Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 30 31 Pag. urm. »

Ozana Barabancea a incalcat recomandarile medicilor la 5 zile de la operatia de micsorare a stomacului! A luat doar o gura si...: "Am simtit foc!"

publicat 2017-06-25 11:00:02 (CanCan)
Ozana Barabancea a incalcat recomandarile medicilor la 5 zile de la operatia de micsorare a stomacului! A luat doar o gura si...: Am simtit foc! Ozana Barabancea a incalcat recomandarile medicilor de dragul credintei, iar ce i s-a intamplat a impresionat-o teribil. Artista a mers la biserica si a fost nevoita sa se abata de la dieta stricta impusa in urma operatiei de micsorare a stomacului si a marturisit ca o singura gura a facut-o sa simta ca inghite foc. Ozana Barabancea a fost, sambata, la biserica cu o prietena care-si dorea sa obtina binecuvantarea preotului pentru a-si face si ea operatie de micsorare a stomacului. Vedeta a... ...continuare.

Un test al marinei americane a esuat lamentabil. Coreea de Nord rade cu gura pana la urechi

publicat 2017-06-23 12:00:02 (Antena3)
Un test al marinei americane a esuat lamentabil. Coreea de Nord rade cu gura pana la urechi Noua racheta antibalistica in curs de dezvoltare de catre Statele Unite si Japonia a esuat joi in al doilea test de interceptare a unui dispozitiv balistic, a informat joi Pentagonul, scrie... ...continuare.

ISIS, inca o crima istorica

publicat 2017-06-22 12:15:06 (Cotidianul)

A amestecat trei ingrediente simple si si-a clatit gura! Te va soca ce i s-a intamplat pe loc

publicat 2017-06-22 11:15:02 (Antena3)
A amestecat trei ingrediente simple si si-a clatit gura! Te va soca ce i s-a intamplat pe loc Daca iti doresti sa ai dinti sanatosi si frumosi, acest truc te va face sa economisesti bani si sa incerci tratamentul natural care da rezultate pe loc. Uleiul de susan are grija cel mai bine de sanatatea ta orala. ... ...continuare.

Mihai Bendeac a cedat si ameninta: "Fara dinti in gura, cu toate degetele fracturate si cu picioarele rupte..."

publicat 2017-06-22 08:45:14 (Romania-TV)
Mihai Bendeac a cedat si ameninta: "Fara dinti in gura, cu toate degetele fracturate si cu picioarele rupte..." Mihai Bendeac a marturisit ca a aflat cine i-a furat identitatea pe Facebook si a trecut la amenintari. ...continuare.

BOUREANU a fost dus la URGENTA. A ramas fara DINTI in GURA

publicat 2017-06-21 12:15:39 (Evenimentul-Zilei)
BOUREANU a fost dus la URGENTA. A ramas fara DINTI in GURA In urma altercatiei in care l-a lovit pe politist iar acesta la randul sau a ripostat, Boureanu s-a ales cu cativa dinti cazuti si o infectie. ...continuare.

DEZVALUIRE. Explicatiile unei PRABUȘIRI BIZARE: Bataie si multe reprosuri strigate in gura mare

publicat 2017-06-20 20:45:07 (Evenimentul-Zilei)
DEZVALUIRE. Explicatiile unei PRABUȘIRI BIZARE: Bataie si multe reprosuri strigate in gura mare Presa italiana a scris, astazi, despre un episod tensionat petrecut in vestiarul celor de la Juventus Torino, la finala cu Real Madrid. ...continuare.

Noul cuplu de la "Insula Iubirii", prea naiv? Nicoleta si Catalin isi iau "La revedere": "O sa-si dea seama ca nu trebuie sa fie posesiva si cu gura mare"

publicat 2017-06-20 08:00:01 (Antena-1)
Nicoleta si Catalin, cel mai nou cuplu de pe Insula Iubirii, isi spun ultimele cuvinte inainte de a incepe marea lor provocare. "O sa-si dea seama ca nu trebuie sa fie posesiva si cu gura mare", a afirmat concurentul. ...continuare.

Copii romi, antrenati sa fure la Paris

publicat 2017-06-20 00:15:06 (Evenimentul-Zilei)