Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 30 31 Pag. urm. »

Absolut ȘOCANT! Chirurgii au scos 232 DE DINȚI din gura unui adolescent!

publicat 2014-07-25 12:30:05 (Antena-1)
Absolut ȘOCANT! Chirurgii au scos 232 DE DINȚI din gura unui adolescent! Șapte ore a durat interventia chirurgicala pe care o suporta tanarul in varsta de 17 ani, tanar ce suferea de o boala neobisnuita ...continuare.

Premierul ucrainean demisioneaza. Iateniuk denunta o "crima politica si morala"

publicat 2014-07-24 18:30:04 (Antena3)
Premierul ucrainean demisioneaza. Iateniuk denunta o "crima politica si morala" Premierul ucrainean Arseni Iateniuk si-a anuntat demisia joi, denuntand dizolvarea coalitiei guvernamentale in Parlament, in plina criza economica si in mijlocul unui conflict armat cu separatisti prorusi,... ...continuare.

Incredibil! Medicii au scos 232 de dinti din gura unui adolescent

publicat 2014-07-24 18:15:02 (Antena3)
Incredibil! Medicii au scos 232 de dinti din gura unui adolescent O echipa de medici stomatologi din India a extras 232 de dinti din gura unui adolescent de 17 ani, interventia chirurgicala durand aproximativ sapte ore.Ashik Gavai a fost adus la cabinetul stomatologic cu o umfla... ...continuare.

Farse ale fotbalistilor: Și-au batut joc de el in ultimul hal! S-a trezit cu EA in GURA!

publicat 2014-07-24 15:45:02 (Antena-1)
Farse ale fotbalistilor: Și-au batut joc de el in ultimul hal! S-a trezit cu EA in GURA! Cantonamentele fotbalistilor nu inseamna doar ore lungi de munca si alergare pe teren.Unii se distreaza pe cinste, pe seama...colegilor. ...continuare.

CAZUL care I-A SOCAT pe MEDICI! Unui ADOLESCENT i s-au EXTRAS 232 de dinti

publicat 2014-07-24 13:15:20 (Libertatea)
CAZUL care I-A SOCAT pe MEDICI! Unui ADOLESCENT i s-au EXTRAS 232 de dinti Caz uluitor in India! Medicii au extras 232 de dinti din gura unui adolescent de 17 ani, in timpul unei interventii chirurgicale care a durat sapte ore. CAZUL care I-A SOCAT pe MEDICI! Unui ADOLESCENT i s-au EXTRAS 232 de dinti. Foto simbol HEPTA Ashik Gavai se plangea de dureri de mai bine de un an. Cand a mers la spital, medicilor nu le-a venit sa creada ce au vazut: o tumora ''foarte rara'' pe care au descris-o ca fiind ''record mondial''. Ei au extras nu mai putin de 232 de dinti din gura... ...continuare.

Tragedie: Nepoata de 15 ani a bulibasei, gasita moarta in piscina. Sotul, suspectat de crima

publicat 2014-07-24 12:45:30 (Romania-TV)
Tragedie: Nepoata de 15 ani a bulibasei, gasita moarta in piscina. Sotul, suspectat de crima Romii din Barlad, judetul Vaslui, cer sa se faca ancheta dupa ce nepoata bulibasei, de 15 ani, a fost gasita moarta intr-o piscina din Spania. Desi autoritatile spun ca fata s-a inecat pentru ca nu stia sa inoate, oamenii il suspecteaza pe proaspatul ei logodnic, de 23 de ani, ca ar fi ucis-o. ...continuare.

NEOBISNUIT. Unui tanar din India i s-au extras 232 de dinti

publicat 2014-07-24 12:30:28 (Realitatea-TV)
NEOBISNUIT. Unui tanar din India i s-au extras 232 de dinti Medici din India au extras 232 de dinti din gura unui adolescent de 17 ani, in timpul unei interventii chirurgicale care a durat sapte ore, relateaza BBC si 20minutes.fr, citate de Agerpres. Ashik Gavai avea dureri cam de un an si jumatate. Cand s-a prezentat la un spital din Bombay cu o inflamatie a obrazului drept, medicilor nu le-a venit sa creada ce au vazut: o tumora ''foarte rara'' pe care au descris-o ca fiind ''record mondial''. Ei au extras nu mai putin de 232 de dinti din gura... ...continuare.

Cazul care a ȘOCAT medicii. I-au scos peste 230 de DINȚI

publicat 2014-07-24 12:15:23 (Evenimentul-Zilei)
Cazul care a ȘOCAT medicii. I-au scos peste 230 de DINȚI Medici din India au extras 232 de dinti din gura unui adolescent de 17 ani, in timpul unei interventii chirurgicale care a durat sapte ore. ...continuare.

RECORD MONDIAL. Medicii au extras 232 de dinti din gura unui tanar din India, de 17 ani

publicat 2014-07-24 11:45:22 (Puterea)
RECORD MONDIAL. Medicii au extras 232 de dinti din gura unui tanar din India, de 17 ani Medicii din India au extras 232 de dinti din gura unui tanar, in varsta de 17 ani, in timpul unei interventii chirurgicale care a durat sapte ore, relateaza BBC si 20minutes.fr, citate de Agerpres. Doctorii au descris aceasta tumora "foarte rara" ca fiind "record mondial".Baiatul avea dureri cam de un an si jumatate, iar cand s-a prezentat la un spital din Bombay cu o inflamatie a obrazului drept, medicii au ramas socati cand au vazut tumora. Doctorii au precizat ca aceasta reprezinta un... ...continuare.

CRIMA TRIPLA la Constanta. Un suspect a fost CAPTURAT de politisti

publicat 2014-07-24 09:15:24 (Romania-TV)
CRIMA TRIPLA la Constanta. Un suspect a fost CAPTURAT de politisti O crima tripla a semanat groaza in Constanta. Daca initial totul parea o crima dubla, urmata de o sinucidere, anchetatorii au retinut, joi dimineata, un suspect care ar fi putut omori cele trei persoane. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 30 31 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

tv online legea educatiei lunita marcel prodan zona fagaras mechel targoviste agentia de plati anul scolar adriana bahmu lagarde alexandra stan grasu xxl definitivat 2014 cluj razvan si dani turkmenistan antalya baia de arama apia alba24 petrol nave santiago belin loteria romana ncetini cata un accident grau dolj pensionari antifrauda posta romana x factor ciuca marian leata un mort si trei raniti floresti cristian popescu piedone stiril gemini ilie stan spitalul de copii valcea ziarul libertatea minsterul tulcea braila poze cu florin salam lideri