Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urm. »

Firmele din Romania folosesc o noua aplicatie Web pentru a-si creste afacerile

publicat Acum 3 minute (e-Firme.ro)
e-Firme.ro O noua solutie este pe cale sa revolutioneze modul inca care se promoveaza afacerile. Vizibilitatea firmelor inscrise creste, vanzarile sporesc, afacerile se dezvolta - simplu si automat. Inscrieti-va acum gratuit si profitati de puterea Internetului pentru a va creste afacerile! (P) ...continuare.

CRIMA din CRAIOVA. Pe cine au retinut PROCURORII

publicat 2016-12-07 16:15:05 (Evenimentul-Zilei)
Procurorii Parchetului de pe langa Tribunalul Dolj au dispus, marti noaptea, retinerea pentru 24 de ore a doi frati suspectati ca au pus la cale crima din Craiova. ...continuare.

Atentie ce apa de gura alegi! Poate contine o substanta cancerigena

publicat 2016-12-06 18:45:09 (Realitatea-TV)
Atentie ce apa de gura alegi! Poate contine o substanta cancerigena Zeci poate sute de milioane de oameni din toata lumea o folosesc, iar prima referire la utilizarea unei solutii similare dateaza din anul 2700 i.e.n. Vorbim despre apa de gura, un produs recomandat de toti stomatolgii pentru pastrarea igienei orale. ...continuare.

Prostituata ucisa de un milionar gelos. Politistii, socati de ce au descoperit in telefonul criminalului

publicat 2016-12-06 17:00:02 (Antena3)
Prostituata ucisa de un milionar gelos. Politistii, socati de ce au descoperit in telefonul criminalului O crima îngrozitoare a zguduit recent Marea Britanie. O prostituata a fost ucisa de barbatul cu care avea o relatie, însa ceea ce au gasit autoritatile în telefonul criminalului i-a socat... ...continuare.

Norvegia: O femeie si un copil, injunghiati mortal in apropiere de o scoala

publicat 2016-12-05 23:30:11 (Romania-TV)
Norvegia: O femeie si un copil, injunghiati mortal in apropiere de o scoala Tragedia din Norvegia s-a produs in apropiere de o scoala din Kristiansand, in sudul tarii. Politia afirma ca ar fi vorba despre unul sau mai multi agresori care s-au facut nevazuti dupa crima, a anuntat politia norvegiana. ...continuare.

Ce inseamna cand ai un gust acru in gura. Este mult mai rau decat credeai

publicat 2016-12-05 16:45:10 (Realitatea-TV)
Ce inseamna cand ai un gust acru in gura. Este mult mai rau decat credeai Gustul acru in gura este un simptom neplacut si adesea alarmant, care te poate face sa iti pui intrebari legate de sanatatea ta. El este specific unei anumite afectiuni digestive, despre care iti dezvaluim mai mult in randurile ce urmeaza! ...continuare.

Au trecut 23 de ani de la crima care a ingrozit Romania. Ce s-a intamplat cu vaduva lui Ioan Luchian Mihalea

publicat 2016-12-04 22:45:02 (CanCan)
Au trecut 23 de ani de la crima care a ingrozit Romania. Ce s-a intamplat cu vaduva lui Ioan Luchian Mihalea La 22 de ani de cand marele artist Ioan Luchian Mihalea a fost ucis cu bestialitate, sotia si fiul acestuia trec printr-o alta drama. Familia dirijorului si compozitorului care a fondat corul Song si Minisong au fost la un pas sa piarda apartamentul groazei, unde a avut loc oribila crima, dar s-au luptat sa-l pastreze pentru a-l inchiria. Acum l-au pierdut, din pricina lipsei banilor! Pe 29 noiembrie 1993, Ioan Luchian Mihalea trecea in nefiinta, in urma unei batai groaznice aplicate de doi... ...continuare.

Crima oribila in Constanta. Un barbat si-a omorat sotia in bataie si apoi s-a sinucis

publicat 2016-12-04 17:15:11 (Realitatea-TV)
Crima oribila in Constanta. Un barbat si-a omorat sotia in bataie si apoi s-a sinucis Cadavrele a doua persoane, sot si sotie, au fost descoperite, duminica, in locuinta acestora, barbatul fiind gasit spanzurat in baie, iar femeia, aflata intr-o alta camera, avea urme de violenta la cap, una dintre ipoteze fiind ca barbatul a ucis-o, dupa care si-a pus capat zilelor. ...continuare.

Crima urmata de sinucidere la Constanta

publicat 2016-12-04 16:30:06 (Evenimentul-Zilei)
Crima urmata de sinucidere la Constanta Un barbat din satul Arsa, judet Constanta, s-a spanzurat dupa ce, probabil, si-a omorat sotia, al carei cadavru a fost descoperit in casa in care locuiau. Apelul la 112 , la ora 13.40, a venit de la un localnic din satul Arsa. ...continuare.

Crima infioratoare in Dolj. Un tanar de 28 de ani a impuscat doi vecini ai iubitei sale, dupa care a incercat sa se sinucida

publicat 2016-12-02 19:00:02 (Adevarul)
Crima infioratoare in Dolj. Un tanar de 28 de ani a impuscat doi vecini ai iubitei sale, dupa care a incercat sa se sinucida Tragedia s-a produs in localitatea doljeana Palilula si a fost provocata de un tanar de 28 de ani din judetul Timis, care venise in vizita la iubita sa din localitate. ...continuare.

A fost condamnat la moarte pentru crima si EXECUTAT. Din pacate, adevarul s-a aflat mai tarziu

publicat 2016-12-02 10:15:09 (Realitatea-TV)
A fost condamnat la moarte pentru crima si EXECUTAT. Din pacate, adevarul s-a aflat mai tarziu Curtea Suprema din China a revocat o hotarare judecatoreasca luata in urma cu 25 de ani si l-a achitat pe un tanar de 20 de ani care fusese executat pentru viol si crima. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 24 25 Pag. urmatoare »