Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 6 Pag. urm. »

Laura Georgescu rupe tacerea. Vezi ce spune despre o eventuala DEMISIE

publicat 2014-08-20 15:30:31 (Realitatea-TV)
Laura Georgescu rupe tacerea. Vezi ce spune despre o eventuala DEMISIE Presedintele Consiliului National al Audiovizualului (CNA), Laura Georgescu, a declarat, miercuri, ca nu a discutat niciodata cu persoane din zona politica aspecte care privesc activitatea institutiei pe care o conduce. "Modul nostru de comunicare cu oricine este prin sesizare on-line pe site-ul institutiei, prin posta, fax. Atat si nimic altceva", a spus Laura Georgescu, la o conferinta de presa, raspunzand unei intrebari referitoare la eventuale discutii referitoare la postul Antena 3,... ...continuare.

Lupul de pe Wall Street vine in Romania (P)

publicat 2014-08-20 12:00:06 (Capital)
Lupul de pe Wall Street vine in Romania (P) Jordan Belfort, celebrul investitor supranumit "Lupul de pe Wall Street", vine in Romania pe 18 noiembrie, pentru a prezenta, in cadrul unui eveniment de exceptie organizat de Extreme Training si Capital, sistemul Straight Line Persuasion. ...continuare.

Atacata in continuare DE VIRUS? DECIZIE NEASTEPTATA a cantaretei Celine Dion

publicat 2014-08-19 01:15:05 (Evenimentul-Zilei)
Atacata in continuare DE VIRUS? DECIZIE NEASTEPTATA a cantaretei Celine Dion Cantareata canadiana Céline Dion a anuntat marti, prin intermediul unui comunicat publicat pe pagina ei de Facebook, ca si-a suspendat toate activitatile profesionale, anuland inclusiv turneul din Asia si concertele din Las Vegas, dupa cum a precizat AFP. ...continuare.

Celine Dion renunta temporar la cariera din cauza sotului bolnav

publicat 2014-08-14 23:45:30 (Libertatea)
Celine Dion renunta temporar la cariera din cauza sotului bolnav Cantareata canadiana Céline Dion a anuntat marti, prin intermediul unui comunicat publicat pe pagina ei de Facebook, ca si-a suspendat toate activitatile profesionale, anuland inclusiv turneul din Asia si concertele din Las Vegas, de pe urma carora ar fi castigat jumatate de miliard de dolari. Rene Angelil si Celine Dion sunt casatoriti de 20 de ani "Dupa ce a reflectat foarte serios, Céline Dion (46 de ani) a luat decizia de a amana pe o perioada nedeterminata toate activitatile ei... ...continuare.

Fabryo-Atlas Paints si-a triplat volumul de mortare vandute

publicat 2014-08-14 19:00:32 (Bursa)
Fabryo-Atlas Paints si-a triplat volumul de mortare vandute Fabryo-Atlas Paints, producator de vopsele si lacuri decorative, a inregistrat o crestere de 190% a volumelor de mortare vandute sub marca APLA, in primele 5 luni ale acestui an, potrivit unui comunicat trimis astazi redactiei. Fabryo-Atlas Paints produce si comercializeaza sub brandul APLA sisteme profesionale de finisaje pentru constructii. Marca APLA (Atlas Professional Line Applications) include solutii complete de termo si hidroizolatii, precum si solutii pentru finisaje (vopsea... ...continuare.

Celine Dion a luat o decizie radicala! Anuntul a fost facut pe Facebook: "Este esential pentru mine sa..."

publicat 2014-08-14 09:15:11 (CanCan)
Celine Dion a luat o decizie radicala! Anuntul a fost facut pe Facebook: Este esential pentru mine sa... Cântareata canadiana Céline Dion a anuntat marti, prin intermediul unui comunicat publicat pe pagina ei de Facebook, ca si-a suspendat toate activitatile profesionale, anulând inclusiv turneul din Asia si concertele din Las Vegas. ...continuare.

Céline Dion isi suspenda activitatea artistica pe termen nedefinit

publicat 2014-08-14 09:00:03 (Antena3)
Céline Dion isi suspenda activitatea artistica pe termen nedefinit Céline Dion si-a surprins admiratorii cu stirea ca isi suspenda activitatea artistica pe termen nedefinit. Cantareata si-a anulat spectacolele programate la Las Vegas si un turneu in Asia, care urma sa... ...continuare.

Céline Dion, decizie corecta legata de angajamentele profesionale

publicat 2014-08-13 21:30:05 (Cotidianul)
Céline Dion, decizie corecta legata de angajamentele profesionale Cântareata canadiana Céline Dion a anuntat marti, prin intermediul unui comunicat publicat pe pagina ei de Facebook, ca si-a suspendat toate activitatile profesionale, anulând inclusiv turneul din Asia si concertele din Las Vegas, informeaza AFP. ...continuare.

DECIZIE SOC luata de Celine Dion: Si-a ANULAT toate angajamentele profesionale

publicat 2014-08-13 20:00:40 (Realitatea-TV)
DECIZIE SOC luata de Celine Dion: Si-a ANULAT toate angajamentele profesionale Cantareata canadiana Céline Dion a anuntat marti, prin intermediul unui comunicat publicat pe pagina ei de Facebook, ca si-a suspendat toate activitatile profesionale, anuland inclusiv turneul din Asia si concertele din Las Vegas, informeaza AFP. "Dupa ce a reflectat foarte serios, Céline Dion a luat decizia de a amana pe o perioada nedeterminata toate activitatile ei profesionale, cu scopul de a se concentra 100% asupra starii de sanatate a sotului ei si a familiei sale", se afirma in acel... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 6 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

sarah brightman sultanul suceava giurgiu gorj arta poarta alba mircia muntean ucis transelectrica valer blidar mures delon ananie constanta mehedinti ilfov compa pariu cu viata james dean calatorie neculai ontanu legile botosani loto 1 iunie barje cablu dgipi timis akon burlaci satu mare nadrag antal brasov raja constanta tichete de masa andreea mante barbatul ponea renault symbol inspectorii crims silicoane somaj demografie in luna august cristian mitrea arad bihor