Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 31 32 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Crima inimaginabila in Romania! Și-a injunghiat mortal fetita de cinci ani pentru a se razbuna pe iubita

publicat 2017-10-22 20:45:01 (Antena3)
Crima inimaginabila in Romania! Și-a injunghiat mortal fetita de cinci ani pentru a se razbuna pe iubita In semn de razbunare, barbatul a luat un cutit si a injunghiat-o in gat pe fetita care dormea.  ...continuare.

CRIMA SCANDALOASA in Botosani. I-a INFIPT cutitul in GAT copilului sau de CINCI ANI

publicat 2017-10-22 18:15:03 (Evenimentul-Zilei)
CRIMA SCANDALOASA in Botosani. I-a INFIPT cutitul in GAT copilului sau de CINCI ANI Scene terifiante intr-un sat din judetul Botosani. Un barbat si-a ucis fetita de cinci ani cu o cruzime de neinchipuit. ...continuare.

Marturii tulburatoare despre chilia lui Arsenie Boca. Putini oameni stiu ce se intampla inauntru

publicat 2017-10-22 17:45:03 (Evenimentul-Zilei)
Marturii tulburatoare despre chilia lui Arsenie Boca. Putini oameni stiu ce se intampla inauntru Parintele Arsenie Boca a inceput in anul 1943 sa construiasca o chilie, la izvorul Vaii Sambata. Astazi acest loc a devenit loc de pelerinaj pentru mii de credinciosi. ...continuare.

CRIMA SECOLULUI! Poet celebru asasinat CU O TEHNICA PERVERSA. Detalii cutremuratoare

publicat 2017-10-22 17:45:03 (Evenimentul-Zilei)
CRIMA SECOLULUI! Poet celebru asasinat CU O TEHNICA PERVERSA. Detalii cutremuratoare Laureatul premiului Nobel pentru Literatura a murit acum 44 de ani, la doua saptamani dupa lovitura de stat din Chile a generalului Augusto Pinochet. ...continuare.

Crima ingrozitoare in nordul Moldovei. Un satean beat si-a omorat propriul copil, in varsta de 5 ani

publicat 2017-10-22 12:00:01 (Adevarul)
Crima ingrozitoare in nordul Moldovei. Un satean beat si-a omorat propriul copil, in varsta de 5 ani O crima oribila a avut loc sambata noapte intr-un sat din judetul Botosani. Un tata aflat in stare de ebrietate si-a injunghiat copilul de numai 5 ani, noaptea in pat, dupa un scandal monstru cu sotia. ...continuare.

NOAPTE DE COȘMAR, la Constanta. Trei morti. CRIMA, SINUCIDERE, ACCIDENT

publicat 2017-10-21 23:30:03 (Evenimentul-Zilei)
NOAPTE DE COȘMAR, la Constanta. Trei morti. CRIMA, SINUCIDERE, ACCIDENT Un barbat de 62 de ani a fost omorat in bataie, un altul de 62 de ani s-a sinucis infigandu-si un cutit in inima si un tanar motociclist de 28 de ani a murit in urma unui accident petrecut pe Autostrada Soarelui. Autorul crimei a fost, deja, gasit. Politistii constanteni investigheaza cazurile. ...continuare.

Crima groaznica dupa drama sclavilor de la Berevoiesti. Unul dintre barbatii tinuti in lanturi si-a ucis tatal

publicat 2017-10-21 17:30:01 (Antena3)
Crima groaznica dupa drama sclavilor de la Berevoiesti. Unul dintre barbatii tinuti in lanturi si-a ucis tatal Barbatul de 33 ani, gasit in vara 2016 in lanturi, in localitatea Berevoesti, la "stapanii de sclavi", si-a ucis tatal in noaptea de vineri spre... ...continuare.

Bancul de sambata: Alo, ce faci iubito, esti gata?

publicat 2017-10-21 11:00:04 (Libertatea)
Bancul de sambata: Alo, ce faci iubito, esti gata? -Alo, ce faci iubito, esti gata? In seara asta o sa iti folosesti foarte mult gura! -Nu e Maria, e tatal ei. Cum adica isi va folosi foarte mult gura? -Aaaa, pai nu va zis? -Nuuuuuu, ce sa imi zica? -In seara asta mergem la karaoke! Mai multe bancuri aici Post-ul Bancul de sambata: Alo, ce faci iubito, esti gata? apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Crima in Olt. Un barbat a omorat un consatean in bataie si a primit 4 ani de inchisoare

publicat 2017-10-21 09:30:07 (Romania-TV)
Crima in Olt. Un barbat a omorat un consatean in bataie si a primit 4 ani de inchisoare Crima in fata barului intr-o localitate din Olt. Un tanar va sta doar 4 ani dupa gratii dupa ce a omorat in bataie un consatean. ...continuare.

Te dezbraca de secrete, stie tot ce e in mintea ta! Cel mai cunoscut mentalist din Europa iti va da fiori

publicat 2017-10-20 00:15:01 (Antena-1)
Cel mai cunoscut mentalist din Europa pregateste numeroase trucuri pentru cei din platoul Agentiei. Podea, Saveta si Mexicanu' au fost lasati cu gura cascata. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 31 32 Pag. urmatoare »