Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 Pag. urm. »

Romanca de 18 ani care isi vinde virginitatea a gasit CLIENT. Va primi o SUMA COLOSALA

publicat 2016-12-07 13:15:13 (Romania-TV)
Romanca de 18 ani care isi vinde virginitatea a gasit CLIENT. Va primi o SUMA COLOSALA Aleexandra Khefren (pe numele adevarat Oana Alexandra Raducu), tanara de 18 ani care isi vinde virginitatea on-line, a gasit un ofertant care ii ofera 1,7 milioane de lire sterline. ...continuare.

O noua line speciala de autobuze va pleca din nordul Capitalei

publicat 2016-12-06 10:15:05 (Evenimentul-Zilei)
O noua line speciala de autobuze va pleca din nordul Capitalei Regia Autonoma de Transport Bucuresti (RATB) pune la dispozitia bucurestenilor, pana pe 31 decembrie, linia speciala de autobuze 361 ...continuare.

Masuri de securitate sporite la o statie de metrou din Los Angeles, in urma unei amenintari cu bomba

publicat 2016-12-06 09:45:15 (Romania-TV)
Masuri de securitate sporite la o statie de metrou din Los Angeles, in urma unei amenintari cu bomba O amenintare cu bomba lansata din strainatate ce vizeaza o statie de metrou din Los Angeles a determinat autoritatile locale sa sporeasca masurile de securitate la reteaua de transport subteran Red Line, relateaza Los Angeles Times. ...continuare.

Fotografia topless postata de Lindsay Lohan pe Instagram. Actrita isi accepta ridurile si semnele imbatranirii

publicat 2016-12-01 20:45:06 (ProTV)
Fotografia topless postata de Lindsay Lohan pe Instagram. Actrita isi accepta ridurile si semnele imbatranirii Actrita americana Lindsay Lohan a pasit in lumina reflectoarelor inca de cand era o copilita, iar oamenii inca o percep asa: o fetiscana roscata care face nazbatii. Lindsay le-a aratat prietenilor din on-line adevarata ei varsta. ...continuare.

Orange si Primaria Alba Iulia au aprobat acordul de colaborare pentru Proiectul Pilot Alba Iulia Smart City 2018

publicat 2016-11-28 17:15:02 (AgoraNews)
Orange si Primaria Alba Iulia au aprobat acordul de colaborare pentru Proiectul Pilot Alba Iulia Smart City 2018 p { margin-bottom: 2.47mm; line-height: 120%; }a:link { } ...continuare.

Adio, cozi?! Cum te programezi on-line pentru permise si inmatriculari

publicat 2016-11-28 13:15:03 (Antena-1)
Adio, cozi?! Cum te programezi on-line pentru permise si inmatriculari Ministrul de Interne, Dragos Tudorache, a fost in control, luni dimineata, la Serviciul Public Comunitar Regmim Permise de Conducere si Inmatricularea Vehiculelor (SPCRPCIV) Bucuresti si Ilfov, pentru a vedea daca mai exista cozi, in conditiile in care a intrat in vigoare sistemul de programari on-line pentru serviciile de permise si inmatriculari ...continuare.

Gata cu umilinta si statul la coada! Programari on-line pentru permise si inmatriculari

publicat 2016-11-27 17:45:01 (Antena-1)
Gata cu umilinta si statul la coada! Programari on-line pentru permise si inmatriculari Scandalurile din ce in ce mai dese legate de aglomeratia incredibila de la Directia Regim Permise de Conducere si Inmatriculare a Vehiculelor au generat, iata, si ceva solutii. De maine, 28 noiembrie, se pot face programari on-line pentru permise si inmatriculari. ...continuare.

Dezbatere ANIS la Iasi cu participarea Presedintelui Romaniei

publicat 2016-11-22 18:45:01 (AgoraNews)
Dezbatere ANIS la Iasi cu participarea Presedintelui Romaniei p { margin-bottom: 2.47mm; direction: ltr; line-height: 120%; text-align: left; }a:link { color: rgb(0, 0, 255); } ...continuare.

O femeie cere ajutorul internetului pentru a isi salva farfuriile de portelan din dulap. Ce solutii ofera oamenii

publicat 2016-11-20 16:30:10 (ProTV)
O femeie cere ajutorul internetului pentru a isi salva farfuriile de portelan din dulap. Ce solutii ofera oamenii Pentru orice gospodina spargerea unui lucru prin bucatarie este in acelasi timp cod rosu si catastrofa nationala. Incercand sa evite o tragedie, o femeie din China a cerut prietenilor din on-line un sfat salvator. ...continuare.

Romania - Polonia. Pericol pe strazile din Bucuresti. 200 de huligani pot ajunge in Capitala

publicat 2016-11-10 10:45:16 (Realitatea-TV)
Romania - Polonia. Pericol pe strazile din Bucuresti. 200 de huligani pot ajunge in Capitala Federatia Poloneza de Fotbal a primit 3.000 de bilete pentru meciul de vineri, de pe Arena Nationala, pe care le-a distribuit printr-un sistem securizat de vanzare on line. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 Pag. urmatoare »