Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urm. »

CAZ CUTREMURATOR. Cum si-a gasit un barbat bebelusul dupa ce l-a lasat in masina TIMP DE 8 ORE

publicat 2014-10-24 23:30:41 (Romania-TV)
CAZ CUTREMURATOR. Cum si-a gasit un barbat bebelusul dupa ce l-a lasat in masina TIMP DE 8 ORE Justin Ross Harris, un barbat de 33 de ani, din New York, Statele Unite, este acuzat de crima si cruzime impotriva propriului copil, care avea doar un an si 10 luni. ...continuare.

Un barbat din Valcea, retinut pentru trafic de persoane si minori

publicat 2014-10-24 17:15:36 (Romania-TV)
Un barbat din Valcea, retinut pentru trafic de persoane si minori Un valcean a fost retinut de Inspectoratul de Politie Judetean (IPJ) Valcea pentru trafic de persoane si minori, in urma unei actiuni a celor de la Crima Organizata si DIICOT. ...continuare.

Cazul fetitei de 4 ani decedate la Husi dupa o injectie: "Medicul pediatru este vinovat de crima"

publicat 2014-10-24 00:15:25 (Evenimentul-Zilei)
Cazul fetitei de 4 ani decedate la Husi dupa o injectie: Medicul pediatru este vinovat de crima In cazul fetitei de 4 ani, moarta in Spitalul Municipal Husi, au fost greseli pe banda rulanta, potrivit echipei de control trimisa de Ministerul Sanatatii. Medicii, spitalul, dar si Ambulanta Vaslui au primit amenzi. ...continuare.

Ultimele achizitii ale lui Sebastian Ghita

publicat 2014-10-23 17:00:49 (Puterea)
Ultimele achizitii ale lui Sebastian Ghita In campania electorala, lucru stiut de cand s-au inventat alegerile, gura lumii e mai sloboda ca oricand. Motiv pentru care pe la urechile Bursei Zvonurilor trec multe si marunte. I-auziti una. In spatele necazului ce se abatu asupra familiei Hrebenciuc sta nimeni altul decat Sebastian Ghita (foto).Bineinteles ca si premierul Victor Ponta a pus umarul la greu. Hrebe al batran cica a zis-o in gura mare ca Ponta si Sarbu i-au bagat copilul in puscarie, iar asta se plateste. Ghita vrea tot, mai... ...continuare.

Gestul ei i-a lasat pe toti cu gura cascata! Ce a putut sa faca Viorica de la Clejani in direct in emisiunea lui Maruta

publicat 2014-10-22 19:00:02 (CanCan)
Gestul ei i-a lasat pe toti cu gura cascata! Ce a putut sa faca Viorica de la Clejani in direct in emisiunea lui Maruta Miercurea aceasta, Catalin Maruta a lansat "clubul taticilor", o idee proprie. Cand Ionita de la Clejani a primit cardul, sotia lui a facut un gest care a lasat pe toata lumea cu gura cascata. ...continuare.

Te inghite cu TOTUL! A intrat in CARTEA RECORDURILOR, dar uite ce A PAȚIT DUPA!

publicat 2014-10-22 13:00:02 (Antena-1)
Te inghite cu TOTUL! A intrat in CARTEA RECORDURILOR, dar uite ce A PAȚIT DUPA! Un tanar de 20 de ani a reusit sa devina celebru pretutindeni dupa ce a demonstrat ca are cea mai mare gura din lume. ...continuare.

PORCUL CU TROMPA si fara gura! CUM ARATA ciudata vietate | FOTO IN ARTICOL

publicat 2014-10-21 15:15:41 (Libertatea)
PORCUL CU TROMPA si fara gura! CUM ARATA ciudata vietate | FOTO IN ARTICOL Cel mai ciudat animalut din lume s-a nascut de curand la o ferma din nord-estul Chinei: porcusorul cu trompa. Publicitate Porcul cu trompa arata ca un hibrid intre un porc si un elefant, cu toate ca ingrijitorii de la ferma spun ca nu se pune problema de asa ceva, totul fiind doar o intamplare bizara, conform Mirror. Porcusorul s-a nascut insa fara gura si a murit la doar doua ore de la venirea pe lume. Ciudatul animalut a fost inghetat pentru a fi conservat, pentru unicitatea lui. Vara... ...continuare.

WOW! Ai o ruleta pe langa tine ca s-o masori? Isi atinge bustul cu limba si e tare mandra de "BOGATIA" din gura sa

publicat 2014-10-21 13:15:02 (Antena-1)
WOW! Ai o ruleta pe langa tine ca s-o masori? Isi atinge bustul cu limba si e tare mandra de BOGATIA din gura sa Am mai vazut degete, picioare sau urechi lungi. Dar o asa limba?? Niciodata! Fata are poseda un organ al gustului foarte bine dezvoltat. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

diicot bogdan nica eva kent the w transplant de inima constantiniu mocanu tulcea intim dolj retinuti de politie curtea de arges la matematica stranduri mantul trafic aerian aderare resa feldru sibiu nicolae guta hunedoara toni grecu sanzieni braconaj o tanara de 27 rast simona halep cristian argint din alexandria codlea mariana cojocaru cooler jurnalisti google romania proprietate steaua ii brasov acces direct calderon accident pe dn7 clasamentul fifa murfatlar controlori tractari dgipi copii nutu camataru lupeni