Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 Pag. urm. »

Evolio lanseaza tableta cu soft de navigatie si acces offline la harta intregii lumi

publicat 2015-04-16 16:45:24 (Income-Magazine)
Evolio lanseaza tableta cu soft de navigatie si acces offline la harta intregii lumi Cea mai noua tableta din familia Evolio, GO Fun, a fost special conceputa pentru distractie si calatorii. Tableta are receptor GPS  si conectivitate 3G si, în premiera, ofera acces off-line gratuit la harta lumii. ...continuare.

Evolio lanseaza tableta cu soft de navigatie si acces offline la harta intregii lumi

publicat 2015-04-16 15:15:01 (AgoraNews)
Evolio lanseaza tableta cu soft de navigatie  si acces offline la harta intregii lumi Cea mai noua tableta din familia Evolio, GO Fun, a fost special conceputa pentru distractie si calatorii. Tableta are receptor GPS si conectivitate 3G si, in premiera, ofera acces off-line gratuit la harta lumii. ...continuare.

Ati baut un pahar si vreti sa urcati la volan? Calculati-va alcoolemia online!

publicat 2015-04-11 08:15:13 (Romania-TV)
Ati baut un pahar si vreti sa urcati la volan? Calculati-va alcoolemia online! Testele de alcoolemie on-line au devenit o adevarata moda printre soferii ce nu pot renunta "la un paharel". Conducatorii auto pot verifica daca sunt capabili sa pastreze controlul automobilului dupa ce au consumat bauturi alcoolice, completand un formular pe net. ...continuare.

Andreea Berecleanu si-a lansat fiul

publicat 2015-04-09 00:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Andreea Berecleanu si-a lansat fiul Petru Zaharescu, fiul Andreei Berecleanu si al lui Andrei Zaharescu, si-a facut debutul in lumea showbiz- ului, in urma cu cateva zile, in calitate de model pentru o line de produse cosmetice masculine. ...continuare.

FOTO Vedete la un eveniment gazduit de Cristi Pascu

publicat 2015-04-08 22:45:03 (Click)
FOTO Vedete la un eveniment gazduit de Cristi Pascu FOTO Vedete la un eveniment gazduit de Cristi Pascu Petru Zaharescu, fiul Andreei Berecleanu si al lui Andrei Zaharescu, si-a facut debutul in lumea showbiz-ului in calitate de model pentru o line de produse cosmetice masculine, lansata in salonul hairstylistului Cristi Pascu. La eveniment au participat numeroase vedete din lumea mondena romaneasca.  ...continuare.

FOTO Vedete romane la un eveniment gazduit de Cristi Pascu

publicat 2015-04-08 22:45:03 (Click)
FOTO Vedete romane la un eveniment gazduit de Cristi Pascu FOTO Vedete române la un eveniment gazduit de Cristi Pascu Petru Zaharescu, fiul Andreei Berecleanu si al lui Andrei Zaharescu, si-a facut debutul in lumea showbiz-ului in calitate de model pentru o line de produse cosmetice masculine, lansata in salonul hairstylistului Cristi Pascu. La eveniment au participat numeroase vedete din lumea mondena romaneasca.  ...continuare.

Campania "Cioc-Cioc" a strans peste 10.000 de creatii on-line!

publicat 2015-04-08 21:15:02 (Antena-1)
Campania Cioc-Cioc a strans peste 10.000 de creatii on-line! Campania Cioc-Cioc merge mai departe! Sa nu va speriati daca va treziti cu noi si cu vedetele Antena 1 la usa. Nea Marin a impartit deja cadouri la munte, la Breaza ...continuare.

Persoanele fizice obligate sa-si declare veniturile pot depune formularul 200 online. Cum si de catre cine trebuie completat?

publicat 2015-04-07 11:45:02 (Capital)
Persoanele fizice obligate sa-si declare veniturile pot depune formularul 200 online. Cum si de catre cine trebuie completat? Declaratia 200 se completeaza si se depune pana la data de 25 mai 2015 si on-line, prin intermediul Spatiului Privat Virtual, fara a mai fi necesara deplasarea la sediul ANAF sau la oficiul postal. ...continuare.

ANAF pune la dispozitie un nou serviciu: depunerea online a declaratiei de venit

publicat 2015-04-07 09:00:04 (Evenimentul-Zilei)
ANAF pune la dispozitie un nou serviciu: depunerea online a declaratiei de venit Incepand din 6 aprilie 2015, formularul 200 prin care contribuabilii trebuie sa-si declare veniturile realizate in anul 2014 se poate depune si on-line, prin intermediul Spatiului Privat Virtual, fara a mai fi necesara deplasarea la sediul ANAF sau la oficiul postal, se arata intr-un comunicat de presa remis redactiei "Evenimentul zilei".. ...continuare.

DECLARATIA DE VENIT poate fi depusa si ONLINE

publicat 2015-04-06 18:15:22 (Romania-TV)
DECLARATIA DE VENIT poate fi depusa si ONLINE Incepand din 6 aprilie 2015, formularul 200 prin care contribuabilii trebuie sa-si declare veniturile realizate in anul 2014 se poate depune si on-line, prin intermediul Spatiului Privat Virtual, fara a mai fi necesara deplasarea la sediul ANAF sau la oficiul postal. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 Pag. urmatoare »