Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urm. »

Instanta i-a INTERZIS sa faca SEX cu propria sotie. Motivarea deciziei UNICE in lume

publicat 2014-12-18 17:00:05 (Evenimentul-Zilei)
Instanta i-a INTERZIS sa faca SEX cu propria sotie. Motivarea deciziei UNICE in lume O instanta din Marea Britanie i-a interzis unui barbat sa mai intretina relatii sexuale cu sotia lui. Decizia a fost luata dupa ce judecatorii au constatat ca femeia nu isi poate da consimtamantul din cauza unei boli mintale. ...continuare.

Stephen Collins, protagonistul serialului "Al 7-lea cer" a intretinut raporturi sexuale cu trei minore

publicat 2014-12-18 15:00:24 (Mediafax)
Stephen Collins, protagonistul serialului Al 7-lea cer a intretinut raporturi sexuale cu trei minore Actorul Stephen Collins, interpretul pastorului din serialul de televiziune "Al 7-lea cer/ 7th Heaven", a recunoscut ca a intretinut raporturi sexuale cu trei minore, in urma cu cateva decenii, a dezvaluit miercuri revista People. ...continuare.

Astro Sex: Pozitia Kama Sutra preferata a iubitului tau, in functie de zodia lui

publicat 2014-12-18 11:30:28 (Romania-TV)
Astro Sex: Pozitia Kama Sutra preferata a iubitului tau, in functie de zodia lui Surprinde-ti iubitul si ofera-i partida de sex la care viseaza. Astrologia joaca un rol important si in materie de preferinte sexuale, iar unele zodii inclina mai mult spre o anumita pozitie sexuala. ...continuare.

Pozitii sexuale PERFECTE pentru barbatii cu PENIS MIC

publicat 2014-12-16 22:45:41 (Romania-TV)
Pozitii sexuale PERFECTE pentru barbatii cu PENIS MIC Marimea medie a unui penis in erectie este de 15,24 cm in lungime. Daca insa esti unul dintre milioanele de barbati care au un penis mai mic si, prin urmare, isi fac griji in legatura cu performantele sexuale, poate ca nu este cazul. Este adevarat ca marimea are unele avantaje, insa nu lungimea conteaza cu adevarat ci grosimea, asa ca daca ai un penis mai mic, dar gros n-ar trebui sa fii ingrijorat. In plus, nici femeile nu se dau in vant dupa barbatii supradotati asa cum spun legendele. ...continuare.

Pentru barbati: Ce spun fanteziile tale sexuale despre tine

publicat 2014-12-14 23:00:25 (Romania-TV)
Pentru barbati: Ce spun fanteziile tale sexuale despre tine Orice barbat are fantezii sexuale. Te-ai intrebat vreodata de unde vin fanteziile sexuale si ce inseamna? De ce, spre exemplu, un anumit tip de dormitor il excita pe un barbat in vreme ce asupra altuia nu are nici un fel de efect? Raspunsul poate fi gasit in conflictele din psihicul tau sau in experinetele din copilarie. In continuare, folosing o combinatie dintre cercetari si teorie psihologica, vom diseca 4 tipuri de femei despre care barbatii au fantezii sexuale si ce spune fiecare dintre... ...continuare.

Beyonce lauda performantele sexuale ale lui Nicolae Guta. "Are o anaconda in chilioti..."

publicat 2014-12-14 11:45:19 (Romania-TV)
Beyonce lauda performantele sexuale ale lui Nicolae Guta. "Are o anaconda in chilioti..." Nicolae Guta se bucura de un succes fulminant la femei, insa, pana acum, nu a gasit nimeni explicatia. Ei bine, noi am reusit sa aflam secretul manelistului si ce motive au fetele sa se bata pe el. Are directa legatura cu centimetri din pantaloni. ...continuare.

Si-a injunghiat sotul in burta in timpul unui act sexual, apoi a chemat politia. De ce a vrut sa se razbune o femeie din Iasi

publicat 2014-12-14 09:30:24 (ProTV)
Si-a injunghiat sotul in burta in timpul unui act sexual, apoi a chemat politia. De ce a vrut sa se razbune o femeie din Iasi O femeie de 35 de ani din Iasi a fost trimisa in judecata dupa ce a incercat sa-si ucida sotul in timp ce intretinea raporturi sexuale cu acesta, relateaza Adevarul. ...continuare.

Ce bine le dai, ce le dai, ce le dai... Performante sexuale de nebanuit ale lui Guta cu care Beyonce il lauda la toata lumea!

publicat 2014-12-14 00:15:02 (CanCan)
Ce bine le dai, ce le dai, ce le dai... Performante sexuale de nebanuit ale lui Guta cu care Beyonce il lauda la toata lumea! Nicolae Guta se bucura de un succes fulminant la femei, insa, pana acum, nu a gasit nimeni explicatia. Ei bine, noi am reusit sa aflam secretul manelistului si ce motive au fetele sa se bata pe el. Are directa legatura cu centimetri din pantaloni! ...continuare.

Jocuri sexuale pe care femeile le iubesc

publicat 2014-12-13 22:45:26 (Romania-TV)
Jocuri sexuale pe care femeile le iubesc Jocurile sexuale transforma o seara plictisitoare intr-una fierbinte. Chiar daca ati depasit perioada adolescentei, uitati pentru o seara de problemele pe care le aveti ca adulti si apelati la jocurile sexuale. Jocurile sexuale nu doar ca alunga monotonia din dormitor, insa imbunatatesc comunicarea si ofera si scuza perfecta pentru a va extinde repertoriul sexual. ...continuare.

Semne de comportament care denota ca un barbat este bun la pat

publicat 2014-12-13 10:30:29 (Romania-TV)
Semne de comportament care denota ca un barbat este bun la pat Barbatii care sunt siguri de ceea ce pot face in pat si care stiu ca performantele lor sexuale sunt de invidiat au un comportament diferit fata de majoritatea acelor "neciopliti" care adopta o atitudine badaraneasca si "baieteasca" in raportul cu o femeie. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

vamesi pardoseli si pereti shoppingul oroscop dragoste minute clic berecleanu giurgiu balonul de aur vulturesti interesul national textul leordeni colindatori raluca turcan mehedinti jucarii reci elwira petre galati cultura si civilizatie sonerii manichiura muzica lautareasca diplomat animale codlea sistec belgian alba iulia scorpionul akos mary bruxelles medicina veterinara raan tauri braila topul judetelor universitatea craiova fondul propietatea dorin florea lucia bubulac interlopa baritiu militare serbanescu romanian music awards schimbat imagin