Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urm. »

Disfunctii sexuale la femei

publicat 2014-10-23 00:00:57 (Romania-TV)
Disfunctii sexuale la femei Nu numai barbatii se confrunta cu disfunctii sexuale. Si femeile au probleme care impiedica relatiile sexuale in cuplu. Ba chiar procentul femeilor care sufera de disfunctii sexuale este mai mare decat al barbatilor. Potrivit datelor statistice, aproximativ 43% dintre femei si 31% dintre barbati sufera de disfunctii sexuale. ...continuare.

(P) Probleme in dormitor? Descopera utima noutate in domeniul stimulentelor pentru erectie!

publicat 2014-10-23 00:00:50 (Libertatea)
(P) Probleme in dormitor? Descopera utima noutate in domeniul stimulentelor pentru erectie! NOU IN SFARSIT O SOLUTIE eficace pentru problemele de erectie! 1. e de ajuns sa pulverizati 2. pentru a avea IMEDIAT O ERECTIE! EFECT INSTANTANEU (va dura ore intregi) Daca doriti sa va rezolvati rapid problemele de erectie, in mod sigur si, mai ales eficace, ActivMax este solutia corecta. Mii de persoane din toata lumea l-au incercat cu succes. Publicitate In toata Europa e considerat un remediu infailibil. Nu e nevoie sa asteptati pentru a-i vedea efectul. E de ajuns sa pulverizati putin... ...continuare.

La un pas de a fi violata pe plaja de un taximetrist

publicat 2014-10-22 17:45:27 (Libertatea)
La un pas de a fi violata pe plaja de un taximetrist O tanara in varsta de 21 de ani, din Constanta, a fost batuta si talharita de un taximetrist care, profitand de faptul ca femeia era intr-o stare avansata de ebrietate, a incercat sa intretina relatii sexuale cu ea, pe plaja. Foto: Arhiva Publicitate Totul s-a petrecut marti seara, cand tanara s-a urcat intr-un taxi din zona Spitalului Judetean de Urgenta Constanta si i-a solicitat taximetristului sa o duca acasa, in zona pietei Ovidiu. Taximetristul a dus-o pe plaja Modern, acolo unde i-a... ...continuare.

PAUL WALKER s-ar RASUCI IN MORMANT! UN SUPER ACTOR de HOLLYWOOD, acuzat CA A FACUT SEX CU UN REGIZOR pentru UN ROL! INREGISTRAREA CARE ARUNCA TOTUL IN AER! VIDEO

publicat 2014-10-22 10:15:30 (Libertatea)
PAUL WALKER s-ar RASUCI IN MORMANT! UN SUPER ACTOR de HOLLYWOOD, acuzat CA A FACUT SEX CU UN REGIZOR pentru UN ROL! INREGISTRAREA CARE ARUNCA TOTUL IN AER! VIDEO A fost ani la rand partenerul lui Paul Walker in seria "Furios si Iute", iar drumul lui la Hollywood inca nu s-a oprit. Actorul Tyrese Gibson primeste roluri pe banda rulanta si, conform unor acuzatii, nu ii este greu pentru ca ar oferi in schimb favoruri sexuale regizorilor. Publicitate Sau cel putin asta sustine un coleg de breasla, e drept, mai putin cunoscut. Este vorba despre actorul Spanky Hayes, care a declarat recent ca a fost scos din carti pentru rolul principal in filmul "Baby Boy"... ...continuare.

Cum sa cumperi articole sexuale fara sa-ti fie jena

publicat 2014-10-21 22:45:43 (Romania-TV)
Cum sa cumperi articole sexuale fara sa-ti fie jena Sa zicem ca e ziua voastra aniversara, a ta si a partenerului. Totul e bine pus la punct: flori, cina romantica, muzica preferata si, evident, sampanie. Si totusi... pe ultima suta de metri constati ca mai lipseste ceva: poate un set de prezervative sau un lubrifiant, poate s-au terminat anticonceptionalele si ai nevoie de altele, sau poate ca pur si simplu iti doresti sa condimentezi noaptea voastra de dragoste cu ceva jucarii sexuale. Pentru multi dintre noi, achizitionarea acestor produse... ...continuare.

Miscari esentiale pentru o viata sexuala implinita

publicat 2014-10-21 22:30:40 (Romania-TV)
Miscari esentiale pentru o viata sexuala implinita Ai probleme cu erectia? Sau partenera ta nu reuseste sa atinga orgasmul? Studiile pentru comportament sexual au afirmat fara urma de dubiu faptul ca la baza oricarei vieti sexuale implinite si lipsite de probleme sta... atingerea. ...continuare.

Cazul tanarului de 24 de ani infectat cu HIV terorizeaza Segarcea. Zeci de tinere au mers speriate sa isi faca analizele

publicat 2014-10-21 20:15:45 (ProTV)
Cazul tanarului de 24 de ani infectat cu HIV terorizeaza Segarcea. Zeci de tinere au mers speriate sa isi faca analizele Cazul tanarului de 24 de ani din Segarcea infectat cu HIV, care a intretinut relatii sexuale neprotejate cu mai multe tinere, inainte sa moara, ia o amploare alarmanta. ...continuare.

Ancheta la Penitenciarul Targu Jiu, dupa aparitia unor poze cu detinuti ce intretin relatii sexuale

publicat 2014-10-21 18:30:43 (Mediafax)
Ancheta la Penitenciarul Targu Jiu, dupa aparitia unor poze cu detinuti ce intretin relatii sexuale Avocatul Poporului si Administratia Nationala a Penitenciarelor fac verificari la Penitenciarul Targu Jiu, dupa aparitia in presa a unor fotografii cu detinuti care intretin relatii sexuale, dorm mai multi intr-un pat si mananca asezati pe jos, in conditii insalubre. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 22 23 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

dambovita curic rezerve de petrol ministerul educatiei vaslui povestea mea feodorof megane luna mai chiftelute repartizare tabultoc tragedie pe dn1 cataracta alis vulnerabil liberty parade florin avicola iasi christmas captura de tigari decedat billy crystal comisiei inmormatare transearch stiri pompieri mihai stoica solara mihail jora proteze franci elvetieni constanta varsta la care ar trebui sa murim doicesti poze cu mine salariile bugetarilor amalia compa carmen bruma virgil madgearu satu mare nicosia pe trecerea de pietoni video direct nutu si sile camataru visul carduri bancare buddha english