Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urm. »

Romica, perversul de Botosani, spaima vanzatoarelor

publicat 2015-03-31 00:00:21 (Libertatea)
Romica, perversul de Botosani, spaima vanzatoarelor Un barbat din Botosani e acuzat ca si-a santajat mai multe angajate pentru a le transforma in sclave sexuale. Publicitate Politistii care l-au retinut pe administratorul mai multor baruri au reusit sa afle modul in care opera barbatul. Casatorit si tatal a doi copii, Romica inventa o lipsa in gestiune, dupa care le promitea angajatelor ca va inchide ochii, daca acestea accepta sa intre in patul lui. Intalnirile aveau loc in apartamentul barbatului, unde erau instalate mai multe camere video.... ...continuare.

Erau colegi e camera! De la ce fotbalist a cumparat-o Nila pe Daniela Crudu! A aflat de ce e in stare in pat si nu a mai rezistat

publicat 2015-03-30 19:45:02 (CanCan)
Erau colegi e camera! De la ce fotbalist a cumparat-o Nila pe Daniela Crudu! A aflat de ce e in stare in pat si nu a mai rezistat Cruduta are un trecut amoros tumultuos si, cum performantele ei sexuale au ramas memorabile in mintile partenerilor ei, vedetei i s-a dus buhul. Asa a inceput si relatia ei cu Mihai Costea, dupa ce ...continuare.

Afacerist din Botosani, arestat dupa ce si-a transformat anagajatele in SCLAVE sexuale!

publicat 2015-03-30 10:45:01 (CanCan)
Afacerist din Botosani, arestat dupa ce si-a transformat anagajatele in SCLAVE sexuale! Un om de afaceri din Botosani a fost trimis in spatele gratiilor, dupa ce a fost acuzat ca si-a transformat angajatele in sclave sexuale. ...continuare.

Șantaj sexual la o firma din Botosani. Patronul se folosea de angajate si filma fiecare partida

publicat 2015-03-30 09:30:13 (Romania-TV)
Șantaj sexual la o firma din Botosani. Patronul se folosea de angajate si filma fiecare partida Un patron din Botosani a fost arestat preventiv dupa ce s-a descoperit ca a filmat mai multe partide sexuale cu angajatele sale. Mai mult, el se folosea de imagini pentru a le santaja pe femei. ...continuare.

INSOLIT. Un cuplu a fost condamnat pentru ca a facut sex pe o motocicleta aflata in mers

publicat 2015-03-29 22:15:14 (Romania-TV)
INSOLIT. Un cuplu a fost condamnat pentru ca a facut sex pe o motocicleta aflata in mers Doi tineri au fost condamnati dupa ce au fost fotografiati pe un pod din statul indian Goa in timp ce intretineau raporturi sexuale, in timp ce mergeau cu motocicleta. ...continuare.

Profesoara care dadea meditatii de sex in pivnita

publicat 2015-03-29 21:00:14 (Romania-TV)
Profesoara care dadea meditatii de sex in pivnita In varsta de 28 de ani, o profesoara de matematica a unui liceu din Virginia, Statele Unite, a recunoscut in fata instantei ca a intretinut raporturi sexuale cu mai multi dintre elevii sai, declarand ca gestul sau a fost motivat de faptul ca in acest mod s-a simtit "atractiva si dorita". ...continuare.

POZIȚII SEXUALE, in functie de zodie! Episodul 4: sfaturi pentru Capricorn, Varsator si Pesti | FOTO

publicat 2015-03-29 17:00:08 (Libertatea)
Periplul prin lumea astrelor a ajuns la sfarsit. Astazi va prezentam pozitiile sexuale recomandate... ...continuare.

Ce pozitii sexuale ti se potrivesc in functie de semnul zodiacal

publicat 2015-03-29 00:00:27 (Romania-TV)
Ce pozitii sexuale ti se potrivesc in functie de semnul zodiacal Astrologia te ajuta sa-ti alegi pozitiile sexuale care ti se potrivesc, in functie de semnul tau zodiacal. Esti semn de Aer, Apa, Pamant sau Foc? Astrologii spun ca ceea ce este compatibil cu o persoana, nu poate fi cu o alta, la mijloc fiind caracterisiticile specifice fiecarui semn zodiacal in parte. ...continuare.

Barbatii care se uita la filme pentru adulti au o viata sexuala mai buna

publicat 2015-03-28 23:30:22 (Romania-TV)
Barbatii care se uita la filme pentru adulti au o viata sexuala mai buna Un nou studiu contrazice teoriile de pana acum legate de efectele filmelor pentru adulti asupra vietii sexuale. ...continuare.

VIDEO Cele 5 pozitii sexuale ideale pentru femeile plinute

publicat 2015-03-27 21:15:06 (Click)
VIDEO Cele 5 pozitii sexuale ideale pentru femeile plinute VIDEO Cele 5 pozitii sexuale ideale pentru femeile plinute ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 23 24 Pag. urmatoare »