Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 25 26 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

SCANDAL intr-o scoala din judetul Gorj. Directoarea, acuzata ca i-a instigat pe elevi la crima VIDEO

publicat 2016-09-29 10:45:17 (Romania-TV)
SCANDAL intr-o scoala din judetul Gorj. Directoarea, acuzata ca i-a instigat pe elevi la crima VIDEO Directoarea unei scoli din judetul Gorj este acuzata ca i-a instigat pe elevi la crima, la banchet, informeaza . Parintii au ramas socati. ...continuare.

French kiss si umor neaos romanesc! Mihai Bendeac va fi sarutat de un concurent francez pe scena iUmor

publicat 2016-09-28 15:00:01 (Antena-1)
Cel de-al doilea sezon al emisiunii iUmor revine din 2 octombrie la Antena 1 cu surprize de proportii si momente care ii vor lasa cu gura cascata nu numai pe telespectatori, ci si pe jurati. ...continuare.

Descideri ale trupelor speciale de la Crima Organizata. Violoncelist celebru + Dan Bittman +1 kg de cannabis, descoperit in subsolul vilei!

publicat 2016-09-28 12:30:02 (CanCan)
Descideri ale trupelor speciale de la Crima Organizata. Violoncelist celebru + Dan Bittman +1 kg de cannabis, descoperit in subsolul vilei! Politistii au descins miercuri dimineata la domiciliul cunoscutului muzician Adrian Naidin, bun prieten cu Dan Bittman, acolo unde au gasit 1 kilogram de cannabis, marfa fiind pregatita pentru vanzare. Politistii de la Crima Organizata si procurorii DIICOT au facut sapte perchezitii in acest caz, iar cand au ajuns la imobilul in care locuieste Adrian Naidin, au avut o mare surpriza. Pentru ca proprietarul nu a deschis usa, mascatii au spart-o si au intrat in forta. In acel moment,... ...continuare.

Un italiano vero, invidiat de toti barbatii! Are 49 de ani, dar innebuneste femeile cu miscarile sale sexy! (VIDEO)

publicat 2016-09-27 16:30:02 (Antena-1)
Gianluca Vacchi traieste intr-un lux orbitor. Milionarul are un palat in Bologna, de te lasa cu gura cascata. Vila este imnsa si totul este semnat, chiar si scrumierele, cu numele lui. ...continuare.

MISTERUL DEMISIEI ȘEFULUI SIE, Mihai Razvan Ungureanu ȘI RELAȚIA SA COMPLICATA CU KLAUS IOHANNIS.

publicat 2016-09-27 05:15:05 (Evenimentul-Zilei)
MISTERUL DEMISIEI ȘEFULUI SIE, Mihai Razvan Ungureanu ȘI RELAȚIA SA COMPLICATA CU KLAUS IOHANNIS. Klaus Iohannis a anuntat ca a primit demisia lui Mihai Razvan Ungureanu, seful SIE, luni, 26 septembrie 2016. Numai ca de aici a inceput misterul. O relatie complicata, dominata de minciuni sau jumatati de adevaruri, spuse cu toata gura sau cu jumatate de gura. ...continuare.

Bianca Dragusanu, proaspata mamica: "Asa arata fetita mea!"

publicat 2016-09-26 20:15:02 (Antena-1)
Bianca Dragusanu este o mamca mandra tare! A asteptat-o cu sufletul la gura pe Sofia Natalia, curioasa cu cine va semana mai mult. ...continuare.

Roman injunghiat mortal intr-un club din Italia chiar pe ringul de dans. Cine l-a ucis si pentru ce gest a fost "pedepsit"

publicat 2016-09-26 20:00:13 (ProTV)
Roman injunghiat mortal intr-un club din Italia chiar pe ringul de dans. Cine l-a ucis si pentru ce gest a fost pedepsit O crima comisa cu sange rece de un roman, intr-un oras de langa Roma, a socat comunitatea. Marius, un tanar din Mures, se afla de ziua lui intr-un club, unde aveau loc si preselectii pentru un concurs de frumusete. ...continuare.

VICTOR SLAV, primele declaratii dupa ce a devenit TATA

publicat 2016-09-26 17:00:17 (Romania-TV)
VICTOR SLAV, primele declaratii dupa ce a devenit TATA Bianca Dragusanu si Victor Slav au devenit parinti. Fostul prezentator de la Meteo a intrat in sala de nasteri si si-a asteptat fetita cu sufletul la gura. ...continuare.

Barbat inchis pentru crima din 2003. Confesiunea socanta facuta abia acum de fratele lui geaman

publicat 2016-09-26 10:15:08 (Realitatea-TV)
Barbat inchis pentru crima din 2003. Confesiunea socanta facuta abia acum de fratele lui geaman Un barbat a reusit sa il socheze pe judecator dupa ce a anuntat, in timp ce era audiat ca martor, ca este responsabil pentru o crima pentru care fratele sau geaman este inchis din 2003. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 25 26 Pag. urmatoare »