Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Actrita Emma Chambers, cunoscuta din filmul Nothing Hill, a murit la varsta de 53 de ani! Actrita Emma Chambers, cunoscuta din filmul "Nothing Hill", a murit la varsta de 53 de ani! PLa-OFF LIGA 1 // Gica Hagi, cum nu l-ai mai vazut de mult timp: Toti copiii erau fericiti. Și eu pe langa ei PLa-OFF LIGA 1 // Gica Hagi, cum nu l-ai mai vazut de mult timp: "Toti copiii erau fericiti. Și eu pe langa ei" Exodul romanilor confirmat: din 2007 pana in 2017 au plecat din tara 3,4 milioane de romani, aproximativ 17% din populatie. Romania, locul doi mondial la emigratie, dupa Siria Exodul romanilor confirmat: din 2007 pana in 2017 au plecat din tara 3,4 milioane de romani, aproximativ 17% din populatie. Romania, locul doi mondial la emigratie, dupa Siria Adina Pintilie, regizoarea care a castigat Ursul de Aur la Berlin Adina Pintilie, regizoarea care a castigat Ursul de Aur la Berlin Horoscop, duminica, 25 februarie 2018. Leii fac gesturi frumoase si sunt recompensati pe masura Horoscop, duminica, 25 februarie 2018. Leii fac gesturi frumoase si sunt recompensati pe masura Ancheta facuta in SUA care demasca propaganda. Fantomele lui Soros in Romania Ancheta facuta in SUA care demasca propaganda. Fantomele lui Soros in Romania Celentano din 'Las Fierbinti' a rabufnit: 'Bai panaramelor care sunteti, deputati si senatori!' Celentano din 'Las Fierbinti' a rabufnit: 'Bai panaramelor care sunteti, deputati si senatori!' Banca franceza Société Générale lanseaza un sistem inedit de deschidere de conturi prin recunoastere faciala Banca franceza Société Générale lanseaza un sistem inedit de deschidere de conturi prin recunoastere faciala Avertismentul economistului sef al Raiffeisen Bank: Prima casa ar trebui sa dispara. Un avans de 5% este prea mic intr-o tara care se confrunta cu riscul supraindatorarii Avertismentul economistului sef al Raiffeisen Bank: Prima casa ar trebui sa dispara. Un avans de 5% este prea mic intr-o tara care se confrunta cu riscul supraindatorarii Romani la Berlinala – Ce premii au castigat romanii in competitia oficiala a Festivalului de Film de la Berlin Romani la Berlinala – Ce premii au castigat romanii in competitia oficiala a Festivalului de Film de la Berlin Muzeul National de Istorie Naturala va invita sa participati la conferinta Eticheta Regala Avertisment de ULTIM MOMENT pentru cei cu centrale termice de apartament: Cum ne este pusa viata IN PERICOL Avertisment de ULTIM MOMENT pentru cei cu centrale termice de apartament: Cum ne este pusa viata IN PERICOL SOCANT Gripa face RAVAGII in Romania: Numarul deceselor a CRESCUT SOCANT Gripa face RAVAGII in Romania: Numarul deceselor a CRESCUT Reteta ungureasca pentru economie: Cum a reusit Budapesta sa imbine discursul anti-Bruxelles si investitiile straine masive. In doar cateva zile patru multi­nationale au anuntat proiecte de sute de milioane de euro Reteta ungureasca pentru economie: Cum a reusit Budapesta sa imbine discursul anti-Bruxelles si investitiile straine masive. In doar cateva zile patru multi­nationale au anuntat proiecte de sute de milioane de euro RENAȘTE o fabrica din Romania! Un colos cu o vechime de sute de ani o INVIE din cenusa - Noi locuri de munca RENAȘTE o fabrica din Romania! Un colos cu o vechime de sute de ani o INVIE din cenusa - Noi locuri de munca

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 Pag. urm. »

In linie dreapta! Line Jorgensen se gandeste doar la meciul cu Gyor: "Mergem sa castigam"

publicat 2018-02-22 16:00:08 (Gazeta-Sporturilor)
In linie dreapta! Line Jorgensen se gandeste doar la meciul cu Gyor: Mergem sa castigam CSM Bucuresti a trecut de Corona Brasov cu 37-21. A fost ultima partida înainte de confruntarea de la Gyor, cu detinatoarea Ligii Campionilor. Meciul va fi luni, de la ora 20:00. Dupa prestatia sub asteptari cu Rapid, când s-a impus doar cu 30-27, pe finalul de meci, CSM Bucuresti a facut o adevarata demonstratie de forta în fata Coronei Brasov, miercuri seara. ... ...continuare.

Solutii de stocare inovatoare care transforma business-ul in secolul XXI

publicat 2018-02-21 21:00:02 (AgoraNews)
Solutii de stocare inovatoare care transforma business-ul in secolul XXI p { margin-bottom: 0.1in; line-height: 120%; } IBM Storage – al doilea furnizor mondial de solutii software pentru stocare – anunta un set amplu de inovatii in portofoliul de solutii de stocare definit de software (Software Defined Stograge - SDS), de protectie a datelor si de sisteme de stocare. ...continuare.

AOC prezinta noul monitor curbat AGON de 35 inch la IEM Katowice 2018

publicat 2018-02-21 13:15:01 (AgoraNews)
AOC prezinta noul monitor curbat AGON de 35 inch la IEM Katowice 2018 În cadrul evenimentului Intel Extreme Masters din Katowice, AOC va prezenta cel mai mare line-up de monitoare din cadrul unui eveniment de esports. Peste 100,000 de participanti sunt asteptati la editia de anul acesta, iar AOC le va prezenta editia speciala a monitorului curbat AG352UCG6. ...continuare.

