Afaceri online | Rovinieta Online | Asigurare RCA

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Utilaje de ridicat

Apartamente in Floresti

Schele metalice


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 28 29 Pag. urm. »

Ultimele achizitii ale lui Sebastian Ghita

publicat 2014-10-23 17:00:49 (Puterea)
Ultimele achizitii ale lui Sebastian Ghita In campania electorala, lucru stiut de cand s-au inventat alegerile, gura lumii e mai sloboda ca oricand. Motiv pentru care pe la urechile Bursei Zvonurilor trec multe si marunte. I-auziti una. In spatele necazului ce se abatu asupra familiei Hrebenciuc sta nimeni altul decat Sebastian Ghita (foto).Bineinteles ca si premierul Victor Ponta a pus umarul la greu. Hrebe al batran cica a zis-o in gura mare ca Ponta si Sarbu i-au bagat copilul in puscarie, iar asta se plateste. Ghita vrea tot, mai... ...continuare.

Gestul ei i-a lasat pe toti cu gura cascata! Ce a putut sa faca Viorica de la Clejani in direct in emisiunea lui Maruta

publicat 2014-10-22 19:00:02 (CanCan)
Gestul ei i-a lasat pe toti cu gura cascata! Ce a putut sa faca Viorica de la Clejani in direct in emisiunea lui Maruta Miercurea aceasta, Catalin Maruta a lansat "clubul taticilor", o idee proprie. Cand Ionita de la Clejani a primit cardul, sotia lui a facut un gest care a lasat pe toata lumea cu gura cascata. ...continuare.

Te inghite cu TOTUL! A intrat in CARTEA RECORDURILOR, dar uite ce A PAȚIT DUPA!

publicat 2014-10-22 13:00:02 (Antena-1)
Te inghite cu TOTUL! A intrat in CARTEA RECORDURILOR, dar uite ce A PAȚIT DUPA! Un tanar de 20 de ani a reusit sa devina celebru pretutindeni dupa ce a demonstrat ca are cea mai mare gura din lume. ...continuare.

PORCUL CU TROMPA si fara gura! CUM ARATA ciudata vietate | FOTO IN ARTICOL

publicat 2014-10-21 15:15:41 (Libertatea)
PORCUL CU TROMPA si fara gura! CUM ARATA ciudata vietate | FOTO IN ARTICOL Cel mai ciudat animalut din lume s-a nascut de curand la o ferma din nord-estul Chinei: porcusorul cu trompa. Publicitate Porcul cu trompa arata ca un hibrid intre un porc si un elefant, cu toate ca ingrijitorii de la ferma spun ca nu se pune problema de asa ceva, totul fiind doar o intamplare bizara, conform Mirror. Porcusorul s-a nascut insa fara gura si a murit la doar doua ore de la venirea pe lume. Ciudatul animalut a fost inghetat pentru a fi conservat, pentru unicitatea lui. Vara... ...continuare.

WOW! Ai o ruleta pe langa tine ca s-o masori? Isi atinge bustul cu limba si e tare mandra de "BOGATIA" din gura sa

publicat 2014-10-21 13:15:02 (Antena-1)
WOW! Ai o ruleta pe langa tine ca s-o masori? Isi atinge bustul cu limba si e tare mandra de BOGATIA din gura sa Am mai vazut degete, picioare sau urechi lungi. Dar o asa limba?? Niciodata! Fata are poseda un organ al gustului foarte bine dezvoltat. ...continuare.

SOC. Un sportiv URIAS a fost CONDAMNAT azi pentru CRIMA! Cat va sta dupa gratii

publicat 2014-10-21 12:00:41 (Libertatea)
SOC. Un sportiv URIAS a fost CONDAMNAT azi pentru CRIMA! Cat va sta dupa gratii Atletul sud-african Oscar Pistorius va sta cinci ani dupa gratii pentru uciderea prietenei sale Reeva Steenkamp. Judecatorul a scos din calcul verdictul de crima cu premeditare, spunand ca procurorii nu au reusit sa dovedeasca faptul ca Oscar Pistorius si-a ucis intentionat iubita. Publicitate Mai multe pe sportnews.ro ...continuare.

O tanara de 15 ani a fost eliberata din SCLAVIE, doar ca sa poata fi acuzata de adulter: "Suntem socati si ingroziti"

publicat 2014-10-21 10:00:51 (ProTV)
O tanara de 15 ani a fost eliberata din SCLAVIE, doar ca sa poata fi acuzata de adulter: "Suntem socati si ingroziti" Imaginati-va cum ar fi sa fii eliberat din sclavie, doar ca sa fii acuzat de o crima, scriu jurnalistii de la CNN. Aceasta este, cel putin in aparenta, imaginea realitatii din Mauritanie, tara cu cea mai mare rata a sclaviei din lume. ...continuare.

Rochita e transparenta, fetita e indecenta! Anda Adam si-a lasat fanii cu gura cascata! Poarta sau nu lenjerie intima?

publicat 2014-10-20 22:15:05 (CanCan)
Rochita e transparenta, fetita e indecenta! Anda Adam si-a lasat fanii cu gura cascata! Poarta sau nu lenjerie intima? Anda Adam este indragostita si sexy. Artista a reusit sa-si lase fanii cu gura cascata, dupa ce a postat ultima imagine pe contul de socializare. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 28 29 Pag. urmatoare »

Revista presei, stiri - revista presei - Revista Presei - anunturi gratuite - stiri - carti - bancuri - poze
Firme si afaceri - video - Ziare online - Primarii din Romania - Muzica online - Software & Web development Romania
Informatii utile - Gazduire siteuri - Agentie de turism - Haios - Online Games - Plafar 24 - SexShop - Cadouri - Matrimoniale
Jocuri 3D | Jocuri 3D Arcade | Jocuri 3D Impuscaturi | Jocuri 3D Curse | Jocuri 3D Sport | Jocuri 3D Aventura | Jocuri 3D Puzzle
Turism in Romania | Hoteluri | Pensiuni | Restaurante | TV Online Romania | Filmulete amuzante | Director Web | Sajtószemle - magyar újságok

pastile drumuri si poduri compa targ de joburi mures murfatlar avion prabusit cadavrul poiana stampei proxenet fc vaslui evenimente mondene recurs hidro wowbiz posta romana anim carrefour sectii de votare pozeaza goala vama accident grav banca romaneasca accident mariana cojocaru maria hidroelectrica bocsa dn 7 zona intima arges facultate insolventa in coma companii play judetul mures blocate sif oltenia barca dedeman teleorman constructorul brasov neamt angajari bosnia gasit mort vrajeala saveni