Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

Panica la bordul unui vas de croaziera, cu 6.000 de pasageri la bord. Nava s-a inclinat la 45 de grade in timpul unei furtuni

publicat 2016-02-10 08:30:14 (ProTV)
Panica la bordul unui vas de croaziera, cu 6.000 de pasageri la bord. Nava s-a inclinat la 45 de grade in timpul unei furtuni In timp ce milioane de americani urmareau cu sufletul la gura finala Super Bowl, sase mii de oameni, aflati pe o nava de croaziera, au fost la un pas de moarte. ...continuare.

Emotionanta marturie a unui supravietuitor al atentatelor de la Paris

publicat 2016-02-09 14:00:02 (Antena3)
Emotionanta marturie a unui supravietuitor al atentatelor de la Paris Peste cateva zile se implinesc trei luni de la atentatele care au zguduit Parisul si au tinut intreaga lume cu sufletul la gura pe 13 noiembrie 2015. Au murit 130 de oameni, au fost zeci de raniti, iar supravietuitorii inca nu-si pot reveni. ...continuare.

A petrecut 16 ani in inchisoare pentru o crima pe care n-a comis-o, dar acum adevarul a iesit la iveala! Cine ii da viata inapoi?

publicat 2016-02-08 20:30:02 (Antena3)
Dupa ce a fost acuzata de crima, a vrut sa-si demonstreze nevinovatia! Angela Simko a mers la detectorul de minciuni ca sa arate tuturor celor care au condamnat-o ca este nevinovata!"Nu am omorat pe nimeni ...continuare.

Crima cu sange rece. Talibanii au executat o femeie acuzata de adulter

publicat 2016-02-08 19:30:01 (Antena3)
Crima cu sange rece. Talibanii au executat o femeie acuzata de adulter O femeie acuzata de adulter a fost executata prin impuscare de catre talibani, a anuntat luni un oficial guvernamental din provincia Ghor din vestul Afganistanului, relateaza DPA. Femeia, ale carei v... ...continuare.

A facut 14 ani de puscarie nevinovata! Cine ii da viata inapoi? Verdictul de la detectorul de minciuni: A SPUS ADEVARUL!

publicat 2016-02-08 19:15:02 (Antena-1)
Dupa ce a fost acuzata de crima, a vrut sa-si demonstreze nevinovatia! Angela Simko a mers la detectorul de minciuni ca sa arate tuturor celor care au condamnat-o ca este curata! ...continuare.

In pragul sinuciderii, dupa ce a ispasit 14 ani de inchisoare! "Nu am omorat pe nimeni si vreau sa o dovedesc"!

publicat 2016-02-08 19:15:02 (Antena-1)
Dupa ce a fost acuzata de crima, a vrut sa-si demonstreze nevinovatia! Angela Simko a mers la detectorul de minciuni ca sa arate tuturor celor care au condamnat-o ca este curata! ...continuare.

Baiatul femeii aparent ucise de Angela, acuzatii dure: "Eu as fi fost urmatoarea victima"

publicat 2016-02-08 19:15:01 (Antena-1)
A fost acuzata in urma cu 16 ani de o crima pe care sustine ca nu a comis-o, ea fiind condamnata la 18 ani de inchisoare dupa ce rudele fostului sau sot au acuzat-o ca si-ar fi ucis soacra. ...continuare.

Noi dezvaluiri despre crima din Alba Iulia. O tanara de 24 de ani, ucisa cu sange rece

publicat 2016-02-08 13:00:43 (Realitatea-TV)
Noi dezvaluiri despre crima din Alba Iulia. O tanara de 24 de ani, ucisa cu sange rece Noi date au fost comunicat oficial de Parchetul de pe langa Tribunalul Alba, in cazul crimei din Blocul M3 din Alba Iulia. Mihai Razvan Pandelea a lovit-o pe victima, Alina Bianca Tanasie, de mai multe ori, cu doua cutite. ...continuare.

Teo Trandafir a suferit cumplit din dragoste. Povestea care te va tine cu sufletul la gura mai rau ca o telenovela: "A parasit-o"

publicat 2016-02-08 11:00:02 (CanCan)
Teo Trandafir a suferit cumplit din dragoste. Povestea care te va tine cu sufletul la gura mai rau ca o telenovela: A parasit-o Teo Trandafir este o femeie fara obligatii in prezent, insa vedeta si-a pus sufletul pe tava in fata unor barbati, care, pana la urma, au facut-o sa sufere. ...continuare.

Cariera lui Adele este in pericol. Vezi cine ii canta piesele. VIDEO

publicat 2016-02-08 10:30:36 (Romania-TV)
Cariera lui Adele este in pericol. Vezi cine ii canta piesele. VIDEO Adele a depasit record dupa record, dar acum cariera ei este "amenintata" de un pusti de 11 ani. Cantareata britanica este imitata de simpaticul baietel blond, iar publicul ramine cu gura cascata. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 34 35 Pag. urmatoare »