Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 33 34 Pag. urm. »

Crima pasionala in parcul Copou. Fata credea ca iubitul ii pune un colier la gat

publicat 2015-03-02 00:15:08 (Evenimentul-Zilei)
Crima pasionala in parcul Copou. Fata credea ca iubitul ii pune un colier la gat O eleva de 17 ani, Diana Elena G., a fost gasita, sambata, sugrumata langa gardul Parcului Copou din Iasi. ...continuare.

Principalul suspect in cazul mortii fetei de 16 ani din Iasi a recunoscut crima

publicat 2015-03-01 18:45:02 (Antena3)
Principalul suspect in cazul mortii fetei de 16 ani din Iasi a recunoscut crima.Procurorii Parchetului Tribunalului Iasi au stabilit ca fata a fost sugrumata de catre iubitul ei, in varsta de 16 ani, cu un... ...continuare.

Detalii halucinante din crima care a socat Romania! Cum si-a ucis un moldovean iubita cu un martisor!

publicat 2015-03-01 16:15:01 (CanCan)
Detalii halucinante din crima care a socat Romania! Cum si-a ucis un moldovean iubita cu un martisor! Crima care a socat politistii din Iasi ascunde detalii halucinante despre criminalul de 16 ani care si-a strangulat iubita cu un martisor, dupa ce a facut o criza de gelozie.   ...continuare.

Crima care a ingrozit Romania. Detalii infioratoare ale mortii unei fete de 16 ani ucise de iubit

publicat 2015-03-01 14:30:19 (Realitatea-TV)
Crima care a ingrozit Romania. Detalii infioratoare ale mortii unei fete de 16 ani ucise de iubit Conform procurorilor, crima s-ar fi comis pe fondul geloziei. ...continuare.

Ucigasul elevei de la Iasi si-a recunoscut crima. Tanara a fost strangulata din gelozie

publicat 2015-03-01 13:30:16 (Romania-TV)
Ucigasul elevei de la Iasi si-a recunoscut crima. Tanara a fost strangulata din gelozie Suspectul in cazul crimei de la Iasi, unde o fata de 16 ani a fost ucisa si-a recunoscut vina. Este vorba de un baiat tot de 16 ani, prietenul victimei, care le-a spus procurorilor ca a premeditat totul, iar inainte de a-si omori prietena a sarutat-o. ...continuare.

Marga, despre uciderea lui Nemtov si incidentele din Ucraina: "Pericolul e al unui terorism global"

publicat 2015-02-28 23:15:13 (Realitatea-TV)
Marga, despre uciderea lui Nemtov si incidentele din Ucraina: "Pericolul e al unui terorism global" Fostul ministru de externe Andrei Marga a vorbit, in timpul unei interventii telefonice la emisiunea Realitatea Romaneasca cu Octavian Hoandra, despre crima comisa asupra principalului opozant al lui Vladimir Putin, Boris Nemtov. ...continuare.

Milionarilor le place sa fie admirati! Cum a fost filmat unul dintre cei mai prosperi oameni de afaceri in fata masinii lui!

publicat 2015-02-28 19:45:02 (CanCan)
Dan Nicorescu a oferit imaginea saptamanii. Omul de afaceri si-a parcat bolidul in mijlocul strazii, iar cand s-a intors a gasit masina inconjurata de mai multi barbati. Reactia milionarului te va lasa cu gura cascata! ...continuare.

Crima care a ingrozit Iasiul. Adolescenta ucisa in parcul Copou

publicat 2015-02-28 19:15:12 (Realitatea-TV)
Crima care a ingrozit Iasiul. Adolescenta ucisa in parcul Copou O crima a ingrozit Iasul! O fata de aproximativ 16-17 ani a fost gasita sugrumata langa o banca din Parcul Copou. Descoperirea macabra a fost facuta de o femeie care se plimba prin zona. Ea a sunat de urgenta la 112. ...continuare.

Adolescenta gasita moarta in Parcul Copou din Iasi. Principala ipoteza - crima

publicat 2015-02-28 19:15:11 (Mediafax)
Adolescenta gasita moarta in Parcul Copou din Iasi. Principala ipoteza - crima O adolescenta a fost gasita moarta in Parcul Copou din municipiul Iasi, sambata dupa-amiaza, politistii incercand sa stabileasca daca este vorba despre o crima sau despre o sinucidere, principala ipoteza fiind insa ca fata ar fi fost ucisa. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 33 34 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

vamesi candidati eveniment monden teotrandafir loto 6 galati expozitia fisc caras severin dezvaluiri drumuri nationale panda trans partida de sex accident shopping city atacatorul gorj covasna fasole franci elvetieni subventii accident rutier demitere soferi beti nadas roscat gabriela tibet printesa diana adrian minune bilica ludus marin preda dn 5 tras ansa to video ionel danciulescu shakira zotu corespondenta ialomita marfa sector 4 muzeul satului cel mai bogat roman petrolul ploiesti ilie oana melodie