Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urm. »

Ipoteza socanta in cazul crimei de la poligonul UTI

publicat 2015-04-02 10:00:12 (Realitatea-TV)
Ipoteza socanta in cazul crimei de la poligonul UTI Crima urmata de sinucidere de la Poligonul UTI a socat o tara intreaga. Povestea este pe cat de simpla, pe atat de tulburatoare. Un tanar in varsta de 24 de ani, Cristian Pop, din Pantelimon, isi facuse programare la poligonul UTI pentru marti seara. ...continuare.

'Tichetele de vacanta ar fi o gura de oxigen pentru turism'

publicat 2015-04-02 00:00:04 (Bursa)
'Tichetele de vacanta ar fi o gura de oxigen pentru turism' * "Estimam o crestere cu 5% a numarului de turisti, in acest sezon estival" Aplicarea legii tichetelor de vacanta din acest an ar insemna o gura de oxigen pentru turismul de la noi, ne-a declarat, ieri, Aurelian Marin, presedintele Asociatiei Nationale a Agentiilor de Turism (ANAT). Autoritatile inca nu au oferit un termen ferm pentru aplicarea proiectului de lege, iar patronatele au transmis, in repetate randuri, ca turismul autohton pierde mult din cauza acestei intarzieri. Aurelian Marin,... ...continuare.

Psihologul Tudorel Butoi, despre CRIMA DE LA POLIGON: Este copiata la indigo dupa filmul "American Sniper"

publicat 2015-04-01 22:00:13 (Libertatea)
Psihologul Tudorel Butoi, despre CRIMA DE LA POLIGON: Este copiata la indigo dupa filmul American Sniper Psihologul Tudorel Butoi, criminalist cu aproape 40 de ani de experienta, este surprins de asemanarea dintre crima comisa marti seara in Poligonul UTI din Capitala si filmul "American Sniper" ("Lunetistul"), care prezinta moartea unui instructor de tir, impuscat de un barbat pe care il invata sa traga. Scena din filmul filmul "American Sniper" (Foto: Hepta) Psihologul Tudorel Butoi (Foto: Arhiva) Publicitate "Aceasta speta este copiata la indigo dupa filmul Lunetistul. Devine instructor, ca... ...continuare.

Reactia oficiala a UTI dupa crima din poligonul de tir

publicat 2015-04-01 21:00:04 (Gandul)
Reactia oficiala a UTI dupa crima din poligonul de tir Reprezentantii UTI arata ca purtarea lui Cristian Pop, tanarul care si-a impuscat instructorul de tir, pe directorul poligonului Nicolae Tanase, si apoi s-a sinucis, nu a dezvaluit niciun indiciu care ar fi putut sa previna tragedia si ca disparitia lui Tanase este o mare pierdere. ...continuare.

Anda Adam si legatura cu o crima oribila ce a zguduit Romania!

publicat 2015-04-01 17:45:02 (Antena-1)
Anda Adam si legatura cu o crima oribila ce a zguduit Romania! O crima oribila a zguduit Romania! Un tanar de 24 de ani si-a executat cu trei focuri de arma instructorul de tir iar apoi s-a sinucis. Nicolae Tanase, instructorul de tir, nu era strain de lumea show bizz-ului. Vedem chiar acum, legatura incredibila dintre el si Anda Adam. ...continuare.

CRIMA si SINUCIDERE in poligonul de TIR!

publicat 2015-04-01 17:45:02 (Antena-1)
CRIMA si SINUCIDERE in poligonul de TIR! Un instructor, in varsta de 56 de ani, a fost impuscat chiar de cursantul sau, in poligonul din UTI. Criminalul, un baiat de 24 de ani, l-a impuscat pe directorul de poligon de trei ori, dupa care s-a sinucis ...continuare.

Batran de 60 de ani, saltat de procurori pentru viol, sex cu minori si santaj! Cum actiona pedofilul!

publicat 2015-04-01 17:30:16 (Libertatea)
Procurorii de la Crima Organizata Mures au retinut in aceasta dupa-amiaza un barbat de 60 de ani,... ...continuare.

Agresorul ambasadorului american din Coreea de Sud, inculpat pentru tentativa de crima

publicat 2015-04-01 17:15:19 (Mediafax)
Agresorul ambasadorului american din Coreea de Sud, inculpat pentru tentativa de crima Barbatul care l-a injunghiat in martie pe ambasadorul SUA din Seul, Mark Lippert, a fost pus sub acuzare pentru tentativa de omor, anunta surse judiciare sud-coreene citate de CNN. ...continuare.

CRIMA DE LA POLIGON. Totul a fost surprins de CAMERE, detaliile sunt TERIFIANTE

publicat 2015-04-01 14:00:11 (Libertatea)
Crima urmata de sinucidere comisa marti seara in Poligonul UTI din Capitala a fost suprinsa de... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urmatoare »