Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Samsung debuteaza la Jocurile Olimpice de la Rio 2016 cu "The Anthem"

publicat 2016-07-22 13:00:01 (AgoraNews)
Samsung debuteaza la Jocurile Olimpice de la Rio 2016 cu The Anthem p { margin-bottom: 2.47mm; direction: ltr; line-height: 120%; text-align: left; }p.western { }a:link { color: rgb(5, 99, 193); } ...continuare.

Johan Gabrils va conduce Moneycorp

publicat 2016-07-20 00:00:02 (Bursa)
Johan Gabrils va conduce Moneycorp Moneycorp, compania specializata in plati internationale si schimburi valutare, isi deschide sucursala in Romania, entitate care va fi condusa de Johan Gabrils, fost director la Banca Comerciala Carpatica si RBS. Sucursala locala a Moneycorp are sediul in Victoria Center in Bucuresti. "Obiectivul nostru este deservirea unei cote semnificative de piata, oferind preturi extrem de competitive, servicii superioare din punct de vedere calitativ pentru clienti si o puternica platforma on-line de... ...continuare.

Deschidem usile InnoWork - primul coworking space din Targu Mures!

publicat 2016-07-19 13:30:01 (AgoraNews)
Deschidem usile InnoWork -  primul coworking space din Targu Mures! p { margin-bottom: 2.47mm; background: rgb(255, 255, 255) none repeat scroll 0% 0%; border: medium none; padding: 0mm; direction: ltr; font-variant: normal; color: rgb(0, 0, 10); line-height: 120%; text-align: left; page-break-inside: auto; text-decoration: none; page-break-after: avoid; }p.western { font-family: "Times New Roman",serif; font-size: 12pt; font-style: normal; font-weight: normal; }p ...continuare.

Sistemele Trimble - alegerea celor mai importanti producatori de utilaje de constructii

publicat 2016-07-19 13:30:01 (AgoraNews)
Sistemele Trimble - alegerea celor mai  importanti producatori de utilaje de constructii p { margin-bottom: 2.47mm; line-height: 120%; } ...continuare.

UPS extinde serviciul UPS Worldwide Express pentru expeditii in regim de urgenta

publicat 2016-07-18 10:45:01 (AgoraNews)
UPS extinde serviciul UPS Worldwide Express pentru expeditii in regim de urgenta p.sdendnote { margin-left: 5.98mm; text-indent: -5.98mm; margin-bottom: 0mm; font-size: 10pt; line-height: 100%; }p { margin-bottom: 2.47mm; line-height: 120%; }a:link { color: rgb(0, 0, 255); }a.sdendnoteanc { font-size: 57%; } ...continuare.

Acest spray face aproape orice obiect indestructibil. Pulberea protejeaza si peretii Pentagonului [VIDEO] (Curiozitati)

publicat 2016-07-14 11:45:12 (Go4IT)
Acest spray face aproape orice obiect indestructibil. Pulberea protejeaza si peretii Pentagonului [VIDEO] (Curiozitati) Data viitoare de Paste cand vei vrea sa spargi toate ouale cu oul tau ai face bine sa il acoperi cu pulberea Line-X. Compania a creat un strat care poate adera la orice suprafata, intarind-o. Pulberea poate fi aplicata cu ajutorul unui spray si a fost gandita pentru a proteja piesele automobilelor si camioanelor. Line-X a fost aplicata si pe peretii Pentagonului pentru a proteja cladirea de eventuale explozii. Produsul a fost gandit pentru a proteja benele camionetelor, dar a fost adoptat... ...continuare.

Cativa adolescenti rusi au torturat un pisoi pentru like-uri pe retelele sociale. Chinurile la care a fost supus Vasya

publicat 2016-07-13 19:15:12 (ProTV)
Cativa adolescenti rusi au torturat un pisoi pentru like-uri pe retelele sociale. Chinurile la care a fost supus Vasya Un grup de adolescenti din Rusia a pus la cale un plan sinistru pentru a-si creste vizibilitatea in mediul on-line. Acestia s-au filmat in timp ce chinuiau un pui de pisica si le-au cerut privitorilor like-uri daca vor ca relele tratamente sa inceteze. ...continuare.

Cele mai zgarcite popoare! Cine si cat lasa bacsis cand viziteaza tari straine

publicat 2016-07-12 20:00:10 (Realitatea-TV)
Cele mai zgarcite popoare! Cine si cat lasa bacsis cand viziteaza tari straine Francezii lasa cele mai mici bacsisuri cand viziteaza tari straine, potrivit unui studiu realizat de compania de asigurari Direct Line. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 Pag. urmatoare »