Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 16 17 Pag. urm. »

I-a trimis poze cu ea dezbracata si a intretinut relatii sexuale cu un adolescent de 15 ani. Ce peadeapsa a primit femeia

publicat 2016-12-03 14:00:10 (ProTV)
I-a trimis poze cu ea dezbracata si a intretinut relatii sexuale cu un adolescent de 15 ani. Ce peadeapsa a primit femeia O femeie casatorita, de 42 de ani, din Tara Galilor a fost condamnata la inchisoare dupa ce a intretinut relatii sexuale in repetate randuri cu un adolescent de 15 ani. ...continuare.

O mama si-a drogat fetita de patru ani constant, pana copila a murit. Motivul revoltator i-a socat pe toti

publicat 2016-12-03 11:15:01 (Antena3)
O mama si-a drogat fetita de patru ani constant, pana copila a murit. Motivul revoltator i-a socat pe toti O mama din Anglia i-a dat fiicei sale de numai patru ani sedative, pentru a nu o mai deranja atunci cand avea contacte sexuale cu iubitul sau, traficant de droguri. Timp de sase luni, Michala Pyke, in... ...continuare.

Vecina mea de la tara

publicat 2016-12-02 12:30:08 (Dilema-Veche)
Ce studii despre conditia femeii sa mai elaborezi, în era hartuirii sexuale si a corectitudinii politice, cînd ai de-a face cu o femeie ramasa în secolul XIX? ...continuare.

CUTREMURATOR. Aproximativ 350 de fotbalisti au fost victimele ABUZURILOR SEXUALE

publicat 2016-12-02 00:30:07 (Evenimentul-Zilei)
CUTREMURATOR. Aproximativ 350 de fotbalisti au fost victimele ABUZURILOR SEXUALE Anchetele procurorilor din Marea Britanie au scos la iveala o realitate cutremuratoare. Aproximativ 350 de fotbalisti din Insula au fost abuzati sexual. ...continuare.

Un comentator sportiv celebru a fost dat afara. Ce si-a permis sa spuna public

publicat 2016-11-29 21:15:02 (Antena3)
Un comentator sportiv celebru a fost dat afara. Ce si-a permis sa spuna public Fostul campion mondial la darts Eric Bristow a fost dat afara de televiziunea britanica Sky Sports dupa ce a sugerat ca victimele abuzurilor sexuale din fotbalul britanic nu sunt "barbati adevarati", re... ...continuare.

Deficienta de vorbire la copii - cum abordam aceasta problema?

publicat 2016-11-29 18:15:02 (Antena3)
Deficienta de vorbire la copii - cum abordam aceasta problema? Cele mai frecvente probleme de limbaj ale copiilor sunt cele din categoria tulburarilor de pronuntie, in special cele de tip dislalic. Dislalia este o tulburare de pronuntie ce consta in deformarea, omiterea,... ...continuare.

ARAS: Persoanele seropozitive tratate nu mai transmit virusul nici in cazul contactelor sexuale neprotejate

publicat 2016-11-28 17:15:16 (Romania-TV)
ARAS: Persoanele seropozitive tratate nu mai transmit virusul nici in cazul contactelor sexuale neprotejate Un decalaj imens exista in continuare intre progresele terapeutice si perceptia sociala despre HIV, desi datorita noilor tratamente persoanele seropozitive nu mai transmit virusul HIV nici macar in cazul contactelor sexuale neprotejate, precizeaza Asociatia Romana Anti-SIDA (ARAS) intr-un comunicat de presa. ...continuare.

Ce se intampla daca faci sex in postul Craciunului

publicat 2016-11-28 10:30:15 (Realitatea-TV)
Ce se intampla daca faci sex in postul Craciunului Cei mai multi preoti spun ca nu este bine ca partenerii sa intretina relatii sexuale in timpul postului, tocmai pentru ca aceasta perioada inseamna infranare de la toate poftele trupesti si apropiere de Dumnezeu prin rugaciune. ...continuare.

Ai aceste simptome. Mare atentie! E DIABET

publicat 2016-11-27 19:00:15 (Realitatea-TV)
Ai aceste simptome. Mare atentie! E DIABET Setea excesiva, durerile de cap, urinarea frecventa, vederea incetosata si disfunctiile sexuale, sunt unele din simptomele care vorbesc despre boala secolului XXI - diabetul zaharat. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 16 17 Pag. urmatoare »