Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Stanleybet a obtinut licenta pentru o platforma on-line de pariuri

publicat 2015-07-01 14:15:02 (Bursa)
Stanleybet a obtinut, astazi, licenta pentru o platforma on-line de pariuri pentru jucatorii din Romania, arata un comunicat transmis redactiei. ...continuare.

Winmasters a obtinut licenta pentru jocuri de noroc on-line in Romania

publicat 2015-07-01 14:00:02 (Bursa)
Compania Winmasters a obtinut una din primele licente pentru jocurile de noroc on-line din Romania, anunta casa de avocatura Costea, Marian si Asociatii (CMA) intr-un comunicat transmis astazi redactiei. ...continuare.

O noua televiziune in Romania. Miron Cozma emite... printre gaini

publicat 2015-06-30 13:15:02 (Antena3)
O noua televiziune in Romania. Miron Cozma emite... printre gaini Miron Cozma si-a facut televiziune la tara, printre curci, rate si gaini, astfel ca Vatafu TV emite on-line, dintr-o vila in constructie, potrivit Click. Cum studiourile sunt inca in lucru, in loc... ...continuare.

Cine canta la SUMMER WELL 2015?

publicat 2015-06-29 18:30:05 (Click)
Cine canta la SUMMER WELL 2015? Cine cânta la SUMMER WELL 2015? Celebrul festival de pe Domeniul Sitrbey revine in forta anul acesta cu doua zile de muzica buna - 8 si 9 august. Daca nu ti-ai luat bilete, grabeste-te! Line-up-ul se anunta interesant. Iata cateva dintre formatiile care vor concerta... ...continuare.

VIDEO Like a boss » A trecut in genunchi linia de sosire!

publicat 2015-06-27 14:45:11 (Gazeta-Sporturilor)
Cursa de Moto3, de pe circuitul de la Assen, Olanda, a oferit cel mai spectaculos finis. Finlandezul Niklas Ajo, 20 de ani, de la RBA Racing Team, a încheiat al 17-lea, însa a oferit cea mai frumoasa faza a cursei. A trecut linia de sosire în genunchi, dupa ce a reusit miraculos sa nu cada. A unique way to cross the line for @NiklasAjo after an excellent save on the last lap at the #DutchGP. #Moto3 http://t. ... ...continuare.

Test de alcolemie ONLINE

publicat 2015-06-20 05:30:04 (Evenimentul-Zilei)
Test de alcolemie ONLINE Un test de alcoolemie on-line elaborat de Institutul National de Prevenire si Educatie pentru Sanatate (INPES) din Franta permite evaluarea gratuita a consumului de alcool cu ajutorul catorva intrebari, potrivit lefigaro.fr. ...continuare.

AFIR: Procedura de achizitii pentru beneficiarii privati ai PNDR se va derula doar on-line

publicat 2015-06-15 19:15:11 (Gazeta-de-agricultura)
Incepand cu data de 06 iulie 2015 solicitantii de fonduri europene (persoanele care intentioneaza sa depuna o cerere de finantare) care vor depune cereri de finantare prin PNDR 2020 vor fi obligati sa utilizeze modulul de achizitii on-line al AFIR. Agentia pentru Finantarea Investitiilor Rurale a completat procedura de lucru privind achizitiile private derulate prin Programul National de Dezvoltare Rurala 2014 - 2020 pentru a permite utilizarea modulului on-line de catre solicitantii PNDR,... ...continuare.

A aparut AGENTIA MATRIMONIALA pentru corporatisti. Cat te costa sa iti gasesti JUMATATEA

publicat 2015-06-15 13:15:27 (Romania-TV)
A aparut AGENTIA MATRIMONIALA pentru corporatisti. Cat te costa sa iti gasesti JUMATATEA Multi dintre noi au lucrat intr-o corporatie, au avut biroul intr-un cubical, au luptat cu instalatia de aer conditionat dintr-o hala imensa, au primit zeci de mailuri pe zi - majoritatea cu dead-line -, iar ecranul monitorului devenise neincapator pentru post-iturile care il "ornau". Pentru acesti oameni foarte ocupati s-a nascut "Umbrella For Two", prima agentie matrimoniala pentru corporatisti. ...continuare.

E3 2015: Noul DOOM va ajunge la fani in 2016 (Trailer)

publicat 2015-06-15 10:30:17 (Hit)
E3 2015: Noul DOOM va ajunge la fani in 2016 (Trailer) Bethesda, proprietarul id Software, a anuntat astazi, in debutul celei mai mari expozitii anuale de gaming, Electronic Entertainment Expo (E3 2015), ca fanii celebrei serii DOOM se vor putea bucura de un nou titlu in 2016. Compania a prezentat si primul trailer al noului joc, care se va numi DOOM, nu DOOM 4, asa cum se vehicula anterior. Urmatorul DOOM va pastra story-line-ul seriei, anunta Bethesda, adica veti intra in pielea unui soldat trimis pe Marte pentru a elimina monstri care au pus... ...continuare.

Test de alcoolemie online pentru bautorii din Franta

publicat 2015-06-13 14:15:12 (Income-Magazine)
Test de alcoolemie online pentru bautorii din Franta Un test de alcoolemie on-line elaborat de Institutul National de Prevenire si Educatie pentru Sanatate (INPES) din Franta permite evaluarea gratuita a consumului de alcool cu ajutorul câtorva întrebari, informeaza lefigaro.fr. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 Pag. urmatoare »