Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Germania recunoaste genocidul armenilor din 1915

publicat 2015-04-24 11:15:02 (Antena3)
Germania recunoaste genocidul armenilor din 1915 Prin vocea presedintelui ei, Germania a recunoscut genocidul armean. Joachim Gauck a tinut sa sublinieze "coresponsabilitatea" statului in aceasta crima atribuita aliatului sau otoman in timpul Primului Razboi... ...continuare.

Germania recunoaste genocidul armenilor din 1915

publicat 2015-04-24 10:45:10 (Mediafax)
Germania recunoaste genocidul armenilor din 1915 Germania, prin vocea presedintelui sau Joachim Gauck, a recunoscut joi seara, pentru prima data, genocidul armean, subliniind asupra "coresponsabilitatii" sale in aceasta crima atribuita aliatului sau otoman in timpul Primului Razboi Mondial, relateaza AFP in pagina electronica. ...continuare.

Germania recunoaste GENOCIDUL ARMEAN si se face coresponsabila

publicat 2015-04-23 23:00:25 (Romania-TV)
Germania recunoaste GENOCIDUL ARMEAN si se face coresponsabila Germania a recunoscut joi seara pentru prima data 'genocidul' armean, prin vocea presedintelui sau Joachim Gauck, care a subliniat 'coresponsabilitatea' germana in aceasta crima, transmite AFP, citata de Agerpres. ...continuare.

Doamne, ce SCARBOȘENIE! Ce a bagat in gura SALMA HaEK! | VIDEO

publicat 2015-04-23 18:30:09 (Libertatea)
Salma Hayek este considerata una dintre cele mai frumoase femei din lume, insa cu toata frumusetea... ...continuare.

Crima de la ORADEA s-a lasat cu o achitare definitiva. Profesoara care a fost acuzata ca si-a ucis mama a fost ACHITATA

publicat 2015-04-23 11:45:04 (Evenimentul-Zilei)
Crima de la ORADEA s-a lasat cu o achitare definitiva. Profesoara care a fost acuzata ca si-a ucis mama a fost ACHITATA Judecatorii Inalte Curti de Casatie si Justitie au decis achitarea profesoarei Krisztina Pazurik (dreapta), sotia avocatului oradean Cosmin Moraru (stanga), de sub acuzatie de complicitate la infractiunea de omor calificat. ...continuare.

Brazilia, cutremurata de o crima infioratoare. A fost ucisa Mireasa Fotbalului. Totul a fost filmat

publicat 2015-04-22 14:30:11 (Romania-TV)
Brazilia, cutremurata de o crima infioratoare. A fost ucisa Mireasa Fotbalului. Totul a fost filmat Toata Brazilia este consternata dupa o crima oribila care a curmat viata Amandei Bueno (29 ani), una dintre cele mai cunoscute femei pe durata CM 2014. ...continuare.

IGPR: 17 persoane banuite de infractiuni cu violenta, audiate la Politia Gaesti in legatura cu o crima

publicat 2015-04-22 09:30:12 (Romania-TV)
IGPR: 17 persoane banuite de infractiuni cu violenta, audiate la Politia Gaesti in legatura cu o crima Mai multe persoane banuite de infractiuni contra persoanei au fost duse cu mandat la audieri la sediul Politiei orasului Gaesti, informeaza miercuri Inspectoratul General al Politiei Romane. ...continuare.

'Justitia sa se autosesizeze in legatura cu marea coruptie si crima organizata in 2006-2012'

publicat 2015-04-21 20:15:02 (Bursa)
Senatorul Valer Marian a transmis o interpelare catre ministrul Justitiei, Robert Cazanciuc, prin care cere autosesizarea si sesizarea PICCJ, DNA si DIICOT in legatura cu marea coruptie si crima organizata in perioada 2006-2012. ...continuare.

Amenda dura la Pro TV, pentru Maruta si concurentul implicat intr-o crima de la "Romanii au talent"

publicat 2015-04-21 19:00:11 (Mediafax)
Amenda dura la Pro TV, pentru Maruta si concurentul implicat intr-o crima de la Romanii au talent CNA a decis, marti, sa amendeze cu 100.000 de lei televiziunea Pro TV, pentru incalcarea legislatiei audiovizualului in mai multe editii ale emisiunii "La Maruta", dar si in emisiunea "Romanii au talent", in care a fost prezentat un concurent condamnat pentru complicitate la crima. ...continuare.

Trenul cu aburi "Mocanita", promovat pe platforma digitala a Google Cultural Institute

publicat 2015-04-21 17:45:18 (Realitatea-TV)
Trenul cu aburi "Mocanita", promovat pe platforma digitala a Google Cultural Institute Trenul cu aburi "Mocanita", care parcurge peste 40 km pe linia ferata cu ecartament ingust din defileul Vaii Vaserului (Muntii Maramuresului), a fost incorporat pe platforma digitala a Google Cultural Institute, platforma care ofera accesul la patrimoniul cultural-istoric a celor mai importante locuri din lume. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 35 36 Pag. urmatoare »