETISURI BIZARE

publicat 2014-08-25 11:15:03 (CanCan)
Par oameni obisnuiti, dar seara SE TRANSFORMA. GALERIE FOTO cu oameni cu FETISURI BIZARE Un fotograf englez a avut ideea de a fotografia oameni cu dorinte sexuale ciudate în "timpul actiunii" si în viata de zi cu zi, când se comporta ca niste oameni normali. ...continuare.

8 momente sexuale pe care nu ai voie sa le ratezi

publicat 2014-08-24 23:45:20 (Libertatea)
8 momente sexuale pe care nu ai voie sa le ratezi Exista anumite experiente si momente in viata unui om cu totul si cu totul speciale, care sub nici o forma nu ar trebui ratate. Nici o viata sexuala nu ar trebui traita fara experimentarea lor. Site-ul Menshealth.com ne ofera un top 8 al celor mai tari experiente sexuale pe care nu ai voie sa le ratezi. 1. Sexul din noaptea nuntii Este un moment sexual crucial in viata oricarei persoane, fie barbat sau femeie. In plus, e momentul de glorie al oricarei mirese, cand arata perfect si toata lumea... ...continuare.

8 momente sexuale pe care nu ai voie sa le ratezi

publicat 2014-08-24 23:30:37 (Realitatea-TV)
8 momente sexuale pe care nu ai voie sa le ratezi Exista anumite experiente si momente in viata unui om cu totul si cu totul speciale, care sub nici o forma nu ar trebui ratate. Nici o viata sexuala nu ar trebui traita fara experimentarea lor. Site-ul Menshealth.com ne ofera un top 8 al celor mai tari experiente sexuale pe care nu ai voie sa le ratezi. 1. Sexul din noaptea nuntii Este un moment sexual crucial in viata oricarei persoane, fie barbat sau femeie. In plus, e momentul de glorie al oricarei mirese, cand arata perfect si toata lumea... ...continuare.

Momente sexuale pe care nu ai voie sa le ratezi

publicat 2014-08-24 23:15:21 (Romania-TV)
Momente sexuale pe care nu ai voie sa le ratezi Exista anumite experiente si momente in viata unui om cu totul si cu totul speciale, care sub nici o forma nu ar trebui ratate. Nici o viata sexuala nu ar trebui traita fara experimentarea lor. Site-ul Menshealth.com ne ofera un top 8 al celor mai tari experiente sexuale pe care nu ai voie sa le ratezi. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

constantin teleorman milla jovovich gura ocnitei vulcan sa magda palimaru fanatik show biografie rafuiala intre droguri doamna ghica inregistrari bruneta dolj prahova parintii calarasi balea lac santa fe stremt sinuzita criminalul iapa botosani baneasa shopping city roxana vancea prevederi irinel popescu orsova tatu cezar oravita accident in italia cura neamt constanta celulele stem herastrau bucov chat cory monteith ilfov butea recean grigoras buzau muzeul taranului roman istis e facturi pompieri