Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urm. »

S-a intamplat la "Romanii au talent"! Un concurent a desenat cu spatele, cu gura, cu capul si cu picioarele! Rezultatul e ULUITOR

publicat 2014-04-18 23:45:02 (CanCan)
S-a intamplat la Romanii au talent! Un concurent a desenat cu spatele, cu gura, cu capul si cu picioarele! Rezultatul e ULUITOR Are 47 de ani, este somer, insa a reusit unul dintre cele mai tari momente din istoria "Romanii au talent". Catalin Mihalache a desenat cu toate membrele corpului, lasandu-i pe jurati cu gura cascata. ...continuare.

Dinamovistul prins cu droguri era chiar liderul galeriei! Azi va fi audiat de DIICOT si risca inchisoarea

publicat 2014-04-18 13:30:21 (Gazeta-Sporturilor)
Dinamovistul prins cu droguri era chiar liderul galeriei! Azi va fi audiat de DIICOT si risca inchisoarea Liderul galeriei dinamoviste Mihnea Ionescu, ridicat aseara, inaintea meciului Dinamo-Steaua, dupa ce asupra sa au fost gasite droguri, va fi audiat azi de procurorii de la crima organizata, in legatura cu provenienta stupefiantelor, anunta Mediafax. ... ...continuare.

Inchis pe nedrept! Un tanar cere un milion de lei pentru cele noua luni petrecute in inchisoare

publicat 2014-04-18 09:45:02 (Antena-1)
Inchis pe nedrept! Un tanar cere un milion de lei pentru cele noua luni petrecute in inchisoare Un tanar care a stat in inchisoare noua luni pentru o crima pe care nu a comis-o cere sa i se faca dreptate. Barbatul de 22 de ani i-a dat in judecata pe cei care l-au trimis dupa gratii Tot o instanta l-a gasit vinovat cu patru ani in urma pentru o crima pe care nu a comis-o. Constantin Igeanu a fost trimis dupa gratii. A stat acolo noua luni, iar acum vrea ca cei care au gresit sa plateasca un milion de lei. Viata lui s-a schimbat dramatic dupa ce un barbat de 54 de ani a fost gasit... ...continuare.

PASTE 2014. Se intampla in noaptea care desparte Joia Mare de Vinerea Seaca: E SPAIMA FEMEILOR!

publicat 2014-04-17 16:00:26 (Realitatea-TV)
PASTE 2014. Se intampla in noaptea care desparte Joia Mare de Vinerea Seaca: E SPAIMA FEMEILOR! PASTE 2014 In noaptea care desparte Joia Mare de Vinerea Seaca, casele gospodarilor din Ardeal sunt bantuite de Joimarita - spun vechile legende ale traditiei populare care o reprezentau ca pe un monstru cu capul urias, par lung si despletit, cu dinti lati si gura cascata, asemuita in popor cu Muma Padurii sau cu o zmeoaica. PASTE 2014  Joimarita (zeita antropomorfa a mortii) isi face de cap in aceste zile printre cei mai superstitiosi dintre batranii satelor din Ardeal. Era sarbatorita de... ...continuare.

Romanul care a facut puscarie pentru o crima care n-a comis-o cere daune statului. Suma ceruta in procedul inceput joi

publicat 2014-04-17 14:15:19 (ProTV)
La Tribunalul din Targu Jiu a inceput procesul tanarului din Gorj care a stat inchis timp de 9 luni, acuzat de o crima pe care nu a comis-o. ...continuare.

Vladimir Putin califica drept 'crima grava' folosirea fortei in sud-estul Ucrainei

publicat 2014-04-17 12:15:38 (Romania-TV)
Vladimir Putin califica drept 'crima grava' folosirea fortei in sud-estul Ucrainei Presedintele rus Vladimir Putin a calificat joi drept "crima grava" recurgerea de catre guvernul de la Kiev la forta armata impotriva militantilor prorusi care s-au revoltat in sud-estul Ucrainei, transmite EFE. ...continuare.

Hacker cu noua clase a clonat zeci de mii de carduri bancare

publicat 2014-04-17 00:30:40 (Evenimentul-Zilei)
Hacker cu noua clase a clonat zeci de mii de carduri bancare Clujeanul Teodor Bors a construit mai multe pagini de internet identice cu cele ale marilor banci, pe care le-a trimis utilizatorilor de sisteme informatice. Datele a mii de romani au ajuns la retelele de crima organizata din Rusia. ...continuare.

ANTONIA isi SARUTA FETITA PE GURA! Cum vi se pare acest gest?

publicat 2014-04-16 18:30:12 (Libertatea)
ANTONIA isi SARUTA FETITA PE GURA! Cum vi se pare acest gest? Antonia a postat pe Facebook o imagine in care o saruta pe gura pe fetita ei, Maya, ipostaza care, in trecut, a starnit controverse pe pagina de socializare a vedetei. Antonia a postat pe contule i de Facebook o imagine in care apare alaturi de fetita ei, Maya. Daca fanii au fost incantati de faptul ca solista se afla in compania micutei ei, pentru a carei custodie se lupta in instanta cu fostul sot, italianul Vincenzo Castellano, unii au criticat-o pentru gestul ei. "Nu inteleg parintii care... ...continuare.

Procesul lui Pistorius, suspendat pana pe 5 mai

publicat 2014-04-16 18:00:29 (OnlineSport)
Procesul in care fostul atlet Oscar Pistorius este judecat sub acuzatia de crima cu premedicare a fost suspendat pana la data de 5 mai dupa cum a horatart Curtea de Justitie din Pretoria prin vocea lui judecatoarei Thokozile Masipa. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 27 28 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

mures antifrauda neamt desene puiu mironescu dragost col uterin aktor perchezitii sansa bihor accident rutier angajeaza horeca economist bogdan gaurean romanii au talent gorj bacalaureat teleorman direct brasov ziarul adevarul zita sif3 florin salam tastatura horoscop tupeul finale festivalul berii becali dolj sipos comitete ioan buda hercule athenee palace hilton tricolorul feng shui izvoarele nevada mireasa pentru fiul meu sector 2 libere copil open ziare bacau cantareata corina