Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 26 27 Pag. urm. »

Au crezut ca este o FARSA de HALLOWEEN, dar era vorba de o CRIMA MACABRA: S-a plimbat cu cadavrul prin oras

publicat 2014-10-30 09:00:54 (Romania-TV)
Au crezut ca este o FARSA de HALLOWEEN, dar era vorba de o CRIMA MACABRA: S-a plimbat cu cadavrul prin oras Un barbat si-a decapitat mama si apoi i-a tarat corpul pe strada in Long Island (New York) , dupa care s-a sinucis aruncandu-se in fata unui tren. ...continuare.

CRIMINAL cautat dupa ce a recunoscut ca a comis o crima, dar nu a fost arestat

publicat 2014-10-29 20:15:46 (Romania-TV)
CRIMINAL cautat dupa ce a recunoscut ca a comis o crima, dar nu a fost arestat Un barbat in varsta de 23 de ani, din comuna vasluiana Hoceni, este cautat de politisti dupa ce procurorul a ezitat sa-l aresteze, desi tanarul recunoscuse fapta. ...continuare.

Razboi la nivel inalt! Carlo Ancelotti il ataca pe Sepp Blatter: "Este imposibil sa-i inchizi gura"

publicat 2014-10-29 19:00:45 (Gazeta-Sporturilor)
Razboi la nivel inalt! Carlo Ancelotti il ataca pe Sepp Blatter: Este imposibil sa-i inchizi gura Declaratiile dure date de Carlo Ancelotti la adresa lui Sepp Blatter continua. Antrenorul Realului a lansat un nou atac la adresa presedintelui FIFA. Carlo Ancelotti a fost deranjat de declaratia data de Blatter care sustine ca Manuel Neuer merita "Balonul de Aur" in  acest an. Antrenorul Realului considera ca trofeul trebuie sa ajunga la Cristiano Ronaldo. "Mereu ma surprinde ceea ce face, dar ce pot face? Este imposibil sa-i inchizi gura presedintelui FIFA. ... ...continuare.

Crima MACABRA. Si-a DECAPITAT mama, apoi s-a aruncat in fata TRENULUI. Imagini SOCANTE de la locul crimei | GALERIE FOTO

publicat 2014-10-29 16:00:39 (Evenimentul-Zilei)
Crima MACABRA. Si-a DECAPITAT mama, apoi s-a aruncat in fata TRENULUI. Imagini SOCANTE de la locul crimei | GALERIE FOTO Un barbat de 41 de ani a fost martorul unei crime ingrozitoare, in timp ce se afla in taxi. ...continuare.

LIBERTATEA iti ofera pasionantul roman politist "Crima de mantuiala". Cumpara-l de la chiosc impreuna cu editia tiparita pentru numai 14,99 lei!

publicat 2014-10-29 11:00:57 (Libertatea)
In fiecare marti, este momentul pentru un nou roman din seria de povesti politiste moderne scrise... ...continuare.

Zece ani de inchisoare pentru ca si-a impuscat sotul care o batea si ile viola ficele

publicat 2014-10-29 05:00:39 (Evenimentul-Zilei)
Zece ani de inchisoare pentru ca si-a impuscat sotul care o batea si ile viola ficele Cu putin timp inainte de crima fiul lor, maltratat de tata se sinucisese ...continuare.

O crima odioasa, comisa acum 35 de ani a fost rezolvata. NIMENI nu se astepta sa fie el criminalul: "Femeia avea peste 100 de lovituri de cutit"

publicat 2014-10-28 07:06:37 (Antena3)
O crima odioasa, comisa acum 35 de ani a fost rezolvata. NIMENI nu se astepta sa fie el criminalul: "Femeia avea peste 100 de lovituri de cutit"  O noua tehnologie de depistare a ADN-ului a ajutat la rezolvarea unui caz de crima vechi de 35 de ani. Instanta a stabilit ca victima a fost ucisa chiar de sotul ei. Oamenii sunt socati si acum de violent... ...continuare.

O crima odioasa, comisa acum 35 de ani a fost rezolvata. NIMENI nu se astepta sa fie el criminalul: "Femeia avea peste 100 de lovituri de cutit"

publicat 2014-10-28 07:06:31 (Antena3)
O crima odioasa, comisa acum 35 de ani a fost rezolvata. NIMENI nu se astepta sa fie el criminalul: "Femeia avea peste 100 de lovituri de cutit"  O noua tehnologie de depistare a ADN-ului a ajutat la rezolvarea unui caz de crima vechi de 35 de ani. Instanta a stabilit ca victima a fost ucisa chiar de sotul ei. Oamenii sunt socati si acum de violent... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 26 27 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

alegeri prezidentiale victor piturca anastasia lazariuc dani oti liviu varciu galati aratator sighetul marmatiei teodosiu turcasiu evaziune fiscal santier triunghi horatiu turistica capricorn bauturi racoritoare filosof conversie gimnastele romance heaven runcu spherik accelerator accidente mortale harghita sedinta de guvern stiril masina in flacari buhnici taranului cizme arcub reporter e licitati valentin dinu boloni oceanic inspector general pasteur adjud fortus terapia ascult poze furate transpiratie agentia de plati monitorul oficial evenimente culturale footbal miercurea ciuc facultatea de litere