Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 Pag. urm. »

Firmele pot cere de astazi statului bani nerambursabili, bugetul disponibil este unul dintre cele mai mari: peste 172 milioane euro

publicat 2017-02-23 12:30:15 (Romania-TV)
Firmele pot cere de astazi statului bani nerambursabili, bugetul disponibil este unul dintre cele mai mari: peste 172 milioane euro Firmele mici si mijlocii pot solicita de astazi statului intre 200.000 de euro si 1 milion de euro, ca ajutor nerambursabil, pentru investitii in active corporale noi, precum construirea si extinderea spatiilor de productie, dotari cu mobilier, echipamente informatice si birotica, precum si pentru investitii in realizarea de instrumente de comercializare on-line. Bugetul total al programului finantat din fonduri UE depaseste 172 milioane euro. ...continuare.

De luni incep inscrierile la clasa zero. Ce trebuie sa stie parintii

publicat 2017-02-22 10:00:01 (Antena3)
De luni incep inscrierile la clasa zero. Ce trebuie sa stie parintii De saptamana viitoare incep inscrierile pentru clasa zero. Parintii care vor sa isi dea copii la scoala trebuie sa stie ca cererile pot fi completate on-line sau la unitatile de... ...continuare.

Line Jorgensen continua la CSM Bucuresti

publicat 2017-02-21 11:30:07 (OnlineSport)
CSM Bucuresti anunta pe pagina oficiala ca i-a prelungit contractul danezei Line Jorgensen, una dintre cele mai valoroase aruncatoare de la 9 metri din lume. ...continuare.

Angajatul unei firme de curierat, retinut pentru delapidare. Barbatul a furat telefoane in valoare de peste 20.000 de lei din colete

publicat 2017-02-14 18:45:16 (Romania-TV)
Angajatul unei firme de curierat, retinut pentru delapidare. Barbatul a furat telefoane in valoare de peste 20.000 de lei din colete Angajatul unei firme de curierat care distribuia colete in judetul Bacau a fost retinut de catre politisti sub acuzatia de delapidare in forma continuata, dupa ce a furat smartphone-uri in valoare de peste 20.000 de lei din pachetele comandate on-line de catre clienti la diverse societati. ...continuare.

Tulcea: Circa 20% din contribuabilii din municipiu platesc on-line taxele locale

publicat 2017-02-09 16:45:09 (Romania-TV)
Tulcea: Circa 20% din contribuabilii din municipiu platesc on-line taxele locale Circa 20% din contribuabilii din municipiul Tulcea platesc on-line taxele si impozitele locale, potrivit sefei serviciului de specialitate din cadrul Primariei municipiului, Daniela Gradinaru. ...continuare.

Incriminarea lui Trump, doar o chestiune de timp

publicat 2017-02-08 21:15:27 (Realitatea-TV)
Incriminarea lui Trump, doar o chestiune de timp La doar cateva ore dupa ce a depus juramantul, in mediul on line a aparut un site care initiaza o miscare de punere sub acuzare a presedintelui Donald Trump. ...continuare.

Cine se afla in spatele paginii de Facebook unde au fost anuntate protestele

publicat 2017-02-07 21:00:01 (Antena3)
Cine se afla in spatele paginii de Facebook unde au fost anuntate protestele Tineriada îsi are originile în mediul on-line, iar manifestatiile din ultima saptamâna au fost duse la un nivel superior.  În spatele calculatoarelor, un grup de 350 de oameni... ...continuare.

Are 75 de ani si anuntul pe care l-a dat a devenit viral. "Sunt un pensionar vaduv care cauta un partener..."

publicat 2017-02-02 22:15:02 (Antena3)
Are 75 de ani si anuntul pe care l-a dat a devenit viral. Sunt un pensionar vaduv care cauta un partener... Un barbat din Australia a reusit sa ajunga celebru în întreaga lume, dupa ce a dat un anunt on-line. Ray Johnstone, în vârsta de 75 de ani, a ramas fara un partener de pescuit, dupa ce... ...continuare.

Ministrul "Alta intrebare!" a ajuns viral pe internet. Ce mesaje si lozinci au aparut

publicat 2017-02-02 21:45:02 (Antena3)
Ministrul Alta intrebare! a ajuns viral pe internet. Ce mesaje si lozinci au aparut ”Alta întrebare”, raspunsul repetat de nu mai putin de 24 de ori de ministrul Justitiei Florin Iordache a explodat în mediul on-line.  Românii au demonstrat înca o data c... ...continuare.

Pe cuvant, cu Ana Iorga: Ce sunt "haterii" si cum au ajuns in viata noastra

publicat 2017-01-31 11:15:01 (Antena3)
Pe cuvant, cu Ana Iorga: Ce sunt haterii si cum au ajuns in viata noastra ”Haterii” nu sunt numai în mediul on-line, ei reusind sa ajunga în realitatea noastra. Cuvântul este interesant pentru ca a prins radacini în limba româna.  El... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 Pag. urmatoare »