Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urm. »

CRIMA ORIBILA la PARIS! Un TANAR ROMAN a fost SPANZURAT intr-o hala parasita | VIDEO

publicat 2014-11-23 20:30:16 (Libertatea)
CRIMA ORIBILA la PARIS! Un TANAR ROMAN a fost SPANZURAT intr-o hala parasita | VIDEO Caz de-a dreptul socant la Paris! Moartea romanului Cristian Ciocan, care locuia cu familia in Franta, pare desprinsa din paginile unui roman politist. Foto simbol arhiva Publicitate Cristian, un tanar de 23 de ani din Certeze, a murit spanzurat in Paris. El a fost gasit mort intr-o hala parasita de la marginea orasului, chiar de unul din fratii sai Crima oribila s-a petrecut pe 12 noiembrie, iar politistii francezi incearca acum sa dea de urma criminalului. Tanarul locuia de mai multa vreme... ...continuare.

CRIMA infioratoare la PARIS. Un tanar din Satu Mare a fost SPANZURAT. VIDEO

publicat 2014-11-23 19:30:21 (Romania-TV)
CRIMA infioratoare la PARIS. Un tanar din Satu Mare a fost SPANZURAT. VIDEO Un tanar din Certeze a murit spanzurat in Paris. Crima oribila s-a petrecut pe 12 noiembrie, iar politistii francezi incearca acum sa dea de urma criminalului. Suspecti sunt un alt certezan, stabilit in Paris, dar si un arab, scrie voceatransilvaniei.ro. ...continuare.

America, SOCATA de CRIMA unui roman. SI-A UCIS SOTIA cu toporul VIDEO

publicat 2014-11-23 18:30:39 (Romania-TV)
America, SOCATA de CRIMA unui roman. SI-A UCIS SOTIA cu toporul VIDEO Crima unui roman a socat un stat din America. Barbatul, un fost ofiter de contrainformatii in armata americana originar din Cluj, si-a ucis sotia cu mai multe lovituri de topor. Criminalul a recunoscut tot si le-a cerut judecatorilor pedeapsa cu moartea. ...continuare.

Clujean ARESTAT in SUA, pentru una dintre cele mai ORIBILE CRIME. Ce i-a facut sotiei sale

publicat 2014-11-23 16:30:24 (Realitatea-TV)
Clujean ARESTAT in SUA, pentru una dintre cele mai ORIBILE CRIME. Ce i-a facut sotiei sale Un clujean, Cristian Loga-Negru, a ajuns pe prima pagina a ziarelor americane si risca inchisoarea pe viata pentru o crima infioratoare: si-a ucis sotia intr-o camera de hotel. ...continuare.

Dementa in Brazilia. De gura unui prezicator o companie a schimbat numarul unui zbor

publicat 2014-11-23 16:30:07 (Evenimentul-Zilei)
Dementa in Brazilia. De gura unui prezicator o companie a schimbat numarul unui zbor Acesta afirmase ca o cursa aeriana se va ciocni miercuri, 26 noiembrie de o cladire foarte inalta de pe bulevardul Paulista ...continuare.

CRIMA DE LA SATU MARE. Declaratie-soc a sefului Politiei: "Actrita Gabriela Dorgai PUTEA FI SALVATA". Cinci martori au crezut ca ucigasul si victima sunt un cuplu care FACEA DRAGOSTE | GALERIE FOTO

publicat 2014-11-23 10:00:04 (Evenimentul-Zilei)
CRIMA DE LA SATU MARE. Declaratie-soc a sefului Politiei: "Actrita Gabriela Dorgai PUTEA FI SALVATA". Cinci martori au crezut ca ucigasul si victima sunt un cuplu care FACEA DRAGOSTE | GALERIE FOTO Seful IPJ Satu Mare, comisarul-sef Florentin Vlad, a dezvaluit, vineri, ca exista martori la crima de pe malul Șomesului, dar nu au intervenit in sprijinul actritei Gabriela Dorgai. Florentin Vlad spune ca martorii nu doar ca nu au sarit in ajutorul actritei, dar nici macar nu au sunat la 112. ...continuare.

Andreea Balan, SARUT PATIMAȘ CU UN ALT BARBAT decat iubitul ei! Nimeni nu se astepta

publicat 2014-11-22 18:45:19 (Libertatea)
Andreea Balan, SARUT PATIMAȘ CU UN ALT BARBAT decat iubitul ei! Nimeni nu se astepta Andreea Balan a fost in centrul atentiei de curand, cand a lasat pe toata lumea cu gura cascata. Publicitate Andreea Balan se declara fericita in bratele iubitului ei american, insa a fost surprinsa sarutandu-se pe gura cu un alt barbat. Totul a fost insa doar o joaca, in timpul emisiunii "Te cunosc de undeva". Barbatul indraznet a fost nimeni altul decat Jorge deghizat in Alex Velea pentru show. Artista l-a chemat sa ii dea un pupic, insa el a mers glont spre ea si a sarutat-o apasat, pe... ...continuare.

Declaratie SOCANTA a politiei in cazul actritei ucise la Satu Mare

publicat 2014-11-22 14:30:18 (Romania-TV)
Declaratie SOCANTA a politiei in cazul actritei ucise la Satu Mare Șeful IPJ Satu Mare, comisarul-sef Florentin Vlad, a dezvaluit vineri, in timpul sedintei Autoritatii Teritorile de Ordine Publica, ca exista martori la crima actritei Gabriela Dorgai. Florentin Vlad spune ca martorii nu doar ca nu au sarit in ajutorul actritei, dar nici macar nu au sunat la 112. ...continuare.

I-A LASAT CU GURA CASCATA! Iata ce secret a putut sa spuna Moga in direct la televizor

publicat 2014-11-22 01:30:24 (Evenimentul-Zilei)
I-A LASAT CU GURA CASCATA! Iata ce secret a putut sa spuna Moga in direct la televizor Mai mult, in timpul emisiunii live s-a ridicat din fotoliu si a marturisit ca in sala... ...continuare.

CRIMA care CUTREMURA Romania. Un barbat i-a luat viata sotiei, dar n-a fost de ajuns - TERIBIL

publicat 2014-11-21 15:15:27 (Realitatea-TV)
CRIMA care CUTREMURA Romania. Un barbat i-a luat viata sotiei, dar n-a fost de ajuns - TERIBIL Un caz care pare ireal a socat comunitatea din Caransebes. Un cetatean roman si-a omorat nevasta, dupa care a bagat-o intr-un sac si a adus-o acasa. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

piese auto electrica lukoil targu jiu camilla belle primaverii melodia xinhua dan chisu mouse palestina majorari salariale vaslui milla jovovich braila donare ea regreta accident grav cabral simpson andrei hrebenciuc dambovita outsourcing ruter polo fetita de 10 luni management privat remus credit agricole filme de groaza primaria munici harry styles actori imgb catherine tiga dn15 diverse animale primavara rezumat la regiotrans adrian mititelu rezidentiat sportul tema dumitru nicolae unghii sturioni operations marire