Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

PROXENETISM. Cantaret de muzica populara, retinut

publicat 2015-05-26 20:00:23 (Puterea)
PROXENETISM. Cantaret de muzica populara, retinut Un cantaret de muzica populara din Banat, Vlada Misici, a fost ridicat, luni seara, pentru trafic de persoane, viol ca mijloc de constrangere si constituire de grup infractional organizat, dupa ce ar fi obligat mai multe tinere, unele minore, sa intretina relatii sexuale cu clienti ai barului sau. ...continuare.

A doua ceasca de cafea este secretul unei vieti sexuale intense

publicat 2015-05-26 11:30:24 (Romania-TV)
A doua ceasca de cafea este secretul unei vieti sexuale intense Vesti bune pentru iubitorii de cafea. Consumul a doua sau trei cesti de cafea pe zi poate imbunatati radical viata sexuala, potrivit unui studiu recent. ...continuare.

Nicolae Guta face declaratii socante. De ce nu o mai vrea pe Narcisa:" Facem sex o data la sapte ani"

publicat 2015-05-26 00:45:01 (CanCan)
Nicolae Guta face declaratii socante. De ce nu o mai vrea pe Narcisa: Facem sex o data la sapte ani In aceasta seara, Nicolae Guta a dezvaluit de ce o insala pe Narcisa cu diferite femei. Manelistul a marturisit ca mama baiatului sau are probleme de sanatate si accepta extrem de rar sa faca intretina relatii sexuale. ...continuare.

Jocuri sexuale pe care femeile le iubesc

publicat 2015-05-25 23:00:12 (Romania-TV)
Jocuri sexuale pe care femeile le iubesc Jocurile sexuale transforma o seara plictisitoare intr-una fierbinte. Chiar daca ati depasit perioada adolescentei, uitati pentru o seara de problemele pe care le aveti ca adulti si apelati la jocurile sexuale. Jocurile sexuale nu doar ca alunga monotonia din dormitor, insa imbunatatesc comunicarea si ofera si scuza perfecta pentru a va extinde repertoriul sexual. Ca sa nu mai vorbim de faptul ca jocurile sexuale adauga noi intelesuri la ideea de distractie intre cearceafuri. ...continuare.

Reactia unei OSPATARITE dupa ce un client ii face avansuri sexuale FOTO

publicat 2015-05-25 10:15:46 (Romania-TV)
Reactia unei OSPATARITE dupa ce un client ii face avansuri sexuale FOTO Rusoaicele stiu cel mai bine cum sa tina in frau barbatii indrazneti. O demonstreaza o chelnerita care din cateva miscari l-a pus la pamant pe un client lipsit de respect. ...continuare.

5 pozitii sexuale la care viseaza barbatii

publicat 2015-05-24 23:30:29 (Romania-TV)
5 pozitii sexuale la care viseaza barbatii Cand vine vorba despre sex, toti oamenii au fantezii, indiferent ca sunt femei sau barbati. Iata un top al celor mai dorite pozitii sexuale, alcatuit de barbati. ...continuare.

Sex tantric: 5 trucuri care garanteaza un orgasm incendiar

publicat 2015-05-24 21:45:20 (Romania-TV)
Sex tantric: 5 trucuri care garanteaza un orgasm incendiar Sexul tantric este una dintre artele erotice stravechi, care ajuta la stimularea tensiunii sexuale in cuplu si la atingerea a noi niveluri de satisfactie. ...continuare.

Gay Pride. Marsul diversitatii, pentru drepturile minoritatilor sexuale, contestat de Noua Dreapta

publicat 2015-05-23 20:15:13 (Realitatea-TV)
Gay Pride. Marsul diversitatii, pentru drepturile minoritatilor sexuale, contestat de Noua Dreapta In centrul Capitalei a avut loc sambata Marsul Diversitatii, parada pentru promovarea drepturilor minoritatilor sexuale. Ca de fiecare data, marsul a fost precedat de un protest al organizatiei extremiste Noua Dreapta. ...continuare.

"Bucuresti nu e Sodoma". Mars in Capitala, impotriva casatoriilor si adoptiilor homosexuale

publicat 2015-05-23 17:30:10 (Romania-TV)
"Bucuresti nu e Sodoma". Mars in Capitala, impotriva casatoriilor si adoptiilor homosexuale Aproximativ 100 de persoane au participat sambata la Marsul pentru Normalitate organizat de Noua Dreapta, in replica la organizarea Marsului diversitatii pentru promovarea drepturilor minoritatilor sexuale, programat mai tarziu in aceeasi zi. ...continuare.

Ghinion cumplit pentru doi tineri! Au murit intr-o masina, in timpul unei PARTIDE de AMOR SALBATIC

publicat 2015-05-22 21:30:01 (Antena-1)
Ghinion cumplit pentru doi tineri! Au murit intr-o masina, in timpul unei PARTIDE de AMOR SALBATIC David Long si Violet Iles, doi tineri indragostiti in varsta de 31 de ani, respectiv 25, si-au gasit sfarsitul intr-o masina, chiar in timp ce intretineau relatii sexuale, din cauza monoxidului de carbon. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urmatoare »