Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urm. »

Pozitii sexuale care iti cresc musculatura

publicat 2014-11-23 23:15:19 (Romania-TV)
Pozitii sexuale care iti cresc musculatura Decat sa mergi la sala de forta si sa te intorci acasa prea epuizat sa faci sex mai bine incerci anumite pozitii sexuale care te vor ajuta sa prinzi doi iepuri deodata: faci si sex, si sport in acelasi timp. Ti se intampla sa uiti sa mergi la sala? Mai bine iti iei nevata si incercati anumite pozitii sexuale care nu doar ca va ofera placere insa va ajuta si sa ramaneti in forma. ...continuare.

Cum sunt femeile in pat in functie de zodie

publicat 2014-11-23 00:00:22 (Realitatea-TV)
Cum sunt femeile in pat in functie de zodie Astrologii sustin ca sexualitatea este influentata si de zodii. Iata cateva caracteritisici sexuale ale femeilor in functie de zodie, potrivit site-ului Random Sex Facts. ...continuare.

DJ Wanda e indragostita, excitata si fericita! "L-am gasit! E barbatul tatuat super bun la pat! Suntem extravaganti sexual"

publicat 2014-11-22 22:45:03 (CanCan)
DJ Wanda e indragostita, excitata si fericita! L-am gasit! E barbatul tatuat super bun la pat! Suntem extravaganti sexual I-au trebuit 38 de ani sa gaseasca un barbat care sa-i safisfaca extravagantele sexuale, dar a meritat efortul! DJ Wanda se declara cea mai satisfacuta femeie fericita sau cea mai fericita femeie satisfacuta. ...continuare.

Cum sunt femeile in pat in functie de zodie

publicat 2014-11-22 22:15:25 (Romania-TV)
Cum sunt femeile in pat in functie de zodie Astrologii sustin ca sexualitatea este influentata si de zodii. Iata cateva caracteritisici sexuale ale femeilor in functie de zodie, potrivit site-ului Random Sex Facts. ...continuare.

Cum sa-ti cresti satisfactia sexuala

publicat 2014-11-20 23:30:24 (Romania-TV)
Cum sa-ti cresti satisfactia sexuala Domnilor, cu totii va doriti o viata sexuala activa si nici prin gand nu v-ar trece care este modul original in care placerea voastra sexuala poate atinge cele mai inalte culmi. Insa, un grup de cercetatori din Uganda au ajuns la concluzia ca circumcizia este raspunsul pe care il cautati de atata amar de vreme pentru imbunatatirea satisfactiei si respectiv a vietii sexuale a cuplului. ...continuare.

In ce pozitii fac sex femeile bune la pat

publicat 2014-11-20 23:15:21 (Libertatea)
In ce pozitii fac sex femeile bune la pat Orice femeie buna la pat stie cum sa se pozitioneze, pentru a obtine placere maxima. In viziunea barbatilor, cele mai fierbinti momente cu iubita sunt cele in care ea preia controlul si stie cum sa urce pe culmile placerii. Intr-o pozitie favorabila, orice femeie se simte libera si lipsita de inhibitii. Publicitate Iata ce pozitii sexuale iti servesc placerea pe tava si te transforma intr-o zeita a sexului! Femeile bune la pat transforma pozitia misionarului in CAT In 1988 un sexolog a... ...continuare.

MARTURISIRE SOCANTA a barbatului infectat cu HIV din Navodari: "Am mai avut zece parteneri sexuali"

publicat 2014-11-20 14:45:22 (Romania-TV)
MARTURISIRE SOCANTA a barbatului infectat cu HIV din Navodari: "Am mai avut zece parteneri sexuali" Barbatul de 30 de ani din Navodari, care a descoperit in urma cu o saptamana ca este seropozitiv, a declarat politistilor ca a mai intretinut relatii sexuale cu alti 10 barbati care ar putea fi infectati. ...continuare.

INCREDIBIL. Trei tineri s-au filmat in timp ce faceau SEX si au postat clipul pe INTERNET

publicat 2014-11-20 12:45:28 (Romania-TV)
INCREDIBIL. Trei tineri s-au filmat in timp ce faceau SEX si au postat clipul pe INTERNET Imagini scandaloase cu trei tineri care intretineau relatii sexuale intr-un dormitor au fost postate pe Facebook. ...continuare.

5 zile in tabara pentru sex! Te-ai inscrie?

publicat 2014-11-18 22:30:27 (Romania-TV)
5 zile in tabara pentru sex! Te-ai inscrie? Daca esti intr-o relatie de ceva timp si daca simti ca in ultima vreme lucrurile au cam adormit de la sine, e momentul cel mai potrivit sa iei masuri de revigorare a... situatiei. Asta fiindca mereu e loc de mai bine. Organizeaza-te astfel incat sa dedici 5 zile imbunatatirii relatiei tale sexuale. Exact ca in tabara. ...continuare.

Frica de sex: cum se manifesta si de ce apare?

publicat 2014-11-18 17:30:04 (Evenimentul-Zilei)
Frica de sex: cum se manifesta si de ce apare? Mai putin cunoscute, fobiile sexuale au manifestari neobisnuite, incepand cu frica de orice intrebare sau imagine cu conotatie sexuala si terminand cu teama de a avea erectie. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

sfecla rosie bunica razboiul jurnal de chisinau admin orniss tabloul principal artisti romani connect r rona hartner relatia janos szekely lapte osha actual franci elvetieni preoti neti sandu medsana asasini e mag persoane fizice autorizate parodie cersetori reactoare festivalul international de teatru buna ziua fagaras brasov din judetul botosani oana sirbu turismul eures senzationa penticostali burs actiune in forta mariri de pensii robbie williams marco rimaru snoop chei euro in octombrie violat magurele numai o zi targu jiu alb negru apa marii galati