Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 16 17 Pag. urm. »

Astea sunt zodiile care nu pot trai fara sex. Ar sta in pat toata ziua

publicat 2016-08-31 12:00:17 (Romania-TV)
Astea sunt zodiile care nu pot trai fara sex. Ar sta in pat toata ziua Sexualitatea este un aspect extrem de important pentru o viata implinita, insa unii nativi se pot dovedi adevarate masinarii sexuale sub influenta astrelor. ...continuare.

Consiliera de incredere a lui Hillary Clinton divorteaza. Ipostaza scandalosa in care a aparut sotul ei in presa americana

publicat 2016-08-30 20:00:07 (ProTV)
Consiliera de incredere a lui Hillary Clinton divorteaza. Ipostaza scandalosa in care a aparut sotul ei in presa americana Un scandal presarat cu picanterii sexuale, umbreste campania lui Hillary Clinton. Consiliera ei de incredere a anuntat ca se desparte de sotul ei, fost membru al Congresului. ...continuare.

O profesoara de franceza, fotografiata dupa ce a intretinut relatii sexuale cu un elev

publicat 2016-08-30 19:45:17 (Romania-TV)
O profesoara de franceza, fotografiata dupa ce a intretinut relatii sexuale cu un elev O profesoara a fost prinsa, dupa ce a intretinut relatii sexuale cu un un elev in varsta de doar 17 ani, chiar in noaptea balului. ...continuare.

Horoscop: Patru zodii de barbati plictisitori la pat

publicat 2016-08-29 15:00:29 (Romania-TV)
Horoscop: Patru zodii de barbati plictisitori la pat Nimeni nu-i perfect. E adevarat ca e greu sa recunosti asta, mai ales atunci cand vine vorba despre performantele sexuale. Orice barbat si-ar dori sa se poata spune despre el ca e un zeu in dormitor. Cu toate acestea, sunt barbati care nu exceleaza la acest capitol. ...continuare.

Cele mai tari ceasuri la cele mai bune preturi!

publicat 2016-08-29 11:00:15 (Gazeta-Sporturilor)
Cele mai tari ceasuri la cele mai bune preturi! Gaseste pisa potrivita pentru garderoba ta. Noi venim cu cele mai tari oferte din partea colaboratorilor nostri. Ție ce ti se potriveste? Diadora Sparco Timecode Atlantic Timex ...continuare.

Horoscop: Ce femeie vrea in pat in functie de zodie

publicat 2016-08-28 15:30:16 (Romania-TV)
Horoscop: Ce femeie vrea in pat in functie de zodie Semnul astral sub care ne-am nascut ne influenteaza si preferintele sexuale. Astrologia ne sare in ajutor si ne invata ce isi doresc cele 12 zodii in materie de sexualitate. Citeste ce tip de femeie isi doreste un barbat in functie de zodia sa. ...continuare.

Care sunt fanteziile sexuale ale barbatilor in functie de zodie

publicat 2016-08-27 23:00:16 (Realitatea-TV)
Care sunt fanteziile sexuale ale barbatilor in functie de zodie Daca te-ai intrebat ce fantezii sexuale are iubitul tau, atunci acest material este pentru tine. Nu trebuie decat sa stii ce zodie este si vei primi raspunsul dorit. Fiecare semn zodiacal are tendinta de a avea anumite asteptari in pat. Nu crezi ca va fi placut surprins cand va afla ca stii fantezia lui sexuala cea mai secreta pe care nu ti-a spus-o niciodata? ...continuare.

Obiceiul sexual bizar care este legal in aceasta tara. Cum pot face asa ceva?

publicat 2016-08-27 14:45:14 (Realitatea-TV)
Obiceiul sexual bizar care este legal in aceasta tara. Cum pot face asa ceva? Cele mai ciudate obiceiuri sexuale din lume. Unde ai voie sa faci sex cu animalele si unde e legal sa omori amanta sotului. ...continuare.

Fantezii sexuale ale barbatilor

publicat 2016-08-26 23:30:08 (Romania-TV)
Fantezii sexuale ale barbatilor Barbatii si fanteziile sexuale sunt exact precum pestele in apa. Si daca iti propui sa-l intelegi cu adevarat mai ales din punct de vedere sexual, atunci trebuie sa-i cunosti si fanteziile, sa stii la ce viseaza si ce si-ar dori cu ardoare sa traiasca in pat. Oricum, s-ar putea scrie o carte despre fanteziile barbatilor, carte care ar deveni, cu timpul, din ce in ce mai groasa. Si n-ar fi o idee rea deloc ca fanteziile lui sa se incruciseze cu ale tale (daca spui ca nu le ai, nu te credem!). ...continuare.

Probleme sexuale feminine, jenante, dar stresante

publicat 2016-08-25 23:00:12 (Romania-TV)
Probleme sexuale feminine, jenante, dar stresante Cand vine vor ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 16 17 Pag. urmatoare »