Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urm. »

DATE ALARMANTE: Anual, 600.000 de romance cad VICTIME ale violentei domestice

publicat 2014-07-28 17:15:35 (Romania-TV)
DATE ALARMANTE: Anual, 600.000 de romance cad VICTIME ale violentei domestice Anual, in Romania, 600.000 de femei cad victime ale abuzurilor sexuale si violentei domestice, arata o ancheta a Agentiei pentru Drepturi Fundamentale a Uniunii Europene. ...continuare.

13 conspiratii sexuale faimoase

publicat 2014-07-28 01:00:22 (Realitatea-TV)
13 conspiratii sexuale faimoase Site-ul www.huffingtonpost.com a avut stralucita idee de a strange date despre cele mai celebre conspiratii sexuale de-a lungul timpului. Si in ciuda faptului ca sexul este un subiect despre care tuturor le place sa vorbeasca, au existat adevarate conspiratii si secrete pe care o atenta ancheta, chiar si pe internet, le dezvaluie. Iata ce s-a gasit: 1. Oprirea prostitutiei De cand lumea si pamantul, conspiratia impotriva prostitutiei a ocupat un loc important in preocuparile tarilor... ...continuare.

Conspiratii sexuale faimoase

publicat 2014-07-27 22:45:24 (Romania-TV)
Conspiratii sexuale faimoase In ciuda faptului ca sexul este un subiect despre care tuturor le place sa vorbeasca, au existat adevarate conspiratii si secrete pe care o atenta ancheta, chiar si pe internet, le dezvaluie. ...continuare.

3 jocuri sexuale pe care sa le practici pe plaja

publicat 2014-07-27 12:30:07 (Antena-1)
3 jocuri sexuale pe care sa le practici pe plaja Vacanta reprezinta cel mai placut mod de a te relaxa, cu atat mai mult daca esti la mare, asculti valurile si te lasi mangaiata de raze. Dar nu numai soarele trebuie sa te alinte, ci si iubitul tau. Și pentru ca iubirea e mare, dar si pasiunea, iata 3 jocuri sexuale pe care sa le practicati pe plaja: 1. Erotism in apa - nu este chiar indicat sa faceti dragoste in mare, iar prezervativele nu functioneaza asa bine, dar va puteti juca, ampzgi si sa aveti parte de momente intime rar intalnite.... ...continuare.

Placere LA MAXIM: Afrodisiacul care STARNESTE pasiunile SEXUALE

publicat 2014-07-27 02:00:05 (Evenimentul-Zilei)
Placere LA MAXIM: Afrodisiacul care STARNESTE pasiunile SEXUALE O bautura alcoolica foarte populara in Franta si cunoscuta in Anglia ca ghimber verde este considerata un puternic afrodisiac. ...continuare.

Cele mai puternice fantezii sexuale ale femeilor

publicat 2014-07-27 00:45:20 (Realitatea-TV)
Cele mai puternice fantezii sexuale ale femeilor Cu siguranta orice barbat s-a intrebat care sunt cele mai fierbinti fantezii sexuale ale femeilor, mai ales ca in multe cupluri acestea sunt subiecte tabu. Fanteziile au un rol puternic excitant si ca atare contribuie activ la o relatie sexuala sanatoasa. Insa pe cat de mult gandim, pe atat de putin rostim cand e vorba de sex. Multi barbati nu au curajul sa isi intrebe partenera despre fanteziile ei sexuale, insa studii realizate pe esantioane reprezentative releva un top 9 pe care le puteti... ...continuare.

Top 9 cele mai puternice fantezii sexuale ale femeilor

publicat 2014-07-26 22:00:21 (Romania-TV)
Top 9 cele mai puternice fantezii sexuale ale femeilor Cu siguranta orice barbat s-a intrebat care sunt cele mai fierbinti fantezii sexuale ale femeilor, mai ales ca in multe cupluri acestea sunt subiecte tabu. Fanteziile au un rol puternic excitant si ca atare contribuie activ la o relatie sexuala sanatoasa. Insa pe cat de mult gandim, pe atat de putin rostim cand e vorba de sex. ...continuare.

CUM SA-TI PASTREZI VAGINUL STRAMT? Ce exercitii faci si ce POZITII SEXUALE trebuie sa ADOPTI ca sa NU para LARG?

publicat 2014-07-26 17:45:31 (Libertatea)
CUM SA-TI PASTREZI VAGINUL STRAMT? Ce exercitii faci si ce POZITII SEXUALE trebuie sa ADOPTI ca sa NU para LARG? Barbatii prefera sa simta o presiune accentuata asupra penisului, tocmai de aceea este ideal ca partenera lui de viata sa aiba un vagin stramt. Daca muschiul este bine tonifiat, atunci si placerea este mai mare. Iata cateva exercitii si ponturi privind pozitiile sexuale, care ar ajuta la intarirea musculaturii organului feminin. Exercitiile Kegel Acestea sunt exercitii pentru muschii vaginului, numite astfel dupa doctorul care le-a introdus pentru prima data ca practica recomandata femeilor.... ...continuare.

Beneficiile nebanuite ale sexului - pozitii sexuale care te scapa de problemele de sanatate!

publicat 2014-07-26 17:00:15 (Libertatea)
Beneficiile nebanuite ale sexului - pozitii sexuale care te scapa de problemele de sanatate! Beneficiul evident al sexului este placerea pe care o obtinem in urma lui, insa v-ati fi gandit ca el are si proprietati de vindecare a anumitor afectiuni? Ei bine, afla ca poti scapa de problemele ca cele ale sistemului digestiv sau ale rinichilor in cel mai placut mod posibil: facand sex. Iata pozitiile care te ajuta in acest sens! Mai multe pe bravonet.ro ...continuare.

Adevarul din spatele fanteziilor sexuale

publicat 2014-07-25 23:30:26 (Romania-TV)
Adevarul din spatele fanteziilor sexuale Toata lumea are fantezii sexuale, pana la urma ele sunt sarea si piperul unei relatii. Si cu cat va impartasiti fanteziile sexuale cu partenerul, cu atat mai condimentata va fi viata amoroasa a cuplului. Dar v-ati intrebat vreodata ce se ascunde in spatele fanteziilor sexuale? Au ele vreo semnificatie, asemenea viselor erotice? Ei bine, o echipa de cercetatori de la Facultatea de Psihologie din Israel s-a gandit, a analizat si iata ce a descoperit. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 20 21 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

hunedoara corporatii zaragoza neamt academia de politie matematica teleorman iasi valea oltului targu jiu vrancea simona halep calarasi maramures posturi vacante bistrita nasaud cluj caras severin sibiu cel mai bun fotbalist lumii arges ardei iute radet numere norocoase copila gorj polar gaesti grup feroviar roman covasna timis massone botosani andrea mantea mai multe giurgiu inundatii asociatiile baile apia trabant dambovita tudor n comunicat blocaj zile regina maria a romaniei andra gheorghe gheorghiu