Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 19 20 Pag. urm. »

Harvey Weinstein a fost dat afara de comisia pentru Oscar dupa scandalul hartuirilor sexuale

publicat 2017-10-15 10:15:01 (Antena3)
Harvey Weinstein a fost dat afara de comisia pentru Oscar dupa scandalul hartuirilor sexuale Organizatia din spatele Oscarurilor a votat pentru expulzarea lui Harvey Weinstein ca urmare a numeroaselor acuzatii de agresiune sexuala aparute în media. Academia de Arte si Stiinte ale Cinematografiei... ...continuare.

PREMIERA MEDICALA. Un barbat a primit un PENIS NOU dupa ce a fost atacat de IUBITA

publicat 2017-10-14 16:45:03 (Evenimentul-Zilei)
PREMIERA MEDICALA. Un barbat a primit un PENIS NOU dupa ce a fost atacat de IUBITA Un barbat din Romania a primit o viata noua dupa ce penisul sau amputat de iubita a fost reconstruit, inclusiv cu functiile sexuale active. ...continuare.

A filmat-o pe "Regina Instagramului" cand intretinea relatii sexuale cu ea. ULUITOR ce s-a vazut

publicat 2017-10-14 12:30:07 (Realitatea-TV)
A filmat-o pe "Regina Instagramului" cand intretinea relatii sexuale cu ea. ULUITOR ce s-a vazut Kristen Hancher, o tanara de 18 ani din SUA, supranumita "Regina Instagramului" datorita pasiunii ei pentru aceasta retea de socializare, a trait clipe rusinoase. ...continuare.

Profesoara s-a culcat cu elevii ei dintr-un motiv ciudat. De ce ii lasa pe baieti sa faca amor cu ea. Judecatorii, in stare de soc

publicat 2017-10-14 12:15:01 (Antena3)
Profesoara s-a culcat cu elevii ei dintr-un motiv ciudat. De ce ii lasa pe baieti sa faca amor cu ea. Judecatorii, in stare de soc O profesoara a primit a doi ani si jumatate de inchisoare pentru ca a intretinut relatii sexuale cu doi elevi de 14 ani. Potrivit Daily Mail, Beverley Tillyer (40 de ani) organiza petreceri la ea aca... ...continuare.

Un nou scandal la Hollywood:Ben Affleck este acuzat de agresiune sexuala

publicat 2017-10-13 20:00:07 (Romania-TV)
Un nou scandal la Hollywood:Ben Affleck este acuzat de agresiune sexuala Se pare ca scandalul Weinstein a deschis, la Hollywood, Cutia Pandorei a agresiunilor sexuale. Noul incriminat: actorul Ben Affleck. ...continuare.

O noua bomba la Hollywood: dupa Harvey Weinstein , un celebru actor este acuzat de hartuire sexuala

publicat 2017-10-13 18:45:07 (Ziarul-Financiar)
O noua bomba la Hollywood: dupa Harvey Weinstein , un celebru actor este acuzat de hartuire sexuala Se pare ca scandalul Weinstein a deschis, la Hollywood, Cutia Pandorei a agresiunilor sexuale. Noul incriminat: actorul Ben Affleck. ...continuare.

Pozitii sexuale pentru maximizarea placerii

publicat 2017-10-12 23:45:07 (Romania-TV)
Pozitii sexuale pentru maximizarea placerii O viata sexuala implinita este visul oricarui cuplu. Si, cu cat trece timpul, cu atat intervine mai des monotonia. Secretul succesului este sa adaugi intotdeauna putine condimente vietii tale sexuale, astfel incat sa va bucurati impreuna de placeri nebanuite. ...continuare.

Ce nu au voie irlandezii sa faca in timpul unei partide de amor

publicat 2017-10-12 19:15:05 (Romania-TV)
Ce nu au voie irlandezii sa faca in timpul unei partide de amor In diferite culturi din lumea intreaga exista ritualuri sexuale de-a dreptul bizare. De asemenea, exista locuri in care unele practici sexuale sunt interzise. ...continuare.

Dupa ce a dezgropat o batrana si a intretinut relatii sexuale cu ea, ciobanul a comis-o din nou! Si-a recunoscut faptele, dar nu a spus unde a pus cadavrul

publicat 2017-10-12 15:45:01 (CanCan)
Paul Toderasc, un tanar de 23 de ani care a dezgropat recent o batrana si a intretinut relatii sexuale cu trupul fara viata, a ajuns din nou in fata anchetatorilor. Dupa ore bune de audieri, el si-a recunoscut faptele si risca sa stea ani buni dupa gratii. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 19 20 Pag. urmatoare »