Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urm. »

Trucuri pentru sex de la femeile plinute. Cele 5 pozitii sexuale ideale

publicat 2015-07-31 00:30:04 (Click)
Trucuri pentru sex de la femeile plinute. Cele 5 pozitii sexuale ideale Trucuri pentru sex de la femeile plinute. Cele 5 pozitii sexuale ideale ...continuare.

Top jucarii sexuale pentru cuplu

publicat 2015-07-30 22:30:18 (Romania-TV)
Top jucarii sexuale pentru cuplu Jucariile sexuale pot reprezenta pentru multe cupluri un deliciu, dupa cum pentru altele pot fi un subiect tabu. Multe cupluri cu o viata sexuala activa cred ca jucariile sexuale reprezinta o modalitate eficace de a diversifica viata in dormitor si de a-i adauga cateva condimente. ...continuare.

Șocant! Copile de 5 si 6 ani violate de un batran!

publicat 2015-07-30 15:45:13 (Libertatea)
Un barbat de 67 de ani, din judetul Iasi, acuzat ca a intretinut relatii sexuale cu doua fetite in... ...continuare.

Cele mai frumoase nunti de vedete

publicat 2015-07-30 00:30:05 (Click)
Cele mai frumoase nunti de vedete Cele mai frumoase nunti de vedete ezonul nuntilor a inceput de ceva vreme, insa continua si cu lunile calduroase de vara. Pentru cei care vor sa se inspire din cele mai celebre si frumoase nunti de vedete straine sau autohtone. Și pentru ca sunt cele mai frumoase nunti, nu ar fi putut fi altfel decat unele dintre cele mai extravagante nunti de vedete. ...continuare.

Pozitii sexuale aproape imposibile

publicat 2015-07-29 22:45:13 (Romania-TV)
Pozitii sexuale aproape imposibile Cu totii ne dorim sa experimentam cat mai mult in zona sexului, cu totii vrem sa incercam tot ce se poate incerca, insa asta nu inseamna ca totul e si realizabil mereu: e greu sa faci sex stand in cap, sa recunoastem - explica site-ul Thefrisky.com. ...continuare.

Copila batuta la 11 ani si abuzata sexual la 13 ani

publicat 2015-07-29 20:15:01 (Antena3)
In deja celebrul Vaslui, o copila de doar 13 ani acuza ca fost supusa la perversiuni sexuale chiar de sotul asistentei maternale, care avea grija de ea. Totul a iesit la iveala dupa ce mama de imprumut ar fi... ...continuare.

RomaniaTV: Marturii CUTREMURATOARE ale fetitei de 13 ani, supusa la perversiuni sexuale la aSaVasluia

publicat 2015-07-29 17:30:18 (Libertatea)
RomaniaTV: Marturii CUTREMURATOARE ale fetitei de 13 ani, supusa la perversiuni sexuale la aSaVasluia RomaniaTV: Marturii CUTREMURATOARE ale fetitei de 13 ani, supusa la perversiuni sexuale la aSaVasluia Publicitate Citeste mai departe pe romaniatv.net ...continuare.

Ce s-a intamplat in comuna violatorilor - continuare la fetita de 13 ani violata de tata

publicat 2015-07-29 14:15:02 (CanCan)
Ce s-a intamplat in comuna violatorilor - continuare la fetita de 13 ani violata de tata O fetita de 13 ani din Vaslui a fost batjocorita de catre propriul tata fara sa se gandeasca o clipa la traumele psihice ale propriului copil. Obsedat de persoana ei, barbatul i-a cerut copilei sa intretina relatii sexuale. ...continuare.

ȘOCANT. Cum au incercat familiile VIOLATORILOR din Vaslui sa CUMPERE tacerea VICTIMEI

publicat 2015-07-29 13:45:06 (Evenimentul-Zilei)
ȘOCANT. Cum au incercat familiile VIOLATORILOR din Vaslui sa CUMPERE tacerea VICTIMEI Cazul elevei din Vaslui, violata de sapte tineri, dezvaluie aspecte absolut socante despre mentalitatea unor oameni cu privire la agresiunile sexuale, noile amanunte terifiante fiind oferite chiar de catre tatal victimei. ...continuare.

Marturii CUTREMURATOARE ale fetitei de 13 ani, supusa la perversiuni sexuale la Vaslui

publicat 2015-07-29 10:45:21 (Romania-TV)
Marturii CUTREMURATOARE ale fetitei de 13 ani, supusa la perversiuni sexuale la Vaslui Un nou scandal sexual zguduie judetul! O fetitã de doar 13 ani a fost supusã la perversiuni sexuale chiar de cel care ar fi trebuit sã aibã grijã de ea si sã o ocroteascã. Politia, procurorii si Directia Generalã de Asistentã Socialã si Protectia Copilului (DGASPC) sunt in alertã maximã, dupã ce, bãrbatul 57 de ani, paznic la o societate din Vaslui, a profitat de inocenta fetitei pe care sotia o avea in grija, scrie Vremea noua. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urmatoare »