Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urm. »

Doi cercetatori si-au imaginat cum va arata un bordel din Amsterdam in anul 2050: Prostituatele vor fi inlocuite de roboti (Curiozitati)

publicat 2016-05-30 12:15:14 (Go4IT)
Doi cercetatori si-au imaginat cum va arata un bordel din Amsterdam in anul 2050: Prostituatele vor fi inlocuite de roboti (Curiozitati) Pare un scenariu desprins din universurile SF, dar bordelurile in care serviciile sexuale vor fi prestate de roboti vor aparea in curand. Futurologul Ian Yeoman si Michelle Mars, sexolog de la Universitatea Wellington din Noua Zeelanda, si-au imaginat cum va arata un bordel in anul 2050. Potrivit celor doi, industria sexului va fi dominata de roboti. Prostituatele-robot vor lua locul femeilor, imputinand cazurile de trafic de persoane si pe cele ale bolilor cu transmitere sexuala. In studiul... ...continuare.

ISIS incearca sa vanda sclave sexuale pe Internet. Mesajul postat pe Facebook e halucinant

publicat 2016-05-29 13:45:09 (Realitatea-TV)
ISIS incearca sa vanda sclave sexuale pe Internet. Mesajul postat pe Facebook e halucinant Doua femei, tinute prizoniere de jihadistii ISIS, au fost scoase recent la vanzare pe internet pentru o suma de bani colosala. ...continuare.

Teroristii ISIS incearca sa vanda sclave sexuale pe Internet. Anuntul postat pe Facebook: "Asta costa 8.000 de dolari"

publicat 2016-05-29 12:00:08 (ProTV)
Teroristii ISIS incearca sa vanda sclave sexuale pe Internet. Anuntul postat pe Facebook: Asta costa 8.000 de dolari Doua femei tinute captive de catre luptatori ai gruparii teroriste Stat Islamic (SI) par sa fi fost scoase recent la vanzare pe Facebook, scrie The Washington Post. ...continuare.

TREI fantezii sexuale care distrug o relatie

publicat 2016-05-29 10:45:16 (Romania-TV)
TREI fantezii sexuale care distrug o relatie Sex cu fostul sau fosta? In grup? Vezi cele mai periculoase dorinte sexuale pentru un cuplu. ...continuare.

Ce-i excita si ce-i "omoara" pe parteneri, in functie de zodie

publicat 2016-05-28 21:45:13 (Romania-TV)
Ce-i excita si ce-i "omoara" pe parteneri, in functie de zodie Daca vrei sa stii ce ii place si ce nu partenerului tau, consulta-i zodiacul. Iata ce ii excita si ce ii "omora" in functie de semnul zodiacal sub care s-au nascut, potrivit cartii "Astrologie erotica: Secrete sexuale ale horoscopului", scrisa de Phillys Vega. ...continuare.

Tipul de SEX care va reprezenta o normalitate in 2070. Acum pare extrem de bizar

publicat 2016-05-28 10:45:14 (Realitatea-TV)
Tipul de SEX care va reprezenta o normalitate in 2070. Acum pare extrem de bizar In urmatoarea jumatate de secol, oamenii vor intretine in mod regulat relatii sexuale cu roboti. Unii poate se vor si indragosti de roboti, sustine Helen Driscoll, psiholog la Universitatea din Sunderland, Marea Britanie. ...continuare.

Patru pozitii sexuale pentru aceasta vara

publicat 2016-05-27 16:30:12 (Romania-TV)
Patru pozitii sexuale pentru aceasta vara Incearca aceste pozitii sexuale daca vrei sa ai parte de un anotimp fierbinte si in dormitor! ...continuare.

Patru pozitii sexuale pentru aceasta vara

publicat 2016-05-27 16:00:12 (Realitatea-TV)
Patru pozitii sexuale pentru aceasta vara Incearca aceste pozitii sexuale daca vrei sa ai parte de un anotimp fierbinte si in dormitor! ...continuare.

O tanara a fost violata de 30 de barbati. Imagini din timpul atacului, postate pe retelele de socializare

publicat 2016-05-27 12:15:26 (Romania-TV)
O tanara a fost violata de 30 de barbati. Imagini din timpul atacului, postate pe retelele de socializare Peste 30 de barbati din Brazilia sunt acuzati ca au violat in grup o tanara de doar 16 ani. Suspectii, cautati acum de polititti, au postat imagini din timpul agresiunii sexuale pe retele de socializare. ...continuare.

Horoscop: Fantezii sexuale ale barbatilor in functie de zodie

publicat 2016-05-27 10:45:15 (Romania-TV)
Horoscop: Fantezii sexuale ale barbatilor in functie de zodie Cu toate stim ca atunci cand vine vorba de fantezii, barbatii sunt inscrisi primii pe lista. Ca sa va fie mai usor sa va satisfaceti partenerul din acest punct de vedere, analizati putin semnul lor zodiacal pentru a avea un "punct in plus". ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 21 22 Pag. urmatoare »