Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 6 Pag. urm. »

Aniversat pe 14 aprilie. La multi ani, Adrien Brody

publicat 2014-04-13 16:15:52 (Puterea)
Aniversat pe 14 aprilie. La multi ani, Adrien Brody Adrien Brody s-a nascut pe 14 aprilie 1973 si este unul dintre cei mai apreciati actori de la Hollywood, iar "Home at last" a fost filmul care i-a marcat debutul in 1988, jucand rolul unui orfan. Adrien Brody a aparut in filme precum: "New York Stories" al lui Woody Allen, "The hill", "Angels of outfield", "The last time i commited suicide", "The thin red line", "Summer of Sam" unde a jucat rolul unui bisexual. Talentul sau a fost emarcat de catre Roman Polanski. Regizorul decide sa-i ofere... ...continuare.

APDRP va primi ON-LINE cererile de finantare pentru proiectele de dezvoltare rurala

publicat 2014-04-13 04:45:47 (Gazeta-de-agricultura)
Agentia de Plati pentru Dezvoltare Rurala si Pescuit (APDRP) va primi on-line cererile de finantare ale investitorilor in agricultura prin intermediul portalului www.apdrp.ro.             Incepand cu prima sesiune de depunere de proiecte din 2014 pentru Programul National de Dezvoltare Rurala, potentialii beneficiari se vor inregistra pe pagina de internet a APDRP, vor completa cu informatii specifice o serie de date de identificare si vor incarca in... ...continuare.

700 de numere!/ de Stelian Turlea

publicat 2014-04-11 00:15:26 (Ziarul-Financiar)
700 de numere!/ de Stelian Turlea Sapte sute de numere inseamna sapte sute de saptamani. Adica paisprezece ani. Ziarul de duminica se lansa in urma cu paisprezece ani, la Targul de Carte Bookarest, de la sfarsitul lunii mai. Intre timp, ziarul s-a impus, intai pe hartie, apoi in varianta on-line, in ultimii cinci ani. La numarul 600 reluam fragmente din editorialele publicate la cateva momente aniversare. Oricare dintre ele si toate la un loc pot aparea si la acest numar 700."Un saptamanal de cultura are in genere o soarta... ...continuare.

APDRP va primi ON-LINE cererile de finantare pentru proiectele de dezvoltare rurala

publicat 2014-04-10 12:45:12 (Gazeta-de-agricultura)
Agentia de Plati pentru Dezvoltare Rurala si Pescuit (APDRP) va primi on-line cererile de finantare ale investitorilor in agricultura prin intermediul portalului www.apdrp.ro.             Incepand cu prima sesiune de depunere de proiecte din 2014 pentru Programul National de Dezvoltare Rurala, potentialii beneficiari se vor inregistra pe pagina de internet a APDRP, vor completa cu informatii specifice o serie de date de identificare si vor incarca in... ...continuare.

Fermierii intra in era digitala. Cererile pentru fonduri europene vor fi depuse online

publicat 2014-04-09 11:45:08 (Evenimentul-Zilei)
Fermierii intra in era digitala. Cererile pentru fonduri europene vor fi depuse online Agentia de Plati pentru Dezvoltare Rurala si Pescuit (APDRP) va primi on-line cererile de finantare ale fermierilor prin intermediul portalului www.apdrp.ro. ...continuare.

THE MISSION - 1-4 Mai 2014, Mamaia Nord

publicat 2014-04-07 15:30:39 (Libertatea)
THE MISSION - 1-4 Mai 2014,  Mamaia Nord In sufletul oricaruia dintre noi "zace" un 1 Mai. Toti avem un 1 Mai de care ne amintim cu drag, despre care povestim saptamani in sir chiar si dupa ce a luat sfarsit! Cand spui 1 Mai, nu te mai referi la o singura zi, ci la un intreg weekend. Obisnuim sa spunem "ASTA A FOST CEL MAI TARE", sau sa il comparam cu altele. Cert este ca a devenit cel mai asteptat weekend din an, pentru tot ce inseamna el! Nerabdarea, pregatirile, prietenii, line-up-ul, mirosul marii, diminetile racoroase,... ...continuare.

Noul Intel, mai aproape de utilizatori

publicat 2014-04-07 13:15:02 (AgoraNews)
P { margin-bottom: 0.08in; direction: ltr; color: rgb(0, 0, 0); line-height: 115%; widows: 2; orphans: 2; }P.western { font-family: "Calibri",serif; font-size: 11pt; }P.cjk { font-family: "DejaVu Sans"; font-size: 11pt; }P.ctl { font-size: 11pt; } ...continuare.

Franciza cinematografica "Academia de Politie" va continua cu un nou film - VIDEO

publicat 2014-04-06 15:00:46 (Mediafax)
Franciza cinematografica Academia de Politie va continua cu un nou film - VIDEO Franciza cinematografica "Academia de Politie" va continua cu un nou film care va fi produs de compania New Line Cinema. ...continuare.

Capital si Evenimentul zilei, cresteri importante pe internet

publicat 2014-04-05 00:30:06 (Evenimentul-Zilei)
Capital si Evenimentul zilei, cresteri importante pe internet Pentru a treia luna consecutiv, revista Capital se afla pe primul loc la audienta in mediul on-line, in comparatie cu publicatiile de acelasi profil. ...continuare.

La doar cinci ani, a fost numit cel mai tanar hacker din lume!

publicat 2014-04-04 17:30:04 (Antena-1)
La doar cinci ani, a fost numit cel mai tanar hacker din lume! Un copil de 5 ani din Statele Unite a descoperit o modalitate prin care oricine poate accesa datele utilizatorilor on-line de pe consolele pentru jocuri. Cu doar cateva click-uri, baiatul a reusit sa intre in contul unui jucator! Si a intrat astfel pe o aplicatie de lupta, interzisa minorilor. A devenit, astfel, cunoscut in intreaga lume drept cel mai tanar hacker din lume. Exista o vulnerabilitate ascunsa prin intermediul careia oricine poate sparge conturile de X Box doar prin consola. O... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 6 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

marlene katy brasov organizare bixad alexandru marcu western union comedie hakan posta ziarul adevarul bianca dragusanu si victor slav ciprian dobre preteni mures bc timisoara tabloidelor maramures evreilor taloane presa azi etapa 3 alergic tuberculoza curat gica hagi multa proxeneti ciuca corina caragea trefo filmuletu hidroelectrica vaslui puss tigrilor juice peste 20 ciucur lansarea formulare tomnatic vivre help giurgiu enea taur bancuri admitere fac romanul