Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urm. »

A facut sex cu un baiat de 12 ani din Salaj, iar dupa si-a primit pedeapsa. Sora minorului era pestele si..

publicat 2014-11-27 16:45:02 (CanCan)
A facut sex cu un baiat de 12 ani din Salaj, iar dupa si-a primit pedeapsa. Sora minorului era pestele si.. Un cetatean german acuzat ca a intretinut in mai multe randuri relatii sexuale cu un minor din Simleu Silvaniei si-a primit pedeapsa. ...continuare.

S-a facut DREPTATE in cazul copilului VANDUT de sora lui unui PEDOFIL german

publicat 2014-11-27 16:30:28 (Romania-TV)
S-a facut DREPTATE in cazul copilului VANDUT de sora lui unui PEDOFIL german Un cetatean german acuzat ca a intretinut in mai multe randuri relatii sexuale cu un minor din orasul Simleu Silvaniei a fost condamnat de magistratii Tribunalului Salaj, in prima instanta, la sase ani de inchisoare cu executare. Decizia nu este definitiva. ...continuare.

Socant! Un detinut a facut sex cu gardienii care trebuiau sa-l pazeasca. Ancheta este in plina desfasurare

publicat 2014-11-26 20:15:05 (CanCan)
Socant! Un detinut a facut sex cu gardienii care trebuiau sa-l pazeasca. Ancheta este in plina desfasurare Un barbat care se afla in inchisoare a intretinut relatii sexuale chiar cu cei care erau platiti sa-l pazeasca.   ...continuare.

Un puscarias a lasat GRAVIDE patru femei-gardian. Vezi cum arata barbatul

publicat 2014-11-26 15:15:14 (Evenimentul-Zilei)
Un puscarias a lasat GRAVIDE patru femei-gardian. Vezi cum arata barbatul Patru femei gardian au ramas insarcinate cu un detinut. Barbatul a intretinut in total relatii sexuale cu 13 femei. Intamplarea a avut loc intr-o inchisoare din Baltimore, SUA. ...continuare.

Secretele vietii sexuale dupa ce deveniti parinti

publicat 2014-11-24 23:00:25 (Romania-TV)
Secretele vietii sexuale dupa ce deveniti parinti Toti parintii se confrunta cu o reducere a vietii sexuale in cuplu. Dupa venirea pe lume a copiilor, nimic nu mai este la fel in viata sexuala a cuplului. Dar asta nu inseamna ca totul se va opri aici si cu totii trebuie sa astepte plecarea copiilor din casa pentru a-si putea reincepe viata sexuala de cuplu. Iata cateva secrete pe care orice parinte ar trebui sa le stie pentru a se bucura impreuna de clipele magice pe care le aveau inainte de a se mari familia. ...continuare.

Pozitii sexuale care iti cresc musculatura

publicat 2014-11-23 23:15:19 (Romania-TV)
Pozitii sexuale care iti cresc musculatura Decat sa mergi la sala de forta si sa te intorci acasa prea epuizat sa faci sex mai bine incerci anumite pozitii sexuale care te vor ajuta sa prinzi doi iepuri deodata: faci si sex, si sport in acelasi timp. Ti se intampla sa uiti sa mergi la sala? Mai bine iti iei nevata si incercati anumite pozitii sexuale care nu doar ca va ofera placere insa va ajuta si sa ramaneti in forma. ...continuare.

Cum sunt femeile in pat in functie de zodie

publicat 2014-11-23 00:00:22 (Realitatea-TV)
Cum sunt femeile in pat in functie de zodie Astrologii sustin ca sexualitatea este influentata si de zodii. Iata cateva caracteritisici sexuale ale femeilor in functie de zodie, potrivit site-ului Random Sex Facts. ...continuare.

DJ Wanda e indragostita, excitata si fericita! "L-am gasit! E barbatul tatuat super bun la pat! Suntem extravaganti sexual"

publicat 2014-11-22 22:45:03 (CanCan)
DJ Wanda e indragostita, excitata si fericita! L-am gasit! E barbatul tatuat super bun la pat! Suntem extravaganti sexual I-au trebuit 38 de ani sa gaseasca un barbat care sa-i safisfaca extravagantele sexuale, dar a meritat efortul! DJ Wanda se declara cea mai satisfacuta femeie fericita sau cea mai fericita femeie satisfacuta. ...continuare.

Cum sunt femeile in pat in functie de zodie

publicat 2014-11-22 22:15:25 (Romania-TV)
Cum sunt femeile in pat in functie de zodie Astrologii sustin ca sexualitatea este influentata si de zodii. Iata cateva caracteritisici sexuale ale femeilor in functie de zodie, potrivit site-ului Random Sex Facts. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

viata pe marte misiune poluate creierul dan petre claudia ionescu fotografii din romania martinescu monic alexandra jenni olandeze junii conducere fara permis ariston clifford chance campania escroci mapa taxa de timbru acciden mircea baniciu card de credit norme metodologice atlassib taekwondo elevi finala eurovision brat fonduri europene salve apollon limassol polite de asigurare toti sorin rosca stanescu garda nationala de mediu dorin cocos otelu anda ingrijitor szabolcs ciorba de perisoare maggi vremea azi elanul fetele rele monument catherine asigurari de viata interviu