Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urm. »

Crima socanta! A luat-o la pumni, pe cand agoniza intr-o balta de sange

publicat 2015-05-25 23:45:17 (Libertatea)
Detalii cutremuratoare ies la iveala in cazul crimei din Baraganu, Constanta, unde un barbat si-a... ...continuare.

Barbatul care si-a CRUCIFICAT mama, retinut de politisti

publicat 2015-05-25 06:45:03 (Antena3)
Barbatul din Satu Mare care si-a omorat parintii a fost retinut de politisti si urmeaza sa fie arestat pentru 24 de ore. Dupa ce a comis dubla crima, barbatul a mers la preot sa-i povesteasca totul.... ...continuare.

INGROZITOR! Un barbat din Constanta si-a ucis sotia CU 50 DE LOVITURI DE CUȚIT

publicat 2015-05-23 15:15:09 (Libertatea)
Crima ingrozitoare in comuna constanteana Baraganu: un barbat de 57 de ani si-a macelarit sotia, de... ...continuare.

CRIMA in Constanta. O femeie a fost ucisa de sot cu 50 de lovituri de cutit

publicat 2015-05-23 14:45:10 (Romania-TV)
CRIMA in Constanta. O femeie a fost ucisa de sot cu 50 de lovituri de cutit O femeie din comuna constanteana Baraganu a fost ucisa de sotul sau cu 50 de lovituri de cutit. Speriat de oribila fapta comisa, barbatul s-a spanzurat apoi in spatele casei. ...continuare.

Saruta ca in Kama Sutra

publicat 2015-05-22 21:15:09 (Libertatea)
Ce e sarutul? Tandrete si intimitate. Cel mai minunat mod de a comunica folosind gura, dar nu si... ...continuare.

Romanca, ucisa in stil mafiot, in Italia

publicat 2015-05-22 12:30:12 (Libertatea)
Romanca, ucisa in stil mafiot, in Italia O romanca in varsta de 35 de ani din Gura Humorului a fost omorata in Italia. Despre ea se stia ca era cercetata pentru proxenetism. Foto simbol arhiva Publicitate Mariana Veronica Sologiuc din Gura Humorului avea un trecut controversat, ea fiind capul unei retele de prostitutie. Femeia de 35 de ani a fost rapita, impuscata de mai multe ori in cap si aruncata intr-un sant. La cateva sute de metri distanta, carabinierii i-au descoperit si masina incendiata, potrivit Romania TV. Se pare ca... ...continuare.

Executata in stil mafiot! O femeie din Gura Humorului a fost impuscata in cap

publicat 2015-05-22 09:15:01 (CanCan)
Executata in stil mafiot! O femeie din Gura Humorului a fost impuscata in cap O romanca in varsta de 35 de ani care conducea in Italia o retea de prostitutie, a fost impuscata in cap de mai multe ori. ...continuare.

O romanca din Italia a fost EXECUTATA in stil mafiot. Conducea o retea de prostitutie

publicat 2015-05-22 08:45:21 (Romania-TV)
O romanca din Italia a fost EXECUTATA in stil mafiot. Conducea o retea de prostitutie Femeia, care provenea din Gura Humorului, era un personaj controversat si conducea o retea de prostitutie, pentru care fusese cercetata. ...continuare.

Guvernul Boc, ACUZAT de tragedia de la Giulesti

publicat 2015-05-22 08:15:02 (Antena3)
Concluzia judecatorilor Curtii de Apel Bucuresti, care au dat sentinta in cazul incendiului de la Maternitatea Giulesti, confirma faptul ca blocarea posturilor in sistemul bugetar a fost o crima. Magistratii... ...continuare.

Mircea Badea: Mai bine lichea, decat lichior

publicat 2015-05-21 00:45:02 (Antena3)
Mircea Badea a comentat, miercuri, in emisiunea "In Gura Presei", atacul lui Traian Basescu la adresa lui Klaus Iohannis. (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urmatoare »