Rovinieta Online | Asigurare RCA, cel mai bun pret pe loc!

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Aparate de sudura

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 28 29 Pag. urm. »

Vladimir Putin, NEGRU de furie fata de miscarea Ucrainei: "Este o CRIMA foarte grava impotriva propriului popor"

publicat 2014-04-25 06:30:02 (Antena3)
Tensiunea a escaladat in estul Ucrainei dupa o violenta confruntare, soldata cu cel putin cinci morti, intre fortele guvernamentale si separatisti pro-rusi.Trupele ucrainene au atacat pozitiile... ...continuare.

Crima desprinsa din filmele HORROR. Un batran de 90 de ani a ucis si a TRANSAT un barbat de 40 de ani care avea grija de el

publicat 2014-04-25 06:15:04 (Antena3)
Un batran de 92 de ani a ucis si transat cu sange rece un barbat de 40 de ani care avea grija de el.  Oribila crima s-a petrecut intr-o localitate din judetul Teleorman in urma cu aproape doua... ...continuare.

Moarte suspecta in Kiseleff: afacerisul Cristian Tudora s-a impuscat langa menajera

publicat 2014-04-25 00:15:08 (Evenimentul-Zilei)
Moarte suspecta in Kiseleff: afacerisul Cristian Tudora s-a impuscat langa menajera Un antreprenor romano-german, fost partener de afaceri cu tenismanul Florin Segarceanu, a fost gasit impuscat in cap, in apartamentul sau de lux dintr-un cartier rezidential. al Capitalei. Anchetatorii exclud o crima. El s-a impuscat cu o arma de vanatoare. Glontul i-a strapuns capul pe sub barbie. ...continuare.

Medicii legisti au stabilit de cum a murit tanara de 17 ani din Constanta

publicat 2014-04-24 17:45:27 (Romania-TV)
Medicii legisti au stabilit de cum a murit tanara de 17 ani din Constanta Medicii legisti au stabilit joi cauza decesului unei adolescente de 17 ani si a iubitului ei de 29 de ani, ale caror trupuri au fost gasite miercuri intr-o locuinta din satul constantean Dunareni, fiind confirmata prima ipoteza a anchetatorilor ca a fost vorba de o crima urmata de sinucidere. ...continuare.

Cum arata! Bar Refaeli, fierbinte pe plaja

publicat 2014-04-24 17:15:02 (Antena3)
Fotografii au de ce sa fie suparati. Din ce in ce mai multe vedete le iau painea de la gura, preferand sa posteze pe retelele de socializare poze hot, luandu-le painea de la gura vanatorilor de... ...continuare.

FOTO: Ce-i in GURA, nu-i MINCIUNA! Blonda asta sexy a INCINS internetul cu o poza HOT

publicat 2014-04-24 17:00:02 (Antena-1)
FOTO: Ce-i in GURA, nu-i MINCIUNA! Blonda asta sexy a INCINS internetul cu o poza HOT Are peste 5.000 de urmaritori pe un site de socializare, iar numarul lor sigur va creste dupa ce toata lumea va vedea una dintre pozele publicate de blondina! Cu o privire pacatoasa, Jenna Hopkins s-a pozat in timp ce baga in gura o acadea. Mintile barbatilor au trecut la treaba, iar propunerile indecente nu s-au lasat asteptate. Acum, pe bune, cine n-ar vrea o acadea cu gust de capsune? ...continuare.

Putin s-a enervat: "Vor exista consecinte!"

publicat 2014-04-24 15:45:19 (Money.ro)
Putin s-a enervat: Vor exista consecinte! Utilizarea de catre autoritatile ucrainene proeuropene a armatei contra populatiei in estul tarii este o 'crima grava', iar aceste acte vor avea consecinte, a declarat presedintele rus Vladimir Putin. ''Daca regimul actual de la Kiev a inceput cu adevarat sa utilizeze armata contra populatiei in tara, este o crima foarte grava contra propriului popor. Este o operatiune de represiune care va avea consecinte pentru oamenii care iau aceste decizii, in special pentru relatiile... ...continuare.

A fost prins dupa 10 de ani de la crima. Ucigasul fiului unui judecator din Arad, arestat in Spania

publicat 2014-04-24 15:15:40 (ProTV)
Dupa zece ani de cand l-a omorat pe fiul unui judecator din Arad, unul dintre criminali, a fost prins, miercuri, in Spania. ...continuare.

Putin trece la AMENINTARI: Atacurile armatei in estul Ucrainei VOR AVEA CONSECINTE

publicat 2014-04-24 14:45:39 (Romania-TV)
Putin trece la AMENINTARI: Atacurile armatei in estul Ucrainei VOR AVEA CONSECINTE Utilizarea de catre autoritatile ucrainene proeuropene a armatei contra populatiei in estul tarii este o 'crima grava', iar aceste acte vor avea consecinte, a amenintat mai degraba, joi, presedintele rus Vladimir Putin. ...continuare.

Vladimir Putin avertizeaza ca actele Kievului in estul Ucrainei "vor avea consecinte"

publicat 2014-04-24 14:45:38 (Realitatea-TV)
Vladimir Putin avertizeaza ca actele Kievului in estul Ucrainei vor avea consecinte Actele Kievului in estul Ucrainei "vor avea consecinte", a avertizat joi presedintele rus Vladimir Putin, calificand recursul Guvernului la armata drept o "crima grava impotriva propriului popor", relateaza AFP. "Daca regimul actual de la Kiev a inceput intr-adevar sa foloseasca armata impotriva populatiei in tara, este o crima grava impotriva propriului popor", a declarat el. "Este o operatiune de reprimare care va avea consecinte pentru oamenii care iau aceste decizii, in special pentru... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 28 29 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Revista Presei - video - Ziare online - Primarii din Romania - Director Web - Muzica online - software development
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante

prius cristi tanase accident de circulatie paper bianca brad corina cretu romanesti dimineata devreme handicap apia politiste a cazut de la etajul 7 criza in romania mehedinti csspp accident pe dn7 anul 2012 studii buzau finante canu siderurgica accident ruti pont florin dascalu eximbank licitati anvelope baconschi cati ani are antonia ciocarlia nitu miliard feroviar ghimbav florin popescu vatava loredana groza chestionare marge ghionea horoscop automobile electrice central frey reduta superbingo metropolis bingo postul acasa