Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Un FRUCT de SEZON ajuta la STIMULAREA functiilor SEXUALE

publicat 2017-08-17 10:45:07 (Evenimentul-Zilei)
Un FRUCT de SEZON ajuta la STIMULAREA functiilor SEXUALE Toti stim ca fructele sunt benefice pentru corp, dar cercetatorii au mers mai departe, cautand si beneficii mai putin cunoscute ale acestora. O descoperire inedita a fost facuta in legatura cu pepenele rosu, care are un efect benefic inclusiv asupra functiilor sexuale. ...continuare.

PAPA FRANCISC a rabufnit: "ABUZURILE SEXUALE ale preotilor sunt MONSTRUOZITAȚI"

publicat 2017-08-17 07:45:06 (Evenimentul-Zilei)
PAPA FRANCISC a rabufnit: ABUZURILE SEXUALE ale preotilor sunt MONSTRUOZITAȚI Papa Francisc a luat atitudine acuzand dur abuzurile sexuale. In ceea ce priveste ultimul scandal cu care s-a confruntat Biserica Catolica, Papa Francisc a promis ca va lua masuri drastice, insa criticii il acuza ca nu s-a straduit sa impiedice astfel de actiuni. ...continuare.

Pedofilii nemti care s-au logodit in puscarie au venit cu un minor in instanta

publicat 2017-08-17 00:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Pedofilii nemti care s-au logodit in puscarie au venit cu un minor in instanta Daniel Otto si partenerul sau, Matthias Mundin, condamnati pentru acte sexuale cu minori la 5, respectiv 4 ani de inchisoare, au venit, ieri, la proces insotiti de un baietel ...continuare.

MAGAR VIOLAT IN GRUP, final neasteptat. BOALA TERIBILA pentru dezaxati. NU S-A INTAMPLAT IN VASLUI

publicat 2017-08-16 19:30:06 (Evenimentul-Zilei)
MAGAR VIOLAT IN GRUP, final neasteptat. BOALA TERIBILA pentru dezaxati. NU S-A INTAMPLAT IN VASLUI Un numar de 15 adolescenti s-au imbolnavit de rabie, dupa ce au intretinut relatii sexuale cu un magar. Incidentul socant a avut loc intr-un sat din Maroc. Adolescentii au fost transportati la spital pentru a fi tratati si pentru a se impiedica raspandirea infectiei. ...continuare.

Boala cu transmitere sexuala pe care o poti lua fara contact fizic

publicat 2017-08-16 10:15:02 (Antena3)
Boala cu transmitere sexuala pe care o poti lua fara contact fizic Oricare ar fi conceptia ta despre aventurile de o noapte, trebuie sa stii ca bolile sexuale se pot lua si fara contact fizic ce implica penetrare. Asadar, daca apelai la abstinenta pâna acum pentru a... ...continuare.

Dezvaluiri INCENDIARE facute de o SUPER VEDETA. "Ma filma in timp ce faceam sex cu sotul ei" FOTO

publicat 2017-08-16 09:45:25 (Romania-TV)
Soc in showbizul mondial! Bona unei cunoscute cantarete internationalea declarat ca a intretinut relatii sexuale cu sotul acesteia. ...continuare.

Consecintele ABSTINENȚEI pot fi SERIOASE. Ce se intampla cu CORPUL tau daca nu faci dragoste timp indelungat

publicat 2017-08-15 15:45:07 (Evenimentul-Zilei)
Consecintele ABSTINENȚEI pot fi SERIOASE. Ce se intampla cu CORPUL tau daca nu faci dragoste timp indelungat Consecintele abstinentei sexuale pot fi extrem de serioase pentru corpul tau, au descoperit cercetatorii. Și nu doar asupra corpului, ci si a mintii ...continuare.

CEL MAI RAU LUCRU care se poate intampla cu vaginul unei femei daca nu face SEX

publicat 2017-08-15 15:30:07 (Evenimentul-Zilei)
CEL MAI RAU LUCRU care se poate intampla cu vaginul unei femei daca nu face SEX Te-ai intrebat vreodata ce se poate intampla cu vaginul tau daca nu faci sex? Sau care ar fi cel mai rau lucru care se poate produce, in corpul tau, in aceasta situatie, dar si cat de importanta este autostimularea? Desi subiectul poate fi unul neplacut pentru cele mai multe femei, este bine de stiut ca lipsa activitatii sexuale pentru o perioada indelungata se poate lasa cu urmari: mancarime si chiar arsuri in zona intima. Iata ce spune sexologul englez Louise Mazanti si care sunt... ...continuare.

Incredibil! Ce se intampla cu preotul Pomohaci? OAMENII SUNT ȘOCAȚI

publicat 2017-08-15 08:00:07 (Evenimentul-Zilei)
Incredibil! Ce se intampla cu preotul Pomohaci? OAMENII SUNT ȘOCAȚI Cristian Pomohaci, preotul-cantaret exclus din Biserica Ortodoxa Romana si cercetat de Parchetul General pentru racolare de minori in scopuri sexuale, pare sa fie acum, in ciuda acuzatiilor care ii sunt aduse, din ce in ce mai popular. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urmatoare »