Concursul Asia Express, un real succes inca din prima zi de inscrieri

publicat 2018-02-20 13:30:01 (Antena-1)
Concursul Asia Express, un real succes inca din prima zi de inscrieri                  Asia Express, show difuzat de Antena 1 luni si marti de la ora 20.00, a lansat pe 19 februarie concursul on-line "Drumul dragonului", concurs ce pune la bataie o vacanta pentru doua persoane in Koh Samui, Thailanda. Concursul s-a dovedit a fi un real succes inca din prima zi de inscrieri, caci nici mai mult, nici mai putin de 2263 de concurenti s-au inscris in primele minute ale editiei de luni seara. ...continuare.

VIDEO/Patru actrite in cautarea unui …film. S-au saturat de casting-uri si au facut singure un serial on-line: "Casting!"

publicat 2018-02-20 10:15:24 (Libertatea)
VIDEO/Patru actrite in cautarea unui …film. S-au saturat de casting-uri si au facut singure un serial on-line: Casting! Asta-vara, un grup de iubitori de  film, teatru, internet, grafica si povesti  incepea lucrul la primul serial romanesc difuzat exclusiv online si numit simplu, dar sugestiv, Casting. Patru actrite in cautare de roluri, alergand de la o auditie la alta, decid ca trebuie sa faca ceva cu vietile lor. Și fac acest serial. Visul lor […] Post-ul VIDEO/Patru actrite in cautarea unui …film. S-au saturat de casting-uri si au facut singure un serial on-line: "Casting!" apare prima data... ...continuare.

Céline Dion, marturisiri emotionante despre sotul sau: Ultimii trei ani din viata lui René Angélil au fost o agonie | VIDEO

publicat 2018-02-19 21:45:28 (Mediafax)
Céline Dion, marturisiri emotionante despre sotul sau: Ultimii trei ani din viata lui René Angélil au fost o agonie | VIDEO Cantareata Céline Dion a povestit intr-un interviu televizat detalii despre ultimii ani din viata sotului ei, René Angélil, o perioada extrem de dificila, descrisa de artista canadiana drept "trei ani de agonie", informeaza public.fr. ...continuare.

Administratia Cimitirelor investeste in …imagine. Face aplicatie on-line la Bellu si baga 634.000 de lei in filme documentare

publicat 2018-02-19 15:15:22 (Libertatea)
Administratia Cimitirelor investeste in …imagine. Face aplicatie on-line la Bellu si baga 634.000 de lei in filme documentare Proiectul de buget al Primariei este pus pe site-ul institutiei si urmeaza a fi discutat in sedinta de consiliu de joi, 22 februarie. Bugetul pe 2018 al Primariei Capitalei este de 5,7 miliarde, fiind vorba de o crestere a veniturilor de 41% fata de cele de anul trecut. Anul acesta, fiind si anul Centenarului primaria […] Post-ul Administratia Cimitirelor investeste in …imagine. Face aplicatie on-line la Bellu si baga 634.000 de lei in filme documentare apare prima data in... ...continuare.

CONCURS. Asia Express isi trimite telespectatorii in Thailanda

publicat 2018-02-19 09:30:01 (Antena-1)
CONCURS. Asia Express isi trimite telespectatorii in Thailanda Asia Express, show difuzat de Antena 1 luni si marti de la ora 20.00, lanseaza  pe 19 februarie concursul on-line "Drumul dragonului", concurs ce pune la bataie o vacanta pentru doua persoane in Koh Samui, Thailanda. Premiul include bilete de avion, transport de la aeroport la hotel (si retur) si 6 nopti de cazare cu mic dejun inclus la un resort de 4 stele, aflat chiar pe plaja. Koh Samui este a treia insula ca marime din Thailanda si una dintre cele mai frumoase destinatii ale acestei... ...continuare.

Provocarile erei digitale si adaptarea retailerilor la tehnologiile actuale la TeCOMM Bucuresti 2018

publicat 2018-02-14 15:00:01 (AgoraNews)
Provocarile erei digitale si adaptarea retailerilor la tehnologiile actuale la TeCOMM Bucuresti 2018 Evenimentul premium de Comert Electronic TeCOMM aduce pentru cea de a 11-a editie, lideri de renume ai industriei de eCommerce care vin pentru a completa line-up-ul de exceptie al editiei. Sub sloganul Haute Couture your eCommerce business!, TeCOMM Bucuresti reuneste peste 300 de proprietari ai magazinelor online si profesionisti in eCommerce in 7-8 martie. ...continuare.

VIDEO. Filmuletul care a devenit pe internet. Gestul facut de un sofer in trafic. A coborat din masina si...

publicat 2018-02-12 16:00:02 (CanCan)
VIDEO. Filmuletul care a devenit pe internet. Gestul facut de un sofer in trafic. A coborat din masina si... Un vlogger bucurestean a filmat un moment care s-a viralizat, rapid, in mediul on-line. Cu peste 100.000 de urmaritori pe YouTube, BucharestBikeTraffic a surprins o secventa de zile mari. Biciclistul a observat un sofer care a oprit masina in trafic pentru a-si arunca gunoiul la cos. Un gest normal si civilizat, care a starnit mii de aprecieri din partea internautilor. Pe filmare, vlogger-ul i-a strans si el mana soferului cu bun simt. Momentul poate fi vizionat pe finalul... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 Pag. urmatoare »

Rovinieta Online | Asigurare RCA