Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 6 Pag. urm. »

Bucata din tortul de la nunta Printesei Diana, vanduta la licitatie. CUM ARATA DUPA 33 DE ANI

publicat 2014-08-31 15:15:56 (Realitatea-TV)
Bucata din tortul de la nunta Printesei Diana, vanduta la licitatie. CUM ARATA DUPA 33 DE ANI Vanduta on-line de casa de licitatii Nate D.Sanders din Los Angeles, bucata de prajitura este invelita in hartie cerata si probabil nu mai este comestibila, avand in vedere ca au trecut 33 de ani de la evenimentul pentru care a fost pregatita. Pe ambalaj, care este cel original, se poate vedea monograma 'CD', de la numele celor doi miri. Aceasta nu este prima felie din tortul de la nunta Printului de Wales cu prima sa sotie care se scoate la licitatie si se vinde cu un pret considerabil. In... ...continuare.

Ce trebuie sa stiti inainte de a achizitiona un bun sau un serviciu on-line

publicat 2014-08-27 17:45:05 (AgoraNews)
Cateva sfaturi pentru a alege comerciantul: - verificati daca pe site este indicata in mod vizibil identitatea completa a comerciantului (denumirea, adresa postala si electronica, numar de telefon, numarul de inregistrare in registrul societatilor comerciale si cel de inregistrare fiscala etc.); ...continuare.

Despre candidatura-capcana a Monicai Macovei. Și daca Klaus Iohannis se retrage si ii ia locul Monica Macovei?

publicat 2014-08-22 07:45:09 (Evenimentul-Zilei)
Despre candidatura-capcana a Monicai Macovei. Și daca Klaus Iohannis se retrage si ii ia locul Monica Macovei? Am urmarit schimbul de replici Traian Basescu-Monica Macovei pe tema candidaturii sale. Presedintele Romaniei a preluat o ipoteza pe care o lansasem in cursul zilei de miercuri, in spatiul on-line: Monica Macovei candideaza ca independent, Vasile Blaga, presedintele PDL si partenerul institutional al PNL in noua alianta creata pentru sustinerea lui Klaus Iohannis la presedintie nu are nici o reactie pentru ca pedelistii s-au gandit la o strategie. ...continuare.

Laura Georgescu rupe tacerea. Vezi ce spune despre o eventuala DEMISIE

publicat 2014-08-20 15:30:31 (Realitatea-TV)
Laura Georgescu rupe tacerea. Vezi ce spune despre o eventuala DEMISIE Presedintele Consiliului National al Audiovizualului (CNA), Laura Georgescu, a declarat, miercuri, ca nu a discutat niciodata cu persoane din zona politica aspecte care privesc activitatea institutiei pe care o conduce. "Modul nostru de comunicare cu oricine este prin sesizare on-line pe site-ul institutiei, prin posta, fax. Atat si nimic altceva", a spus Laura Georgescu, la o conferinta de presa, raspunzand unei intrebari referitoare la eventuale discutii referitoare la postul Antena 3,... ...continuare.

Lupul de pe Wall Street vine in Romania (P)

publicat 2014-08-20 12:00:06 (Capital)
Lupul de pe Wall Street vine in Romania (P) Jordan Belfort, celebrul investitor supranumit "Lupul de pe Wall Street", vine in Romania pe 18 noiembrie, pentru a prezenta, in cadrul unui eveniment de exceptie organizat de Extreme Training si Capital, sistemul Straight Line Persuasion. ...continuare.

Atacata in continuare DE VIRUS? DECIZIE NEASTEPTATA a cantaretei Celine Dion

publicat 2014-08-19 01:15:05 (Evenimentul-Zilei)
Atacata in continuare DE VIRUS? DECIZIE NEASTEPTATA a cantaretei Celine Dion Cantareata canadiana Céline Dion a anuntat marti, prin intermediul unui comunicat publicat pe pagina ei de Facebook, ca si-a suspendat toate activitatile profesionale, anuland inclusiv turneul din Asia si concertele din Las Vegas, dupa cum a precizat AFP. ...continuare.

Celine Dion renunta temporar la cariera din cauza sotului bolnav

publicat 2014-08-14 23:45:30 (Libertatea)
Celine Dion renunta temporar la cariera din cauza sotului bolnav Cantareata canadiana Céline Dion a anuntat marti, prin intermediul unui comunicat publicat pe pagina ei de Facebook, ca si-a suspendat toate activitatile profesionale, anuland inclusiv turneul din Asia si concertele din Las Vegas, de pe urma carora ar fi castigat jumatate de miliard de dolari. Rene Angelil si Celine Dion sunt casatoriti de 20 de ani "Dupa ce a reflectat foarte serios, Céline Dion (46 de ani) a luat decizia de a amana pe o perioada nedeterminata toate activitatile ei... ...continuare.

Fabryo-Atlas Paints si-a triplat volumul de mortare vandute

publicat 2014-08-14 19:00:32 (Bursa)
Fabryo-Atlas Paints si-a triplat volumul de mortare vandute Fabryo-Atlas Paints, producator de vopsele si lacuri decorative, a inregistrat o crestere de 190% a volumelor de mortare vandute sub marca APLA, in primele 5 luni ale acestui an, potrivit unui comunicat trimis astazi redactiei. Fabryo-Atlas Paints produce si comercializeaza sub brandul APLA sisteme profesionale de finisaje pentru constructii. Marca APLA (Atlas Professional Line Applications) include solutii complete de termo si hidroizolatii, precum si solutii pentru finisaje (vopsea... ...continuare.

Celine Dion a luat o decizie radicala! Anuntul a fost facut pe Facebook: "Este esential pentru mine sa..."

publicat 2014-08-14 09:15:11 (CanCan)
Celine Dion a luat o decizie radicala! Anuntul a fost facut pe Facebook: Este esential pentru mine sa... Cântareata canadiana Céline Dion a anuntat marti, prin intermediul unui comunicat publicat pe pagina ei de Facebook, ca si-a suspendat toate activitatile profesionale, anulând inclusiv turneul din Asia si concertele din Las Vegas. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 6 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

borbely laszlo tiriac auto revista ciao narita clubul castano miniprix scoli starbucks casa frumoasa mehedinti lista de medicamente miss universe structura anului scolar muzica lautareasca cartea de munca cod galben resurse umane fizes rovana plumb campanie seche alin capcana bianca dragusan copilului externe llullaku baru tecuci gorj braila groupama al treilea razboi mondial roxana la noroc gura casatorie mesaje alba iulia harry redknap prispa cleja navodari steaua bihor title cantareata sfecla rosie neamt