Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 15 16 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Cel mai mare secret al lui Nicolae Ceausescu a fost dezvaluit. "A comis o crima la un moment dat"

publicat 2016-07-26 13:15:01 (Antena-1)
Emilia Marinela Macovescu, sotia fostului ministru de Externe al Romaniei, George Macovescu, din perioada 1972-1978, aduce in prim-plan o fata mai putin cunoscuta a Elenei Ceausescu. Elena - artagoasa si zgarcita. ...continuare.

DEPRAVATELE astea INTREC orice LIMITA si au IMPRESIA ca Facebook-ul este SITE pentru ADULTI! IMAGINI care te vor lasa cu GURA CASCATA | GALERIE FOTO

publicat 2016-07-24 21:00:06 (Evenimentul-Zilei)
DEPRAVATELE astea INTREC orice LIMITA si au IMPRESIA ca Facebook-ul este SITE pentru ADULTI! IMAGINI care te vor lasa cu GURA CASCATA | GALERIE FOTO Au corpuri perfecte si profita de ele in orice circumstanta. S-au pozat in pozitii indecente si au strans sute de like-uri pe retelele de socializare. ...continuare.

A intrat in Cartea recordurilor drept persoana cu cei mai multi dinti in gura VIDEO

publicat 2016-07-24 16:15:10 (Romania-TV)
A intrat in Cartea recordurilor drept persoana cu cei mai multi dinti in gura VIDEO Persoana cu cei mai multi dinti in gura, respectiv 37, este Vijay Kumar V.A, din localitatea indiana Davangere. Barbatul are cinci dinti in plus fata de numarul mediu de dinti pe care il are un adult, respectiv 32. ...continuare.

Edenul blestemat de pe Palmyra, singura insula americana din Pacific, proprietate privata (FOTO)

publicat 2016-07-23 17:15:05 (Evenimentul-Zilei)
Edenul blestemat de pe Palmyra, singura insula americana din Pacific, proprietate privata (FOTO) Atolul Palmyra, cu o suprafata de 11,9 km², este un grup de insule din Oceanul Pacific, situat la 1.000 de mile marine sud-vest de Hawaii, si este singurul teritoriu populat si neorganizat ce apartine SUA. O crima l-a facut celebru ...continuare.

El este omul cu cei mai multi dinti in gura (VIDEO)

publicat 2016-07-23 11:00:02 (Antena3)
El este omul cu cei mai multi dinti in gura (VIDEO) Persoana cu cei mai multi dinti în gura, respectiv 37, este Vijay Kumar V.A, din localitatea indiana Davangere. Barbatul are cinci dinti în plus fata de numarul mediu de dinti pe care îl are... ...continuare.

Rudele pacientului filmat cu larve pe rani fac acuzatii grave: "A fost crima pe fata"

publicat 2016-07-22 12:00:02 (Antena3)
Dezvaluiri grave despre ce se intampla la Spitalul de Arsi din Capitala. Antena 3 a obtinut marturii in excxlusivitate de la rudele pacientului filmat cu viermi pe rani. "A fost... ...continuare.

VIDEO! Un barbat a intrat in Cartea recordurilor deoarece are cei mai multi dinti in gura

publicat 2016-07-22 09:30:02 (CanCan)
VIDEO! Un barbat a intrat in Cartea recordurilor deoarece are cei mai multi dinti in gura Vijay Kumar V.A se numeste persoana cu cei mai multi dinti in gura, respectiv 37. Barbatul care locuieste in localitatea indiana Davangere, are cinci dinti in plus fata de un adult, respectiv 32. Indianul a fost remarcat in adolescenta, avand o putere de mestecare mai mare decat majoritatea oamenilor, recordul fiind stabilit la 20 septembrie 2014. Citeste despre: barbatul cu cei mai multi dinti in gura, un indian are cei mai multi in gura, un indian a intrat in cartea recordurilor ...continuare.

Pruna vrea corectarea noilor Coduri: Daca furi 100 de oglinzi iei 30 de ani, pentru omor, 18

publicat 2016-07-22 08:00:23 (Realitatea-TV)
Pruna vrea corectarea noilor Coduri: Daca furi 100 de oglinzi iei 30 de ani, pentru omor, 18 Ministrul Justitiei, Raluca Pruna, a declarat, joi seara, ca se impune corectarea noilor Coduri deoarece sporurile de pedeapsa pot avea drept consecinta situatii cand cel care fura oglinzi de parcare ar putea primi mai multi ani de inchisoare decat cel care ar fi condamnat pentru crima. ...continuare.

Bancherii europeni asteapta cu sufletul la gura decizia BCE. Ce se intamla cu dobanda cheie

publicat 2016-07-21 12:30:27 (Realitatea-TV)
Bancherii europeni asteapta cu sufletul la gura decizia BCE. Ce se intamla cu dobanda cheie Banca Centrala Europeana (BCE) ar urma sa mentina joi nemodificata dobanda de baza, analistii apreciind ca gardienii monedei euro au nevoie sa evalueze mai intai consecintele Brexit asupra economiei zonei euro, informeaza AFP. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 15 16 Pag. urmatoare »