Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 28 29 Pag. urm. »

Inca o umilinta publica pentru Mircea Badea

publicat 2014-12-22 10:45:23 (Libertatea)
"Gura bate...", spune un vechi proverb romanesc, iar Mircea Badea pare sa-l ilustreze perfect. Dupa... ...continuare.

Barbatul care a asasinat doi politisti in New York si-a premeditat crima. Ce mesaje violente a publicat inainte de atac

publicat 2014-12-21 16:00:42 (ProTV)
Barbatul care a asasinat doi politisti in New York si-a premeditat crima. Ce mesaje violente a publicat inainte de atac Barbatul care a impuscat mortal doi politisti, sambata seara, in New York, dupa care s-a sinucis, si-a premeditat crima si a anuntat pe contul sau de Instagram ce avea de gand sa faca. ...continuare.

Atac sangeros in SUA: Doi politisti au fost asasinati de un barbat de 28 de ani. Crima ar avea legatura cu cazul Ferguson

publicat 2014-12-21 15:30:38 (ProTV)
Atac sangeros in SUA: Doi politisti au fost asasinati de un barbat de 28 de ani. Crima ar avea legatura cu cazul Ferguson Doi politisti au fost impuscati mortal sambata dupa-amiaza la New York in masina lor, asasinati de un barbat in varsta de 28 de ani care ulterior s-a sinucis, a anuntat in cursul serii seful politiei din New York, citat de AFP, potrivit Mediafax. ...continuare.

Mama a sapte din cei opt copii gasiti morti intr-un oras din Australia a fost inculpata pentru crima

publicat 2014-12-21 15:30:37 (Mediafax)
Mama a sapte din cei opt copii gasiti morti intr-un oras din Australia a fost inculpata pentru crima Mama a sapte dintre cei opt copii gasiti morti intr-o casa din Cairns, in nord-estul Australiei, a fost inculpata pentru crima. Cadavrele a opt victime, dintre care sapte copii ai suspectei si o nepoata a acesteia, au fost gasite vineri de fiul cel mare a femeii. ...continuare.

Micul cercetator cu gura mare leaga doctoratul de afaceri imobiliare

publicat 2014-12-19 18:15:07 (Cotidianul)
Micul cercetator cu gura mare leaga doctoratul de afaceri imobiliare Olguta Vasilescu, cel mai cunoscut discipol în mahalagism al lui Corneliu Vadim Tudor, se apara de plagiat cu trimiteri la nu stiu ce afaceri imobiliare de prin Craiova. ...continuare.

BISERICA se pregateste sa faca o declaratie CUTREMURATOARE! Momentul pe care intreaga OMENIRE l-a asteptat cu sufletul la gura!

publicat 2014-12-19 11:30:01 (Antena-1)
BISERICA se pregateste sa faca o declaratie CUTREMURATOARE! Momentul pe care intreaga OMENIRE l-a asteptat cu sufletul la gura! Biserica Catolica este pe cale sa faca niste niste dezvaluiri incendiare. Omenirea va asista la ceva cu adevarat incredibil. ...continuare.

Masacru intr-o casa din Australia

publicat 2014-12-19 09:00:07 (Cotidianul)
Masacru intr-o casa din Australia "Detectivii din Cairns au indicat ca a avut loc o crima si au... ...continuare.

Crima in harem: I-a taiat SOTIA gatul?

publicat 2014-12-19 02:15:05 (Evenimentul-Zilei)
Crima in harem: I-a taiat SOTIA gatul? Tiyi dorea ca fiul ei, Pentaure, sa fie rege. Insa mostenitorul legitim al lui Ramses al III-lea era fiul acestuia cu Isis, prima lui sotie... ...continuare.

Crima oribila in Suceava. "Tata l-a omorat pe Ioan Botezatorul"

publicat 2014-12-19 01:45:03 (CanCan)
Crima oribila in Suceava. Tata l-a omorat pe Ioan Botezatorul Un barbat din Suceava si-a ucis parintii, dupa care le-a aruncat trupurile intr-o rapa. Criminalul le-a spus anchetatorilor ca s-a razbunat pe cei care i-au dat viata pentru ca tatal sau l-a ucis pe Sfantul Ioan Botezatorul. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 28 29 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

sectii de votare next ebihoreanul curtici codu antifrauda tudor n printul harry pronuntari claudiu niculescu ghenosu jesse share ministrul tineretului paiu liviu voinea camelia patrascanu londra horoscop dn71 lucrari favorit dambovita actiuni romgaz sung alegere tirgu florian popa basarab silviu purcarete accident live score marinela avadani rosenberg racova marlene x factor ani/ prejmer nicolae dobrin sectii arges pointpark axis communications adriana bahmu lesbi capusele malpraxis epere cheloo