Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 6 Pag. urm. »

CONCURS | Libertatea da 5 invitatii pe zi la evenimentul Armada Night!

publicat 2014-04-21 17:00:19 (Libertatea)
CONCURS | Libertatea da 5 invitatii pe zi la evenimentul Armada Night! Armada Night revine vineri, 25 aprilie, la Arenele Romane din Bucuresti pentru o seara de neuitat. Line-up-ul este unul incendiar: Aly & Fila (Egipt), Christina Novelli (UK) si Snatt & Vix. Pentru a putea castiga una dintre cele cinci invitatii zilnice, doritorii trebuie sa raspunda printr-un comentariu la acest material la intrebarea: "Unde va avea loc evenimentul Armada Night?" In fiecare zi, Libertatea va oferi 5 invitatii, iar castigatorii vor fi anuntati la miezul noptii.   Invitatii de... ...continuare.

Aceasta miscare va duce la ieftinirea carnii

publicat 2014-04-17 09:00:24 (Money.ro)
Aceasta miscare va duce la ieftinirea carnii Asociatiile patronale din industria carnii lanseaza o campanie pentru reducerea TVA la carne si preparate din carne. Romanii se vor putea implica direct in sustinerea acestei campanii pe platforma on-line www.taietva.ro si vor putea urmari demersurile facute in acest sens.   'Incepem o campanie mai mare de sustinere a unei cote reduse a TVA de 9% la carne si produse din carne in care vor fi implicate toate asociatiile din sector, unde vom avea ca parteneri si Asociatia Marilor Retele... ...continuare.

Asociatiile patronale din industria carnii incep joi o campanie de reducere a TVA la carne

publicat 2014-04-17 08:00:55 (Capital)
Asociatiile patronale din industria carnii vor lansa, joi, o campanie pentru reducerea TVA la carne si preparate din carne precum si o platforma on-line, www.taietva.ro, prin intermediul careia romanii se vor putea implica direct in sustinerea acestei campanii si vor putea urmari demersurile facute in acest sens. ...continuare.

REVISTA PRESEI 17.04.2014

publicat 2014-04-17 07:46:07 (Bursa)
*ADEVARUL *Incepe Al Treilea Razboi Mondial? Undeva departe, pe campiile line din estul Ucrainei, cel de-Al Treilea Razboi Mondial pare sa prinda contur, crede autorul britanic Edward Lucas. Influentati de propaganda Kremlinului si condusi de barbati inarmati, cu masti pe fata, cetatenii ucraineni distrug institutii guvernamentale si rup steagul tarii. ...continuare.

REVISTA PRESEI 17.04.2014

publicat 2014-04-17 07:46:06 (Bursa)
*ADEVARUL *Incepe Al Treilea Razboi Mondial? Undeva departe, pe campiile line din estul Ucrainei, cel de-Al Treilea Razboi Mondial pare sa prinda contur, crede autorul britanic Edward Lucas. Influentati de propaganda Kremlinului si condusi de barbati inarmati, cu masti pe fata, cetatenii ucraineni distrug institutii guvernamentale si rup steagul tarii. ...continuare.

Aniversat pe 14 aprilie. La multi ani, Adrien Brody

publicat 2014-04-13 16:15:52 (Puterea)
Aniversat pe 14 aprilie. La multi ani, Adrien Brody Adrien Brody s-a nascut pe 14 aprilie 1973 si este unul dintre cei mai apreciati actori de la Hollywood, iar "Home at last" a fost filmul care i-a marcat debutul in 1988, jucand rolul unui orfan. Adrien Brody a aparut in filme precum: "New York Stories" al lui Woody Allen, "The hill", "Angels of outfield", "The last time i commited suicide", "The thin red line", "Summer of Sam" unde a jucat rolul unui bisexual. Talentul sau a fost emarcat de catre Roman Polanski. Regizorul decide sa-i ofere... ...continuare.

APDRP va primi ON-LINE cererile de finantare pentru proiectele de dezvoltare rurala

publicat 2014-04-13 04:45:47 (Gazeta-de-agricultura)
Agentia de Plati pentru Dezvoltare Rurala si Pescuit (APDRP) va primi on-line cererile de finantare ale investitorilor in agricultura prin intermediul portalului www.apdrp.ro.             Incepand cu prima sesiune de depunere de proiecte din 2014 pentru Programul National de Dezvoltare Rurala, potentialii beneficiari se vor inregistra pe pagina de internet a APDRP, vor completa cu informatii specifice o serie de date de identificare si vor incarca in... ...continuare.

700 de numere!/ de Stelian Turlea

publicat 2014-04-11 00:15:26 (Ziarul-Financiar)
700 de numere!/ de Stelian Turlea Sapte sute de numere inseamna sapte sute de saptamani. Adica paisprezece ani. Ziarul de duminica se lansa in urma cu paisprezece ani, la Targul de Carte Bookarest, de la sfarsitul lunii mai. Intre timp, ziarul s-a impus, intai pe hartie, apoi in varianta on-line, in ultimii cinci ani. La numarul 600 reluam fragmente din editorialele publicate la cateva momente aniversare. Oricare dintre ele si toate la un loc pot aparea si la acest numar 700."Un saptamanal de cultura are in genere o soarta... ...continuare.

APDRP va primi ON-LINE cererile de finantare pentru proiectele de dezvoltare rurala

publicat 2014-04-10 12:45:12 (Gazeta-de-agricultura)
Agentia de Plati pentru Dezvoltare Rurala si Pescuit (APDRP) va primi on-line cererile de finantare ale investitorilor in agricultura prin intermediul portalului www.apdrp.ro.             Incepand cu prima sesiune de depunere de proiecte din 2014 pentru Programul National de Dezvoltare Rurala, potentialii beneficiari se vor inregistra pe pagina de internet a APDRP, vor completa cu informatii specifice o serie de date de identificare si vor incarca in... ...continuare.

Fermierii intra in era digitala. Cererile pentru fonduri europene vor fi depuse online

publicat 2014-04-09 11:45:08 (Evenimentul-Zilei)
Fermierii intra in era digitala. Cererile pentru fonduri europene vor fi depuse online Agentia de Plati pentru Dezvoltare Rurala si Pescuit (APDRP) va primi on-line cererile de finantare ale fermierilor prin intermediul portalului www.apdrp.ro. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 6 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

o tanara de 23 de ani a murit matematica stirile sport mitu viata privata giurgiu ambulanta vaslui leslie nielsen supereroi piata mica podul prieteniei te vreau langa mine pitesti revista unica domo bacau arpechim alcom traistariu relad actiunea valea posta romana harry poter satu mare resita cluj lui gigi becal fane spoitoru mariana cojocaru timbrul de mediu hidroelectrica revista ciao ion iordache covasna rubik oltchim ambasade e business delta airlines centre de reeducare taxa auto 2014 nehoiu holboca fanatic martina zilele orasului transelectrica trup si suflet insula