Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

O altfel de pozitia MISIONARULUI! 10 stiluri SEXUALE pe care trebuie sa le incerci si tu!

publicat 2015-02-28 14:45:02 (Antena-1)
O altfel de pozitia MISIONARULUI! 10 stiluri SEXUALE pe care trebuie sa le incerci si tu! Cei de la Cosmopolitan se tin de sotii si au realizat o galerie foto pentru oameni normali in ipostaze fierbinti pentru a demonstra ca sexul adevarat nu este ca cel din filme ...continuare.

Afla la cate zile e NORMAL sa faci SEX, in functie de VARSTA! Ce se intampla cu nivelul prestatiilor dupa 60 de ani, mai ales la FEMEI?

publicat 2015-02-27 12:45:22 (Libertatea)
Afla la cate zile e NORMAL sa faci SEX, in functie de VARSTA! Ce se intampla cu nivelul prestatiilor dupa 60 de ani, mai ales la FEMEI? Numarul raporturilor sexuale e variabil, de la persoana la persoana, in functie de varsta, alimentatie, odihna, stres, boala, atractivitatea partenerului si factori culturali. Publicitate Ținand cont de toate acestea, reputatul ginecolog si sexolog Vasile Nitescu a realizat un tabel care arata ritmul activitatii sexuale normale, mediocre si in exces (pe care il puteti consulta in imaginea alaturata). Asa cum e normal, frecventa maxima apartine perioadei de varsta dintre 18-35 de ani, pentru... ...continuare.

Au facut-o si pe asta: Aplicatia prin care iti indeplinesti cele mai ciudate fantezii sexuale!

publicat 2015-02-27 11:30:22 (Realitatea-TV)
Au facut-o si pe asta: Aplicatia prin care iti indeplinesti cele mai ciudate fantezii sexuale! O urmare, la un anumit nivel, a lansarii recente a filmului 50 shades of Grey, o noua aplicatie publicata zilele trecute aduce in prim plan fetisurile sexuale. ...continuare.

Adela va sfatuieste in sex si iubire: «Am fantezii sexuale cu prietenii sotului meu»

publicat 2015-02-26 23:45:14 (Libertatea)
Draga Adela, "Numele meu e Sabina si am 32 de ani. Nu mai sunt multumita de partidele de sex cu... ...continuare.

COMPATIBILITATI SEXUALE IN FUNCTIE DE ZODIE

publicat 2015-02-26 19:45:15 (Libertatea)
COMPATIBILITATI SEXUALE IN FUNCTIE DE ZODIE Ti s-a intamplat sa ramai surprinsa cat de incendiar este sexul cu actualul, comparativ cu fostul? Cel mai probabil, cei doi nu aveau acelasi semn zodiacal. Publicitate In functie de cele patru elemente primordial: apa, aer, foc si pamant, te potrivesti la pat cu doar trei zodii. Daca stii deja cum sunt femeile la pat in functie de zodie si cum sunt barbatii la pat in functie de zodie, nu iti ramane decat sa afli care sunt cele trei zodii cu care esti compatibila intre asternuturi. Afla care... ...continuare.

Oficialitate din Departamentul de Stat al SUA, arestata dupa ce a incercat sa faca sex cu un minor

publicat 2015-02-26 12:00:34 (Romania-TV)
Oficialitate din Departamentul de Stat al SUA, arestata dupa ce a incercat sa faca sex cu un minor Daniel Rosen, functionar in Departamentul de Stat al SUA, a fost arestat dupa ce politia din statul Virginia a descoperit ca a solicitat servicii sexuale unei persoane minore. ...continuare.

Oficial din cadrul Departamentului de Stat, arestat dupa ce a solicitat servicii sexuale unui minor

publicat 2015-02-26 11:15:28 (Mediafax)
Oficial din cadrul Departamentului de Stat, arestat dupa ce a solicitat servicii sexuale unui minor Un oficial din cadrul Departamentului de Stat, Daniel Rosen, a fost arestat fiind suspectat ca a solicitat relatii sexuale din partea unui minor, relateaza miercuri CNN. ...continuare.

Barbatul care si-a abuzat sexual fetita de nici doi ani a fost arestat preventiv

publicat 2015-02-26 09:15:26 (Romania-TV)
Barbatul care si-a abuzat sexual fetita de nici doi ani a fost arestat preventiv Adevarat monstru! Barbatul din Sibiu acuzat ca si-a abuzat sexual fetita de nici doi ani a fost arestat preventiv. Procurorii spun ca s-a fotografiat dezbracat, in ipostaze sexuale, langa copil si a postat totul pe site-uri din strainatate. Barbatul este recidivist, a fost condamnat, dar cu suspendare, pentru ca a intretinut relatii sexuale cu o minora. ...continuare.

RAPORTUL Amnesty International despre Romania mentioneaza inchisorile CIA, discriminarea romilor si a minoritatilor sexuale

publicat 2015-02-25 16:15:23 (Mediafax)
RAPORTUL Amnesty International despre Romania mentioneaza inchisorile CIA, discriminarea romilor si a minoritatilor sexuale Suspiciunile privind existenta unei inchisori CIA in Romania, discriminarea romilor, dar si a minoritatilor sexuale sunt analizate in partea dedicata Romaniei din raportul Amnesty International pe 2014, lansat miercuri. ...continuare.

Amnesty International atrage atentia asupra problemelor din Romania: Inchisorile CIA, discriminarea romilor si minoritatilor sexuale

publicat 2015-02-25 16:15:06 (Gandul)
Amnesty International atrage atentia asupra problemelor din Romania: Inchisorile CIA, discriminarea romilor si minoritatilor sexuale Suspiciunile privind existenta unei inchisori CIA in Romania, discriminarea romilor, dar si a minoritatilor sexuale sunt analizate in partea dedicata Romaniei din raportul Amnesty International pe 2014, lansat joi. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

buzau america curtea de apel pitesti romgaz franci elvetieni vali in hunedoara publicitate imobiliara canalul dunare tulcea actrita economia sua ministerul educatiei o romanca majorarea pensiilor pndr nesimtit tribut varciu suta sore berceni cutremur second bechtel clatite croaziera costa concordia infrastructura feroviara papagal isu bucuresti auchan reabilitarea termica psihic ianuarie 2010 accident petre strehaia angajat brasov meciul aviatic apuseni creditare arsinel mures drogat cafenea fagaras vulpes anee competitie pntcd