Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 Pag. urm. »

Ce sa faci si ce sa nu faci atunci cand iti stabilesti o intalnire online

publicat 2016-09-19 00:00:14 (Romania-TV)
Ce sa faci si ce sa nu faci atunci cand iti stabilesti o intalnire online In ultimii ani, intalnire on line au luat din ce in ce mai mare amploare. Intr-o epoca a tehnologiei, in care cu totii muncim foarte mult, e din ce in ce mai putin probabil sa cunosti in oras sau in cercuri de prieteni jumatatea la care visezi. Si atunci, recurgi la varianta on line, care, insa, are si ea regulile ei de politete. ...continuare.

(P) NUTRITIONISTII DEVIN SOMERI! Produse de top fara analog pe piata romaneasca topesc kilogramele fara eforturi!

publicat 2016-09-16 15:00:02 (CanCan)
(P) NUTRITIONISTII DEVIN SOMERI! Produse de top fara analog pe piata romaneasca topesc kilogramele fara eforturi! Continua isteria creata printre reprezentantele sexului frumos datorita renumitelor produse pentru modelarea formelor - Visislim LIGHT si Visislim LINE.Expertii in slabit sunt singurele produse de acest tip, cu formule speciale lichide, ce asigura o actiune mai puternica. Visislim LIGHT actioneaza in directia reducerii apetitului si arderii grasimilor. Visislim LINE are grija ca zonele problematice ale femeilor - talie, solduri si coapse, sa fie modelate si sa arate cat mai bine.Actiunea... ...continuare.

Cum a fost hackerit sistemul informatic al Primariei Sectorului 1. De miercuri, se pot inregistra din nou documente on-line

publicat 2016-09-14 16:45:10 (Romania-TV)
Cum a fost hackerit sistemul informatic al Primariei Sectorului 1. De miercuri, se pot inregistra din nou documente on-line Sistemul informatic al Primariei Sectorului 1 a fost deblocat dupa mai bine de 24 de ore, activitatea institutiei revenind la normal in cursul zilei de miercuri. Marti dupa-amiaza, primarul Dan Tudorache a sesizat DIICOT, procurorii precizand ulterior ca ar fi fost vorba despre un atac cibernetic asupra primariei. ...continuare.

Adrian Mutu a primit prima oferta oficiala: "Mi-ar placea sa preiau aceasta echipa"

publicat 2016-09-14 11:30:16 (Gazeta-Sporturilor)
Adrian Mutu a primit prima oferta oficiala: Mi-ar placea sa preiau aceasta echipa Adrian Mutu abia a început cursurile de antrenor, dar nu duce lipsa de oferte. Ultima a venit din Italia, de la directorul general al Fiorentinei, care i-a propus "Briliantului" sa preia echipa de tineret a "violetilor". "M-am întâlnit cu Andrea Della Valle si am discutat despre acest subiect. Mi-ar placea sa preiau aceasta echipa. Mai multe vom vedea când ma voi întoarce la Florenta", a spus Mutu, conform Calcio Line. ... ...continuare.

Doi romani au creat aplicatia care face clasamentul candidatilor la alegerile din SUA

publicat 2016-09-09 14:30:01 (Antena3)
Doi romani au creat aplicatia care face clasamentul candidatilor la alegerile din SUA Doi romani au pus la punct cel mai complex sistem de analiza pentru politicieni din lume. Ei si echipa lor au pus la punct o platforma on-line in care sunt prezentate in timp real informatii... ...continuare.

B CAUSE la Balkanik Fest 6

publicat 2016-09-09 07:45:01 (AgoraNews)
B CAUSE la Balkanik Fest 6 p { margin-bottom: 2.47mm; direction: ltr; line-height: 120%; text-align: left; }p.western { font-family: "Times New Roman",serif; }p.cjk { font-family: "Times New Roman"; }p.ctl { font-family: "Times New Roman"; }a:link { color: rgb(0, 0, 255); } ...continuare.

SES si FRAUNHOFER HHI demonstreaza realitatea virtuala prin satelit

publicat 2016-09-06 13:30:02 (AgoraNews)
SES si FRAUNHOFER HHI demonstreaza realitatea virtuala prin satelit p { margin-bottom: 2.47mm; border: medium none; padding: 0mm; direction: ltr; color: rgb(0, 0, 0); line-height: 120%; text-align: left; text-decoration: none; }p.western { font-family: "Calibri",serif; font-size: 11pt; }p.cjk { font-family: "Calibri"; font-size: 11pt; }p.ctl { font-family: "Calibri"; font-size: 11pt; }a:link { color: rgb(0, 0, 0); } ...continuare.

Sony prezinta noua suita de produse din segmentul audio si mobil la IFA 2016

publicat 2016-09-05 17:00:01 (AgoraNews)
Sony prezinta noua suita de produse din segmentul audio si mobil la IFA 2016 p { margin-bottom: 2.47mm; direction: ltr; color: rgb(0, 0, 0); line-height: 120%; }p.western { font-family: "Calibri",sans-serif; font-size: 11pt; }p.cjk { font-family: "Calibri",sans-serif; font-size: 11pt; }p.ctl { font-family: "Times New Roman",serif; font-size: 11pt; }a:link { color: rgb(0, 0, 255); } ...continuare.

Dovada platii amenzii aplicate de Politia de Frontiera se poate transmite on-line

publicat 2016-09-05 08:15:13 (Realitatea-TV)
Dovada platii amenzii aplicate de Politia de Frontiera se poate transmite on-line Incepand cu data de 1 septembrie, Politia de Frontiera a pus la dispozitia cetatenilor un formular on-line pentru transmiterea dovezii de achitare a amenzii pentru sanctiunile date de politistii de frontiera. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 Pag. urmatoare »