Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 16 17 Pag. urm. »

Secrete mici pentru probleme sexuale mari

publicat 2016-10-01 00:15:14 (Romania-TV)
Secrete mici pentru probleme sexuale mari Site-ul Womanshealthmag.com vine in intampinarea multor probleme sexuale cu sfaturile de mare ajutor ale profesionistilor sexologi. ...continuare.

Studente si fete minore, transformate IN SCLAVE SEXUALE de o secta din Targu Mures. Detalii ȘOCANTE

publicat 2016-09-30 21:30:05 (Evenimentul-Zilei)
Studente si fete minore, transformate IN SCLAVE SEXUALE de o secta din Targu Mures. Detalii ȘOCANTE Zeci de tinere studente si minore, printre care si fetite de doar 11 ani, au fost abuzate de o secta din Targu Mures. Membrii le trasformau pe fete in sclave sexale, apoi erau izolate de societate si obligate sa traiasca umil. Fetele primeau doar o masa pe zi, dupa ce participau la ritualurile sexuale. Totul a luat sfarsit, insa, cand gruparea a fost destructurata de DIICOT. ...continuare.

Un avocat, condamnat la inchisoare cu executare pentru ca a hartuit un procuror

publicat 2016-09-30 16:45:23 (Romania-TV)
Un avocat, condamnat la inchisoare cu executare pentru ca a hartuit un procuror Un avocat din Timis, obsedat de un procuror, caruia ii inventa diverse relatii sexuale perverse, atat cu fiica sa cat si cu sine, a fost condamnat pentru hartuire. Omul legii va merge la inchisoare si are de platit daune. ...continuare.

Horoscop sexual octombrie 2016: Se anunta o luna a efervescentei sexuale pentru majoritatea zodiilor

publicat 2016-09-30 15:15:07 (Romania-TV)
Horoscop sexual octombrie 2016: Se anunta o luna a efervescentei sexuale pentru majoritatea zodiilor Luna octombrie va fi una e efervescentei din punct de vedere sexual pentru multi nativi. Nu toata lumea se va bucura, insa, de o activitate sexuala intensa. Unele semne vor alege dragostea, si nu sexul, iar altele se vor "refugia" in aventuri de-o noapte. ...continuare.

Avocatul obsedat de PERVERSIUNI SEXUALE imaginare cu un procuror, condamnat cu executare

publicat 2016-09-30 13:30:05 (Evenimentul-Zilei)
Avocatul obsedat de PERVERSIUNI SEXUALE imaginare cu un procuror, condamnat cu executare Un avocat obsedat de un procuror, caruia ii inventa diverse relatii sexuale perverse, atat cu fiica sa cat si cu sine, a fost condamnat, joi, pentru hartuire. Omul legii va merge la inchisoare si are de platit daune. ...continuare.

Top 4 pozitii sexuale care te ajuta sa NU ramai insarcinata

publicat 2016-09-30 12:00:25 (Romania-TV)
Top 4 pozitii sexuale care te ajuta sa NU ramai insarcinata Unele pozitii sunt mai potrivite cand vrei sa eviti o sarcina, daca alegi sa faci sex neprotejat. ...continuare.

Ce spune DATA ta de NASTERE despre viata ta SEXUALA

publicat 2016-09-29 18:30:09 (Realitatea-TV)
Ce spune DATA ta de NASTERE despre viata ta SEXUALA Te-ai gandit vreodata ca data nasterii are o mare contributie asupra vietii tale sexuale? Pare greu de crezut, insa Jakob Steele, numerolog, psiholog si trainer NLP din Statele Unite, incearca sa ne convinga ca este asa. ...continuare.

Ciudatenii sexuale la femei

publicat 2016-09-29 00:00:58 (Romania-TV)
Ciudatenii sexuale la femei Din clipa in care te apropii de cineva si te excite, si pana la finalul actului sexual, corpul tau trece printr-o serie de reactii, care mai de care mai ciudate, despre care poate ca nu stiai nimic. Site-ul Womanshealthmag.com ni le dezvaluie pe toate. ...continuare.

Incredibil ce a facut o femeie dupa ce a descoperit ca sotul o insala cu un barbat. "Am fost devastata, dar..." VIDEO

publicat 2016-09-27 15:15:28 (Romania-TV)
Incredibil ce a facut o femeie dupa ce a descoperit ca sotul o insala cu un barbat. "Am fost devastata, dar..." VIDEO O femeie care a fost inselata, fara sa stie, de sotul ei bisexual cu alti barbati, acum il sustine si chiar intretin relatii sexuale in 3 cu partenerii barbatului. ...continuare.

Top 5 fantezii sexuale ale femeilor, decodificate

publicat 2016-09-26 23:45:24 (Romania-TV)
Top 5 fantezii sexuale ale femeilor, decodificate Sunt sau nu normale fanteziile sexuale ale femeilor? Si daca sunt normale, oare ce dezvaluie ele despre cele care le au? Orice femeie are propriile fantezii sexuale. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 16 17 Pag. urmatoare »