Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 6 Pag. urm. »

BenQ a prezentat in cadrul ESL Comic Con 2016 noile produse de eSports ZOWIE by BenQ

publicat 2016-05-30 14:00:02 (AgoraNews)
BenQ a prezentat in cadrul ESL Comic Con 2016 noile produse de eSports ZOWIE by BenQ BenQ a anuntat in cadrul ESL Comic Con 2016 noul line-up de produse eSports, sub marca ZOWIE by BenQ. Editia de anul acesta a fost una foarte importanta pentru BenQ, fiind prima participare alaturi de ESL (Electronic Sports League) sub noul brand de eSports, ZOWIE by BenQ. ...continuare.

Anunt de ultima ora! Ce se va intampla cu rovinietele

publicat 2016-05-25 15:30:01 (Antena-1)
Anunt de ultima ora! Ce se va intampla cu rovinietele Compania Nationala de Autostrazi si Drumuri Nationale din Romania (CNADNR) a lansat o licitatie pentru achizitionarea unui sistem electronic care va fi capabil sa le permita soferilor sa achite rovinieta sau taxa de pod on-line, cu cardul, direct pe website-ul CNADNR, potrivit auto-bild.ro. ...continuare.

Ai acest program instalat in calculator? Șterge-l imediat! Le trimite hackerilor datele cardurilor tale

publicat 2016-05-25 09:30:03 (Antena-1)
Ai acest program instalat in calculator? Șterge-l imediat! Le trimite hackerilor datele cardurilor tale Tinba V3 este un virus special creat pentru a fura informatii bancare. Acest lucru se intampla in momentul in care iti plateste on-line facturile.   ...continuare.

Jaybird Freedom, un nou set de casti bluetooth pentru amatorii de sport (Accesorii)

publicat 2016-05-23 16:00:07 (Go4IT)
Jaybird Freedom, un nou set de casti bluetooth pentru amatorii de sport (Accesorii) Cu nume complet Freedom Wireless Bluetooth Buds, cel de-al cincilea membru al familiei de casti Freedom X line atrage prin designul foarte suplu si elegant.Prevazute cu acumulator propriu si conexiune Bluetooth, noul set de casti este cu 20% mai usor decat modelul anterior. In mod cu totul neobisnuit pentru un set de casti cu tehnologie Bluetooth, materialul folosit pentru constructia acestora este metalul si nu plastic, preferat de obicei pentru a evita problemele cauzate de atenuarea... ...continuare.

Studiu ANIS: Industria de software si servicii IT a depasit in 2015 valoarea de 3 miliarde de euro

publicat 2016-05-19 21:45:02 (AgoraNews)
Studiu ANIS: Industria de software si servicii IT a depasit in 2015 valoarea de 3 miliarde de euro p { margin-bottom: 2.47mm; direction: ltr; line-height: 120%; text-align: left; }p.western { font-size: 12pt; }p.cjk { font-size: 12pt; }p.ctl { font-size: 12pt; }a:link { color: rgb(5, 99, 193); } ...continuare.

Celine Dion, dezvaluire cutremuratoare despre ultimele clipe de viata ale sotului ei

publicat 2016-05-19 10:15:21 (Realitatea-TV)
Celine Dion, dezvaluire cutremuratoare despre ultimele clipe de viata ale sotului ei Au trecut deja cateva luni de cand Céline Dion a suportat doua mari pierderi: mai intai pe cea a sotului, dupa care si cea a fratelui. Cantareata a acceptat sa ofere abia acum un prim interviu in care sa vorbeasca despre acest subiect. Marturiile au fost facute exclusiv pentru publicatia People. ...continuare.

Petitie on-line pentru sistemul sanitar: SANATATEA este un DREPT si o INVESTIȚIE, nu o CHELTUIALA!

publicat 2016-05-17 12:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Petitie on-line pentru sistemul sanitar: SANATATEA este un DREPT si o INVESTIȚIE, nu o CHELTUIALA! Sub titlul "SANATATEA este un DREPT si o INVESTIȚIE, nu o cheltuiala!", mai multe organizatii nonguvernamentale si sindicale din Romania au lansat o petitie on-line in care se cere tratarea sistemului sanitar ca pe o prioritate nationala. Petitia a fost deja semnata de mii de oameni, medici si pacienti deopotriva! ...continuare.

Reactia avocatei familiei Ghinescu dupa ce presa a scris ca Elodia a aparut on-line pe Yahoo Messenger

publicat 2016-05-16 19:30:02 (Antena3)
Reactia avocatei familiei Ghinescu dupa ce presa a scris ca Elodia a aparut on-line pe Yahoo Messenger Avocata familiei Ghinescu face declaratii, dupa ce a aparut în presa faptul ca contul de e-mail al avocatei a fost accesat de niste persoane necunoscute, scrie Cancan. „Potrivit anchetatorilor,... ...continuare.

Facebook si Google, investigate de ANAF: "Vom vedea daca trebuie sa plateasca mai multe taxe"

publicat 2016-05-15 10:30:12 (Romania-TV)
Facebook si Google, investigate de ANAF: "Vom vedea daca trebuie sa plateasca mai multe taxe" Decizie fara precedent din partea Agentiei Nationale de Administrare Fiscala. Facebook, Google si alte companii din industria on-line, care nu sunt inregistrare in Romania, sunt verificate de Fisc ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 6 Pag. urmatoare »