Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale


Director WEB


Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 30 31 Pag. urm. »

A incercat sa introduca in tara 333 de kilograme de heroina, dar a fost prins! Ce salariu avea traficantul de droguri!

publicat 2015-07-31 17:00:02 (CanCan)
A incercat sa introduca in tara 333 de kilograme de heroina, dar a fost prins! Ce salariu avea traficantul de droguri! Procurorii de la Crima Organizata anuntau, in urma cu cateva zile, ca au capturat 333 de kilograme de heroina in valoare de aproximativ 40 de milioane de euro, insa, ceea ce nu se stie este faptul ca cei doi romani arestati sunt “sageti”. ...continuare.

Samsung ne lasa cu gura cascata! Pregateste un super telefon!

publicat 2015-07-31 16:00:29 (Romania-TV)
Samsung ne lasa cu gura cascata! Pregateste un super telefon! Samsung Galaxy Note 5 ar putea fi cel mai nou din seria de telefoane care beneficiaza de 4GB RAM. ...continuare.

Un politist din SUA este acuzat de crima, dupa ce a impuscat mortal un sofer de culoare care a refuzat sa iasa din masina | VIDEO

publicat 2015-07-31 13:15:13 (Libertatea)
Un politist din SUA este acuzat de crima, dupa ce a impuscat mortal un sofer de culoare care a refuzat sa iasa din masina | VIDEO Un politist din Statele Unite a fost acuzat de crima, dupa ce a impuscat mortal un sofer de culoare pe care il oprise pentru un control in trafic. Publicitate Sam Dubose, un barbat de culoare, a fost impuscat mortal dupa ce a refuzat, la un control de rutina, sa se dea jos din masina. Procurorul de caz a afirmat ca victima nu a fost agresiva si nu reprezenta o amenintare pentru politist. Pe imagini se poate vedea cum politistul ii cere de mai multe ori permisul lui Dubose, dar acesta nu-l... ...continuare.

Accident grav pe Valea Oltului. Traficul este intrerupt

publicat 2015-07-31 12:00:18 (Realitatea-TV)
Accident grav pe Valea Oltului. Traficul este intrerupt Centrul Infotrafic din Inspectoratul General al Politiei Romane informeaza ca la aceasta ora (11:00), in judetul Valcea, traficul rutier este intrerupt pe DN7, pe Valea Oltului, la iesirea din localitatea Gura Vaii catre Calimanesti, din cauza unui accident rutier. ...continuare.

Stelian Tanase: Victor Ponta ne tine strans in brate si ne mai da si cate un cap in gura

publicat 2015-07-31 07:30:22 (Puterea)
Stelian Tanase: Victor Ponta ne tine strans in brate si ne mai da si cate un cap in gura Stelian Tanase, presedintele-director general al SRTv, a declarat, joi seara, ca Victor Ponta este cel mai ostil premier fata de TVR. Tanase a tinut sa precizeze ca Ponta "ii tine strans in brate si le mai da si cate un cap in gura". ...continuare.

NU ignora semnele! CULOAREA LIMBII tradeaza anumite probleme de SANATATE

publicat 2015-07-30 18:00:02 (Antena-1)
NU ignora semnele! CULOAREA LIMBII tradeaza anumite probleme de SANATATE Nu e de mirare faptul ca, la fiecare control medical, medicul iti examineaza gura. O privire atenta asupra limbii poate dezvalui multe detalii despre starea generala a sanatatii tale ...continuare.

Crima de o cruzime fara margini. Opt membri ai aceleiasi familii, gasiti decapitati

publicat 2015-07-30 12:45:26 (Realitatea-TV)
Crima de o cruzime fara margini. Opt membri ai aceleiasi familii, gasiti decapitati Opt membri ai aceleiasi familii, intre care doi adolescenti, au fost rapiti si decapitati in nordul Mexicului, au informat miercuri autoritatile. ...continuare.

Politist acuzat de crima, dupa ce a impuscat mortal un sofer care a refuzat sa iasa din masina

publicat 2015-07-30 10:45:02 (Antena3)
Un politist din Statele Unite a fost acuzat de crima, dupa ce a impuscat mortal un sofer pe care il oprise pentru un control in trafic.Un clip video in care poate fi vazut incidentul a fost facut public de... ...continuare.

Halucinant! Preot din Botosani, condamnat la inchisoare pentru crima

publicat 2015-07-30 09:00:01 (CanCan)
Halucinant! Preot din Botosani, condamnat la inchisoare pentru crima Un preot din Botosani a fost condamnat la 13 ani de inchisoare pentru ca si-a ucis tatal in bataie, chiar in noaptea de Revelion. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 30 31 Pag. urmatoare »