Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urm. »

Accidente sexuale bizare in public: Avionul prabusit dupa nebuniile din cabina si senzatii tari pe sinele trenului

publicat 2014-04-22 11:00:27 (Libertatea)
Accidente sexuale bizare in public: Avionul prabusit dupa nebuniile din cabina si senzatii tari pe sinele trenului ACCIDENTE SEXUALE. Un lucru este sigur, oamenii adora sexul si prefera sa recurga la gesturi intime in cele mai bizare situatii. Acesta este si motivul pentru care, peste tot in lume, se intampla accidente bizare in timpul actului sexual si multi oameni au ajuns sa moara din cauza pasiunii. Mai multe pe romaniatv.net ...continuare.

ACCIDENTE SEXUALE BIZARE in PUBLIC: Femeia mancata de LEU sau cuplu care a fost CALCAT de TREN

publicat 2014-04-22 10:30:32 (Romania-TV)
ACCIDENTE SEXUALE BIZARE in PUBLIC: Femeia mancata de LEU sau cuplu care a fost CALCAT de TREN ACCIDENTE SEXUALE. Un lucru este sigur, oamenii adora sexul si prefera sa recurga la gesturi intime in cele mai bizare situatii. Acesta este si motivul pentru care, peste tot in lume, se intampla accidente bizare in timpul actului sexual si multi oameni au ajuns sa moara din cauza pasiunii. ...continuare.

Femeie de 43 de ani, violata intr-un parc, ziua in amiaza mare, de un recidivist

publicat 2014-04-22 09:00:30 (Romania-TV)
Femeie de 43 de ani, violata intr-un parc, ziua in amiaza mare, de un recidivist O angajata din sistemul sanitar buzoian, aflata la plimbare in parc, a fost obligata sa intretina relatii sexuale cu un recidivist de 56 de ani care a mai stat 12 ani in inchisoare pentru viol si talharie. ...continuare.

Jucarii sexuale pe care ar trebui sa le incerci in DORMITOR

publicat 2014-04-21 23:00:25 (Romania-TV)
Jucarii sexuale pe care ar trebui sa le incerci in DORMITOR Testeaza-ti spiritul de aventura si treci de la vibratoarele simple sau duble catre lumea minunata a "jucariilor" cu adevarat fanteziste! Indiferent ce cauti de la acest gen de accesorii, ele iti pot oferi clipe de placere de neuitat. ...continuare.

Scandal in showbiz: «Daca pot te f..., aranjez sa pozezi in revista»

publicat 2014-04-21 22:00:04 (Click)
Scandal in showbiz: «Daca pot te f..., aranjez sa pozezi in revista» Terry Richardson, unul dintre cei mai cunoscuti fotografi din Statele Unite, se afla in centrul unui scandal urias, dupa ce un fotomodel a dat publicitatii un mesaj in care acesta ii cerea favoruri sexuale in schimbul unui "mic" ajutor in cariera. ...continuare.

Diferentele dintre blonde, brunete si roscate in pat. Ce prefera fiecare

publicat 2014-04-20 14:15:20 (Realitatea-TV)
Diferentele dintre blonde, brunete si roscate in pat. Ce prefera fiecare Femeile roscate fac mai mult sex decat cele blonde sau brunete, a aratat un studiu efectuat in Germania, dar aceasta nu este singura diferenta in materie de sex intre femei. Alegerile in stilul vestimentar si in look spun mai mult despre un om decat crede majoritatea. Iar felul in care se aranjeaza o femeie, machiaj, tunsoare, culoarea parului, ii poate dezvalui trasaturi de personalite, dar o poate "da de gol" si in ceea ce priveste preferintele sexuale. Un studiu efectuat in Hamburg,... ...continuare.

Tainele SEXULUI incredibil! Cum sa faci sa o aduci mereu la orgasm

publicat 2014-04-19 14:30:16 (Realitatea-TV)
Tainele SEXULUI incredibil! Cum sa faci sa o aduci mereu la orgasm Orgasmul feminin este, fara motive serioase, una dintre cele mai mari probleme cu care par sa se confrunte barbatii moderni. Iar acest lucru se intampla pe deoparte din cauza lipsei educatiei sexuale si pe de alta parte din cauza lipsei de incredere in sine dcare apare la unii dintre barbati. Mai mult decat atat, ideea de a provoca un orgasm unei femei pare sa fie ceva irealizabil pentru unii si din cauza faptului ca multe femei nu isi cunosc destul de bine corpul, nu-l exploateaza sexual si... ...continuare.

Violator in serie, prins in Bucuresti

publicat 2014-04-18 23:45:17 (Libertatea)
Violator in serie, prins in Bucuresti Un individ care-si satisfacea poftele sexuale cu partenere luate cu forta de pe strada a ajuns, zilele trecute, in mainile judiciaristilor de le Sectia 13 Politie din Capitala si risca ani grei de puscarie, fiind suspectat ca a violat mai multe femei. Foto: Arhiva Nicusor Dumitrache, presupusul violator in varsta de 20 de ani, isi facea veacul in zona statiilor de metrou si, dupa ce "ochea" cate o fata, o urmarea pana in scara blocului, acolo unde o aborda incercand sa intretina cu ea relatii... ...continuare.

10 SECRETE SEXUALE pentru femeile peste 40 de ani

publicat 2014-04-17 23:15:23 (Realitatea-TV)
10 SECRETE SEXUALE pentru femeile peste 40 de ani Reprezentantele sexului frumos nu trebuie sa se teama ca viata sexuala se incheie dupa 40 de ani. Din contra poate fi chiar mai palpitanta decat la 20, cand nu aveai inca experienta necesara. Si, indiferent de transformarile la care a fost supus corpul tau, intotdeauna vor exista solutii viabile pentru fiecare problema in parte. Iata 10 sfaturi pentru ca viata ta sexuala sa devina un deliciu si nu un supliciu. 1. Banii nu reprezinta totul... dar cand vine vorba de sex, sigur ajuta Un studiu... ...continuare.

Tara in care cuplurile fac sex cel mult o data la doua saptamani. Motivul este bizar

publicat 2014-04-17 16:30:27 (Romania-TV)
Tara in care cuplurile fac sex cel mult o data la doua saptamani. Motivul este bizar Barbatii din India fac sex mai putin de o data pe saptamana si au, in medie, numai doua partenere sexuale de-a lungul vietii, arata un studiu publicat de Health si citat de Telegraph. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

taxa auto gabriel comanescu mateut accident datasport accident filmat grafica vacanta de paste vali b eures in mehedinti soca profm piscina fata luni judetul covasna dolj buzau hochei leucemie ocna mures valerian audientele vinerea neagra hidroelectrica mehedinti constanta harghita braila gherla calea giulesti buta sorin bacau ilie cristian virgil pop hipermarketuri programul protv prahova roxana ungureanu fotbalistica explozie solara urs polar fotbal furt calificat ruxandra ion prezentarea snooker heroina teleorman temelie