Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 Pag. urm. »

Dragnea isi impune regulile in PSD: Sefia Guvernului si a partidului in aceeasi mana a fost o greseala

publicat 2015-07-30 14:45:02 (Antena3)
Liviu Dragnea vrea sa schimbe din temelii PSD. Presedintele interimar al partidului isi doreste ca PSD sa fie mult mai prezent in domeniul on-line, sa realizeze o platforma in care tinerii isi pot spune... ...continuare.

Demisii la varf in presa. CTP a plecat de la Gandul, impreuna cu redactorul-sef Florin Negrutiu

publicat 2015-07-29 16:45:02 (Antena3)
Demisii la varf in presa. CTP a plecat de la Gandul, impreuna cu redactorul-sef Florin Negrutiu Cristian Tudor Popescu si Florin Negrutiu, redactor-sef la Gandul, si-au dat demisia de la publicatia on-line, potrivit Hotnews. CT Popescu a declarat ca si-a dat demisia marti de la publicatia amintita,... ...continuare.

Cristian Tudor Popescu a demisionat de la Gandul

publicat 2015-07-29 16:15:05 (Evenimentul-Zilei)
Cristian Tudor Popescu a demisionat de la Gandul Cunoscutul editorialist al ziarului on-line Gandul a confirmat stirea pentru EVZ ...continuare.

Presa, disecata de cei care o fac. Cata credibilitate au retelele sociale | EDITORIALUL EVZ

publicat 2015-07-24 02:45:04 (Evenimentul-Zilei)
Presa, disecata de cei care o fac. Cata credibilitate au retelele sociale | EDITORIALUL EVZ "Da, militez pentru existenta presei scrise ca parte a istoriei unui popor, dar recomand celor indragostiti de mediul on-line sa citeasca produsele unor redactii profesioniste, care au ales pasul spre tehnologia acestui secol". Asa imi incheiam editorialul "De ce nu citeste Robbie Williams ziarele pe tableta", publicat in EVZ dupa marele concert din Piata Constitutiei. ...continuare.

Sindicatul politistilor, ProLex, si-a deschis televiziune!

publicat 2015-07-14 18:00:02 (CanCan)
Sindicatul politistilor, ProLex, si-a deschis televiziune! Pentru prima oara in Romania, un sindicat alege sa puna accentul pe comunicarea cu membrii sai, ia rin acest sens Sindicatul National ProLex intra pe piata media cu un post de televiziune on-line, interactiv, dedicat. ...continuare.

Actorul Florin Piersic dezminte presupusa scrisoare pe care i-ar fi adresat-o lui Victor Ponta

publicat 2015-07-14 15:00:13 (Realitatea-TV)
Actorul Florin Piersic dezminte presupusa scrisoare pe care i-ar fi adresat-o lui Victor Ponta Florin Piersic a dezmintit scrisoarea pe care el i-ar fi adresat-o lui Victor Ponta, in care este criticata guvernarea PSD si lipsa de investitii. Actorul a precizat pentru Adevarul, ca este inadmisibil ca cineva sa scrie in numele sau, catalogand documentul ca "o porcarie fara seaman" pe care nu si-o atribuie. Precizam ca scrisoarea a fost publicata pe site-ul expunere.com, fiind ulterior preluata de mai multe publicatii on-line. ...continuare.

Bucuresti sanatos: Site-ul pe care puteti semnala problemele pe care le are Capitala

publicat 2015-07-03 09:45:02 (Antena3)
Bucurestenii pot semnala on-line problemele lor si se pot implica direct in proiecte de modernizare a Capitalei. Co-presedintele PNL Sector 1, Cristian Busoi, a lansat o platforma pe internet pentru a atrage... ...continuare.

Vanatoarea "hotilor de identitate" declansata de Europol pe 5 continente. Cum s-au trezit mai multi romani fara bani in cont

publicat 2015-07-02 07:15:12 (ProTV)
Vanatoarea "hotilor de identitate" declansata de Europol pe 5 continente. Cum s-au trezit mai multi romani fara bani in cont Operatiune spectaculoasa a Europol, desfasurata pe 5 continente. Autoritatile au inceput sa ii vanze pe hotii de identitate, care si-au cumparat on-line bilete de avion, prin intermediul unor carduri clonate. ...continuare.

Stanleybet a obtinut licenta pentru o platforma on-line de pariuri

publicat 2015-07-01 14:15:02 (Bursa)
Stanleybet a obtinut, astazi, licenta pentru o platforma on-line de pariuri pentru jucatorii din Romania, arata un comunicat transmis redactiei. ...continuare.

Winmasters a obtinut licenta pentru jocuri de noroc on-line in Romania

publicat 2015-07-01 14:00:02 (Bursa)
Compania Winmasters a obtinut una din primele licente pentru jocurile de noroc on-line din Romania, anunta casa de avocatura Costea, Marian si Asociatii (CMA) intr-un comunicat transmis astazi redactiei. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 Pag. urmatoare »