Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 6 7 Pag. urm. »

Ce trebuie sa stii despre intalnirile pe internet

publicat 2016-04-28 23:15:47 (Romania-TV)
Ce trebuie sa stii despre intalnirile pe internet Sa discuti, sa stabilesti intalniri, sa-ti impartasesti experientele erotice - toate on line, e o activitate care a luat amploare foarte mult in ultimii ani, devenind extrem de populara in randul multor segmente de varsta. Dar cum am ajuns cu totii sa facem asta, care au fost primele experiente si unde ne-au dus - sunt lucruri despre care auzim mai putin. Iata un interviu cu O. B. - desigur, este un pseudonim - care a creat un site numit "Din analele intalnirilor on line", realizat de... ...continuare.

Alstom a obtinut un contract de 100 milioane euro din partea Network Rail

publicat 2016-04-27 15:30:02 (Bursa)
Alstom a obtinut un contract din partea Network Rail pentru refacerea completa a sistemului de semnalizare pe magistrala Great Western Main Line, intre statiile Reading si Paddington din partea de vest a Londrei, a carui valoare se ridica la peste 100 de milioane de euro, potrivit unui comunicat remis redactiei. ...continuare.

OKI Europe ofera o noua dimensiune tiparirii color prin lansarea imprimantei Neon Color

publicat 2016-04-26 23:30:01 (AgoraNews)
OKI Europe ofera o noua dimensiune tiparirii color prin lansarea imprimantei Neon Color p { margin-bottom: 2.47mm; line-height: 120%; }a:link { } OKI Europe Ltd duce tiparirea catre un nivel superior pentru firmele din domeniul creatiei artistice si pentru tipografii, prin lansarea noii imprimante Pro6410 NeonColor si introducerea tehnologiei sale premiate [1] de utilizare a tonerului alb in noua gama a seriei Pro de imprimante pentru arte grafice. ...continuare.

Statul Islamic primeste o mega-lovitura: luptatorii ISIS cersesc scutiri medicale!

publicat 2016-04-25 20:30:02 (Antena3)
Statul Islamic primeste o mega-lovitura: luptatorii ISIS cersesc scutiri medicale! Teroristii ISIS se bat pe scutirile medicale care i-ar putea scoate din prima line a razboiului cu Occidentul, scrie Mirror. Luptatorii Statului Islamic sunt atât de disperati încât fac tot... ...continuare.

Care sunt cele mai trasnite jucarii sexuale vandute in Romania

publicat 2016-04-23 19:00:02 (Antena3)
Care sunt cele mai trasnite jucarii sexuale vandute in Romania În magazine on-line de tip sex-shop cele mai exotice si mai scumpe produse compercializate sunt masinile de sex, potrivit Adevarul.ro.  Sub forma de valiza portabila, canapea sau fotoliu, masinile... ...continuare.

BCR si Școala de Valori lanseaza platforma de cursuri on-line laboratoruldecariere.ro

publicat 2016-04-20 17:00:01 (AgoraNews)
BCR si Școala de Valori lanseaza platforma de cursuri on-line laboratoruldecariere.ro BCR, in parteneriat cu Școala de Valori, inaugureaza prima platforma online care imbina e-learningul si ofertele de pe piata muncii pentru studentii din Romania: https://laboratoruldecariere.ro/. ...continuare.

Vinzi obiecte on-line? Platesti impozit!

publicat 2016-04-18 19:30:21 (Puterea)
Inspectorii ANAF monitorizeaza vanzarile de pe platformele olx.ro, ...continuare.

Sistemul on-line de primire a Cererilor de Finantare, pregatit si functional pentru 2016

publicat 2016-04-15 14:30:02 (Bursa)
Sistemul on-line de primire a Cererilor de Finantare pentru proiectele de investitii finantate prin PNDR 2020 este pregatit si functional astfel incat sa permita derularea corecta a procesului de depunere on-line pentru sesiunea 2016, potrivit unui comunicat al Agentiei pentru Finantarea Investitiilor Rurale (AFIR). ...continuare.

Procurorii i-au pus catusele soferului epileptic!

publicat 2016-04-15 01:00:02 (CanCan)
Procurorii i-au pus catusele soferului epileptic! p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }Soferul care a ucis cinci oameni intr-o statie de autobuz din Braila a fost retinut, si va fi prezentat vineri magistratilor, cu propunere de arestare preventiva. p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }Tanarul de 27 de ani a fost retinut, joi, pentru ucidere din culpa si vatamare corporala din culpa, urmand ca vineri instanta sa decida cu privire la propunerea de arestare preventiva a acestuia. Barbatul este internat de la producerea... ...continuare.

A castigat o avere din tenis, si stie exact ce sa faca cu banii! Pe ce isi cheltuie premiile Simona Halep!

publicat 2016-04-14 22:45:02 (CanCan)
A castigat o avere din tenis, si stie exact ce sa faca cu banii! Pe ce isi cheltuie premiile Simona Halep! p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }Nu multa lume stia cifra frumusica pe care a reusit sa o adune Simona Halep din victoriile sale la meciurile de tenis. Simona este cumpatata, nu s-a aruncat la masini luxoase sau alte bunuri exclusiviste si a preferat sa puna ban langa ban, ajungand la frumoasa suma de...10 milioane de euro! p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }Acum ca s-a vazut cu banii, Halep a luat o decizie si cum ii va cheltui. Tenismena investeste o parte din bani... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 6 7 Pag. urmatoare »