Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 Pag. urm. »

ANAF. Spatiul Privat Virtual pentru persoane juridice baga Fiscul in mentenanta

publicat 2017-05-29 11:45:03 (Evenimentul-Zilei)
ANAF. Spatiul Privat Virtual pentru persoane juridice baga Fiscul in mentenanta Daca doriti informatii privind declaratii fiscale sau documente privind situatia fiscala, cazier fiscal sau alte informatii, nu o veti putea face on-line la ANAF, deoarece, pana maine, la ora 12.00, Spatiul Privat Virtual nu functioneaza. ...continuare.

Performanta fiabila intalneste accesibilitatea: noile game de monitoare Philips S-line si V-line

publicat 2017-05-18 15:30:01 (AgoraNews)
Performanta fiabila intalneste accesibilitatea: noile game de monitoare Philips S-line si V-line MMD, partener licentiat al Philips pentru productia de monitoare, urmeaza sa isi extinda gamele de monitoare S7 si V7. Aceste game ofera imagini excelente utilizatorilor domestici si celor aflati la locul de munca. V7 este gama de baza ce dispune de toate caracteristicile esentiale pentru productivitate, in timp ce S7 include si unele caracteristici premium. ...continuare.

Cea mai buna priveliste dintr-o locuinta: Noul monitor Philips LCD de 32 inci are culori uimitoare intr-un design elegant, curbat

publicat 2017-05-09 17:00:01 (AgoraNews)
Cea mai buna priveliste dintr-o locuinta: Noul monitor Philips LCD de 32 inci are culori uimitoare intr-un design elegant, curbat MMD, partener licentiat al Philips pentru productia de monitoare, anunta un nou monitor curbat de 32 de inci din gama E-line, destinat utilizatorilor domestici, care aduce o experienta color fantastica si o vizibilitate curbata in orice locuinta. ...continuare.

Blockchain: arhiva dumneavoastra permanenta de afaceri

publicat 2017-05-04 17:15:02 (AgoraNews)
Blockchain: arhiva dumneavoastra permanenta de afaceri Consideram firesc ca tranzactiile online sa devina zi de zi mai rapide si mai line. Indiferent ca e vorba de o achizitie de la magazinul online favorit, o rezervare Airbnb sau o inregistrare pentru o emisiune muzicala online, vrem ca astfel de proceduri sa fie rapide, cu cat mai putine sincope posibil. ...continuare.

Surpriza pentru fanii Superkombat! Gala de la Madrid va putea fi urmarita live si gratuit cu ajutorul unei aplicatii

publicat 2017-05-03 14:30:04 (Gazeta-Sporturilor)
Surpriza pentru fanii Superkombat! Gala de la Madrid va putea fi urmarita live si gratuit cu ajutorul unei aplicatii Gala Superkombat, programata pentru aceasta sâmbata, la Madrid, unde în meciul cap de afis Catalin Morosanu se va duela cu polonezul Lukasz Krupadziorow va putea fi urmarit gratuit si on-line prin intermediul unei aplicatii care va fi lansate oficial cu ocazia acestui eveniment la care sunt asteptati peste 4.000 de spectatori. ... ...continuare.

Campaniile de recrutare online la moda in serviciile secrete: Mossad-ul recruteaza on-line femei si absolventi de studii superioare cu profil uman

publicat 2017-04-30 14:30:03 (Evenimentul-Zilei)
Campaniile de recrutare online la moda in serviciile secrete: Mossad-ul recruteaza on-line femei si absolventi de studii superioare cu profil uman Recent SIE a starnit o intreaga discutie in mediul online dupa ce a recurs la ajutorul blogerilor pentru a promova o campanie de recrutari de personal. Demersurile de comunicare online devin un instrument folosit de serviciile de informatii ...continuare.

Amintiri din copilarie. Mai stii carucioarele cu rulmenti? La Anina e CONCURS cu ele I FOTO

publicat 2017-04-29 16:15:03 (Evenimentul-Zilei)
Amintiri din copilarie. Mai stii carucioarele cu rulmenti? La Anina e CONCURS cu ele I FOTO Asociatia Adrenaline, organizeaza sambata cea de-a treia editie a concursului de carucioare cu rulmenti ,,Carut-line, Aminteste-ti copilaria''. Cursa nebuna are loc pe strada Republicii, o strada in panta din micul oras carasean, astfel incat, in functie de indemanarea participantilor, carucioarele pot prinde viteze nebanuite. ...continuare.

TRIBUNALUL BUCUREȘTI ON LINE! Petentii pot transmite solicitari pe e-mailuri

publicat 2017-04-27 16:00:04 (Evenimentul-Zilei)
TRIBUNALUL BUCUREȘTI ON LINE! Petentii pot transmite solicitari pe e-mailuri Tribunalul Bucuresti a anuntat ca, incepand cu data de 2 mai 2017, exista posibilitatea transmiterii de solicitari electronice cu privire la dosarele aflate pe rolul sau, din partea partilor, potrivit unui comunicat al TB. ...continuare.

Ristea - Zoltaszek, meciul care a facut senzatie la Bucuresti isi consuma un nou episod: "Il fac KO acum!"

publicat 2017-04-27 12:00:07 (OnlineSport)
Promotorul Eduard Irimia a anuntat ca meciul care a ridicat sala în picioare la Superkombat Bucuresti si a adunat sute de mii de vizualizari în mediul on-line, dintre românul Cristian Ristea si polonezul Dawid Zoltaszek, îsi va consuma episodul 2 pe 6 mai, la Palacio Vistalegre, din Madrid, urmând sa fie co main-event al galei în care lupta si Morosanu. ...continuare.

VIDEO Ristea - Zoltaszek, meciul care a facut senzatie la Bucuresti, isi consuma un nou episod: "Il fac KO acum!"

publicat 2017-04-27 11:30:05 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO Ristea - Zoltaszek, meciul care a facut senzatie la Bucuresti, isi consuma un nou episod: Il fac KO acum!  Promotorul Eduard Irimia a anuntat ca meciul care a ridicat sala în picioare la Superkombat Bucuresti si a adunat sute de mii de vizualizari în mediul on-line, dintre românul Cristian Ristea si polonezul Dawid Zoltaszek, îsi va consuma episodul 2 pe 6 mai, la Palacio Vistalegre, din Madrid, urmând sa fie co main-event al galei în care lupta si Morosanu. ... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 Pag. urmatoare »