Bacalaureat 2014 | Rezultate Bacalaureat

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 31 32 Pag. urm. »

Fotografia care i-a scos din minti pe fani. Ce face Andreea Balan cu o dansatoare

publicat 2014-07-30 15:30:35 (Realitatea-TV)
Fotografia care i-a scos din minti pe fani. Ce face Andreea Balan cu o dansatoare De cand s-a despartit de Keo, Andreea Balan e din ce in ce mai dezinvolta. Mai nou, blondina de pupa pe gura cu dansatoarele ei. O imagine pe care Balan a postat-o recent pe pagina ei de Facebook a strans un val de comentarii, care de care mai acide. In fotografie, Andreea apare la un concert, in timp ce-si pupa pe gura una dintre dansatoare. Mai multe, pe click.ro. ...continuare.

IMAGINEA care a incins spiritele pe internet! Andreea Balan se pupa pe gura cu una dintre dansatoare!

publicat 2014-07-30 11:45:04 (CanCan)
IMAGINEA care a incins spiritele pe internet! Andreea Balan se pupa pe gura cu una dintre dansatoare! Andreea Balan e din ce in ce mai libertina. La ultimul ei spectacol, interpreta si-a facut de cap cu o dansatoare. Cele doua s-au fotografiat in timp ce se pupau pe gura si au facut imaginea publica. ...continuare.

Cea mai frumoasa plaja din Romania. Gura Portitei, destinatia ideala pentru o vacanta linistita la mare

publicat 2014-07-29 09:30:29 (Puterea)
Cea mai frumoasa plaja din Romania. Gura Portitei, destinatia ideala pentru o vacanta linistita la mare Cea mai frumoasa plaja din Romania. Pentru turistii care vor sa isi petreaca vacanta la mare, dar nu vor sa auda muzica de petrecere, sau sa simta miros de hamsii si porumb fiert chiar langa ei, Gura Portitei este destinatia ideala.Gura Portitei este un loc mai retras, departe de agitatia care este in perioada de vara pe litoralul romanesc. Practic, este o plaja retrasa aflata in buza Dunarii cu un peisaj inedit de delta si mare. De la Bucuresti pana la Jurilovca sunt aproximativ 300 de... ...continuare.

Crima oribila la Hunedoara. Si-a ucis fiica, gelos ca mama tinerei avea sa il paraseasca. Tanara urma sa se casatoreasca in cateva zile

publicat 2014-07-29 06:30:49 (Antena3)
Crima oribila la Hunedoara. Si-a ucis fiica, gelos ca mama tinerei avea sa il paraseasca. Tanara urma sa se casatoreasca in cateva zile Un parinte si-a ucis fiica vitrega cu doar cateva zile inainte de nunta tinerei. Orbit de gelozie pentru ca sotia, plecata la munca in Elvetia, il anuntase ca vrea sa-l parareasca, barbatul a omorat-o... ...continuare.

Deziluzia optica: Fetisoara lui, spuma mustului

publicat 2014-07-28 18:00:02 (Antena3)
Deziluzia optica: Fetisoara lui, spuma mustului Traian Basescu, dezamagit ca de la anul nu va mai fi presedinte jucator, va fi doar simplu consumator. Parca-l vedem la anul pe litoral strigand in gura mare pe plaja: "Nu dati banii pe prostii, / Dati o... ...continuare.

Crima care INGROZEȘTE planeta

publicat 2014-07-28 17:15:32 (Realitatea-TV)
Crima care INGROZEȘTE planeta Politia japoneza are parte de un caz cutremurator. Politia s-a deplasat la domiciliul elevei de 15 ani si a descoperit cadavrul in dormitorul casei din Sasebo, incaperea era plina de sange, iar corpul langa pat.  ...continuare.

CAUZA TRAGEDIEI AVIATICE din Ucraina, DEZVALUITA

publicat 2014-07-28 14:45:33 (Realitatea-TV)
CAUZA TRAGEDIEI AVIATICE din Ucraina, DEZVALUITA Situatie dramatica in estul Ucrainei. Expertii internationali, care incearcau sa ajunga la resturile avionului malaezian, doborat pe 17 iulie, si-au anulat misiunea din cauza luptelor intense din zona. Si ieri renuntasera la inspectie tot din cauza insecuritatii de la locul tragediei. Intre timp, un inalt oficial ONU a spus ca doborarea aeronavei de pasageri ar putea fi considerata o ,,crima de razboi", iar oficialii ucraineni au confirmat ca avionul a fost distrus de resturile unei rachete.... ...continuare.

Crima urmata de sinucidere la Calan

publicat 2014-07-28 12:45:11 (Evenimentul-Zilei)
Crima urmata de sinucidere la Calan Un barbat si-a ucis fiica vitrega dupa care s-a sinucis. Anchetatorii efectuaza cercetari la locul faptei. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 31 32 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | Sajtószemle - magyar újságok

constanta salariu mediu brut maternitatea giulesti yacht politia de frontiera giulia anghelescu eski bihor garda fin prahova crima arad salaj stiri noi hotarire vrancea ilfov sado andreea berecleanu starea vremi brasov anul 1 in direct braila valcea internship dolj ialomita fierbantu curse ilegale voce virgil madgearu suceava gorj buzau formularul vicovu de sus zodii prea mures galati hodac elvira bercea mondialu satu mare ordonanta de urgenta tops hunedoara dabuleni toples