Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urm. »

Asa facea bunica clatite in cuptor. Un deliciul care ti se topeste in gura!

publicat 2018-01-15 17:30:25 (Realitatea-TV)
Asa facea bunica clatite in cuptor. Un deliciul care ti se topeste in gura! Aceste clatite la cuptor sunt delicioase. Gustul te duce cu gandul la copilarie. Mai mult, nu ai nevoie de faina. ...continuare.

Ce este boala mana-gura-picior. Afla cat de periculoasa este!

publicat 2018-01-15 17:15:25 (Realitatea-TV)
Ce este boala mana-gura-picior. Afla cat de periculoasa este! Boala mana-gura-picior este o infectie virala care provoaca eruptii in cavitatea bucala sau pe gura, pe maini, picioare si alteori pe fese. ...continuare.

Crima oribila in Botosani: L-au ucis cu furci si cosoare pentru ca au fost muscati de dulaul sau

publicat 2018-01-15 12:15:04 (Evenimentul-Zilei)
Crima oribila in Botosani: L-au ucis cu furci si cosoare pentru ca au fost muscati de dulaul sau Crima oribila in Vorniceni, judet Botosani. 4 indivizi, inarmati cu furci si cosoare, i-au venit de hac duminica la pranz unui baci botosenean in vasta de 42 de ani. Anchetatorii au ramas cu gura cascata cand au aflat motivul care i-a determinat pe cei 4 botoseneni sa ridice bratul si sa-si ucida semenul. ...continuare.

Verdict in cazul tanarului roman UCIS in bataie in Marea Britanie

publicat 2018-01-15 11:15:25 (Realitatea-TV)
Verdict in cazul tanarului roman UCIS in bataie in Marea Britanie O crima ingrozitoare a oripilat opinia publica britanica in mai anul trecut. Razvan Sarbu, in varsta de 21 de ani, a fost gasit fara suflare in parcul Maidstone, Kent. ...continuare.

Mircea Badea, la cutite cu Roxana Vancea: "Deobicei nu vorbea cu gura plina!"

publicat 2018-01-15 11:15:03 (CanCan)
Mircea Badea, la cutite cu Roxana Vancea: Deobicei nu vorbea cu gura plina! In cadrul emisiunii "In gura presei", Badea a aratat imagini cu Roxana Vancea si se intreba retoric cine este "fost asistenta TV". In replica, Roxana Vancea l-a ironizat pe Mircea Badea, despre care spune ca l-a angajat pe post de om de PR. Realizatorul tv nu s-a putut abtine si a avut si o reactie pe Facebook, la adresa brunetei. Mircea Badea a publicat un videoclip in care Mihai Bendeac o "loveste" pe Roxana Vancea si a mentionat ca: "Eu l-am angajat pe Bendeac. (...) Postarea este ca... ...continuare.

Au fost platiti sa ucida o femeie, dar au omorat-o pe colega ei din greseala

publicat 2018-01-15 08:15:23 (ProTV)
Au fost platiti sa ucida o femeie, dar au omorat-o pe colega ei din greseala În Statele Unite, o crima la comanda a luat o întorsatura neasteptata dupa ce asasinii au încurcat victima. ...continuare.

Agresorii judecati pentru uciderea lui Razvan Sirbu in Marea Britanie si-au ars hainele dupa crima infioratoare. Mama tanarului din Iasi: "Mi-a oprit viata in loc"

publicat 2018-01-14 21:30:22 (Libertatea)
Agresorii judecati pentru uciderea lui Razvan Sirbu in Marea Britanie si-au ars hainele dupa crima infioratoare. Mama tanarului din Iasi: Mi-a oprit viata in loc Detalii socante au iesit la iveala in ancheta referitoare la uciderea lui Razvan Sirbu in Marea Britanie. Cei doi suspecti trimisi in judecata pentru omor si-au ars hainele pe care le-au purtat atunci cand au comis crima. Indurerata dupa pierderea singurului copil, mama tanarului care ar fi implinit 22 de ani spune ca Razvan a […] Post-ul Agresorii judecati pentru uciderea lui Razvan Sirbu in Marea Britanie si-au ars hainele dupa crima infioratoare. Mama tanarului din Iasi: "Mi-a oprit... ...continuare.

Medicii au ramas cu gura cascata dupa ce au ajutat o femeie sa nasca

publicat 2018-01-14 13:45:22 (Romania-TV)
Doi tineri din Marea Britanie au avut parte de o experienta uimitoare atunci cand s-au intalnit pentru prima data cu bebelusul lor. ...continuare.

Lidia Fecioru, leacul zilei: un produs banal pe care il avem in casa are efecte miraculoase daca ii schimbam intrebuintarea obisnuita

publicat 2018-01-13 22:00:25 (Romania-TV)
Lidia Fecioru, leacul zilei: un produs banal pe care il avem in casa are efecte miraculoase daca ii schimbam intrebuintarea obisnuita Lidia Fecioru a oferit leacul zilei in emisiunea Adevaruri Ascunse. Astazi acesta vine de la apa de gura. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 38 39 Pag. urmatoare »

Rovinieta Online | Asigurare RCA