Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Emotii la Londra. Ce a facut un politist in uniforma, in timpul paradei Ga PRIDE

publicat 2016-06-26 21:15:16 (Realitatea-TV)
Emotii la Londra. Ce a facut un politist in uniforma, in timpul paradei Ga PRIDE In timpul paradei LGBT din capitala Marii Britanii, Londra, un politist si-a cerut iubitul in casatorie. Totul s-a intamplat in timp ce un grup de politisti defilau alaturi de reprezentantii minoritatilor sexuale, pe o strada din oras. ...continuare.

Sex horoscop: Secretele sexuale ale zodiilor

publicat 2016-06-25 22:30:13 (Realitatea-TV)
Sex horoscop: Secretele sexuale ale zodiilor Vrei sa afli cum poti seduce mai usor un potential partener? Daca stii ce zodie este, ii poti descoperi foarte usor punctele slabe. ...continuare.

Andreea Balan, printre participantii la Gay Pride in Bucuresti

publicat 2016-06-25 17:15:01 (Antena3)
Andreea Balan, printre participantii la Gay Pride in Bucuresti Alaturi de participantii la evenimentul de sâmbata sunt si mai multe persoane cunoscute din România, precum si deputatul Remus Cernea. ”Nu e nici o diferenta între orientarile sexuale... ...continuare.

Practici sexuale socante din trecut. Cum puteau face asa ceva?

publicat 2016-06-25 11:30:12 (Realitatea-TV)
Practici sexuale socante din trecut. Cum puteau face asa ceva? De-a lungul timpului, sexul a fost asociat cu tot felul de ciudatenii, desi la vremea respectiva sau in cultura respectiva reprezentau normalul. ...continuare.

Scene halucinante in trafic. Ce a putut sa filmeze un sofer. Fata a iesit pur si simplu pe geamul taxiului si...

publicat 2016-06-25 11:15:01 (Antena3)
Scene halucinante in trafic. Ce a putut sa filmeze un sofer. Fata a iesit pur si simplu pe geamul taxiului si... Un incident cel putin bizar a fost filmat, sambata, in traficul din Rusia. Un material video care pare sa arate doi tineri care intretin relatii sexuale pe bancheta din spate a unui taxi a uimit... ...continuare.

O mireasa s-a culcat, din greseala, cu cavalerul de onoare. Ce a urmat este incredibil

publicat 2016-06-23 16:15:17 (Realitatea-TV)
O mireasa s-a culcat, din greseala, cu cavalerul de onoare. Ce a urmat este incredibil O mireasa din China a intretinut, din greseala, relatii sexuale cu cavalerul de onoare, dupa ce a incurcat camera acestuia cu cea a mirelui, iar a doua zi l-a acuzat pe tanar de viol. ...continuare.

Sex la "Insula iubirii", de fata cu colegii de apartament. Imaginile TV au socat o tara intreaga

publicat 2016-06-23 15:45:14 (Realitatea-TV)
Sex la "Insula iubirii", de fata cu colegii de apartament. Imaginile TV au socat o tara intreaga Telespectatorii emisiunii Insula Iubirii din Marea Britanie au urmarit cu uimire, miercuri seara, cum unul dintre cuplurile filmate intretine relatii sexuale in fata celorlalti concurenti. ...continuare.

Scene halucinante in trafic. Ce a putut sa filmeze un sofer. Fata a iesit pur si simplu pe geamul taxiului si...

publicat 2016-06-22 10:45:01 (Antena3)
Scene halucinante in trafic. Ce a putut sa filmeze un sofer. Fata a iesit pur si simplu pe geamul taxiului si... Un incident cel putin bizar a fost filmat, sambata, in traficul din Rusia. Un material video care pare sa arate doi tineri care intretin relatii sexuale pe bancheta din spate a unui taxi a uimit... ...continuare.

3 zodii care CEDEAZA USOR la avansurile sexuale

publicat 2016-06-21 23:00:17 (Realitatea-TV)
3 zodii care CEDEAZA USOR la avansurile sexuale Unele zodii sunt mai deschise la noi experiente si nu spun NU cand apar ispite neasteptate. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urmatoare »