Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 Pag. urm. »

BLACK FRIDa la Ziarul BURSA!!

publicat 2014-11-23 00:00:02 (Bursa)
BLACK FRIDa la Ziarul BURSA!! Numai astazi Ziarul BURSA va ofera o reducere de 80% la solicitarile de abonamente. Veti beneficia de o reducere de 80% la Pachetul BUSINESS MULTIPLU pentru 12 luni ce contine 5 abonamente print + 5 abonamente on-line la numai 504 lei, fata de pretul initial de 2520 lei. Acest Pachet contine: Ziarul BURSA livrat acasa sau la birou fara costuri suplimentare, Suplimentele BURSA, discount la evenimentele BURSA (seminarii, conferinte, mese rotunde) si acces complet la site-ul www.bursa.ro. NOT:... ...continuare.

BLACK FRIDa la Ziarul BURSA!!

publicat 2014-11-22 00:00:02 (Bursa)
BLACK FRIDa la Ziarul BURSA!! Numai astazi si maine Ziarul BURSA va ofera o reducere de 80% la solicitarile de abonamente. Veti beneficia de o reducere de 80% la Pachetul BUSINESS MULTIPLU pentru 12 luni ce contine 5 abonamente print + 5 abonamente on-line la numai 504 lei, fata de pretul initial de 2520 lei. Acest Pachet contine: Ziarul BURSA livrat acasa sau la birou fara costuri suplimentare, Suplimentele BURSA, discount la evenimentele BURSA (seminarii, conferinte, mese rotunde) si acces complet la site-ul... ...continuare.

Vesti EXCELENTE pentru Klaus Iohannis la numai o zi dupa lansarea volumului "Pas cu pas"

publicat 2014-11-20 12:45:27 (Realitatea-TV)
Vesti EXCELENTE pentru Klaus Iohannis la numai o zi dupa lansarea volumului Pas cu pas Vesti EXCELENTE pentru Klaus Iohannis la numai o zi dupa lansare volumului "Pas cu pas": cartea noului presedinte a devenit, in doar cateva ore, cel mai vandut volum on-line. ...continuare.

S-a mers prea departe. Omul de afaceri Ilan Laufer a primit mesaje ANTISEMITE pe Facebook, dupa ce si-a anuntat sustinerea fata de PSD

publicat 2014-11-20 07:00:03 (Antena3)
S-a mers prea departe. Omul de afaceri Ilan Laufer a primit mesaje ANTISEMITE pe Facebook, dupa ce si-a anuntat sustinerea fata de PSD Campania anti-PSD dusa in mediul on-line, in special retelele de socializare, nu s-a limitat doar la adresa politicienilor. Atacurile s-au indreptat si impotriva altor romani care au crezut in social-democrati... ...continuare.

LIBERTATEA TE AJUTA | Exista vreo sansa sa scada preturile?

publicat 2014-11-20 00:00:22 (Libertatea)
LIBERTATEA TE AJUTA | Exista vreo sansa sa scada preturile? Publicitate Da, spune Laura Pascu, marketing manager APC (Asociatia pentru Protectia Consumatorilor) din Romania, datorita unui proiect-pilot pe aceasta tema care in Grecia, de exemplu, a dus la scaderea cu 7% a preturilor. APC Romania, cu sprijinul Autoritatii Nationale pentru Protectia Consumatorilor si al Consiliului Concurentei, a lansat proiectul pilot "Monitorul preturilor bunurilor de consum". Proiectul isi propune crearea unei platforme on-line care sa afiseze saptamanal preturile... ...continuare.

Video! Deputatul Ioan Axente la un pas sa fie LINȘAT de protestatari la Sibiu. Au vrut sa ii RASTOARNE masina!

publicat 2014-11-19 21:00:02 (Antena3)
Dana Grecu a comentat impreuna cu invitatii sai, cazul deputatului  PSD de Sibiu, Ioan Axente, care a fost la un pas sa fie luat la bataie de mai multi participanti la mitinugul avut loc duminica seara in... ...continuare.

Cum a facut avere Lupul de pe Wall Street

publicat 2014-11-19 06:45:20 (Money.ro)
Cum a facut avere Lupul de pe Wall Street Jordan Belfort, supranumit si Lupul de pe Wall Street, a impartasit, ieri, oamenilor de afaceri, secretele succesului sau, care, spune el, pot fi invatate si replicate de oricine doreste. In primul rand, "toti castigatorii se comporta ca si cum ar fi bogati, ar avea o mare incredere in sine, optimism etc.", fiind vorba despre o stare de spirit pozitiva, a declarat, ieri, trainerul american Jordan Belfort, in cadrul conferintei "Straight Line Persuasion" ("Persuasiune in Linie Dreapta",... ...continuare.

Imnul alegerilor - Suntem 9 milioane de eroi

publicat 2014-11-17 00:30:54 (Ziarul-Financiar)
Imnul alegerilor - Suntem 9 milioane de eroi Suntem noua milioane care stim Sa iubim Suntem online si povestim Mereu prieteni pentru ca stim sa zambim. Avem patru milioane de copii Peste ani Copiii tai iti vor zambi Si fericit ai sa-I privesti, intr-o noua zi In viata ta, poate Prea multi ti-au spus "NU" E OK! Uita de toate Acum poti sa le spui ce vrei tu Avem zece milioane de parinti Ti-amintesti Ti-au spus: "Copile, sa nu minti" Dar nu te-au intrebat: Copile ce-ti doresti? Duminica asta De mana o sa-i luam Sa iesim toti din casa... ...continuare.

S-a lansat Monitorul preturilor bunurilor de consum

publicat 2014-11-15 21:00:13 (Gazeta-de-agricultura)
APC Romania cu sprijinul ANPC si al Consiliului Concurentei lanseaza proiectul pilot "Monitorul preturilor bunurilor de consum". Proiectul isi propune crearea unui platforme on-line care sa afiseze saptamanal preturile produselor care fac parte din cosul zilnic al populatiei. Astfel consumatorii vor putea compara preturile si identifica magazinele de unde pot cumpara alimentele de baza la cele mai mici preturi. Asociatia pentru Protectia Consumatorilor din Romania (APC Romania) cu sprijinul... ...continuare.

Statele Unite vor construi doua dintre cele mai rapide supercomputere pentru National Lab

publicat 2014-11-14 17:45:03 (AgoraNews)
p { margin-bottom: 0.1in; line-height: 120%; }a:link { color: rgb(0, 0, 255); }a.ctl:link { font-family: "Times New Roman",serif; } ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

epson imigrantii paulescu tele m bitcoin steve jobs retezat mihai teja cugir cireasa de pe tort seism posturi tragerile stareta sebastiana caran monica barladeanu born inscrierile auchan timisoara rezultatul ducu bertzi cica moastele sfantului nectarie alexandra dinu rapeanu culturi psihoterapeuti alexandriei pesta porcina comunicate de presa alfred net mihaela raduelscu un tanar de 26 andreea berecleanu belgian valentine fc steaua bucuresti pescuit mustata alocatiilor boxeri madalina manole linkin park al doilea razboi mondial maria grapini protocol afte asigurari auto john limbajul trupului